LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

Atgriezās mājās

Apraksts:

Spalio 12 d. Vilniuje, Žvejų g. 2 (priešais „Vamzdžio“ skulptūrą) rastas katinas, labai jaukus, prisileidžia žmones, meilus, glaustosi. Katinėliui prilipo Klecko vardas. Kleckas buvo nekastruotas, bet Spalio 17 d. veterinarai jam sėkmingai tai padarė.

Taip pat pagal visas veterinarų rekomendacijas suėjus tinkamam laikui, Kleckui mes atlikome nublusinimą, nukirmininimą, apkarpėme nagus. Greičiausiai to gal ir nereikėjo daryti, nes katinėlis naminis, bet einame pagal visas rekomendacijas. Lapkričio 6 skiepysime nuo virusinių ligų. Taigi pas naujus šeimininkus Kleckas atvyks švarut švarutėlis.

Šiuo metu jis mūsų ofise Juozapavičiaus 9a. - čia galime supažindinti jus bet kuriuo dienos ar vakaro metu. Visas naktis praleido vienas ir nieko nenugriovė, daro į dėžutę ir mažus, ir didelius reikalus. Kai mes norime pažaisti su juo, jis žaidžia, kai dirbame, jis ilsisi šalia.

Jam tikrai reikia šeimininkų, bet mes jau turime gyvūnus. Galime palaikyti iki savaitgalio darbe, o jūs pabandyti susidraugauti savaitgalį. Jei sudvejosite, mes pirmadienį vėl priimsime ir ieškosime naujų šeimininkų.

Daugiau foto (nuolat atnaujinama): https://www.dropbox.com/sh/i3hm5ynm6wpeuvs/AACAJ_INpv1fF-WuHglwxTyXa?dl=0

Laurynas, 8 655 49895

Pazīmes : jautrs , draudzīgs
Dzīvnieka vārds: Kleckas
Dzīvnieka suga: kaķis
Dzīvnieku skaits: 1
Šķirne: Jauktenis
Dzimums: tēviņš
Seksuālā aktivitāte: nav kastrēts
Vecums: 7-12 mēneši
Spalvas tips: īsspalvains
Krāsa: svītrains
Atrašanās vieta: Lietuva, Vilnius City, Vilnius
Lietotājs: LLaurynas

Sludinājumu skaits: 87162
Ielikts: 2015-10-12 | atjaunošana: 2015-11-03 | deaktivēts: 2015-11-03
Viedokļu skaits: 39965
Iepriekšējs dzīvnieku statuss: Atrasts un pieejams dzīvnieks

Komentāri

P.nijole (2016-05-02)
Nu šakės :(
Alusia (2016-05-02)
Kleckas vėl pabego:(
LLaurynas (2015-11-06)
Nu va. Dabar jau pilnai ramu del Klecko. Aciu Laura uz pagalba! Kleckas gerai jauciasi. Jis namuose rado maziuka kaciuka, kuri seimininkai paeme is prieglaudos, kai dingo Kleckas. Jie labai gerai sutaria ir del to visi yra laimingi.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-11-06)
Kleckas-Lialius klinikoje paskiepytas ir sučipuotas pačių šeimininkų šiandien.
LLaurynas (2015-11-04)
Sutinku. Čia tikrai labai didelę širdį turintis žmogus turi būti. O dėl žmonių - manau su laiku mes visi pasikeisime. Važiuodami su mašina jau prisisegame, manau miškuose mažiau šiukšlinama, nes spec. šiukšles vežam į spec. aikšteles, pradėjome rūšiuoti šiukšles. Manau ir su gyvūnais pasitaisys situacija. Gal žmonės daugiau rinksis gyvūnėlius iš prieglaudų (kažkur lyg girdėjau, kad Norvegijoje net trūksta tokių gyvūnų). Susitvarkysim.
KeriFiesta (2015-11-04)
O aš sakyčiau, kad čia ne "gyvenimo būdas" toks, kai namuose atsiranda "niolika" priglaustų augintinių, o tiesiog tuose namuose gyvena geras, doras ir turintis širdį Žmogus. Tokiems šiais laikais labai sunku gyventi, nes kitaip mąstančių ir kitaip besielgiančių su gyvūnais yra kur kas daugiau. Žmonių egoizmas kartais peržengia visas padorumo ribas - tinkamai nepasirūpina savo gyvūnais, sulaukia jų pagausėjimo ir veža tai prie prieglaudų durų, tai į šiukšlių konteinerius, arba tiesiog išbarsto pakelėse. Argi tai žmogiška? Bet, deja, tokia tiesa. O kol žmonės taps Žmonėmis, daug, oi dar daug laiko praeis, o tie, pakeitę "gyvenimo būdą" kažin ar kada nors besugebės grįžti prie įprastinio, nes tam tiesiog nebus prielaidų.
LLaurynas (2015-11-04)
Įsivaizduoju mūsų ofisą - 14 darbuotojų katinų ir vienas žmogus:) Na žmogus turbūt tokioj situacijoj turėtų užimti žemiausias aptarnaujančio personalo pareigas:) "Niolika" - tai jau gyvenimo būdas. Pagarba visiems!
Amarile (2015-11-03)
LLaurynai, ne kelis - čia dažnas turi ...niolika, o kam pasisekė - ir dar daugiau. Savų ir/ar laikinai globojamų. Tik ne iš gero gyvenimo tai, ne iš gero...Dėl katinų mobilumo. Tikrai kartais būna taip sunku nuspėti, kokius (ne)mobilumo polinkius įgaus konkretus. Apstu kuriozų, kada tipiškas naminukas veržiasi laukan ar kada užkietėjęs laukinukas patampa visišku namisėda.
Judita 1 (2015-11-03)
O naminis Barnis labai nori į lauką prašo langą atidaryti,visada labai stebėti reikia.O kiek kartų ir iššokęs buvo,kartą ir pro duris,kol vyras dviratį įvežė.
Tipsiukas (2015-11-03)
Nesuprasi... Mano Pikutis vienintelis katinukas, kuris buvo paimtas is namu, namines kates. Kiti susirankioti is lauko. Del vieno Tipsio neabejoju, kad nera ismestas is namu, nes jis mano kiemo, kur anksciau gyvenau, laukinukes Tipsienes (taip vadinam) vaikas, iki 5 menesiu auges rusyje. O dabar pats didziausias naminukas ir mamyciukas. Karta iskrito is balkono ( su mano prieziura), tai bego kur akys veda ir baube ant viso kiemo, dukra sustojime girdejo.
Judita 1 (2015-11-03)
Vienintelį kartą Margutė,buvusi lauko katytė,buvo iškritusi pro langą,tai lipo lauko siena atgal tiek to lauko išsigandusi.
LLaurynas (2015-11-03)
Liuks! Viskas graziai ir jaukiai skamba.
Tipsiukas (2015-11-03)
Ir as telefonu rasau:))) Taip visada vengdavau radyti ne lietuviskais rasmenimis, o va kaip:))) Taip, mano visi nuskriausti, iskyrus globotinuka, kuris jau pradejo vyriuku kvepet ir man atrodo, neuzilgo vaziuos atsisveikint su konkolais. As neisivaizduoju kaip gyventi su nekastruotu katinu bute, o pas mane visi bernai:))) . Kieme , kaip nekeista, mano Pikio visi bijojo, dabar jau lyg ir nieko. Jis 8 kg sveria meskinas. Siaip jau toks pastebimas... ir nescia katyte vaikai buvo pavadine ir komplimentu yra sulaukes, kad grazus. Bet man neramu, per storas, dar ilgaplaukis. Beda beda, bet taip yra. Nors dazniausiai kai vesiau buna balkone arba po balkonu, turi savo viecike, savo kruma.
LLaurynas (2015-11-03)
Cia, kad nesigilinti, mes is tikro ieskome darbuotojo. Si karta zmogaus:) Gerai susisauke pastaba del vakancijos ir tai, kad mes tikrai ieskome darbuotojo musu jaukiame zmonems ir katinams ofise:) Visiems gero vakaro!
LLaurynas (2015-11-03)
Tai konkursas ir paskelbtas:) Nezinau tik, ar dar nesibaige terminas:)
Vyta (2015-11-03) (foto)
Asistentu tuoj eile susidarys :) teks konkursa skelbti :)))
LLaurynas (2015-11-03)
Vakancija laisva:) Ieskome Pardavimu asistento, skelbimas puslapyje, skiltyje "Darbo pasiulymai":)
LLaurynas (2015-11-03)
Manau, kad pas mus visus yra grazios istorijos. Cia, kai jus paminit net ne viena gyvuneli - tai pagarba. As del vieno su visom galimybem pergyvenau, o dalis jusu turite net kelis ir va kiek turite papasakoti apie juos.
Amarile (2015-11-03)
Taip, puiki. Bet, kaip supratau, pas Lauryną atsirado vakancija? :)))
LLaurynas (2015-11-03)
Sukurkime katinui salma sviecianti ne maziau, nei dviratininku sviestuveliai:)
Vyta (2015-11-03) (foto)
Puiki istorija apie katina Klecka ir Lauryna:) Aciu abiem , tikrai truks kazko siame puslapyje.
DaivaVa (2015-11-03)
Kai atejo ruduo, as nebeisleidziu didziuju katinu, tai vienas kraustosi is proto vargsas:( ir kol apsipras, kad jau ir neis, tai taip miaukses prie duru. O Mazius metus nejo niekur, o si pavasari kai pradejo eiti, tai spaciruoja pruekin atgal visa diena, ir jam taip gerai, jis toks patenkintas, kad miela ziureti:)
DaivaVa (2015-11-03)
Nu liemenes gal laisves megejui neuzdesi, bet koki atspindinti sviesa dirzeli tai galima:)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-03) (foto)
Daiva:) dar liemenės su atšvaitais :)
DaivaVa (2015-11-03)
Retas katinas sedi savo nuosavam kieme ir neiseina uz vartu. As kasdien pergyvenu ar pareis, tfu tfu tfu pareina:)
Amarile (2015-11-03)
LLaurynai, o aš Klecko istorijos pabaigą įvardinčiau labai laiminga. Jūsų rūpinimasis juo tiesiog džiugina širdį. Dėl katinų mobilumo. Juk jie taip mėgsta laisvę, kaip ir jų mylėtojai, ar ne taip? Taip, iš tiesų idealizuotas atvejis - "stacionarūs" katinai. Bet. Man sunkiai įsivaizduojama, gal kas pateiktų receptą, kaip galima tokiu padaryti, pvz., katiną, ne vienerius metus pragyvenusį lauke? Jie tokie skirtingi. Tarp maniškių mobilūs yra trys. Jeigu nebūtų išleidinėjama manoji Kičė, namuose būtų galima pasismaugti nuo reiklaus nesibaigiančio miaukimo. Taip, šie mobilieji toli nenuklysta, o likusiesiems tik belieka pavydžiai stebėti juos pro langą, besikarstančius po medžius ar besivaikančius rudeninius lapus...Stebėti, krapštant langų tinklelius. Pradėjau bijoti vasarų, kada šis tinklelių krapštymas suaktyvėja. Mobilieji stebimi kiek įmanoma, savo aplinkoje kaimynų žinomi, paglostomi, pašnekinami. Bandytų kas nuskriausti - galvą nukąsčiau. Šiaip įkalintieji jaučiasi taip pat laimingi, ir merginos, kurios buvo gydytos/sterilizuotos išleidimui į lauką, bet nepanoro išeiti. Beje, jos rodo mažiausią norą klajoti. Visgi belieka svajoti apie asmenišką žalią veją uodeguotiesiems. O šiaip - kas gali įsivaizduoti, kad katinas, augantis nuosavame name, nebūtų išleidžiamas į lauką? Aš tai ne.
JutaB (2015-11-03)
Lietotājs svītrots komentāru
Vyta (2015-11-03) (foto)
Jei i viska ziurima atsakingai tai Valio kiemui. Puikus dalykas vaikscioti kieme prie savo nuosavo namo. Svajone bet kokiam katinui. Tai sakydama apie gyvenima lauke, kieme, gatveje kalbu dar ir apie seimininku atsakomybe.
LLaurynas (2015-11-03)
pataisau "nelietuvybe, rasau su telefonu"
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-03) (foto)
netgi namuose augusios ir niekada į lauką neleistos katės kartais veržiasi į lauką, o ką jau kalbėt apie tas, kurios pratusios gyvent laisvai... Paprasčiausiai, jei katinas nenorės eiti į lauką, tai ir neis...
LLaurynas (2015-11-03)
Tipsiuk, o Pikis kastruotas? Jei kastruotas, kaip ten tie konffliktai atrodo su kitais katinais? Atleiskite uz klaidas ir nepietuvybe - radau telefonu.
DaivaVa (2015-11-03)
Taigi va, mes negalim zinot, galim tik numanyti, as irgi turiu ir tokiu ir tokiu, vienu ne su dideliausiais kvietimais i kiema neisprasysi, o kiti tiesiog matosi kaip liudi ir nelaimingi kai neleidi. Cia jau kaip bus taip ir bus. O kleckiukui dideliausios sekmes ir vaiksciot per perejas:)
LLaurynas (2015-11-03)
Vyta, tavo katineliai lauke gyveno su visais pliusais, bet ir su visais minusais. Ar bent vienas turejo tokius namus, kur bet kada bet kuria koja atsidaro duris, pavalgo, pamiega, pasimasazuoja ir eina vel gastroliuoti prie Neries? Ne, tavo nelaimeliai turejo ir siluma susirasti, ir maista patys. Vat cia skirtumas. Jei kleckas butu kiemuose mates ne tik silta, bet ir salta, gal irgi ramiai sedetu ant palanges. O gal jis apsiramins ir naturaliai pripras prie namu ir kieme islys tik kailio issivedinti.
Tipsiukas (2015-11-03)
As asmeniskai turiu beda. Piki, kuris vaiksto i lauka. Taip jau isejo, kad brolis ji padovanojo mamai, kai ji liko viena, padare kopeteles ir jus vaiksto i kiema, nes gime ir iki 8 menesiu gyveno nuosavam name. It stai jau 8 metai Pikis vaiksto i kiema. Pastebejau, kad atsiradus kitiems katinams, jis apskritai namie buna per prievarta, ypac vasara. Kiemas siaip saugus (langas iseina i zalia plota), bet susitinku ir toliau... Taip gavosi, kad atsiradus kitiems, isgyvendinau seimininka. Antkaklio ne uz ka. 5 nusiplese. Visko buvo, net Grindoj ieskojau. Stresas visa laika (kitu neleidziu), bet yra kaip yra.
LLaurynas (2015-11-03)
Kas liecia konkreciai Klecką, as mastau lygiai, kaip DaivaVa. As turiu namine kate ir jai kiemo tikrai nereikia, nes ji uzaugusi namie ir jai cia nieko netruksta, taip pat manau, kad jai gatve reikstu dar maziau nei 5 metai. Bet Kleckas uzauges laisveje. Jis pareidavo namo, kada noredavo. Jisai buvo toks. Kaip sis tigriukas uzaugo, as negalejau itakoti, turime toki Klecka, koki turime. Dabar tik klausimas, kaip jis kentetu ant palanges, zvelgdamas i savo buvusia laisva teritorija. Ar isgyventu 16 metu? Nezinau, as abejoju. Manau butu arciau 6 metu, nei 16. Bet vel, gal as klystu. Gal neklystu. Myliu Klecka ir linkiu jam viso ko geriausio!
Vyta (2015-11-03) (foto)
Turiu 5 katinus - keturi ju is lauko paimti. Vos ne puse savo amziaus ten praleide , nei vienas duru nelauzia ... Bet gal cia kitaip , nezinau :)
DaivaVa (2015-11-03)
Nu nezinau nezinau, katinas kuriam laukas ir yra gyvenimas, tai kazi ar ilgai gyvens namuose uzdarytas:( jis is to ilgesio laisves nesulauks 16 metu
Vyta (2015-11-03) (foto)
Namuose Kleckas isvyventu ne 5-6 metus , o 15-16 ar dar daugiau... o kieme ar gatveje deja deja . Kazin kur jis dabar butu jei ne tos kelios savaites globos...
LLaurynas (2015-11-03)
Sveikinu ir as Klecka! Ryt pasidomesiu, kaip sekasi, bet kol kas kaip suprantu jis labai verziasi i lauka. Jis uzauges laisvas Vilniaus centra, del to tiesa pasakius nezinau ar sis katinas, kuris prates laisvai vaiksciot stogais ir kaminais, isgyventu uzdarytas namie ilgiau nei Polio-mamos prognozuotus 5-6 metus. Gal as cia vis dar teisinu save, bet, kad jam reikia i lauka, sake ir kaimyne bei Ramute, kurios buvo priemusios Klecka i svecius. Pas mane nesiverze, nes mano langai matiniai manau.
Vyta (2015-11-03) (foto)
Sveikinu Klecka , namo sugrizus :)
LLaurynas (2015-11-03)
Dekui Tipsiuk uz palaikyma. Kas liecia cipavima - jei jau jis lakstys gatvemis, gal vis tik verta, kad kokia Grinda nesusemtu. Ar negaletumet atsiust seimininkes FB adresa? As pats ne FBukinis, bet per zmona labiau gal pazinsiu seimininkus.
Tipsiukas (2015-11-03)
Savo pernykštį Apuokėlį, kuris gyveno lapuose, ir kurį tuoj tuoj dovanosime, nuvežėme i kliniką ir čipą tikrinome.... Tik deja... Laurynai, nepergyvenk. Viskas bus gerai Kleckui, mačiau šeimininkės FB, viskas bus gerai. Aš pernai taip pat skaudama širdimi grąžinau po pusmečio kacą šeimininkams, kurie neatrodė labai rūpestingi, bet labai labai mylėjo katiną. Kadangi mes kaimynai, tai dažnai matau katinuką ir viskas mano Juozukui gerai :))) (na tik vos Grindon nepateko, kai kieme kateles gaudė, bet čia smulkmena)
Virgau (2015-11-03) (foto)
labai abejoju,kad to cipavimo reikia.Nebent nutiktu nelaime ir vet klinikoj kazkas pabrauktu per kupra su aparatu.Kadangi vyrukas neteko savo pasididziavimo,tuoj hormonai susireguliuos ir dings noras bodziotis gatvemis,kai namuose ramu,gerai,nieks nenervija....Sunkiai isivaizduoju nekastruota katina gyvenanti be lauko,tai ko gero neimanoma,nes jo pareiga yra zymet teritoija,o kaip kvepia tos zymos turbut cia rasyt nereikia:)viskas bus gerai,jei zmones ieskojo ir susirado,vadinas katinas buvo mylimas.
LLaurynas (2015-11-03)
Sveiki visi. Kad jau kastravome, tai ir sučipuosime. Šeimininkai sutiko, tai suorganizuosiu viską ir kartu su skiepu sučipuosime. Dėl antkaklio su kontaktais jau sutarta iš anksčiau. Visiems ačiū už palaikymą!
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-03) (foto)
čipavimas, kastravimas, kaip ir daugybė kitų dalykų, turi ir teigiamą ir neigiamą pusę... Kaip bebūtų, Lauryno rūpinimasis Klecku, išties gražus pavyzdys :) ačiū, Laurynai, buvo įdomu sekti Klecko gyvenimą :)
Mune58 (2015-11-03) (foto)
antkaklis su kontaktais puiku, bet kas liečia čipą, bent jau man, niekada nešautų į galvą mintis, radus paprastą rainulį patikrinti, ar jis turi čipą. Dažniausiai tikrinami alia veisliniai. O gal aš neteisi?
Mune58 (2015-11-03) (foto)
kastruotas katinas bet kokiu atveju didelis pliusas. Kadangi Klescko likimas aiškus, noriu parašyti vieną atvejį iš savo gyvenimiškos patirties. Kažkur jau esu rašiusi, kaip kaimynystėje pastebėjau vos ne vidurnaktį slankiojantį su antkakliu baltą pūkuotą nekastratą. Pagaliau pričiupau šeimininkę, vedžiojantį šunį, o šis katinas jiems ėjo iš paskos. Kastruoti nesiruošia, nes "sugadins" katiną. Bet namuose jis rėkia, ženklina kampus, veržiasi į kiemą. Namo parsinešti negali, nes katinas tampa agresyvus, kanda jai ir drąsko. Pareina gražuolis namo tada, kai pats to nori. Ir ką jūs manot? Vieną vakarą apie 22.00 val. einam su dukra ir su šunyte šerti savo PSP katelių ir jų pasilikusių mažylių (jie kitoj gatvėj), matau iš tolo tamsoj, kaip šis baltas katinas tupi prie vartų ir riaumoja. Mažyliai išsigandę išsilakstė, aš vilioju jį su maistu, kad grįžtų namo, jis nereaguoja. Nuskyniau ilgą šaką su lapais, kad jį pagąsdinti, jis puola sužvėrėjęs nagais šaką. Bet kai po truputį pradėjo trauktis atgal, mano viena iš PSP kačių burgzdama ir šnypšdama nuvijo jį net iki mūsų daugiabučio kiemo. Nežinau kodėl, galbūt, saugodama ir gindama mažylius? Nors mano sesė pasakoja, kad jos sterilizuota katė veja visus katinus iš savo kiemo, ko anksčiau nebūdavo.
Airine1111 (2015-11-03)
Ačiū Jums, LLaurynai! Laimės ir sėkmės didžiausios Jums ir Kleckui-Lialiui!
LLaurynas (2015-11-03)
Laura, būtinai įkalbėsiu. Sutarėm jau, kad ir pavadėlį su kontaktais uždėtų. Įkalbėsiu ir kad, kai veš skiepams, tuo pačiu ir sučipuotų.
P.nijole (2015-11-03)
Aš esu tikra, kad praktiškai kiekvienas iš čia, per savo globos "karjerą" yra padarę klaidų. Netgi žymiai skaudesnių nei gyvūno gražinimas netinkamam (?) šeimininkui. Patirtis juk neįgaunama su pirmu globotiniu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-11-03)
Butina ikalbeti seimininkus sucipuoti katinuka.
LLaurynas (2015-11-03)
Statusas keičiamas į "Grįžo namo"
LLaurynas (2015-11-03)
Spiritus, norėčiau ir aš taip manyti, kaip jūs. Bet kažkaip dabar nežinau, kuri čia tiesa teisingesnė.
LLaurynas (2015-11-03)
Sveiki, tuoj pakeisiu statusą. Kleckas tikrai yra svajonių katinas. Jis labai stiprus ir didelis, nebijo šunų - tikiuosi jam pavyks išsilaikyti mieste. Gaila aišku, kad nebeturėsiu ir kolegos darbe (buvome įdarbinę:)) ir aišku, kad kažko trūks. Visiems sėkmės!
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-03) (foto)
neliūdėkit, Laurynai, jei paklaustumėt paties Klecko, kokio gyvenimo jis pats nori, vargu ar jis atsakytų, jog mieliau gyventų be pasivaikščiojimų lauke... Taip, lauke yra įvairių pavojų, bet...Kartais žmonės taip rūpinasi savo globotinių saugumu, kad pamiršta galvot apie tai, ar jų globotiniai laimingi, būdami saugūs... Žmogui juk irgi saugiau nosies iš namų nekaišiot, bet kuris gi norėtume visą gyvenimą pragyvent tarp keturių sienų vien saugumo vardan?
Mune58 (2015-11-03) (foto)
LLaurynai, gal jau laikas pakeisti skelbimo statusą į "grįžo namo?" Man ši istorija išskirtinė jau vien dėl to, kad Klecką mylėjo iš visos širdies, juo rūpinosi globėjas vyras (ko labai retai būna), Klecko laikini namai buvo ofisas (ko labai labai retai būna). O tikrųjų šeimininkų didžiausias minusas, kad jie katinėlį pripratino lydėti net į darbą, ten slankioti visą dieną (svetimoj teritorijoj) ir vėl lydėti į namus. Katinui tai yra per didelė lakstymo teritorija, žymiai didesnė tikimybė pavojams. Sėkmės šiam rainuoliui:)
Aldona T. (2015-11-03) (foto)
Oi, trūks, Jums Laurynai, Klecko :) Ir mums trūks Jūsų pasakojimų. Bet kuriuo atveju, įgijote nepakartojamos ir ypatingos patirties, kurią, manau, dar ne sykį panaudosite ;)
Cherry (2015-11-03)
Laurynai, labai smagu buvo skaityti, kaip rūpinotės Klecku. Ir kiek dėl jo padarėte. Visi buvome tapę jo fanais, todėl norėjosi, kad šeimininkai būtų labiau panašūs į "svajonių šeimininkus". Nes atrodo, kad Kleckas - svajonių katinas. Gal jam ten ir visai gerai. Žinote, ko tikrai gaila? Kad nebus pasakojimų apie Klecko gyvenimą ofise tarp čiužinių.
Polio-mama (2015-11-03)
Tikriausiai verta jau pakeisti skelbimo statusą į "Grįžo namo". O kas dėl nekastruoto stiprumo palyginus su kastruotu paaiškinti galėtų tik teiginio autorius. Asmeniškai aš jokio pranašumo nematau. Nekastruotas turi daugiau šansų nuklysti tolyn rujos paviliotas, peštis su kitais patinais dėl patelės ir "autoriteto", kas sudaro prielaidas sužeidimams ir galimybę apsikrėsti per kraują perduodamomis infekcinėmis ligomis, kuriomis, beje, ir "bendraujant" su infekuota patele taip pat yra rizika apsikrėsti.
Alusia (2015-11-03)
:)mano nelaimelis vis dar be namu, bet....kaip bebutu keista, mano akim ziurint, jam nera taip blogai. Ne visada jie nelaimingi ten, kur mums atrodo, kad yra blogai:)
LLaurynas (2015-11-03)
Alusia, dėkui! Jums sėkmės su savo nelaimėliu. O gal jam jau irgi pasisekė?
LLaurynas (2015-11-03)
Čia tik šiaip įdomu - nekastruotas yra stipresnis už kastruotą? Bet ar nėra taip, kad jei kastruotas, tai mažiau jis kam įdomus ir pačių konfliktų su kitais katinais mažiau bus. Ir aš norėčiau tikėti, kad mūsų nelaimė yra gyvūnėlių laimė.
Alusia (2015-11-03)
LLaurynai, Jus labai daug padarete del Klecko, kaip isradingai ji reklamavote:), rupinotes, pergyvenote, nuosirdziai stengetes. Jus esat didelis saunuolis! Aciu Jums! Kleckas matavosi namucius ne karta, bet likimas viska sudeliojo. Tikekimes, viskas bus gerai.
Airine1111 (2015-11-03)
Oi kaip čia viskas sudėtinga. Susitinka gyvunėlis savo šeimininką. Tokia džiugi akimirka. Ir kaip katinėliui negrįžti pas savus. Tik nekastravo todėl, kad būtų stipresnis lauke. Gal ir taip bus stiprus. Kartais mūsų nelaimė yra gyvūnėlių laimė.
LLaurynas (2015-11-03)
Klecko vardas yra "Lialius". Jis labai mėgo miegoti su vaiku lovoje ir juos abu vadino Lialiais.
LLaurynas (2015-11-03)
Na palaikysiu ryšį su šeimininkais. Ir taip, dabar jau nebe mano valioj kažką keisti. Nepamąsčiau visai apie tai ir dabar yra, kaip yra. Visiems dėkui! Tokiems žaliems, kaip aš reiktų avansu patarti, kad jei atsiras savininkai, kad išsiaiškintų laikymo sąlygas, ir jei leidžia į lauką, tokiems negrąžinti. Kleckas kastruotas ir tikiuosi, kad tai jam padės išsilaikyti jo kaimuke vidury miesto. Visiems dėkui!
Aldona T. (2015-11-03) (foto)
O koks Klecko "netikrasis" vardas?
Polio-mama (2015-11-03)
Vieną gerą dalyką Jūs tikrai padarėt - kastravot katinėlį. Bent jau ruja jo nenuves nežinia kur, nelėks kaip akis išdegęs rujojančią patelę užuodęs kelis kilometrus, o gal ir daugiau. O kitkas jau, deja, nei Jūsų, nei mūsų visų valioj.
Polio-mama (2015-11-03)
LLaurynai, bent jau aš Jūsų nekaltinu. Kaip minėjau, pati esu pasielgusi taip pat - grąžinau šuniuką šeimininkams, nors papasakotos jo praradimo aplinkybės liudijo, kad jie elgėsi neatsakingai, nesiėmė priemonių, kad gyvūnas nedingtų. Tada irgi maniau, kad elgiuosi gerai. Tikėjausi, kad iš klaidų bus pasimokyta. Dabar, ypač po to, kai paaiškėjo, jog šuniuką jie ir vėl praganė ir jis nebeatsirado, žinau, kad klydau. Specialiai Jus liūdinti, manau, niekas tikslo neturėjo. Bet prisijungti prie džiūgavimo irgi būtų veidmainiška.
LLaurynas (2015-11-03)
Pamiršau paminėti - katinas visiškai nebijojo šunų. Tai gal jam padėjo išsilaikyti kieme. Dėl skiepijimų - jie tai darė, maitino ir nuo kirminų. Aš jai papasakojau, ką nuveikėm su Klecku (nublusinom, nukirmininom, sterilizavom) ir kad penktadienį jau užrašėm skiepams. Tai ji paprašė adreso veterinarijos ir veš skiepyti. Tai, kad žmonėms nerūpėtu, taip nėra.
LLaurynas (2015-11-03)
Na jei visi taip manote, tai matyt padariau klaidą. Viską dariau tikrai iš geros širdies. Atvirai, tai perduodamas net nepagalvojau, kad tai yra kažkas blogai. Dabar suprantu, kad tai blogai. Sutarėme palaikyti ryšius su šeimininkais. Aišku aš paprašysiu neleisti jo į lauką, bet ar taip iš tikro bus, nežinau. Džiaugsmą keičia liūdesys.
Polio-mama (2015-11-03)
LLaurynai, tų išsilaikančiųjų gyvenimo trukmė dažniausiai - 5-6 metai. Ilgiau išgyvena retas kuris - ligos (ne paslaptis, kad tokiu stiliumi laikomi gyvūnai dažniausiai neskiepijami), nelaimės, susidūrimas su prieš gyvūnus smurtaujančiais individais. Tuo tarpu laikomų tik namuose arba išleidžiamų lauk tik izoliuotoje teritorijoje arba su priežiūra gyvenimo trukmė paprastai būna ilgesnė 2-3 kartus. Gali įvairiai žiūrėti į gyvūnų laikymą ir jų poreikius, bet skaičiai yra objektyvus dalykas ir jie yra iškalbingi.
LLaurynas (2015-11-03)
Draugai, Kleckas namie turi visas teises - guolį, maistą (sakė labai mėgo vištieną, tai matyt maistui netaupė), kraigą ir pan. Gyvena ne bute, o name su kiemu. Jam buvo tiesiog leidžiama išeiti į lauką - t.y. tai, ko dauguma mūsų negali pasiūlyti savo katinams. Rizika sutinku yra didelė, kad gali palysti po mašina. Ir manau čia yra atviras klausimas, ar reikia tos rizikos bijoti, ar priimti ją, kaip riziką. Nu aišku dabar vėlu kažką keisti, ir gal aš čia tik bandau save pateisinti, bet gal yra kitų nuomonių?
Colomba (Lesė) (2015-11-03)
"Nuostabus" poziuris i gyvunus - pusiau valkatauja, dingsta, ai nieko baisaus. Sutraiskys kokia masina, ar siaip kam uzklius, visiems bus vienodai, nes juk "isgyvena" stipriausi. Graziai prasidejusios istorijos liudna pabaiga. O Kleckas tikiuosi ateityje suras atsakingus ir ji tikrai mylesiancius zmones.
LLaurynas (2015-11-03)
Cherry, Colomba, gal aš ir neteisus - bet stipriausi katinai gali išgyventi ir mieste, tuo labiau, kai visada gali įeiti į namus, ten ras maistą ir guolį. Nes, kaip kaime katinai išsilaiko? Pvz. mūsų sodyboje, kai mes atvykstame, katinėliai iš karto prisistato - vadinasi laikosi šalia. Kartais jie ateina po kelių valandų, bet tai natūralu - jie tuo metu medžioja. Kai pareina, jau niekur nebeeina. Tas pats su Klecku - vienintelis skirtumas - čia žymiai didesnis pavojus dėl mašinų. Daugiau skirtumo katinui tarp kaimo ir miesto nematau. Kleckas taip gyveno jau metus - taigi metus išsilaikė pusiau laisvėje. Aišku man norėtųsi, kad būtų kitaip, bet aš manau priėmiau teisingą sprendimą. Na jeigu ką Kleckas gal suras mūsų ofisą, jei jau blogai bus.
Polio-mama (2015-11-03)
Nesinori gadinti ūpo, bet prisijungiu prie Colombos - kažin, ar ši pabaiga yra laiminga. Taip teigiu ne tik vertindama tai, kas paaiškėjo apie Klecko šeimininkus ir jų praktikuojamą katino laikymo būdą. Kažkada pati esu grąžinusi savininkams pamestą šunelį. Po kurio laiko sužinojau, kad jie jokių išvadų iš savo neatsakingo elgesio, sąlygojusio gyvūnėlio pasimetimą, nepadarė. Gyvūnėlis vėl pasimetė, tik šį kartą jau visam laikui. Iki šiol apgailestauju, kad per tą laikotarpį, kol šunelis buvo mano žinioje, neatsirado jo norintys atsakingesni žmonės. Ir dėl to, kad atsirado taip vadinami šeimininkai, apgailestauju ne mažiau. Klecko istorija, o ypač šeimininkų planai jį laikyti lygiai taip pat, kaip iki šiol, t.y. neprižiūrėti, kažkuo labai panaši. Labai linkiu, kad jos finalas nebūtų toks pat.
Cherry (2015-11-03)
Atsiprašau, buvau privėlusi klaidų, todėl ištryniau. O ir tapo neaktualu, kol parašiau. bet vis tiek tikėjausi, kad Kleckas - ne jų. Paleidžia sau vieną po miestą maklinėti, o paklydusio net nesivargina ieškoti. Ir toliau paleidinės. Anaiptol ne tai, ko linkėtume Kleckui.
Colomba (Lesė) (2015-11-03)
Taip... Atsakingi seimininkai, ner ka ir sakyt. Tikiuosi, kad Kleckui vel nuklydus ji priglaus atsakingesni zmones. Sorry, bet laimingos pabaigos nematau. Tokiems nebuciau grazinusi, vien del to, kad praejo 14d.
Cherry (2015-11-03)
Lietotājs svītrots komentāru
Cherry (2015-11-03)
Lietotājs svītrots komentāru
LLaurynas (2015-11-03)
Ačiū visiems už pagalbą ir visiems sėkmės su savo nelaimėliais. Ypatingai dėkingas LauraV, kaimynei su sūnumi ir Ramutei - žmonėms, kurie priglaudė Klecką, kai labai reikėjo ir padėjo visame, kame. Visiems jums irgi ačiū už patairmus ir palaikymą!
LLaurynas (2015-11-03)
Tai ką draugai. Turime istoriją su laiminga pabaiga. Atsirado savininkai. Nespėjau paklausti, kaip taip atsitiko, kad tik dabar atsirado, bet šiaip Kleckas buvo gan savarankiškas. Gyveno pačiame centre gyvenamajame name, lydėdavo šeimininkę į darbą. Kol dirbdavo - trindavosi aplinkui, o paskui parlydėdavo atgal į namus. Naktimis buvo, kad nakvodavo lauke. Tai matyt per morčių kažkur nuklydo ir pasiklydo. Nu daugiau jam morčių nebebus, tai tikėkimės, kad susiras namus. Šeimininkų prašiau kelias savaites neleisti į lauką, kad suprasdtų, kad šitie namai jau tikrieji, bet sakė kelių savaičių nereiks - leis po savaitės. Ką gali žinoti, gal dar susitiksiu kažkur aplinkui, nes jis vietinis, aš vietinis, jis mėgsta vienas paslankioti, ir aš mėgstu vienas paslankioti.
Colomba (Lesė) (2015-11-03)
Tikiuosi pasimokys seimininkai. Kitu atveju - gaila Klecko.
LLaurynas (2015-11-03)
Sveiki Colomba, nedėjo skelbimų. Antkaklis buvo, bet be kontaktų, bet mes radome be antkaklio. Darau prielaidą, kad kažkas ieškojo ant antkaklio kontaktų, bet nerado ir matyt paleido be jo. Tiesą pasakius pas mūsų katę irgi nėra nei antkaklio, nei cipo. Bet, kai taip susidūriau, tai tikrai bus.
Colomba (Lesė) (2015-11-03)
O tie zmones skelbimus dejo, kabino visur? Kodel Kleckas neturejo nei antkaklio su kontaktais, nei cipo?
LLaurynas (2015-11-02)
As tikiuosi, kad Kleckas negrys pas mane:) Na jei grys, tai zinosiu, kur grazinti. Sake moteriske lydedavo iki Teatro arenos. Ja dabar nugriove. Gal ten vizualiai rajonas katinui pasikeite ir nerado. Blemba, gal kur nors ne taip nusileido nuo kokios tvoros ir orientacija dingo. Nes keistoka kazkaip. Na ziuresim, kas cia bus
Paka (2015-11-02)
Kartais su tais migruojanciais katinais idomiai buna. Vienas mano labai geras pazistamas norvegas turi diiideli juoda katina. Man pasake, kad jisai ta katina pavoge. Pradzioj nesupratau, o po to man papasakojo, kad sis katinas tiesiog viena diena pas juos atejo ir nepanoro iseiti. Po kazkurio laiko zmones issiaiskino, kieno tas katinas. Seimininkai atvaziavo ir issiveze katina namo. Bet po keliu dienu sis vel pasirode salia mano pazistamo namu ir eme prasytis ileidziamas vidun. Atstumas tarp tu namu kazkur apie 5 km. Ir kiek kartu seimininkai jiii issivezdavo, tiek kartu jis sugrizdavo pas mano pazistama, kol viena karta jiems nusibodo vazineti ir leido katinui pasilikti ten, kur jis pats pasirinko. Kodel jis nenorejo pasilikti savo senuose namuose, niekas nezino. Ka gali zinoti, gal jis ten buvo skriaudziamas.
Airine1111 (2015-11-02)
Ir mes lauksim nekantraudami.
LLaurynas (2015-11-02)
Na laukiu rytojaus. Labai dziaugciausi, jei Kleckas gryztu i savo namus! Ryt pranesiu, kaip sekesi. Visiems gero vakaro!
LLaurynas (2015-11-02)
Sveiki draugai. Taip katinas buvo nekastruotas, sake apie 1 metu. Tai viskas sutampa. Atsiunte visas savo 5 nuotraukas (galesiu seimininkams padovanoti pora simtu), tai ten nera foti, kur matytusi ta vieta su balta deme. Ryt susitinkam 9 val. ryto. Sake, kad leisdavo i lauka, tai man klausimas, kaip taip nerado namu, nes netoli gyveno.
Vyta (2015-11-02) (foto)
Jei nekastruotas buvo tada galima skaiciuoti:) kitaip kazin ar verta.
Paka (2015-11-02)
Tegul seimininkai atsiuncia nuotrauka, kurioje matytusi sviesi demele ant kaklo po smakru. Ne kiekvienas rainas katinas turi tokia subtilia demele. O siaip, turint katina po ranka jam galima visus dryziukus suskaiciuoti ir palyginti su tais, kurie matosi atsiustose fotkese.
Vyta (2015-11-02) (foto)
Laurynai o dinges katinas buvo nekastruotas?
Paka (2015-11-02)
Pagal usus ir tarpuaki sprendziant - tai tas pats :)
LLaurynas (2015-11-02)
Atsiliepė vieni žmonės, kurie netoli gyvena (privačiam name prie Šarūno viešbučio). Rugsėjo pradžioj dingo katinas ir jis man labai panašus. Atsiuntė jas ir štai jos: https://www.dropbox.com/sh/p1qr4y2ockpic4b/AADr-RxITbgWdB7VecMgyOeXa?dl=0. Ką manot. Man tai labai panašus, bet jūs esate asai ant tų reikalų.
LLaurynas (2015-11-02)
Noriu atkreiptį dėmesį ir įnešti šurmulio, dėl to rašau per kelias žinutes.
LLaurynas (2015-11-02)
Reikia pagalbos
LLaurynas (2015-11-02)
Sveiki
LLaurynas (2015-11-02)
Ilona, čia vienas iš variantų, kurį svarstėme. Bet mes turime Siamo katę, kuri yra labai pavydi - tai patikrinta su kita kate kelis kartus per mūsų atostogas. Kaip tik vakar apie tai kalbėjome ir vis tik nusprendėme, kad negalime priimti Klecko.
IlonaKolit (2015-11-01)
Oi, vietoj "pasiėmė" turėjo būti "nepasiėmė".
IlonaKolit (2015-11-01)
Labai atsiprašau, Laurynai, bet niekam Jus jo neduokite, tegul visas pasaulis pasigaili, kad laiku pasiėmė šio katinėlio :)
LLaurynas (2015-11-01)
Na yra tas momentas Virgau, kad apsidžiaugiu, kai man grąžina Klecką. Nes būnu pasiilgęs, jis jau savas man. Visad ir grįžta, kaip pas savą ir be pykčių. Bet kai daviau tuos porą kartų žmonėm tai kažkaip su viltimi ir optimistiškai išlydėdavau Klecką.
Virgau (2015-11-01) (foto)
kazkodel pradedu abejot kad sitas Katinas kam nors atiteks.Kai atsiras kas ima,prasides toookios lomkes,kad net pirstai prie katino prisivirins ir nebeatsileis:)))
LLaurynas (2015-11-01)
Rūpinausi, rūpinuosi ir rūpinsiuosi Klecku, nes jis yra pats šauniausias katinas galaktikoje! Su visų pagalba mes jam surasime šeimininkus ir jis nugyvens patį oriausią katino gyvenimo, o mums jis visą tą oriausią gyvenimą dėkos!
Jumarita (2015-11-01)
Kaip dziugu, kad taip rupinates siuo katineliu, rupestingai ieskote jam namuciu... Katinukas labai mielas. Jis toks laimingas ! Linkiu sulaukti paciu geriausiu seimininku. Aciu Jums, kad esate !
LLaurynas (2015-11-01)
Nu mes čia ofisą biški pritaikėme labiau prie kiekvieno darbuotojo - taigi mūsų kolega Kleckas gavo kopėčias, kuriomis gali užsipipti ant durų staktos ir nuo jos stebėti žmones ir save parodyti. Taip pat jis ten bando nulupti pelėdą, kuriomis mes apklijavome vitriną saugant paukščius nuo atsitrenkimo į ją. Pastatėme planšetę virš skelbimo - tai vakare, kai sutemsta žmonės gali matyti Klecko foto galeriją, kol neišsikrauna baterija. Kai bus geresnis kadras, kur nors įkelsiu savo Pelėdgaudą.
LLaurynas (2015-11-01)
Sveiki visi. Būčiau jau pats parašęs. Kiekviena savaitė suteikia vilties. Dėl to taip tyliai ir praslinko praeita savaitė. Situacija tokia, kad kaimynai paėmė nuo vidurio savaitės pas sau - leido sūnui, kuris labai myli katinus, už gerą mokslą padėti mums. Tuo pačiu buvo nedidelė viltis, kad suminkštės tėčiui širdis. Bet taip neįvyko. Dar didesnė viltis buvo, kai tie patys kaimynai beveik prišnekino tetą, kuri, kaip ir turėjo pasiimti šeštadienį, bet užprotestavo jos dukra. Durniausia tai, kad buvo ir mergaitė, kuri norėjo pasižiūrėti Klecką, kurios paprašėme palaukti iki pirmadienio. Bet jai šiandien paskambinau, ir ji jau buvo išsirinkusi kitą katinėlį. Tai Kleckas šiuo metu su manimi vėl ofise. Naujiname nuotraukas ir nuo rytojaus vėl pradedame nuo nulio. Liūdesys ir tiek. Labiausiai tai man Klecko ir gaila - vis kažkur amėtomos pusei savaitės, o kur jo tikrieji namai, jis nesupranta.
Vyta (2015-11-01) (foto)
Laurynai kaip katinukui sekasi?
LLaurynas (2015-10-28)
Na tai su ta optimistine gaidele visi einam daryti:)! Visiems gero vakaro!
Dinka (2015-10-28)
Lietotājs svītrots komentāru
Dinka (2015-10-28)
Lietotājs svītrots komentāru
Gruodinukas (2015-10-28)
dėl palyginimo su tuo dingusiu, atkreipkite dėmesį į ausų vidines puses, man rodos, pas Klecką tamsi linija yra, o pas aną labai šviesios. o dėl kastravimo ar ne, kartais žmonės tiesiog blogai suveda duomenis. todėl parašyti nekenkia, pvz., kartais taip sužinoma, kad anas atsirado, ir jau vienu neaiškiu likimu mažiau.
LLaurynas (2015-10-28)
Dinka, ką jūs sakote, supratau jau. Visi čia "aikčiojantys" esame matyt iš to pačio laivo ir mes tiesiog dalinamės įspūdžiais, patarimais ir padrąsinimais. Dirbame asmeniškai, bet gauname ir pagalbos iš jūsų visų. Tarkime vieni žmonės buvo siųsti kažkieno jūsų, bet jiem reikėjo mažiuko, pūkuoto. Viena mergaitė nuo LauraV gal pažiūrės pirmadienį. Asmeniniai kontaktai veikia - viena moteriškė pabandė, bet jai alergija. Viena kaimynė stipriai galvojo, bet persigalvojo. Vieni kaimynai bandys įkalbti tetą per penkiasdešimtmetį ir pan. - jų vaikas lanko mus ofise kasdien po pamokų. Bet tiek skelbimų portalų tai net neįsivaizdavau, kad yra:) Matyt aš galiu pradėti nuo 20%, kurie man duos 80% efektą. Su kitais 80% reiks tvarkytis pagal galimybes:) Na ir pabaigai - jūs ir visi jūsų globotiniai esate nuostabūs! Sėkmės visiems ir kiekvienam atskirai!
Dinka (2015-10-28)
Lietotājs svītrots komentāru
P.nijole (2015-10-28)
Vertikalus bruksniai ant kaktos man lyg skiriasi.
LLaurynas (2015-10-28)
Bet Laura - pusantrų metų praėjo. Ar būna stebuklų? Kleckas labai namudiškai elgėsi - visiškai nesulaukėjęs. Kažkaip labai abejoju.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-28)
ideta siuo emailu mazuolyte@super.lt
LLaurynas (2015-10-28)
Bet Klecko pasididžavimai tai sumažėjo. Tai matyt, kad kastravo. Ir žaizdelė buvo. Be to nematau ir kontaktų. ar ten kažkaip galima iki jų dasiknisti?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-28)
Na siaip nebuna kad kastruota vel kastruoja bent jau sitoje klinikoje, bet esu girdejus atveju, kad pasako kad kastravo, bet nekastruoja:)
LLaurynas (2015-10-28)
Gal ir panašus, bet kažkaip vat jau, kai tiek matęs - vis tiek ne toks atrodo. Bet kaip susirasti savininką? Nematau kontaktų. Galima jam nusiųsti mano foto galerijos nuorodą būtų. Aišku dar vienas momentas - kad mano nebuvo kastruotas - arba aš taip galvoju, o gydytojas atliko antrą kastraciją.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-28)
Laurynai, atkreipk demesi i uodega, pas Klecka irgi tokie vienodai lygus bruksniavimai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-28)
Kazkaip man labai panasus http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/28226
LLaurynas (2015-10-26)
Cherry, dėl Pensijos - tai, taip, sterilizavom Žybutę. Dėl išpjautų mažiukų - tai čia ne moteriškiems nervams. O vat paskutinę vadą Žybutė tiesiog nustojo maitinti. Pykau ant jos, nors jai ten kaime irgi nelengva - pilną prašalaičių ir KOT-BEGEMOT'ų.
Cherry (2015-10-26)
O Žybutę "išleidome į pensiją" - tai sterilizavote ar kaip? Man tos dvi neišgyvenusios vados įstrigo.
LLaurynas (2015-10-26)
Viskas pramąstyta, bet negalime pasilikti ofise - pagrinde dėl to, kad pusę savaitės nieko jame nebūna. O savaitgaliais irgi žmonės turi savo planų - neprašysi gi 52 kartus į metus pagalbos:) Beja šiandien labai juokingas vaizdelis buvo. Į mūsų vitrininius stiklus atsitrenkė paukštis. Gerai, kad jis pakilo ir išskrido. Tada pasitariau su ornitologais, ar galima langus paukštukus atbaidančiomis pelėdomis aplipdyti. Turėjau reklaminių lanktisnukų mūsų su pelėdomois, išsikarpiau ir apklijavau vitrininį langą. Viena pelėda yra virš durų staktos, kur Kleckas po truputį pratinasi stebėti aplinką (na ir save pareklamuoti). Tai, kai užklijavau, bandė tą paukštį pasiekti ir nuimti:) Gaila, kad nesspėjau užfiksuoti iš lauko pusės.
Amarile (2015-10-26)
Koks nuostabus fotomodelis...
Daina1 (2015-10-26)
:)) o kodėl neįdarbint suvisam? Juolab, kai išvykimo atvejams globa būtų? Gal dar kas sutiktų pagloboti, kai jūsų nebus. O juk jis toookią reklamą gali suveikti, pagalvokit, galima gyvūno buvimą labai protingai išnaudoti.
LLaurynas (2015-10-26)
Na va, pavyzdžiui Klecką oficialiai įdarbinome ir jis mums dirba žmogiškus darbus: http://sleepwellbed.com/lt/kontaktai/
LLaurynas (2015-10-26)
Paganykit, paganykit akis. Nuotraukų vis daugėja. Gerų žmonių taip pat. Atsirado kaimynai, kurie pasiūlė padėti man:) Ta prasme, jei man reiks išvykti darbo reikalais porą dienų, tai kaimynai patalkins man. Bet čia, kaip ir aš Kleckui laikinas globėjas, taip ir geri žmonės - padės tik laikinai. Todėl ir toliau intensyviai ieškome gerų žmonių įvairiais kanalais.
LLaurynas (2015-10-26)
Dėkui Polio-mama. Įsivėliau aš taip pirmą kartą, bet esu kiek kitaip įsivėlęs. Sodyboje turime priglaudę 1 katę (Žybutė) ir vieną katiną (Liuciperis). Tai katei vieną vadą šiemet išpjovė manome kiaunė, kitos kažkodėl neišmaitino. Tai mes ją išleidome į pensiją ir ji dabar kaime sau bepasivarliapeliaudama gyvena laimingai ant gonkelio ir laukia mūsų savaitgaliais ir per šventes. O dar vienas mažiukas (Škotukas vardas) buvo irgi paliktas prie ofiso, tai aš susišaudžiau spec. žindymo soskę ir vežiojausi mašinoje po Lietuvą. Negalėjau kitaip - turėjau važiuoti pas klientus - tai dėžutėje Škotukas pas mane vieną dieną praleido kelyje. Sekančią dieną aš perdaviau Lesei, bet Škotukui nepasisekė.
Virgau (2015-10-26) (foto)
palaima akims:)
Polio-mama (2015-10-26)
LLaurynai, bendruomenės lengvai neapgausit :) Matom, kad komentarų skaičius po skelbimu palengva artėja prie 100 ir žinom: nors vaizdas - naujas, katinėlis yra tas pats - Kleckas ;) Ir tikrai neerzinat. Ne taip dažnai tenka matyti tiek pastangų ir geranoriškumo ne iš kokio "chroniško" gyvūnų globėjo, o iš žmogaus, kuris turbūt pirmą kartą gyvenime įsivėlė į istoriją su rastinuku ir stengiasi juo pasirūpinti. Labai gražiai stengiasi. Pasisekė Kleckui :)
LLaurynas (2015-10-26)
:) Nesudėtinga su foto - šalia dirbi ir esant momentėliui, fotografuoji. Man patarė, kad sėkmės gali sulaukti kartas nuo karto atnaujindamas foto. Aš tai ir darau, nors bijau, kad galiu pradėti erzinti bendruomenę:) Lyg ir naują katiną žiūri, o čia vėl Kleckas nuo Vamzdžio.
Polio-mama (2015-10-26)
Turbūt retas kuris namų ieškantis katinas turi tokį turtingą portfolio, kokį turi Kleckas - vėl naujos foto :))
LLaurynas (2015-10-25)
Kleckas keliauninkas pasisvečiavo tris dienas pas vieną nuostabią merginą, kuri pasirodo turi alergiją. Tai naujienos tik tokios, kad Kleckas gryžo pas mus į ofisą ir mes toliau ieškome jam globėjų. Kita savaitė bus trečia, kai Kleckas dirba ir gyvena mūsų darbe. Dar naujiena, kad darbe likau vienas darbuotojas, tai nebegaliu išvažiuoti į kitus miestus, kas yra mano darbo dalis. Dėl to mums dar labiau reikia globėjų. Būčiau dėkingas, jei padėtumėte! Visiems gražios ateinančios savaitės!
LLaurynas (2015-10-24)
Sveiki Vyta. Kleckui buvo sužibusi viltis, nes vakar pažįstama paėmė Klecką į namus. Su Klecku viskas gerai, bet va ji pasirodo turi alergiją. Ir mergina nelaiminga, nes Kleckas - tikras džiaugsmas, ir Kleckui vėl reiks gryžti pas mus į laikinus namus. Žodžiu be to, kad Kleckas buvo svečiuose, nieko naujo. Ačiū už pagalbą. Reiks įjungti kitą pavarą nuo kitos savaitės.
Vyta (2015-10-24) (foto)
Kazin kaip Kleckas laikosi ? Kelias jo foto idejau i FB :) http://www.part.lt/perziura/b67d1018756b49b71d00c0298d71dd33623.jpg
Vyta (2015-10-23) (foto)
Kleckiuk labai tau reikia sekmes , atrodo tiek mazai... Na gi sekme kur tu :)
LLaurynas (2015-10-23)
Nu didelis dėkui Eddai už straipsniuką. Ir ačiū Polio-mama, kad priminėt mano prastą atimintį:) Nu labai šaunu, kad bent pagalbos galima sulaukti. Visiems visiems dėkui!
Polio-mama (2015-10-23)
Tave ir įtariau :) Todėl ir informavau Lauryną apie tai čia. Tikrai nenorėjau tokiu būdu pasakyti, kad jam - amnezija, dėl kurios neatsimena straipsnio ;)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-10-23)
Jurga, cia as ikeliau, todel Laurynas gali ir nezinot ;-) Kleckas ir laikas.lt jau "sveciavosi" http://laikas.tv3.lt/lt/info/17636/globotinio-pusryciai-prie-vamzdzio-rastas-katinuk as/
Polio-mama (2015-10-23)
LLaurynai, DELFI straipsniukas apie Klecką tikrai buvo. Štai http://www.delfi.lt/pilietis/ieskaunamu/ieskomi-seimininkai-prie-vamzdzio-rastam-kat ineliui.d?id=69295980
LLaurynas (2015-10-23)
Vyta, prisipažinsiu - skelbimai į Alio, Skelbiu ir Delfi neįdėti, nes buvo sužibusi viltis, kad vieni žmonės priims Klecką. Bet viskas apsivertė, Kleckas liko pas mus, o skelbimai taip ir nepaleisti. Kelios rimčiausios globos organizacijos paplatino FB pranešimus ir, kai mes tiesiog informavome apie rastą Klecką, tiek, kai jau ieškojome jam naujų namų. Asmeniškai su žmona skleidėme informaciją email ir FB, klecką "įdarbonome" savo įmonėje ir patalpinome prie įmonės darbuotojų, be to informavome visus mūsų partnerius. Jei per šiandien-ryt niekas neatsilieps, pažadu, kad sekmadienį įdėsiu ir skelbimus. KLECKAS NORI NORMALAUS SAVAITGALIO, NORMALIUOSE NAMUOSE SU NORMALIAIS ŽMONĖMIS:)!!!
Cherry (2015-10-23)
Žinoma, kad Kleckui reikia namų. Čia buvo šiaip pastebėjimas reklamos nekenčiančio žmogaus akimis. Įspūdingas tas Kleckas. Visi čia jį įsimylėsime. Tokį turėti namuose - vienas džiaugsmas. Panašus gyvena pas mano draugę - dar vaikystėje pats sau namus išsirinko - tobulas katinas. Kiekvienas žmogus tokio turėtų norėti.
Vyta (2015-10-23) (foto)
LLaurynai ar idejot skelbimus skelbiu.lr, alio.lt, i Delfi, i FB prieglaudu, gyvunupaieska.lt ...
LLaurynas (2015-10-23)
Kleckas klesti, nes kol kas kažkas visada yra šalia. Bet nuo pirmadienio mano kolegė palieka įmonę ir dalį laiko ofise nieko nebus. Mums labai reikia per šią savaitę rasti tikrus Klecko namus ir tikrus šeimininkus! Kas liečia nosytę - ji plati ir pati gražiausia. O kas liečia reklamą - tai sutinku, kad neblogas reklamos veidas būtų, bet tikslas tikrai kitas. Mes norime surasti Kleckui namus, o mūsų veikla - visiškai šalutinis reikalas visoje šioje liūdnoje Klecko istorijoje.
Cherry (2015-10-23)
Puikus reklamos veidas (nors esu alergiška reklamai). Pagalvojau, gal net čiužinys praverstų :)
Polio-mama (2015-10-23)
Kleckas tikrai - toks plačianosis? :) Ne itin dažnai sutinkami veido bruožai, sakyčiau ;)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-23)
Kaip gi tas musu Kleckutis laikosi? :)
LLaurynas (2015-10-22)
Artėja savaitgalis ir gerai, kad yra gerų žmonių, kurie padės mums. Iš kitos pusės - savaitgalis - tai gera proga svarstantiems pabandyti padraugauti su Klecku. Žmonės, kaip ir parašyta skelbime - mes tikrai priimsime atgal Klecką, jei nesate dėl kažko tikri (alergijos, meilumo ar pan.). Klecką mes net atvežtumėm jums su kraigu, dėžute, maistu ir žaislais. Visiems gražios dienos!
Birmanukas (2015-10-21)
Žinoma, LLaurynai, aš su jumoru siūlau :)) ir tik tam laikui kol Kleckas pas jus. Šiltų nuosavų namų ir mylinčių šeimininkų šeimininkų jis tikrai vertas kaip ir kiekviena katė. Sėkmių visokiausių!
LLaurynas (2015-10-21)
Sveiki Birmanuk, visos mintys yra įdomios, bet dabar žiūrime, kad būtų geriausia Kleckui, o ne mums. Pas mus ofisas nedidelis - 2 žmonės. Pusę savaitės jame gali nebūti nei vieno žmogaus. Plius savaitgaliai. Dėl to manau Kleckui reiktų labiau prognozuojamų globėjų. Sutinku, kad tai būtų absoliučiai įmanoma pas mus, jei bent vienas žmogus darbo dienomis būtų ofise. Kai buvau vienintelis darbuotojas, dažnai atsinešdavau savo katę į ofisą, kad liūdna nebūtų. Visi variantai pramąstyti. Kleckas labai labai laukia šeimininkų!
Birmanukas (2015-10-20)
LLaurynai, diversifikuokit Klecką, kol dar turite, ir panaudokite jį sleep well reklamai, pvz, ziemos kampanijos sloganas galėtų būti...."ko reikia geram miegui šaltą žiemą?" Klausimas retorinis, nes aišku, kad Katino ir SW čiužinukų (nebūtinai tokia "išvardijimo" tvarka). O beje, kadangi jūs atstovaujat ne fmcg sektorių, tai jis gali tapti jūsų ofiso katinu ir oficialiu CEO. NY, pvz, daug ofisu laiko katina ar du, ir iškart kitaip nuteikia klientus. Na, bet ten didžiosios daugumos visuomenės požiūris visai kitoks į gyvūnus, juolab į benamius ar sužeistus, neįgalius.
Tipsiukas (2015-10-20)
Oj, siuo metu turiu 5 stukas TIKRU draugu:))))
LLaurynas (2015-10-20)
Na, jei JIS turi daug gerbėjų, tai tikiuosi gerbėjai užmeta akį į nuolat atnaujinamą foto galerijos nuorodą:) Visiems gražaus vakaro! Bet šiaip Kleckas nori dar palinkėti sau susirasti tikrus namus, o JUMS - susirasti tikrą draugą!
Tipsiukas (2015-10-20)
Gerbeju turi JIS :) Oj tas telefonas...
Tipsiukas (2015-10-20)
Jus turi daug gerbeju. Visa laika stebiu kaip jam sekasi. Net neabejoju, kad suras tobulus seimininkus. Net gaila bus, kai pasidovanos. Getiau uz turkiska seriala :)
LLaurynas (2015-10-20)
Nes Kleckas yra Kleckas:)
Vyta (2015-10-20) (foto)
Kleckas geras vardas :) ))
Tipsiukas (2015-10-20)
Nereiki kito vardo. Kleckas tiesiog tobulas vardas jam.
LLaurynas (2015-10-20)
Dėkui Aldona. Man atrodo Kleckas jau ir atpažįsta vardą.
Aldona T. (2015-10-20) (foto)
Nors klausiate Vytos, leisiu sau pasisakyti: Kleckas - tobulas vardas.
LLaurynas (2015-10-20)
Vyta, o kaip jums vardas Kleckas? Jį jau, kaip ir suteikėme:) Na dar ir šioje anketoje įrašiau.
Vyta (2015-10-20) (foto)
LLaurynai dar viena mintis man kilo. Kleckui-katiniukui reikia vardo :) O atradus tinkama tada jau ir reklamos daug nereiketu , rastu namus is kart :))
LLaurynas (2015-10-20)
Dėl fotogeniškumo, tai visiškai rimtai, mes nuotraukas saugosime ir manau, kad kažkada panaudosime ir plačiau:) Aišku atsiklausę naujųjų šeimininkų:) ai šeimininkus surasime, reiks dar padirbėti gal su fotografu archyvui. Miegas ne tik mūsų įmonės antras vardas, bet ir Klecko:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-19)
na koks fainuolis tas Kleckas:) labai jau fotogeniskas:)
LLaurynas (2015-10-19)
Na Vyta, įdėjau Jus sužavėjusią foto. Žmonės, katinukas ant pakalvės!!! Moka dirbti žmoniškus darbus (testuoti čiužinius mūsų atveju), gražiai elgtis, būti meilus, draugiškas, nenusiminti net po gydytojo pažeminimo, tvarkingai valgyti ir daryti visus reikalus tik tam skirtoje vietoje. Solidus, raumeningas katinas Kleckas.
Vyta (2015-10-19) (foto)
Man tai Fantastiska nuotrauka albume 23. Kur katinukas ant baltos pagalves... Tiesiog reklamine :)
LLaurynas (2015-10-19)
Dėkui Vyta. Kaip tik šiandien ir atnaujinom. Bet reiks dažniau. Visiems dėkui už patarimus!
Vyta (2015-10-19) (foto)
LLaurynai o mano patarimas butu atnaujinkit nuotraukas, pafotkinkit dar ir idekit naujas. Nezinau man sis principas labai padeda :)
LLaurynas (2015-10-19)
Gražuolis ir jūsiškis. Aplamai visi katinai ir katės gražūs. Sodyboje turime tokią pusiau laukinukę. Kai pas mus parsirado, tai buvo dredais apaugusi. Dabar stebiuosi, koks švelnus kailis. Laikosi aplinkui visada, peliauja. Irgi sterilizavome, nes jau saviškių mažių neišaugindavo. Tai išleidome į pensiją.
Alusia (2015-10-19)
Deja, LLaurynai, aš ir pati turiu labai panašu į Klecką galvos skausmą http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.6333;g.84980. Gal Facebooke paplatinti plačiau kas galėtu? Pasidalinkime!
LLaurynas (2015-10-19)
Dėkui, einu apsišarvuoti kantrybe:) Vakare prisėsim ir prie Alio.
Polio-mama (2015-10-19)
Alio.lt - gana populiarus. Ne vienas gyvūnėlis buvo pastebėtas ir sulaukė "rankos ir širdies" pasiūlymų būtent jo pagalba. Pamėginkite :) Na, ir, aišku, nenusiminkite ir apsišarvuokite kantrybe. Kartais tyla eteryje tvyro kurį laiką, o paskui ima ir prasiveržia susidomėjimo lavina. Katinėlis - labai fainas, Jūsų nuotraukose tai puikiai matyti :)
LLaurynas (2015-10-19)
Alusia, ačiū už palaikymą, bet gal jums reikia katino:) Paplatinkite savo kanalais. Superinis katinas - nesuprantu, kaip jis dar čia pas mus:)
LLaurynas (2015-10-19)
Sveiki, alio, skelbiu tikrai neįdėjau, bet Lesė, Penkta koja ir Mažoji Liza paplatino informaciją. Na ir aišku asmeninės pastangos, FB, emailai, selbimai kaimyniniuose namuose. Dėl Alio ir Skeliu reikės prisėsti. Ačiū už patarimus!
Alusia (2015-10-19)
Aha, dabar pamačiau Jūsų puslapyje:) Nereali nuotrauka:))) Nuostabi idėja įdarbinti Klecką:) Ačiū, kad rūpinatės juo!
Polio-mama (2015-10-19)
LLaurynai, o Kleckas - plačiai reklamuojamas? Turiu minty skelbimų portalus (alio, skelbiu ir kt.), gyvūnų globos organizacijų FB. Tokį čiužinių testuotoją tikrai turėtų pastebėti, jei jis visur kur įmanoma apie save praneštų: testuoju čiužinius ir esu tobulas :)
LLaurynas (2015-10-19)
Sveiki, kažkada pas mus atėjo apsauga ir irgi klausia, kodėl tiek daug lovų. Sakau - mumis darbdavys labai rūpinasi - vienam darbuotojui 12 lovų:) Bet paskui paaiškinau, kad mūsų veikla susijusi su čiužiniais. Bet sutinku, kad sąlygos katinėliui idealios. Mes jį mūsų puslapyje pridėjome prie darbuotojų, kaip čiužinių testuotoją:)
Cherry (2015-10-19)
Žiūriu į tas nuotraukas ir nesuprantu, kodėl tame ofise tiek lovų, ot, manau, nuostabūs žmonės, šitaip dėl katinėlio pasistengė, kad tik jam būtų minkščiau :)
LLaurynas (2015-10-19)
Šiandien suėjo savaitė, kaip Kleckas gyvena mūsų darbe. Šeštadienį su Lauros pagalba Kleckui buvo atlikta kastravimo operacija, pas Laurą jis praleido ir savaitgalį. Viskas gerai praėjo, šiandien mūsų ofise jis elgiasi, lyg nieko ir nebūtų įvykę:) Dirbame įvairiais frontais. Skelbimo nuorodoje galima rasti nuolat atnaujinamas nuotraukas - mes jas nuo savaitgalio transliuojame ir prie ofiso lango primontuotoje planšetėje. Nežinojau, kad skelbimą galima atnaujinti ir taip atsidurti arčiau skaitytojų. Tai matyt ir priežastis, kodėl per visą savaitę niekas mums ir nepaskambino.
LLaurynas (2015-10-18)
Dekui Laura už pagalbą - ir boxo, ir kastracijos ir priglaudimo savaitgaliui klausimais. Pasiilgau Klecko, bet jam reikia šeimininkų. Visais kanalais dirbame. Net įmonės puslapyje pridėjome Klecką prie darbuotojų:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-17)
Siandien katinukas kastruotas. cipo neturi, pats apie 1 metu meilunas ir glaustunas. Jis tikrai gali buti kazkieno geriausiu draugu, zmogau, kur tu:)
LLaurynas (2015-10-14)
Sveiki, mes jau su Ivona bendravom. Išsiaiškinom, kad ne jos katulis. Bet visiems dėkui už pagalbą. Bet kurią informaciją patikrinsime. O Laurai tai iš viso didelis dėkui ir už patarimus, ir už kitą pagalbą, iurią gausim šį savaitgalį. Katinukas nekastruotas, bet tik iki ateinančio šeštadienio. Tai skelbimalą kiek avansu pataisiau. Visiems gražaus vakaro
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-14)
Sis katinukas nekastruotas. suklysta skelbime.
Asm_Ivona (2015-10-14)
dėkoju už rūpestį ir nuorodą, bet tai deja ne mano katinas... įdėjau daugiau nuotraukų. skiriasi raštas ir mano katinas nebuvo kastruotas.
JR (2015-10-14)
Gal reiktu atidziau pasiziureti i sita dingusi katina. Gaila kad tik 1 foto ikelta. http://www.gyvunugloba.lt/lt/missing/g.77467
LLaurynas (2015-10-13)
Sveiki, dėl skelbimų tai pakabinau dvejuose dideliuose butų kvartaluose mūsų gatvėje ir bendrijų pirmininkai paplatino informaciją. Bet apkabinti visų namų neįmanoma, o centre perėjau - visi skelbimai nuplėšyti - matyt savivaldybė prižiūri, kad netaptumėm skelbiminiu miestu. Nedrįsau. Kas liečia letena.lt - dabar paskaitinėsiu kas ten ir kaip, ir kodėl gi ne:) Vadovybė nieko prieš būtų, nes Lietuvoje aš ir esu vadovybė:) O visas mūsų ofisas - 2 žmonės ir visi mes mylime gyvūnus:)
JR (2015-10-13)
Tokie tikri grynaveisliai lietuviski rainiai paklausus, pasidovanos tikrai, gal ne per savaite, gal teks ilgiau palaikyti, bet noretoju atsiras tikrai.
VitalijusS (2015-10-13)
tureti toki "antidepresanta" namie super, o darbe - svajoniu darbas...rezultatai bus neuzilgo
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-13)
Jei vadovyve labai nepriestarauj ir galima viesinti, siulyciau parasyti cia http://www.letena.lt/mano-letena/gyvunai-viesajame-sektoriuje-tikrai-taip.d?id=69132 580, ir kaip tik galbut katinukui atsivers galimybe naujam gyvenimui jaukiuose namuose, nes ji pamatys daugiau zmoniu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-13)
Dingo dovanojamas gyvunas is globeju. Na maza tikimybe, bet o jeigu... juk stebuklu buna. katinuka reiketu nublusinti, veliau nukirminti, vet klinikoje parodyti, o jei jis mikrocipa turi, yra kastruotas. Butu laabai gerai poperinius skelbimus aplink pakabinti, gal gi jo iesko kokia bobute internetu nesinaudojanti. Skelbimo sablona galeciau atsiusti el. pastu.
LLaurynas (2015-10-13)
LauraV, aš biški nesuprantu to skelbimo - ar ten dingo Džimis, ar ieško šeimininkų. Aišku per 5 mėn. galėjo paaugti, nes mūsų toks labai vyriškas, bet švelnus katinas.
LLaurynas (2015-10-13)
Dėkui draugai. Del VET klinikos net nepagalvojau, nesu profesionalus priglaudėjas. Gal taip ir reiks daryti. O kaip tą nuolaidą gauti:)? O šiaip pamąstom, gal kas nors tikrai bent pabandyti nori paauginti. Nesiseks, priimsim ir net apsidžiaugsim:) Kažkaip labai gera aura su Klecku. Ir darbo labai laukiu - šian pradėjau 6.30, kad tik greičiau pas draugą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-13)
ne sis? http://www.gyvunugloba.lt/lt/missing/g.75021
Vyta (2015-10-13) (foto)
Tikrai tobulas skelbimas. Ir pagarba Jums
Birmanukas (2015-10-13)
LLaurynai, koks jūs šaunuolis!!!! Kad daugiau tokių žmonių Lietuvoje būtų!! Ačiū ir pagarba Jums.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-13)
Svarbiausia, tik nepaleiskite i gatve, organizaciju globejai perpildyti gyvunais, prieglaudose daug gyvunu laukia namu. Jei niekas neatsilieptu jau geriau i stacionara pasiprasyti (para vet klinikoje su nuolaida 3 eur).
LLaurynas (2015-10-13)
Sveiki. Katinuką mes pasiruošę palaikyti iki savaitgalio, nes jis nekelia jokių problemų. Guli šalia, kai mes dirbame. Kai mes su juo žaidžiame, Kleckas irgi žaidžia. Daro viską tvarkingai į dėžutę, bet nelabai galime palikti vieno savaitgaliui. Aš labai linkiu kiekvienam mąstančiam apie gyvūnėlį būtent tokio katinuko, o geriausia priglauskite Klecką! Kas dvejoja - pabandykit bent savaitgalį. Jei sudvejosit, priimsime atgal, mums su juo net linksma.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-10-13)
Rastas spalio 12 d. vakar, tai gal iki sio savaitgalio palaikyti gali.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-10-13)
kaip sis katinukas, savaitgali lauke praleido?


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 293    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentāri

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?