LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Вернулся домой

Oписание:

mano pagautoji Ajerų g. vyresnio amžiaus beglobiukė.
2015.09.27 sterilizuota pagal PSP programą KS sąskaita. Pakirpta ausytė, sulašinti lašai nuo išorės parazitų. Nėra laukinukė, nekanda, nedrasko, leidžiasi glostoma. Paleista atgal į savo buvusį kiemą. Jos šėrimu iki šiol rūpinuosi pati.

2016.05.28 papildymas: Susirgo katulė. Buvo dingusi kelias savaites, o kai pamačiau, tai pažinau tik iš pakirptos ausytės:( Visai neseniai (05.22 d.) čia rašiau komentarą, kad po serbentų krūmu po langais miega naujokas/naujokė. Kai prisiruošiau nueiti, išsigandusi pabėgo, o iš tolo gerai neįžiūrėjau. Pasirodo, šita pati mano kirptaausė katukė, kailis (ypač kojos) negražiai plinka, šonuose taip pat yra nuplikimų. Gal būt, plaukagraužis? Bet didžiausia bėda, kad ji labai sloguoja. Jau visą savaitę ateina vakarienės kartu su visais, bet vakar aiškiai girdėjau jos čiaudėjimą, kai valgo, tai kvėpuoja negražiai. O išskyros kvėpuojant net matosi iš nosytės. Kol kas ne pūlingos, o ir akytės neatrodo baisiai. Kaip jai padėti????

Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самка
Cексуальная активность: кастрированные
Возраст: 4-8 лет
Тип волос: длинный мех
Цвет: черный, белый
Регион: Литва, Kaunas City, Kaunas (Prašau globos)
юзер: Mune58

номер объявления: 86929
Pазмещено: 2015-10-11 | обновлен: 2018-05-30 | деактивировано: 2018-05-30
просмотров объявления: 56704
Прошлый статус животного: Нужна помощь

Комментарии

Mune58 (2019-07-26) (foto)
Ilgai ilgai ruošiausi ir pagaliau išlaisvinau šiaušaliukę iš sąvėlų pančių https://www.part.lt/perziura/e0a40854c94f89cfcb99295a7116afeb801.jpg ir dar https://www.part.lt/perziura/58e6e3d3aaf8672c1bbfc1700cc6412567.jpg Argi ji ne nuostabi?
Mune58 (2018-05-30) (foto)
Šiaušaliukė taip ir tebegyvena savo eglynėlyje. Kas vakarą pasitinka pati pirmoji iš kirptaausiukių (jų yra keturios). Rytais einu susirinkt indelių, nunešu vandens, tai ir rytais ji nepamiršta man priristatyti, laukdama pusrytėlio. Praeitą savaitę sulašinau Advocate lašiukų. Gaila, kad tik jai vienai iš ketvertuko. O jai vienai dėl to, kad likusios 3 yra bailiukės, o šita glostoma katė. Aišku, svetimiems žmonėms ji atsargi, o aš ją galiu paimti ant rankų.
AisteIgn (2018-03-16)
Sakes, as dar vakar pasidziaugiau, kad aciu D eziu dar ner... Nu po kokios savaites dar visur jie prades list
Mune58 (2018-03-15) (foto)
nu, merginos šėrėjos, laikykimės, nes dar normaliai žiema nesibaigė, o jau teks pradėt nešt kieminukams papildomą porciją. Dabar, vakare, mano šėrykloj jau apsilankė visai nelauktas svečias ežys. Pabandžiau pajudinti, o jis visai nebijo, pūpso prie sausiukų ir pabandyk pastumti tą spyglį:D Negalėjau patikėti savo akimis. Nors jie lankydavosi ne vieną sezoną, bet kad šitaip anksti, tai tikrai nesitikėjau.
Mune58 (2017-12-22) (foto)
Šiaušaliukė šiandien gavo antrą injekciją Betamox. Gydymas į gerą. Valgydama nešnirpščioja nosyte, kvėpuojant švokštimo ar čiaudėjimo nesigirdi. Paklojau dar šieno, nes ankstesnis vietomis nelabai sausas (šiandien smulkiai smulkiai lijo).
Mune58 (2017-12-20) (foto)
Šiaušaliukė šiandien gavo pirmą injekciją antibiotikų Betamox, priešuždegiminių injekciją bei lašiukų į trumpą nosytę. Po procedūrų spruko po mašina. Bijau, kad neprarasčiau pasitikėjimo sekantiems kartams, kai reikės paimti ant rankų. Teks kažkaip prie jos blatintis su skanėstais. Labai ačiū p.Viletai, kuri pabuvo daktaryte ir suleido kuo puikiausiai mano pristatytus vaistus. Sveik, mano mylimuke:)*
Mune58 (2017-12-12) (foto)
bet aš pati jai daugiau niekuom padėti negaliu. Namo daugiau nebetįsiu nė vieno, nekaupsiu, o globos jai taip pat nesitikiu. Gaila jos be galo, ji ne laukinukė, ji žmogaus katė, tik benamiukė. Tai Sniegės likimo draugė. Jos iš to paties bomžų kiemo. Tikriausiai, "šeimininkė" jas laikė, pakol turėjo sveikatos ir naudos. Girdėjau kalbų, kad veždavo kačiukus į Aleksoto turgų. Kai anūkės šeima ją išvijo, liko vargšytės katukės su būriu paaugliukų kačiukų. Taip iš gailesčio ir užsikroviau sau rūpestėlį, pradedant nuo PSP. Jeigu matysiu, kad jai labai blogai, padėsiu nebevargti jai šioj žemelėj:(((
AisteIgn (2017-12-11)
Kazi vargsei ar pades antibai be silto prieglobscio :( gaila zuikiu, su maistu ir vandeniu tikrai jau problema, viskas stingsta.... Kiek suvalgo tuomkart, tiek suvalgo, konservus reik vos ne ant siltos pusles nestis, kad dar iki valgymo nesusaltu..
Mune58 (2017-12-11) (foto)
mano Šiaušaliukė ir vėl vargsta kelintą žiemą po egle. Deja, šustresnis pajuodėlis http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.125871 ją išvijo iš šieno gūštos. Ir ne tik išvijo, bet ir skriaudžia visas 5 kirptaausiukes. Jau visos jo įbaugintos, atbėga vakarienės pavieniui. Artėja šalčiai, tuo pačiu artėja ir badas, kai sušals šlapias maistelis į ledą:(O ši nabagutė, neįsivaizduoju, kur dabar glaudžiasi:( Jau peršalusi, šnirpščioja. Reikėtų nugabenti pas veterinarą, kad bent suleistų ilgesnio veikimo antibiotikų. Bet transporto neturiu. Ant savo kupros kelis km sunkiai patempsiu, kadangi pati lankiau ir dar lankysiu procedūras dėl stuburo.
Mune58 (2017-10-05) (foto)
ir vėl grįžtu prie savo Šiaušaliukės skelbimo. Labai skauda širdį dėl šios kirptaausiukės. Ji vienintelė, kuri neina kažkur pasislėpti poguliui po vakarienės ar pusryčių:( Ji jau trečios žiemos laukia, kas naktį susisukusi tiesiog po egle:( Kažkokios dėžės negaliu ten dėti, nes žmonės ištrenks, šieno paklosiu, bet smarkiai lyjant, vistiek lašai nuo eglių krenta tiesiai ant jos. Vis dar viliuosi, gal atsiras jai globa. Sutikčiau susispaudusi perlaikyti ją poskiepiniam laikotarpiui. Ji visiška naminė katulytė, nepuola kitų kačių, nebijo žmonių, o ir šunis žmonės vedžioja netoli jos "buveinės", bet ji nebėga.
Mune58 (2017-06-08) (foto)
Šiaušaliukės likimas žinomas. Nežinau, kokį statusą palikti, tai pasirinkau "grįžo namo", tiksliau grįžo į savo kiemą.Ji puikiai peržiemojo eglynėlyje šieno gūžtoj, sustambėjus, riebuilė, sveika. Kas vakarą su savo visa kirptaausiukių chebra atbėga pasitikti, kai pamato, kad ateinu su vakariene.
Mune58 (2017-01-07) (foto)
Šiaušaliukė iš eglynėlio nesitraukia nei lietuj lyjant, nei sningant, nei dabar - per didžiausius speigus:( Ji naminė, glostoma katukė, ją mato ir jau pažįsta dauguma praeinančių žmonių, bet neturi ji angelo sargo:(Kelis kartus pirkau šieną, dėjau į jos guolį po egle, bet nežinau, ar ji šitaip ištemps žiemą sveika. Jau dabar šnirpščioja. Šiandien ryte apšarmojęs kailiukas, kviečiau pusryčių, bet ji nesusidomėjo šlapiu maistu. Galvojau, gal jau "amen, kaput", bet įlindau vos ne keturpėsčia pas ją su putplasčio lėkštele, įdėjus konservų, tai atsibudo ir pradėjo laižyti. Palikau guoliuke maistelį. Nekenčiu žiemos, baisuma. Jos siaubingai nenoriu vien tik dėl lauke šąlančių gyvūnėlių.
Mune58 (2016-08-17) (foto)
Šiaušaliukės kailiukas jau atauginėja. Reiškia, jai ne grybas, o gal koks plaukagraužis ar kiti kokie parazitai. Dabar laukiu, pakol baigsis lietūs, kad galėčiau pakartotinai sulašinti Advocate lašiukų. Šiaip atrodo sveika, nesnargliuoja, labai valgi, prie bliūdelių vakare pati pirmoji atidunda:)
Mune58 (2016-06-17) (foto)
čia taip pat įdėjau foto (trečia), kaip Šiaušaliukė atrodo dabar.
Mune58 (2016-06-11) (foto)
vakar susileidom trečią ir jau paskutinę antibiotikų injekciją. Šiaušaliukės sloga traukiasi, bet ar ji pasveiko pilnai, negaliu nei patvirtinti, nei paneigti. Dabar laukiu geresnio oro, kad galėčiau sulašinti Advocate lašiukų (liko nuo ankstesnių globotinių), nes šiuo metu lašinti beprasmiška - lietus nuplaus. Kokius parazitus mes įveiksime su šiuo vaistu ir ar visus įveiksime, taip pat negaliu pasakyti, nes nežinau, dėl ko jai kailiukas vietomis nuplikęs. Vienu žodžiu, kadangi jos į namus parsitempti negaliu, bus gydymas "iš akies":(
Mune58 (2016-06-07) (foto)
vakar vakare vėl susileidom ilgo veikimo antibiotikų injekciją. Trečias kartas ir jau paskutinis bus ketvirtadienio vakare. Katulei kažkiek geriau. Kai valgo, jau nesigirdi tokio šnarpštimo pro nosytę. Negaliu pažadėti, kad kiemo sąlygomis mes išsveiksim pilnai, bet pagal savo galimybes darau, kiek galiu ir didžiulė padėka veterinarui, kuris paėmė pinigėlį tik už vaistų savikainą (3 antibiotikų injekcijos mums kainavo 3 Eur). O katulė ne laukinukė. Ji - žmogaus katė. Kai paimu ant rankų, visai nesipriešina, leidžiasi glostoma.
Mune58 (2016-06-04) (foto)
į mūsų pagalbos prašymą taip niekas ir neatsiliepė:(Ką turi šita vargšytė šiam pasaulyje, išskyrus mane, tai daugiau nieko. Parsinešiau iš veterinaro 1 dozę, pritrauktą į švirkštą ilgesnio veikimo antibiotikų (lygtai Betadin vadinasi), vakarienės metu su dukra sėkmingai suleidom į čiupriną (ji leidžiasi glostoma). Sekantis kartas numatomas pirmadienį. Kas liečia jos kailio nuplikimus, kol kas negalvoju. Pirmiausia bandysiu išgydyti baisulingą slogą kiemo sąlygomis.
Mune58 (2016-05-31) (foto)
jeigu PSP katė TIK šėrėjos galvos skausmas, tai galiu pasakyti, kad jau man trūksta finansų sausam maistui (1 mėnesiui neužtenka 2 maišų Joseros), namuose globotinių lraikui (1 mėnesiui beveik 5 maišai po 10 ltr). O kur dar šlapias maistas? Gydymu, tąsymu po daktarus (be transporto) tikrai neužsiimsiu. Aš gi taip pat dirbantis žmogus, kaip alia ne kurie pabrėžia:(
Wilmante (2016-05-31)
oi kaip jai reikėtų į stacionarą, taip sunkiai išgydisi, bet vėl viskas remiasi į šlamančius...:( Gal nunešus pas daktarą suleistų ilgiau veikiančių antibiotikų, gal tai padėtų, savo laukinukui krūmuose kai akytės varvėjo, į maistą įdėdavau Doxaciklino, bet jis ateidavo kas rytą, tai taip ir išgydžiau, o čia sunkiau, vargšas katukas:(
Mune58 (2016-05-31) (foto)
oj, kaip skauda dūšią dėl šios nabagės:(((. Šeštadienį išsiunčiau dukrą pas veterinarę, kad nupirktų Sniegei Ipakitine ir tuo pačiu įdėjau laiškelį dėl šios katukės. Gavau Synulox antibiotikų, kuriuos reikia suduoti 2 kartus dienoj, gydymo kursas 5 dienos. Pirmą vakarą paruošiau "sumuštinukus": 1/4 tabletės mėsos gabaliuke. Du sukramtė, 2 paliko. Antrą ir trečią vakarą neradau. Galbūt, atėjo vėliau vakarienės. Nors palyginus einam labai vėlai, apie 23.30 val. Šiandien bandysiu (jeigu atbėgs) sukišti tabletę be jokių priedų. Bet kas iš tokio gydymo kiemo sąlygomis, tai tik žaidimas, kuris jokio teigiamo rezultato neduos:( Namo tempti negaliu, nes rizika susirgti namuose esantiems globotiniams. Kieme taip pat bijau, kad nuo jos nesusirgtų likusios 5 (3 kirptaausės paaugliukės ir 2 kirptaausės suaugusios katės). Juk jos visos kramto iš tų pačių indelių, bet nei viena neskiepyta komplekiniu anei jokiu kitokiu skiepu:(
Mune58 (2016-04-10) (foto)
likimas žinomas. Katukė gyva ir sveika, mėgaujasi laisve, Kas vakarą padraugaujam:)


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 51
   

Комментарии

Wilmante (11:26) >>
didelis dėkui šunelius prižiūrinčiam Albertui ir buvusio šeimininko giminaičiams, skyrusiems...
Wilmante (11:19) >>
skolos nebėra, dėkui Gailei už paramą
Mune58 (0:30) >>
Katulė jau nuo 09.02 d. pas mane globoje. Nelabai draugiška su mano pilkiais, laikosi atstumo. O...
Polio-mama (13:54) >>
Gera naujiena :) P.S. Negirdinčiam katinėliui, spėju, nelabai svarbu, Pitas jis ar Lordas ;):)
Alusia (13:44) >>
Pitukas iškeliavo į tikrus namus:) Dabar Lordas:)
Alusia (13:31) >>
Iš džiaugsmo pamiršau pristatyti vardą: Šarlina:)
Alusia (13:29) >>
Katytė dabar turės ne tik nuostabų vardą bet ir nuostabią globėją!!! Labai džiaugiamės ir...
Alusia (11:03) >>
Atsiprašau, po vizito į kliniką išaiškėjo, kad tai jauna, jauki, sveika katytė.
Alusia (10:02) >>
Iš tikrųjų, vertinant visus įvykius, į kokią komplikuotą padėtį buvome pakliuvę, tai, kad...
Polio-mama (9:47) >>
Super! Įsivaizduoju, kokio dydžio akmuo nuo širdies nusirito :)
Alusia (9:16) >>
Sėlė priglausta: https://www.part.lt/perziur a/a8f6be91632b3b068622eaa4b cf46137655.jpg
Alusia (7:39) >>
Už maistą beglobiukams dėkoju p. D.A.!
Alusia (7:37) >>
Dėkojame :)