LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

Girius namų globoje. Prašome patarimo priimti sprendimą. (vajadzīgo 30 EUR)

PAPILYTA 2017.09.27

Globa Giriukui rasta, ačiū labai P. Ritai už suteiktą namų kampelį.

Šiuo metu privalome spręsti ką daryti - operuoti ar nebe... 

Buvome ir klinikoje. Girius šiuo metu jaučiasi idealiai, jam nieko neskauda, jis šokinėja ir žaidžia, tačiau po apsilankymo pas veterinarą vėl reikia išgyventi dilemą ką daryt:( katinukui užsimezgę 3 augliukai, vienas apėmęs stuburą. Galimi 2 variantai: operuoti, daryti citologinį (įtariama fibrocirkoma) ir taikyti hemoterapiją arba nieko nedaryti ir leisti Giriukui gyventi tiek, kiek lemta, tiek kol jam neskaudės ir gyvens pilnavertį gyvenimą. Kiek? nežino net gydytojas - gal kelis mėnesius, gal pusę ar visus metus, viskas priklausys kaip greitai augs guzeliai.

Dilema be galo sunki, tad labai reikia visų nuomonių, o gal gi atsirastų ir 3 variantas... Ir kad Jūs žinotumėt koks jis mielas, koks jis geras, sunku suprasti kodėl jam skirti tokie išbandymai. Iš anksto dėkui už palaikymą.

 

 

ATNAUJINTA.

JAU RYTOJ REIKIA:

Finansinės paramos kraujo tyrimams! Kol kas tik konsultuosimės su gydytoju ir atliksime krauo tyrimus.

Globos! nebeturime kur Giriuko talpinti, tik atsigavo, tik pradėjo džiaugtis namais ir vėl taip nesiseka šiam mielam katinukui. Jam labai reikia globos

PRADŽIA.

 

Nebežinau nuo ko pradėt:(

Globai pasibaigus, pakeitus ja kita, katinukas susirgo, atsirado žaisdos burnytėje nors buvo padaryti biocheminiai kraujo tyrimai, kurie rodė idealius atsakymus. Taip, stresas visagalis... kaip ir meilė... Globėjos Alos ir jos mamos dėka kapstosi, skirti antibiotikai, kelias dienas maitintas per prievartą. Čia tikiu, nugalėsime.

Bet liūdniausia dalis.

 1. Verkiant reikia globos. Jau ryt ir net baisu pagalvoti, gal vet. klinikos stacionaras, vėl stresas, kas dar išlys...

 2. Vėl užsimezgė 2 auglio dariniai, kol kas labai maži, bet arba operuoti, arba....

 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53978

Situacija varo į neviltį. Gal turite kažkokių pasiūlymų... jam, mums, man...

860882128 

Nepieciešamā summa: 30 EUR
Savāktie ziedojumi: 0 EUR
Uzņēmuma nosaukums: Priglausk (neturi prieglaudos)
Uzņēmuma kods: 304181362
Bankas konts: LT927044060008079609
Maksājuma mērķis:
PayPal konts:

Sabiedrības: Priglausk (neturi prieglaudos)

Ielikts: 2017-08-27 | atjaunošana: 2017-09-27
Sludinājumu skaits: 54733
Viedokļu skaits: 31406

« atpakaļ

Komentāri

Balta katyte (2017-10-23)
Kaip gyvena Girius, ar atlikti tyrimai, o gal ir operacija, ar nebus operuojamas? Kokia šiuo metu situacija?
AisteIgn (2017-09-29)
taip ir sakykit, kad eutanazuojat bereikalingas naštas. ir šiaip čia niekieno nurodymai nereikalingi, apie ką kalbėti, apie ką ne, viršininkė mat atsirado :))) pradės diriguot kur niekas neprašo :)
Valio (2017-09-29)
Toks jausma, kad jūs daugiau katinų ir kitų problemų neturit. Jeigu aš tiek laiko svarstyčiau kiekvieno katino ligas jie jau išmirę būtų. Bet greičiausiai tik toliau žaidžiate savo žaidimus.
Birmanukas (2017-09-28)
Globotinė katukė Meima-Ms Džiager iš "Rinktinukų mafijos" turi 3 darinius - vieną prie kairės mentės (mažos vaistų kapsulės dydžio, neminkštas), 2-ą prie stuburo ant dešinio klubo (plokščio žirniuko dydžio, neminkštas) ir 3-ą ant dešinės užpakalinės kulšelės išorės (mažo apvalaus graikinio dydžio, mikštas). Atsirado maždaug prieš 1,5 metų. 2 pirmeiji anksčiau buvo mažesni, vos užčiuopiami. Katytė puikiai valgo, kailis blizgantis, dūksta, nesaugo tų darinių, vartosi ir miega ant visų pusių. Katytei šiuo metu 7 metai. Kol jai gyventi niekaip netrukdo, į darinius nesikišime, kad nebūtų blogiau (narkozė, stresas, galimas "ataugimo" polinkis, sarkomą patvirtintų atmestų tik cistologinis tyrimas). Katukė 1 kartą skiepyta 4valente po sterilinimo
Moiros (2017-09-28)
Šaltinio nurodyti negaliu, nes šiuo metu neturiu laiko šaltinio paieškoms. Faktas, kaip blynas, gyvūnai kasmet vakcinuojami turi nemažą, pabrėžiu, nemažą, o ne 100%tikimybę susirgti fibrosarkoma skiepo vietoje. Galimai, ytin jautrūs gyvūnai suvežėja jau po pirmo/antro skiepo. Kai tai sužinojau, nusprendžiau, kad mano asmeniniai katinai bus skiepyjami tik 3 kartus ne daugiau. Šiaip jau fibrosarkoma labai negers vėžys, todėl, jei jau yra pasekmės stubure, sprendimą turi priimti gyvūno šeimininkas ar tai globėjas.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-28)
As nesuprantu kaip iauges, matyt ji salinant reiketu ir stubura liesti.
AisteIgn (2017-09-28)
bandau vis suvokti, kaip į tą stuburą įaugęs, kaip kad išvaržos būna, į vidų?
AisteIgn (2017-09-28)
bet jei operuotų, tai tik aplink stuburą? juk nieko ten "neatidarinėtų", aš teisingai suprantu? jo, aš prisimenu, kad pas jį buvo didžiulis...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-28)
Tai as pati turiu konkretu atveji, musu siamo katinui kuriam 14 metu operuotas auglys ant sprando, po 2 menesiu mazdaug atsirado guziukas menteje, vel operavom, o dabar jau ilga laika tikrinames ir nieko nera. Taciau Giriuko atvejis kitoks - auglys buvo tiek isauges, kad jam perpjove nugara skersai ir isilgai. Kai Giriuka glostai, jauciasi kiekvienas stuburo slankstelis, nes ten tiesiog kaulas, be riebalu ir raumenu mazes. ir tas gumbelis yra per viduri, ir iauges i stubura. As tiesiog bijau, kad po operacijos jis gali likti neigalus, arba is vis neitvers jos. O dabar jis jauciasi gerai, zaidzia, laksto, jam tik kaciu draugijos labai reikia, nes jis norintis draugauti labai.
AisteIgn (2017-09-28)
nu va Piškiuko atvejis visai suteikiantis vilties, ką Edda parašė
AisteIgn (2017-09-28)
Laura, aš tą ir turiu omeny, šįkart dar operuoti, ir tada jau po to siųsti biopsijai, piktybinis ar vistik ne. Aišku, labai liūdina, jei ten akivaizdūs įsišaknijimai, Aleksandras aišku sąžiningai pasakė viską, aš juo pilnai pasitikiu :( bet juk yra tikimybė irgi kad jam pavyks? na, jei ir 50x50, gal vistiek būtų pratęstas pilnavertis Giriuko gyvenimas, ką? dar variantas, operuoti tas vietas, kurios ne prie stuburo, bet tada ar ilgesniam laikui būtų apvalyta, kad jam netrukdytų, va kur klausimas...
Valio (2017-09-28)
nijole, jūs turite įgaliojimus atstovauti visą GG bendruomenę? Kaip VŠĮ atsiskaitysiu ne jums, o oficialiai nustatyta tvarka. Visą savo pajamas aukoju VšĮ "Gyvenimo darna" globojamiems gyvūnams ir tik tada, kai mano pajamų nebeužtenka, VŠĮ Gyvenimo darna prašo paramos viesuomenėje. Jums pinigų niekada neaukočiau jei ir turėčiau. Ir įsižeidinėkite kiek jums patinka jei tapatinate save su mano publikacijose minėtomis su Giriaus istorija susijusiomis personomis, kurios pagautos net už rankos meluojant ir toliau tą daro .
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-28)
O kodėl diskusijos ne apie Girių vyksta šioje naujienoje? Čia yra prašymas patarti, pasidalinti patirtimi ir padėti priimti kartu, visos gyvūnų mylėtojų bendruomenės, sprendimą dėl Giriuko. Ačiū.
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
Valio (2017-09-28)
ar bent vieną eurą paaukojote mano gyvūnams, kad aš turėčiau jums atsiskaityti, nijole?
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
Valio (2017-09-28)
nijole, "Taip, nemazai esu pririnkusi - dabar tai pagyvensiu :))) " ar tai aš parašiau?
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-28)
Aiste, Aleksandras is Filaretų vet. klinikos sako, kad jei imti biopsiją, reikės daryti narkozę, tai tuomet jau ir operuoti, nes narkozė daro juk savo neigiamą darbą ir taip, o išaiškėjus atsakymams ir priėmus atsakymą operuoti, ją teks vėl daryti. Tačiau jis tikrai nėra tikras, kad jam pavyks nugramdyti visus auglio likučius nuo stuburo, nes jis giliai įsišaknijęs, jis bandytų, bet iš karto perpėjo apie riziką.
RITA11 (2017-09-28) (foto)
Aš globoju Girių, jis pas mane yra vienas, niekas jo neskriaudžiau, vaikšto murkdamas uodegą pakėlęs, nėra labai valgus, gal išrankus, virtą vištienos krūtinėle tik paragavo. Prašyčiau prie Giriaus pagalbos prašymo rašyti tik komentarus be įžeidinėjimo žmonių, kuriems šio gyvūno likimas labai rūpi, nes reikia surasti patį geriausią sprendimą gyvūnui padėti, o tam reikia ir pinigėlių... deja.
Valio (2017-09-28)
"Taip, nemazai esu pririnkusi - dabar tai pagyvensiu :))) " Gerai, kad prisipažystate, taip ir atrodo.
Valio (2017-09-28)
Giriukio likimas man labai rūpi ir rūpės. Seksiu kiekvieną žingsnį. Kokioje klinikoje jį gydote?
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
P.nijole (2017-09-28)
Lietotājs svītrots komentāru
Valio (2017-09-28)
Kada nustosit tuo Giriuku spekuliuoti? Ar pačioms nenusibodo? Jau du mėnesius gydote, operuojate ir niekaip neišoperuojate, mėtote iš vietos į vietą, darote ir niekaip nepadarote kraujo tyrimus, čia jis sveiktas, čia vėl blogai ir vis renkate, renkate ir renkate pinigus. Gėdos turėkit, spekulentės.
P.nijole (2017-09-28)
Tada aisku.
Alusia (2017-09-28)
Kiek žinau, Giriukas buvo rastas jau kastruotas, tai galimai kažkada buvo ir skiepytas.
P.nijole (2017-09-28)
O i koja rekomenduojama skiepyti butent del supiktybejimo rizikos, kad esant reikalui butu galima amputuoti.
P.nijole (2017-09-28)
Bet Giriukas gi jau rastas buvo su augliu, jei teisingai menu. Kazin, ar prie konteineriu ji kas skiepino.
AisteIgn (2017-09-28)
Man rasytiniu saltiniu matyt neteko, bet ne vienas atvejis va toks vis islenda, ir is vet teko girdet kai kuriu, kad i kupra isvis skiepyt negalima, tik i kulsi, i raumeni. Ypac ta dali, kur pasiutliges skiepas. Ir pavojus labai isauga, jei skiepijama kasmet, ir vis i kupra... Apie Giriuka, kazkaip net i galva neatejo, juk tikrai ir nuo skiepu cia galejo buti...
Neba (2017-09-28)
Moiros, gal turite nuorodą į šaltinį, kuria galėtumėte pasidalinti - pasiskaityčiau? Man veterinaras praeitą kartą įpiršo keturvalentę vakciną, tiesa, pas mane šuo, ne katė, bet dydis panašus, neramu pasidarė...
Moiros (2017-09-27)
Pakankamai senai žinoma problema, kad vakcinuoti keturvalente vakcina katinai , vakcinos vietoje (ant sprando ir pan) kažkodėl susiformuoja piktybiniai navikai . Sena ir sunkiai sprendžima problema. Tik nereika kaltinti veterinarų, ne jie kuria vakcinas.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-09-27)
Aš Piškiukui prieš metus operavau. Auglio kilmė neaiški (netyrėm, nes būtų reikėję siųsti į Vilnių). Kiek pamenu, veterinaras sakė, kad operacijos metu matė kraujagyslių išvešėjimą (kaip suprantu, išplitimą). Kasdien Piškiuką išglostau, iščiupinėju, vizualiai naujų atsiradusių auglių nesimato/nesijaučia. Giliau nesikapstom, nes amželis katino toks, kad vargu ar dar vieną operaciją atlaikytų. Bet kol kas gyvena ir jaučiasi pakankamai gerai (tfu tfu tfu).
Vyta (2017-09-27) (foto)
Kazkaip man atrodo dideli nebuna pikti....o pirmas jam buvo didelis.Gal tai riebalinis
AisteIgn (2017-09-27)
Laura, gal verta dar kartą, ir ištirti ar jie nepiktybiniai, jei po pirmos operacijos nebuvo tirta? jei tikrai piktybiniai, daugiau kaip ir nebus prasmės ko gero operuoti, nebent chemoterapija padėtų, jei nepiktybiniai, tai chemoterapijos ko gero nereikės? Nes kol jie maži, operacija bus žymiai lengvesnė jam pačiam, jei labai išdidės, jie visko daugiau pažeis, procesai bus labiau negrįžtami. Nežinau, tai tik nuomonė, be konkrečios patirties, tiesiog norėtųsi kad Giriukui kuo ilgiau būtų viskas gerai... Ar yra tikimybė, kad čia kažkas panašaus į polipus? tada gal juos galima pristabdyti antibiotikais (vėlesnį galimą atsinaujinimą)?
Vyta (2017-09-27) (foto)
Pazistamos katei buvo guziukas tarp menciu.Dar neoperavus dare rengena ir sake kad tai l.iauge i raumenis.Operavo.Zaizda uzgijo gauriukai ataugo.Kate pragyveno po operacijos apie 5 men.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-27)
Pakelkite aciu labai. Cia labai reikia zmoniu patarimu, kas galbut yra susidures su tokia situacija gyvenime. Operuoti ar nebe...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-23)
Globa rasta, ačiū P. Ritai (Rita11) kuri sutiko priglausti Giriuką, tad vakar vakare nuvežiau jį į Grigiškes. Tik atvykęs jautėsi drąsiai, apėjo visus namų kampučius ir man išvykstant įsitaisė ant palangės pagraužti gėlės. Buvome ir klinikoje. Girius šiuo metu jaučiasi idealiai, jam nieko neskauda, jis šokinėja ir žaidžia, tačiau po apsilankymo pas veterinarą vėl reikia išgyventi dilemą ką daryt:( katinukui užsimezgę 3 augliukai, vienas apėmęs stuburą. Galimi 2 variantai: operuoti, daryti citologinį (įtariama fibrocirkoma) ir taikyti hemoterapiją arba nieko nedaryti ir leisti Giriukui gyventi tiek, kiek lemta, tiek kol jam neskaudės ir gyvens pilnavertį gyvenimą. Kiek? nežino net gydytojas - gal kelis mėnesius, gal pusę ar visus metus, viskas priklausys kaip greitai augs guzeliai. Dilema be galo sunki, tad labai reikia visų nuomonių, o gal gi atsirastų ir 3 variantas... Ir kad Jūs žinotumėt koks jis mielas, koks jis geras, sunku suprasti kodėl jam skirti tokie išbandymai.
Valio (2017-09-21)
Mune, gerai naudojat mano tekstą, ten galima daugiau variantų padaryti - šioje istorijoje yra daugiau veikėjų ir ne tik šioje. Taigi, dar kartą - globokit kas kiek norit ir kiek norit, bet be veidmainysčių, be spekuliacijų ir manipuliacijų.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
Valio (2017-09-21) Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmones niekam nereikalingi. Ligoniukais rūpintis niekas nenori. Visiems reikia mažų, gražių, be rūpesčių. Gaila Giriuko, stumdo nabagėlį iš vietos į vietą. O tikrovė turėtų būti tokia: "Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmonės Alusiai nereikalingi (grąžino Giriuką po laikinos globos). Alusiai reikia mažų, grąžių, be rūpesčių (paėmė į globą mažą rainiukę). Gaila Giriuko. stumdo Alusia nabagėlį iš vietos į vietą". Bet gi žmogaus laisva valia, ką imti globoti, kiek laiko globoti, kada grąžinti, ar iš vis imti. Gelbėjame, globojame visi pagal savo galimybes.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
aišku, kaip 2x2, kad jums, Valio, visai nerūpi katuliuko gerovė, jums tik rūpi suėsti, apdergti žmogų. Ir kad visiems čia skaitantiems būtų aišku, tuoj PERKOMENTUOSIU Valio šiandienos komentarą
Valio (2017-09-21)
Puiku, tegul globoja, bet neveidmainiauja ir nemanipuliuoja žmonėmis ir jų emocijomis. Neapsimetinėkite , kad nesuprantate apie ką kalbu. Ji pati mane įtraukė į savo žaidimus, aš jau seniai niekur nesikišu ir nekomentuoju Gyvūnų globoje, turėjote tai pastebėti, bet kai žmogus pats mane susiranda ir spekuliuodamas gyvūnais munipuliuoja mano ir kitų žmonių emocijomis, o paskui užsidėjusi šventosios aureolę, kurią jūs mielai padedate jai laikyti virš galvos, vaidina kankinę aš netylėsiu Aš lygiai taip pat , tik be seilėjimosi, ašarojimo, dejavimo, pati globoju gyvūnus jau virš 15 metų. Tai nuolatinė kova už jų gyvybes, tai praradimai, tai nepritekliai, neteisybė ir t.t. Viena pati, niekam nekraunu savo rūpesčių išskyrus finansinisu. Visi puikiai žinote kokia emociškai sunki ši veikla ir kiek dvasinių ir fizinių jėgų ji reikalauja iš kiekvieno, kuris nuoširdžiai nori padėti ir padeda gyvūnams, todėl neleisiu niekam mano emocijas švaistyti tik savo kompleksams patenkinti. Supratai, Alusia. Aš ne žaislas ir tikrai neleisiu niekam tokių žaidimų žaisti. Kol kas nieko neviešinu. Bet jei ir toliau tokius žaidimus žaisi - aš netylėsiu.
Moiros (2017-09-21)
:DD Susiradote kitą auką ?? Kaip negėda? Tas, kurį dabar bandote "suėsti", gelbėja ir globoja n' kartų daugiau negu Jūs visos kartu sudėjus? Visiškai akivaizdu, p/g "Priglauk" prašymus, katinėlio sveikatos eigą - buvo aišku, kad tai sunkiai gelbėtinas gyvūnas:( Jei kam tai neaišku, su tuo ir sveikinu, jei nesugebate suprasti:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-21)
O kiek diskusijų! ...tik gaila, kad niekas manęs neužklausė tiesiogiai:( Girius per savaitę laiko taip ir nenuvežtas į kliniką - tiek dėl asmeninių mano rūpesčių, tiek dėl finansinių skolų. Jam neatlikti kraujo tyrimai, neatlikta operacija. Nesurinkus lėšų, nežinia iš vis ar bus ji daroma. Buvo išnaudotos visos įmanomos ir neįmanomos laikinos globėjos Giriuko laikymo kvotos, ačiū jai be galo nuoširdus. Šiuo metu situacija bloga ir tiek.
Valio (2017-09-21)
Operacija buvo suplanuota 14 d., jeigu kačiukas buvo operuotas tą dieną, tai po oprecijos dar nepraėjo net savaitė, o kačiukas jau sveikas. Įdomu. Mune, kiek pooperacinis laikotarpis trunka?
AisteIgn (2017-09-21)
ir dar neįdomiau, kaip kažkokia Valio jas, tas žinutes, supranta :) ir ko amžinai aiškint prie kažkieno globojamų gyvūnų, kai pas pačią kas įkelta, tai ir galai į vandenį, gyvūnai išvis kažkur išgaruoja.
Aldona T. (2017-09-21) (foto)
Man visai neįdomu, ką Jums, Valio, asmeninėse žinutėse rašo kiti žmonės. Todėl nesakykite, kad tai visiems įdomu. Jei ir Jums jos neįdomios, tai ignoruokite, trinkite, naikinkite.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
nu viešpatie aukštielininkas:( Nu, nesikapstykime į praeitį, nederkime nuostabaus katuliuko naujienos. Jau šiandien 21 diena, reiškia, kad jam nereikia jokios operacijos. Ieškoma GLOBA šitam murkaliukui.
Valio (2017-09-21)
Munei58 LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-08)Girius operacijai uzrasytas 14 d, zinoma pries tai atliksime biocheminius kraujo tyrimus.
Valio (2017-09-21)
Ala, nustokit man rašinėti žinutes. Jei norite ką pasakyti šiuo atveju - rašykite viešai. Visiems bus įdomu.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
tai čia, ką jūs nukopijavote, buvo, kaip sakoma "seniai ir neteisybė", t.y. beveik prieš mėnesį laiko. Bet šiuo metu LauraV nieko neužsimena apie jokias ligų problemas, tik prašo Giriukui globos. Ar aš klįstu, Alusia?
Valio (2017-09-21)
Alusia (2017-08-28) Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso, gerai prižiūrimas, skaniai maitinamas, gerbiamas ir mylimas gyventi. Stacionaro narvas jam šiuo laiku ne iseitis. Atsiliepkite, prašau!
Valio (2017-09-21)
Mune, paskaityk Alos komentarą ...."Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso,...;.. "
Mune58 (2017-09-21) (foto)
Valio, niekaip nerandu, kur būtų parašyta, jog šiuo metu Giriukas ligotas:(
Daina1 (2017-09-21)
o tai Girius neturejo globos? Kas nutiko kad dabar js be globos?
Valio (2017-09-21)
Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmones niekam nereikalingi. Ligoniukais rūpintis niekas nenori. Visiems reikia mažų, gražių, be rūpesčių. Gaila Giriuko, stumdo nabagėlį iš vietos į vietą.
Edžis (2017-09-21)
Rūpi, Laura, labai rūpi, bet ir į mano "prieglaudą" jau eilė išsirikiavus, o čia dar ligos užpuolė nežinia kokios. Praeitą savaitę Zigzagą palaidojau, po to iškart persiukas iš Lazdijų susirgo ir gydymas visiškai nepadeda...:(
Alusia (2017-09-20)
Giriukas labai ramus katinėlis, neįkyrus, puikiai sugyvena su kitais neagresyviais katinais ir yra itin tvarkingas. Na, ir žinoma gražus:) Kodėl jis dar nepastebėtas?!
AisteIgn (2017-09-20)
Net nezinia i kuria cia Dievo ausi prasyti, kad atsilieptu kazkas kas turi nedaug, nes visi kas pas save ima, turi nuo keliolikos iki keliasdesimt... Va, cia pas viena pazystama net apie septym, beveik be galimybes atskirti, tik dalis narvuose... Isvis yra liudesys... Geriausia butu, kad susimyletu kazkas pas ka bent jau iki kokiu penkiu, bet matomai zmones nedrista, galvoja kad cia jau daug...
Alusia (2017-09-20)
:( pagelbėkite prašau Giriukui! Atsiliepkite!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-20)
Situacija labai labai bloga:( Giriuką paėmiau pas save į vonios kambarį, dieną stresavęs, jis atsigavo, išdrąsėjo ir nori ištrūkti. Visą laika miauksi ir braižo duris. Bandžiau išleisti ryte bent trumpam, iš karto buvo užpultas Savo. Vakare grįžus Girius pavėmęs, toliau miauksi, o durys iš koridoriaus pusės apžymėtos, viskas plaukia:( Kadangi globos prašoma jau tikrai ilgą laiką, panašu, kad jis niekam nerūpi:(
P.nijole (2017-09-19)
Giriukas stacionaro narve? :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-19)
Giriukas labai labai stresuoja. Skubiai ieskome pagalbos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-18)
Labai labai prasome laikinos globos. Atkreipkite demesi.
Alusia (2017-09-18)
Košmaras, prašau! Po laisvės bute stacionaras Giriui tikrai prapultis...:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-18)
Jau šiandien Giriui neatsiradus globos laukia klinikos stacionaras, Padėkite, labai prašau. Kaip ir padėkite kas galite pakuruoti šį katinėlį, nes šiuo metu esu visiškai praradus prasmę.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-13)
Su Girium ryt persiraseme ne operacijai, o konsultacijai, turime atlikti biocheminius kraujo tyrimus. Reikia mums paramos ir jam verkiant reikia globos, jai neatsiradus teks katinuka laikyti klinikos stacionare:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-08)
Girius operacijai uzrasytas 14 d, zinoma pries tai atliksime biocheminius kraujo tyrimus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-05)
Pakelkite, jei galite. Cia tyluma, jokiu pasiulymu:(
Alusia (2017-09-04)
Ir dar apie Giriuką: jis labai ramus:) neįtikėtina, bet net sėdėdamas narve visada būna tyla, nesidrasko, nerėkia, labai tvarkingas, o ir su katinais tikrai sutaria, pradžioje buvo šiokių tokių niuansų iš jo pusės dėl naujos nežinomos aplinkos, bet dabar jis jau pilnai paleistas "į laisvę", absoliučiai jokių problemų. Labai geras vaikas. Labai laukia Girius pasiūlymų!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-31)
labai labai ačiū uz pagalba.
Vyta (2017-08-31) (foto)
Butinai sudesiu i FB kur tik i galva šaus.
Birmanukas (2017-08-31)
Ko trūksta? Gal tik paukšių pieno. Negaliu patikėti, Juk Laura net siūlo pilną išlaikymą visam laikui, gydymą - ATSIMERKITE!! Nejau NIEKAS neįsikatins nuostabiojo GIRIAUS? Stacionare jokiu būdu ne vieta. Platinkite FB gyvūnų grupėse, čiia turbūt mažai kas lankosi... pačių geriausių namų, mielasis Girinuk! Pasidalinsiu FB.
P.nijole (2017-08-31)
Zinoma, pagelbekit :)
Vyta (2017-08-31) (foto)
O Girius internete paplatintas ? Gal pagelbeti ?
Alusia (2017-08-31)
Giriukas labai TVARKINGAS katinas, žaismingas, kai išleidžiu iš narvo kooooks jis patenkintas!!! Bėga ant didelio stovo-draskyklės ir duodasi pirmyn-atgal, dūksta iš visos širdies, gražiai(džentelmeniškai) kibina jauniausią mergą (Taškute/Čipse) :) Jam tiesiog BŪTINA rasti namus, jam NEGALIMA į stacionarą!
Wilmante (2017-08-31)
bet kaip gi taip, toks mielas vaikis, tikrai reto veiduko numarginimo... ir niekam niekam į akį nekrenta:( Čia ne globos, čia namai jam turėtų būt iš karto
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-31)
Giriui labai labai ieškomi nuolatiniai namai. Vet. gydymu, vežiojimu į kliniką, maistu, kraiku, viskuo viskuo pasirūpinsiu, jam tik reikia žmogaus. Katinukas sutaria su kitais gyvūnais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-30)
Aciu Ala, jis taip atsipalaidaves ir toks laimingas atrodo.
Alusia (2017-08-30)
Dar kelios nuotraukos: https://goo.gl/photos/oUPwnQK7GFHzqRrh9 Pažiūrėkit, koks žavus vaikinas, negi rimtai niekam nekrito į širdį?
P.nijole (2017-08-29)
Oho, koki grazu albuma Giriukas turi :) Nuostabus katinukas. Truksta tik namu...
Alusia (2017-08-29)
Čia daugiau Giriaus nuotraukų: https://goo.gl/photos/Jy1n16hfyyvrgJgq7 Labai prašau atkreipti dėmesį.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-29)
Giriui reikia namų, labai reikia. Galėčiau įsipareigoti jį gydyti jei reikėtų, aprūpinti visam jo gyvenimui maistu, kraiku ir kitas būtinais daiktais, gelbėti kiek reikia, tačiau tokio gyvūno mėtymas iš vienų namų į kitas neprideda jam sveikatos. Jis sveiksta, atsirado apetitas, perkėlimas iššauks vėl stresą taigi norėtųsi, kad tai būtų jau tie vieninteliai namai.
Alusia (2017-08-28)
Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso, gerai prižiūrimas, skaniai maitinamas, gerbiamas ir mylimas gyventi. Stacionaro narvas jam šiuo laiku ne iseitis. Atsiliepkite, prašau!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-28)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.134361
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-27)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53978
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-27)
atkreipkite demesi.


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 48    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentāri

Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas
Simkelyte (15:52) >>
Aš bent jau perku prekes: https://www.varle.lt/prekes -gyvunams/