LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
   

Komentarze

(1208)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
Jurgiukas (2019-02-15) >>
Toks gražus mažas šuniukas jau metai laiko prieglaudoje.
Jurgiukas (2019-02-15) >>
Kada Čipsą kas nors pastebės?
Jurgiukas (2018-02-17) >>
Kodėl neleidžia nuotraukų įkelt?
Jurgiukas (2017-05-16) >>
Ne tikrai ne baltas. Jis turi rainos spalvos. Bandžiau gaudyt, bet labai bailus. Kaip dėjo kojas, net į gėlių tvorelę atsimušė. Dabar jau kelinta diena nesirodo, matyt išgasdinau, bet maistą naktį suėda visada.
Jurgiukas (2017-05-12) >>
Ne, tikrai ne tas. Kur prie manęs vaikšto tai baltas su pilku spalva.
Jurgiukas (2017-05-12) >>
Padėjau maistelio, bent jau tegu pavaldo jei ateis dar .
Jurgiukas (2017-05-12) >>
Čia Vilniuje. Pilaitė, Kriaučiūnų gatvė. Buvau pažiūrėti lauke, bet nesimato niekur to vargšelio:(. Atrodo vos paėjo, bet nėra. Jis tikriausiai tik naktį ateina prisiglausti į mano globojamo katino namelį, paskui bando slėptis kažkur. Benamiukas, skaudu dėl tokių. Ir visada jie papuolą mano regos zoną, kad skaudintų širdį.
Jurgiukas (2017-03-07) >>
Kur tie Draseikiai randasi? Labai panašų, beveik tokį patį mačiau šiandien Pilaitėje (Vilnius). Žingsniavo Įsruties gatve, atsigėrė iš balos vandens, paskui bandė draugauti su kitų šuneliu, bet tas pyko, tada pasuko į Vidūno gatvę.
Jurgiukas (2015-01-13) >>
Priduota iš namų:(. I kuo gi tu nusikaltai stačiaause? Ilgesingai žiūri kažkur į tolį, ilgisi gal.
Jurgiukas (2014-01-26) >>
Pasidalinau facebooke. Tik tiek galiu padėti šiam nabagėliui.
Jurgiukas (2014-01-26) >>
Kaip sekasi dovanoti? Ar yra norinčių? Nustebau, kad tokį šunį laiko lauke (jis gi neturi poplaukio, gali žiemą sušalti, nebent nuo mažens pripratino) ir dar prie lenciūgo, siaubas. Jie gi tokie draugiški, visiškai netinka prie lenciūgo.
Jurgiukas (2013-10-12) >>
Alytuje yra Šansas. Aš kažkada į juos pagalbos kreipiausi dėl nėščios kalytės, kurią buvau taip pat radus Lazdijuose prie kelio belaukiant kažko:). Man jos padėjo su globa, ir kalyte sterilizavo ir priglaudė, ir namus surado.
Jurgiukas (2013-10-11) >>
Druskininkuose ir Alytuje yra prieglaudos, galima bandyti prašyti, kad priimtų, arba bent į eilę pastatytų. O gal tas šuniukas turi namus? Gal mėgsta šiaip pavalkatauti, o gal rujojanti patelė šalia gyvena? Yra šunų, kurie mėgsta po balkonais pasibastyti. Man kyla klausymai; kada jis ten atsirado? Ar pastoviai jis ten būna, ar tik kartais pasirodo? Ar panašus į valkataujantį? Ar turi antkaklį? Ar gali būti grynaveislis? Parašykit daugiau info, nes kitaip pagalbos nesulauksit. Reikia bent kelias savaites jį pasekti, paklausinėti pas kitus žmonės, gal jie dar turi kokios info. O gyvūnų mylėtojų visur yra, net ir Lazdijuose:). Pvz. ten gyvena Edda:). Ir dar daug tokių, kurie kaip ir jūs nori, bet padėti negali, nes jau turi savo augintinius. Svarbu ir tai, kad nelikot abėjinga.
Jurgiukas (2013-10-11) >>
Girdėjau, kad medžiojant dingo laiką, tai gal čia ta pati? Gal yra galimybė įdėti kokybiškenę nuotrauką? Nes norint padėti reikia matyti kam reikia padėti, o čia nieko nesimato.
Jurgiukas (2013-10-02) >>
Ar atsako numeris kitas?
Jurgiukas (2013-10-02) >>
Nenis nuo manes 100 Lt šios kalytės kraitelei tegu bus. Prašykit į mano pasta kur pervesti. Padarysiu pavedimą per savaite. Gal dar kas prisidės pinigais ar kažkuo šio nerealiai gražaus, gero ir protingo šuns naujo gyvenimo pradžiai. Tikiu, jei paims ją Kaunas, tai ir ateitis jei šviečiasi gera. Ji tikrai su mūsų visų pagalba ras gerus namus, reikia tik laiko. Laikas visagalis. Tad kur tas vairuotojas į Kauną, atsiliepkit.
Jurgiukas (2013-10-01) >>
Kokia ji graži. Tikras meilumo įsikūnijimas. Ar ji dar bastosi kaip benamė? O kur ji naktį miega, lauke? Ir neturi jokios pastogės? Žiauriai gaila, kaip norėčiau namuose tokį grožį turėt.
Jurgiukas (2013-08-30) >>
Labai panašus šiandien ryte lakste už Pilaitės, Kriačiunų g., buvo netgi su lenciūgu. Prieš kelas dienas taip pat mačiau, bėgiojo su mažu šuneliu.
Jurgiukas (2012-12-25) >>
Kiek zinau su situ suniuku jau viskas susitvarke gerai ar ne? Prasyciau svetaines operatoriu istrinti mano senesne zinute su telefonu, nes manau jo jau nereikia, o paciai istrinti neleidzia.
Jurgiukas (2012-12-23) >>
Šita tikrai turi šeimininkus. Vasarą mačiau kaip vedžiojo ją Pilaitėje moteris su paaugle dukra. Reiktų Pilaitėje prie parduotuvės skelbimą pakabinti.
Jurgiukas (2012-12-22) >>
Pernai ir aš buvau radusi panašią labradoro kalytę per pačius šalčius. Šeimininkė atsorado kitą dieną. Pasirodo, kad ta kalytė mėgsta pabėginėti. Šeimininkė jos needžioja su pavadėliu, o tiesiog paleidžia pasilakstyti, tai ji kartais ir deda į kojas. Sakyčiu įdomus šuns bruožas bėgti nuo šeimininkės:). Pabandykit paskambint paklausti šiuo telefonu 8 6*** gal čia ta pati. Nes jos šeimininkė sakė skelbimų nededa ir šuns neieško internetu. Tipo po kiek laiko pati pareina. Nu ir idomus elgesys.:)
Jurgiukas (2012-12-22) >>
Labai gražus kacas užaugo.
Jurgiukas (2012-11-07) >>
Aš ir šią kalytę mačiau prieš mėnesį, prie Santariškių klinikų. Ji ten stovėjo už kiosko, ir kažkokios dvi moterys jai mėtė maistą. Ji mielai jį ėdė, tik visai arti neprisileido. Kažkur per penkis žingsnius stovėjo. Joms bandant prieiti, ji traukėsi atatupsta. Bus ta pati, nes viskas sutampa, tik pilvas dar labai nsimatė prieš mėnesį.
Jurgiukas (2012-09-19) >>
Šunys labai mėgsta virtas kepenėles . O gal pas jį koks svetimkūnis gerklėje, kag negali praryti. Ar jam tikrino gerklę?
Jurgiukas (2012-09-19) >>
Aš ir skeptiškai žiūriu į visas diagnozes ir niekada nepasitikiu iš pirmo karto. Kai šią diagnozę patvirtins dar nors vienas specialistas, tai tada gal ir bus kažkas panašaus. Man teko išgyventi savo augintinio netektį per klaidingą veterinarų diagnozę, kai buvo paskirti vaistai, k,urie neišgydė bet nužudė. Tad pritariu dėl Cherry nuomonės, daktarai taip klysta.
Jurgiukas (2012-09-19) >>
Šuniui depresija, jis tiesiog nenori gyventi todėl ir apetitas dingo, o organizmas negaudamas reikalingų medžiagų pradėjo sirgti. Nemanykit, kad tik žmonės serga psichologinėmis ligomis. Gyvūnai irgi serga.
Jurgiukas (2012-09-19) >>
A6 galvoju, kad sveikas tas Lordukas, ir neturi jis jokių širdies kirmėlių. Taip begalvodamos, ir dar gydydamos neaišku nuo ko jūs jį į kapus nuvarysit. Jis neėda todėl, kad jam depresija - nėra namų, nėra šeimininko, nėra pastovaus žmogaus su kuriuo dirbtų, tai darbinis energingas šuo o turi merdėti narve, čia ir prasideda jo liga, nuo jos jis ir numirti gali. Jei daktarai neranda koknrečios ligos tai ir neieškokit jos. Reikia jam tikro šeimininko, o jei jo nėra tai bent globėko kuris jam duotu kuo daugiau vandens, kokybiško maisto, apetitą keliančių vitaminų, gal nepakenktų ir keletas lašelinių su ringeriu, kasd būtų atstatytas reikiamų medžiagų, mineralų ir vitaminų balansas, ir daug pasivaikščiojimų. O jūs kažkokias ligas iš fantastikos šalies sugalvojot, tegu ta veterinarė eina dar pasimokyt, matai šuo nevalgo, nes turi širdies kirmėlių nu ir pramanas.
Jurgiukas (2012-09-14) >>
Pieno šunims duoti visiškai negalima, nes jie neturi fermento, kuri pieną virškintų. Tai greičiausiai paleis vidurius:) Galima duoti vietoj pieno varškę, kefyra, rūgpienį.
Jurgiukas (2012-09-13) >>
Na aš su stafu nerizikuočiau o vat šitas tikrai nusipelne ramybes http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.47515
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>


Statistika Online: 130
   

Komentarze

Alusia (14:42) >>
Čia lankiau po operacijos...
Vyta (14:40) >>
Gal turit klinikų rekomendacijų dėl echoskopo katei? Kates kraujo tyrimas praeitą savaitę...
Alusia (14:24) >>
Su Simbute grįžome namo, ji dar silpnoka, valgyt nenori pati, nuolat miega, bet džiugina, kad...
Wilmante (10:02) >>
Gitana B., ačiū Jums nuoširdžiai, kad palaikot mus, kad ir visiškai beviltiškas (25 eur)....
Wilmante (9:55) >>
kaip Simbukė? Tiek bėdų mažam vaikui:(
Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves