LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Darowizny

Opisanie:

Santa- trejų metų nelaiminga vilkšunė, kuri vos nepateko į ''Grindą''. Mirus Santos šeimininkei ir šeimininkui, ji liko be globos- vienui viena didelėje sodyboje, Trakų r.. Kaip teigia šeimininkų giminaičiai, Santa yra sargi kaip ir priklauso, bet su ja bendraujančiam žmogui- labai draugiška, žaisminga. Tikiu, kad taip ir yra- visi tie vilkai tokie. Santa ligšiol gyveno erdviai, nes grandinė- kad tik iš teritorijos neišeitų. Bet net ir nuotraukoje matosi, kokį erdvų namą turi. Deja, tai jau nebe ilgam, nes Santos toje sodyboje niekas prižiūrėti neturi sąlygų, o ir savųjų namų giminaičiai pasiūlyti negali. Todėl ieškomi labai atsakingi ir rūpestingi nauji šeimininkai našlaitėlei Santutei. PRAŠYMAS SKUBUS, po švenčių giminaičiams baigiasi atotogos ir tada jau neaišku kaip bus... Skambinti galima: 8-620-84464 Lina

Funkcje: dobre straży, niewychowany (bez kursu ogólnego posluszeństwa), figlarny, może żyć na podwórku
Gatunek: pies
Liczba zwierząt: 1
Rasa: Owczarek niemiecki
Płeć: samiczka
Aktywność seksualna: nie kastrowany
Wiek: 1-3 lata
Kategoria wysokość: średnie (30 - 60 cm)
Rodzaj włosów: krótkie futro
Kolor: brązowy , biały
Region: Litwa, Trakai District
Użytkownik: Linari

Numer ogłoszenia: 46854
Zamieszczone: 2012-07-05 | aktualizacja: 2012-07-23 | zdezaktywowane: 2012-07-23
Liczba odsłon ogłoszenia: 7762
Poprzedni status zwierzęcia: Do adopcji

Komentarze

Romuald978 (2012-07-23)
Aciu :)))) :DDDD nera man ko slept :) yra kaip yra :))))
Fiesta (2012-07-23)
"Valstybinis egzaminas" išlaikytas ir įvertintas 10 balų :DDD. Kiek GG Savanorės ir gyvūnų mylėtojos beužduotų klausimų, atsakymas čia pat tislus ir aiškus :). Tikrai Santai pasisekė ir jinai bus tikra Žmogaus draugė (Santa, nepavesk :)). Labai malonu, kad tokius puikius namučius rado ši šauni mergytė :). Sėkmės Jums!
Skaja (2012-07-23)
Tokių rūpestingų šeimininkų visiems gyvūnams!
Romuald978 (2012-07-23)
Stogas nukrito del to,nes per daug i sonus buvo atsikises,jis ten paprasciausiai nuluzo :) dabar iskistas tiek kiek reikia :) tvirtint su vinimis nenuoriu del to,nes budos stogas yra pakeliamas,kad butu nesunkiai isvalyti buda :) esu labai dekingas giminaiciams ,kad atveze is ryto ja,nes kitaip butu problemu......O per diena iziurejau visus minusus ir susitvarkiau :)
Skaja (2012-07-23)
Su dideliu malonumu pasižiūrėjau filmuką apie Santą. Kalytė labai graži, puikios fizinės formos ir pagal bendravimą su šeimininku po pabėgimo iš voljero matosi, kad kalytė protinga ir puikiai valdoma. Ant grandinės tokios kalytės tokiame voljere laikyti pavojinga, nes gali pasikarti, todėl kuo skubiau reikėtų tvirtą stogą padaryti, kuris ir peršokti neleistų ir pavėsį sudarytų, dar reikėtų būdos stogą stipriau pritvirtinti, nes nukrenta. Voljero apačia turėtų būti užbetonuota (supratau, kad taip ir yra). Dėl gyvūnų puolimo - nieko baisaus, normali gyvūno naujoje vietoje reakcija, viskas su laiku susitvarko (mūsų padovanota kalytė naujoje gyvenamojoje vietoje (pas mus gyveno bute)- sodyboje papjovė ne vieną vištą, apkandžiojo ne vieną avį, o dabar puikiai juos visus gano, be to ir idealiai sargauja), bet reikia kuo dažniau supažindinti su gyvūnais (tik su pavadėliu ir idealiu atveju - su antsnukiu ir griežtu antkakliu). Panašu, kad buvusiose namuose Santai nebuvo skirta pakankamai dėmesio ir auklėjimo (vyresnio amžiaus žmonės tiesiog neturėjo galimybių susitvarkyti su tokiu jaunu ir energingu šuneliu), labai džiugu, kad toks nuostabus šuo pateko į tokius puikius naujus namus! Pasisekė Santai, pasisekė!
Romuald978 (2012-07-23)
Dek kaciuku tai nea,as vieziau juos padovanuoti :)
P.nijole (2012-07-23)
Nu fainas vaizdelis :) Dar ir kaciuku gavote dovanu?
Romuald978 (2012-07-23)
Issiauklesim :)))) noro tikrai yra is jos paklusnu suni padaryti :)
Ynga1 (2012-07-23)
Mano vokiete irgi puldinejo. Issiauklejom. Dar vis pasisiausia, jei karve ar arklys pro sali eina, bet susisneku. Sita irgi turi nemazai vokietisko kraujo, turetu buti paklusni. Aisku jei tik bus skiriama pakankamai demesio. O be demesio tokie sunys nunyksta...
Romuald978 (2012-07-23)
Aciu labai :)))
Linari (2012-07-23)
Na tai labai smagu, kai galiu keisti statusą į ''padovanota''. Matau, kad Romualdas puikiai su Santa - skraiduole susitvarkys. Tik šunė matosi labai aktyvi, reikės jai daug judesio. Nes nuo tupėjimo vienoje vietoje tokiems šunims nervai pradeda nelaikyti. Gal ligšiol trūko viso to dėmesio, užtat dar ji ir gyvulius puolinėja- aviganis gi. Bet kai toks šunius išsikrauna fiziškai, nebenori nieko ir pulti, nes jaučiasi savo atidirbę. Sėkmės didžiausios!
Romuald978 (2012-07-23)
:DDD
VynaLeja (2012-07-23)
O,ir seimininkas geras,wiskas iskart apgalwojo,tai tada ner ko jaudintis :)
VynaLeja (2012-07-23)
As ir tapati pagalwojau.jei grandine ilga,tai sokdama ji gali pasikart. Nebent ant tiek inai ilga,kad persokus tiesiog liks uz woljero prirista. Matosi,kad su seimininku jai norisi draugaut,wisai nenusiteikus woljere tupet :D tikekimes,kad greit ismoks neliest kitu gywuneliu ir tada gales daznai laiswa palakstyt. O stogas tai gerai butu ir lietus nelytu ir pawesio daugiau,ir neperliptu.nebent pasikastu po woljeru. Reik sonus iscementuot,tik palikt skiluciu,kad lietaus wanduo isbegtu. Nu super mergyte.kai ziurejau widejo,tai maniskes lot pradejo,tipo,kam cia pagelbet reikia :D
Romuald978 (2012-07-23)
Nieko tokio ;) ir aciu :))))
IndreJ (2012-07-23)
Romuald, matau situaciją kontroliuojate ir turite atsakymus į visus klausimus, puiku. tad atleiskit už mūsų įsikišimą. sėkmės jums ir gražuolei Santai.
Fiesta (2012-07-23)
Tada viskas gerai :).
Romuald978 (2012-07-23)
Leonorav ,po tvora ejna nedidelis sloksnis zemes su zole,o po zole betonas,prasikasst neimanoma :))))IndreJ,grandine apskaiciuota tiek,kad liecia tik nosimi iki tvoros :)as apie tai iskart pagalvojau ir padariau kad butu ko saugiau :)...
Fiesta (2012-07-23)
Labai rimtas ir tikrai grėsmingas Indrės įspėjimas, į kurį turėtumėt sureaguoti tuoj pat, nes žinau ir aš tokį atveją :(.
Fiesta (2012-07-23)
Atidžiai pažiūrėjau Jūsų filmuką ir dar, neskaitant kad būtinas stogas, vienas minusas yra Jūsų voljere, kurį iškart pastebėjau po karčios savo giminaičių patirties. Per rują tiek pati kalytė, tiek pas ją apsilankęs "jaunikaitis" gali laisvai pasikasti po voljeru ir tada sulauksite nežinia kokios šeimynos pagausėjimo ir "alimentų" niekas nemokės :D. Aš labai rimtai, nes tikrai taip buvo ir giminaičių kalytei buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai. To pasekoje prireikė skubios operacijos ir kartu buvo atlikta sterilizacija:(. Jūsų mažylė tikrai gražutė, mylėkite ir saugokite ją.
IndreJ (2012-07-23)
mano pažįstamų šuo, pririštas grandine voljero viduje, pasikorė, kai peršoko per voljero viršų. nuoširdžiai linkiu jums išvengti tokios nelaimės.
Romuald978 (2012-07-23)
Sveiki :) na jau Santa 11h sekmadienio ryta buvo pas mane :) vienu zodziu,mane pripazino kaip seimininka,tai yra labai gerai...:))) seip suo nenuspejamas,reikia laikyt ant trumpo pavadelio... Jei nori paleisti ja,tai geriau vaziuot toli nuo zmoniu... puola... kai yra uzdaryta voljere yra labai agresivi svietimiems :)))),taigi del savo garazo galiu nepergyventi :) pacia pirma diena,kai buvo patalpinta i voljera,pabego,tesiog islipo :))))dabar yra uzdaryta voljere ir prirista su grandine,kol padarysiu stoga.. negalima leisti prie naminiu gyvuliu,irgi puola... Vienu zodziu,reikia idet i ja daug jegu ir pastangu...:)))) as labai tikiuosi kad giminaiciai sako tiesa,taip kaip yra parasyta skelbime,nes man labiau atrodo ,kad je paprasciausiai su ja negalejo susitvarkiti,arba Santa rimtai prisidirbo... bet ir tuo paciu netikiu kad je galetu sumeluoti....:) nes ji is pradziu gyveno sodose,paskui 3 savaites tame kaime ir dabar pas mane...o kaip ten tiksliau nesigilinau... Svarbiausia kad po pirmos nakties liko savo vietoj kur ir palikau :) pamaitinau ir i darba :)))) pridedu nuoroda,kur galima pamatyti kaip inai islipa is voljero :))) http://youtu.be/v3PuuEfca1w
Romuald978 (2012-07-19)
Viskas,susimatisim cia pirmadieni :)...ate :)
Romuald978 (2012-07-19)
Cia viskas priklauso nuo seimininko prieziuros...
VynaLeja (2012-07-19)
Nieks nesako,kad nepriziures. Na tikiuosi,kad problemu nekils ir pagausejimo nebus :)
Romuald978 (2012-07-19)
Pekinka,visiskai su tavimi sutinku... Cia del kai kuriu komentaru nuotaika dingo..
Myxsider (2012-07-19) (foto)
man asmeniškai atrodo,kad 100 proc išvengti nepageidaujamo prieaugio yra sunku tiesiog šiaip saugantis, ne iš oro gi tiek mažuliukų šunelių išmetamų :)) plius yra galimų, Cherry minėtų pasekmių ir nesterilizuojant :))
Pekinka (2012-07-19)
Manau, kad prie labai geros priežiūros sterilizacijos nereikėtų klijuoti, tai pačio šeimininko sprendimas. Kam tas spaudimas? Pvz.mano giminaitė nesterilizuoja, kadangi nenori galimų pasekmių (pvz.šlapimo nelaikymo), gyvena gyvenvietėje, kalytė voljere , yra vedžiojama ir t.t., jokių problemų nėra. Keistai skamba, kad jeigu nesterilizuoji, tai jau neprižiūri.
Romuald978 (2012-07-19)
Myxsider as viska tai suprantu...:)
Myxsider (2012-07-19) (foto)
Romuald978, šnekam apie realius dalykus :) Labai gerai prižiūrėti reiškia ir sterilizuoti, ir paskiepyti, ir sveikatą sužiūrėti, o ne tik pavedžioti ir kaulų numesti :))
Romuald978 (2012-07-19)
Turejau vokieciu avigane ir su rujom problemu nebuvo...:) jau su patirtimi :) kai voljere uzdaryta ,svarbiausia kad nepabegtu,o ejnannt pasivaiksciuoti per ruja nepaleist nuo pavadelio ir tiek :)
Romuald978 (2012-07-19)
Reikia labai gerai suni priziuret ir viskas bus gerai...:) Nesnekekit apie nemalonius dalikus...
VynaLeja (2012-07-19)
as nemanau,kad jums patiks,kai kaimynu sunys sawaitemes tupes prie jos woljero ir kauks. Eis is paskos,kai ja kur wesites. Ir ji pati gali pabegt per ruja.
Cherry (2012-07-19)
Bet nuo nereikalingos piometros nėra kitų būdų apsaugoti.
Romuald978 (2012-07-19)
Giminaite pasake kad ne,o as pats tikrai nevesiu nesterelizuosiu :) nuo nereikalingu nestumu ir kitaip apsisaugot galima :)
Myxsider (2012-07-19) (foto)
toks gal paikas klausimas, o Santa bus sterilizuojama?:)
Romuald978 (2012-07-19)
Cia nuotrauku kazkaip galima bus ikelti?:)))
Romuald978 (2012-07-19)
Del sito neabejokite ;)))))
VynaLeja (2012-07-19)
Negailekit woljerui tworos :) isiwaizduokit,kad swetaines kambary statot :)))
Romuald978 (2012-07-19)
Kad cia parasysiu tai butinai :)))) o pasiimsiu tik sekmadieni del to,nes giminaiciai kitaip negali,butinai patis nori man ja atvezt ir viskas :) is vienos puses ir gerai kad tik sekmadieni,spiesiu jai voljera paruosti :))) Svarbiausia susidraugauti su ja..:) bet giminaite sake kad draugiska,tai gal problemu nekils :)
VynaLeja (2012-07-19)
Na wa,kaip dziugu.dar wienas suniukas rado namus. Mano mergytes siuncia santai linkejimus.nepamirskit kartais cia parasyt,kaip jai sekasi :) beja,mano nuomone,wisu sunys weisliniai,tik ju weisle nežinoma :D mano pwz "mini vilksunes" nauja weisle :))))) tik ausys neklauso wis :D
Mune58 (2012-07-19) (foto)
tikrai ŠAUNU!!! Labai labai džiaugiuosi už Santą, ji daugiau nebeliūdės viena:) O jeigu dar kasdien šeimininkas skirs jai kelių km krosą, tai pasaka:) Romuald978, tik nedinkite iš akiračio. Parašykite ką nors, kai Santa bus pas jus, kaip klostysis judviejų draugystė, norėsime kartu pasidžiaugti. Beje, kodėl paimsite tik sekmadienį, o ne pvz.šiandien?
Virgau (2012-07-19) (foto)
PUIKUMELIS:)
Romuald978 (2012-07-19)
Aciu...:)
Xiri (2012-07-19)
kazkaip net neabejojau,kad geros sirdies zmogus ima toki puiku suni
Romuald978 (2012-07-19)
ir suo ne veislinis,jokiu dokumentu neturi :)
Romuald978 (2012-07-19)
Xiri ir Edda vien kad priglausiu ta suniuka jau padariau zmonems paslauga,o del paaukojimo savaip padarysiu,nenuskriausiu ;)))))))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-07-19)
Nematau reikalo pyktis :D
Xiri (2012-07-19)
net keista.kad issakydamos nuomones nesusipykom ;)))zmogui sprest paciam
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-07-19)
O as manau, kad niekas nieko neprivalo. Zmogus jau vien priimdamas Santa i savo namus ir suteikdamas jai sansa i geresni gyvenima, padare gera darba. Cia irgi tik mano nuomone :-))
Xiri (2012-07-19)
zinau Edda,dauguma tai daro tyliai,bet dar daugiau to nedaro visai....kas paima benami beglobi,savotiskai jau paaukoja,nes taip isgelbsti gyvybe,o kas susimedzioja veislini uz aciu,manau privalo paaukot,bet cia tik mano,stebetojos ,nuomone....tik nuomone
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-07-19)
Xiri, na, kad zmogus apie tai neparase, nereiskia, kad jis taip nepadarys. Ne visi gi aukoja "garsiai".
Xiri (2012-07-19)
o as,kaip pasalinis asmuo, ikisiu trigrasi :)ar jus, uz aciu gaudamas veislini suni,nenorit paaukot beglobiams beveisliams ,kuriems noretojai taip greit neatsiranda?
Romuald978 (2012-07-19)
Viska,susisieke su manimi pati giminaite ir jau sekmadieni vakare Santa bus pas mane :)))) Aciu Linai :))))))))))))
Romuald978 (2012-07-19)
Nera..... Po pietu dar siki paskambinsiu pats...:) del lakstymo bedos nebus,jei bus saligos pasiimsiu i darba(dirbu apsaugoj),cia kas 2h apvaiksta po 3km reik daryt,tai pasivaikciuos :))))
VynaLeja (2012-07-19)
Nepamirskit isleist pasilakstyt.nes tie woljerai buna wiso,wieni lb dideli,o kiti tokie mazuciai,kad ten telpa buda ir stowintis suo. Na bent ji bus mylima ir pamaitinka. Dar jokiu naujienu nera?
Romuald978 (2012-07-19)
Greiciausiai voljere :)
VynaLeja (2012-07-19)
O kur ji gywens,namie,woljere,ar prie budos? :)
Romuald978 (2012-07-19)
as bet kokiu atveju ja paimsiu...:) svarbiausia kad tik butu dar :)
VynaLeja (2012-07-19)
ot velniawa,neteks jos man gywai pamatyt :) bet swarbiausia,kad ji rastu namus
Romuald978 (2012-07-19)
"Blogiuke" i Raudondwario k. netoli Nemencines :) ''IndreJ'' jau susisiekta,Lina pasake kad susisieks su giminaiciais ir perskambins,del to ir laukiu...:))))
IndreJ (2012-07-19)
Romuald, gal jums nebūtų sunku susisiekti su Lina skelbime nurodytu numeriu ir pasakyti,kad norite imti šią kalytę, Lina dabar nepasijungusi, nepamatys jūsų žinutės, o laikas eina...
VynaLeja (2012-07-19)
Romuald,jei paimsit,tai i kuri miesta ji keliaus?
VynaLeja (2012-07-19)
Grazi lb mergyte,as ir paimciau,jei tik galeciau :D bet man gal gana ir 2 jau :D geriausiu tau namu.imciau net neawejodama,jei tik galeciau
Romuald978 (2012-07-19)
Tikiuosi kad dar yra....Sedziu ir laukiu geru ziniu,jei bus,paimsiu iskart :))))))))) Lina paskubekite susisekti su giminaiciais..:)))))
Skaja (2012-07-05)
Tikrai, graži ir nelaiminga. Už tvoros matosi namukas. Gal kaimynams už tvoros galima būtų pasiūlyti? O gal už simbolinį mokestį galima būtų paprašyti, kad kaimynai pašertų, prižiūrėtų, kol kalytei nauji namai ieškomi? Kad tik niekas jos ten nenuskriaustų. Labai gaila, kad giminaičiai negali pasiimti pas save šios gražuolės. Laikykis, Santa!
Mune58 (2012-07-05) (foto)
kokia nuostabi, o kartu ir nelaiminga VA:) Kad tik nepapultų daugintojams į rankas:( Ir laiko jai duota labai mažai, jeigu čia paminėtos tos šventės - mindauginės:(


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 180
   

Komentarze

Wilmante (8:57) >>
Nuoširdus ačiū Mildai G. (10), Nijolei M. (7), Laimai Z. (15), Andriui V. (20), Argučio skola...
Wilmante (15:33) >>
Kalbėjau su prieglaudos veterinarijos gydytoja, Argutis jaučiasi neblogai, tik blogai, kad nori...
Wilmante (15:29) >>
Sekmadienį susidėjau padovanotą puikų antkaklį, tepaliuką žaizdoms, lašus nuo parazitų...
Birmanukas (15:46) >>
Liūdesėlis koks, ir labai gražus, drūtukas. Gal pralinksmės mažutis.
Alusia (13:19) >>
Šis milžinas dabar Šlapios nosytes globoje. Labai DĖKOJU už suteiktą šansą!
Alusia (13:01) >>
Šiandien paleisti atgal Rudulė ir Pipiras: https://youtu.be/fiwgJ8N9FV 4 gal kas turite...
Polio-mama (12:46) >>
Kokios žavingos :)
Alusia (9:03) >>
Dėkoju, Wilmante, bet pas pradingėlį virš lupos ryški balta dėmė, pas mano rastinuką nėra...
Wilmante (8:26) >>
labai mielas katulis, o tai negalėtų būt šis pradingėlis...
Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(