LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Antakalnyje dvi šeimos su sergančiais mažyliais!

  Rasti sergantys kačiukai, kuriems tikrai labai reikia pagalbos:

Tai dar vieni iš daugelio. Tai dar vieni, kurie jau serga ir kuriems jau dabar reikia padėti. Tačiau pati galiu padėti tik juos sugaudyti ir nuvežti. Pamačiau juos prieš keletą dienų. Ir negaliu tiesiog nueiti ir nieko nedaryti. Vis grįžtu, kad pamaitinti, bet tik tiek galiu padėti. Prašau, gal gali kas priglausti ir priimti? Viso jų 8 – du smėliniai, du balti, vienas rainas vienas juodai baltas ir du juodi. Kol kas jie leidžiasi į rankas, net gi prašosi... nes tikrai vakare šalta, ir segantiems jiems tikrai ne vieta jau lauke. Tad kas gali, labai labai prašau... padėkite. Po vieną po du.. ir bendrom jėgom jiems manau galime padėti. Kačiukai glaudžiasi Vilniuje, Antakalnyje, Tverečiaus g. Gale prie garažų, kiti palei 20 namą. Mano tel. 8 621 35 893.

  

New layer...
New layer...

Pазмещено: 2017-10-01 | обновлен: 2017-10-14
номер объявления: 54984
просмотров объявления: 33064

« назад

Комментарии

Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-11-26)
Deje, iš šių kačiukų liko vos trys, panleukopenija pasiglemžė kitus. Vienas juodas padovanotas, balta ir raina sesytės šiuo metu pas mane. Artimu metu bus dovanojamos ir jos.
K7karo (2017-10-29)
kaip sekasi šiems mažyliams ?
Birmanukas (2017-10-17)
Aldona T., parašiau į a.ž. dėl Vetramil.
Aldona T. (2017-10-17) (foto)
Tikiuosi, kad Retta nepyks, kad parašysiu čia. Gal kam reikia Vetamil tepalo. Tai tepalas medaus pagrindu gyvūnams pažeistai odai gydyti. Turiu likusią pusę tūbelės. Nedaug, bet visgi.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-17)
Ir Moira, prie ko čia laida, kurioje filmavausi ir šie kačiukai? Nu realiai neturit ką pasakyt, tai sakot, kas ant liežuvio. Norit komentuoti laidą, komentuokit, bet nešioje temoje, čia tema kačiukams.... o ir dar... dar 6 yra kačiukai, tai jei galvojat, kad aš supratimo neturiu, galiu kad ir šian visus 6 atvežti į jūsų globą, parodysit savo išmanymą, ne tik kalbomis. Tai kaip?
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-17)
Goda, aš jau pradėjau Imuverolio gydymą. Progresas matosi,nes mazgė praktiškai visur visa nuplikusi. Šiaip tikrai būtų įdomu išbandyti, jei jis "nesipjauna" su kitais gydymais. Jei nesipjauna, tai norėčiau truputėlio, kad pabandyti. Nes kol kas kiek tekę kovoti su grybu man tik Imuverolis padėjo.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-17)
Moira, su matematika prastokai kaip matau, vienas mirė lauke, nes nebuvo globos, niekas neatsiliepė į pagalbos prašymą (kaip ir Jūs), tad jis buvo niekam neįdomus, nuo ko mirė aš nežinau. Iš 8 kačiuku mirė 2, tai čia 50 proc? Jei Jūs galvojate, jog tik Jūs viską darote, gelbėjate ir pan, tai klystate. Šioj veikloj daug metų esu, taip kad mažiau mane pulkite, ačiū. Taip nėštumas ne liga, bet temperatūra ir gripas liga, kur ir minėjau kad po ligos nenoriu vėl šalti lauke. Tik rašyti čia esate labai mandara, bet pvz iš Jūsų nesulaukiau jokios pagalbos, tai ko tuomet komentuoti ir kišti savo nuomone, kai niekas jos net neprašo. Buvo prašyta padėti pagauti, ar pasisiūlėte? Buvo prašyta priglausti, ar pasisiūlėte? Paskutinį pati pagavau, galiausiai viena ir priglaudžiau, likusiems taip pat globą radau... mažų kačiuku gydyme patirti turiu ne vienerių metų (jeigu ką). Taip, kad jei čia užsukate, kad mane ižeisti, tai savo neigiamą energiją skleiskite kitur... nes čia niekas to neprašo.
Goda Smilgė (Naminukai) (2017-10-16) (foto)
Beje, jei šioje temoje aktualu, norėčiau pasidalinti patirtimi grybelio gydyme. Neseniai atradome naują preparatą (siuntėmės iš Amerikos, nes LT jo nėra) kalcio polisulfidas (lime sulfur dip), jis skirtas išoriniam naudojimui. Kolkas tai vienareikšmiškai geriausias atradimas (o išbandėm per šitiek metų praktiškai viską, ką galima rasti Lietuvoje grybui gydyt). Minusai- tragiškas kvapas (kuris per kelias dienas dingsta), pliusai- labai spartus gyjimas, nereikia teplioti ar maudyti kasdien, saugus naudoti mažiems kačiukams, jau po pirmo numaudymo, praktiškai neatsiranda naujų židinių ir iškart prasideda gyjimas, stabdo sporų plitimą į aplinką. Taip kad visi pliusai nustelbia didįjį minusą (nemalonų preparato kvapą). Jei norėsite pabandyti, kreikitės (atpilsiu iš buteliuko).
Moiros (2017-10-16)
Berods, nėštumas ne liga? Taip ar ne? Ne viena čia esanti pabūvojo nėščia ir pasigimdė. Niekas čia nesiruošia "užėsti." Tik kai dvesia 50%, ar net daugiau ",gelbėjamų" kyla tam tikrų minčių.
P.nijole (2017-10-16)
Labai "teisingas" pasirinkimas - užėskite besilaukiančią moterį, kuriai vienintelei parūpo tie kačiukai...
Moiros (2017-10-16)
Labai norėčiau Retos "yra, kaip yra"| pakomentuoti viešoje erdvėje"?? Nu ir???"
Moiros (2017-10-16)
Reta, gal tie kačikai nudvėsė nuo nesuvokimo???, kaip galima ???
Dinka (2017-10-16)
ir nuo pačių kačiukų (ir jų mamos)
AisteIgn (2017-10-16)
tai jo, ta sėkmė labai nuo veterinarų priklauso....
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
ne pačios gydymą skyrėme, su veterinarų pagalbą buvo gydytą... nes tik pagauti buvo iš kart visi vežti pas juos pirminiai apžiūrai. Ir visiems skirtas gydymas... Deje yra kaip yra.
AisteIgn (2017-10-16)
ojei, vargšai...
AisteIgn (2017-10-16)
prieš nukirminimą kelias dienas duodama anglies, o po to, kai labai daug kirminų, taip, tada geriau nukirmint per tris kartus, kaip Laura rašo, bent pirmą kartą, ir su lašelinėm... o ausims galima vietinį preparatą naudoti, Otimectin, lašinamas į ausis 3-4 kartus kas savaitę. vargšiukai, aišku, čia "nepadėjo" ir rinotracheitas ir bendra būklė..
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
na labai jau laikome kumsčius... matyt viskas susidėjęs pas juos... be rinotracheito, kirmėlių, dar ir grybelis pas visus... mano baltukė, tiesiog visa nuplikusi visur... (ausys visos, letenos visos, papilvė, nosytė, ir ant kūnelio lopais nuplikimai), pas kitus geresnė situacija... paskutinį vakar kur pagavom, tai jei nebūtų pūkuotas, nebūtų už ko paimti, vieni kauliukai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-16)
Na taip, pasitaiko visko, nieko cia nepadarysi. svarbu, kad kiti pasveiktu.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
jie nebuvo iš karto nukirminti, jau 2 savaitės kaip globoje jie visi. Delsimas irgi nėra gerai (praktika ir tai parodė). Pirminį gavo vaistą tai stronhold, nes ausys buvo juodos, pilnos ausų erkučių, nebuvo iš kart drastiškai kirminami tabletėm. Kai pasijuto blogai buvo vežti pas vetus ir nedelsiant gydomi. Deje nepadėjo net gydymas. Iš keturiu pas tą globėją esančių du jaučiasi gerai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-16)
Tiesiog nereikia skubet nukirmineti ir geriau po mazesne nei svoris norma, as visad mazinu per puse. Atitinkamai jei matau kad is karto pasireiskia apetito dingimas, is karto laselines organizmo plovimui.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
Laura, taip likę 6, visi globoje. Mune58, turiu daug patirties su tokiais mažiukais ir pilnais pilvais kirmėlių. Tiesiog ne visada mes pajėgus išgelbėti kai jų būna per daug... mano pačios globoje mirė ne vienas dėl šitų šlykštynių. Tačiau pavyko išgelbėti net tokį, kur turėjo kirmėlių invazija, kur net tuštinosi suvirškinomis kirmėlėmis... tai kaip veterinarė sakė, jų jis turi visam organizme... ir tai buvo tiesiog laimės dalykas, davė 20 proc kad išgyvens, bet matyt organizmas buvo stiprus. Saviške baltukę šeštadienį nukirminau, dabar stebima ar viskas ok. Pilvas išsipūtęs pas visu buvo...
Mune58 (2017-10-16) (foto)
Rettaa, jeigu įtariate, kad mažiai gali turėti begalę kirminų (pilveliai turėtų būti papūsti), nukirminti reikia atsargiai. Aktyvuota anglis sugeria toksinus. Dabar tiksliai nepamenu, kaip aš darydavau, ar prieš nukirminimą, ar po nukirminimo duodavau aktyvuotos anglies. Gal kas nors tiksliau parašytų?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-16)
Tai is likusiu 6, visi turi globa, taip?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-16)
Oi su tuo nukirminimu labai pavojinga mazyliams:( ypas tokiems sergantiems. geriau po mazas dozes, pasta kuri duodama 3 dienas, nes neatlaiko ju sirdeles:( As visad rekomenduojama doze sumazinu pirma karta nukirmindama, po 10 dienu jei viskas gerai pakartotinai duodu jau reikiama.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
Viso mirė 3. Baltas, kuris mirė lauke, neaišku nuo ko, gal rinotracheitas vis gi pažengė ant tiek, kad neišgyveno. Paskutiniai du, greičiausiai nuo kirmėlių. Nes buvo nukirminti, ir štai... panašu, kad kirmėlių turėjo nemažai ir toksinai ant tiek apnuodijo organizmą, kad mažiukai nebepatempė to :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-16)
Vajetus:( kodel mire net 4 katukai? kas nutiko? maras?
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
Bendroje sumoje buvo 9, vienas baltukas mirė dar net nespėjus pagauti, du mirė šiandien ryte - globoje. Tai dabar liko viso 6 mažyliai. Na paskutinis realiai taip pat kaip visi kiti... rinotracheitas. Kol kas daugiau kažko nepastebėjau. Vakar pradėjau gydymą, bet jau labai baikštus... Likom su draugu apkandžioti, na bet kažkaip mes jį perlaušim.
Mune58 (2017-10-16) (foto)
vis kartas nuo karto seku šią naujieną. Gaila mirusių mažylių:( Reiškia, kad iš 8 liko 6? O kaip sveikatėlė paskutinio pagauto mažylio? Bent jau vizualiai kaip jis atrodo?
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-16)
Paskutinės naujienos. Paskutinį mažiuką vakar pagavau. Bet, du mažiukai globoje mirė, juodas ir ryžas. Tuo pačiu pagautos dvi katės, spėjame, kad buvo besilaukiančios, tad bent kažkiek pamažinome tuo pačiu, kad situacija ateityje nesikartotų.
Mune58 (2017-10-15) (foto)
iš foto matosi, kad jie maži spirskiukai. Gal galima būtų pagauti su graibštu?
Gruodinukas (2017-10-14)
na, aš kaip žmogus, kuris nepatempia gaudyklės, irgi galiu tik parėkauti: reikia pagalbos gaudant!
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-14)
Taip, viena baltukė įsikūrė mano namuose, gydosi, bet jaučiasi puikiai, manau po kelių savaičių bus galima drąsiai dovanoti. Keturi mažyliai pas kitą globėją, tik kad vienas prieš keletą dienų atkrito, nes gavo nuo kirmėlių, tai dabar šiek tiek kritinės dienos, bet labai tikimės kad pasveiks. O dar du mažyliai SOS gyvūnuose, ir jie laukią to trečio. Telikęs vienas, nežinau kaip jis visą savaitę išgyveno.. šiandien buvau nuvažiavusi pažiūrėti, neradau jo, maistuko palikau. Važiuosiu rytoj. Aš pati ilgai būti lauke negaliu, nes tik po biliotenio, o dar laukiuosi, tai tiesiog bijau peršalti... nes šiaip ir pati bandyčiau gaudyti, bet dabar prašau pagalbos kitų. Nes pati galiu tik nuvažiuoti trumpam pažiūrėti, padėti maisto ir tikėtis rasti, kad greitai sugauti.
K7karo (2017-10-14)
o kiti 7 mažiukai rado globą, kaip jiems sekasi ?
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-14)
kaip liūdna kad šėrėjas atrodo nori padėti, bet realiai tik žarsto pažadus... savaitę laiko vis skambinu paklausti, ar bandė gaudyti mažyli, likusį vieną, vis kalbėjo, kad eis gaudyti... praėjo savaitė, o nieko, pasirodo net nebandė. Niekad nesuprasiu žmonių, kurie galvoja, kad gyvūno priežiūra lauke, tai tik pamaitinimas. Gal gali kas padėti su gaudymu? Mažylis vienas lauke, per lietų ir be mamos, yra kur jį priglausti, tiesiog reikia pagauti. Ar atsirasd galinčių? Mano tel. 867474494.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-06)
Baltuke apsistojo mano globoje :) siandien bandysim gaudyti likusi rainiuka. Gal pavyks...
Jurate0131 (2017-10-05)
Spalio 3 d. vakare dar radom vieną baltuką. Jo situacija geresnė: judrus, valgus, tik akytės šiek tiek papūliuojančios. Tai vėl taikėm praplovimą arbata ir lašiukus, o spalio 4 d. susiekiau su Eimante ir ši suorganizavo baltuko pristatymą į Lėse. Dabar liko išspręsti mamų sterilizacijos ir likusio nepagauto rainiuko problemą.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-03)
Mano žiniomis vienas mažylis neišgyveno. Šiuo metu pagauti dar du... vienas paspruko, o kiti dar du kažkur pasislėpę, nes niekur jų neranda.
Birmanukas (2017-10-03)
Puikios žinios :). Iš manęs - fotosesija, kai mažučiai pasveiks. :)
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-03)
Jurate0131, šiandien mano draugas ir mergina, kuri užmatė šiuos nabagėlius važiuos gaudyti. Kaip suprantu priglaudėte 3? Kiek žinau iš juoduliukų vienas bailus. Nes 4 ima sos gyvūnai, 4 atsirado namų globa. Būtų paprasčiau jei jūs netoli gyvenate, tai susisiekti skelbime nurodytu telefonu, nes ji važiuos gaudyt ir jei galėsite ateiti kai jie bus ten?
AisteIgn (2017-10-03)
jei vangi, tai jau įsisirgo, be leidžiamų antibiotikų neapsieis...
Jurate0131 (2017-10-03)
Vakar su kaimyne nuėjau prie Tverečiaus g.20 namo. Matėm 3 katinukus. Du pavyko pagauti: juoduką ir ryžiuką. Čia įdėsiu Sandros darytą nuotrauką. Šiuo metu jie yra pas mano kaimynę laikinoje globoje. Mažyliai su pūliuojančiom akytėm ir sloga, kartais pačiaudi. Vakare buvo atliktas akyčių praplovimas arbatos nuoviru ir patepta veterinariniu antibiotiniu tepalu, skirtu akių infekcijoms gydyti. Tai ryte, anot kaimynės, jie jau jautėsi žvaliau. Tiesa, mažoji juodukė yra gana vangi, nelabai domisi maisteliu, tik truputį krimsteli sausiukų, į šlapią maistelį nereaguoja ir daug laka. O ryžiukas labai aktyvus, viskuo domisi ir turi puikų apetitą. Laukiam atsiliepiančių nuolatinei globai. Šiandien šie katukai dar keliaus pas veterinarą. Vėliau parašysiu, kaip sekėsi.
B.liudmila (2017-10-02)
Padėsiu su transportu
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-02)
kreipėmės... kol kas nieko :(
Birmanukas (2017-10-02)
Vargšai mažyliai. pražus per savaitę...bent FB pasidalinsiu. Gal ir į kitų miestų org. pasikreipti būtų neprošal.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-01)
Gruodinuk, ačiū. Patalpinau.
Gruodinukas (2017-10-01)
galite sukelti čia: http://www.part.lt/ ir duoti nuorodas, tik nepamirškite, kad jis uri būti matomas bet kam, kas gauna URL, arba jei pasharinote FB - duoti linką (geriau jį sutrumpinti su http://tinyurl.com/).
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-01)
visaip bandžiau įkelti, bet nesigauna... mažyliams rinotracheitas... visų prieglaudų prašiau pagalbos, bet deje, visos stipriai perpildytos... gal bendrom jėgom būtų galima jiems padėti? Bent po kelis paėmus į globą?
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2017-10-01)
negaliu pridėti nuotraukų :(


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 126
   

Комментарии

Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...