LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Prašau pagalbos apmokant Liuko gydymą (Nebetrūksta)

Aš nežinau ar pasaulyje yra teisybė... Po penktadienio tuo jau nebetikiu. Ir niekaip negaliu suvokti už ką gyvenimas tiek išbandymų skiria nejaunam, aklam, tiek daug gyvenime skausmo ir išdavysčių patyrusiam gyvūnui. Atrodytų, kad kažkas nuolatos stebi ir vos tik pradedi džiaugtis gyvenimu be tablečių ir adatų, gauni dar daugiau nei turėjai. O turime šiai dienai tiek, kiek turime – įtariama sarkoma ant kojos, naviko kraštai nelygūs, tad jos pašalinimas negalimas, nes nebebūtų odos, kurią galima užtempti ir susiūti žaizdą. Siūloma kojos amputacija iki alkūnės (taip daugiau šansų, kad navikas toje pat vietoje po operacijos neatsinaujintų). Tai išgirdus per porą sekundžių prabėga keturi kartu praleisti metai. Neišlaikau ir klinikoje apsibliaunu. Klinikos personalas ramina, kad gyvūnai prisitaiko gyventi ir su trimis kojomis, kad jie nejaučia tokio diskomforto kaip jaučiame mes, žmonės. Bet juk verkiu visai ne dėl to... Ašaros pilasi dėl tos pačios neteisybės, kuri smaugia ir smaugia gyvūną. Ir svarbiausia, pabaigos tam nesimato. Kažkiek nurimstu, netgi supykstu, kai viena „ala“ Havanos bišonų daugintoja klinikoje pasiūlo nekankinti gyvūno, migdyti, o ji man atveš dovanų baltą mažą kačiuką. Bet ar gali būti viena gyvybė keičiama į kitą? Ar galima taip paprastai, lengva ranka nutraukti gyvenimą? Gyvūnui, kuris nesikankina, kuris turi puikų apetitą ir mėgaujasi gyvenimu... Pasiryžtam (tiksliau, suvokiu, kad kitos išeities nėra) kojytės amputacijai. Bet... pasirodo, kad ir tai kol kas misija neįmanoma, nes pakilę inkstų ir kepenų rodikliai. Nors visi kiti kraujo parametrai, kuo gydytoja labai nusistebėjo, kaip visiškai jauno ir sveiko katino. Taigi, vėl kasdieniai vaistai, lašinės, adatos, gydomoji dieta.

Klinikoje už tyrimus, vaistus ir gydomąjį maistą sumokėjau 82 eurus. Man tai labai didelė finansinė našta. Ir suprantu, kad daugelis pamanys, kad savo katinus turiu gydyti pati arba jeigu negaliu pasirūpinti, tai kam „ėmiau“. Bet Liuką priglaudžiau su ta mintimi, kad galbūt pavyks rasti namus. Nors, jau po kelių mėnesių buvo aišku, kad diabetu sergančio seno katino niekas tikrai nenorės priglausti. Taigi taip, jis yra mano, bet be Jūsų pagalbos aš neišsiversiu, nes nuo vasaros mes iš klinikų nebeišeinam. Serga jeigu ne vienas, tai kitas. Jeigu ne naminiai, tai laukinukai. Apie migdymą, prašau, nerašykite. Mes kovosime iki galo, nes Liukas guvus, aktyvus, kaip minėjau, turi puikų apetitą, šnekina namiškius ir kitus katinus. Nakčiai įsirausia į pažastį ir garsiai murkdamas miega arba prisėdus prie jo kibina savo sergančia kojyte tol, kol apkabini ir priglaudi prie savęs. Gydytoja patikino, kad kol kas jokių skausmų jis neturėtų jausti. Kol kas mūsų užduotis suvaldyti tai, ką turime šiai dienai, o tada spręsis ką darome su naviku. Mums jau kelis kartus pavyko ištrūkti iš mirties nagų. Bandau neprarasti vilties ir šį kartą. Prašau, kas galite, prisidėkite prie gydymo. O jeigu turite nenaudojamų vaistų Solidago, Benamax Flavour 2,5 mg, kProtect ar Epato (pasta arba tabletės) ar Renalinio maisto, padovanokite juos mums. Mudu su Liuku būsime labai dėkingi.

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Liukui
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt


Posted: 2019-12-08
News ID: 56942
Announcement views: 7321

« back

Comments

Mune58 (2020-02-16) (foto)
Edita stiprybės. Liūdna be galo ir graudu. Sunku bus pamiršti išsiskyrimą, bet laikykitės, pasistenkite negrįžti atgalios, nes esate reikalinga dar likusioms gyvoms dūšelėms. Kai paskaitau naujieną "Mirė šeimininkė ir liko katukas/katukai", tai kažkas baisaus. Kad ir kaip bebūtų sunku, bet geriau jau mums juos išlydėti...
IlonaKolit (2020-02-14)
Edita, visa širdimi užjaučiu tave, judu su Liukučiu tiek daug atlaikėte, tiek kovojote.
Birmanukas (2020-02-14)
Užuojauta, be galo liūdna. Liukučio pas jus praleido geriausius gyveniom metus, kaip karalaitis, apgaubtas meile ir rūpesčiu.
Wilmante (2020-02-13)
Edita, be galo liūdna, užjaučiu ir kartu verkiu...:(
AisteIgn (2020-02-12)
labai liudna :(
Vyta (2020-02-12) (foto)
Stiprybes Edita...
Alusia (2020-02-12)
Edita, žinote, kaip puikiai Jus suprantu, nes pas mane labai, labai panašus du viename namuose ir mes irgi ant parako statinės gyvename, priimkite nuoširdžiausią užuojautą.
Polio-mama (2020-02-12)
Du viename... Labai pažįstama, artima, sava. Užjaučiu, Edita. Daugiau nei nėra ką pasakyti...
Edda (Gyvunugloba.lt) (2020-02-12)
Mūsų nebėra... Jo nebėra. Likau tik aš viena... Vakar atsisveikinom. Liukui staigiai pradėjo blogėti. Per kelias dienas gumbas ant kojytės padidėjo vos ne dvigubai, pradėjo rastis dariniai ant lūpytės, ant nosiuko, ėmė šlubčioti, neberemti kojytės. Matėsi, kad skauda. Net sėdėdamas letenėlę pradėjo laikyti pakeltą, gulant vis nerasdavo tinkamos padėties. Nors vizitas pas mūsų gydytoją buvo suplanuotas šį šeštadienį, nusprendėm ilgiau nebelaukti ir nekankinti. Ilgai neprisileidau tos minties, kad nebeturėsiu jo. Žinojau, kad negalėsiu be jo gyventi, reiks mokytis visko iš naujo. Juk mano rytai prasidėdavo su juo, vakarai baigdavosi irgi kartu. Naktį užmigdavo tik apkabintas, apklostytas. Keturi metai, septyni mėnesiai kartu... Nei daug, nei mažai... Bet per šiuos metus su Liuku aš išmokau tiek, kiek neišmokau per visą savo gyvenimą. Tai buvo mano Mokytojas, mano mylimukas, su kuriuo mes turėjome ypatingą ryšį. Jeigu tiksliau, buvome du viename... Tuo pačiu labai noriu padėkoti visiems kartu ir kiekvienam atskirai už nuolatinį palaikymą, finansinę pagalbą. Žinau, kad Liukas irgi Jums visiems labai dėkingas... Išeidamas Liukas paliko vaistų Benamax, KProtect, Epato ir Hills sauso maisto kepenims. Jeigu kuriam ligoniukui praverstų, padovanosim.
Usnė (Būk mano draugas) (2019-12-19) (foto)
Nieko nėra sunkiau, kai jie serga. Stiprybės!
IlonaKolit (2019-12-18)
Edita, laikykitės judu. Stiprybės.
AisteIgn (2019-12-16)
stiprybes jums ir sveikatos, labai tikiuosi, kad viskas bus gerai bent tiek, kad dar gyventumet ir iki kito pavasario, ne tik sito, o gal ir dar kito.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-16)
Ala, Vilmante, ačiū mielosios. Ačiū už palinkėjimus. Ačiū už skambučius, už žinutes, patarimus. Kad žinotumėt, koks svarbus palaikymas. Mes laikomės. Geriam vaistus, lašinamės lašines (po jų ir po pastos Liukutis ant manęs labai supyksta). Nusisuka, nebendrauja. Glostau, raminu, kalbinu, sakau, kad reikia, kad be galo jį myliu ir labai labai noriu dar pabūti kartu. Miegam tik apsikabinę, Liukas būtinai turi jausti žmogų šalia savęs, būtinai turi būti apkabintas, paglostytas. Apetitu mano mylimukas kol kas nesiskundžia, tiesa, mieliau laižo paštetuką, bet ir gydomąjį sausiuką savo bedante burnyte "lesa". Dažnai nesusilaikau ir žiūrėdami į jį pradedu verkti. Tada pakelia savo nematančias akytes ir bando man į veidą žiūrėti, lyg sakydamas, kad ei, neverk, viskas gi bus gerai, prisiglaudžia, tiesia savo sergančia letenėlę, ieško mano rankos. Taip ir gyvenam... Ir labai labai norim pradžiai bent pavasario sulaukti.
Alusia (2019-12-12)
Edita, Subačiukas siunčia nuoširdžius linkėjimus, stiprybės abiems, nepasiduokit, mes dar visi pakovosime, labai to noriu ir linkiu tiek jums tiek mums, mažą trupinėlį nuo Subačiuko persiunčiau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-10)
Ačiū Vytai, Jurgai, Gitanai ir Rūtai. Ačiū!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-08)
Jurga, nuoširdžiausias dėkui ❤️
Polio-mama (2019-12-08)
+30 nuėjo ką tik. Laikykis, Liukai!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-12-08)
Vyta, ačiū ❤️
Vyta (2019-12-08) (foto)
+30 kai 10d gausiu pinigeliu


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 90

News

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Comments

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?