LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

(Nebeaktualu) Stovi būdelė miške ant kalvelės...

Paskutinės naujienos: Kalytė dingo iš savo būdelės.

Stovi būdelė miške ant kalvelės...

Gavome liūdną pagalbos prašymą iš Rykantų. Niekam nežinoma tiksli priešistorė, bet galima įtarti, kad žmonės auginę mielą, prieraišią kalytę sulaukė netikėto ir nemalonaus pagausėjimo ir nutarė savo augintinę nubausti. Tiesiog išgrūsti ją iš namų kartu su jai gimusiu šuniuku.

Jauni ir neabejingi Rykantų žmonės atradę miške šią kuklią šeimynėlę pasigailėjo. Ant kalvelės, miške pastatė nedidelę būdelę, kad mamyte drauge su mažyliu galėtų kiek įmanoma saugiau praleisti naktį ir netektų gulėti ant vis labiau šąlančios žemės ir kęsti vis dažniau užklumpantį lietutį.

Mamytė matosi dar visai jauna, o nuskriausta savo artimiausių žmonių- šeimininkų, prarado pasitikėjimą ir kitais žmonėmis. Ateina prie kelio, stebi kaip dirba žmonės, ir droviai prašo išmaldos, nes žino, kad reikia pasotinti ne tik savo gurgiantį pilvelį, bet svarbiausia- savo mažylį. Arčiau prisileidžia tik juos šeriančią porelę, kuri jau įrodė, kad jais galima pasitikėti, kai pastatė būdą.

Mažajam šuniukui šeimininkai jau surasti, nes tie patys neabejingi žmonės nufotografavę mažylį įdėjo skelbimą ir rado jam namus. Na, o mamytė lieka viena...

Artėja šalčiai, ir pasižiūrėjus į šias iškalbingas nuotraukas turbūt visi matome, kad tokio tipo kalytei, negailestinga žiema gali būti pražūtinga ir, deja, paskutinė, jei ji taip ir liks gyventi mažoj miško būdelėj.

Ką jau čia ir besakyti, kad kalytė be galo graži, mažutė, smulkutė, tikra kambarinukė, o jei dar išmaudžius, sušukavus, ar apkirpus... Skubiai ieškome namų šiai vienišai šviesiakailei gražuolei. Kolkas nupasakoti jos būdą gan kėblu, bet mes net neabejojame, kad pasitikėjimas žmogumi yra sugrąžinamas, juolab, kad tai tikrai ne lauke gimusi kalytė, o išduota ir kadais šeimininkus turėjusi širdelė.

Jei ieškote mažutės, inteligentiškos, kuklios draugės ir esate pasiryžę išmokyti pamilti ją dar kartą, skambinkite „Naminukams“ 864830077 (Vilnius)!


Sabiedrības: Naminukai

Ielikts: 2012-09-13 | atjaunošana: 2012-09-22
Sludinājumu skaits: 29845
Viedokļu skaits: 6067

« atpakaļ

Komentāri

Vitale (2012-09-22)
skambinau tai moteriskei-kalytes nera,isejo ieskot savo vaikelio, kazkas mate ja prie Vievio,tiek skausmo jai-ir vaikelio neteko ir namuciu nera,gaila..
Vitale (2012-09-22)
Goda dave tel nr tos moters,bet nei Godai,nei man neatsiliepia,bandysiu veliau
NeRamune (2012-09-22) (foto)
Kaip Daina sako, reikia tikslia vieta ar apytikslia suzinoti ir nuvaziuoti paziureti ar apskritai ten ji yra. Nes jei yra, orai atsalo, neisgyvens ji..
Vitale (2012-09-22)
as kalbejau su Goda,ji pati nezinioje,skambina tai merginai,bet ji irgi nieko negali pasakyt,gal be reikalo buvo pakelta tema,gal tie zmones net negalvoja jos atiduot,Godai dabar daug bedos su maziais,jei bus sugauta-duos zinot,bet nuojauta sako-taip ir liks
Daina 1 (2012-09-22)
gerai būtų išuostinėti kur ciuciukė konkrečiai bazuojas, o gal pavyktų prisivilioti.
NeRamune (2012-09-22) (foto)
Tai man irgi atrodo, kad per tiek laiko penkis kartus pagauti buvo galima ir tiek pat paleisti. Reikia Godai paskambinti ir pakalbėti su ja. Vitale Jūs pasiskambinsite ar man?
Vitale (2012-09-22)
apie nameli ant vistos kojeles pranese kazkokia mergina,seria,pastate budele ir vaika atidave visai kiti zmones,tipo-tik jie gali prieit,dar nezinia kokie planai pas juos,gal jiems neaktualu kazkam atiduot,nes per tiek laiko tikrai galima buvo sugaut,taip,kad jokiu ziniu
NeRamune (2012-09-22) (foto)
Tai kas nors tikslia vieta zino? As tai siulau vaziuoti ir bandyti gaudyti.
Vitale (2012-09-22)
ne ne,tikrai ne ta,gal kada sugaus,o gal taip ir liks miske,nezinia ka tie zmones galvoja
NeRamune (2012-09-21) (foto)
Tai gal vaziuoti ir ieskoti jos?
Vitale (2012-09-20)
Goda neturi tiesiogio tel nr tu zmoniu,kur turi gaudyt,o kita mergina,nieko daugiau nezino,taip,kad...niekas,niekur,nezinia...
Muzecka (2012-09-20) (foto)
tai kur dabar prapuole ta kalyte, tiksliau, tas zmogus, kuris zadejo ja pagauti ir pranesti?
Vitale (2012-09-20)
naujienos tokios:naujienu nera ir nezinia ar bus ir kada bus,p.Goda pasiule-jeigu kas kitas man patiks,tai galiu imt,jei maziuke bus atvezta,tai yra dar kelios noretojos,neliks vienisa.kitas niekas nekliuva,todel liksim su Buzyte dvi mergos,
Vitale (2012-09-18)
gerai,kad naktys dar nesaltos,tik,kad nieko blogo jai neatsitiktu,lauksim
Virgau (2012-09-18) (foto)
matyt ne taip paprasta pagaut,taigi matet kokia komanda ta grazuoliuke prie parduotuves Vilniuje vaikesi,kaip kombinavo,net kinologe buvo pasiryze atsiviliot...kantrybes,isivaizduoju kaip norisi greiciau sita grozi paturet:)
Vitale (2012-09-18)
siandie jau antradienio vakaras-visai jokiu ziniu-nei pagauta,nei negaudo,taip kaip nieko ir nebuvo...
NeRamune (2012-09-17) (foto)
Tikiuosi greitai pagaus. O gal reikia pagalbos?tai tiks petnesos,odines sake kikoje tik manisle isaugo stipriai
Vitale (2012-09-15)
Ramunele,dekui uz rupesti,bet kol kas tyku,niekas neaisku,ar pagauta,ar ne,bet jei jau butu Naminukuose-p.Goda tikrai paskambintu,bet pagal nuotraukas-visai mazute
NeRamune (2012-09-15) (foto)
Gal pavyko pagauti? Vitale, as turiu antkakli ir petnesas, maniskei jau mazos, bet nezinau ar sitai nebus mazos.. Kiek ji mazdaug sveria?
Vitale (2012-09-14)
duok dieve,nes man nuotaika jau krenta del nezinios
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-09-14) (foto)
Vitalija, tie žmonės tikrai bandys gaudyt ir pasipelnyti nesiekia,tik tiek kad kalytė nėra lengvai prieinama, todėl ne viskas iš karto.
Vitale (2012-09-14)
kol kas jokiu ziniu,gal ir negaudys,nes pranese ne tie zmones,kur gali prieit,jei jie rado kur padet vaikeli,pamate,kad lb reikia mazes,bandys patys kam nors atiduot ar parduot,visko gali but,na,lauksim toliau
Daina 1 (2012-09-14)
aš pati pieno nei į burną- o jo produktus- puikiausiai. Duodu savo šunims kaimišką pieną kartas nuo karto, bet skiestą sąntykiu 1:1 su virintu vandeniu. Reikia tiesiog pastebėti, kaip ji jausis ir nepadauginti. Bei neperriebinti maisto- jei šunelis ilgai gyveno pusbadžiu- riebus ir sotus maistas didelėm porcijom gali sutrikdyti medžiagų apykaitą. Tai geriau dažnai ir po truputį. Porcija maždaug kaip šuns galva.
Vitale (2012-09-14)
aisku,reiskia gersiu pati,kai nieks nemato,kad neatimtu,
Justė (2012-09-14)
Suraugintas ir pasūkos tinka, net mažiems, o pieno jei tiksliai nežinoma šuns reakcija derėtų privengti, seniai parsivežto iš kaimo katinuko taip vos nepraradau, jų buvo 4, išgyveno tik tas kurį parsivežiau nes laiku vet paaiškino kad pienas nėra tinkamas, kiti nusividuriavo kaime. Bet būna ir taip kad organizmas toleruoja.
Rita R. (2012-09-14)
Mano dėdės poros metų šuo, augęs pas ūkininką "ant karvės pieno", nieko taip nemėgsta, kaip šviežią pieną. Dažnai išlaka didelį dubenį, o dėl viduriavimo niekada problemų neturėjo ir dabar neturi. Kaip ir žmonės skirtingi (dalis netoleruoja laktozės, o kitiems tas pats), taip ir šuo šuniui nelygu.
Friske (2012-09-14)
Mano vokietka taip pieną mėgsta, kad tik net cypia jei jo įsipilu :) dar nė karto viduriai paleisti nebuvo, nors pieną iš katinų nuvagia :)
Vitale (2012-09-14)
o jei kaimiskas pienas suraugintas?
Jurgiukas (2012-09-14)
Pieno šunims duoti visiškai negalima, nes jie neturi fermento, kuri pieną virškintų. Tai greičiausiai paleis vidurius:) Galima duoti vietoj pieno varškę, kefyra, rūgpienį.
Vitale (2012-09-14)
Knopa-tai Knopa!busit kriksto mamyte!tik reik pagaut,kazi,ar galima kaimisko pieno,ar nepaleis viduriuku?
Daina 1 (2012-09-14)
Kas gali pas mane užvažiuoti? Duosiu boksą, pkeduką, 20lt- manau antkakliukui ir bliūdukui užteks? Su salyga, kad bus Knopa Antroji! :DDD
Vitale (2012-09-14)
mergaites,bukit geros,kas nors nebrangu antkakli!juk nevedziosiu su sniuru,o i prienus-nezinau kada galiu papult,pavadeli turiu,labai prasau!
Daina 1 (2012-09-14)
jei Knopa bus, galiu ir boksą paskolyti, jei ne mažas bus- kates mergaitės vežė , tai tinka, o vat Knopkytei ar tiks?
Daina 1 (2012-09-14)
KNOPA ANTROJI!!! IR tik taip- nu likimas kaip mano Knopos. Mano bus pirmoji , o ši antroji. Kas važius, užsukite pro mane duosiu pinigėlį bliųdukui ir pleduką- negaliu niekur išeiti- srga mano ,,akcijų organizatorė ,, :(
MeiLLi (2012-09-14)
Visgi išvažiuosim po valandos ar poros ...
MeiLLi (2012-09-14)
Važiuoju popiet I prienus, bet paimciau Tik su boksu, nes dvi kalytés po masina duodas. Boksa parvesciau sestadieni vakare ar sekmadieni ryte
Muzecka (2012-09-14) (foto)
Siulau Muza;)
Vitale (2012-09-14)
kas kaip ir ok,tik dabar-DIDELE PROBLEMA! kriksto mocios!atsibuskit!reikia superinio vardo!jauciu,kad kaimynai dantis pakabins ant tvoros nuo tokio grozio
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-09-13) (foto)
Na tuomet viskas, kad jau taip, rezervuota Vitalijai!
Escapa (2012-09-13) (foto)
Vaje Goda,kur jus tokiu groziu randat.. Paciu geriausiu namuciu,mylinciu seimininku.:) juokinga,bet jau grazi tai vajei..o ausys kokios..
Daina 1 (2012-09-13)
nu tai laukiame kol pagaus! Vitalija pūkus kedena, patalus kloja, Knopkytės laukia, mes kraitį ruošiame. Iš manis bliūdukas ir pledukas . Kap žadėjau.
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-09-13) (foto)
Mielos moterys šiai kalytei ieškome ne laikinos globos (nes globoti galinčių ir norinčių paimti yra ir ne Stakliškėse, o kur kas arčiau). Ieškom namų. Kai pašnekėjau su Vitalija, supratau, kad kalytę ji nori imti su visam, o ne dovanojimui, tokiu atveju tikrai bendrom jėgom ieškokim transporto. Jei kalba eina tik apie globą, kaip jau minėjau ji būtų ir taip. Todėl bandom laimę iškart ieškoti namų, nes esu įsitikinus kad apie tokį grožį svajoja daug kas. Turbūt kyla klausimas, jei jau yra globa, tai kodėl ji vis dar ten. Taip yra todėl, kad kalytė kažkiek prisileidžia tik tuos žmones, kurie ją šeria. Sutarėme, kad kai tik jiems kalytę pavyks pagauti, iškart praneš man. Tad kalytė ten ne todėl, kad jos niekas negali priimti globai, o todėl, kad dar nepagauta :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2012-09-13)
iš petnešėlių kai kurie šuniai taip pat sėkmingai išsineria, tik smaugtukas patikimas. Ypač mėgstantiems išsinerti darau spec antkaklius su saugikliais, kad ir nesmaugtų ir išsinert nesugebėtų. Iš tokių dar nei vienam nepavyko išsinert, bet tam reikia šuns išmatavimų tikslių
Xiri (2012-09-13)
galima maps.lt paziuret kelia,ten labai smulkus zemelapis,as pagal ji esu vaziavusi i tolima nezinoma kelione,pasirode labai tikslus
Daina 1 (2012-09-13)
jei bailiukė- iš antkaklio išsiners, čia petnešėlių reikėtų.
Bekiba (2012-09-13)
mes turim "analogini GPS'ą", tai apsiimtumėm pabandyt "nupiešt kelią :)
Birbė (2012-09-13)
Na va, yra kas kelią žino :DDD
VynaLeja (2012-09-13)
ot welniawa,tik wakar buwau stakliskese,wilke nescia wezem,kad butu buwes anksciau tas skelbimas atsirades :(
Vitale (2012-09-13)
mergaites,dar prasymas-jei kuri butu prie parduotuves reikmenu gyvunams,nupirkit mazgei nebrangu antkakli,pinigus atiduosiu,nes pas mus tokio dalyko tikrai ner,o reiks po kiema zingsniuot,lb dekui
Bekiba (2012-09-13)
o jeigu surašyt kiekvieną posūkį ir panašiai, gal tada drąsiau būtų važiuot?
NeRamune (2012-09-13) (foto)
Su mano "gera" erdvine orientacija važiuosim dvi paras:) Reikia, kad kas važiuotų šalia, nes tikrai aš pati nerasiu kelio.
Vitale (2012-09-13)
as pasakojau,bet sake,kad net iki Traku nezino kelio
Muzecka (2012-09-13) (foto)
vaziuoti reikia link Aukstadvario, Birstono kryptymi. Kelias geras, grazios apylinkes;)
Rita R. (2012-09-13)
Kaip supratau, kalytė bailiukė, o tai dovanojimą apsunkins.
Vitale (2012-09-13)
problema-Ramunele galetu atvezt,bet visai nezino kur tos Stakliskes randasi,jai reiktu gido
Rami123 (2012-09-13)
nu tikrai greitai pasidovanos ;)
Vitale (2012-09-13)
koks cia gali but laikinas?jau toks grozis iskart pasidovanotu!
Rami123 (2012-09-13)
Vitale, o cia paimat globai ar visam? ;)
Vitale (2012-09-13)
skambinau ir kalbejau su Goda,maze dar nepagauta,kai tie zmones pagaus,tada Godai pranes,o paskui reiks ieskot transporto
Muzecka (2012-09-13) (foto)
mielosios, sunyte paimti is Rykantu galiu, pavezti iki Vilniaus m. ar jo apylinkese galiu. Bet iki Stakliskiu pavezeti negalesiu, nes iki pietu dirbu, o popiet isvykstu i kita Lietuvos gala. Stakliskes yra Prienu rajone, o man su laiku striuka.
Daina 1 (2012-09-13)
Birbe, Stakliškės prijima šią Knopkytę Antrąją fon Gerulytę! Vitale, skambykit, skambykit tuo tlf kur duotas.
P.nijole (2012-09-13)
Todel, kad Stakliskese namai atsirado ;)
Rami123 (2012-09-13)
Vitale, skambink ;)
Birbė (2012-09-13)
nesupratau, taigi Rykantai visai šalia, už Grigiškių, ten mamos sodas, važinėju dažnai. Kodėl Stakliškės?
Vitale (2012-09-13)
tai man skambinti duotu nr?
NeRamune (2012-09-13) (foto)
Miske.
Vitale (2012-09-13)
o tai mazyle jau Naminukuose ar dar miske?
Witaliukas (2012-09-13)
Oi, kol parašiau, tai žiūriu, visai ne į temą jau :)))
Witaliukas (2012-09-13)
Dėl šunės aš mažiausiai jaudinčiausi, nes ji atvyks į svetimą teritoriją ir turės priimti tos teritorijos taisykles. Jei katę bus draudžiama liesti, tai ir nelies. Mano šunė gatvėj tiesiog plėšosi, kaip nori katę sugaut, o namie sugyvena, žaidžia su kačiukais. Kitas dalykas, kaip katė reaguos, kad į jos teritoriją kažkokį ateivį atvedė. Kažkur girdėjau tokį dėsnį, kad vienturtė katė tik iki trijų metų lengvai priima naujokus, o šuo - iki ketverių. Bet katė katei nelygi. Vienos gali tiesiog žiaaauriai stresuot, o kitos gali visai nekreipti dėmesį.
Daina 1 (2012-09-13)
rytoj varau pirkti bliūdelio ir pleduko!
NeRamune (2012-09-13) (foto)
Jei neatsiras transportas iki 5h, man skambinkit, pas Audrone yra tel.nr.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-09-13)
Skambinkit Naminukams, gal jie patys gales pavezeti.
Vitale (2012-09-13)
jei nuo Vilniaus-uz Aukstadvario,Orintos galit paklaust,buvo pas mane
Daina 1 (2012-09-13)
jetau, čia stebūklingos Stakliškės! Panos, kas galit? Savaitgalis ant snapo, gal kas į tą pusę važiuoja? nu padėkite kas nors, Vitale , mieloji, geroji Vitale, paimkite Knopkiuką antrąja, nu paimkite prašau.
Vitale (2012-09-13)
sutinku,jei baltu pavydu,siaip noro ir pastangu netruksta,nes nedirbu,sedziu namie
NeRamune (2012-09-13) (foto)
Kurioje vietoje Stakliskes yra?
Jurgiukas (2012-09-13)
Vitale aš jums jau pavydžiu šito grožio:)
Vitale (2012-09-13)
cia tos indomios Stakliskes
Jurgiukas (2012-09-13)
Taigi Muzecka žada iki Vilniaus atvežti jei kas ims, tai gal ir iki jūsų nuvežtų? Kaip Muzecka?
Daina 1 (2012-09-13)
vat būtent reikia NORO ir PASTANGŲ. NU panorėkite kas nors, prašau :(
NeRamune (2012-09-13) (foto)
O kur jus Vitale gyvenate?
Vitale (2012-09-13)
griebciau,nes kazkada turejau balta pudeliuka,bet kaip iki manes ,nes masinos neturiu ir niekaip nepaimciau
Virgau (2012-09-13) (foto)
sunku pasakyt.Seip kate yra rimtas gyvunas, tiketis kad be problemu priims nauja seimos nari nereiketu.Zmogus igalus paderint suderint issprest sitas problemas,bet tam reikia noro ir pastangu.
Daina 1 (2012-09-13)
sugyvens- pas mane va kokia šaika ir sugyvena :)
Vitale (2012-09-13)
manot,kad nesugyvens?mano kate imta is Pifo,gyveno ir su katem ir su 3 sunim,tik truputi isp...,lb vaidina ,bet kazkaip su perse Sirsiuku sugyveno
Virgau (2012-09-13) (foto)
tai zinoma kad lauke tokiam spirgui pavojinga,ten kozna kiaune ja nugalabyt gali.Bet pasiimt i namus kur rimta kate gyvena irgi ne pyragai:(
Jurgiukas (2012-09-13)
O lauke jei pavojinga, gal net labai:(. Greičiau griebkit šitą grožį nerealų, netemkit laiko.
Virgau (2012-09-13) (foto)
kate katei nelygu:(
Jurgiukas (2012-09-13)
Ji pati kaip katė:). Ji tikrai tokia mažutė katės nenuskriaustų, priprastų.
Vitale (2012-09-13)
jinai labai mazute?kazi,ar sugyventu su kate?
Daina 1 (2012-09-13)
:(((( mano Knopkytės varijantas :((( gerai kad nepririšo už kokio virvagalio, kaip mano Knopkiuką. :((( Mergaitės paimkite kas nors, ji greit pripras. Tikrai tikrai. Knopkiukas leisgyvė buvo , o jau bijojo visko ir visų, o žaizdos... ai, negaliu. :((O dabar kokia gera, bučiuoklė podružkė, Aldona, pasakykit, jūs matėt, ir Blogiukė žino... Paimkite kas nors prašau. Aš gražų bliųduką nupirksiu, pleduką padovanosiu. Garbės žodis!
Jurgiukas (2012-09-13)
Čia gražiau už jorkšyro terjerą ar maltos bišoną. Uniklaus variantas, eilė tikrai susidarys, tik reikia skelbimą atskirą įdėti ir paplatinti.
Jurgiukas (2012-09-13)
Kaip žmonės galėjo tokį grožį išmest? Ji nuostabi, labai labai graži.
Virgau (2012-09-13) (foto)
rankinuko jai reikia ir ponios,kuri ta rankinuka nesiotusi!Matyt kvaiseju,ant miniatiuriniu suneku patrauke...:(((
Muzecka (2012-09-13) (foto)
jei tik atsiras kas ja priimtu pas save, tai galiu bandyti ja atvezti i Vilniu savu transportu.Kadangi busiu isvykusi pora dienu, tai skambinkite ar rasykite sms. Del mano telefono nr kreipkites i Birbe, Audrone66 ar NeRamune. Jos ji zino. Nenoriu jo viesai cia skelbti.
Muzecka (2012-09-13) (foto)
Lietotājs svītrots komentāru
Birbė (2012-09-13)
Taigi ji turi būdelę :P Jai rimtų namų reikia
Virgau (2012-09-13) (foto)
balta jorkiuke:(((
Muzecka (2012-09-13) (foto)
is isvaizdos tikra naminuke gali buti;)
NeRamune (2012-09-13) (foto)
Nu bet siaubas! ji miega lauke vis dar??
VynaLeja (2012-09-13)
Birbe!!! Paziurek koks grozis,jai ir budeles uztektu,tik,kad neant kalweles :)


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 103    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates .. (8)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Komentāri

Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)
Alusia (15:11) >>
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas...
Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?