LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Apie manipuliacijas, spekuliacijas, veidmainystę, Girių ir Spirgutę

Vakar panaršiau FB’e ir supratau, kad visgi privalau paviešinti informaciją Alos ir kitų šlykščias manipuliacijas. Nenoriu, kad  žmones naikintų  savo ir kitų nervinių  ląstelių visiškai be reikalo.

Gal Gyvūnų globoje tokie dalykai  yra visiems žinomi ir neko čia naujo neparašysiu, gal tikrai tyliai visi taip daro,  o kurie taip nedaro – tyli, bet visgi parašysiu, kad praeitų noras žaisti panašius žaidimus.

Taigi.  FB’e  dėl Spirgutės globos tikrai audra buvo kilusi visai be reikalo. Spirgutei iš viso joks pavojus negrėsė, ją globai sutikau paimti aš ir pati Ala pasirodo ruošėsi ją globoti.   O žmones FB’e nerimavo, nervinosi dėl katytės likimo, piktinosi, liejo emocijas, susipriešino, kaltino vienas kitą ir visus,  kažkodėl užsipuolė SOS’us ir t.t.  

Neseku įvykių nei Gyvūnų globos svetainėje, ne FB’e dėl laiko stokos  ir dėl to, kad labai skaudu  skaityti liūdnus  pagalbos gyvūnams prašymus, kai neturiu galymybės pagelbėti nei pinigais, nei globa . Vienu žodžiu , tuo metu nieko nežinojau  apie  prašymus globai Spirgutei ir Giriukui.

Ala (Alusia)  paskambino maždaug prieš savaitę, gal šeštadienį  ir pradėjo pasakoti graudžią istoriją apie mažą katytę, kuri blaškosi tarp mašinų Skaidiškėse, kad nei ji , nei katytės šėrėja jos pas save paimti  negali, išvardijo šimtą priežasčių, jaudinosi, kad katytė žus  ir panašiai.  Trumpiau – reikia globos.

Patikėjusi ir sunerimusi dėl katytės likimo  sutikau ją primti neterminuotai globai su  vienintele sąlyga – skiepai, bet kai sužinau , kad katytė iki skiepų givens viena rūsyje, vėl patikėjau ir  tuoj pat sutikau paiimti ją  be skiepų. Aptarėms su Ala globos, skiepų ir paėmimo reikalus. Paruošiau katytei vietą, susiruošiau kelionei ją atsivežti ir tada  gavau iš Alos žinutę, kad SOS gyvūnai pasiūlė globą ir šėrėja pirmadienį ją ten nuveš.  Apsidžiaugiau - problema išsisprendė. Valio.

Bet minėto  pirmadienio (18d.) rytą man vėl skambina Ala- vėl reikia mano pagalbos. Pasirodo kačiuko į priegladą  nepriima dėk kažkokio nesusipratimo, moteris laukia su kačiuku  lietuje ir verkia .  Aš vėl patikiu ir  siūliausi tuoj pat nuvažiuoti į Nemėžį prie prieglaudos ir paimti katytę iš šėrėjos pas save  globai arba palaikyti kol išsispręs nesusipratimas. Ala atsisako ir viską sureguliuoja savaip. Jos nurodymu moteris katytę autobusu  bogino atgal į Skaidiškes, o manęs Ala prašo atvažiuoti katytės  pasiimti vakare, kuo vėliau, kai ji jau bus namuose. Tik dabar supratau kodėl ji taip “sureguliavo” ji net nekitino man katytės globai duoti. Radau tokį tos dienos įrašą

Alusia (2017-09-18)

Kačiuką karantinui paėmiau aš pas save per negaliu. O ką gi daryti? Nuotraukoje nesimato, iš tikrųjų labai, labai mažas.

Tada to aš dar nežinojau. Pradėjau planuoti kačiuko parsivežimą.   Atidėjau  visus reikalus ir susiruošiau   į Skaidiškes. Jau visai darbo dienos pabaigoje staiga gaunu Alos žinutę, kad niekur nevažiuočiau, kad vėl nebereikia  – katytę ji pasiims pas save į kačiuko Giriaus vietą, kurį iš jos ką tik pasiiėmė. Apsidžiaugiau. Niekur nereikia važiuoti, katytė gerose rankose, problemos išspręstos. Valio. Bet kaip tik tuo metu Gyvūnų globoje rašiau savo prašymą ir staiga matau pačiame viršuje kitą graudų prašymą dėl skubios globos tam pačiam Giriui, kurį ką tik kažkas paėmė iš Alos. Skaitau toliau . Prašyme parašyta apie Giriaus ligas dėl streso pasikeitus globai, apie suplanuotą operaciją, gresiantį stacionaro narvą gydykloje  ir panašius bla, bla, bla.

 Pradėjau jaudintis jau  dėl Giriuko likimo. Užklausiau žinute  Alą dėl Giriaus globos ir Lauros prašymo. Atsakymai buvo tokie:“Ji planavo imti pas save, nežinau kodėl dabar verkia globos”,“O dėl stacionaro ji manau terorizuoja tik kaip ir visi”.

Netrukus  Ala pati aktyviai prisijungė  prie  “terorizavimo” dėl globos Giriui.

.Alusia (2017-09-18) Košmaras, prašau! Po laisvės bute stacionaras Giriui tikrai prapultis...:(

 
Tai reiškia, kad aš ir kiti žmones jaudinamės, pergyvename dėl kačiukų likimų, ieškome išeičių, pykstamės, o visa tai tėra  tik psichologinis spaudimas  mums.  Pasirodo abi gali Girių globoti, bet kažkodėl nenori - stumdo ligoniuką kaip daiktą viena nuo kitos. O gal jis visai neserga? Gal tai irgi tik psichologinis terorizavimas?

Galiu suprasti jei taip daroma dėl pinigų  – nesugraudinsi žmonių , nesurinksi pinigų.  Deja, bet taip yra. Žmones nesupanta, kad sveikiems gyvūnams taip pat susidaro daug išlaidų skiepams, nukirminimui, narvams, patalpoms, išlaikymui ir t.t.  O vat dėl globos meluoti ir psichologiški terorizuoti žmones yra  žema. Galintys padėti  pinigais, juos perveda  ir gyvena savo gyvenima, o globai paimti gyvūną , reiškia prisiimti daugybę rūpesčių, apriboti savo poreikius ir  prisitaikyti prie kiekvieno gyvūno poreikių.  Tai didžiulė našta bet kam.

Bet šlykščiausia tai, kaip dabar suprantu, kad Ala ir neketino man tos katytės duoti, kad ji pati norėjo  ją globoti, o mane tik kažkodėl apgaudinėjo.  Globok į sveikatą. Pirmyn! Kam apgaudinėti? Kam gaišinti mano laiką, kurio ir taip katastrofuiškai trūksta? Kam kiršinti žmones? Kam dirginti mūsų visų emocijas?

 

 Ir dar truputį. Tai ne pirma tokia istorija.  Rugsėjo pradžioje man  skambino Ala ir labai prašė pagloboti  paliktą stacionare katinėlį. Tada sugraudinta taip pat sutikau padėti, buvo sutarta kada paimsiu, bet kai sutartą  dienąį jau buvau atvažiavusi  paimti katinuko, sužinojau, kad Ala jau kitaip viską suplanavusi. Tada ji  papašė paimti gyvūną kitą kartą, bet ir tą kartą lygiai taip pat  paskutiniu momentu pranešė, kad nebereikia. Tada nesureikšminau šių dalykų, bet dabar supantu, kad tokie žaidimai – čia reikia, čia nereikia, jai būdingi.  Žinokite ir neįsivelkite.

 Tai tiek žinių.  Visiems gero savaitgalio.

Kometarų neskaitysiu, todėl AisteIgn galite nesivarginti.

 


Pазмещено: 2017-09-22
номер объявления: 54910
просмотров объявления: 18903

« назад

Комментарии

Valio (2017-10-04)
JutaB, perskaičiau jūsų komentarą, bet negaliu dabar iš karto atsakyti į tiek daug jūsų klausimų. Pasisitengsiu įartimiausiose publikacijose Gyvūnų globos aktualijose nuosekliai apie tai parašyti. Manau, kad tai svarbu ir kitiems žmonėms žinoti. Tęstiniai mano publikacijų tikrai bus, jie jau paruošti. Artimiausiu metu ketinu juos publikuoti GGA (Gyvūnų globos aktualijos) puslapyje. Nepraleiskite . Pranešiu papildomai.
JutaB (2017-09-29)
atsiprašau dėl klaidų- rašiau be lietuviškos klaviatūros...
JutaB (2017-09-29)
Visgi įis straipsnis turi vertės, nes per jį perskaičiau ir kitą, ankstesnį Valio straipsnį FB apie Dainos A. globą. Jis labai dalykiškas ir svarbus bendruomenei. Tik reikėjo jį rašyti kovo mėnesį, o ne birželį...Kas mane šokiravo: to straipsnio anotacija buvo ir GG, o po juo buvo komentarai, kad visi tyliai seniai žinojo apie Dainos A. globą. Tai jei žinojot, kurių galų tylėjot ? Ir kuo viskas apskritai baigėsi? Ar ne apie tai, kas pasikeitė toje istorijoje, buvo verta Valio parašyti? Čia dažnai triukšmaujama šiaip sau, be naudos ir prasmės, be tęstinumo. Aš- geras, visi kiti- blogi. Jei Valio sukilo pyktis dėl to, kad verkšlenančios (ne -ia) susirenka daugiau paramos, reikėjo dar kovo mėnesį skambinti visais varpais apie Dainos A. marinamus katinus, nes 2 proc. rinkimas kovo pabaigoje ir baigėsi. Bet - vieni geriau moka gelbėti, kiti moka graudenti ir pinigus rinkti. Tai kodėl jums nesusibūrus į vieną organizaciją, o ne į šimtą jų?Ar gelbėjimo standartai tokie skirtingi? Gal gyvūnų globos organizacijos norėtų sukurti ir pasirašyti elgesio su gyvūnais ir kitomis organizacijomis kodeksą? Man kartais atrodo, kad GG labai mažai bendrų vardiklių. Gal kas norėtų imtis vaidmens- sukurti etikos standartą GG organizacijoms. Yra veterinariniai reikalavimai, bet to neužtenka, be to VMVT nelabai ir prižiųri to laikymosi...Patys turite prisižiūrėti, bet tam reikėtų GG organizacijų asociacijos, kuri kalbėtų visų vardu, užtikrintų savikontrolę tarp narių. Dėl ko taip rašau, dėl ko to reikia- pati mačiau, kaip vienos gerai žinomos GG organizacijos filialo provincijoje vadovė "gydė", "dovanojo" ir t.t. Jeigu žmogus neturi žalio supratimo, o organizacijos vadovas nemato reikalo tikrinti jo veiklos ar per porą metų apsilankyti filiale, labai greitai diskredituojama ir organizacija, ir pati veikla kaip tokia. Todėl reikalingi ne nuoskaudų liejimai, o diskusijos apie tai, kaip visą GG organizacijų kategoriją pakelti į aukštesnį lygį, kelti visuomenės pasitikėjimą jomis.
Moiros (2017-09-27)
Taigi taigi:D Visoms "jutoms" ir pan sakau - žmonės, gelbėjantys gyvūnus,, jei taip galite savę vadinti, nustokite ,pačios labai būdamos "neniekinančios kitų' "velėti" kitus:D Ačiū. Kažkas dėkoja už "nepezėjimą" gg ir pan portaluose??? Ar pakanka nepezėti?? Klausiu?? Kada pagaliau suprasite "nepezėjim0" prasmę? Jei tos gg org, kurios "nepeza" to, kas jums nepriimtina jos "tobulos"??- , jos priėmė "jūsų" žaidimo taisykles - ne daugiau:((
JutaB (2017-09-26)
Ir kam dabar nuo tokios naujienos geriau? Kam čia taip palengvėjo ? Ar čia Ala tokia bloga ir Valio tokia gera, ar atvirkščiai? Perskaičius iš šalies, nepažįstant žmonių, visokių minčių kyla.Kai šią svetainę užpylė spammas ir panašaus pobūdžio naujienos, beveik čia nebesilankau. Geriau sekti 2-3 prieglaudų naujienas FB - tuos, kurie nesivelia į klaviatūros kovas- Utenos prieglaudą,Naminukus ir pan. Ir taip, AisteIgn- kuo daugiau VšĮ ir privačių globėjų, tuo mažiau lėšų tenka kiekvienam jų. Tas aukotojų ratas nėra beribis ir labai mažai plečiasi, netgi gal traukiasi, ypač po euro įvedimo, ir ypač GG.Todėl aukotojai linkę išsirinkti vieną prieglaudą ar asmenį, stebėti jo veiklą ir remti. Ir tie stebėtojai kartais atstovauja netgi įmones, ir netgi privalo stebėti, mat nei viena įmonė neskirs lėšų neskaidriai organizacijai. Paverkšlenimais nieko neįtikinsi šiais laikais. O tokiais pasistumdymais juo labiau.Visi gyvūnus globojantys žmonės daro daugiau,nei aplinkiniai, tad visi labai vertingi. Rašykit prašymus įmonėms, darbais įrodydami, kad jūsų veikla reikalinga, netgi būtina.Bet turėsite atsiskaityti už gautus pinigus, o to gal kartais ne visiems norisi. Dabar prisijungę 421 žmonės, kai kurie gal net parems, bet jų bus tikrai nedaug. Greičiau tuos pinigėlius susirinksite per FB. Padarykite šį portalą tvarkingu, labiau skaitomu dėl čia esančios informacijos vertingumo ir išskirtinumo, ir voila- pinigai patys ateis, nes žmonės, ieškodami ne tik gyvūnų, bet ir patarimų, už gerą patarimą atsidėkos. Portalo turinį kuriate patys. Deja...
Katinas Miau (2017-09-26)
Valio,jei gyvūnasį įVšį pakliūna sergantis, tragiškos būklės,tai kokį prašyma siūlot dėt?Jei šuo kraujuoja ar kaulai šviečia,tai ,kad vaizdas nebūtu žiaurus,gal prieš fotografuojant paguldyti ant pagalvès? Kartais realybė būna žiauresnė,nei vaizdas nuotraukoj.
AisteIgn (2017-09-26)
*namuose gyventų
AisteIgn (2017-09-26)
gal išsiliejus kartais palengvėja. bet mažesnėms organizacijoms deja, nepadeda pinigų surinkti nei kultūringi prašymai, nei liūdni vaizdai, čia gal nebent suveikia didesnėms ir žinomesnėms organizacijoms, mažoms deja niekas nesuveikia. o jau privatūs globėjai gali nors ir ašarų pakalnę priverkti, išvis menka tikimybė gauti paramos. galima kaltint visus aplinkui dėl to, ir kas iš to. drabstantis kaltinimais ir purvais tik sumažinamas pasitikėjimas tų žmonių kurie aukoja, bet pasitikėjimas sumažinamas VISAIS, o ne įvardintais konkrečiais vardais. keista, kad žmogus to nesupranta. nes ne sau jie prašo, kad ir kokiu transportu važinėtų, kad ir kokiuose namuose važinėtų. sau visi lygiai taip bando užsidirbti samdomuose darbuose. eilinis bandymas save sulygint su šventuoju, o visi kiti tai niekšai :/ nors tikslas tai visų toks pat.
K7karo (2017-09-26)
labai keista skaityti, kad žmogus kuriam "katastrofiškai trūksta laiko" būtent randa laiko rašyti tokio ilgumo rašinėlius ...
P.nijole (2017-09-26)
Tačiau taip ir neatsakėte į klausimą - koks šios kalytės likimas. http://gyvunugloba.lt/lt/main/g.118478
Valio (2017-09-26)
Kam įdomu pilną versiją skaitykite puslapyje Gyvūnų globos aktualijos Facebook'e. Nenorėdama iš jūsų atimti daug dėmesio čia pateikiau ti dalį publikacijos.
Mune58 (2017-09-24) (foto)
man keista, kad Valio turi pulką globojamų gyvūnų ir dar prireikė vieno. Na, jeigu taip norisi globotinių, tai kviečiu Valio atvykti į Kauną, tikrai prižadu prištabeliuoti:D Turiu kieme 4 meilias sterilizuotas katytes ir namuose 2 mazgius.
Mune58 (2017-09-24) (foto)
ar išvis galima dėti lygybės ženklą tarp privataus globėjo ir VŠĮ? Tai tikrai nepalyginami dalykai. O jei atvirai, aš asmeniškai, nedrįsčiau net pasvajoti kurti VŠĮ, jeigu nėra atskirų patalpų (nei savų, nei nuomojamų) gyvūnams laikyt. Galbūt, stacionare sveikus gyvūnus pigiau kainuoja, negu patalpų nuoma, nežinau:(
Alusia (2017-09-24)
Valio, esu Jums dėkinga, kad pasiūlėte globą kačiukui, tačiau  kai kurie Jūsų atsakymai apie globos sąlygas man kėlė abejonių, ar turite galimybes  tinkamai globoti. Nėra viešoje erdvėje Jūsų  globojamų gyvūnų nuotraukų,  nežinomi jų likimai. Pritrūkau drąsos tai Jums pasakyti atvirai į akis.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-09-23)
As noreciau pakviesti zmogu prisidengusi Valio vardu ir Ala pas save, kad paziuretu gyvai kokiomis salygomis yra laikomi gyvunai pas mane ir ka reiskia per negaliu laikyti gyvunus.
Aldona T. (2017-09-22) (foto)
Durdomas... Siūlau administratoriams naikinti tokias "naujienas", nes tai jokia naujiena, joks pagalbos prašymas, o tiesiog kliedesiai, kurie net autorei, pasirodo neįdomūs, nes komentarų ji neskaitys.
AisteIgn (2017-09-22)
o ko jūs čia mane kišat? man jūsų ligotos fantazijos visai neįdomios :D


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 143
   

Комментарии

Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...