LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Otrzymała pomoc

Opisanie:

Reg. Nr. 33 mišrūnas, patinas, ~3m., iš Užusienio g.

Nazwa zwierzaka: Reg. Nr. 33
Gatunek: pies
Liczba zwierząt: 1
Rasa: Mieszaniec
Płeć: samczyk
Wiek: 1-3 lata
Kategoria wysokość: średnie (30 - 60 cm)
Rodzaj włosów: krótkie futro
Kolor: biały, brązowy
Region: Litwa, Vilnius City, Vilnius
  
Nazwa właściciela: Grinda, Vilnius m. schronisko dla zwierząt
Adres: L. Giros g. 131, Vilnius
Strona internetowa: Grinda.lt
Konto bankowe: n/d
Kod : n/d

Numer ogłoszenia: 65366
Zamieszczone: 2014-01-20 | aktualizacja: 2014-02-04 | zdezaktywowane: 2014-02-04
Liczba odsłon ogłoszenia: 10955
Poprzedni status zwierzęcia: Znaleziono i dar

Komentarze

Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Cipsia, aisku savaime, kad juridiskai suo mano. Jei kils kazkokiu problemu su perdavimu, zinoma, kad as isikisiu ir sunkiai isivaizduoju, kad man gali negrazinti. Tegul tik pabando, bet as tikrai nemanau, kad to reikes, nors ir nepazistu ponios Marytes.
Zet (2014-02-05) (foto)
gal namų globos jam ieškot reikėtų?
Čip (2014-02-05)
Su Maksu reikia dirbti individualiai. Jam šios dvi savaitės buvo tiesiog tragiškos. Šuo neskiria Grindos ir prieglaudos, jam kalėjimas ir tiek. Šoko ant būdos, paskui per tvorą, tik, matyt, apie lenciūgą pamiršo. Kadangi tą akimirką neturėjau kur kitur jį saugiai padėti, tai padėjau į vagoną. Bandė pribaigti jau Spaikio pradėtas draskyti grotas, perkėliau į kitą narvą. Problemiškas, jautrus, išsigandęs šuo. Bent jau kol kas. Su juo reikia dirbti...
Cherry (2014-02-05)
Drįstu priminti, kad šis skelbimas - irgi ne apie komentavimo (dažnai - tiesiog pasiplepėjimo iš neturėjimo ką veikti) galimybę, o apie šuniuką, kurio gyvybei, pasirodo, gresia realus pavojus. Nes nevisada prie jo bus žmogus, išvaduosiantis iš kilpos. Ir visai nesvarbu, kieno teritorijoj jis bus. Su siaubu prisimenu vieną panašiai pasikorusią mažylę ir mano pažįstamo taksą. TikėsiNiekada negalvojau, kad taip pasakysiu, bet gal Grindoje jam būtų saugiau?
Daina1 (2014-02-05)
Komentavimo prie gyvūnų turi būti sugrąžinta, nes tai jau diktatūra. Be to prarandama galimybė aptarti gyvūno būdą ir jo poreikius. Privati įmonė gali elgtis kaip jos savininkas nori, o čia yra viešas dalykas. Taip negalima. Susidaro įspūdis, kad kažkas yra slepiama ir vyksta nežinia kokie dalykai. O kas dergtis nori , tas ,,lazeiką,, visada suras!
Settle (2014-02-05) (foto)
Marytė bet kam savo gyvūnų nedovanoja, bet kiek turėjo jauniklių, tai visi išdovanoti. Raida ir Spirgius iš suaugusių per pastaruosius du mėnesius irgi padovanoti. Nėra, kad nedovanoja.
Linari (2014-02-05)
O siaube...vargšas šuva. Laimei, kad tuo metu Čip buvo. Man tik įdomu, jeigu jį perkels į Balčiaus voljerą, kur Balčius dėsis? Atgal į dėžę?
Cipsia (2014-02-05)
Atsiprašau, galima ir aš su savo trigrašiu. Daiva_B, juridiškai šuo yra Jūsų, juk Jus Grindoj už jį pasirašėt, tai Jums nekiltų problemų atsiimti jį iš Marytės ir perduoti LGGD, jei kartais Marytė pati nenorėtų jį perduoti LGGD ir žinoma, jei LGGD norėtų jį perimti. Aš nepažįstu Marytės, tikriausiai ji puikus, labai mylintis gyvūnus žmogus, bet man kažkaip susidarė įspūdis, kad jinai nenori dovanoti savo globojamus gyvūnus. Gal aš klystu. Na, žodžiu, čia tarp kitko.
Cherry (2014-02-05)
Ai, Settle, juk pats puikiai suprantate, kas bangas kelia.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Benigna, klaidu daro visi, kurie kazka daro. Sveikinu Jus, jei esate ta tobuloji, kuri ju nedaro.
Settle (2014-02-05) (foto)
Rietenos buvo prie kokių 3 šunų, ten komentarai buvo išjungti. Kuo kiti skelbimai užkliuvo tarybai, kur po kelias dešimtis komentarų vien apie šunis buvo - nesuprantu. Na, ne esmė, nori taryba cenzūros - tegu turi. Savanoriams tai šunimis prieglaudoje rūpintis netrukdo.
BenignaB (2014-02-05) (foto)
nes prasideda rietenos,ir santykiu aiskinimasis.
DaivaPu (2014-02-05)
Daiva_B, nesijauskite kalta, tai aš čia šitą košę užviriau, mano ir atsakomybė didžiausia. Marytė man vakar labai vėlai skambino ir sakė, kad nakčiai įsileido į vagonėlį, o ryte apgyvendins uždarame voljere. Kai tik su ja vėl susiskambinsiu - parašysiu. Aišku, kad darysiu viską, kad jis greičiau pasidovanotų. Iššukuosiu ir padarysiu naujų nuotraukų, skelbimus dėsiu ir toliau. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Settle (2014-02-05) (foto)
LGGD Taryba nusprendė, kad komentarai prie šunų skelbimų bus negalimi. Plačiau gal jos ir gali pakomentuot, paklauskit Giedrės arba Natalijos, kodėl joms šita cenzūra reikalinga. Aš nežinau.
Birute-j (2014-02-05) (foto)
O kodėl negalimo komentarai prie LGGD šunų? Paaiškinkite kas nors.
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Be zodziu.Tikrai,kad sulauke pagalbos.
Settle (2014-02-05) (foto)
O kas sako, kad Marytės gyvūnai kažkam priklauso? Nepriklauso. Todėl ir sakau, kad kažkokie veiksmai gali būti tik abipusiu sutarimu.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Benigna, aisku, kad nepriklauso, bet Giedre sake kad blogiausiu atveju perims LGGD.
Cherry (2014-02-05)
Tai jeigu norėjo paimti ir globoti, kaip šunius atsidūrė vagonuose? Laikinai? Ar dar paims?
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Settle,nuo kada Marytes gyvunai priklauso LGGD?
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Bukit geros, informuokit, kaip toliau klostosi....jei bus problema, ieskosiu kazkokio patikimo varianto....vistiek jauciuosi atsakinga uz susiklosciusia situacija, visi mano globojami gyvunai labai saugus, bet ikurdinau juos pas pazistamus zmones, o cia susimoviau
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Negrese, tiesiog DaivaPu labai norejo paimti ir globoti iki padovanojimo....vistiek geriau nei Grindoj....o gavosi atvirksciai
Settle (2014-02-05) (foto)
Jei Marytė perkels jį į senąjį Barso uždarą voljerą, tai ir problemos neliks. Nereiks niekam nieko perėminėt. Nebent tiek LGGD TARYBA, tiek Marytė norės į prieglaudos voljerą jį perkelt.
Cherry (2014-02-05)
O ar jam kas nors grėsė, kad reikėjo perimti iš Grindos?
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Taip,tiesa.Daug kas isluze,baigia sugriuti.Bet planuojame talka,ir viska kiek imanoma remontuosime.Svarbiausia tuos 2 isluzusius lauko voljerus sutvarkyti,ir 1 vagona.Savaitgali tvarkysime.Tai jus manote,jog LGGD dabar perims is Marytes???
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Settle, jo, man ir Giedre siandien ta pati sake - pirmenybe seniai laukiantiems pagalbos...nu ziauriai gaila, kad taip gavosi :-(
Settle (2014-02-05) (foto)
Vietų yra LGGD, atsilaisvinęs Mersio didysis voljeras, Heros nebėra. Pirmas vagonėlis beveik tuščias, lauko voljerai keli laisvi yra (berods 2 šunys laikinoje globoje, tai užimt visų negalima). Tik va bėda, kad tiek vagone, tiek lauko voljeruose dabar išgraužta ir išlaužyta viskas, tai be remonto ten šunis nesaugu laikyt.
Šiaip Benigna gerai sako, pirmenybė seniausiai laukiantiems, tą patį ir Anželika visą laiką kartodavo.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
DaivaPu, labai prasau pasiaiskinkit ir Jus - jei jau taip gavosi, reikia kapstytis :-) Jei suniuka tikrai perims LGGD, Giedre prase pagalbos fotografuojant, su skelbimais. As tikrai neplanavau aktyvaus rupescio situo suniuku, nes paprasciausai neprivazinesiu i Nauja Vilnia, ir kitu isipareigojimu daug turiu.
Settle (2014-02-05) (foto)
Herą kažkur į Ukmergės rajoną berods išvežė savaitgalį bandomajam laikotarpiui. SasananA gali plačiau gal informuot, ji berods kontaktuoja su šeimininkais. O slėpt tai niekas neslepia, tiesiog LGGD Tarybos sprendimu prie visų šunų komentavimas išjungtas, tai nėra kur apie tai parašyt.
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Tai ji ka i vagonus,pas Maryte nuveze???
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Bent jau man buvo perduota informacija, kad LGGD negalejo priimti del vietu trukumo. Bent jau as nesmerkiu prieglaudu - na ne gumines jos...
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Kiek as zinau i Heros vieta,bus atvezta ta kalyte,kur ilgiausiai Grindoje sedi.Rotveilerio misrune.O sitam suneliui Grindoje pavojus grese maziausiai,del to ir buvo nuspresta jo neperimti.Reikia vadovautis ne savo simpatijomis,o realia padetimi Grindoje.
DaivaPu (2014-02-05)
Šuniuką jau vakar žadėjo perkelti į Balčiaus voljerą, kuris yra visiškai uždaras, iš ten nėra kaip iššokti.
Xiri (2014-02-05)
Hera.grazuole puikuole Hera ,padovanota?kodel tokia paslaptis?aina sau,kaip apsidziaugiau...
BenignaB (2014-02-05) (foto)
Pas kuria cia Maryte jis buvo nuveztas?
Settle (2014-02-05) (foto)
O tai kodėl pas Marytę tas šuo nukeliavo, o ne LGGD voljeruose? Hera gi padovanota, į jos vietą galima, iš ten tikrai nepabėgtų.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Cherry, manau kad deja gali.....sakau - sunelis ziauriai hyperaktyvus, nenustebciau, jei del sitos priezasties juo ir buvo atsikratyta, nors tikrai grazus ir meilus....ziurint kokio ilgio grandine....jei jau taip vyksta reikia trumpinti grandine, kad nepasiektu tvoros...bet Giedre sake, kad situacija yra stebima
Cherry (2014-02-05)
Bet jis gali, būdamas pririštas, bandyti dar kartą peršokti tą tvorą? Ar negali? Esu girdėjusi porą paslaugiai papasakotų istorijų, kurios baigėsi kur kas prasčiau.
IndreJ (2014-02-05)
panikos niekas ir nekelia, užduotas elementarus klausimas ir pateiktas lakoniškas atsakymas. ačiū dievui, kad viskas gerai baigėsi.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-05)
Prasau nekelkit panikos...suniukas nesusizalojo...kalbejau siandien su Giedre is LGGD...aciu Dievui Giedre reaguoja gana supratingai....situacija tikrai nemaloni, ypac man, nes norejau padeti, o gavosi kaip visada...maza to pasiuliusi pagelbeti su transportavimu sutarti su Grinda pasirasiau savo vardu, todel formaliai visa atsakomybe uz ivyki gulasi ant manes, na ir aisku rupestis kur dabar saugiai perkelti suneli. Sunelis ziauriai hyperaktyvus, nenuostabu, kad bande istrukti. Maza to dar ir nemazu nuostoliu patirsiu - kol nuejau i parduotuve suo nugrauze abu priekiniu sedyniu dirzus, kur prisiristi vairuotojui ir keleiviui, net neisivaizduoju kaip ir kiek man tai kainuos. Daugiau nebeapsiimsiu jokiu globu, kur asmeniskai nepatikrinsiu globejo.
Čip (2014-02-05)
Ačiū D, ne. Neteko tik kuokšto plaukų. Na ir dar kokio milijardo nervinių ląstelių. Žiauriai stresavo, dar valandai praėjus nuo įvykio lekavo kaip po kroso bėgimo. Šiaip gerietis, uodegėlę vizgina, bet labiausiai nori sprukti - greitai ir kuo toliau
IndreJ (2014-02-05)
koks siaubas, Čip ar jis nesusižalojo?
Čip (2014-02-05)
Vakar Makso naujo gyvenimo pradžia pas Marytę galėjo sutapti su pabaiga. Bandė pasprukti iš voljero, šoko per tvorą ir... pasikorė. Niekam nelinkiu tokio strioko, kaip traukti paklaikusį šunį iš kilpos. Na, dabar jau tikrai kaip antrą kartą gimęs, mažu pasiseks jam...
DaivaPu (2014-02-04)
Ką tik paskambino Daiva_B, Maksas jau jos mašinoje :))) Po darbo iškart važiuosiu su dovanom susipažint gyvai su šiuo gražuoliu. Daiva sakė, kad labai geras šuniukas, tvarkingai sėdi mašinoje :)
DaivaPu (2014-02-04)
Na taip, Daivutės_B pasiūlytas globos variantas pasitvirtino :) Šiandien per pietus supirksiu kraitelį Maksui (toks bus jo vardas kol nauji šeimininkai neduos kito) :) Iš Grindos išpirkinėti nereikia, dovanoja jie. Susimokėti reikia jei savo augintinį atsiimi arba priduodi.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Aciu Mune, na ryt bus proga issiaiskinti.
Mune58 (2014-02-03) (foto)
nepraėjus karantino, lygtai skiepytus šunelius atiduoda laisvai. Bijau suklaidinti, būtų gerai, kad parašytų kas nors tiksliau iš vagonėlių merginų.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
O jeigu nepraejes karantinavimas? Cia jau kitus gyvunelius turiu omeny?
Mune58 (2014-02-03) (foto)
o išsipirkti, ko gero, reikia tuo atveju, jeigu atsiima gyvūną tikrieji šeimininkai.
Mune58 (2014-02-03) (foto)
Daiva_B, jau jam turėtų karantinavimo laikotarpis (14 dienų) eiti į pabaigą. Manau, kad Grinda turėtų atiduoti šunelį.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Na, matyt Daiva jau nebeprisijungs siandien, tai vistiek labai noriu pasidziaugti - ryt paimu suniuka is Grindos ir keliauja globon iki padovanojimo. Mergaites, ar Grinda kazkaip laisvai atiduoda? Kazkas kazkada rasinejo, kad ispirkt reikia or something. Ryt dar bandysiu pas viena moteriske su pakisa uzsukti del sito sunelio http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.65181
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Niu laukiam DaivosPu su gerom naujienom :-)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Deja, moteris, pas kuria norejau priglausti, serga ir neturi galimybiu rupintis. DaivaPu, parasysiu dar az veliau, dabar islekiu i vet.klinika su katyte. Vistiek ka nors sugalvosim. Parasykit man i az kuriam rajone gyvenat.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Nu as beveik isitikinus, kad sutarsiu, reik tik popietes palaukti, nes zmogus dabar negali prie kompo prieiti.
DaivaPu (2014-02-03)
Daiva, labai Jums ačiū, kad rūpinatės šuniuko gerove. Toks kailiniuočius tikrai šiltoje būdelėje galėtų namų laukti. Jei atsirastų laikina globa, tai rašykite čia arba skambinkite man 864896711, maistelio arba pinigėlių perduočiau.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Ai jau pati pamaciau apacioje, kad gali ir prie budos gyventi...
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Popiet paaiskes, teks dar biski pakentet mazuliui, ar jis labai didelis? Ar is bedos gali bent laikinai gyventi prie siltos budos ar kokiam sandeliuke su galimybe iseiti i kiema?
Lorrim (2014-02-03)
Kad tik tau brangioji pasisektų.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Bandysiu siandien ieskoti kur priglausti
Gilanda (LGGD, Vilnius schronisko) (2014-02-03)
Dar vis Grindoj :(
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-02)
Ar suniukas dar Grindoj? Turiu ideja kam pasiulyti, gal paimtu bent laikinai globai sita arba sita grazuoliuka http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.65181
DaivaVa (2014-02-01)
Grazus gi Daiva tavo mylimukas. gal gi kas pastebes
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-01)
Daivut, pas save matyt niekaip negali priglaust, jei jau taip beviltiskai prasai visu pagalbos...zinau ka reiskia, kai gyvulelis atrodo MANO, kaip gaila, kad visai neturiu kur suneliu priglausti.
DaivaPu (2014-02-01)
Prašiau LGGD leisti į būdelę, bet NE... Neesu turtuolė, bet skiepą, maistelį ir skanukus auklėjimui galiu parūpint. Įkėliau skelbimą į skelbiu.lt, ten daug lankytojų, gal pasisekks :(Nors šitas šuo, taip norėčiau pasakyti MANO...
Myxsider (2014-02-01)
taip ir norisi, iššukuot, išmaudyt ir perfotografavus padovanot, bet galimybių nėra. bet gal kas nors su Daivos Pu žadamu išlaikymu galėtų tai padaryti?!
Angel (2014-02-01) (foto)
Šis šunelis labai mielas, draugiškas, ne vieta jam prie būdos :)
SasananA (2014-02-01) (foto)
Oj, koks gražus liūtas! Jam tik ant minkštos lovos karaliaut. :)
Myxsider (2014-02-01)
DaivaPu, o gal kitos prieglaudos padėti galėtų, jei visas išlaikymas žadamas? :(
DaivaPu (2014-02-01)
Žinai, groži, prašiau dėl Taves, kad į vagonėlius priimtų. Bet ne...Žinai, kiškuti, kad ir skiepukas ir visas išlaikymas būtų Tau, bet... Nepriima Tavęs į prieglaudą, palauk, mažuti....
DaivaPu (2014-01-29)
Nenusimink, išduotas liūdesėli, kantriai lauk to, kas brangins tave visą likusį gyvenimą...
DaivaVa (2014-01-28)
o tai gal vagoneliuose vietele jam ir dar tam senbuviui is grindos, kur vargsas nuotraukoj ant zemes guli atsirastu? Kazkaip paskutiniu metu tik katukais ir katukais rupinamasi, o kur sunu myletojai pradingo?
DaivaVa (2014-01-28)
tai jau tikrai
Lorrim (2014-01-28)
Oi kaip reikia nors laisvos būdelės, mes kailiuoti šalčio nelabai bijom , bliūdelis su maistu bet kokį šaltį nuvis.
DaivaPu (2014-01-27)
Gražus šuo ir toks išmintingas žvilgsnis... Skaudu žiūrėti :(
Egleee (2014-01-24)
grinda perfotografavo šitą vaikiną, iškart kitas reikalas:)


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 130
   

Komentarze

Tadas12 (11:30) >>
Sveiki, Ermitaže būna gerų pasitaiko nuolaido, o jeigu turite ERMI klubo kortelę tai dar...
Villi (20:29) >>
nebėra Grafuko, sunkiai apsirgo, teko paleisti...
Nedtoto (10:31) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Maotas (21:52) >>
gaila kaciuko toks grazus ir pukuotas. as manau kad reikia kuo labiau skleisti informacija apie...
Caroeterk12 (9:13) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.