LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

Jūsų dėmesio prašo Babadukas ir Co. - mes pasiruošę keliauti į tikrus namus!

Babadukas

Daug kačių žinovų pasaulyje sako, kad vadinamosios „tuxedo“ (su frakelį primenančiu kailiuko marginimu) katės yra ypatingos. Jos intelektualesnės ir gudresnės už kitas. Mes nežinome, ar tai tiesa, bet būtent šis frakuotasis yra labai protingas ir gabus ponaičiukas, puikiai žinantis, kur yra jo guolis, ir kam skirtas tualetas. Babaduko požiūris į pasaulį, negana to, yra labai teigiamas. Jis mėgsta skaniai užkąsti, ryte gerai išsidūkti, o popietę skiria grožio miegui. Įsižaidus subartas greitai paklūsta ir, suvaidinęs susigėdinusį, pėdina šalin. Paglostytas pasimuisto savo frakelyje iš malonumo ir savo didelėmis akimis sako: „Ačiū tau, kad esi man geras. Aš irgi būsiu tau toks, būsiu pats geriausias. Matau, tavo namuose trūksta šilumos – leisk man tuo pasirūpinti, mylimas žmogau“. Ar ieškote savo namų kauko? Tuomet Babadukas skirtas Jums. Gali gyventi su šunimis. Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Debora

Juodas ir švelnus it sabalo kailis, išdidus žvilgsnis ir balta žvaigždė pakaklėje – Debora yra tobula šiuolaikinės raganaitės ar raganaičio katė. Didžiausia iš savo vados, ji žavi savo atletiškumu, liaunumu ir gracija. Vienok, katytė nėra lėtuolė, taigi džiugins Jus ir mielai įsitrauks į bet kokį pasiūlytą žaidimą. „Bėgu į kairę, tada į dešinę, o tada padarau salto ore – ar matai, kokia aš graži, kokia greita ir vikri, šeimininke?“ Vienintelė mergaitė tarp savo brolių, Debora moka būti ne tik amazone, bet ir labai moteriška ir švelnia. Ypač užtikta snaudžianti, ji tirpsta nuo glostančių rankų šilumos ir primerktomis akytėmis sako: „Myliu tave“. Neišranki maistui, labai tvarkinga ir švari, ši katytė taptų bet kurio geraširdžio žmogaus drauge. Ir bet kurių namų puošmena, nes šios elegantiškos panterytės, išaugsiančios į tikrą  juodą panterą, nepastebėti neįmanoma. Grožis ir namų jaukumas viename – kas nenorėtų tokios draugės, pasitinkančios grįžtant iš darbo? Gali gyventi su šunimis ir katėmis. Dovanojama tik geriems, atsakingiems ir sterilizacijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Džonis

„Ar manęs neskriausi? Ne? Tada labai labai prašau mane paglostyti... Aš ieškau didelio ir stipraus žmogaus, kuris mane saugotų ir gintų, nes... Nes man labai reikia tavo šilumos ir tos geros rankos, kurios glostomas aš murksiu ir murksiu tau, nes kol kas tik taip moku išreikšti savo prisirišimą...“ pasakytų Džonis, jei galėtų kalbėti. Jis ir sesutė Debora – tarsi dvyniai. Toks pats juodas, su tokia pačia balta žvaigžde pakaklėje, atskiriamas tik pagal, atrodo, į baltus dažus kyštelėtą letenėlę. Tačiau tuo pačiu ir labai skirtingas. Džoniui ne itin patinka aktyvūs žaidimai, lakstymas po namus ar kopinėjimas užuolaidomis. Tai lėtas, labai ramus ir miegą mėgstantis katukas. Norite juodos ramybės šalia? Džonis kaip tik Jums. Jis užkąs, nueis į tualetą, nusipraus ir užmigs Jums ant krūtinės. Arba rasite jį miegantį tarp sofos pagalvėlių. Arba ant lovos krašto. Arba spintoje tarp megztinių. Arba pas save skreite, jei netyčia užsnausite su knyga rankose. Džoniui reikia gynėjo, kuris jį mylės, globos ir eis per gyvenimą drauge. Ar Jūs būsite tas, kuris apgins mažos ramios širdelės virpėjimą? Gali gyventi su šunimis ir katėmis. Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Dibukas

Rainas džiaugsmo kamuolėlis – štai tinkamiausias apibūdinimas Dibukui. Visi žinome, kad kai kurie žmonės išsiskiria iš kitų savo charizma. Jie lengiau bendrauja, apžavi beveik kiekvieną, juos visi myli ir trokšta jų dėmesio. Jos nesuvaidinsi – tai puikiai žino ir Dibukas, nes yra baisiai charizmatiškas kačiukas. Jo ryšys su žmogumi – betarpiškas. Dibukas norėjo bendrauti su pirmąkart iš arti matomais dvikojais nuo pat išgebėjimo dienos, ir jo noras iki dabar neslopsta. Tai katinukas, kurio nereikia glostyti, norint išgirsti murkimą. Jis užmurkia tik įėjus į kambarį! „Ach, ir vėl tu čia? Kaip malonu tave matyti! Gal norėtum pasiniurkyti arba... tiksliau... paniurkyti mane? Šiandien labai gražiai atrodai“ sako šis linsmas rainas snukutis. Dibukas valgo viską, puikiai supranta tualeto paskirtį, draugauja su visais – žmonėmis, šunimis, katėmis. Net ir balandžius per langą sekioja akytėmis, matyt, norėdamas pasisveikinti ir palinkėti labos dienos. Jam viskas įdomu, ir viską reikia patikrinti, tačiau išgirdęs griežtesnį žodį, greit nurimsta ir traukia ieškoti barimo nepelnančių užsiėmimų. Tai katė, kurią pamilsta visi, ir kuri myli visus. Ar ne nuostabu namie turėti rainą murkiančią charizmą? Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Norintiems įsikatinti kurį nors iš mažylių, prašome kreiptis telefonais 8 681 52432 (Deividas) ir 8 611 99440 (Ieva).

  

   


Ielikts: 2015-07-28 | atjaunošana: 2015-10-14
Sludinājumu skaits: 42634
Viedokļu skaits: 4373

« atpakaļ

Komentāri

Kata (2015-08-03)
Išlydėję Dibuką į naujus namus, kuriuose jau gyvena katė ir šuo (abu sterilizuoti, nors ir veisliniai), kaip visada, nerimavom dėl adaptacijos periodo, tačiau jo... nebuvo :)) Vakar kalbėjome telefonu su šeimininku: tik įžengęs į naujus namus, Dibukas sukirto visą savo super premium maisto porciją, susirado savo naujų keturkojų šeimynykščių bliūdelius, pasinaudojo tualetu ir murkdamas keliavo per visų rankas. Tada miegojo lovoje šeimininui ant peties, prikėlė jį ketvirtą ryto, pažaidė iki šešių, o tada vėl krito miegot :) Mes irgi tavęs pasiilgom, Dibukai :D
Rita93 (2015-08-02)
Prašau pakelti naujieną, Dibukas jau rado namus, savųjų šeimininkų vis dar ieško Babadukas, Debora ir Džonis :)
Kata (2015-07-28)
Edda, ačiū už pastebėjimą. Iš inercijos pamiršau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-07-28)
Nenurodyti kontaktai.


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 190    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.11 Dorytės šeimyna
11.11 Šarpo bėda (1)
11.07 Pyragų diena:) (3)
11.05 Dovanojamas RC Hepatic sausas maistas katėms (Vilnius) padovanotas (1)
11.04 Namų netekusiai katytei GLOBOS (5)
10.30 JONAVA. Kai tavęs nemyli niekas…
10.30 Dėl sterilizacijų Kazlų Rūdoje
10.26 Kam boksų beveik naujų? Vilnius prie Bigo
10.24 Apleisti šunys ir katės Kaune!!! (323)
10.24 Sos Sos Sos Vilniuje, Subačiaus gt. 22 net 70 benamių katinukų.... (11)

Komentāri

Wilmante (15:43) >>
Algirdas šiandien buvo nuvažiavęs ir nuvežė maistą, šiaudus, pažiūrėjo ar Tiutės kaklas...
Wilmante (12:08) >>
lapkričio 12-18 Maximoj gyvūnų prekėms 30 proc.nuolaida su Ačiū kortele
Wilmante (8:30) >>
Iš šių pinigėlių padengta Šančioko skola - 78 eur, maišas Joseros lušnyno katuliams - 21,...
Wilmante (8:23) >>
vakar Šančiokas atlaikė antrą chemiją (už abi 46 eur), jis jaučiasi visai neblogai, praeitą...
Wilmante (8:16) >>
Tobiukui jau pamušta priekinė kojytė, laiko pakėlęs, sunkiai primina, šiandien bandysim...
Wilmante (8:11) >>
ačiū labai Dianukui - 20 eur, Laimai Z. - 10, Karolinai K. - 10, Vitai Ž. - 5, Viktorijai S. -...
Villi (10:13) >>
Naujos bėdos - Šarpas pažeistu nuo įsirėžusios grandinės kaklu, ...
Jolanta_st (11:48) >>
noriu patikslinti-katinas:)
Kaštonas (21:53) >>
Kaštono dovanojimo skelbimas: http://www.gyvunugloba.lt /lt/mypets/user.7069879;g.1 39117
Polio-mama (11:46) >>
Maistukas pažadėtas VšĮ "Priglausk". Tikiuosi, atneš naudos ir sveikatos :)
Wilmante (10:13) >>
Nuoširdus ačiū Linai R., skyrusiai 50 EUR, dengiu dalį Princo skolos, liūdna, bet katulis...
Wilmante (9:57) >>
"Tas saldus žodis Laisvė":) Čia kažkas panašaus, kai jausmas eina iš širdies...
Polio-mama (9:16) >>
Jei nuoširdumas ir atjauta yra saldūs, tuomet, Wilmante, Jūsų pyragai tikrai buvo saldūs. Juk...