LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Katytė Elzytė Šakalytė Pupytė numarinta besaikiu gydymu

Suaugusi katė , kuri buvo tokio dydžio kaip 5-6 mėn. kačiukas, ir svėrė tik apie 1,5 kg, veterinarijos gydyklos stacionare ir pas globėjus buvo pompuojama beprotišku kiekiu antibiotikų ir kitų vaistų, lašelinių, narkozių, ko pasekoje atsirado inkstų nepakankamumas, visiškai nusilpo imunitetas ir atsirado kitos ligos. Galų gale po tokio ,,gydymo'' ji buvo UŽMIGDYTA=NUŽUDYTA.
Marija 777

Pазмещено: 2016-03-17
номер объявления: 46277
просмотров объявления: 6297

« назад

Комментарии

Moiros (2016-03-18)
Администраторы удалили комментарий
Colomba (Lesė) (2016-03-18)
Jei suaugusi katė sveria kaip 5-6 mėn kačiukas, jau galima įtarti, kad kažkas negerai. Nesibaigianti sloga, kurios neįveikė antibiotikai - taip jau būna silpnesnėms benamėms, prikibti gali įvairios bakterijos ir/ar virusai. Net jeigu katės inkstų parametrai buvo normalūs, nežinome ar ji neturėjo polinkio į inkstų bėdas. BEJE, katės murkia ir jausdamos skausmą. Čia ateičiai, kad žinotumėte. Jei netikite, yra toks nuostabus išradimas, vadinasi GOOGLE. :) Taip pat lauke būnančiam gyvūnui atsidūrus namų globoje pasimato ir išlenda krūvą ligų, kurių gyvenant lauke niekas nepastebi.
DaivaVa (2016-03-17)
ar zinojote, kad be visu kitu priezasciu (malonumas, atsidekojimas ir kt.) kate murkia ir del: Suaugę ir traumuoti katinai murkia norėdami save palaikyti, nuraminti ir nuteikti pozityviai nuotaikai
Fotas (2016-03-17)
Amen
Marija 777 (2016-03-17)
O man tavęs, Fotai, labai gaila, kad tu nesi dievobaimingais. Nuoširdžiai linkiu, kad atsiverstum ir įtikėtum į Jėzų Kristų, mūsų Viešpatį ir Išgelbėtoją.
Fotas (2016-03-17)
Nu bliamba gal gali kas tą dievobaiminga moterą apramint.Panašu ,kad AldonosT nuoruoda ji nepasinaudos ,o gaila
Marija 777 (2016-03-17)
Tiems žmonėms, kurie nežino šios kraupios katytės Elzytės Šakalytės Pupytės gydymo istorijos, pranešu, kad visą labai ilgą katytės gydymo istoriją su visais komentarais galite perskaityti naujienoje ,,REIKALINGA FINANSINĖ PARAMA PUPAI ELZYTEI INKSTŲ NEPAKANKAMUMUI GYDYTI''. Perskatę suprasite, kaip katytė buvo užgydyta ir numarinta ir pasidarysite sau atitinkams išvadas, kad patys ateityje tokių klaidų nepadarytumėte.
Marija 777 (2016-03-17)
Ir nereikia manęs gąsdinti, kad įtrauksit į juodus sąrašus, kad daugiau nepadėsit man. Nepadėsit ir nereikia. Apseisiu be jūsų pagalbos. Aš ir pati po šito baisaus košmaro, daugiau niekada neprašysiu jūsų pagalbos. Net neatsidarinėsiu ,,Gyvūnų globa'', nes man nuo viso šito košmaro , nuo visų jūsų peripetijų, tarpusavio kivirčų jau bloga. Aišku tos pagalbos reikia ne man asmeniškai, o benamiams katinukams. Tai tokie gąsdinimai iš vis atrodo juokingi. Aš galiu ir nesirūpinti benamiais katinukais. Už tai negaunu nė 1 cento paramos. Maitinu iš savo atlyginimo. Nenorit padėt ir nereikia. Tik noriu pranešti, kad Paupio gt. ten kur gyveno katytė Elzytė Šakalytė, toj kompanijoj yra 4 kačiukai paaugliukai . Gal 4-5 mėn. Aišku, kad juos reikia sterelizuoti. Jeigu nebus sterelizuoti, tai jų ten prisiveis begalė. Ten šiuo metu gyvena 15 katinų ir dar už kelių namų 3 nesterelizuotois katės. Taigi, griebkitės darbo, gyvūnų globėjos. Man pasakyta neprašyti jūsų pagalbos, tai pirmyn, darbuokitės pačios, užsiraitojusios rankoves. Aš ir taip daug padedu šitiems katinukams: maitinu, padariau ir pastačiau šiltus namelius iš putplasčio, dviems katinukams paaugliukams parūpinau namus, vienam parūpinau gydymą stacionare( ne Elzytei Šakalytei, kitam katinui). Dabar planavau sugaudyti ir sterelizuoti kačiukus. Bet jeigu mano pagalbos nereikia, tai darbuokitės pačios. Sėkmės.
Aldona T. (2016-03-17) (foto)
Katytei nebepadėsite nei šiais, nei dar ilgesniais tekstais, bet sau padėti pabandykite: http://www.zverynoparapija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=8 2
Marija 777 (2016-03-17)
Brangioji mano katyte, tą lemtingą dieną tu nežinojai, kad jau paskutinį kartą važiuoji į veterinarijos gydyklą. Tu to nežinojai. Ir gerai, kad nežinojai. Šis paskutinis dūris tau buvo skirtas ne gydymui, bet nužudymui. Gerai, kad tu to nežinojai. Kas jums davė teisę nuspręsti kada katytė turi mirti? Kas jums davė teisę ją užmigdyti? Ir tik nereikia aišįkinti, kad ji kankinosi, ir jūs kokie geradariai išgelbėjote ją nuo kančių. Tai melas, kuriuo norite pridengti visas gydymo klaidas. Pati savo akimis mačiau katytę tą dieną, kai nužudėte. Ji nesikankino. Aišku po tokio nugydymo buvo išsekusi, bet nesikankino. O dieną` prieš tai, kaip pati Laura rašo, katytė pati lakė vandenuką, pati ėjo į tualetuką ir netgi murkė glostoma. Temperatūra buvo normali 38,6. Kokia katytė kankindamasi murkia? Ir jeigu jai staiga pasidarė blogiau, tai nereiškia, kad reikia tuoj pat lėkti į vetreinarijos gydyklą ir ją migdyti. Būna krizių, būna pagerėjimų. Kokią moralinę teisę jūs turėjote priimti tokį skubų sprendimą? Jokios. Jūs turėjote palikti katytei šansą iki paskutinės minutės, bet jūs, deja, to nepadarėte. Visoje jos ligos istorijoje buvo ir krizių ir pagerėjimų. Jūs turėjote neprarasti tikėjimo jos pasveikimu iki paskutinės jos gyvenimo minutės. Bet jums, deja , pritrūko tikėjimo, o gal ir visai jo neturėjote.Galite mane pulti iš visų pusių kiek tik norite. Aš nebijau, nes sakau tiesą. Turiu ją pasakyti. TEGUL VISI SUŽINO KAIP KATYTĖ BUVO UŽGYDYTA IR PASIDARO SAU ATITINKAMAS IŠVADAS, KAD ATEITYJE TOKIŲ KOŠMARŲ IŠVENGTUME.
Reni (2016-03-17)
Посетитель удалил комментарий
Marija 777 (2016-03-17)
Ir šitas beprotiškas vaistų kiekis, begalė tyrimų, pastovus stresas, aišku, pakenkė inkstams, imunitetui. Maždaug po 1,5 mėn. NEPERTRAUKIAMO POMPAVIMO ANTIBIOTIKAIS IR KITAIS VAISTAIS, katytei nustatytas inkstų nepakankamumas ir ji nustoja pati valgyti. Jai daroma narkozė, kad apžiūrėti burnytę, tokios būklės katytei. Ir vėl skiriami antibiotikai. Tokių arkliškų dozių net sveikas, didelis katinas neatlaikytų. O čia tik vargšė mažytė šakaliukas, kaip 5-6 mėn. kačiukas. Ką galvojo veterinarijos gydytojai taip ,,gydydami,, katytę? Ir štai pasekmės: inkstų nepakankamumas ir visa kita. Pasakysiu tiesiai šviesiai, be užuolankų (nors tai kai kam gal ir labai nepatiks), KATYTĖ NUMARINTA ,,GYDYMO,, . Šį rytą dar kartą atidžiai perskaičiau visą jos gydymo istoriją ir tuo įsitikinau 100 procentų. PATARIU VISIEMS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS IR GLOBĖJAMS BŪTI LABAI ATSARGIEMS, kai vešite benamius katinukus ( ir ne tik benamius) į veterinarijos gydyklą. Geriau jų nepalikite stacionare, nes ir jūsų katinukams gali baigtis taip liūdnai, kaip baigėsi katytei Elzytei Šakalytei. O juk aš taip pasitikėjau ją gydančiais gydytojai ir globėjais. Jeigu aš būčiau žinojusi...Dieve, atleisk jiems visiems už tai, kad jie užgydė, numarino vargšę katytę ir man duok jėgų jiems atleisti. Dieve, atleisk ir man, kad atidaviau vargšę katytę Elzytę Šakalytę į jų rankas. Brangioji mano katyte, labai atsiprašau, tavęs, kad atidaviau tave į jų rankas ir jie tave užgydė, numarino. Brangioji mano katyte, aš pati net nedrįstu tavęs prašyti, kad man atleistum, nes atleisti man už tai neįmanoma. Tai aš paėmiau tave iš tavo draugų būrio, kur tu gyvenai kartu su savo mamyte laisva, linksma ir laiminga, ir nuvežiau į veterinarijos gydyklą, kur tave patalpino į tą baisų narvą ir jame tu išgyvenai tiek daug stresų ir kančių...Tau buvo taip baisu...Tu tiek daug iškentėjai...Tai aš tave pražūdžiau ir turbūt niekada negalėsiu sau už tai atleisti.
Marija 777 (2016-03-17)
Širdis plyšta iš skausmo dėl vargšelės katytės Elzytės Šakalytės mirties. Jautė mano širdis, šią nelaimę, nes dvi paskutines dienas ištisai verkiau dėl jos, negalėjau sulaikyti ašarų. UŽMIGDYTA=NUŽUDYTA. O ji taip norėjo gyventi... Ir būtų gyvenusi dar ilgai ir laimingai su savo mamyte ir kitais benamiais katinukais, jos draugais, jeigu nebūtų patekusi į veterinarijos gydyklos stacionarą ir pas kai kuriuos gyvūnų globėjus. Nėra žodžių apsakyti, kaip aš gailiuosi, kad sausio mėn. 12 d. nuvežėm ją į veterinarijos gydyklą. Turbūt niekada negalėsiu sau to atleisti. Niekada...Nuvežėm dėl kažkokio ten uždegimo, o viskas baigėsi štai tokia baisia tragedija. Jeigu aš būčiau žinojusi šito ,,GYDYMO,, pasekmes, niekada gyvenime nebūčiau jos palikusi veterinarijos gydyklos stacionare. Gyveno katytė n metų su savo mamyte ir kitais benamiais katinukais jos draugais ir būtų dar n metų gyvenusi dėl to uždegimo, kurį diagnozavo veterinarijos gydykloje, bet kurio simptomų net nesimatė. Ir jautėsi ji gerai. Atkreipkite dėmesį, kad kai atvežėm katytę, jos inkstai ir kepenys buvo sveiki. Padarytas bendras biocheminis kraujo tyrimas parodė, kad inkstų ir kepenų veiklos rodikliai geri. Turbūt niekada negalėsiu sau atleisti, kad aš atidaviau šitą vargšę katytę į šitą baisią mėsmalę, kuri ją tiesiog sutraiškė. Ją, tokią mažutę, smulkutę, sukudusią (suaugusi katė, o buvo tokio dydžio kaip 5-6 mėn. kačiukas ir svėrė apie 1,5 kg), bejėgę, negalinčią apsiginti nuo košmariško kiekio tyrimų, antibiotikų, injekcijų, lašelinių, narkozių ... ir, žinoma, kaskart juos lydinčių stresų. Ko pasekoje, atsirado inkstų nepakankamumas, nusilpo imunitetas, o tada jau ir kitos ligos atsirado. Po 2 savaičių gydymo stacionare, jai vis tik liko kvėpavimo takų ir akių infekcijos, nepaisant gydymo antibiotikais. Tai kas čia per gydymas, kuris neduoda jokio rezultato, tik kenkia inkstams. Nustačius kitą ligą, ir vėl be jokios pertraukos katytė toliau pompuojama antibiotikais 14 d. Ir šitas beprotiškas vaistų kieki


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 161
   

Комментарии

Polio-mama (23:24) >>
Thats'it! Taip ir turi atrodyti geros istorijos :)
Alusia (19:14) >>
Žinau kad čia yra Silverio gerbėjų, tad nutariau pasidalinti savo džiaugsmu:) Jis atsiuntė...
Diroma (0:35) >>
Pairai verkiant reikia namų, nes globoje daugiau nebegali gyventi :-(
Alinakiu (0:50) >>
Labai labai dėkui p. Gitanai už paramą! Skola dar šiek tiek sumažėjo :)
Alusia (16:45) >>
Vargšas katinas, kurį pastebėjau gaudant PSP kates baisiame kieme, pastebėjau jį ir suspaudė...
Alusia (0:10) >>
Aš maldauju pagalbos perlaikyti arba Dymką iki operacijos, t.y. gegužės 6 d. arba keletą...
Alusia (23:58) >>
Čia pats Dymka ir jo burnos būklė: https://photos.app.goo.gl/z UMBaH13vmSpHWNt8
Alusia (23:48) >>
Neįtikėtina, bet įkliuvo šiandien dar viena nėščia katė:...
Alusia (18:37) >>
Šiandien pagauta dar viena labai nėščia katė iš to pačio siaubingo kiemo:...
Polio-mama (12:32) >>
Susitvarkę dėžutės reikalai - jau gerai :) Nepasitikėjimas - ne taip gerai...
Alusia (11:51) >>
Polio-mama, dėžutės reikalai puikiai ir į rūsį (jos apartamentai) galima jau eiti be...
Polio-mama (11:24) >>
Kaip ji? Kaip kraiko dėžutės reikaliukai?
Alusia (11:10) >>
DĖKOJAME p.Sofiai už paramą Skaidiškių beglobiukams. Šį kartą norėčiau paskirti vieno...