LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Эвтаназия

Oписание:

Mūsų senjorų pensionate gyvena jau ne vien šuneliai, paskutinio gyvenimo etapo nugyventi su savo nuosavu lagaminėliu atkeliavo ir į duris pasibeldė ir garbaus amžiaus katinėlis. Jį viename daugiabučio kieme rado beglobes kateles šerianti moteris. Atsirado lyg iš niekur ryte... O gal ir ne iš niekur, gal kažkieno negerų rankų padedamas. Kas dabar supaisys.

Geraširdė moteris bandė jį šerti kartu su kitais savo globotiniais, tačiau senuko senbuvių būrys nepriėmė. Kaip dažnai būna, vijo iš kiemo, neprileido prie maisto ir kitaip demonstravo, kad jis ten – nelaukiamas. Senukas vis tupėdavo vienišas ir alkanas, kur suradęs sausesnį kampelį. Toks liesas pasišiaušęs senatvės, žmonių ir keturkojų bendrakeleivių nuskriaustas. Na, kokia gera širdis gali susitaikyti su tokiu matomu vaizdu?

Moteris pasiėmė jį pas save į namus. Ten ir pastebėjo, kad senukas ne tik garbaus amžiaus, bet dar ir sukandžiotas bei išeskęs, dehidratavęs. Deja, čia katuko laimės paieškos nesibaigė – prieš naują įnamį labai protestavo moters augintiniai. Vėl peštynės, vėl vijimas šalin ir panašios batalijos. Atrodo, buvo lemta, kad jo gyvenimo takelis pasuktų mūsų pensionato linkui. Paprašyti sutikome jį apgyvendinti mūsų seneliukų būryje, todėl, po apsilankymo vet. klinikoje, kur buvo išvalytos jo žaizdos ir suleisti antibiotikai, senukas atitapeno pas mus.

Tai labai meilus ir ramus padarėlis. Atrodo, nieko jam daugiau nebereikia, tik ramaus, šilto kampo ir garantijos, kad, atėjęs prie savo dubenėlio, neras jo tuščio. Tikimės, kad su ateinančiu pavasariu grįš jo gyvenimo džiaugsmas ir tikėjimas, kad paskutiniai gyvenimo metai bus gražūs, šilti ir jaukūs.

Oсобенности : медленный , может жить в доме только, дружелюбный
Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самец
Cексуальная активность: кастрированные
Возраст: Более 8 лет
Тип волос: длинный мех
Цвет: черный, белый
Регион: Литва, Kaunas City, Kaunas
  
Имя владельца: Lesė, oрганизация ухода за животными
Aдрес: Klinikų g. 1, Buivydiškės, 14010 Vilniaus raj.
Cтраница: Lese.lt
банковский счет: LT647044060005976183
Код предприятия: 300709225
жертвовать для приютa:

номер объявления: 55502
Pазмещено: 2013-04-25 | обновлен: 2016-01-23 | деактивировано: 2016-01-23
просмотров объявления: 16027
Прошлый статус животного: Даримые животные

Комментарии

Elvina92 (2016-02-18)
Vadovė...Vadovė ir Vadovė. Ne viena vadovė dirba ir ne jai vienai tai adresuota ir aplamai aš jos net neminėjau. Jap. Šunų nevedžiojom. Gyvūnų pas vetus nevežiojom ir aplamai tik atsisėdusios į sieną spoksojom. Tebūnie. Parašyčiau ir apie Ruduką ir apie Vilki ir dar apie kelis...ir apie tą patį šaldiklį bei kas jame sugedo... Ir apie visą krūvą kačių, kurios dabar rodos aplamai pamirštos. Bet tiek to. Dar į teismą už šmeižtą paduos. Bėja, Fotai. Bent jau aš tai tikrai net negalvoju apie jokį naują všį bei aplamai apie jokia savanorišką veiklą kokiame nors všį.
Moiros (2016-02-18)
Администраторы удалили комментарий
JutaB (2016-02-18)
Посетитель удалил комментарий
Daina A. (2016-02-18)
Tai kuo galima pasitikėti, kur kreiptis eiliniam žmogeliui radus kokį išmestą ar benamį gyvūnėlį, jeigu ir prieglaudose darosi tokie negražūs dalykai. Liūdna ir graudu...
Fotas (2016-02-18)
Šiaip aš neatstovauju niekam ,Bet jei sakot a sakykit ir b ar nepatogu taip ?
Wilmante (2016-02-18)
:))) atstovas spaudai:) anksčiau atstovavo Nuarui, dabar Lesei? Nors į Nijolės.P klausimą koks jo-Foto interesas, atsakymas buvo - jokio... Kur dingo Nuaro kankiniai nežino - Nežiniuko nuotykiai, o apie Lesę, net stebėtina, žino viską ir reikalauja kitų jam pasiaiškinti, ar esi įgaliotas?:)
Fotas (2016-02-18)
Na truputį ne į temą.Tai gal buvusieji lesinukai pasakysit dėl ko iš tikro kilo visas kipišas tai daugiau liečia It Papasakokit plačiai visuomenei apie pasiūlymą Lesei.Ir kokiai org dabar atstovauja It?
Goda Smilgė (Naminukai) (2016-02-18) (foto)
Priebėgom pasiskaičiau komentarus (ką retai darau) ir supratau, kad jie mane įkvėpė naujam rašiniui. Ir gal net parašysiu apie tai (jei iki lemiamo momento neišsikvėpsiu).
It (2016-02-18)
Būtent, dabartinių savanorių komentarai puikiai atspindi kas vykdavo, pabandžius pradėti bet kokią konstruktyvią diskusiją gyvūnų priežiūros klausimu. Pramanyti kaltinimai, blogiečių ieškojimai ir "žinojimas geriau". Aš nuo Kauno Lesės veiklos buvau atsiribojusi nuo pat prieglaudos įrengimo pradžios, nes mačiau, kad trūksta adekvatumo, bet nesitikėjau, kad tai pasieks šitokį lygį. Makabriška, bet Justės minties apie antsvorį tęsinys, atspindintis realybę prieglaudoje būtų toks: "nesikerpu nagų, tai ir šuniui nekerpu, neskiepijų vaikų, tai ir gyvūnų prieglaudoje neskiepiju (lengviau kaltinti kitą prieglaudą, kad iš jos užsinešė parvą, nuo kurio krito trys senjorai, nei paskiepyti šunis profilaktiškai), neinu pas gydytojus, ir gyvūnų nevežu (nes kraujas išmatose, pasirodo, ne priežastis vežti gyvūnus pas veterinarą, geriau vietoj pagirdyti kažkokiom tabletėm)". Apie mitybą pats už save kalba šis atvejis: kažkurį kartą atvažiavus į prieglaudą buvau informuota, kad šuo „viduriavo su krauju, nuo kaulų“, kad jam davė kažkokių tablečių ir jis pasveiko, o tas tabletes duoda visiems viduriuojantiems. Atsiėmus šunį pas mane šeriamas kaulinga mėsa (mėsa, kurios viduje kaulai) pagal RAW sistemą šuo neviduriavo. Išskyrus pirmas dvi paras, kai nuo prieglaudos maisto tuštindavosi – 15-16 kartų per parą.Šeriant normaliai per porą dienų viskas susitvarkė. Ir čia tik kelių apsilankymų pensionate patirtis. Daugiau kontakto su prieglauda turėję savanoriai gali papasakoti kur kas daugiau.
JutaB (2016-02-18)
Посетитель удалил комментарий
Wilmante (2016-02-18)
Daina A., yra toks posakis: "Kas ne su mumis - tas prieš mus"...
Justyte4545 (Lesė) (2016-02-18)
o kodel savanoriai palike prieglauda puola smeisti?Prie ko tas fanu klubas?tai toks pats poziuris ir tikslas.Tobuloji Kata per savo ziopluma tiek pridirbusi,kad oi oi,bet niekas to neviesina.gyvunai pas veterinarus tikrai vezami ir gydomi jei to reikia.Kam tiek to pavydo?
Daina A. (2016-02-18)
Jeigu ne šio katinuko liūdna istorija, tai niekas taip ir būtų neiškilęs į viešumą. Jeigu vyko ir vyksta tokie dalykai, tai kodėl tiek laiko tylima. Skaitau ir tikrai sunku patikėti, kad taip yra. Kam tada kurti prieglaudas, jeigu gyvūnai tampa našta. Kur kreiptis žmogui radus kokį nelaimėlį. Ir kas bus toliau. Kodėl savanorei dirbę prieglaudose būna geri, bet tik jas palikę, tampa blogi.
Hellhound (2016-02-18)
Stebėjau ilgai šią diskusiją ir tylėjau, nes manau, kad čia ne vieta viešai skalbt prieglaudos apatinius, nors apie tai kalbėti būtina. Bet po tokio šlykštaus absurdiško melo, kurį parašė Savanorė nebesusilaukau ir akyse kaupiasi ašaros. Nes tai būtent yra MELAS. Šlykštus melas dėl vedžiojimo, dėl gyvūnų vežimo pas veterinarus, dėl nagų karpymo...O dėl to, kad komanda paliko ją sunkią akimirką - ar neprisimenat kodėl, kas buvo paskutinis lašas ir kam reikėtų už tai padėkoti? Apie kokį agresyvios veislės šunį jūs kalbat? Negi skirstot veisles į agresyvias ir ne? Labai profesionalu taip vadinamai kinologei (taip, aš žinau kas čia rašo ir žinau daug daugiau nei jūs įsivaizduojat). Puikiai pati mačiau tą šunį, glosčiau, vedžiojau. Ir tik po to, atsitiktinai sužinojau, kad dėl kažkokių asmeninių KAŽKIENO fobijų dauguma savanorių buvo prigąsdinti prie jo nelįst. Ir juokinga, kad kreipiatės tik į vieną komandą, nors iš tos komandos čia matau tik vieną asmenį.
Kata (2016-02-18)
Ačiū pastariesiems dviems komentarams už gerai atspindėtą fanų klubo ir garbinimo fenomeną, kai objektyvaus vertinimo ir savikritikos nebelieka :) Geros konstruktyvios diskusijos jums, atsijungiu.
Savanorė (2016-02-18)
Smagu kai išsako savo nuomone, o nesvaičioja nesamonęs . Ir graudu , kad JŪS kuriomis ji pasitikėjo, dalindavosi džiaugsmais ir rūpesčiais, padėdavo jums kuom galėdavo. Dabar taip ją apmėtote purvais. kiek suprantu čia buvusi komanda, kuri atvažiuodavo tik viena kartą per savaitę .Tad klausimas jums- kuri iš jūsų vedžiodavote šunis , o ne juos paleidinėdavote? kuri iš jūsų kirpdavote nagus? o ne rašydavo sąrašą ką turi padaryti kiti. Kuri šveisdavote šaldiklius, duris, sienas, maudydavo šunis, šukuodavo?sakysite , kad nespėdavote. tai Kaip vienas žmogus gali persiplėšti į kelias dalis- rašyti pagalbos prašymus, vežioti pas veterinarus gyvūnus, tvarkytis prieglaudoje, atsiliepinėti telefonu, tvarkyti internetinius reikalus ir daugeli kitu reikalų susiejusiu su prieglauda? o kur dar jos asmeninis gyvenimas. Sakysite čia jos pasirinkimas- sutinku, bet ji tokia pati savanorė kaip ir kiekviena iš jūsų, kurios reiškėte nepasitenkinimą. Ji irgi turi šeima, kaip ir jūs . Ji turi darba , kaip ir jūs. Ji serga , kaip ir jūs, bet vis tiek važiuoja pas gyvūnus. O kiek kartų jus paskutine akimirka pranešdavote Jai , kad jūs negalite? tada ji mes davo viska ir lėkdavo tvarkytis. Mėtydamos akmenys į Ją, pačios geriau susigėstumėte, visos ja palikote jai sunkiu metu, kai jai reikėjo jūsų palaikymo. Gal ji ir netobula, bet ar jūs tobulos? Ji delioja pagalvėles , nes tai naminių gyvūnų namai, o ar jūs savo namuose ne noryte , kad būtų jauku? JI nespėja nuvežti kokio gyvūno pas veta, nes jos pačios vaikas susirgo. Katra iš jūsų septines dienas per savaite važinėjote į prieglauda???negali visiems patikti visi, tuom mes ir skiremės. TIK JŪS TOBŪLOS, o ji savanorė 24 h per para.kiek jūs kartų pasisiūlėtę nuvežti gyvūną pas veterinara?kai paprašydavo tai kartais sutikdavote, jai norėdavote ar tai liesdavo kokį numilėtinį jūsų gyvūna, o Eglei visi prieglaudos gyventojai lygūs, nesvarbu ar tai agresyvios veislės šuo ar ne, kurį kokį karta i mėnesi atvažiuodavo kažkas pavedžioti 15 min.
Justyte4545 (Lesė) (2016-02-17)
Ech kaip as dziaugiuosi,kad jau visi 5 metai esu savanore Leseje.Dziaugiuosi,kad gyvunai ten numyleti,guli ant lovyciu kaip namie,kad gauna skanios koses porcija,kad ir turi ansvorio anokia cia tragedija-as irgi jo turiu:)ir esu laiminga:)Tik slykstu skaityti "tobuluju" ex savanoriu komentarus-kurie savanoriaudomi buvo super tobuli. Ir duok dieve daugiau tokiu atsidavusiu zmoniu kaip Egle nesugadintu pinigu masinos,maziau pavydo mergaites.
Kata (2016-02-17)
Gyvūnų globa nėra platforma save aukštinti ir įgyvendinti ją remiantis savo susikurtais standartais. Deja, Kauno "Lesėje" jau ilgai vyksta daug negerų dalykų, tačiau žmonės, kurie bando apie tai kalbėti, greitai apkaltinami šmeižtu, savomis ambicijomis arba jiems siūloma "patiems atvažiuoti ir užpakalį pajudinti". Problema ta, kad prabyla ir tie žmonės, kurie joje "užpakalį judino" ne vienerius metus. Pati savanoriavau joje ilgą laiką nuo pat įsikūrimo, kol išėjau, nes mano turimi bendravimo kultūros, vidinės politikos ir gyvūnų priežiūros standartai visiškai nebeatitiko vadovės ir jos fanų klubo. Be manęs, be Elvinos, be It yra, dar krūva žmonių, kurių neapkaltinsi neišmanymu - jie ne tik buvo, matė ir dirbo, jie dar ir puikiai nusimano gyvūnų globoje. Man gaila, kad šie balsai girdisi tik dabar, išeidinėdama raginau žmones netylėti, tačiau niekas tuomet nesiryžo. O daug kam ne paslaptis, kad darbas Kauno "Lesėje" paremtas vieno žmogaus - vadovės - garbinimu. Arba draugauji su ja, ir priklausai tai pačiai "puikių" žmonių kastai, arba nedraugauji su ja, ir esi "pilnas pritvinkęs neapykantos, norintis pakenkti". Ir nesvarbu, kad "pakenkti" nori dėl to, kad ten svarbiau servetėles ir pagalvėles dėlioti, o ne ilgiau vedžioti šunis, kad šunys nesocializuojami, su jais nedirbama, kad nesveiki gyvūnai laikomi kartu su sveikais, kad dauguma yra žiauriai nutukę, kad laiku nenuvežami pas gydytojus, o užėjus epidemijai, gūžčiojama pečiais, kad gyvūnai visiškai nereklamuojami, tačiau laiko kreiptis į visus portalus ir kasdien prašyti piinigų patalpų pirkimui atsiranda. Tačiau blogiausia net ne tai. Blogiausia, kad It savanorių forume iškėlus šiuos pačius klausimus ir prašant į juos reaguoti, nesureagavo ne tik savanoriai, nesureagavo ir Vesta. Maždaug - "Kam čia ta tavo nuomonė reikalinga". Ir buvo paskatinta visiems kuo daugiau balsuoti už Eglę, nes, žinoma, išrinkus ją Metų kauniete, bus lenviau visus įtikinti, kad Kauno prieglauda tobula, o kiti... "neapykantos pritvinkę"
Fotas (2016-02-17)
Mano jokio intereso, šiaip pastebėjimai.Geras pusmetis nebedirbu Nuare ,tai kad į jūsų klausimą negaliu atsakyt
P.nijole (2016-02-17)
Fotai, o koks jusu cia interesas?... Gal geriau nusvieskite, kur Nuaro gyvunai is Uzliedziu.
Fotas (2016-02-17)
Oho kokios emocijos ypač buvusių lesinukų :DDD Nenustebsiu tuoj kursis dar viena nepakeičiama nepamainoma , aišku iki tam tikro laiko , prieglauda
Wilmante (2016-02-17)
Elvina, labai užjaučiu dėl katulio ir labai tau didelis dėkui už jo pragyventą laiką pas tave, rūpestį ir meilę nabagiukui. "Panelei Elvinai" (neklystančio ponaičio Foto kreipinys), tikrai visada rūpėjo prieglaudos gyvūnai, kaip ir daugeliui savanorių, bet savanoris ne visagalis, ne visada nuomonės sutampa ir kartais laimi ne gyvūnas, deja...:( Pati keturis metus nuo pat įsikūrimo savanoriavau Lesėj, kartu važiuodavom tvarkytis ir su Elvina, žinau kaip ji rūpinosi jais, puikiai žino prieglaudos "virtuvę" ir turi teisę išreikšti savo nuomonę, kad ir kaip kitiems tai nepatinka
It (2016-02-17)
Visiškai pritariu Elvinai. Išskyrus vieną dalyką- be reikalo užsičiaupiat, apie tai reikia kalbėti, nes tik tai veda prie pokyčių. Neperseniausia tą mačiau pati. Šunys dauguma - - su didžiuliu, sveikatą žalojančiu antsvoriu, nagai nekarpyti, deformuojantys letenas, maistas visiškai nesubalansuotas nei kiekio, nei kokybės klausimu. Gyvūnai su akivaizdžiais skausmo simptomais ar dezorientuoti, sunkiai judantys, nemigdomi. Panašu, kad savalaikė veterinaro pagalba irgi neužtikrinama. Prieglaudoj užaugę pusmetinės kalytės nebuvę už prieglaudos ribų, su žmonėmis socializuotos puikiai, bet įpratintos niokoti aplinką bijo visko, kas už prieglaudos ribų – žolės, lapų, vėjo, mašinų. Šunys nevedžiojami , o išleidžiami pasilakstyti į kiemą. Dirbu su bailiais šunimis, ir puikiai žinau, kiek reikia darbo įdėti, kad pakeisti situaciją, ir kaip dėl netinkamos socializacijos kenčia šuo. Mano atvežtas šuo - vėliau atsiėmiau, negalėjau palikti tokiomis sąlygomis - buvo nepelnytai apkaltintas agresija,prie jo nebuvo leidžiama eiti savanoriams, nors yra draugiškas, senyvas, kontaktinis ir klusnus. Bendrai apie gyvųnų poreikius - tiek fiziologinius, tiek psichologinius suvokimo - nulis.
JutaB (2016-02-17)
Посетитель удалил комментарий
Elvina92 (2016-02-17)
Fotai, mano supratimu normalios laikymo sąlygos gyvūnams yra tokios, kurios atitinka fiziologinius ir psichologinius gyvūno poreikius ( kasdienis bendravimas su žmogumi ilgiau nei porą min,bei kasdieninė fizinė veikla ir tinkama mityba ) . Ir org nėra bloga kai stengiasi savo klaidas taisyti, o ne ieškot lengviausiu kelių ir gavot '' vat pas ..... yra blogiau'' . Agne, ar per paskutinius metus visos katyno katės buvo tirtos dėl FIV ir giardijų ? Nes net iki manęs daėjo apie konkrečiai iš kauno lesės paiimtas kates su tom ligom. Galų gale pas mane pačia gyvena katinas imtas iš bendro katyno su Fiv, o visuose įkeltuose video matyti tos pat katės kurios kartu gyveno su sergančiais katinais ( turbūt naivu tikėtis, kad per kokius 1-2m gyvenimo toje pat patalpoje gyvūnai neužsikrės? ) Kaip bebūtu '' užsikišu '' ilgam, nes jau pasakiau ką norėjau, o čia jau visų likusių sąžinės reikalas ar bandys kažką keist ar ir toliau gyvens '' o kam reikia? Juk ir taip gerai'' bei '' bet juk .... yra blogiau '' principu.
Agnetr (2016-02-16)
FIV katės gyvena atskirai nuo kitų kačių. Mamukas seniausiai nebeturi jokių augliukų, ir gyvena nevirtuvėje. Nežinau, kokiu laiku Jūs ten savanoriavot, bet ir šunis kaip nori gali vedžiotis, ir jie tikrai būna lauke. Jeigu buvo nesusišnekėjimų su vadove, tai nereiškia, kad visa prieglauda turi būti bloga.
It (2016-02-16)
RITA11, taip, tiesa.
GiRa (2016-02-16)
Liūdna, kad tarpusavyje gyvūnų mylėtojai pykstasi. Liūdna, nes ir taip yra ujami ir pašiepiami, bet dar ir tarpusavyje nėra sutarimo... reikia vienybės...tikiu, kad gerės situacjja, nors kelias ir sunkus
Fotas (2016-02-16)
O mano galva labai paprasta viskas.Kaip panelė Elvina rašo ji savanoriavo ,Lesėj O jeigu nedaroma taip kaip sako neklystantis savanoris vadinasi org .bloga .Beje turbūt vienintelėj Lesėj yra normalios laikymo sąlygos gyvūnams .
RITA11 (2016-02-16) (foto)
Ar tiesa kad nurodytais gyvūnais blogai rūpinasi Gyvūnų globos organizacijos "Lesė" Kauno skyriaus vadovė Eglė Baležentienė, kuri nominuojasi Metų kaunietės titului. http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.45582
Elvina92 (2016-02-16)
Aha...nebuvau. Du metus savanoriavau. Ir aš ne Tas kažkoks Latinas ir mano komentaras buvo ištrintas, o aš užblokuota. Jei netikit tai žinau, kad Apelsinas ( bent nutuokiat apie kuri katiną kalba ? ) yra su lūžusia nosies pertvara, Enzo ( na na, kuri katė ? ) atkeliavo būdamas kokių 6mėn būdamas grybinis kačiukas, Seniūnas kasdien gauna vaistus širdžiai, virtuvinis mamukas turi didelį auglį, Tigrius dievina cypiančius kamuoliukus (ne gėda tokio aktyvumo šunį laikyt voljiere beveik kiaurą parą? )... Bėja, kodėl niekur FIV neminit ? Nesvarbu, kad ne vienas katinas kuris iškeliavo iš to paties katyno yra FIV nešiotojas?
Agnetr (2016-02-16)
išvaizda, nes tai seni, kažkieno išmesti gyvūnai. Prieglaudos tikslas - namai seniems gyvūnams. Ir tikrai nešeriami bele kuo, pati ne kartą esu virus košę su mėsą. Ir su gyvūnais gali bendraut kiek nori, ir jie tikrai mato dienos šviesą. Siūlau pačiai ten apsilankyt, nes tikrai yra pikta skaityt tai ką Jūs rašot. Dėl skelbimų, tai trūksta reklamos, bet nėra ko norėt... vadovė būna nuo ryto iki vakaro, kaip ir kiti savanoriai. Turbūt visi čia esantys žino kiek reikia laiko gyvūnams apeiti kiekvieną dieną, ypač senoliams. Ačiū, kad rūpinotės gyvūnu. Esu savanorė, nežinau visų Jūsų bendravimo peripetijų, bet dėl gyvūnų rašote daug netiesos. Sėkmės Jums :)
Agnetr (2016-02-16)
Tikrai nebuvote. Jūsų fb komentarai palikti, beje.... Ir labai negražiai atrašinėjot merginoms, kurios ten savanoriauja. Šunys į lauką tikrai išleidžiami, taip ten tikrai yra dalis šunų "neišvaizdžių", nes ten yra didesnė dalis jau senjorų, ir yra dalis sunkiai judančių, širdininkų, kuriems išoperuoti augliukai....ir tikrai mylimi, nežinau, nei man , nei mano draugams tikrai neužkliuvo šunų iš
Elvina92 (2016-02-15)
Buvau-nebuvau. Ne tame esmė. Aplamai keista, kad tiek laiko praėjus niekas nepastebėjo kas daros Kauno Lesei. Šunys nevedžiojami, nutuke, su peraugusiais nagais, dėl kurių jiems sunku vaikščiot ( žinios iš pažįstamų žmonių kurie buvo nuvykę į Kauno Lese ). Šeriami bele kuo ( mišrainėm, tortais, sugižusiu pienų...na ką gauna tą ir duoda, jokio skirtumo tinka šunim ar ne ). Gyvūnų skelbimų, ypatingai kačių beveik nėra. Visas prieglaudos kates aplamai reiktu tirt dėl FIV, nes žinau ne viena FIV turinti katiną be Senolio kuris ten gyveno ne vienus metus ( tik nereik sakyt, kad FIV turinčios ir sveikos katės gali gyventi kartu, nes trijų skirtinų veterinarų nuomone negali ). Nešnekant apie giardijas ( esu girdėjus apie 3 skirtingu metu paimtas kates kurios jas turėjo ) ir apie kūdas kates. Kai visa tą ir dar kai ką parašiau prie Kauno Lesės fb kilusios diskusijos, tai likau užblokuota ir mano komentaras ištrintas. Taip, esu blogas žmogus, kuris vat ėmė ir parašė visa tai kaip yra pakankamai ilgai pratylėjus
Day (2016-02-15)
Ačiū, Elvina. Užjaučiu .
SaksRoz07 (2016-02-15)
Ačiū Elvina, kad radot vietos savo namuose ir širdyje šiam bevardžiui ligoniukui.Užuojauta.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-15)
Elvina, Jus buvote viskas siam katinukui - ir globeja, ir namu kad ir laikinu suteikeja. Jus suteiket jam paskutinius kelis metus tai, ko galbut niekada jis neturejo - nuosirdu rupesti. Aciu Jums uz tai.
Elvina92 (2016-02-15)
Na gražus jis taip ir netapo... Aplamai šito katino globa parodė kaip kai kurie všį žiūri į globėjus, tai pat ir aplamai į patį gyvūną. Per du metus, kai katinas buvo pas mane, niekas nei paklausė kaip jis jaučiasi, nei ar aplamai yra gyvas ( katinas prieš tai turbūt virš dviejų metų gyveno prieglaudoj ). O dar kas man labai patiko, tai faktas, kad prieš kokį pusmetį nuvykus į kliniką eilinės vaistų dozės, sužinojau, kad gyvūnas jau yra užrašytas ant manęs, o ne ant všį. Iš dalies man asmeniškai tai jokio skirtumo, vienaip ar kitaip veterinarams už paslaugas mokėjau pati, bet ar yra normalų toks elgesys ?
Birmanukas (2016-01-23)
Kaip gaila mažiuko :(((. Bent jau porą metų pagyveno mylimas ir sotus gražuolis katytis. Nuoširdi užuojauta.
Elvina92 (2016-01-23)
Užmigdytas
Elvina92 (2015-06-21)
Fiv teigiamas, kas mėnesi reikia leisti vaistus dėl autoimuninės ( tikslaus ligos pavadinimo neparašysiu. Vet medicinos ir lotyniškų terminų nesimokiau :) ), tai pat reikia specialaus maisto, nes katinas alergiškas ir nusikaso iki žaizdų. Dar jam išrauti visi dantys ( jam dar esant prieglaudoj laiku nepastebėto dantenų uždegimo pasekmė ).
Elvina92 (2015-02-19)
Senolis nėra padovanotas. Vis dar gyvena globoje pas mane.
Elvina92 (2014-10-05)
Gal būtu galima atnaujint skelbimą? Katinas jau kuris laikas namų globoj,bet vis dar dovanojamas :)
Zet (2013-09-06) (foto)
Koks prašmatnus katinas... Gražuolis:) linkiu jaukių, saugių namų, o labiausiai - mylinčio žmogaus...
Ed.al (2013-04-25)
vargšiukas:(, tikrai atsigaus nabagas, kaip mūsų kiemo katė, buvo visų ujama, o dabar prieglaudėlėj pas merginas dar kaip už save pakovoja:) Pasisekė senukui susirasti šiltą kamputį:)


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 147
   

Комментарии

Vyta (21:22) >>
As sekmad.galiu nueit paxiuret kur ta kate ir kaip ji atrodo.jei rasiu tik ja.nes vieta zinau
Airine1111 (18:57) >>
Nepatikslinau, kad bobutė apie 10 gruodžio išvažiuoja į slaugos ligoninę...
Airine1111 (18:54) >>
Tai tikrieji Musytės namai. Čia mano Dzūkyno rajonas. Pažįstu tą bobutę. Ji priglaudė...
Wilmante (8:46) >>
matosi, kad gerietis, o ir gražus, dantukai balti - kaip iš dantų pastos Lacalut reklamos:)
Wilmante (9:08) >>
ačiū, Ilona
Villi (18:34) >>
Jei teisingai suprantu Musytė yra šitiek metų globoje, tai nebuvo jos namai?
Villi (14:20) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/main/g.96056
Alusia (14:18) >>
Villi, neįsivaizduoju, jos nepažįstu, tiesiog perskaičiau šį skelbimą
Villi (14:16) >>
Alusia, GustėB -tai bus Gustina Buivydaitė?
Alusia (14:10) >>
Čia gal dar nerado, gal tiktų Musė: http://www.gyvunugloba.lt/l t/main/g.140841
Villi (13:56) >>
gal kas žino,kaip ten reikalai? sakau,gal katytę priimtų "Miško trobelė"...
IlonaKolit (17:47) >>
Užuojata, Vilmante :(
Wilmante (15:57) >>
šiąnakt Princas iškeliavo, ilsėkis, mažuli... Dėkui visiems kam rūpėjo ir dėl jo...