LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Jūsų dėmesio prašo Babadukas ir Co. - mes pasiruošę keliauti į tikrus namus!

Babadukas

Daug kačių žinovų pasaulyje sako, kad vadinamosios „tuxedo“ (su frakelį primenančiu kailiuko marginimu) katės yra ypatingos. Jos intelektualesnės ir gudresnės už kitas. Mes nežinome, ar tai tiesa, bet būtent šis frakuotasis yra labai protingas ir gabus ponaičiukas, puikiai žinantis, kur yra jo guolis, ir kam skirtas tualetas. Babaduko požiūris į pasaulį, negana to, yra labai teigiamas. Jis mėgsta skaniai užkąsti, ryte gerai išsidūkti, o popietę skiria grožio miegui. Įsižaidus subartas greitai paklūsta ir, suvaidinęs susigėdinusį, pėdina šalin. Paglostytas pasimuisto savo frakelyje iš malonumo ir savo didelėmis akimis sako: „Ačiū tau, kad esi man geras. Aš irgi būsiu tau toks, būsiu pats geriausias. Matau, tavo namuose trūksta šilumos – leisk man tuo pasirūpinti, mylimas žmogau“. Ar ieškote savo namų kauko? Tuomet Babadukas skirtas Jums. Gali gyventi su šunimis. Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Debora

Juodas ir švelnus it sabalo kailis, išdidus žvilgsnis ir balta žvaigždė pakaklėje – Debora yra tobula šiuolaikinės raganaitės ar raganaičio katė. Didžiausia iš savo vados, ji žavi savo atletiškumu, liaunumu ir gracija. Vienok, katytė nėra lėtuolė, taigi džiugins Jus ir mielai įsitrauks į bet kokį pasiūlytą žaidimą. „Bėgu į kairę, tada į dešinę, o tada padarau salto ore – ar matai, kokia aš graži, kokia greita ir vikri, šeimininke?“ Vienintelė mergaitė tarp savo brolių, Debora moka būti ne tik amazone, bet ir labai moteriška ir švelnia. Ypač užtikta snaudžianti, ji tirpsta nuo glostančių rankų šilumos ir primerktomis akytėmis sako: „Myliu tave“. Neišranki maistui, labai tvarkinga ir švari, ši katytė taptų bet kurio geraširdžio žmogaus drauge. Ir bet kurių namų puošmena, nes šios elegantiškos panterytės, išaugsiančios į tikrą  juodą panterą, nepastebėti neįmanoma. Grožis ir namų jaukumas viename – kas nenorėtų tokios draugės, pasitinkančios grįžtant iš darbo? Gali gyventi su šunimis ir katėmis. Dovanojama tik geriems, atsakingiems ir sterilizacijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Džonis

„Ar manęs neskriausi? Ne? Tada labai labai prašau mane paglostyti... Aš ieškau didelio ir stipraus žmogaus, kuris mane saugotų ir gintų, nes... Nes man labai reikia tavo šilumos ir tos geros rankos, kurios glostomas aš murksiu ir murksiu tau, nes kol kas tik taip moku išreikšti savo prisirišimą...“ pasakytų Džonis, jei galėtų kalbėti. Jis ir sesutė Debora – tarsi dvyniai. Toks pats juodas, su tokia pačia balta žvaigžde pakaklėje, atskiriamas tik pagal, atrodo, į baltus dažus kyštelėtą letenėlę. Tačiau tuo pačiu ir labai skirtingas. Džoniui ne itin patinka aktyvūs žaidimai, lakstymas po namus ar kopinėjimas užuolaidomis. Tai lėtas, labai ramus ir miegą mėgstantis katukas. Norite juodos ramybės šalia? Džonis kaip tik Jums. Jis užkąs, nueis į tualetą, nusipraus ir užmigs Jums ant krūtinės. Arba rasite jį miegantį tarp sofos pagalvėlių. Arba ant lovos krašto. Arba spintoje tarp megztinių. Arba pas save skreite, jei netyčia užsnausite su knyga rankose. Džoniui reikia gynėjo, kuris jį mylės, globos ir eis per gyvenimą drauge. Ar Jūs būsite tas, kuris apgins mažos ramios širdelės virpėjimą? Gali gyventi su šunimis ir katėmis. Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Dibukas

Rainas džiaugsmo kamuolėlis – štai tinkamiausias apibūdinimas Dibukui. Visi žinome, kad kai kurie žmonės išsiskiria iš kitų savo charizma. Jie lengiau bendrauja, apžavi beveik kiekvieną, juos visi myli ir trokšta jų dėmesio. Jos nesuvaidinsi – tai puikiai žino ir Dibukas, nes yra baisiai charizmatiškas kačiukas. Jo ryšys su žmogumi – betarpiškas. Dibukas norėjo bendrauti su pirmąkart iš arti matomais dvikojais nuo pat išgebėjimo dienos, ir jo noras iki dabar neslopsta. Tai katinukas, kurio nereikia glostyti, norint išgirsti murkimą. Jis užmurkia tik įėjus į kambarį! „Ach, ir vėl tu čia? Kaip malonu tave matyti! Gal norėtum pasiniurkyti arba... tiksliau... paniurkyti mane? Šiandien labai gražiai atrodai“ sako šis linsmas rainas snukutis. Dibukas valgo viską, puikiai supranta tualeto paskirtį, draugauja su visais – žmonėmis, šunimis, katėmis. Net ir balandžius per langą sekioja akytėmis, matyt, norėdamas pasisveikinti ir palinkėti labos dienos. Jam viskas įdomu, ir viską reikia patikrinti, tačiau išgirdęs griežtesnį žodį, greit nurimsta ir traukia ieškoti barimo nepelnančių užsiėmimų. Tai katė, kurią pamilsta visi, ir kuri myli visus. Ar ne nuostabu namie turėti rainą murkiančią charizmą? Dovanojamas tik geriems, atsakingiems ir kastracijos svarbą suprantantiems žmonėms.

Norintiems įsikatinti kurį nors iš mažylių, prašome kreiptis telefonais 8 681 52432 (Deividas) ir 8 611 99440 (Ieva).

  

   


Posted: 2015-07-28 | updated: 2015-10-14
News ID: 42634
Announcement views: 4699

« back

Comments

Kata (2015-08-03)
Išlydėję Dibuką į naujus namus, kuriuose jau gyvena katė ir šuo (abu sterilizuoti, nors ir veisliniai), kaip visada, nerimavom dėl adaptacijos periodo, tačiau jo... nebuvo :)) Vakar kalbėjome telefonu su šeimininku: tik įžengęs į naujus namus, Dibukas sukirto visą savo super premium maisto porciją, susirado savo naujų keturkojų šeimynykščių bliūdelius, pasinaudojo tualetu ir murkdamas keliavo per visų rankas. Tada miegojo lovoje šeimininui ant peties, prikėlė jį ketvirtą ryto, pažaidė iki šešių, o tada vėl krito miegot :) Mes irgi tavęs pasiilgom, Dibukai :D
Rita93 (2015-08-02)
Prašau pakelti naujieną, Dibukas jau rado namus, savųjų šeimininkų vis dar ieško Babadukas, Debora ir Džonis :)
Kata (2015-07-28)
Edda, ačiū už pastebėjimą. Iš inercijos pamiršau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-07-28)
Nenurodyti kontaktai.


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 96

News

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates .. (8)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Comments

Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)
Alusia (15:11) >>
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas...
Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?