LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Prašymas valgyti

Bičiuliai,


Kreipiasi šlapianosiukai su dideliuuuu prašymu.


Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos. Kad šlapianosiukų sveikatytės būtų stiprios, pilvukai sotūs, kailiukai blizgūs, pagrinde valgo vienos rūšies sausą maistą. Įsigyti porą 10 kg. maišų mums reikia 86,00 pinigų.


Padėkite šlapianosiukams pamaloninti pilvukus:
VšĮ ''Šlapia nosytė''
Įm.kodas: 303433383
Banko sąskaita paramai gyvūnams:
AB "Swedbank", bankas
LT437300010141236714
Paypal: slapianosyte@gmail.com
Ačiū labai!

DaivaVa
источник:  https://www.facebook.com/slapianosyte/?fref=ts
Cсылка: https://www.facebook.com/slapianosyte/?fref=ts
Общество: Šlapia nosytė

Pазмещено: 2017-01-09 | обновлен: 2017-01-12
номер объявления: 52349
просмотров объявления: 13005

« назад

Комментарии

Jane12345 (2017-04-17) (foto)
Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu tam, kad galėtume suteikti jums su mūsų paskolų terminai ir sąlygos adresu: (saintloanss@gmail.com)
AisteIgn (2017-01-14)
Zinot, tie visi pasvarstymai gyvunu globoj apie prisikimstas kisenes butu juokingi, jei nebutu graudus. Visi svarstytojai, pabandykit nu nors viena menesi palaikyt pas save keliolika ar nu nors kokia 20 gyvunu ir juos vien pamaitint ir nusikint. Nekalbant apie gydymus, sterilizacijas, skiepus cipus, nuparazitinima. Sita, jei zinot kainas, galit per ta menesi susiskaiciuot bent teoriskai, kas butu jei (na pvz uzeina tam buriui kad ir rino epidemija ir visi isserga). Ir palyginkit su savo pajamomis, jeigu niekas nieko nepaaukotu, ar tarkim kokius 5 ar 10 euru. Kiek menesiu paskui lipsit is skolu ir apie globas nenoresit nieko girdeti? Padarykit eksperimenta, po to svarstykit, kaip yra prisikemsamos kisenes kai ne menesi ir ne du tie gyvunai yra, o pvz po kelis metus.
Aldona T. (2017-01-13) (foto)
Gal ir buvo čia, kas nesusilaikė nenusukęs sau kokį litą ar eurą, bet aš manau, kad jų yra niekingai mažai, lyginant su tais, kurie bedaliams šunims ar katėms atiduoda viską: meilę, globą, laiką, pinigus. Aš asmeniškai visada pasijuntu nepatogiai, kai, paaukojus pinigų, man bandoma "atsiskaityti".
Virg5 (2017-01-13)
Seniai buvau pažadėjusi sau čia nieko nerašyti,bet neistveriau.Pritariu Vetronikai.Aukodavau ir aš.Bet kai kartą susidūriau su vieną nesąžininga ale globėja,nutariau geriau pati už tuos pinigėlius pagloboti vargstančius bedulius.Žinau,kad pasipils lavina komentarų ir asmeninių žinučių,kuriose būsiu isvadinta visu kuo tik galima.O šiaip šiandien 13d. penktadienis ir dar pilnatis.Ramaus vakaro ir gero savaitgalio.
Cherry (2017-01-13)
Dėl įtarinėjimų neskaidrumu - jų visuomet sklando apsčiai (vien FB jų pilna) , ir ne Mantas juos sugalvojo. Finansinės ataskaitos labai padėtų išsklaidyti ar sustabdyti nepagrįstus gandus ir įtarimus. Vien tikėjimo čia neužtenka, nes daugelis žmonių nepažįsta ir negali pažinti tų 24 h dirbančių gelbėtojų ir savanorių. Juk žinome liūdnai pagarsėjusių pavyzdžių, kurių šešėlis tebetvyro, argi ne? Nežinau, ar tos ataskaitos labai sudėtingos, bet kad padėtų užkirsti kelią visokioms apkalboms, esu įsitikinusi.
Pokemon123 (2017-01-13)
Sveiki,Visi, užklydau į šias diskusijas ieškodama sau šuniuko ir jį radau :) Peržiūrėjau ir perskaičiau nemažai tinklapių ir istorijų, žaviuosi žmonėmis aukojančiais ne tik pinigus , bet ypač savo laiką , namus ir nuoširdžiai pergyvenančius už visų nelaimėlių likimus. Bet Mielieji, visiškai pritariu Valio, Settle išsakytai minčiai , kad visos ataskaitos ir informacija būtinos. Jums patiems bus lengviau dirbti ir pamatysite, kaip pritrauksite dar daugiau žmonių problemoms spręsti. Gal vienkartinei aukai ir nelabai kas domėsis atskaitomis, bet jeigu žmonės pasiryžę padėti nuolatinai, tai patikimumas, skaidrumas labai svarbūs dalykai. Sėkmės visiems -nelengvame (ypač emociškai) darbe .
Daina1 (2017-01-13)
:D :D Valio, jei žmogus kelia kipišą, turi būti pats krištolo tyrumo. Tai gal paviešintų ataskaitas pats pirmas? Pavyzdį teigiamą parodytų. Būtų sąžiningumo pionierius. Žmogus mato tai, ką nori matyti. Jei buvo kažkam mokama atlyginimas , tai būtinai iš suaukotų pinigų? Kaip pats darytų , taip ir apie kitus porina? Yra ir kitų būdų išmokėti žmogui atlyginimą, nevagiant iš bedalių Tik reikia galvą turėti ant pečių.
DaivaVa (2017-01-13)
Aciu labai Irena uz siltus zodzius!
Valio (2017-01-13)
Dėl finansinių ataskaitų. Manau, kad joms reikėtų saurasti laiko ir pateikti visuomenei, kad išskalidyti visas abejones. Visi su paaukotais pinigais susiję reikalai turi būti vieši, matomi ir skaidrūs. Tada neliks vietos jokiems įtarinėjimams ar kaltinimams. Tai labai svarbu mūsų veikloje. Tai mūsų visų reputacijos reikalas. Jeigu mes visi savo piniginius reikalus viešinsime, labai greitai bus išaiškintos tos organizacijos, kurios iš gyvūnų globos verslą pasidarė. O tokių , deja, yra. Kviečiu nepykti, o prisijungti prie Malčiaus įnicijuojamo viešinimo arba savarankiškai tai padaryti, jeigu Mantas jums nepatinka. Aš irgi vis nerandu laiko, bet būtinai tai padarysiu. Tikiu, kad jums nėra ko slėti.
Airine1111 (2017-01-13)
Ir aš dėkoju Daivutei už išgelbėtą gyvybę, už gerą globą ir namus sušalusiai bemirštančiai katytei. http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/user.8992;g.100036. Ačiū, mieloji.
AisteIgn (2017-01-13)
Daiva, tu geriau pažiūrėk jų kaitos ataskaitą, kai pamatysi kiek gyvūnų pas juos, turbūt suprasi, kodėl jis turi laiko knaisiotis , o kiti neturi. Tai kad net pas mane namie jų smarkiai daugiau, o šičia VšĮ vadinasi.....
GiRa (2017-01-13)
Vetronika ir aš pirmais metais blaškiausi tarp emocijų ir negalėjau suvokti kažkokių marazminių išpuolių, su bilekokiais purvais, nežinia kaip išgaunamais net, kol galiausiai nurimau ir atsirinkau su kuo gera, o ko nesuprantu. Susipažinau su realiais žmonėmis iš po ,,nikų" su darbais, realia pagalba ir marazmams įgyjau imunitetą :D. Sutikau tik tokius, kurie myli ir realiai dirba 24h, nepažinau nei vieno ,,kalančio pinigą".
DaivaVa (2017-01-13)
kad jau laikytis istatymu Malciau, tai reikia zinoti, kad VSI turi tureti vadova idarbinta pagal darbo sutarti. Kad jau knisiesi po visur rinkdamas skolinga Slapia nosyte kam ar neskolinga, tai as tau palengvinsiu galvosukio sprendima. Skolos budavo iki tada kol gaudavau darbo uzmokesti nuolatiniam darbe ir inesdavau i slapios nosytes saskaita pinigus skoloms padengti. Ar tai butinai turejau rasyti? ne. Bet tiems, kurie jau pradejo sudais taskytis kokia as vagilka, norejau palengvinti dalia. pinigus i Slapia nosyte tiek algai tiek mokesciams as kiekviena menesi inesdavau pati ir ne vieno suaukoto euro neisleidau asmeninem reikmem. Kitas gi dalykas, finansiniu ataskaitu nepateike praktiskai visos organizacijos, ir nemanau, kad kazka slepia, o paprasciausiai neturi laiko sedet prie ataskaitu kai tuo metu gelbeja gyvynus, gerai kai Malcius sededamas valdiskam darbe randa laiko ataskaitoms. Ir paskutinis mano pasiteisinimas tiems kurie vis dar galvoja, kad as padla: Slapios nosytes gyvunai priziureti? taip. gydomi? taip. maitinami? taip. viskas savailaikiai daroma (sterilizacijos, skiepai ir pan.)?taip. nu tai uz ka as dar turiu aiskintis kam nors? uz tai ar nenusipirkau triusiku is slapios nosytes pinigu? nu nesiaiskinsiu, nes tam kam rupi susikurs ir pats kur as padedu pinigu maisus kuriuos gaunu.
Settle (2017-01-13) (foto)
Mažutės.... (kaip pasakytų Tapinas)
Jeigu jūs mokėtumėt šnekėt argumentais, o ne tik svaidytumėtės Ad Hominem frazėm, bandydamos nukreipt kalbą, tai aš mielai su jumis padiskutuočiau.
1) Pasižiūrėt viešai prieinamą informaciją, kiek laiko „Šlapia nosytė“ turėjo „darbuotoją“ ir mokėjo „darbo užmokestį“ - daug proto nereikia. O pagal buvusias skolas Sodrai, išsiskaičiuot apytiksles mėnesio išlaidas darbo užmokesčiams, mokesčiams ir sudaugint jas iš mėnesių skaičiaus - irgi nėra baisiai sudėtinga. Ir tada jau pasidaro daugiau mažiau aišku, kiek tūkstančių eurų buvo sunaudota pinigų išgryninimui per atlyginimus.
http://rekvizitai.vz.lt/imone/slapia_nosyte/darbuotoju-skaicius/
http://rekvizitai.vz.lt/imone/slapia_nosyte/skolos-sodrai/
http://www.tax.lt/skaiciuokles/atlyginimo_ir_mokesciu_skaiciuokle
2) Sulygint Gyvūnų kaitos ataskaitas su Metine finansine atskaitomybe ir Veiklos ataskaitomis, mielai norėčiau. Deja, kaip minėjau, ši organizacija (kaip ir daug kitų) piktybiškai vengia Valstybės įmonei „Registrų centras“ pateikti pastaruosius dokumentus, nors privalo tai padaryti pagal įstatymus. Žr. Viešųjų įstaigų įstatymo 12 str:
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.1E52802BE548/WtMUskoNPR
3) Ir Lietuvos Respublikos Prezidentė tikrai siūlo tokioms organizacijos atimti teisę gauti paramą, t.y., panaikinti paramos gavėjo statusą.
https://www.lrp.lt/lt/paramos-gavejo-statusas-tik-skaidrioms-organizacijoms/26745
4) Į VMVT retkarčiais tikrai parašau, kai man reikia informacijos. Pvz., neseniai prašiau išaiškinimo dėl privalomojo čipavimo (žr. Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymą). Ir gavau patvirtinimą, kad buvau teisus - visi dovanojami augintiniai tebeprivalo būti sučipuoti. Tą aš visą laiką ir dariau. Tikiuosi, kad jūs irgi nečipuotų šunų ir kačių nedovanojat. Visi gi labai prašėt privalomo čipavimo, tai dabar nesiskųskit, kad jis yra. Taip, niekur jis nedingo.

Diskusija baiga. Iki.
DaivaVa (2017-01-13)
Aciu labai ir uz gera zodi merginos ir uz pinigelius p. Vetronika, p. Gitana! gyvunas nekaltas, kad zmogus daznai elgiasi savanaudiskai ir negalvodamas apie nieka kita tik apie savo poreikius. niekada neuzsimu savo geroves uztikrinimo per kitu juodinima ir kitiems nepatariu to daryti, nes tokie metodai trumpalaikiai, na ir kas, kad kuriam laikui atbaidysi interesantus nuo vienos ar kitos organizacijos, na ir kas, kad pasesi nepasitikejimo sekla viena ar kita organizacija, tokie veiksmai nei garbes nei ilgalaikes naudos neatnes. siulau kiekvienam daugiau ziuretis savo panosej ir bandyti pasiekti rezultatu darbu, o ne smeiztu ar uzgauliojimais.
Vetronika (2017-01-13)
As labai palaikau ir gerbiu gyvunu gelbetojus. Esu paaukojusi visom organizicijom tikrai daug.Ir ateityje noreciau padeti. Gal del to kad esu GG forume tik metus, man kartais yra nesuprantamos kylancios cia rietenos. Gerai jeigu zmogus tik kartais apsilanko forume, tai gali to ir nepastebeti. Bet tikrai yra nemalonu skaityti, kai vienas kaltina kita apgaudinejimu.Noras aukoti tikrai dingsta.Bet labai gaila gyvunu, kurie gali per sias nesamones nukenteti, todel as ir Slapiai nosytei ir Makatukams paaukosiu po 30 euru. Linkiu visiems ramybes ir sekmes.
Daina1 (2017-01-13)
Mano rastinukai Bolekas ir Liolekas dėkoja Šlapiai nosytei už pagalbą nuparazitinant, gydant ausų erkutes bei žarnyno pirmuonis , o taipogi už kompleksinius skiepukus. Dabar jau dovanojamės./http://www.facebook.com/vaida.kristanaviciute.5/posts/1790095987895827?pnref=story
Alusia (2017-01-13)
Vetronika, leiskite pristatyti Jums dvi NEIŠGALVOTAS katytes, kurias dabar globoja Šlapia nosytė: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.51736 ir http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.127929 jei ne Daiva greičiausiai jau nebūtų nei vienos gyvos. Dėl tikrumo, pati asmeniškai jas pagavau ir perdaviau. Tuo gelbėjimas nesibaigė, katytės nori kasdien valgyti, jos sunaudoja kraiką, jas reikėjo nuparazitinti, paskiepyti, dar reikės sterilizuoti ir žinoma surasti GERUS namus. Mano anketoje, jei domina, rasite ir daugiau Šlapios nosytės jau padovanotų katyčių. Esu labai dėkinga Daivai už pagalbą Skaidiškėm, kur yra milžiniška problema su beglobiais, žinoma, problemų galėtų ir nebūti, jei aš užsimerkčiau, abejingai praėičiau pro šalį, kaip daro dauguma, neieškočiau pagalbos ir galvočiau kad viskas tik išgalvota.....
DaivaVa (2017-01-12)
Vetronika butent tokios reakcijos Malcius ir siekia. Ka gi, kiekvieno valia atsirinkti kur tiesa, kur melas. O kad butu skelbiamos isgalvotos istorijos tai tikrai pirma kart girdziu, istorija gali buti uzastrinta, gali buti per daug jautriai pateikta, prikkauso nuo rasancio, bet kad isgalvoti....
AisteIgn (2017-01-12)
Nu jo, Daiva, tu pries imdama bile koki gyvuna ateity gerai pamislik, nes jie visi netikri :) o organizacijoms turbut verta zinoti, kas joms organizuoja nuolatinius skundus VMVT, atkreipkit demesi :) taigi, apsieis tavo gyvunai be maisto.
Vetronika (2017-01-12)
As norejau paaukoti maistui,bet prasidejo kazkokios pjautines ir eilini karta isitikinau,kad visos istorijos ir prasymai isgalvoti.
Daina1 (2017-01-12)
Artistai :D
DaivaVa (2017-01-12)
Daina cia normalu, vaigesi metai, prasideda kova del garbes, tik vieni darbais, o kiti pamazgom bando issikovot vieta po saule. Lyg pirnas kartas, pernai buvo tas pats, jau galvojau, kad Makcius atsikabino, o ziuriu vel i sviesa is rusio lenda vargselis:(
Daina1 (2017-01-12)
:D :D Čia gal Vilko pilnatis veikia ? :D :D Bankininkams ir finansų svetimų reguliuotojams labai nesveika pilnatis, nes mėnulis panašus į misinginį rublį :D
DaivaVa (2017-01-12)
Aciu Vyta!
DaivaVa (2017-01-12)
tik siaip, del idomumo: gryninti pinigus, kaip Mal cius sako, tikrai nera jokios naudos, nes puse tiek dar turi sumoket mokescius. idomu, kuris toks protingas taip darytu.
AisteIgn (2017-01-12)
Malciau, tamstele labai megstat interpretacijas. Rupinkites savo sugyventine ir ukiu, samokslo teorijos kenkia sveikatai. Labai prastai buna, kai zmogus nieko nezinantis skleidzia ligotas fantazijas. Jei viska taip zinote, tai palyginkite su suaukotomis sumomis, islaikomu gyvunu kiekiu ir faktinemis islaidomis maistui, kraikui ir gydymui. Juk tikriausiai turite priejima prie visos informacijos, kad taip drasiai ja svaistotes?
Vyta (2017-01-12) (foto)
Tikrai prisidesiu ir as
Settle (2017-01-12) (foto)
Nereikėjo pernai tokių santykinai didelių sumų per darbo užmokestį išsigrynint, nereiktų dabar verkšlent, kad badaujat. Be to, piktybiškai vengiat Registrų centrui pateikti finansinę atskaitomybę. Prezidentė tokioms organizacijoms kaip jūsų apskritai siūlo atiminėt paramos gavėjų statusus.
DaivaVa (2017-01-12)
Посетитель удалил комментарий
Alusia (2017-01-12)
Aš irgi noriu prisidėti prie šio prašymo, Šlapia nosytė labai padeda ir Skaidiškių varguoliams, padekite, prašom, kas galite nupirkti maistuko. AČIŪ!
DaivaVa (2017-01-12)
Zmones pastebekite kas nors si prasyma, neturim is ko maisto pirkti:(
DaivaVa (2017-01-10)
Mums reikia Jusu palaikymo:(((( gavome 5 eurus, mes labai dekingi uz auka, bet labai labai truksta:(((


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 170
   

Комментарии

Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...