LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Tik mėnuo ir 20 kačių virs į 60... Skubiai reikalinga pagalba

DĖMESIO! Skubiai reikalinga finansinė pagalba sterilizacijoms! Arba… kol pavasarį situacija netapo nevaldoma…

VšĮ "Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos" savanoriai kitą penktadienį (26 d.) vyks į benamių kačių buveinę netoli Vilniaus, Nemenčinėje. Didžioji dalis kačių (virš 20) glaudžiasi prie senelių namų “Senevita”, kur gauna šiek tiek maisto ir pastogės. Kol neatėjo pavasaris, jungiame jėgas ir skubame kuo greičiau situaciją suvaldyti, bei sterilizuoti kiek įmanoma daugiau kačių.

Penktadienį planuojama pagauti apie 10 iš jų. Kitu važiavimu vėliau – dar tiek pat. Kol kas dar nėra lėšų joms sterilizuoti, todėl, mieli draugai, labai labai prašome jūsų pagalbos prisidedant bent lašeliu, bent po kelis eurus…

Šiai misijai reikia apie 250 eurų (deramasi su klinikomis dėl nuolaidų, kad ši suma nebūtų viršyta), visus galinčius prisidėti prie šios nelengvos kelionės prašome prisidėti:

Gavėjas: VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”
Juridinio asmens kodas: 302842427
A/S: LT77 7300 0101 3323 1565 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Senevitos katėms

Taip pat labai ieškome veterinarijos įstaigų, kurios galėtų 26 dieną padėti vykdant šių kačių sterilizaciją ir pasiūlyti dideles nuolaidas. Projekto koordinatorės tel.nr.: +37067742797 (Gintė Sidaravičiūtė)

Hедостающая сумма: 0 EUR
Пожертвования: 250 EUR
Hазвание фирмы: Gyvūnų gerovės iniciatyvos (neturi prieglaudos)
Kод предприятия:
банковский счет:
Hазначение платежа:
PayPal счета:

источник:  VšĮ Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos
Cсылка: http://ggi.lt/benames-kates-nemencineje/
Общество: Gyvūnų gerovės iniciatyvos (neturi prieglaudos)

Pазмещено: 2016-02-17
номер объявления: 45716
просмотров объявления: 9372

« назад

Комментарии

AisteIgn (2016-04-08)
Senelių namų slaugytoja Aldona su didžiausiu džiaugsmu, jei tik gautų maistuko, katytes maitintų geresniu, deja, šiai dienai tokių galimybių ten nėra. Taigi, labai labai prašau kiekvieno, galinčio prisidėti maistuku katytėms – padėti, kad ir po truputėlį, po lašiuką... Katytės ten tikrai neišrankios, valgo viską. O gal turite maistuko, kurio jūsų katės nevalgo? Priimsime visą pagalbą, jei tik kas nors sutiks prisidėti wink jaustukas Labai prašau, galinčius lauktuvių įdėti kad ir pakelį kitą, susisiekite su manimi asmenine žinute arba tel.: +37068770767 (Monika Mužaitė, Pašilaičiai) Būsime nepaprastai dėkingi kiekvienam, kuris neliks abejingas
AisteIgn (2016-04-08)
čia merginos renka pagalbą maistu, jei kas galėtų prisidėti: DĖMESIO! Labai reikalinga pagalba maistuku katytėms... Mieli draugai, kitą savaitgalį (16d.) draugė Alisa važiuos į senelių namus „Senevita“ Nemenčinėje (25 km už Vilniaus). Ten glaudžiasi ir šiek tiek maisto likučių gauna daug benamių katyčių. Per mėnesį kartu su VšĮ „Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos“ savanorių ir visų jūsų pagalba jau sterilizavome 10 kačių, kitas pagauti labai sunku, todėl Alisa bandys po 1-2 dar gaudyti, o organizacija – sterilizuoti. Taip pat katytėms jau padaryti ir nuvežti du nameliai, kad turėtų kur slėptis nuo lietaus ir vėjo. Prašome jūsų pagalbos, kad galėtume ten esančioms katytėms nuvežti bent šiek tiek maistuko. Šiuo metu jas košių ir bulvių likučiais pamaitina senelių namų slaugytoja, kartais kokios daktariškos dešrytės kąsnelį atiduoda ir vienas iš ten gyvenančių senukų... O katyčių ten dar apie 12-14 (iš sterilizuotų - 6 negrąžinome, radome arba dar ieškome namų, kol yra globa), visos likusios nori pavalgyti bent šiek tiek sočiau frown jaustukas Toms, kur sterilizuotos irgi bulvių neužtenka, kad sėkmingai gytų ir nebesirguliuotų.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-01)
O, visa laime, aciu:)
Monika2011 (2016-03-01)
Ji jau stiprėja, akutė ir liks apsitraukus, dabar tepama tepaliuku, lašinami lašiukai. Šiaip ji mažutė, meilutė, svarbu valgo, šltuose namuose greitai atsigaus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-29)
Monika, o kaip ta silpnoji katule? ar geriau jai?
Monika2011 (2016-02-29)
Trys aršiausi patinėliai grąžinti atgal į senevitos teritoriją, o kitiems šešiems rasta laikina globa (du apsirgę, gydomi pas globėjus).
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-27)
Silpniausia po sterilizacijos ar silpniausia po pirmines vet apziuros ir sterilizuot negalima?
Monika2011 (2016-02-27)
2 katės rado ilgesnę laikiną globą, ar kas nors iš jūsų galėtų priglausti metų neturinčią katytę, kuri pati silpniausia ir jai su akyte problemos, kurios, kaip sakė tarandėje, išgelbėti jau nepavyks. Jos labiausiai nesinori paleisti į lauką...
Monika2011 (2016-02-27)
Vakar pagautos ir sterilizuotos 9 katės. Galinčius pasiūlyti ilgesnę globą namuose, prašome kreiptis nurodytu telefonu.
JutaB (2016-02-26)
Посетитель удалил комментарий
Rege (2016-02-23)
O ir temperatūra lauke LT vasario (dažnai ir kovo) mėn. nėra palanki greitam sterilizuotų kačių paleidimui atgal į lauką. Kelių artimiausių savaičių orų prognozės sukasi apie +- keletą laipsnių apie nulį ir kritulių nusimato, tai kaip tada jas po trumpo perlaikymo išleisti? Gal geriau labiau siekti kokybės, o ne kiekybės? Pritariu Moirai, nes pati iš veterinarės girdėjau apie siūlų atmetimo reakcijas. Jei taip nutinktų namie po sterilizacijos laikomai katei, tai dar galima spėti pas veterinarą pagalbos. O jei jau po operacijos paleistai laukinukei? Kas tada?
Moiros (2016-02-23)
Администраторы удалили комментарий
P.nijole (2016-02-23)
Del perlaikymo, yra visiskai normalu po operacijos palaikyti pora paru. Juk ne ziema. Kate atsigauna po narkozes ir "namo" grazinama. Taip, grizta su nesugijusiu pilvu. Ir nieko del to nenutinka. Laukinei katei, manau, didesne zala - stresinti ja pora savaiciu uzdarius narve. As, aisku, nekalbu apie kates, kurioms reikalingas gydymas ir pan. Ir tai - ne tik mano praktika ir nuomone. Jau ir pernai buvo apie tai diskutuota, pasisake ir labai patyre organizaciju merginos.
Daina A. (2016-02-23)
Tai gal prieš darant tokias masines sterilizacijas, verta gerai pamąstyti, čia gi ne konvejeris, o gyvi padarėliai. O kad perlaikoma tik kelias dienas ir į lauką, tai iš viso nesuprantamas dalykas. Man, atvirai pasakius, tai baisu.
Lapke (2016-02-23) (foto)
Paskaitykit žemiau esantį Monikos komentarą ir rasit atsakymus (pvz., apie superinę globą "iki sekmadienio vakaro").
Settle (2016-02-23) (foto)
Kaina čia mažiausia problema, tiek ggi, tiek kitos organizacijos turi pakankamai pinigų dvidešimčiai kačių sterilizuot. Man tik neaiškus vienas esminis dalykas: ar turėsit pakankamai žmogiškųjų resursų vienu metu tokį kiekį kačių pas savanorius bent savaitę pralaikyti? Tiksliau gal ne savaitę, savaitės tikriausiai per mažai tokiu metų laiku. Net ir per porą savaičių pliki pilvai plaukais neapaugs, bet bent jau žaizda normaliai užsitrauks ir po narkozės sustiprės.
Paka (2016-02-23)
Net ir nesigilinciau, ar Tarande susitvarke su maru, nes Tarandeje meluojama, nuslepiama reali situacija ir niekad negali zinoti, kas toje klinikoje siaucia ir ar susitvarke, ar ne. Ir jei kazkas atsitiks, visada bus rastas makabriskas paaiskinimas, net jei nelaime atsitiko del paciu darbuotoju klaidos.
Daina A. (2016-02-23)
Tikrai nesigundyčiau didelėm nuolaidom. O po sterilizacijos dar turbūt vis tiek keliaus, kur į globą, ar kaip?
P.nijole (2016-02-23)
O su maru Tarande jau susitvarkiusi?...
Monika2011 (2016-02-23)
Penktadienį sugautos katės (planuojama pirmu kartu pagauti 10) greičiausiai bus sterilizuojamos Tarandėje nuo 12 val. (kol kas jokia klinika didesnių nuolaidų nepasiūlė). Penktadienį vakare atkeliauja iki sekmadienio vakaro į mano globą. Kol kas surinkta 25 eur, labai prašome visų prisidėti finansiškai bent po kelis eurus...
AisteIgn (2016-02-19)
pridėsiu ir aš 10
Monika2011 (2016-02-19)
Labai prašau pakelti skelbimą, kol kas surinkta 10 eur, gal dar kas bent po truputėlį prisidėtų...
Modeliukas (2016-02-17)
Prieš 10 m.ir man atidavė su pjūviu per visą pilvą ir baisiom batsiuvio siūlėm katytę, o šiandien ta klinika daro idealius įbrėžimo tipo pjūvius. Esmė ne tame. Esmė, kad šitom katytėm reikia lėšų sterilizacijoms. Ir kad vargu ar išsisuks merginos su prašoma suma :(.
Day (2016-02-17)
Modeliuk, ką verta pamiršt, tą jau ir pamirškit (po truputį , o gal ir žaibo greičiu, kaip jums patogiau).
Cherry (2016-02-17)
Atsiprašau už klaidas: "pas Jakovą laparoskopiją".
Cherry (2016-02-17)
Prieš porą metų daro, kad Veta turi inhaliacinę narkozę, o prieš dešimtį metų pas Lakovą mano vienai šunytei siūlė laporoskopiją atllikti su inhaliacine. Taigi, yra ir pas mus. Bet čia ne apie tai.
Modeliukas (2016-02-17)
Jau kas buvo prieš 10m verta po truputį pamiršt ;). O vangių net kelioms dienoms dažniausiai pasitaiko nemokamų sterilizacijų metu, kada tikrai galima kažką įtart dėl nuskausminamųjų leidimo ar kokybės. Bet kaip bebūtų, 20 kačių sterilizuot ne taip paprasta "pagal brangesnes taisykles". Tik... negi ten tikrai 20 moteriškaičių? Gal tiek ir nebus, o mes vos ne iš anksto pergyvenam, kad tuoj visas " išpjaus".
Day (2016-02-17)
Jau dešimt metų praėjo, bet taip ir stovi akyse sveikas linksmas katinėlis, nuneštas kastravimui į operacinę ir labai greit atneštas atgal (gal po 20 min) absoliučiai pabudęs, išpūstom siaubo kupinom akim. Nebegėrė daugiau , nebevalgė, tik lašelinėm gyvas buvo dar kurį laiką ir mirė.
P.nijole (2016-02-17)
Nereikia hiperbolizuot. O jeigu kazkuri VSI isgali uz gyvuno sterilizavima (tuo labiau, 20 gyvunu) sumoketi "po polnoi programie", tai saunu :) Nei vienam mano globotinukui nedare nei kraujo tyrimu, nei inhaliacines anestezijos. Nei vieno negirdejau klykiancio is skausmo atsibudus. Taip, atsigauna vienas lengviau, kitas sunkiau, vienas nevemia, kitas labai vemia.
AisteIgn (2016-02-17)
Siaubas kaip baisiai skamba.... aina sau
Rita R. (2016-02-17)
Jeigu atsigavęs po operacijos gyvūnas klykia iš skausmo, tai preanestezijos jis negavo. Gyd. Aurimas man kartą aiškino, kodėl nuskausminimas prieš operaciją (preanestezijos metu) yra nepalyginti veiksmingesnis nei nuskausminamųjų suleidimas po operacijos, bet aš nebepamenu priežasties, tik patį faktą.
AisteIgn (2016-02-17)
Dėl kraujo tyrimų, paprastai juos rekomenduoja gyvūnams virš 5 metų. O laukinukams vargu ar kas juos rekomenduos.... Ir nieks negalės tiek išleist pinigų. Duok die, kad tikrai preanesteziją padaro laukinukams. Įdomu, reiks dar pasiklausinėt prie progos.
Rita R. (2016-02-17)
Sunkus atsigavimas po narkozės priklauso nuo keleto dalykų, ne vien nuo to, kokia medžiaga naudojama. Visų pirma, nuo paties gyvūno konstitucijos, fiziologijos, ypač inkstų, kepenų ir plaučių funkcijos. Užtat normalus gydytojas visai ne pasipinigauti norėdamas rekomenduoja kraujo tyrimą prieš operaciją padaryt, nors ir jis ne viską parodo. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip gydytojas narkozę suduoda.
Rita R. (2016-02-17)
Preanestetikai paprastai leidžiami. Nuskausminamieji ir raminamieji. O anestetikai jau prieš pačią operaciją.
Alusia (2016-02-17)
Miskinukui leido preanestezija, po 15 min. leido narkoze.
DaivaVa (2016-02-17)
Va dar ir delto man patinka Uzupio klinika. Ieva naudoja gera narkoze, brangesni vaistai, pavadinimu as nepamenu, bet ne daug kas naudoja, kadangi brangiau kainuoja. Bet kiek pas ja operavau, tfu tfu tfu, dar nebuvo sunkaus isejimo is narkozes. tai man labai labai patinka, kad gyvunams lengviau pernesti.
AisteIgn (2016-02-17)
o kaip daroma preanestezija gyvūnams? nes kiek teko matyti, suvaro švirkštą ir viskas, jokių kitų veiksmų prieš tai.
Alusia (2016-02-17)
Rita R. teisi, anestezijai naudojamos medziagos skiriasi, tik Lietuvoje reta vet.klinika uzperka brangesnes(saugesnes) medziagas.....pelnas gi pagrindinis dalykas.
Rita R. (2016-02-17)
Skiriasi tiek preanestezijai, tiek pačiai anestezijai naudojamos medžiagos, užtat ir kainos skiriasi. Nors labiausiai galutinei kainai įtakos turi anestezijos būdas, bet Lietuvai tai turbūt dar neaktualu, nes neteko girdėt, kad kuri klinika naudotų inhaliacinį metodą, kuris saugesnis ir efektyvesnis nei injekcinis. Jeigu klystu, pataisykit.
Daina A. (2016-02-17)
Tai priklauso ir nuo veterinarinės klinikos, kokią ji naudoja narkozę.
AisteIgn (2016-02-17)
Man vakar veterinarė paaiškino kame skirtumas.
Daina A. (2016-02-17)
Deja, ne. Pigi narkozė tai ne tas pats kas brangi.
AisteIgn (2016-02-17)
"Pigi" narkozė yra ta pati narkozė kas ir "brangi, gera", tik papildomai prie tos pačios narkozės naudojami išvedimo vaistai, kurie yra maždaug + 7 eur (org.kainomis), o rezultate po operacijos lygiai tiek pat negalima duot ėst, kad nevemtų, va ir visas triukas. Dėl siūlų turbūt vetų reikia teirautis, ar jie skirtingus naudoja "pigioms" ir "brangioms" operacijoms...
Daina A. (2016-02-17)
Aš manau, kad vis tik turi būti daroma, kaip priklauso. Ir tai kiek būna visokių komplikacijų. Taip rizikuoti katyčių sveikata.
Moiros (2016-02-17)
Администраторы удалили комментарий
Daina A. (2016-02-17)
Tik sterilizacija? O tai ką nuo operacinio stalo tiesiai į lauką? Juk turi būti palaikomos net keletą dienų, ar aš klystu?
Monika2011 (2016-02-17)
Dauguma kačių Senevitos teritorijoje maitinamos, jas bus lengviau pagauti, pirmą kartą 10 tikimasi tikrai paimti, kitos daugiau laukinukės, nors yra dvi pasiskolintos gaudyklės, dar neaišku, ar visas sugaudys, situacija tokia...
Monika2011 (2016-02-17)
Kiek žinau, ten visomis išgalėmis bando tartis su vet klinikomis dėl didelių nuolaidų
Lapke (2016-02-17) (foto)
250€:20 kačių= katei po 12,50€ Nerealu įtilpti į tokią sumą.


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 255
   

Комментарии

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(