LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 
   

Комментарии

(39)
1 2 >  >>
Amonet (2017-12-02) (foto) >>
Labai gaila, kad niekam nerūpi sutvarkyti technines problemas. Nuotraukos eilinį kartą neįsikelia. Nuoroda su nuotraukom.. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.549373422076108.1073741889.299726260374160 &type=1&l=4569423857
Amonet (2017-11-21) (foto) >>
Ok, ir vėl neįsideda nuotraukos. Kaip įdėti?
Amonet (2017-08-20) (foto) >>
Čia kastruotas patinas, bet jis turi baltą plėmą po kaklu, o jūsiškis ne. Beje, šio katino jau ilgą laiką nemačiau, labai tikiuosi, kad šeimininkai rado ir pasiėmė.
Amonet (2017-06-24) (foto) >>
Kaip suprasti antraštę?:) 5 koja nenori sterilizuoti tik "labai nėščių", dėl etinių sumetimų. Pirmoje nėtumo pusėje tikrai sterilizuoja. Kitaip ir neįmanoma. Apie kiemą, kaip supratau, žinote jau ne pirmą mėnesį, ar tikrai negalėjote kreiptis anksčiau? Apie moteriškę, kuri paskambinusi visą vieną kartą daugiau nebebandė - išvis patylėsiu...
Amonet (2017-04-14) (foto) >>
Nuotraukos neįsikelia eilinį kartą. Ar tikrai neįmanoma sutvarkyt? Ar niekas šios problemos netvarko? Atleiskit, bet pikta.
Amonet (2017-02-28) (foto) >>
Jo, bet tuos asmenis būtinai reikia paviešinti, įtraukt į juodąjį sąrašą. Gerai, kad bent katytė drąsi ir buvo pastebėta, o jei tai būtų buvus kokia bailiukė?
Amonet (2017-02-28) (foto) >>
Įdėjau info apie skolą, vėliau paplatinsiu per FB paramos prašymą.
Amonet (2017-02-28) (foto) >>
" kaip patikėt, kad viskas gerai nežinau" Vilmante, nereikia savęs apgaudinėt, čia 100 % ta pati katytė. Kievienas kailiuko pamarginimas nuotraukose sutampa. Reikia būtinai viešinti tuos išgamas, kad kiti gyvūnai nenukentėtų.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Ai, beje, pamiršau pasakyt - netoliese gyvena diedukas ir pas jį situacija panaši, tik kad kačių mažiau, bet visos nesterilintos. Kažkas išmetė rainę, ta atsivedė vaikų (dabar jiems apie 5-6 mėn.). Rainė jauki ir labai graži. Vaikus mačiau tik 2, prisileidžia gan arti, bet niekad neglostyti, tai atsargūs, kažkiek atstumą išlaiko. Tai va, viso kačių ne 16, o virš 20.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Apie šią teritoriją daug kas žino jau senokai... Nieko nekaltinu ir nepriekaištauju, nors prisipažinsiu, apmaudu žinant, kad vat tas didelis pūkuotas įspūdingo grožio rainius buvo matomas, kai buvo dar visai mažiukas - tik gaudyk, jaukink ir statyk į eilę norėtojus... Na, daug ką buvo galima daryt kitaip... Bet ir suprantu, kad tiems gyvūnų gelbėtojams, kurie turi po dešimt tokių "taškų" ir keliskart daugiau kačių, dėl kurių reikia sukt galvą, ši problema neatrodo tokia didelė, kaip man.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
O manot jie dar nežino? Ta savanorė, kuri atveža bobutės užsakytą maistą bendradarbiauja su KS. Katino svajonė tikrai neims, nes neturi sąlygų laukinukėms.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Gal kas turit patirties su laukinukių "perkraustymu" į kitą vietą (sodybą, žirgyną ir pan.)? Kaip manot, ar didelė rizika, kad pabėgs? Kalbu ne apie kraustymą belekur, o apie tikrai patikimus žmones.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
AisteIgn, jei atsiras naujų, tai atsiras jų ir taip, kaip ir atsirasdavo iki šiol.. O kaip dėl šėrimo? Kas bus kai nebus kas jas šeria? Nes man tai atrodo tragedija. Dabar ten sušeria turbūt kokius 20 kg maisto per mėnesį... Dauguma ten gyvenančių kačių neįsivaizduoja kitokio gyvenimo, nes nuo gimimo yra šeriamos.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Moiros, aš iš savo kuklios patirties manau, kad dėl laukinukių socializavimo tie 3 mėn. (kiti sako 2 ar 4 mėn...) tikrai ne taisyklė, nes išimčių per daug... Juk ir laukinukė laukinukei nelygu, daug kas priklauso nuo jos patirties su žmonėmis (ar visai jų nemačius, ar reguliariai šeriama) ir, drįstu teigt, nuo genetikos (kelintos kartos laukinė). O tos dvi sesutės, iš kurių viena jau padovanota, man panašu, kad tikrai ne ten gimę. Bent bobutė sako, kad jos buvo dar visai mažos išmestos kartu su mama, kurią rado negyvą. Nors ten bobutės užsakytą maistą atvežanti savanorė sako, kad jos ten gimę ir jas atsivedė ta jaukioji rainiukė. Šiuo atveju aš labiau linkus tikėt bobute.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Galima bent pasidžiaugt, kad jau išvengta net 4 niekam nereikalingų naujų kačiukų vadų atsiradimo, nes pagavau keturias pateles... Viena katytė, Mila, jau rado puikius namus - didžiausias ačiū Dryžuotai laimei, už visą pagalbą. Jos sesutė (2 nuotr.) - jau irgi globoje, ne tokia jauki kaip Mila, bet ir ne laukinukė, jau leidžiasi imama ant rankų, murkia. Viena juodukė, deja, jau sterilizuota, perlaikyta ir paleista atgal - ji suaugusi laukinukė, nenorinti jokio kontakto su žmogumi. Ten, kaip supratau, ateina tik retkarčiais, tad belieka tikėtis, kad neprapuls... O ką daryti su ta kita laukinuke, nebežinau... Paleist atgal nesinori. Bobutė šėrėja jau ir taip pasiuto, kai sužinojo, jog paleidom atgal tą kitą katę. Labai prašau, kas turi patirties su laukinukių apgyvendinimu naujose vietose, pasireikškit... O gal pas ką atsirastų vietos kokia sodyboje, bet netoli Kauno? Nes variantas kurį dabar turiu yra tikfrai toli nuo Kauno ir net nežinau, ar rasiu kas padės nuvežti, nes pati nevairuoju.
Amonet (2017-02-16) (foto) >>
Gelbėkit, stogas jau važiuoja nuo galvojimo ir nervinimosi dėl šių kačių... Labai prašau patarimo. Viena katytė, kurią pagavom savaitgalį, panašu, kad yra visai laukinukė bei labai stresuoja narve, tiesiog eina grotom ir bando betkokia kaina ištrūkt. Gerai, kad bent valgo. Jau sterilizuota ir po sterilizacijos palikta stacionare. Bet ką daryti toliau? Grąžinti atgal, kur ji nepageidaujama ir kur gręsia likti be šėrėjos? Jaukintis globėja nemato prasmės. Aš irgi manau, kad socializacija gali užtrukt labai ilgai. Gal esate turėję patirties su laukinukių "perkraustymu" gyventi į kitą vietą (sodybą)? Yra vienas variantas, bet aš be proto bijau, kad ji gali pabėgti iš naujos vietos.
Amonet (2017-02-05) (foto) >>
Rašiau ilgiausią komentarą, išsitrynė... Nebeturiu jėgų. Gera naujiena - Mila, katytė Dryžuotos laimės globoje, labai meili ir miela. Buvau vakar fotkint. Vis dar nedrąsi, bet glostymų pagalba baimes nugali begalinis meilumas. Užlipo ant kelių, prisiglaudė... O kaip stengiasi "gaudyti" žmogaus žvilgsnį, su kokiu meilumu žiūri į akis. Nuostabi katytė. Bloga naujiena - šiandien nuo pat ankstyvo ryto gaudžiau jos sesutę (ar broliuką), bet nelindo į gaudyklę nors tu ką. Vėliau sužinojau, rado maisto pas kitą kaimynę - šito numatyt negalėjau, ji jų šiaip nešeria. Bet su rankom pagaut kolkas be šansų, labai atsargi, galimai išgąsdinta nepavykusių babytės bandymų gaudyt ir juos lydinčių riksmų... Tačiau tikrai panašu, kad bus panašaus būdo kaip sesutė. Pagavau kitą katę, kurią mačiau pirmą kart, kuri lankosi ten nereguliariai. Katė panašu, kad motininė ir turėjus jau ne vieną ir ne dvi vadas. Šiandien sterilizuota, ryt keliauja į globą, o blogiausiu atveju - tiesiog perlaikymą... Dabar belieka laukti ir tikėtis, kad bus iš tų lengvai prijaukinamų. Taip, sutinku su tais, kas sakys, kad labai kvailai surizikavau, juk yra tikimybė, kad ji visai laukinukė. Tačiau pilvas atrodė įtartinas, o rizikuot dar viena galima vada kačiukų, kai vietos nėra jau ten esančios katėms būtų dar kvailiau... O jei vėliau būčiau jos neradus? Žodžiu, raminu save, nes kas belieka. Nes situacija tikrai mane gąsdina. Babytė svarsto apie persikėlimą į butą, su kokiom 2 katėm. Kaimynai, labai nemalonūs žmogystos, svarsto apie nuodus ir laidą "24 valandos" (genialus sprendimas, išties, jie išspręs visas problemas, aš rami) . Jiems trukdo netgi tos anksčiau sterilizuotos katės. Aplink ten negyvena nei vienas adekvatus žmogus. Nežinojau, kur veliuosi. O viskas prasidėjo nuo to, kad manęs viena vienos organizacijos vadovė paprašė tik pafotkint tos babytės sterilizuotas kates ir padėt joms ieškot namų, o pasirodo, kad problema čia gerokai didesnė... Tik ne visi apie šią problemą žinantys į ją taip žiūri :(
Amonet (2016-12-27) (foto) >>
Посетитель удалил комментарий
Amonet (2016-12-03) (foto) >>
Neįsikelia nuotraukos, kaip įkelt??
Amonet (2016-10-29) (foto) >>
Jei neklystu, čia vartotojo slapyvardžiu Fotas, Nuaro darbuotojo buvęs šuo. Atsimenu, kaip prieš kokius porą metų jam buvo ieškomi nauji šeimininkai. Įdomu, ar jis žino, kad jo šuo čia pateko? Reikėtų su juo susisiekti, tik nežinau kaip, per čia nerandu.
Amonet (2016-10-05) (foto) >>
Pirmoj foto - pirmas iš dešinės.
Amonet (2016-09-20) (foto) >>
Teko atsisveikinti su Liuse... :( Bent jau gyvenimo pabaigą nugyveno mylima.
Amonet (2016-08-12) (foto) >>
GiRa, ką žino VMVT? Kokia įmonė greičiausiai perveža? :) Aš neklausiu apie kelionės formalumus ir veterinarinius reikalavimus - juos žinau. Klausiu patarimo dėl tranportavimo ;) Ačiū, Alusia, pasidomėsiu.
Amonet (2016-07-16) (foto) >>
Kodėl neįsikelia nuotraukos ?:(
Amonet (2016-07-16) (foto) >>
Mes jau po operacijos. Gyvensim!!!:) Vakar ryte pasirodė kraujingos išskyros gan gausios, išsigandau, kad nukraujuos, tad nors ir labai bijodama bet nuvežiau pas Laurusevičių operuot. Pašalino gimdą, 2 pieno liaukas, limfmazgį ir dar apnašas nuo dantukų kiek spėjo. Pačią narkozę pernešė gan gerai, gimda sakė buvo baisi... Po operacijos pradėjo busti iškart, po poros valandų kai atvažiavau pasiimt jau pati ėjo, nors ir sunkiai. Parsivežus iškart nuėjo miegot, nesiblaškė. Pasituštino po savim. Šiandien jau buvom lauke, vaikšto dar lėtai, atrodo silpnoka, bet vaikšto. Atliko reikaliukus, viduriuoja. Geria daug vandens, apetitas geras. Dabar vėl miega.
Amonet (2016-07-13) (foto) >>
Rimmma, tai mes pas ją ir lankomės su visais savo gyvūnais ir nei karto nenusivyliau. Tačiau šiuo atveju kažkaip norisi ir antros, o gal ir daugiau nuomonių. Gal čia tiesiog aš neadekvačiai vertinu situaciją ir blaškausi be reikalo, nežinau...
Amonet (2016-07-13) (foto) >>
Dianita, taip, dėl Grigonio žinau ir jau būtume išsityrę, bet atostogauja jis. O Vilniuj Orestas Vovk irgi atstogauja...
1 2 >  >>


Statistika На сайте: 423
   

Комментарии

Villi (12:27) >>
pakeiskite,ši jau grįžusi namo
Diroma (22:08) >>
Liko tik vienas baltas mažylis ir jis nekantrauja susipažinti su Jumis ;-)
Gruodinukas (21:51) >>
kokiu būdu galima pamesti tokio amžiaus kačiuką? o_O
Ievute007 (18:46) >>
Ištrinkit šitą reklamą.
Diroma (23:46) >>
Dar vienas baltas mažylis rado namus. Mylinčių šeimininkų laukia jau tik du kačiukai.
Gruodinukas (9:52) >>
tie ryžiukai tikrai kažkokie kitokie, taip ir norisi paniurkyt:)
Wilmante (12:36) >>
kai Šančiokas mažumėlę atsigaus nuo streso, parsinešiu išmaudyt su spec.šampūnu, oda po...
Wilmante (10:00) >>
iš Gailės paaukotų pinigėlių atkeliavo dar vienas Josera maišas, dėkui. Katulių daugėja,...
Wilmante (9:50) >>
Simutei pradėjo skaudėt dantukus, mažiau valgė ir tas nemalonus kvapas iš burnytės......
NikaID (12:19) >>
Aciu Elenai :) Grazios dienos jums!
ValentinaR (11:42) >>
Tel. 867475262
Irene (22:57) >>
Kokie butu kontaktai?
Vyta (13:57) >>
Gal ji kieno nors ???