LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
   

Komentarze

(760)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
Guste.mi (2015-03-06) (foto) >>
man ši panaši į Beisę, bet sunku iš tokios foto spręsti - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1580957948857526&set=o.114534541899747&type= 1&theater
Guste.mi (2014-11-27) (foto) >>
ačiū, Rūta!
Guste.mi (2014-11-25) (foto) >>
naujos Freduko foto - http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.40601
Guste.mi (2014-11-25) (foto) >>
taip, jis medžioklinis šuo, todėl su katėm (manau, kad su visokiom žiurkytėm ir kt graužikais taip pat) nesusidraugaus. Su kitais patinais irgi nėra linkęs sutarti, bando dominuoti, su kalytėm bendra kalbą randa.
Guste.mi (2014-11-24) (foto) >>
Vilnius :)
Guste.mi (2014-11-24) (foto) >>
Judita, negali, nes turi 16 m. katiną, sode galėjo juos atskirti, o bute niekaip.
Guste.mi (2014-10-24) (foto) >>
nežinau, iš ko jūs išskaitėt, kad neverta gelbėti, nes tokios minties nebuvo ir nieko panašaus nerašiau. Gelbėti verta, mažyliai gi nuostabūs ir nekalti, kad atsidūrė tokioj situacijoj ;) Rašau tik, kad reikia gerai apgalvoti, gerai pasiruošti ir pasiruošti įvairioms situacijoms, neužtenka globos savaitei, neužtenka 200 lt (teigiant, kad jiems nereikės jokių išlaidų) ir pan.
Guste.mi (2014-10-24) (foto) >>
Lengva čia dabar visoms pasvaičioti, kaip būtų, jei būtų. Jums atrodo paprasta paimt katę su leliukais ir nuvešti kažkam savaitei, tada rasti kitą globą ir vežti vėl kitiems..? Nėra taip paprasta, kaip atrodo. O kas jei dėl streso, vežiojimo ir pan. katė atsisakys vaikus maitinti? Tada nebebus taip, kaip Jums atrodo - "jokių išlaidų nereikia,juk katė-mama maitina", kas tada apsiimtų mažylius išmaitinti? vėl ieškoti naujo globėjo? Negi sudėtinga? Todėl kiekvieną kartą, turi būti viskas gerai apgalvojama. O žinot, kiek kartų globėjai persigalvoję skambina ir sako - "pasiimkit katę, ji visiškai laukinė!", nors būna paaiškinama, kad ji gali bijoti ir pan. Kur tada būtų reikėję katę su leliukais dėti? Kodėl buvo kalbama, kad katė laukinė - gal todėl, kad buvo ruošiamąsi viskam, nes neaišku, kokia ten situacija iš tikro. Siūlot narvą pasidaryti ipatiems - o Jūs nepagalvojot, kad savanoriai po darbo lankydami turimus globotinius, nebeturi laiko nei parduotuvėse medžiagų pirkti, nei matuoti, nei dar statyti narvo - ar suprantat, kiek tai užima laiko? Juolab jei narvas medinėm pertvarom, kur paskui jį dėti - kaip išdezinfekuoti? Juk nežinia, kokios būklės mažiai su mama ir kokių ligų gali atnešti. Tai paskui narvą išmesti..? Paėmiau kažką iš SOS'ų katę (nors ji buvo išgelbėta, turėjo narvą), kuriame būdama laukinė nesidaužė, bet o žinot - ji visus savo "reikalus atliko ten, kur guli, guolyje, šalia leliukų. Ir žinot dar - ji nustojo maitinti. Gerai, kad tuomet turėjau galimybę laukinę katę su mažiukais įkurdinti vonioje, kur ji vaikščiojo laisvai, turėjo dėžę pasislėpimui, kai ateidavom į vonią. Vaikus išmaitino. O jei niekas nebūtų galėjęs jos paimti?.. Nekalbu apie tai, kad vaikai paaugę susirgo grybu ir gydymas buvo ilgas ir nuobodus iri deja, tai užtruko ne kelis mėnesius. Ar visi globėjai gali suteikti tiek laiko? Ar lengva paskui rasti kitus globėjus, kurie paimtų sergančius (juk dažniausiai globėjai turi savų augintinių, o jų sveikata niekas nenori rizikuoti).
Guste.mi (2014-07-14) (foto) >>
Użytkownik usunięty komentarz
Guste.mi (2014-07-14) (foto) >>
atlikus nemokamą paiešką registrų centre radau štai tokią info, prašymas įregistruoti pateiktas, tačiau kažkodėl nėra įregistruota- 303255571 Viešoji įstaiga Gyvūnų globos namai "Faustas" Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žemynos g. 17-14 Viešoji įstaiga Teisinis statusas neįregistruotas - http://www.registrucentras.lt/jar/p/index.php?pav=faustas&kod=&sav=&sta=&for=&p=1
Guste.mi (2014-05-31) (foto) >>
nuvažiavus kalytės neberadau, bet kadangi sužinojau, jog ją pasiėmė šeimininkė, užsukau į svečius. Šeimininkė pakvietė į vidų, pavaišino kava, pakalbėjom. Šunytė tikrai sena, gal todėl pasirodė sužalota, turi karpų, kurias nusidrasko ir šašiukai lieka. Kadangi jos gyvena pirmam aukšte, vakar naktį ją išleido į kiemą, tačiau kalytė kažkur dingo, neprigirdi, tad prisišaukti jos neina, šeimininkė jos nerado. Tačiau kadangi, neprigirdi, taine pirmą kartą ji nubindzena savais keliais, bet paprastai pati ir pareina po kelių val. Šeimininkė žinojo, kad grįš ji, tai labai nepergyveno, tačiau paryčiais turėjo išvažiuoti, o kai ji parvažiavo, šunytę rado prie laiptinės. Kadangi šunytė pavargus buvo po nuotykių, tai sunkiau ir ėjo. bet mane patikino, kad kaip tokio amžiaus šuo yra žvali, tik po ilgesnių pasivaikščiojimų jau sunkiau laiptas lipa. Būtų gerai, kad moderatoriai pataisytų naujienos pavadinimą, nes pagalbos nebereikia.
Guste.mi (2014-05-31) (foto) >>
kalbėjauu su Lina, šunytė nepaeina, greičiausiai partenka mašinos, gal kažkas lūžę, neaišku. Yra šeimininkė, jai ši kalytė vkr pabėgo. Šeimininkė ne vilniuj, grįš už pusantros val. Šuo sužeistas, sunkiai kvėpuoja. Važiuosiu pažiūrėti ir jei reikės nuvešiu į vet. kliniką
Guste.mi (2014-05-31) (foto) >>
Visų pirma, mėnuo laiko yra labai mažas tarpas šuniui apsiprasti. Gal mažylė dar stresuoja, gal ten visi šokinėja aplink ją, jai dėmesį rodo, tuzgija, neleidžia vienai pabūti. Manau, reikia ją palikti ramybei, jei yra nuolat kalbina ir pan. Tegu apsipranta. Antra, nuimti visas palutes, be išimčių. Trečia, nuvežti pas veterinarą šlapimo tyrimui, maža kas, gal peršalo. Paskui, stebėti, kada ir kaip šlapinasi - gal tikrai nevalingai, reiškia reikia vet gydytojo konsultacijos. Mano šunei kai buvo šlapimo pūslės uždegimas, tai ji sysino namie ir didžiulėmis balomis. Mano mamos šuo, kadangi turi problemų su akmenimis šlapimo pūslėje, kai jam pablogėja pradeda sysinti ant sofos pagalvėlių, matyt, galvoja, kad tuomet mažiau skaudės, o mes žinom, kad tai ženklas, jog reikia gydyti. jei vis gi su sveikata viskas gerai - narvo režimas, sveikas šuo po savim nedaro. kai tik namie nieko nėra į narvą, kai negali prižiūrėti, kad nedergtų namie - į narvą, nakčiai - į narvą. Jei pagauni namie dergiant - subaram, o padarius lauke šokam laimės šokį, duodam skanukų, žaidžiam ir kitaip skatinam. Taip pat sureguliuoti pasivaikščiojimus - eiti pagal grafiką, kas 4 val., po kokį 20-30 min (jei tik yra galimybės). Šerti taip pat pagal grafiką, visada tuo pačiu metu. Neduoti nieko nuo stalo ir pan. Manau, griežtai laikantis dienotvarkės viskas turėtų susitvarkyti su laiku, vėliau pasivaikščiojimus bus galima retinti iki 2-3 kartų per dieną. Tačiau pasivaikščiojimai turi būti smagūs, per juos reikia ir pažaisti su šunim ir komandų pasimokyti paklusnumo, reikia kurti ryšį tarp šeimininko ir šuns, be to tik pavargusį šunį galima uždaryti į narvą. Ir aišku, nelaikyti šuns narve jokiu būdu dienos metu 6-8 val. Tačiau jei nėra kantrybės ir norų - geriau, kol šuo dar nesugadintas rasti jam kitus namus. Sėkmės ir kantrybės šeimininkei! Žinau, kad nelengva, bet šuo jau ne mažiukas, greitai turėtų perprasti taisykles, svarbu tik, kad jos būtų ir jų būtų laikomasi.
Guste.mi (2014-05-10) (foto) >>
mano foksė pats mieliausias šuo, priglaudė ją kai jai buvo mždg 8-9 mėn. Pas globėją vaikė visas kates jos. Pas mus kačių šeimyna augo, tačiau ji juos bandė pjauti. Bandėm pažindinti su dar kelių sav kačiuku - puolė. Buvom parnešę katiną dar po narkozės neatsigavusi, užkėlėm ant pečiaus - ardėsi taip tą katiną užuodusi, kad galvojom pečių nuvers. Lauke visus katinus medžioja. Tiesa, su žiurkėm puse metų gyveno, tačiau jos buvo kitam kambaryje ir jei pavykdavo atsidaryt to kambario duris ir nuversti narvo, jausdavosi labai savim patenkinta. Tad aš nerizikuočiau, tačiau galbūt Jūsų foksas švelnesnio charakterio?
Guste.mi (2014-03-28) (foto) >>
man atrodo, kad gyvūnai taip dažnai elgiasi, nes jiems skauda ir jie galvoja, kad ten minkšta ir mažiau skaudės. Mano mamos mopsas sisioja ant sofos ir ant jos esančių pagalvėlių kai jam skauda šlapimo pūslę - pas jį kaupiasi akmenys ten ir jam skauda, neprasisioja ar pradeda šlapintis krauju. Galbūt reiktų atlikti šlapimo tyrimą ir nustatyti ar nėra uždegimo pūslės, akmenų ar pan.?
Guste.mi (2014-03-04) (foto) >>
bandžiau ir aš jį pagauti, tai pagasdino, kad įkąs. Neprisileido. Ir kalytėm savo nesuviliojau - neįdomu. Per gatvę laksto, vos kelis kartus jo nenutrenkė...
Guste.mi (2014-01-26) (foto) >>
beviltiškas reikalas čia... pamenu prieš tris metus, kai kristina su mama atvarydavo į ozo pievelę maisto katėms nuolat... gydėm mes tas kates, vežiojom pas vetus maišiagala-vilnius-maišiagalas, nes tų katinų tik savanoriams reikėjo. ir nemažai buvo paimta iš ten, nes ten sąlygos klaikios ir tikrai jais ten niekas nesirūpina (pamenu, Meilutė (katė) buvo ne tik su grybų, žaizdomis, bet ir aptekusi blusom - gatvėj tokių blusėtų nesu mačiusi katinų) - negrąžinom, radom jai globą. Niekas turbūt nepasikeitė iki šiol. Skiepai - jau nebegaliojantys. Edis su Burgu (kaip suprantu) - namie net negyvena. Burgas - valkatauja po maišiagalą, kur miega ir glaudžiasi - neaišku. Turbūt pas Kristiną tik paėsti ateina (o gal ir ne, kas ten žino?), Edis neprisileidžia svetimų, jų bijo paniškai, bet kas ant rankų jo nepaims (kaip supratau irgi didžiąją laiko dalį praleidžia lauke). Murka - meili, draugiška. Bet susidariau įspūdį, kad beveik visi didžiąją dalį laiko praleidžia lauke, tai kaip ir nėra ten kur jų išmesti..? Pasidalinau FB prašymu, sukūriau naujieną, galėsiu dar kur paplatinti... Gaila katinų, bet jei nesugebi ir negali globoti - neimk, jei apsiėmei, reikia dėti pastangas ieškant namų/globos.
Guste.mi (2014-01-26) (foto) >>
Letenėle, po nauja naujiena yra pasiūlymas užregistruoti Murką į akropolio projektą - ar užregistravot? ten taip pats siūloma pasidomėti Pifo projektu - ar susisiekėt? Nepykit, bet atrodo, kad viską už jus turi padaryti kiti. Ar bent pasidalinot nauja, mano sukurta, naujiena kur nors? Ne vienas žmogus pasiūlė sprendimo būdą, tad vietoj to, kad rašytumėt, čia komentarus, kad neturit kuo šerti, gal verčiau sugaišti tas pačias kelias min ir parašyti tiesiai sos'ams bei pifui?
Guste.mi (2014-01-25) (foto) >>
geras Burbulas, ramus, nors baikštus, bet jau jo skruostų didumas! Bus be proto gražus didelis katinas, kai pasveiks.
Guste.mi (2014-01-25) (foto) >>
Šypsenytė Zuzu! kaip jos dar niekas nenugvelbė iš Gintarės? :)
Guste.mi (2014-01-25) (foto) >>
Žavinga! Karmen tikra gražuolė! Mano favoritė :) visai nenorėjau jos paleisti, jos kailis toooks minkštas, tankus ir švelnus, tik glostyti ir glostyti :)
Guste.mi (2014-01-25) (foto) >>
Zuzu tai juokdarė :) draugė visiems ji, kad tik su ja pažaistų. Katinus, kurie nesipriešina, nulaižo :D tikras vijurkas, visur jos pilna - ir vieną pakibina, ir kitą. Tik nuotraukose didelė atrodo, nors šiaip mažytė ir didelė tikrai nebus :)
Guste.mi (2014-01-25) (foto) >>
gražuolė Uma! ir truputį rubuiliukė, gerai pas globėją gyvena :D
Guste.mi (2014-01-20) (foto) >>
daugiau negu parašiau apie katinukus nežinau, tik perpasakojau Kristinos žodžius. Kaip suprantu Murka gyvena namuose (turbūt), bet mėgsta būti ir lauke - ar galėtų tik namie gyventi, be lauko, nežinau.
Guste.mi (2014-01-19) (foto) >>
Judita, taip.
Guste.mi (2014-01-18) (foto) >>
Aiste, tikiuosi, kad Kristina nepraleis šito pasiūlymo dar kartą pro ausis ir pasirūpins tokia galimybe. Gal kas nors turi idėjų, ką daryti su kitais kacais?
Guste.mi (2014-01-16) (foto) >>
Merginos, prašau atkreipkit dėmesį, gal kas gali paplatinti naujieną? Gal turit giminių/artimųjų/pažįstamų, kurie galėtų priglausti bent vieną kacą į kaimą/sodybą ar pan.?
Guste.mi (2014-01-15) (foto) >>
gavau info, sukurpiau šiokią tokią naujieną - http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.37593. Dabar labai reikia visų jūsų pagalbos ją paplatinant! Gal turit giminių pažįstamų, kurie gyvena kaime, sodyboj, vienkiemyje ar pan ir galėtų priglausti bent vieną iš šių katinų?
Guste.mi (2014-01-13) (foto) >>
kol kas iš Kristinos gavau tik Burgo keletą foto ir aprašymą - "Jis jau daug metų valkatauja po visą miestelį. Yra senas, kastruoti jau negalima." Laukiu daugiau info, nes na, turint tik tiek info tikrai kažin ar atsiras globa. Reiktų, kad viskas būtų aiškiau ir konkrečiau...
Guste.mi (2014-01-12) (foto) >>
sekliai morkos jūs merginos! :) nemačiau aš net kalytės. Bet bus turbūt ta pati.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>


Statistika Online: 146
   

Komentarze

Alusia (15:00) >>
Tokių gaudyklių metalas yra lankstus, nepatvarus, ties sujungimais prasiskiečia nuo stiprių...
Alusia (14:25) >>
Kažkada aš su labai panašia esu "pametusi" katina, visą laimė, kad tai įvyko pagavimo...
Tuomce (13:39) >>
Arba gal galite rekomenduoti, kur kokią nebrangią galima būtų pirkti.
Mune58 (13:07) >>
Edita stiprybės. Liūdna be galo ir graudu. Sunku bus pamiršti išsiskyrimą, bet laikykitės,...
IlonaKolit (19:05) >>
Edita, visa širdimi užjaučiu tave, judu su Liukučiu tiek daug atlaikėte, tiek kovojote.
Birmanukas (0:18) >>
Užuojauta, be galo liūdna. Liukučio pas jus praleido geriausius gyveniom metus, kaip karalaitis,...
Diroma (12:29) >>
Daugiau Šeinos foto šioje nuorodoje...
Wilmante (8:16) >>
Edita, be galo liūdna, užjaučiu ir kartu verkiu...:(
AisteIgn (13:04) >>
labai liudna :(
Vyta (11:22) >>
Stiprybes Edita...
Alusia (9:46) >>
Edita, žinote, kaip puikiai Jus suprantu, nes pas mane labai, labai panašus du viename namuose ir...
Polio-mama (9:38) >>
Du viename... Labai pažįstama, artima, sava. Užjaučiu, Edita. Daugiau nei nėra ką pasakyti...
Edda (9:26) >>
Mūsų nebėra... Jo nebėra. Likau tik aš viena... Vakar atsisveikinom. Liukui staigiai pradėjo...