LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 
   

Комментарии

(130)
1 2 3 4 5 >  >>
Kata (2017-06-05) >>
Nežinau kodėl, bet iš kokio šešto karto nepavyksta įkelti nuotraukų, nors jos sumažintos. Gal kas galėtų patarimą? Jei ne, tuomet bent tekstas leis būdą paaukojusiam žmogui pasidžiaugti, kad ji buvo panaudota prasmingai.
Kata (2016-02-18) >>
Ačiū pastariesiems dviems komentarams už gerai atspindėtą fanų klubo ir garbinimo fenomeną, kai objektyvaus vertinimo ir savikritikos nebelieka :) Geros konstruktyvios diskusijos jums, atsijungiu.
Kata (2016-02-18) >>
Er_nesta, ačiū už linkėjimus ir gerą žodį - tenoras surado namus ir dviejų aukštų erdvę savo talentui reikšti :)
Kata (2016-02-17) >>
Gyvūnų globa nėra platforma save aukštinti ir įgyvendinti ją remiantis savo susikurtais standartais. Deja, Kauno "Lesėje" jau ilgai vyksta daug negerų dalykų, tačiau žmonės, kurie bando apie tai kalbėti, greitai apkaltinami šmeižtu, savomis ambicijomis arba jiems siūloma "patiems atvažiuoti ir užpakalį pajudinti". Problema ta, kad prabyla ir tie žmonės, kurie joje "užpakalį judino" ne vienerius metus. Pati savanoriavau joje ilgą laiką nuo pat įsikūrimo, kol išėjau, nes mano turimi bendravimo kultūros, vidinės politikos ir gyvūnų priežiūros standartai visiškai nebeatitiko vadovės ir jos fanų klubo. Be manęs, be Elvinos, be It yra, dar krūva žmonių, kurių neapkaltinsi neišmanymu - jie ne tik buvo, matė ir dirbo, jie dar ir puikiai nusimano gyvūnų globoje. Man gaila, kad šie balsai girdisi tik dabar, išeidinėdama raginau žmones netylėti, tačiau niekas tuomet nesiryžo. O daug kam ne paslaptis, kad darbas Kauno "Lesėje" paremtas vieno žmogaus - vadovės - garbinimu. Arba draugauji su ja, ir priklausai tai pačiai "puikių" žmonių kastai, arba nedraugauji su ja, ir esi "pilnas pritvinkęs neapykantos, norintis pakenkti". Ir nesvarbu, kad "pakenkti" nori dėl to, kad ten svarbiau servetėles ir pagalvėles dėlioti, o ne ilgiau vedžioti šunis, kad šunys nesocializuojami, su jais nedirbama, kad nesveiki gyvūnai laikomi kartu su sveikais, kad dauguma yra žiauriai nutukę, kad laiku nenuvežami pas gydytojus, o užėjus epidemijai, gūžčiojama pečiais, kad gyvūnai visiškai nereklamuojami, tačiau laiko kreiptis į visus portalus ir kasdien prašyti piinigų patalpų pirkimui atsiranda. Tačiau blogiausia net ne tai. Blogiausia, kad It savanorių forume iškėlus šiuos pačius klausimus ir prašant į juos reaguoti, nesureagavo ne tik savanoriai, nesureagavo ir Vesta. Maždaug - "Kam čia ta tavo nuomonė reikalinga". Ir buvo paskatinta visiems kuo daugiau balsuoti už Eglę, nes, žinoma, išrinkus ją Metų kauniete, bus lenviau visus įtikinti, kad Kauno prieglauda tobula, o kiti... "neapykantos pritvinkę"
Kata (2016-01-31) >>
Jūsų dėmesiui... Na, kur jisai, tas jūsų dėmesys? Negi niekam nereikia protingo, gražaus ir gerai išauklėto ponaičiuko kaip aš? Pas globėjus jau pusę metų, užtenka, reikia nuosavo būsto! Pažadu naktimis nekniaukti, visus jūsų pokštus laikyti puikiais ir pasipainioti po kojomis nemėgstamai kaimynei, kuri nuolat veržiasi į namus :)
Kata (2016-01-23) >>
Baisiai baisia reikia nuosavų namų :) Esu švarus, švelnus, gražus, geras ir žasimingas :) Sienom nelipu, tapetų nedraskau, tačiau puikiai moku pakelti nuotaiką glaustydamasis ir murkaudamas arba žaisdamas su tavo kojos pirštu :) Esu tvarkingiausias katinas, puikiai moku ir disciplinos laikytis - žinau, kad valgome ryte ir vakare, o po pusryčių seka pokaitis. Ir kai dvikojai dirba, jiems po kojomis nesimaišyti. Ir šiaip - nerealus aš. Kas nors greičiau pasiimkite mane namo!
Kata (2015-12-01) >>
Samuelis - garantuotas bet kurių namų geros nuotaikos šaltinis. Kai grįžtu pervargus po darbo, jis dažnai pakelia nuotaiką, kai nusprendža pasigalynėti, pvz., su cukinija :)) Puikus jumoro jausmas ir papurus ilga uodega - du svarbiausi Samio atributai :)
Kata (2015-10-19) >>
Kai galėsite, pakelkite, prašau.
Kata (2015-08-03) >>
Išlydėję Dibuką į naujus namus, kuriuose jau gyvena katė ir šuo (abu sterilizuoti, nors ir veisliniai), kaip visada, nerimavom dėl adaptacijos periodo, tačiau jo... nebuvo :)) Vakar kalbėjome telefonu su šeimininku: tik įžengęs į naujus namus, Dibukas sukirto visą savo super premium maisto porciją, susirado savo naujų keturkojų šeimynykščių bliūdelius, pasinaudojo tualetu ir murkdamas keliavo per visų rankas. Tada miegojo lovoje šeimininui ant peties, prikėlė jį ketvirtą ryto, pažaidė iki šešių, o tada vėl krito miegot :) Mes irgi tavęs pasiilgom, Dibukai :D
Kata (2015-08-03) >>
Džonis mojuoja letenėle būsimiems šeimininkams ir klausia: "Aūūū, kur jūs?" :) Jis bus puikus draugas tiems, kas ieško ramaus gyvūno, kuris dūksta minimaliai.
Kata (2015-07-28) >>
Edda, ačiū už pastebėjimą. Iš inercijos pamiršau.
Kata (2015-07-17) >>
Beje, labai norime padėkoti ir Laimai iš "Katino svajonės", kuri mums padovanojo dviejų laukinukių sterilizaciją. Viena jau pasinaudojome, kita tikimės pasinaudoti ateityje. Dėkojame ir už tai, kad mums bus paskolinta įranga tęsti mūsų gaudymus ten toliau. Iki dabar tame kieme sterilizuotos 9 katės, tačiau kačiukų motina niekaip nelenda į gaudyklę... Be jos dar liks maždaug 5 uodeguotosios.
Kata (2015-07-17) >>
Pakelkite, prašau.
Kata (2015-06-11) >>
Maksas baksteli didele šlapia nosimi Elviną, dėkodamas už du didelius "Kippy" konservus. Maksas mėgsta "Kippy". Po vakarykščio vizito į kliniką mėgsta ir Elviną :) Ačiū labai.
Kata (2015-06-09) >>
Labai dėkojame Ritai, kuri mums atidavė 17 "Carsilio" tablečių, kurios liko nuo jos jau Anapilin išėjusio šunelio Lakio - Maksui jų užteks beveik 6 dienoms :) Šiandien Maksius žaidė kaip jaunas šunytis, vis suimdamas savo dideliais žabtais mano rankas, ko pasekoje ant jų liko nemažų mėlynių :) Senis - Tėvas - Maksimusas - Maksiausiasis (visos jo pravardės mūsų namuose) šiandien buvo ypač geros ir žaismingos nuotaikos :) Katės žyra į šalis :))
Kata (2015-06-08) >>
Labai dėkojame mano draugei Aurikai, kuri Makso gydymo išlaidoms padengti paaukojo 30 svarų (142 lt.) :)
Kata (2015-06-07) >>
SasananA, Maksas turi globėjUs - mano draugas Deividas rūpinasi juo kaip ir visos jam padėjusios moteriškos lyties atstovės :) Ir myli Maksas Deividą, reikia pripažint, labiau už mane... Kažkoks vyrų reikalas čia, matomai :)
Kata (2015-06-07) >>
Pakelkite, prašom.
Kata (2015-04-23) >>
Šiandien Maksas šeštai valandai keliauja pas Diržinauską.
Kata (2015-04-18) >>
Taip, Diržinauskas minėjo ir tokį būdą, jis paprastai taikomas taksams, sakė. Tačiau sakė ir kad dažnai tinka uždedant su skyle uodegoje. Taikysim pagal tai, kaip Maksui bus patogiau :) Tikimės, kad neprireiks išvis :)
Kata (2015-04-18) >>
Beje, Vilmante, išsiauklėk savo kates :D Nes jos ne tik kad sudorojo mano šią savaitę Maksui atvežtą vištos krūtinėlę, bo palikau ant kriauklės atšilti, bet ir kažkokiu nematomu negirdimu būdu per kelias minutes sugebėjo pragraužti koridoriuje padėtą "Specific"o maišą ir maloningai pakviesti Grytutę prisidėti prie puotos :))) Čia per maždaug 5 minutes :)
Kata (2015-04-18) >>
Vakar Maksas vėl išsimaudė ir matavosi Vilmantės nupirktas sauskelnes - jo, padarius angą uodegai, manau, tikrai tiks. Tik tikimės, kad, gerėjant kepenų veiklai, sumažės poreikis tiek daug lakti ir, automatiškai, tiek daug šlapintis. Tada Vilmantės grindys bus saugios, ir gal sauskelnių išvis nebereikės :) Šiandien Maksas lašinsis padovanotus lašiukus nuo blusų ir erkių - labai dėkojame juos padovanojusiai merginai. Labai dėkojame ir savanorei Jurgai, kuri Maksiukui nupirko visą didelį maišą puikaus "Specific" maisto - Makso kepenims reikia maistą taikyti, jas saugant. Patys vargiai būtume tokį įpirkę. Labai dėkojame ir savanorei Linai, kuri Maksui padovanojo margainio maltų sėklų - jų niekaip su Vilmante neradome vaistinėse. Ateity Lina žada ir daugiau jų duoti, išbaigus esamas. Naujose nuotraukose Maksas savo kassavaitinėse maudynėse, po kurių seka energingas šluostymasis (Maksas tai ne itin mėgsta). Taip pat miegantis Maksas - tokį jį visada randame, atvažiavę jo vedžioti. Dėkojame ir savanorei Ritai, kuri padeda važinėti per pietus, Vilmantei esant darbe, Makso vedžioti. Mažyli, tave myli ir palaiko daug žmonių!
Kata (2015-04-16) >>
Pakelkit, prašau.
Kata (2015-04-16) >>
Dar norėčiau pasidžiaugti dėl kai ko. Į mane kreipėsi buvusi Kauno prieglaudos savanorė, visada paprašyta mums pagelbėjanti profesionaliomis nuotraukomis. Norėjo padėti kažkuo gyvūnams, todėl paprašiau jos gero sauso maisto Maksiukui. Taigi "Vetviloje" mums jau užsakytas "Specific"o maistas, važiuosiu po darbo jo pasiimti. Ačiū visiems geriems žmonėms už pagalbą mums, ji be galo brangi.
Kata (2015-04-16) >>
Naujoje nuotraukoje Maksas priiminėja kassavaitines vonias, kuriomis kartu su imuniteto stiprinimu ginamės nuo demodekso :) Toks gydymas padeda, nes visa Makso papilvė, paslėpsniai ir kaklas vėl apaugo plaukais :) Kailiukas blizga, šuo nebesikaso taip intensyviai, tik retkarčiais. Rytoj vėl maudysimės, vėl teks kovoti su šlapiu milžinu, kuris tik ir taikosi nuspurtyti tau šampūno purslus į veidą :)
Kata (2015-04-13) >>
Praėjus pakankamai laiko tyrimui vykdyti, rašau apie naujienas. Mergaitės skelbimus miestely iškabino, tačiau pats seniūnas juos visus nuplėšė. Surprise, surprise, t'sakant. Pokalbis su kriminalinės policijos skyriaus viršininke irgi nieko labai gero nežadėjo. Nors policija tikrai bendradarbiauja, supranta ir užjaučia, bet, atrodo, byla toliau administracinės atsakomybės neis. Tolimesniuose etapuose (už policijos tyrimo ribų), ko gero, nenueis. Labai trukdo tai, kad lavonėlis rastas nebuvo, todėl neįmanoma įrodyt, kad ta nusikalstama veika seniūno buvo įrodyta. Veterinaras į tyrimmo nagrinėjimą įtrauktas, policija apie jį žada pranešti tolimesnėms atitinkamos kompetencijos įstaigoms, kaip suprantu, VMVT. Kalbėjau ir su šunelio šeimininkais ir pagaliau pavyko įkalbinti bendrauti su žurnalistais. Todėl susisiekiau su "Delfi", papasakojau tęsinį, daviau šeimininko kontaktus, taigi laukim naujo straipsnio. Ir, tikėkimės, jo paskatintos naujos eigos. Tiek naujienų.
Kata (2015-03-27) >>
Šeriu Margupio masyve. 861199440. Bet katinėlis partrenktas ne prie jų, o kely link Drąseikių. Prie greičio matuoklio, turit žinot, jei ten gyvenat.
Kata (2015-03-27) >>
Deja, bet per durną išūžtą galvą ir strioką pamiršau padaryti nuotraukas. Rytoj pasistengsiu užlėkti į kliniką ir nufotkinti (katinėlis šiuo metu pas Henrietą stacionare). O situacija buvo tokia: važiavau iš kačių šėrimo Drąseikų soduose ir tikrąja to žodžio prasme vidury kelio, kuriuo daug kas Kaunas - Lapės laksto apie 100 km/h greičiu, gulintį katiną. Jis buvo pakėlęs galvą, todėl aiškiai matėsi, kad gyvas, bet negalėjo pajudėti. Visos mašinos jį apvažinėjo, nė viena nestojo. Šiandien labai ambivalentiška diena - iš vienos pusės, pasibaisėjau pakartotinai (nors jau galvojau, kad niekas nebenustebins) žmonija. Negi turi būti savanoriu, kad turėtum širdį? Kad bent patrauktum katiną nuo kelio, kuriame tuoj jam pervažiuos galvą? Žodžiu, susistabdžiau eismą (žmogų jiems nutrenkti, matosi, gaila) ir susirinkau tą katiną. Visiškai laukinis, nors imitęs (matomai, mes ne vieninteliai šėrėjai soduose). Lėkiau pas Henrietą, ten jį prisimigdė ir apžiūrėjo. Vizualiai matėsi, kad smūgio būtą į galvą ir kairę koją. Aky trūkus kraujagyslė, vienas vyzdis didesnis, kas rodo smegenų sutrenkimą. Dėl kojos sunku buvo pasakyti, todėl vežiau jį į Pašilės kliniką rentgenui, nuotraukų prireikė dviejų (iš šono ir priekio). Netikėtas džiaugsmas - lūžių nėra, tik stipriai sutrenkta. Taigi katiną pargabenau atgal pas Henrietą į stacionarą, kol pilnai atsigaus, ir bus galima įsitikinti, smegenų ir kojos sutrenkimai netrukdys gyventi. Žinoma, kastracija (ją jau padengė geri žmonės). Dar antibiotikai, nuskausminamieji, b grupės ir c vitaminai. Gali tekti nutraukinėti skysčius nuo smegenų, reikalingas stebėjimas. Taigi va. O jausmai ambivalentiški, nes šiandien vieną mano niekada katęs neturėjusį draugą pavyko įkalbėti duris atverti FIViniam sužalotam katinui, kurio niekas daugiau nenorėjo priimti :) Taigi va. Diena baigės.
Kata (2015-03-23) >>
Cherry ir kitos merginos, atsakau į klausimus apie tolimesnius įvykius. Šiandien vėl kalbėjau su galimu šunelio šeimininku, kuris atvyko į komisariatą pats (ne kviečiamas) rašyti pareiškimo, bet klaidingai suinterpretavo pareigūnų reakciją, kad atskiro pareiškimo nereikia. Tada aš per keletą pareigūnų atsikasiau iki Kriminalinės policijos skyriaus viršininkės telefono ir perkalbėjau viską su ja. Pakartas šunelis tikrai ne mūsiškis, nes šis kankinukas buvo baltas. Atskiro pareiškimo rašyti nereikia, nes tyrimo objektas - žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis - yra tas pats. Parodymų šiandien nepriėmė, nes neturėjo galimybės dėl žmonių stokos, šeimininko duomenis užsirašė, artimiausiu metu išsikvies jį duoti parodymų. Ji išreiškė pasibaisėjimą tokiu seniūno ir veterinaro elgesiu ir pasiryžimą tyrimą tęsti, tikėkimės, kad taip ir bus. Atrodė nuoširdi savo žodžiuose. Sakė tyrimo eiga man domėtis skambinant jai, taigi atsirado tiesioginis ryšys su policija. Veterinaras, kuris galimai taip pasielgė, turi savo vaistinę ne Gelgaudišky, o Šakiuose, aš, ironiškai, prapėdinau pro pat ją, būdama Šakiuose. Šiandien šeimininkai turėjo darkart susitikt su Dovile dėl papildomų nuotraukų ir paskambint man, tačiau skambučio nesulaukiau, todėl rytoj suksiu pati. Detalių apie veterinarą vis dar nesu linkusi skleisti viešai, kol galutinai nebus aišku, ar šuo tas pats (nors šeimininkai įsitikinę 99%). Taigi dar lūkuriuoju, prieš kreipdamasi į VMVT ir žurnalistus. Nu va, atrodo, viskas.
Kata (2015-03-23) >>
Na, vaikščiojom miškuose, laukas, kur jis buvo rastas, irgi prie miško, iš ten gal tas confusementas :) Ačiū už krikšto teisę :)
1 2 3 4 5 >  >>


Statistika На сайте: 144
   

Комментарии

Edda (21:59) >>
Kontaktų reikėtų.
Diroma (1:35) >>
Vienareikšmiškai - Diržinauskas (Y)
Diroma (1:34) >>
Smagu skaityti :-) (Y)
Alusia (19:04) >>
Vaisas šiandien gavo 50 Eur paramą!!! Polio-mama, Vaisas Jums dėkingai murkia ir siunčia...
Alusia (10:20) >>
Edita D. labai labai esame dėkingos!!! Už gautą paramą 15 Eur nupirkti antibiotikai, pradžiai...
Alusia (9:07) >>
Atkreipkite, prašau dėmesį į Šlapios nosytes globotinį, nuostabųjį Maksiuką, labai mielas,...
Alusia (9:51) >>
Vaisą ir vėl operavo, toje vietoje kur 2018 m. išoperuotas darinukas dabar sparčiai irsta...
Alusia (21:13) >>
Mūsų su Simba ir visomis jos sesėmis bėdos nepraleidžia. Polipo šalinimas ir skirti skirtingi...
Vyta (22:14) >>
Mamoniui šiandien ištraukti 3 dantys.Padarytas nosies rentgenas,nes katukas čiaudejo krauju...
RadLin (8:32) >>
Maitinkitės į sveikatą ir naudokit kam tik reikia be jokių ataskaitų, lenkiu galvą prieš...
Wilmante (11:44) >>
labai reikia namų katuliui, broliukas jau apsigyveno šalia manęs kaiminystėj, ir liko...
Wilmante (11:39) >>
tiesa, kvietimas galioja ir kitiems savaitgaliams, tai labai prašom prisijungti:)
Wilmante (11:23) >>
nuoširdus dėkui Linai R. už paramą 50 eur, jau užsakiau maišą Joseros ir spalio pradžioj...