LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Paramos Darsei (wymaganego 128 EUR)

NESIBAIGIANČIŲ BĖDŲ SŪKURYJE KREIPIAMĖS Į JUS PAGALBOS
Praeitą savaitę su jumis dalinomės apie mus užklupusį negandų debesį. Vienu metu veterinarinės pagalbos prireikė būriui mūsų kenčiančių globotinių. Šiandien, jūsų paramos dėka, daugelis jų jaučiasi jau daug geriau. Visgi laiko atsipalaiduoti dar teks palaukti ir šiandien esame priversti vėl prašyti jūsų finansinės paramos. 
Nebegalėjome savo senbūvei Darsei toliau leisti gyventi skausmuose, todėl jai buvo atlikta svarbi operacija. Katytei nenoriai valgant, buvo įtartas dantų skausmas ir pasitvirtino liūdnos prognozės - itin stiprus stomatitas. Norėdami savo globotinę išlaisvinti nuo kančių, nuvežėme ją ilgai ir sudėtingai operacijai, kurios metus buvo pašalintas didžiausias skausmo židinys - sugedę dantys ir ji liko tik su iltiniais dantukais.
Deja, Darsė po operacijos neįtikėtinai sunku atsigauti: kreatininas virš normos ribų, po operacijos jai kurį laiką reikėjo statyti lašelinę, leisti ilgo veikimo antibiotikai ir vaistai nuo skausmo.
Grįžusi į globėjos namus, Darsė atsisako pati valgyti ir lakti vandens. Ją tenka maitinti šaukšteliu ir iš švirkšto duoti vandenuko bei sultinio. Kas dieną ligoniukei turi būti leidžiami vaistai nuo skausmo, nes šis vis nepalieka išsekusio kūnelio. Greitu metu planuojame ją vežti pakartotiniams tyrimams. 
Tai reiškia jau susidariusią 128,68 EUR SKOLĄ klinikoje ir dėl ateityje numatytų vežimų pas veterinarą, tyrimų ir vaistų dar augsiančią finansinę naštą. Negalėjome toliau žiūrėti, kaip kankinasi mūsų globotinė, bet šiuo sunkiu laikotarpiu sunkiai galime pakelti tokį finansinį įsipareigojimą. Todėl labai prašome jūsų prisidėti, kiek galite. Vardan laukinukės Darsės laimės ir vardan savo geraširdiškumo. 
Su pagarba,
Šlapianosiukai
Banko sąskaita paramai gyvūnams:
VŠĮ „''Šlapia nosytė''
Įm.kodas: 303433383
AB "Swedbank", bankas
LT437300010141236714
Paypal: slapianosyte@gmail.com
Wymagana ilość: 128 EUR
Darowizny: 110 EUR
Nazwa firmy: Šlapia nosytė
Kod firmy: 303433383
Konto bankowe: LT437300010141236714
Celem płatności:
PayPal:

Społeczeństwa: Šlapia nosytė

Zamieszczone: 2020-07-22
Numer ogłoszenia: 57006
Liczba odsłon ogłoszenia: 757

« z powrotem

Komentarze

Alusia (2020-08-04)
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas laikomės, maistu domisi, pati kažkiek pavalgo, nekišu papildomai, daug geria, na neurologiškai lyg geriau, stipresnė, pati gali net užšokti kur aukščiau, t.y. kojos valdomos, tačiau elgesys vistik nedarsiškas. Bijau, kad be steroidų grišime atgal:(
Wilmante (2020-08-04)
Alusia, kaip Darsytė?
Alusia (2020-07-28)
Nuo skausmo aš pati leidau pirmas 2 paras Onsior, daugiau nieko negavo išskyrus steroidą ir lašalinių. Užtat operacijos metu suleista convenia ir visi įtarimai, kad tai pašalinis poveikis, labai retas, bet jis aprašytas vaisto aprašyme, reiškia tokių atvėjų jau yra buvę.....
Alusia (2020-07-28)
Wilmante, Darsei dantų tikrai neskauda, viskas labai gražiai sugijo, dantenos visiškai susitvarkė, jokio uždegimo, beto ji valgė nuo pat pradžių, tik maistą reikia įdėti į burną, pati to padaryti nesugeba. Tokie neurologiniai sutrikimai ne nuo skausmo. Darsei leidžiamas steroidas.
Wilmante (2020-07-28)
:( Alusia, o jai kokius vaistus leido? Mes su Simute vakar buvom klinikoj, na, mums viskas taip pat, bet gal tik dantukus dar skauda, tai sakė gali suleist kažkokių opiatų, kad neskaudėtų ir nekenktų per daug inkstams, tik ji bus kaip apdujus sakė, apatiška... Mes atsisakėm. Gal Darsytei kažką panaušaus suleido?
Alusia (2020-07-27)
Sveiki, po optimistinio šeštadienio, kai po šiltos lašalines temperatūra pakilo iki 38 laipsnių ir Darsė "laukėjo", rodė charakterį, atėjo pirmadienis ir visos viltys dužo:( Neurologiškas vėl mums blogai, katė vėl kaip lėlė, nulipti, užlipti negali, kojos laabai netvirtos, savo reikalus atlieka bet kur, tik kad jei maistas patinka -nuryja jį, temperatūra dabar užkilo net virš normos, 39,5, tai matyt ji nesugeba reguliuoti jos. Už 3 dienas procedūrų klinikoje sumokėjau 53,75 Eur.
Alusia (2020-07-25)
Vyta, labai, labai dėkoju. Pasikartosiu, kad neįkainojama kai palaikome ir padedame bėdose vieni kitiems!!! Dėkojame!!!
Vyta (2020-07-24) (foto)
+20 kad katyte pasveiktu
Alusia (2020-07-24)
Polio-mama, nerandu jau net žodžių išreikšti DĖKINGUMĄ Jums!!! Ačiū, kad esate!!!
Polio-mama (2020-07-24)
Linkėjimai nepasiduoti nuo ex skaidiškiečių Sonios ir Šarlinos. Mažinam skolą iki dviženklio skaičiaus - +50 į "Nosytės" sąskaitą. Laikykitės!
Alusia (2020-07-24)
Nuoširdžiai DĖKOJU Day už paramą Darsei!!! Žinant, kaip jums nelengva, kai turite savo globotinių ligoniukų parama ir palaikymas neįkainojamas!!!
Alusia (2020-07-24)
Mergaitės, tikrai sujaudinote iki ašarų, žinau, kiek jūs pačios darote ir turite rūpesčių. Esu jums labai, labai dėkinga!!!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2020-07-24)
Lašiukas ir nuo mūsų kompanijos Darsei su didžiausiais linkėjimais nepasiduoti ir kuo greičiau sveikti.
Wilmante (2020-07-24)
jetau, Alusia, na, negalvokit dar apie blogiausia, bandykit kiek jėgos leis. Jauna katulė, turi atsilaikyt, labai linkiu sveikti, labai. Padėkite prašau kas galite, na po truputį, visi, nuo mūsų su Simute tai pat lašelis
Alusia (2020-07-24)
Darsė jauna, apie 2,5-3 metų, tikrai žiauriai skaudu, nes jai gyvent ir gyvent.....
Alusia (2020-07-24)
Darsės būklė kritinė, vakar vežiau pas neurologę, temperatūra 35,9° C, ataksija. Įtariama reakcija į ilgo poveikio antibiotiką. Šildau, vešiu lašinti, maitinu..... Bet kažin ar mums pavyks nepasiduoti, būklė tik blogėjanti:( žiauru kai po operacijos, kuri turėjo palengvinti gyvenimą, katė gali su gyvenimu atsisveikinti. Ir vėl aš labai prašau palaikyti finansiškai, vakar mokėjau 55,24 Eur. Jei galėtumėte ir norėtumėte prisidėti, būtume be galo dėkingi. Per daug vienu metu bėdų vienam žmogui :(
Alusia (2020-07-22)
Su Darse vistik kažkas negerai:( Ji pati iki dabar nevalgo ir nelaka, nesiprausia, daro reikalus ne dėžutėje, judesiai nevisai koordinuoti, ir iš visiškos laukines tapo visiška rankinė, seka iš paskos zmones ir katinus, trinasi, lipa ant kelių, žodžiu aš šoke.....Maistą ką įdėdu į burną suvalgo kramtydama, tiksliau dantenomis maigydama, apsilaižo, dantenos pakankamai apgijusios, tad įtartinos būklės priežastis tikrai ne burna. Reikia pasirodyti neurologui, labai reikalinga parama, nes išlaidos tik operacijai viršijo visus lūkesčius ir galimybes:(


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 121
   

Komentarze

Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)