LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Labai prašau patarimo

Atsitiko taip, kad mano šuo Biksiukas nebevaldo kojų. Ėjo, bėgo 15 metų, nieko blogo nebuvo ir staiga kaip iš giedro dangaus... Jau savaitę vežam į kliniką, gydom kiek įmanoma, nustatė, kad ko gero užspaustas kažkur nervas, kuris nepaduoda impulso kojoms. Kojos reaguoja į prisilietimus, uodegą vizgina, gyvent nori. Leido steroidus, jokio poveikio. Dabar geriam krūvą vaistų, darau mankšteles, daktaras sakė neprarasti vilties, būna gi stebuklų.

Ieškau brėžinių kaip padaryti jam stovelį, kad išnešus į lauką nereikėtų laikyt, kad padarytų, nes vos išlaikau, sveria 16 kg.  Gal kas darėte tokį?

Tiesiog norėjau paklaust gal kas turėjo šunelį su tokia bėda, gal dar yra kažkokie gydymo būdai? 

Dėkui už bet kokius patarimus ir pasidalijimą 


Pазмещено: 2017-10-30
номер объявления: 55234
просмотров объявления: 30725

« назад

Комментарии

Vyta (2019-03-29) (foto)
Wilmante o kitas inkstu rodiklis Bun kiek?
Wilmante (2019-03-29)
pas mane didelė nelaimė su Biksiuku:( Prieš kelias savaites vežėm į kliniką, nes kojelės vėl kažkaip neklusniai ėjo, paskyrė vaistus, padarė tyrimus, viskas gerai. Prieš tris dienas pradėjo vemti nesuvirškintą maistą, paskui žaliom putom, vėl lėkėm į kliniką, nežinia kas ir kaip, gal surijo kažką kai vedžioju ir apsinuodijo, gal tokia reakcija į vaistus. Padaryti tyrimai labai blogi: inkstai buvo kreatinas 90, užvakar 800, blogai su kasa, visa kita nieko. Kadien lašinės, krūvos vaistų, vakar vėl padaryti tyrimai dar blogesni, inkstai 1000:( Nevalgo, vemia, trydalioja, echoskopas rodo, kad pūslė labai maža, inkstai nedirba, nes siusioja labai labai mažai, o tiek lašinių prileista... Nuėmė visus vaistus dėl kojyčių, Biksiukas eina, bet visa kita labai blogai. Ar buvo pas ką panašus atvejis, ar tie inkstai dar gali atsistatyt kažkaip? Pasidalinkit prašau patirtimi, šiandien vėl į kliniką ir daktarai beveik nebeduoda vilčių...:(
Wilmante (2018-01-02)
labai noriu pasidžiaugti pačia geriausia naujametine dovana, kurią man įteikė Biksiukas:) Biksiukas ATSISTOJO:) Tiesa, dar sunkiai, bet jau pastovi pastatytas, pats juda kruta, kad tik atsistotų, labai stengiasi. Truputį anksčiau jau buvo atsistojęs ant užpakalinių kojų, bet priekinės nelaikė, o dabar nesvarbu, kad pirštukai ir nagučiai dar susukti, bet jau pasiekimas:) Susiskambinau su daktaru, jis pagalvos kokius preparatus Biksiukui skirti, kad palengvinti visą procesą, dabar lankstysiu kojeles ir masažuosiu, vistik du mėnesiai raumenys neveikė...
Wilmante (2017-11-02)
ačiū labai, Aldona, už rūpestį ir už "daiktą"
Aldona T. (2017-11-02) (foto)
Transportas "daiktui" rastas. Ačiū neabejingiems.
Aldona T. (2017-11-02) (foto)
Gal kas važiuoja šiandien ar artimiausiu metu iš Vilniaus į Kauną. Reikia nuvežti nedidelį (dviejų delnų didumo) daiktą, kuris padės Vilmantei prižiūrėti nevaikštantį Biksiuką.
AisteIgn (2017-10-30)
Beglobis ir Tautmilės prieglaudėlė turi, jiems geriausia skambinti dėl nuolaidų...
Wilmante (2017-10-30)
prisiskambinau Dogspotui, labai maloniai pašnekėjo, pasiūlė dar kreiptis pirma pas gyd. Vaitkų, Vaitkus pasakė, kad šiaip nėra ko žiūrėti ir pasiuntė į Jakovo kliniką darytis tomografiją ar magnetinį rezonansą, jau susimaišė. Kainos žvėriškos, gal kas turite pas Jakovą kokių nuolaidų ir galėtumėt mums padėti?
Wilmante (2017-10-30)
ačiū labai, skambinu Dogspotui
Villi (2017-10-30)
Vilniaus Dogspotas skelbiasi,kad irgi gamina tokius ratukus ir konsultuoja reabilitacijos klausimais jų tel .(8-604) 83244, info@dogspotas.lt
Villi (2017-10-30)
Kauno Lesėje yra tokia globotinė Leti (Leticija),kuriai buvo pritaikyti ratukai. Nežinau,kas juos padarė, buvo FB jų pranešimas š.m.kovo mėn.
Aldona T. (2017-10-30) (foto)
Iki ratukų, kurie, kaip įsivaizduoju, per dieną nepasidaro, galima pasiūti tokį kaip ir krepšį su ilgom rankenom ir laisvais galais. Esu pasiuvusi vienai globojamai kalytei, kuri sunkiai vaikščiojo.
AisteIgn (2017-10-30)
Kaune kažkuris veterinaras daro ratukus, nebeatkasu kuris, lyg tai "Klajūno" kažkuriai globotinei darė, bet jau tokio senumo matyt ta naujiena, kad neberandu, toli nuslinkusi ko gero...


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 113
   

Комментарии

Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...