LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Globa...Giriui...Ji verkiant reikalinga. Taip pat parama kraujo tyrimams! (trūksta 30 EUR)

 ATNAUJINTA.

JAU RYTOJ REIKIA:

Finansinės paramos kraujo tyrimams! Kol kas tik konsultuosimės su gydytoju ir atliksime krauo tyrimus.

Globos! nebeturime kur Giriuko talpinti, tik atsigavo, tik pradėjo džiaugtis namais ir vėl taip nesiseka šiam mielam katinukui. Jam labai reikia globos

PRADŽIA.

 

Nebežinau nuo ko pradėt:(

Globai pasibaigus, pakeitus ja kita, katinukas susirgo, atsirado žaisdos burnytėje nors buvo padaryti biocheminiai kraujo tyrimai, kurie rodė idealius atsakymus. Taip, stresas visagalis... kaip ir meilė... Globėjos Alos ir jos mamos dėka kapstosi, skirti antibiotikai, kelias dienas maitintas per prievartą. Čia tikiu, nugalėsime.

Bet liūdniausia dalis.

 1. Verkiant reikia globos. Jau ryt ir net baisu pagalvoti, gal vet. klinikos stacionaras, vėl stresas, kas dar išlys...

 2. Vėl užsimezgė 2 auglio dariniai, kol kas labai maži, bet arba operuoti, arba....

 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53978

Situacija varo į neviltį. Gal turite kažkokių pasiūlymų... jam, mums, man...

860882128 

Trūkstama parama: 30 EUR
Surinkta parama: 0 EUR
Organizacijos pavadinimas: Priglausk (neturi prieglaudos)
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąskaita: LT927044060008079609
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Organizacija: Priglausk (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2017-08-27 | atnaujinta: 2017-09-20
Naujienos numeris: 54733
Peržiūrėjimų skaičius: 3249

« grįžti

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-23)
Globa rasta, ačiū P. Ritai (Rita11) kuri sutiko priglausti Giriuką, tad vakar vakare nuvežiau jį į Grigiškes. Tik atvykęs jautėsi drąsiai, apėjo visus namų kampučius ir man išvykstant įsitaisė ant palangės pagraužti gėlės. Buvome ir klinikoje. Girius šiuo metu jaučiasi idealiai, jam nieko neskauda, jis šokinėja ir žaidžia, tačiau po apsilankymo pas veterinarą vėl reikia išgyventi dilemą ką daryt:( katinukui užsimezgę 3 augliukai, vienas apėmęs stuburą. Galimi 2 variantai: operuoti, daryti citologinį (įtariama fibrocirkoma) ir taikyti hemoterapiją arba nieko nedaryti ir leisti Giriukui gyventi tiek, kiek lemta, tiek kol jam neskaudės ir gyvens pilnavertį gyvenimą. Kiek? nežino net gydytojas - gal kelis mėnesius, gal pusę ar visus metus, viskas priklausys kaip greitai augs guzeliai. Dilema be galo sunki, tad labai reikia visų nuomonių, o gal gi atsirastų ir 3 variantas... Ir kad Jūs žinotumėt koks jis mielas, koks jis geras, sunku suprasti kodėl jam skirti tokie išbandymai.
Valio (2017-09-21)
Mune, gerai naudojat mano tekstą, ten galima daugiau variantų padaryti - šioje istorijoje yra daugiau veikėjų ir ne tik šioje. Taigi, dar kartą - globokit kas kiek norit ir kiek norit, bet be veidmainysčių, be spekuliacijų ir manipuliacijų.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
Valio (2017-09-21) Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmones niekam nereikalingi. Ligoniukais rūpintis niekas nenori. Visiems reikia mažų, gražių, be rūpesčių. Gaila Giriuko, stumdo nabagėlį iš vietos į vietą. O tikrovė turėtų būti tokia: "Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmonės Alusiai nereikalingi (grąžino Giriuką po laikinos globos). Alusiai reikia mažų, grąžių, be rūpesčių (paėmė į globą mažą rainiukę). Gaila Giriuko. stumdo Alusia nabagėlį iš vietos į vietą". Bet gi žmogaus laisva valia, ką imti globoti, kiek laiko globoti, kada grąžinti, ar iš vis imti. Gelbėjame, globojame visi pagal savo galimybes.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
aišku, kaip 2x2, kad jums, Valio, visai nerūpi katuliuko gerovė, jums tik rūpi suėsti, apdergti žmogų. Ir kad visiems čia skaitantiems būtų aišku, tuoj PERKOMENTUOSIU Valio šiandienos komentarą
Valio (2017-09-21)
Puiku, tegul globoja, bet neveidmainiauja ir nemanipuliuoja žmonėmis ir jų emocijomis. Neapsimetinėkite , kad nesuprantate apie ką kalbu. Ji pati mane įtraukė į savo žaidimus, aš jau seniai niekur nesikišu ir nekomentuoju Gyvūnų globoje, turėjote tai pastebėti, bet kai žmogus pats mane susiranda ir spekuliuodamas gyvūnais munipuliuoja mano ir kitų žmonių emocijomis, o paskui užsidėjusi šventosios aureolę, kurią jūs mielai padedate jai laikyti virš galvos, vaidina kankinę aš netylėsiu Aš lygiai taip pat , tik be seilėjimosi, ašarojimo, dejavimo, pati globoju gyvūnus jau virš 15 metų. Tai nuolatinė kova už jų gyvybes, tai praradimai, tai nepritekliai, neteisybė ir t.t. Viena pati, niekam nekraunu savo rūpesčių išskyrus finansinisu. Visi puikiai žinote kokia emociškai sunki ši veikla ir kiek dvasinių ir fizinių jėgų ji reikalauja iš kiekvieno, kuris nuoširdžiai nori padėti ir padeda gyvūnams, todėl neleisiu niekam mano emocijas švaistyti tik savo kompleksams patenkinti. Supratai, Alusia. Aš ne žaislas ir tikrai neleisiu niekam tokių žaidimų žaisti. Kol kas nieko neviešinu. Bet jei ir toliau tokius žaidimus žaisi - aš netylėsiu.
Moiros (2017-09-21)
:DD Susiradote kitą auką ?? Kaip negėda? Tas, kurį dabar bandote "suėsti", gelbėja ir globoja n' kartų daugiau negu Jūs visos kartu sudėjus? Visiškai akivaizdu, p/g "Priglauk" prašymus, katinėlio sveikatos eigą - buvo aišku, kad tai sunkiai gelbėtinas gyvūnas:( Jei kam tai neaišku, su tuo ir sveikinu, jei nesugebate suprasti:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-21)
O kiek diskusijų! ...tik gaila, kad niekas manęs neužklausė tiesiogiai:( Girius per savaitę laiko taip ir nenuvežtas į kliniką - tiek dėl asmeninių mano rūpesčių, tiek dėl finansinių skolų. Jam neatlikti kraujo tyrimai, neatlikta operacija. Nesurinkus lėšų, nežinia iš vis ar bus ji daroma. Buvo išnaudotos visos įmanomos ir neįmanomos laikinos globėjos Giriuko laikymo kvotos, ačiū jai be galo nuoširdus. Šiuo metu situacija bloga ir tiek.
Valio (2017-09-21)
Operacija buvo suplanuota 14 d., jeigu kačiukas buvo operuotas tą dieną, tai po oprecijos dar nepraėjo net savaitė, o kačiukas jau sveikas. Įdomu. Mune, kiek pooperacinis laikotarpis trunka?
AisteIgn (2017-09-21)
ir dar neįdomiau, kaip kažkokia Valio jas, tas žinutes, supranta :) ir ko amžinai aiškint prie kažkieno globojamų gyvūnų, kai pas pačią kas įkelta, tai ir galai į vandenį, gyvūnai išvis kažkur išgaruoja.
Aldona T. (2017-09-21) (foto)
Man visai neįdomu, ką Jums, Valio, asmeninėse žinutėse rašo kiti žmonės. Todėl nesakykite, kad tai visiems įdomu. Jei ir Jums jos neįdomios, tai ignoruokite, trinkite, naikinkite.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
nu viešpatie aukštielininkas:( Nu, nesikapstykime į praeitį, nederkime nuostabaus katuliuko naujienos. Jau šiandien 21 diena, reiškia, kad jam nereikia jokios operacijos. Ieškoma GLOBA šitam murkaliukui.
Valio (2017-09-21)
Munei58 LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-08)Girius operacijai uzrasytas 14 d, zinoma pries tai atliksime biocheminius kraujo tyrimus.
Valio (2017-09-21)
Ala, nustokit man rašinėti žinutes. Jei norite ką pasakyti šiuo atveju - rašykite viešai. Visiems bus įdomu.
Mune58 (2017-09-21) (foto)
tai čia, ką jūs nukopijavote, buvo, kaip sakoma "seniai ir neteisybė", t.y. beveik prieš mėnesį laiko. Bet šiuo metu LauraV nieko neužsimena apie jokias ligų problemas, tik prašo Giriukui globos. Ar aš klįstu, Alusia?
Valio (2017-09-21)
Alusia (2017-08-28) Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso, gerai prižiūrimas, skaniai maitinamas, gerbiamas ir mylimas gyventi. Stacionaro narvas jam šiuo laiku ne iseitis. Atsiliepkite, prašau!
Valio (2017-09-21)
Mune, paskaityk Alos komentarą ...."Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso,...;.. "
Mune58 (2017-09-21) (foto)
Valio, niekaip nerandu, kur būtų parašyta, jog šiuo metu Giriukas ligotas:(
Daina1 (2017-09-21)
o tai Girius neturejo globos? Kas nutiko kad dabar js be globos?
Valio (2017-09-21)
Deja, ligoti gyvūnai, kaip ligoti žmones niekam nereikalingi. Ligoniukais rūpintis niekas nenori. Visiems reikia mažų, gražių, be rūpesčių. Gaila Giriuko, stumdo nabagėlį iš vietos į vietą.
Edžis (2017-09-21)
Rūpi, Laura, labai rūpi, bet ir į mano "prieglaudą" jau eilė išsirikiavus, o čia dar ligos užpuolė nežinia kokios. Praeitą savaitę Zigzagą palaidojau, po to iškart persiukas iš Lazdijų susirgo ir gydymas visiškai nepadeda...:(
Alusia (2017-09-20)
Giriukas labai ramus katinėlis, neįkyrus, puikiai sugyvena su kitais neagresyviais katinais ir yra itin tvarkingas. Na, ir žinoma gražus:) Kodėl jis dar nepastebėtas?!
AisteIgn (2017-09-20)
Net nezinia i kuria cia Dievo ausi prasyti, kad atsilieptu kazkas kas turi nedaug, nes visi kas pas save ima, turi nuo keliolikos iki keliasdesimt... Va, cia pas viena pazystama net apie septym, beveik be galimybes atskirti, tik dalis narvuose... Isvis yra liudesys... Geriausia butu, kad susimyletu kazkas pas ka bent jau iki kokiu penkiu, bet matomai zmones nedrista, galvoja kad cia jau daug...
Alusia (2017-09-20)
:( pagelbėkite prašau Giriukui! Atsiliepkite!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-20)
Situacija labai labai bloga:( Giriuką paėmiau pas save į vonios kambarį, dieną stresavęs, jis atsigavo, išdrąsėjo ir nori ištrūkti. Visą laika miauksi ir braižo duris. Bandžiau išleisti ryte bent trumpam, iš karto buvo užpultas Savo. Vakare grįžus Girius pavėmęs, toliau miauksi, o durys iš koridoriaus pusės apžymėtos, viskas plaukia:( Kadangi globos prašoma jau tikrai ilgą laiką, panašu, kad jis niekam nerūpi:(
P.nijole (2017-09-19)
Giriukas stacionaro narve? :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-19)
Giriukas labai labai stresuoja. Skubiai ieskome pagalbos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-18)
Labai labai prasome laikinos globos. Atkreipkite demesi.
Alusia (2017-09-18)
Košmaras, prašau! Po laisvės bute stacionaras Giriui tikrai prapultis...:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-18)
Jau šiandien Giriui neatsiradus globos laukia klinikos stacionaras, Padėkite, labai prašau. Kaip ir padėkite kas galite pakuruoti šį katinėlį, nes šiuo metu esu visiškai praradus prasmę.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-13)
Su Girium ryt persiraseme ne operacijai, o konsultacijai, turime atlikti biocheminius kraujo tyrimus. Reikia mums paramos ir jam verkiant reikia globos, jai neatsiradus teks katinuka laikyti klinikos stacionare:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-08)
Girius operacijai uzrasytas 14 d, zinoma pries tai atliksime biocheminius kraujo tyrimus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-05)
Pakelkite, jei galite. Cia tyluma, jokiu pasiulymu:(
Alusia (2017-09-04)
Ir dar apie Giriuką: jis labai ramus:) neįtikėtina, bet net sėdėdamas narve visada būna tyla, nesidrasko, nerėkia, labai tvarkingas, o ir su katinais tikrai sutaria, pradžioje buvo šiokių tokių niuansų iš jo pusės dėl naujos nežinomos aplinkos, bet dabar jis jau pilnai paleistas "į laisvę", absoliučiai jokių problemų. Labai geras vaikas. Labai laukia Girius pasiūlymų!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-31)
labai labai ačiū uz pagalba.
Vyta (2017-08-31) (foto)
Butinai sudesiu i FB kur tik i galva šaus.
Birmanukas (2017-08-31)
Ko trūksta? Gal tik paukšių pieno. Negaliu patikėti, Juk Laura net siūlo pilną išlaikymą visam laikui, gydymą - ATSIMERKITE!! Nejau NIEKAS neįsikatins nuostabiojo GIRIAUS? Stacionare jokiu būdu ne vieta. Platinkite FB gyvūnų grupėse, čiia turbūt mažai kas lankosi... pačių geriausių namų, mielasis Girinuk! Pasidalinsiu FB.
P.nijole (2017-08-31)
Zinoma, pagelbekit :)
Vyta (2017-08-31) (foto)
O Girius internete paplatintas ? Gal pagelbeti ?
Alusia (2017-08-31)
Giriukas labai TVARKINGAS katinas, žaismingas, kai išleidžiu iš narvo kooooks jis patenkintas!!! Bėga ant didelio stovo-draskyklės ir duodasi pirmyn-atgal, dūksta iš visos širdies, gražiai(džentelmeniškai) kibina jauniausią mergą (Taškute/Čipse) :) Jam tiesiog BŪTINA rasti namus, jam NEGALIMA į stacionarą!
Wilmante (2017-08-31)
bet kaip gi taip, toks mielas vaikis, tikrai reto veiduko numarginimo... ir niekam niekam į akį nekrenta:( Čia ne globos, čia namai jam turėtų būt iš karto
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-31)
Giriui labai labai ieškomi nuolatiniai namai. Vet. gydymu, vežiojimu į kliniką, maistu, kraiku, viskuo viskuo pasirūpinsiu, jam tik reikia žmogaus. Katinukas sutaria su kitais gyvūnais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-30)
Aciu Ala, jis taip atsipalaidaves ir toks laimingas atrodo.
Alusia (2017-08-30)
Dar kelios nuotraukos: https://goo.gl/photos/oUPwnQK7GFHzqRrh9 Pažiūrėkit, koks žavus vaikinas, negi rimtai niekam nekrito į širdį?
P.nijole (2017-08-29)
Oho, koki grazu albuma Giriukas turi :) Nuostabus katinukas. Truksta tik namu...
Alusia (2017-08-29)
Čia daugiau Giriaus nuotraukų: https://goo.gl/photos/Jy1n16hfyyvrgJgq7 Labai prašau atkreipti dėmesį.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-29)
Giriui reikia namų, labai reikia. Galėčiau įsipareigoti jį gydyti jei reikėtų, aprūpinti visam jo gyvenimui maistu, kraiku ir kitas būtinais daiktais, gelbėti kiek reikia, tačiau tokio gyvūno mėtymas iš vienų namų į kitas neprideda jam sveikatos. Jis sveiksta, atsirado apetitas, perkėlimas iššauks vėl stresą taigi norėtųsi, kad tai būtų jau tie vieninteliai namai.
Alusia (2017-08-28)
Giriukui labai svarbu rasti globą, iki kitos auglių šalinimo operacijos jis turi jaukiai, be streso, gerai prižiūrimas, skaniai maitinamas, gerbiamas ir mylimas gyventi. Stacionaro narvas jam šiuo laiku ne iseitis. Atsiliepkite, prašau!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-28)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.134361
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-27)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53978
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-08-27)
atkreipkite demesi.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 371

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

09.24 Nauja kačiukų šeimynėlė iš Nemenčinės!
09.24 Dovanojami kačiukai
09.24 Visiems linkejimai nuo Zaico Viktaruko !
09.23 Nuostabiausia rainiukė Rožytė ieško namų!
09.23 Tėvuko problemos – reikia pagalbos!
09.22 DINGO katytė Žemuosiuose Šančiuose, Kaune
09.22 Apie manipuliacijas, spekuliacijas, veidmainystę, Girių ir... (6)
09.22 Reikalingi 2 boksai
09.22 Kaunas, Reikalinga globa/namai 1 arba 2 rastinukams kačiukams (21)
09.21 Katytė atsivedusi 5 katukus šuns būdoje. Labai prašome fin.... (17)

Komentarai

Alusia (10:28) >>
Ačiū, Vili, paskambinau, Canis felis turi.
Villi (10:09) >>
Canis felis neklausėt?
Alusia (9:34) >>
Pasikartosiu, gal žinote kur galima nusipirkti Virbac Vitaminthe pastos 5 ml. Vilniuje?
Alusia (8:14) >>
Globėja taip gražiai, šiltai ir jaukiai apibūdina Poliuką:) atkreipkite, prašau dėmesį į...
Mune58 (13:59) >>
ačiū, Aiste, supratau. Turiu aš to laiko, tiksliau, privalau jo turėti. Pakol mažius...
AisteIgn (13:36) >>
Mune, kiek zinau, tarpuose reikia, sulasinat gentamicina, kazkiek palaukiat (tarp preparatu...
Nindze28 (13:14) >>
liux foto .)
Mune58 (12:20) >>
noriu patarimo dėl akyčių. Vis pagalvoju, ar neišdžiovins akelių ryžiukui, lašinamas...
Mune58 (12:16) >>
man keista, kad Valio turi pulką globojamų gyvūnų ir dar prireikė vieno. Na, jeigu taip norisi...
Mune58 (12:14) >>
ar išvis galima dėti lygybės ženklą tarp privataus globėjo ir VŠĮ? Tai tikrai nepalyginami...
Alusia (10:31) >>
Valio, esu Jums dėkinga, kad pasiūlėte globą kačiukui, tačiau  kai kurie Jūsų atsakymai...
Mune58 (0:52) >>
nors mažius apetitu nesiskundžia, visitek papildomai duodu vitamininės pastos Virbac, kad...
LauraV (18:48) >>
Globa rasta, ačiū P. Ritai (Rita11) kuri sutiko priglausti Giriuką, tad vakar vakare nuvežiau...