LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

SOS! Grąžinamas katinas Filipas! Neturime kur dėti. Padėkite! Šeimininkai rado išeitį patys.

Šiandien sulaukiau žinių, nes aš kuravau dovanojimą, kad grąžinamas prieš daugiau nei 1,5 metų namus suradęs katinas Filipas. Pasakymas vienas  - муж нехочет". Nebėra žodžių ir tiek...ką čia daugiau bepasakysi.

Nerandu skelbimo, tik laikinos globos paieškų naujieną http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41545

Filipas tikrai įspūdingo grožio ir dydžio, na gal kas nors pagelbėtumėte su laikina globa. Iki šiol namuose gyveno vienas.

Daugiau informacijos 860882128 ir vaicekauskaite.laura@gmail.com 


Sabiedrības: Priglausk (neturi prieglaudos)

Ielikts: 2016-10-12 | atjaunošana: 2016-10-14
Sludinājumu skaits: 50925
Viedokļu skaits: 9979

« atpakaļ

Komentāri

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Tiesa, Filipui jie pasiule laikina globa ir veliau po kazkiek laiko nusprende pasilikti. Siuos zmones rekomendavo is gg zmogus. Tik daug veliau apie pabegusi ar pradanginta katinuka (kaip suprantu dabar Cezari) suzinojau is Jusu, bet tuo metu Jus kiek pamenu aiskinotes situacija su jais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Kad isigilinciau i situacija - o kuris tada sis atvejis "kitas gražintas (?) prieglaudai" ?
Modeliukas (2016-10-19)
Filipas įsikūrė toje šeimoje praėjus maždaug mėnesiui po Cezario pradanginimo. Viskas gerai, kad Marija daug teiraujasi , stengiasi susigyventi. Man irgi taip atrodė, kai į tas pačias rankas patikėjau tą leliuką, kai informavau, kad gali gražinti, jei nepavyks susidraugauti. Maniau, kad kalbu su doru žmogumi. Gal čia tik aš, idealistė, nebeduočiau gyvūno į rankas asmeniui, jei jo duomenys anksčiau jau būtų perduoti policijai dėl gyvūno pradanginimo. Žinau, kad ši šeima čia skaito. Žinau, kad taip toliau uždegam žalią šviesą kaip nori elgtis su tais, kuriuos taip sunkiai gelbėjam. Juolab, kad pradangintas gi buvo tik toks " juodas, paprastas"( Marijos žodžiai).Taigi, Marija, kai pabos šis, paimk dar vieną. Skirtingos spalvos akim, ne kokį " paprastą"....
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Noriu patikslinti del sio pasakymo "Cezaris, 2 mėn. kačiukas vasario mėnesį išmestas laukan", ar cia siu metu vasario men jie eme dar viena katinuka kuris dingo?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Kadangi pati nedalyvavau Jusu situacijoje ir nezinau kaip ten kas buvo, o su zmonemis bendravau pati tiesiogiai ir lankiausi keleta kartu, susidariau ispudi kad Filipas ten mylimas. Ir man tai yra svarbiausia. Siuo metu, zmones ieskojo budu spresti situacija ar grazinti organizacijai, taciau atsakomybe uz ji prisiemiau as, taigi manau darau pakankamai del sio ir kitu gyvunu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Taip, apie situacija sia kazkiek zinojau is Jusu, del to kai isaiskejo, kad Filipas kaip ir pas tuos pacius zmones, as ji lankiau keleta kartu, daznai skambindavomes kilus klausimams, gaudavau nuotrauku. Na tikrai katinuku Filipu zmones rupinosi, ir veze pas veterinara, vasara i kaima ir pan. Taigi man del jo kazkaip gan ramu buvo. Del vyro, situacija taip pat zinojau, ir del to nemiegojimo. Taciau kai zmones apsisprende, kad nenori auginti, as is esmes dziaugiuosi tik viena, kad jie pasikreipe i mane, kad neismete i lauka, neatidave kazkam ir pan. As esu jiems minejus, kad jei tik kas katinuka paimsiu ir ieskosiu jam nauju namu. Ir siuo metu tikrai buvau informavus, kad atsirado siuloma globa kuri galetu virsti namais visam laikui, bet tuo paciu kelias dienas bendravau su dukra Marija del jo pasiemimo sau. Man atrodo, kad Marija gan atsakingai domejosi, kaip sudraugauti, ar atsikirti, ar reiia keliu wc ar uzteks vieno - ir mes iki siol susirasinejam. Kazkaip as visad noriu, kad zmones gerai apmastytu ir rastu iseiti, as galiu patarti, pagelbeti, ir jei nera iseities, paimti sau. As nei vieno gyvuno (net ne savo dovanoto!), nepalikau likimo valioje, pasakydama, kad nera vietu, nera galimybiu ir pan.
Modeliukas (2016-10-19)
Na, dabar įsikišiu piktai, nes esu pritrenkta naujienos. LauraV, ta pati Marija paėmė Rainiuko Cezarį, po kelių dienų jį išmetė gatvėn, telefone atsirado atmetimas, prisiskambinti nebebuvo galima. Po kelių mėnesių paaiškėjo, kad katinukas buvo gražintas man, nors akyse jo nemačiau! Tik atkasus Marijos mamos telefoną, pavyko susisiekti su Marija. Pasipylė įvairios versijos - atvežė man, vežė ji, vežė sesuo, atidavė į rankas, nuvežė pas savo seserį, pati sesuo nusivežė, paliko man prie durų, paliko laiptinėj, galu gale mama nežinia kur paliko.... Dėl katinėlio pradanginimo parašytas pareiškimas policijai. Sutartį dėl Cezario rašėsi būtent Marija ! Laura, Jūs apie tą situaciją buvote informuota, nes sužinojome, kad tuose namuose yra Filipas. Suprantu, kad nėra kur tų globotinių kišti, bet ramiai miegot , kai žinai kas buvo pridaryta su gyvūnais toj šeimoj ir ramiai ten dar vieną palikt - situacija be taško. Toje šeimoje vienas katinas pabėgo, kitas gražintas (?) prieglaudai, Cezaris, 2 mėn. kačiukas vasario mėnesį išmestas laukan, Filipas irgi užkliuvęs. Belieka tikėtis, kad įvyko stebuklas, ir mergina, pražudžiusi vieną katinėlį, dabar nuoširdžiai atgailauja ir Filipas dabar jau pagaliau pas ją saugus! Bet, mano nuomone, geriau nepriimti nauko, o pabaigti reikalus su jau turimais globotiniais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-19)
Kainuką Filipą paėmė šeiminkės dukra Marija, bandys sudraugauti su jos katyte ir jei viskas bus gerai, tuomet taip ir liks. Sutarėme, kad tik jie kokie klausimai, iš karto kreiptųsi ir pagelbėsiu, tad tikiuosi geriausio likimo Filipui. Jam pasiūliusi laikiną globą Giedrė, šiandien laikinai globai priglaudė kioskelių šeimynos katinuką Marsą.
Amarile (2016-10-14)
O negalima tiesiog įvesti realios praktikos, pagal sausą įstatymo raidę - už gyvūno padarymą bešeimininkiu, benamiu patraukti atsakomybėn (administracinėn)? Kam tada ta įstatymo raidė? Tiesa, čia turbūt sutartiniai santykiai. Tas sutarties punktas dėl grąžinimo labai pavojingas. Tokios personos vis tenkins savo įgeidžius su naujomis aukomis. Ir formaliai bus teisios. Visgi manau, kad tas sutartinis punktas dėl grąžinimo nėra teisingas - gal prasmingiau būtų nustatyti tik bandomąjį periodą? Nes kaip jaustis, ką daryti, kada nemotyvuotai (nors motyvuotai būti ir negali) grąžina vargšiuką po metų, dvejų ar penkerių... Totalus absurdas.
GiRa (2016-10-14)
Giedregerai, pranesiu apie Jus, aciu!
Giedregerai (2016-10-14)
Sveiki! Bandau susisiekti su jumis per visur. Priimtume Filipą bent jau trumpalaikei globai.
Modeliukas (2016-10-14)
Gal dar tepapasakoja, kaip 2 mėn.katinėlį ta pati šeima sugebėjo vasario mėnesį ištrenkti gatvėn, o paskui užspausti prigalvoti 1001 tokio poelgio versiją. Šios šeimos duomenis reikia užrašyt raudonom raidėm visur, kur įmanoma. Taigi, ne chebros trūkumo katinui čia klausimas! Pavojus šiam katinukui didelis, tad jį paimti reikia skubiau, negu skubiai.
Friske (2016-10-14)
Visai įmanomas variantas, kad jam chebros reikia :( kai draugė savo kacą po poros savaičių gyvenimo su kompane pasiėmė - tas taip pat graudžiai verkė ir žaidimų draugus šaukė.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-14)
Maisto paliekama. Čia yra toks katinas, jam reikia bendravimo gal jam net linksmiau būtų gyventi ne vienam, su chebra, jis išsidūktų ir miegotų. Daug ką siūliau, tačiau žmonės nebenori bandyti. Laiko jis turi iki savaitgalio, nes kitaip žada atiduoti. Klausiu kur, juk visos prieglaudos užimtos, atsakymas - ten kur priima, o mes žinome kur priima... Skubiai labai skubiai ieškoma išeitis.
Birmanukas (2016-10-14)
Ji neverta nei Filipiuko, nei jokio gyvūno apskritai. a.a. Meškutė baubdavo nuo 3a.m. bliuzo dainininkės balsu. Paimi ant rankų, pasilguldai ant jos pagalvės (šalia mano) nutyla minutei ir vėl iš pradžių... O dabar ausų kamštukai prislopina tik gatvės triukšmą, nes visi šokinėja ant manęs ir per mane naktį dūkdami, kartą kažkuri atsispyrusi priekinėmis kojomis man į kaktą net mėlynę paliko. O tu Daiva, ant antklodės apsiklok pledą prie kojų tiap, kad jis būtų ilgesnis už antklodę - tada jis apklos kojas, išbandyta ir veikia. Čai kai katai užcementavę antklodę. Sorry nukrypau. Katukui linkiu pačių puikiausių namų. Su savęs vertu Žmogumi.
AisteIgn (2016-10-13)
gal jam maisto nepalieka nakčiai, gal išalksta ir miauksi?
AisteIgn (2016-10-13)
šiaip galima ausų kaištukus panaudot kai vienas, bet kai daug, tai jie laipioja per mane patogesnės vietos ieškodami, ir per galvą taip pat........
DaivaVa (2016-10-13)
ir mano ir mano, miegot, prie kompiuterio sedet, valgyt, mesa pjaustyt ir kt. neiiiiimanoma. Miegot einu, burys eina is paskos, sugula ant galvos, ausis grauzia, sugula prie sonu, apsiklot ner net kaip, taip ir miegu atsakusiom kojom, nes gi chebra apgulus mano kaldra:)))) zodziu kocmaras su tais gyvunais kai ju per daug. Nu o kai vienas gi, uzsidarei miegamajam ar uzdarei kur vonioj ir tegul miaukia, kiba gaila:)
AisteIgn (2016-10-13)
gal kas nori mano katinų? siaučia pakaitom pusę nakties, tą pusę kai man reikia miegoti :/
GiRa (2016-10-13)
mano irgi buvo pradėjęs pezėt paryčiais... bet kažkaip per 2 mėn praėjo
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-13)
Turime daugiau informacijos - katinas nuo 3 val. nakties trukdo miegoti ir yra gan garsiai šnekantis (miauksintis) - tai yra pagrindinė priežastis.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-13)
Taip, sis dekui Rita.
Amarile (2016-10-13)
Koks gražuolis Filipas, tikras Filipas Gražusis...(diedą išpašolvonint iš namų, nežiūrint statuso). Išdavikiška niekinga dvikojų prigimtis. Laikykis, Filipiuk, rasi savo laimę.
RITA11 (2016-10-12) (foto)
Ten ne муж, o sugyventinis, gal jį reikėtų išvaryti... Vargšas katinėlis...
Lapke (2016-10-12) (foto)
Jo buvęs skelbimas turbūt čia: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.76227
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-10-12)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41545


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 220    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentāri

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(