LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

Galiu pavezti gyvuna.Ryt vaziuoju is Vilniaus i Siaulius,pro Panevezi.

Ryt planuoju kelione is Vilniaus i Siaulius pro Panevezi. Jei reikia pavezti koki suni pakeliui, tai rasykite i az. Katinelio, deja, paimti negaliu, nes vaziuoju su vaiku, kuris alergiskas katukams. Isvykti planuoju apie 16 -17 val.
Muzecka

Ielikts: 2012-09-13
Sludinājumu skaits: 29847
Viedokļu skaits: 7644

« atpakaļ

Komentāri

Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-16)
Nėra už ką, aš tą darau dėl savęs, nes jei nepadaryčiau to ką galiu, blogai jausčiausi. O šitas šuo ypatingas, jis labai man primena mano pirmąją vokietę, kuri išgyveno pas mane 13,5 metų. O kad nepaklausūs seni šunys tai neteisinga. Juk jie superiniai. Senas šuo jau ramus, jam nebereikia didelio fizinio krūvio, jis jau būna protingas ir supranta savo žmogų iš žvilgsnio iš menkučio gesto, jam net sakyt nieko nebereikia, pažiūri į žmogų ir žino viską, ką žmogus jam nori pasakyti. Aš auginau ne vieną ir ne du šunis, bet mažiukai taip, yra gražu, gerai, kad gali užsiauginti pagal save, bet tikrasis ryšys su šuniu atsiranda tik su amžiumi. Kalbu ne apie šiaip ryšį, bet tą ypatingą, kai tiesiog žinai ką galvoja tavo šuo, o jis žino ką galvoji tu, kai bendravimui užtenka žvilgsnio. Kai prisimenu savo pirmąją vokietukę, tai patys šilčiausi prisiminimai prasideda kažkur nuo 8-9 metų, nors nuo pat mažo šuniuko ji visur su manimi būdavo, buvo labai išauklėta ir visi stebėdavosi jos klusnumu ir inteligentiškumu. Bet sulig kiekvienais savo metais ji darėsi vis nuostabesnė ir nuostabesnė. Ji aišku buvo labai puikios sveikatos ir kai 12 metų vėl nuėjome į parodas, be vargo susirinkome veteranų čempiono titulą, visi stebėjosi kokia ji žvali ir kokie puikūs dantys kaip 12 metų šuniui. Žinoma būtų buvę sunkiau man jei ji būtų ne tokios puikios sveikatos, bet nemanau, kad būtų mažiau nuostabi. Grafas toks pat žvalus ir energingas ir jo amžių išduoda tik pražilusios ausys, kas vokietukams ir panašiems nutinka dešimtais-vienuoliktais metais ir įrašas skiepų knygelėje. Dantys pas jį kaip pas penkiametį, noras žaisti ir energija taip pat ne dešimtmečio šuns, bet jau labai labai protingas. Metų išmintis jo akyse, jo elgesyje ir netgi kapriziukuose, kai bando išprašyti ko nori...
Linari (2012-09-16)
Kukusai, nežinau, kas Jūs ir iš kokio debesėlio Jūs nusileidot, bet tai, ką parašėt ir padarėt (turiu galvoje, suteikdamas globą senjorui Grafui)- viena šviesiausių žinių šiomis dienomis. Kai Grafą pamačiau grindoje pirmą kartą- apėmė nežmoniškas liūdesys, nes tokio amžiaus šunys retai būna paklausūs... Kai pamačiau likimą ''grįžo namo''- jau pasidarė linksmiau. Praeitą savaitę rašiau straipsnius apie grindos vilkes ir tik vėliau pamačiau, kad Grafo nuotrauka vėl pasirodė grindos puslapyje, o grindiečiai patvirtino- ''taip taip, grąžino jį šeimininkai...''. Apėmė neviltis, kad rašant apie vilkus, šį nuostabuolį praleidau. Na, o kai pamačiau, kad jis saugus- tai tesinorėjo paspausti Jums ranką. NUOŠIRDUS AČIŪ!
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-16)
Grafas nuostabus, pirmadienį skambinsiu veterinarei ir planuosim vizitą pas ją, tikiuosi nieko rimto. Muzecka, aš vakar įkėliau naują skelbimą čia http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.49095 dėl Grafo dovanojimo ir facebooke sukūriau albumą, pradėjau platint, kad pamatytų žmonės koks jis. Jis vertas pačių geriausių šeimininkų, o senųjų neteiskim, nes aš matau, kad šuo kadaise buvo tikrai gerai prižiūrėtas ir mes nežinom kas nutiko jų gyvenime. Aišku žiauru taip atsikratyti 10 metų auginto šuns, bet... tegu lieka jiems tai ant sąžinės... Grafas pas mus jaučiasi gerai tik mano nuomone daugokai geria ir daugokai sisioja, todėl noriu padaryti tyrimus. Šuns psichika ideali, charakteris superinis, išauklėtas, klauso, neteršia nei namie nei voljere, tik kadangi daugokai sisioja tai vedžiot nemažai reikia. Bet pas mus sąlygos yra nemažai laiko praleisti lauke laisvai, tai to nesijaučia. Nerealiai mėgsta maudytis, kai pamatė, kad pas mus kieme yra prūdas, tai išleistas iš voljero iškart lekia ten ir nešiotis ką nors nasruose. Savo "lobius" panešiojęs užkasa. Kai tik išleistas mus sekioja, niekur nesitraukia nuo žmonių iš sodybos net nebando kur nors bėgt. Būtų jaunas, tai pasidovanotų labai greitai, bet gal atsiras žmogus, kuris norės pasidžiaugti tokiu šuniu, kad ir 3-5 metus...
Muzecka (2012-09-16) (foto)
vilka isrinkau todel,kad azijatas visgi buvo labai ir net labai agresyvus. O peckinas ,nors ir dailus suo, labai ramus, labai draugiskas, bet akivaizdziai turejo rimtu sveikatos problemu;/ Labai gaila buvo to peckino, nes sunelio dienos, turbut, jau suskaiciuotos;/ Beje, Grindoje laisvi buvo 3 narvai.
Muzecka (2012-09-16) (foto)
Grindoje man buvo pasakyta, kad tas suo buvo sugautas gatveje besibastantis. Pagal cipa buvo susisiekta su seimininkais. Bet sie atsisake ji pasiimti. Suns vardas pagal dokumentus yra Grafas.Tikrai mielas suo. Kadangi Kukusui kelia itarima jo sveikata, tai reiketu mums visiems organizuoti "finansine injekcija" vet.apziurai. O taip pat ir su maistu turetume issispresti kazkaip. Nes suo didelis, daug eda, tai neuzkraukime paciai globejai ant peciu jo problemu. Gali buti, kad suo turi sveikatos sutrikimu. Kadangi Grindoje maciau ne viena toki, kuris akivaizdziai ju turejo. Berinkdama globejai suni maciau viena nabaga, kuris apsividuriaves narve kraujais, kita su baisiai pazeistomis ausimis, akivaizdu,kad isisenejusiu uzdegimu ir t.t.
Daina 1 (2012-09-15)
man tokie atsiprašant ,,šeimininkai,, tai tik svoločiai! Aš mačiau, kad buvo parašyta- atsirado šeimininkai. Nu , valio, galvojau namo paėmė- 10metų gi kartu... O čia- blyn , šipkortę atvilko ir gatava, gyvenk Brisiau... skatynos ir viskas... :(( ,
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
tik dabar numerius sutikrinau. Pas mane ir papuolė nr 673, tai juk tas šuo kurį patį pirmą iš nuotraukų išsirinkau ir man pasakė, kad jis grįžo namo. Jis negrįžo namo, jo šeimininkai tik skiepų knygelę atidavė pasirodo... O iš grindos puslapio jis operatyviai dingo dabar, nes jau paimtas. Būtent jį patį pirmą ir rinkausi. Iškart, vien iš snukio, jis man nuostabus pasirodė, neklydau :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Galima pabandyti... čipo net skaityt nebūtina, lipdukas juk įklijuotas jo skiepų knygelėj, numeris žinomas, paskambint tereikia pažįstamam vetui su priėjimu prie duomenų bazės... Bet ar šeimininkas pasakys tiesą...? Kas žino... Skiepų knygelėj ta vieta, kur šeimininko duomenys buvo, iškirpta
Guste.mi (2012-09-14) (foto)
O gal pabandyti susisiekti su buvusiais šeimininkai ir pasiteirauti dėl ko jo atsisakė? Jei turi kokių sveikatos problemų, tai geriau jau anksčiau sužinoti. Juk bet kurioj vet. klinikoj nuskaitytų čipą ir tada sužinotumėt šeimininkų kontaktus.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
o čia jau neatspėsim kas nutiko... Gal dėl senatvės, gal sveikatos kokia bėdelė pasimatys (dar stebėsiu, bet jis jau du didelius bliūdus vandens išlakė...), gal šiaip atsibodo, gal pirktas paaugliui buvo, tas užaugo, pasikeitė interesai ir šuo tėvams liko... Visaip gali būti, tik patys jo buvę šeimininkai tiesą žino, bet šuo tikrai nuostabus.
Zet (2012-09-14) (foto)
Labai džiugu dėl to šuns:-)
Myxsider (2012-09-14) (foto)
eh, vadinasi, šeimininkai nepėsti buvo, auklėjo, dresavo.. tik kas paskui nutiko :(
Virgau (2012-09-14) (foto)
kaip gera skaityt tokias naujienas.ACIU!
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Aš šunis dresuoju jau seniai ir matau kada šuniu galima pasitikėti. Gal jis nuo šeimininkų net nepabėgo, o išmestas buvo, arba paleidžiamas bėgiot vienas buvo ir tada sugavo. Parodžiau jam savo kates, katės jam jokių emocijų nekelia, žvilgtelėjo viena akimi ir nebeįdomios. Nulis dėmesio. Išbandžiau komandas, jis labai noriai prieina kviečiamas, kaip ir kiekvienas teisingai auklėtas VA. Šitas nebėgs, jau matau, tikrai galėsiu palaidą vedžiotis. Matosi, kad kažkada dresuotas buvo.
Myxsider (2012-09-14) (foto)
:DDD
Birbė (2012-09-14)
Nebijok, neparlėks atgal į Vilnių, per toli :DDD
Zet (2012-09-14) (foto)
:-)
Myxsider (2012-09-14) (foto)
gal ir žino :) bet atsarga gėdos nedaro ;)
Zet (2012-09-14) (foto)
Manau Kukusas žino ką daro :-)
Myxsider (2012-09-14) (foto)
Kukusas, o gal geriau nevedžiokite šunelio palaido, juk ką tik susipažinote, kas kad niekur dabar nebėga.. betgi nuo šeimininkų tai pabėgo. ir šiaip, bet kada gali nusivyti katę, zuikį ar dar kokį biesą.ir svetimoje vietoje tirkai neras,kaip grįžti.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Taip, šuo nežinomas, niekur jis nebuvo įdėtas. Kažkada buvo prižiūrėtas. Čipuotas, skiepytas kasmet tvarkingai, žino kas yra mašina, mėgsta važinėt, su kamuoliuku labai mėgsta žaisti, jokios agresijos nerodo net bandant atimti kamuoliuką, tik atiduot nenori, laiko, bet pareikalavus atiduoda. Moka sėdėt ir leteną duot, turbūt ir daugiau moka, tik nebandžiau daugiau. Kai pamačiau kamuoliukų pomėgį išsivedžiau palaidą, bet įsidėjau į kišenę kamuoliuką, kad jei ką prisiviliot galėčiau. Niekur net nebandė bėgt, pasisiojo ir atgal prie mūsų grįžo. Na toks visiškai vokiškas elgesys. Kiek papasakojo, kad jis pagautas gatvėj, pagal čipą rado šeimininkus, bet šeimininkai jo atsisakė... Negaliu suprasti kaip galima atsisakyti tokio fantastiško šuns, nejaugi tik dėl senatvės...?
Judita 1 (2012-09-14)
Nežinomas šuo?X failai:)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Šuns numeris 673, bent jau taip užrašyta ant skiepų knygelės kampo. Jo nebuvo nei viename puslapyje, nei čia nei grindos. Tai rytoj aš jį nufotografuosiu ir pradėsim reklamuot. Jam 10 metų, bet labai aktyvus ir žaismingas
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Atvežė man šunį. Fantastiškas šuo, neįsivaizduoju kaip tokio galima buvo atsikratyt. Mano nuomone daugokai geria tik. Kamuoliukų fanatas, už kamuoliuką padarys bet ką
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Gruodinukas, gerai būtų padaryti tokių. Gal kas galėtų atspausdinti ir tada šventės metu padalinčiau žmonėms
Birbė (2012-09-14)
Muzecka ką tik išjudėjo iš Vilniaus, tik dabar, ilgai vedžiojo, rinko, išrinko vieną iš vilkų, nelabai žinau kokį
Gruodinukas (2012-09-14)
galiu padaryti skrajutę apie laikiną globą, nerašau 'išeitinio' straipsnio adreso, nes blogai reaguoja sistema...
Gruodinukas (2012-09-14)
Lietotājs svītrots komentāru
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Šiandien kilo naujų minčių. Buvau Pakruoyje, pakalbinau vietinį veterinarą, kuris mano nuomone neblogas. Paklausiau kiek kainuotų prieglaudinių gyvūnų kastracija. Taigi kainos tokios: Šuo (patinas): iki 20kg - 50Lt, 20-40kg - 60Lt, virš 40kg - 70Lt. Kalė kainos dvigubos, t.y. 100Lt, 120Lt, 140Lt. Katinas 30-40Lt., katė 100Lt. Bet paminėjo, kad kainos irgi gali būti derybų objektu... Antra idėja. Spalio pradžioje Pakruojyje vyks gyvūnų šventė. Aš toje šventėje dalyvausiu ir norėčiau ten gal kokį plakatą pasikabinti ir skrajučių kokių padalinti, kad populiarinti laikinąją globą. Daug žmonių net nežino apie tokį dalyką, kad turėdami vietos ir laiko nebus palikti vieni atsakingi už gyvūną. Taigi iki spalio prašau mane aprūpinti informaciniais dalykais. Gal čia atsiras ir daugiau globėjų...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
aš pripratus prie pravardžiavimų. Niekas iškart nei vardo nei nick'o neprisimena, bent veislyno pavadinimo neužmiršta jau niekada :D
Birbė (2012-09-14)
nu sorryy Kukusai, vis Kuskusu tave pravardžiuoju, tik dabar pastebėjau ;) :D
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-14)
Jei neagresyvus vežkit, atgal nebeišsiųsiu, jam tereikės su viena kalyte sutart, o tai patinui neturėtų sudaryt problemų, nuo kitų šunų bus atskirtas
Birbė (2012-09-14)
Žodžiu, susiskambinau su Kuskuse, Muzecka pavadį paėmė. Jeigu pavyks azijuką paimti iš Grindos tai nuveš. Jei nėra agresyvus. Na tikrai Muzeckai be ryšio taip, atsakomybė, o jei nuveš, o nesutars su esamais šunim, vežti atgal ar ką, be ryšio gausis. Tad jei neišrinks ji, tai teks Kuskusei atvažiuoti pačiai savaitgalį, juolab ją parveš atgal. Bet kuriuo atveju viskas gerai :)
Birbė (2012-09-14)
Pala, o dėl ko nesutarta? Ar tikrai Kukusui vežti ar kokį vežti ar kas? Tikrai, paplepėta vakar buvo, o tiksliai kas žino?
Muzecka (2012-09-14) (foto)
uz poros val. islekiu. Bet zinios apie suns pavezima nesulaukiu;/ Jei kas , tai jau rasykite ar skambinkite i tel. , kuri zino Birbe.
Muzecka (2012-09-14) (foto)
sutariau su Birbe, paskolins pavadi.Tai dabar laukiu zinios, kuri suni reikes pavezeti ir ar mane kas prie Grindos pasitiks? Ryziu koses isviriau su vistienos kakliukais ir darzovemis, bandysiu isiteikti suneliui;)
Birbė (2012-09-14)
Turiu pavadį tvirtą, brezentinį. Daugiau nieko
Muzecka (2012-09-14) (foto)
kreipiuosi i tuos, kas renka Kukusui suni. Gal galetumete ir pavadi, antsnuki paskolinti kol nuvesiu suni? Kelias pakankamai tolimas. Toki dideli palaida suni veztis masinoje nesinoretu.Keleta kartu jau teko vezti nemazus sunis.Tai jie nuolat malesi po masina pirmyn atgal, po ko ju plauku ir seiliu buvo pilna masina ir mano ir vaiko drabuziai buvo tokie pat;/. Paklodes nepadejo, nes sunys davesi po visa masina, jos atsidure ant zemes.Taigi, labai prasau su suneliu parupinti ir koki virvagali, kad galeciau ji priristi automobilyje, kad po ja nesiduotu,kad tvarkingai vaziuotu.
Daina 1 (2012-09-14)
o ka, fainas ir tas antras- toks LIŪDNOJO SNUKIO RITERIS. Gal pas tave taps Linksmojo Snukio Varjotu? Tada trumpiau tik Varjotu galėsi vadinti.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Palieku savo telefoną dėl visa ko, nes ryt reikalų nemažai, nežinau kada prie kompo prieisiu. Taigi pirmenybė antrąjam iš mano kandidatų, smėlio spalvos dičkiui, jei jis piktas, tada ką nors iš vilkų žiūrėti. Jei ką, skambinti telefonu 862441922. Ušastikas gražus, bet tikrai nenoriu tris kart dienoj šuns vedžioti už pavadėlio kai sodyboj 2ha vietos ir aplink laukai... tai jis paskutinis sąraše šiaip. Gal jį kas nors kitas paims... Iki rytoaus visiems
Daina 1 (2012-09-13)
juokas organizmui suteikia vitamino CĖ! O tas saugo organizmą nuo perųalimo, kas dabar labai aktualu! taip, kad pasiusiok, ir varom toliau. Čia dar daug ką reikia pagerinti, va, Knopkytė kaip ir sustyguota- pagaut beliko, Pečkinas , panašu irgi, nu va dar Taksiukas Rainiukas laikiną pastogę turi... Nu gal ir neblogai čia mes pasižvygavom, ą? Gal sakau ryt tęsim?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Mergos, jis gražus, bet deja reikia žiūrėti ne tik į grožį, paimkit man antrą arba kurį iš vilkų
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
jei paleisti negalėsiu tai bus liūdna jam, nes laiko nebus užsiimti. Vis tik pirmenybę teikiu tam antrąjam, kur į azijatą panašus, jei jis piktas tai kurį nors iš tų vilkų kur trečias ir ketvirtas
Birbė (2012-09-13)
:DDDD uoj Kuskusai, turėsi PEČKINĄ IŠDIDŲJĮ :DDD Eik Daina kur nors, negaliu pilvą skauda :DDD
Daina 1 (2012-09-13)
tai kad taip ir yra- kūnas takso, o marmūzė vokiečio, va Blogiukė matė, neduos sumeluoti:DD. Birbe, mes čia su tavim kaip kokios reikalų inspektorės :DD Žiūrėk ar nebūsim dar vieno pakrikštyję. O ką geras vardas_PEČKINAS! Skamba išdidžiai!
Muzecka (2012-09-13) (foto)
man rasykite i az, as iki ryt 14 val. dar apsilankysiu cia ;)
Xiri (2012-09-13)
labai grazus suo,turi veisles ar ne,bet grazuolis....peckinas ;))
Birbė (2012-09-13)
Judita, mes su Daina nusprendėm ką Muzecka veža į Šiaulius, o jos telefonas pas mane, taigi dar teks manęs išprašyti, kad duočiau (čia kainą keliu, kad labiau norėtum :PPPPP
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
aišku gali būti, kad nuotrauka apgauna, neretai taip būna, bet iš nuotraukos tai kilmė pusiau aiški :)
Daina 1 (2012-09-13)
nu paimkit tą Pečkiną, a?
Xiri (2012-09-13)
prajuokinot Daina ;)))beje,neveisliniai daug maziau serga,nelepus
Judita 1 (2012-09-13)
Jei ką, koks Muzeckos tel.?
Muzecka (2012-09-13) (foto)
kai nuspresite koki suni imti , tai atsiuskite man nuoroda. Siaip, tas su lapatuojanciomis ausimis,mano nuomone, turi haskio kraujo....
Daina 1 (2012-09-13)
Xiri, aš irgi turiu lanciūginę- kai iš būdos galvą iškiša, visi- oi koks vokietukas!, o kai užpaklį iki galvos- oi koks taksiukas! :DD 12 metų jau pas mane, o dantys kaip 3-metės, net šviečia!
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
pagal kailį, sudėjimą ir rožą, tas ušastikas tikrai prie haskėno ar balamuto gulėjęs, šituos aš iš arti pažįstu. Pati turiu vieną egzempliorių namuose ir nemažai kinkinių chebroj ir parodose tūsinuosi. Šitas tikrai nėra lenciūginis, vienas iš tėvų aišku gali būti bele koks, nes ausys per didelės ir lapatuoja, bet kitas tai tikrai tikrai šiaurinis pūkis laisvamanis...
Daina 1 (2012-09-13)
nu tau taksą raibą :DDD tuj padarysim atranką kam ką siunčiame.
Judita 1 (2012-09-13)
Tai ką ryt Muzecka veža?
Xiri (2012-09-13)
o as lenciuginiu fane,kiek esu turejusi suniuku,visi neveisliniai,niekad ,beje ,nenuvyle
Daina 1 (2012-09-13)
o ko ne veisė? A? Lietuvos Lanciuginis! Va kap iždzidžiai skamba!
Birbė (2012-09-13)
Neturi tu vaizduotės :P O gal tai naujas stilius
Daina 1 (2012-09-13)
man tai tas ušastikasPečkinas į jokią veislę nepanašus- išsiviepęs lietuvos lanciūginis :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
jei jau visi kiti netiks, tai ušastikas (jei tik nesumaišytas su kuo nors piktu) nebus agresyvus. Tik haskėnai ir balamutai nepažįstantiems jų gali tokie atrodyti, nes mėgsta dažnokai paurgzti, kas visai nepavojinga būna ir tik paprastas burbėjimas. Jie paprastai nekanda, tik daug ir įspūdingai urzgia. Kai niurkau draugės riaumojantį haskėną, arba kitos draugės balamutę visą urzgiančią tenka įkelti į mašiną, nes poniai su kitais šunimis bagažinėj važiuot nelygis, tai iš šalies atrodo baisokai nežinančiam, bet tai tikrai nepavojinga būna :) Va mano haskėnas kažkodėl niekada ant manęs neurzgia, nors ant kitų burbuliuoja...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Ir dar vienas klausimas - prašymas. Ar grindoj jie nublusinami? Jei ne, sulašinkit kokių lašiukų, nes po to naikint blusas 11 šunų ir 2ha teritorijoj labai brangu...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
taip, ušastikas labai gražus, bet kadangi pažįstu haskėnus ir balamutus iš arti, tai net nežinau... Su savo haskėnu tai nors važinėju su dviračiu, patampo jis mane, o šitas net nežinau ar temptų, be to dviejų patinų nelabai į vieną kinkinį sukinkysiu, kad nesimuštų, o daryt atskirus važiavimus nelabai turėsiu laiko, nes ir taip ne vieną važiavimą tenka daryt per dieną, nes dar azijatkai raumenis formuoju, o mažąjai vokietkai plaučius auginu... Vienu žodžiu treniruoju savus, tai tą kurį paimsiu norėčiau paleisti tiesiog kieme kartu su Vaite pabėgiot tris kartus per dieną ir nebeiškrovinėt... Tie kinkomieji labai jau nepriklausomi, savo haskėną pasiėmiau jau kartą nuo kaimynų (už ~1km) vištidės. Visa laimė, kad vištos buvo uždarytos. Taigi nors jis ir perspektyvus padovanojimui, bandom iš eilės. Kas eis paimti mano šuns, paklausinėkit kokiom aplinkybėm pateko tie šuniukai, pažiūrėkit daugmaž, kad neagresyvūs būtų. Jei antrasis neagresyvus, jį imu, jei jis dėl ko nors netinka, tada trečias eilėj ir t.t.
Daina 1 (2012-09-13)
sory, ušastiką be kepurės!
Daina 1 (2012-09-13)
Tai čiupk tą uįastiką be kepurės, žiūrėk, koks fainas, kaip paštininkas Pečkinas iš Rūgpienių kaimo!
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Jei pirmas grįžęs namo tai šaunu, kuo geriausio gyvenimo jam, tada reikia kitą rinktis. Antras ir trečias man lygiaverčiai, net nežinau kuris geriau būtų... Kuris mažiau perspektyvų turi būti paimtas iš grindos?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Džonis mielas atrodo ir manau man būtų tinkamas, bet ar ne geriausia jį būtų išleisti iškart į tikrus namus jei jis jau apsipratęs ten... Pas mane juk tik laikina globa bus, toliau bus ieškomi šeimininkai. Kažkaip galvoju, kad kuo mažiau šuniukus reikėtų kiloti iš vienų namų į kitus. Net jei laikini, tai jiems vis tiek namai...
Daina 1 (2012-09-13)
pirmas varijantas gryžęs namo. O vat paskutinis manirgi toks fainas, kaip pacanas su ušanke- kepure lapine :DD
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Mano nusižiūrėti kandidatai: 1. Šitas senukas nerealus, labai primena mano pirmąją vokietę http://gyvunai.grinda.lt/nuotraukos/main.php?g2_itemId=6308 jei jis neagresyvus, jam pirmenybė. Šiame puslapyje jo neradau, bet grindos puslapyje įdėtas 2. Šitas azijatą primena... Jei turi azijato kraujo, gali būti piktas ir laisvės mėgėjas, o pas mane neaptverta, bet jis labai gražus... http://212.122.94.15/lt/adoption/g.45845 3. šitas labai liūdnas atrodo... http://gyvunai.grinda.lt/nuotraukos/main.php?g2_itemId=6305 4. šitas irgi mielas http://212.122.94.15/lt/adoption/g.46191 5. Šitas panašus į haskėno ar malamuto mišrūną... Bijau, kad paleisti negalėsiu kaip ir savo haskėno, tai nežinau ar sugebėsiu iškrauti... http://212.122.94.15/lt/adoption/g.46831
Xiri (2012-09-13)
na ir kaip Dzonis?
Xiri (2012-09-13)
Lietotājs svītrots komentāru
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Kalės negaliu, nes Vaitė pribijo šunų ir pradžioj šiaušiasi, su patinu daugiau tikimybės, kad nesipyks. Rodykit man tą Džonį
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
nors derinys geras būtų... tos kalytės, su kuria gyvens mano paimtasis, vardas Vaitė :D
Xiri (2012-09-13)
pvz,Dzoni,nuostabus suo,tikrai nesusals
Muzecka (2012-09-13) (foto)
O kaip sita? http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.48894 Jai skubiai reikia globos, nes ji zirgyne likti nebegali daugiau. Ji ipratusi gyventi prie grandines, lauko salygomis, prie budos arba voljere. Labai megsta bendrauti;) Sugyvena su kitais sunimis.
Xiri (2012-09-13)
paimkit ka is vagoneliu,o vagoneliai paims ka is grindos
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
radau aš tą 592 taip pat trumpaplaukis bet kokiu atveju...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
grindos puslapyje net nematau 592, kaip jis atrodo?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
na man irgi reikia, kad nebūtų agresyvus, kas išrinktų man tokį? ar teks sekmadienį pačiai rinktis?
Muzecka (2012-09-13) (foto)
na, tai Jus rinkites ir man praneskite. Pavesiu jei ne visai prie Latvijos sienos Kukusas gyvena. Ir butu gerai,kad suo nebutu agresyvus, nes neturiu jokio spec. narvo.
Birbė (2012-09-13)
:DD tik 592-to neimk, sakė žiauriai daug ėda :DD
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
729 irgi trumpaplaukis, negaliu tokio imti... Kambariuose pas mane gyvena azijatė ir vokietka ir yra vienas narvas kalėms kurios tuo metu rujoja. Paėmus svetimą šunį į kambarį azijatė jį užmuš. Su ta vokietka kur kartu gyvena tai susigyvenę jos ir tai manau, kad ateityje reikės atskirti kai vokietė subręs, o svetimas šuo negali net prie JOS durų prieiti, iškart pyksta. Azijatas vis tik yra azijatas... todėl galiu apgyvendinti tik toj patalpoj tvarte, o ten nešildoma, todėl jei užsibus iki žiemos peršals, o užsibūti tikrai gali kai toks perteklius šunų
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
stafui gal ir reikia globos, bet neimsiu dėl trumpo kailio, o jei užsibus iki žiemos, kur aš jį dėsiu, sušals jis tam tvartuke
Jurgiukas (2012-09-13)
Na aš su stafu nerizikuočiau o vat šitas tikrai nusipelne ramybes http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.47515
Virgau (2012-09-13) (foto)
nelabai kas ir papasakos,ka jau ten suzinosi apie Grindos kalinius.Taueris.Nesu stafu fane,bet Lordas nusipelne gyvent,o gal...?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
kas lankosi grindoj pasakokit greitai kokie yra nr673 ir nr545
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
Pakeliui iš tikro, bet man reikia didelio, užsisėdėjusio patino, tokio, kuriam labai labai reikia globos čia ir dabar... Be to kadangi sekmadienį vis tiek planuoju būti Vilniuje, o BenignaB pažadėjo parvežti mane, tai gal kam svarbiau reikia važiuoti. Bet gal ir geras varijantas būtų... Tik va šuns dar neišsirinkau, nes apie jų charakterius niekas nepapasakoja...
P.nijole (2012-09-13)
Muzecka, ant priekines sedynes ir lokys tilptu ;)
Daina 1 (2012-09-13)
kažkur apiePakruojį
Muzecka (2012-09-13) (foto)
O kur Kukusas bazuojasi? Vaziuoju lengvuoju automobiliu, gale sedi vaikas. Galiu pavezti tik toki, kuris tilptu ant priekines automobilio sedynes.
Daina 1 (2012-09-13)
gal galima būtų Kukusui kokį grindinuką pavėžėti, jei pakeliui?


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 91    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates .. (8)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Komentāri

Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)
Alusia (15:11) >>
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas...
Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?