LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Prašau pagalbos apmokant Liuko gydymą (Nebetrūksta)

Aš nežinau ar pasaulyje yra teisybė... Po penktadienio tuo jau nebetikiu. Ir niekaip negaliu suvokti už ką gyvenimas tiek išbandymų skiria nejaunam, aklam, tiek daug gyvenime skausmo ir išdavysčių patyrusiam gyvūnui. Atrodytų, kad kažkas nuolatos stebi ir vos tik pradedi džiaugtis gyvenimu be tablečių ir adatų, gauni dar daugiau nei turėjai. O turime šiai dienai tiek, kiek turime – įtariama sarkoma ant kojos, naviko kraštai nelygūs, tad jos pašalinimas negalimas, nes nebebūtų odos, kurią galima užtempti ir susiūti žaizdą. Siūloma kojos amputacija iki alkūnės (taip daugiau šansų, kad navikas toje pat vietoje po operacijos neatsinaujintų). Tai išgirdus per porą sekundžių prabėga keturi kartu praleisti metai. Neišlaikau ir klinikoje apsibliaunu. Klinikos personalas ramina, kad gyvūnai prisitaiko gyventi ir su trimis kojomis, kad jie nejaučia tokio diskomforto kaip jaučiame mes, žmonės. Bet juk verkiu visai ne dėl to... Ašaros pilasi dėl tos pačios neteisybės, kuri smaugia ir smaugia gyvūną. Ir svarbiausia, pabaigos tam nesimato. Kažkiek nurimstu, netgi supykstu, kai viena „ala“ Havanos bišonų daugintoja klinikoje pasiūlo nekankinti gyvūno, migdyti, o ji man atveš dovanų baltą mažą kačiuką. Bet ar gali būti viena gyvybė keičiama į kitą? Ar galima taip paprastai, lengva ranka nutraukti gyvenimą? Gyvūnui, kuris nesikankina, kuris turi puikų apetitą ir mėgaujasi gyvenimu... Pasiryžtam (tiksliau, suvokiu, kad kitos išeities nėra) kojytės amputacijai. Bet... pasirodo, kad ir tai kol kas misija neįmanoma, nes pakilę inkstų ir kepenų rodikliai. Nors visi kiti kraujo parametrai, kuo gydytoja labai nusistebėjo, kaip visiškai jauno ir sveiko katino. Taigi, vėl kasdieniai vaistai, lašinės, adatos, gydomoji dieta.

Klinikoje už tyrimus, vaistus ir gydomąjį maistą sumokėjau 82 eurus. Man tai labai didelė finansinė našta. Ir suprantu, kad daugelis pamanys, kad savo katinus turiu gydyti pati arba jeigu negaliu pasirūpinti, tai kam „ėmiau“. Bet Liuką priglaudžiau su ta mintimi, kad galbūt pavyks rasti namus. Nors, jau po kelių mėnesių buvo aišku, kad diabetu sergančio seno katino niekas tikrai nenorės priglausti. Taigi taip, jis yra mano, bet be Jūsų pagalbos aš neišsiversiu, nes nuo vasaros mes iš klinikų nebeišeinam. Serga jeigu ne vienas, tai kitas. Jeigu ne naminiai, tai laukinukai. Apie migdymą, prašau, nerašykite. Mes kovosime iki galo, nes Liukas guvus, aktyvus, kaip minėjau, turi puikų apetitą, šnekina namiškius ir kitus katinus. Nakčiai įsirausia į pažastį ir garsiai murkdamas miega arba prisėdus prie jo kibina savo sergančia kojyte tol, kol apkabini ir priglaudi prie savęs. Gydytoja patikino, kad kol kas jokių skausmų jis neturėtų jausti. Kol kas mūsų užduotis suvaldyti tai, ką turime šiai dienai, o tada spręsis ką darome su naviku. Mums jau kelis kartus pavyko ištrūkti iš mirties nagų. Bandau neprarasti vilties ir šį kartą. Prašau, kas galite, prisidėkite prie gydymo. O jeigu turite nenaudojamų vaistų Solidago, Benamax Flavour 2,5 mg, kProtect ar Epato (pasta arba tabletės) ar Renalinio maisto, padovanokite juos mums. Mudu su Liuku būsime labai dėkingi.

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Liukui
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt


Sukurta: 2019-12-08
Naujienos numeris: 56942
Peržiūrėjimų skaičius: 1563

« grįžti

Komentarai

Usnė (Būk mano draugas) (2019-12-19) (foto)
Nieko nėra sunkiau, kai jie serga. Stiprybės!
IlonaKolit (2019-12-18)
Edita, laikykitės judu. Stiprybės.
AisteIgn (2019-12-16)
stiprybes jums ir sveikatos, labai tikiuosi, kad viskas bus gerai bent tiek, kad dar gyventumet ir iki kito pavasario, ne tik sito, o gal ir dar kito.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-16)
Ala, Vilmante, ačiū mielosios. Ačiū už palinkėjimus. Ačiū už skambučius, už žinutes, patarimus. Kad žinotumėt, koks svarbus palaikymas. Mes laikomės. Geriam vaistus, lašinamės lašines (po jų ir po pastos Liukutis ant manęs labai supyksta). Nusisuka, nebendrauja. Glostau, raminu, kalbinu, sakau, kad reikia, kad be galo jį myliu ir labai labai noriu dar pabūti kartu. Miegam tik apsikabinę, Liukas būtinai turi jausti žmogų šalia savęs, būtinai turi būti apkabintas, paglostytas. Apetitu mano mylimukas kol kas nesiskundžia, tiesa, mieliau laižo paštetuką, bet ir gydomąjį sausiuką savo bedante burnyte "lesa". Dažnai nesusilaikau ir žiūrėdami į jį pradedu verkti. Tada pakelia savo nematančias akytes ir bando man į veidą žiūrėti, lyg sakydamas, kad ei, neverk, viskas gi bus gerai, prisiglaudžia, tiesia savo sergančia letenėlę, ieško mano rankos. Taip ir gyvenam... Ir labai labai norim pradžiai bent pavasario sulaukti.
Alusia (2019-12-12)
Edita, Subačiukas siunčia nuoširdžius linkėjimus, stiprybės abiems, nepasiduokit, mes dar visi pakovosime, labai to noriu ir linkiu tiek jums tiek mums, mažą trupinėlį nuo Subačiuko persiunčiau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-10)
Ačiū Vytai, Jurgai, Gitanai ir Rūtai. Ačiū!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-08)
Jurga, nuoširdžiausias dėkui ❤️
Polio-mama (2019-12-08)
+30 nuėjo ką tik. Laikykis, Liukai!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-08)
Vyta, ačiū ❤️
Vyta (2019-12-08) (foto)
+30 kai 10d gausiu pinigeliu


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 165

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

01.15 Prašymas (parama gauta, dėkui) (7)
01.13 Šlapia nosytė ieško globėjų! (1)
01.10 Pastebėta katė (1)
01.10 Gal katukas turi bėdų su skydliauke dovanojam (1)
01.10 Šarpo bėda (parama gauta) (5)
01.09 Kaune visaliaudinė šunų eisena:) (2)
01.09 Gal kas girdėjot apie tai? O jei ne - žiniai, jei kam nutiktų...
01.09 Labai prašom paramos PSP katytei (parama gauta) (5)
01.09 Atiduodu Gamavit (Atiduotas) (8)
01.02 Sveikinimai iš Dorytės vaikučių:)

Komentarai

Edda (15:59) >>
Ačiū, Jurga!
Wilmante (15:53) >>
ir nesuprantu kas vėl darosi su nuoroda, na, jei kas norite pažiūrėti kas ir kaip vyko, tiesiog...
Wilmante (15:50) >>
...
Polio-mama (15:49) >>
Na, štai. Viskas išsisprendė :)
Edda (15:27) >>
Liuka82, viskas gerai, perskaičiau. Parašykite adresą į žinutes kur turėčiau gamavitą...
Liuka82 (15:19) >>
Viskas gerai, nereikia atsiprasyneti :) Paspaudziau ant Edda vardo ir parasiau komentara uzdejus...
Polio-mama (15:10) >>
* Parašykite. Atsiprašau. Ar žinote, kaip tai padaryti?
Polio-mama (15:08) >>
Naujienos autorė gyvena Lazdijuose. Parašyk Eddai asmeninę žinutę.
Liuka82 (14:48) >>
Sveiki. Paimciau Gamavita. Kaip tik reikalingas. Kur jus randates?
Mune58 (13:29) >>
baltą katytę su keliom juodom dėmėm ant nugaros ir ant galvelės, jau prieš metus pastebėjau...
Mune58 (12:37) >>
ir dar kartą didelis AČIŪ nuo manęs ir nuo beuodegiukės visiems mūsų gelbėtojams:...
Mune58 (12:28) >>
noriu padėkoti Deimantei E. už paaukotus 30 Eur katytei. Pinigėlių jau nebetrūksta. Visą...
Wilmante (7:58) >>
Edda, labai ačiū už pagalbą su techniniais dalykais