LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 

Atgriezās mājās

Apraksts:

Senuose Trakuose, atokiau nuo gyvenamųjų namų krūmuose glaudžiasi, greičiausiai, paliktas ar išmestas šuo. Šiek tiek baikštus, bet jei pajunta, kad žmogus pavojaus nekelia, tampa labai meilus ir draugiškas. Labai išbadėjęs, buvo su sunkia, stora grandine tiesiai ant kaklo, be jokio antkaklio. Kakliukas pajuodęs ir nutrintas nuo grandinės, kurią mes jau nuėmėm. Toliau nuo to krūmo nebėga, tikriausiai tikisi ir laukia šeimininko. Ieškom jam naujų namų. Naktį šalta, reikia kuo greičiau jam rasti prieglobstį ar namus. Jis tikrai atsidėkos ištikimybe ir bus puikus draugelis.

Pazīmes : mīl bērnus, labs sargs , jautrs , var dzīvot ārpus mājas, draudzīgs
Dzīvnieka suga: suns
Dzīvnieku skaits: 1
Šķirne: Jauktenis
Dzimums: tēviņš
Seksuālā aktivitāte: nav kastrēts
Vecums: 1-3 gadi
Augstuma kategorija: vidējs (30 - 60 cm)
Spalvas tips: īsspalvains
Krāsa: smilškrāsa, balts
Atrašanās vieta: Lietuva, Trakai District, Senieji Trakai
Lietotājs: Viktorija M

Sludinājumu skaits: 72308
Ielikts: 2014-09-21 | atjaunošana: 2014-09-24 | deaktivēts: 2014-09-24
Viedokļu skaits: 8943
Iepriekšējs dzīvnieku statuss: Pieejams dzīvnieks

Komentāri

RasaM (2014-09-29)
Ačiū labai, Viktorija už rūpestį, už gerą dūšią, pastebėkit dar jį, jei nesunku. dar kartą labai ačiū.
Viktorija M (2014-09-27)
Šiandien buvau nuvykus į tą kaimą pažiūrėti šuniuko. Sąlygos, kaip ir daugumos kaimo šunų, gyvena prie pat namų, būdoje. Tiesa, ant kaklo yra jau dirželis. Šuo žvalus, loja, saugo kiemą. Man ramiau tapo, kai pamačiau, kad jis sveikas. Nes tada, kai parsivedėm iš tų krūmų, buvo daug erkių prisirinkęs. Jas ištraukėm, bet vis nerimavau, kad tik nesusirgtų nuo jų. Kol kas atrodo žvalus ir sveikas. Gal kiek dar per liesas, bet gal gi nespėjo atsigauti. Bet po kiek laiko vėl nuvažiuosiu, pažiūrėsiu ar bent kiek taisosi. Jei maisto gauna pakankamai, manau, po savaitės turėtų pasitaisyti. Tai tiek šiai dienai turiu žinių apie Reksą.
Viktorija M (2014-09-25)
Vat tas dalykas, kad šuo pats negrįžo į vos už kelių kilometrų esančius namus ir man buvo keista. Šuo gan baikštus, baidosi bet kokio didesnio garso, tai galvoju, gal jis atitrūkęs lakstė ir ko pasibaidė, todėl skuodė kaip patrakęs, o gal dėl to, kad nuo mažens prie būdos, nemoka orientuotis. Na, man čia irgi mįslė. Todėl prieš atiduodama šunį, klausiau šeimininko ir jo kaimyno, ar jis tikrai jo nemušė, gerai maitino. Jis dievagojosi, kad neskriaudė ir kad turi dar vieną seną, beveik aklą šunį ir laiko jį, maitina, nors jis jau ir nebesargus. Jau tai, anot jo, byloja apie nemenką meilės išraišką savo augintiniams. Ištikrųjų kaimuose šunų laikymo sąlygos dažnai būna baisios, bet šeimininkams tai atrodo normalios. Šią vasarą jau esu konfiskavus vieną šuniuką iš bobulės, kuri "gerai rūpinosi" . Radau jam naujus šeimininkus, kurie jį dabar vadina "kiemo puošmena". Tai ir šį (pasirodo jo vardas Reksas :) ) atidaviau šeimininkui su skaudančia širdim. Nors šiandien tas mano kaimynas, kuris turi sodybą šalia šuns šeimininko, sakė, kad jau su antkakliu šuo. Bet vis tiek, kai tik galėsiu, važiuosiu pati pažiūrėti ir įsitikinti kaip jis laikomas. Beje, kai diedulis jau pasodino šunį į mašiną ir kol mes kalbėjomės, šuo nuo dušios pasisiojo ant sėdynės. Bet šeimininkas tik pabeldė į langą ir pasakė "nu ką gi tu darai", tai galvoju, gal nėra jis piktas žmogus, kitas tai tikrai būtų supykęs į tokį reikalą :)
RasaM (2014-09-25)
Ačiū Viktorija labai už žinias, bet tik vis tiek lieka įtartina tai, kad šunelis pats negrįžo namo (šunys gi tikrai tą gali padaryti), juk nebuvo jis išvežtas už jūrų marių-pats nutrūko, tai turėjo pats ir grįžti, bet rodosi man, kad nelinksma jam ten labai, todėl ir ieško geresnio šeimininko. Mylintis šeimininkas tikrai neapsuktų tokio žavaus, liauno, nepiktybinio šunelio kaklo karvės lenciūgu. Liūdna man, kad jis "grįžo namo". Papasakokite, Viktorija, būtinai, ką matote, kaip jis gyvena, labai skauda širdį. Ačiū Jums labai. Jei bus blogos naujienos, prašykite to šeimininko, kad leistų namų kitų ieškoti jam.
SasananA (2014-09-24) (foto)
Lauksim žinių, Viktorija! Ačiū, kad rūpinatės ir domitės.
Viktorija M (2014-09-24)
Galiu papasakoti kaip viskas buvo. Iš krūmų, kuriuose jis gyveno parvedžiau pas mus arčiau namų į voljerą. Sąlygos nelabai kokios, bet vis geriau, nei merkiant lietui jam gulėti krūmuose. Vienas mano kaimynas, sužinojęs, kad radau šunį, pasakė, kad pažįstamas iš gretimo kaimo ieško tokio šuns, kuris prieš 2 savaites pabėgo. Sako žmogus ieško, labai išgyvena. Pasidomėjau, apie tą šeimininką, tai kas jį pažįsta, sakė, kad ūkininkas tvarkingas, tikrai badu nemarino, abu šunys turi būdas. Šiandien atvažiavo tas seniokas, pažiūrėti ar jo šuo. Šuo tikrai jo, sako, kad nutrūko ir pabėgo. Aišku, gavo barti diedulis, kad be antkaklio šuo su lenciūgu buvo. Pažadėjo, kad uždės (mano kaimynas pats jam atiduos savo aviganio atliekamą antkaklį). Išbadėjęs buvo dėl to, kad 2 savaitės baladojosi šuo be maisto ir sėdėjo krūmuose, matomai, jau jėgų nebeturėdamas toliau bėgti. Tai pasakiau, kad tikrinsim, kaip jis jį laiko. Poryt, arba šeštadienį nuvažiuosiu į tą kaimą pažiūrėti, ar tikrai viskas ten gerai. Tai viskas, ką galėjau ir galiu dėl jo padaryti.
Rita R. (2014-09-24)
Varge, kai pagalvoji, kiek šunelių visoj Lietuvoj šitaip "gyvena", visiška neviltis apima. Kaip kyla žmonėm rankos dėti tokias grandines (tokios skirtos galvijams, o ne šunims pririšti) ir apskritai "kabinti" vargšus visam gyvenimui prie būdos... Ir kodėl lietuviams nesuvokiama, kad nereikia imti gyvūno, jei nei neturi sąlygų, nei noro juo tinkamai rūpintis? Siaubas kažkoks
RasaM (2014-09-24)
Edda, būk gerutė, parašyk man į AZ šio skelbimo tel. nr. Negalėjau neparašyti komentaro. Kuo čia džiaugtis, kad statusas pakeistas į "grįžo namo". Įkur jis grįžo?- į tuos "namus" apie kurių priežiūrą čia rašoma: "Labai išbadėjęs, buvo su sunkia, stora grandine tiesiai ant kaklo, be jokio antkaklio. Kakliukas pajuodęs ir nutrintas nuo grandinės, kurią mes jau nuėmėm".


Komentārus var atstāt tikai reģistrētie lietotāji.


Statistika Tiešsaistē: 524    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentāri

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(