LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 
   

Komentāri

(39)
1 2 >  >>
Viktorija M (2015-03-19) >>
Šuo tikrai labai gražus ir gudrus. Turėčiau nuosavą namą, tikrai imčiau jį.
Viktorija M (2015-02-18) >>
Mažylės jau kiek paaugo (atnaujinu nuotraukytes) ir vis dar laukia šeimininkų. Dabartinei laikinai globėjai labai sunku dabar, sveikatos problemos jai, sunkiai paeina ir labai išgyvena dėl augančių šunyčių, kurioms verkiant reikia pastovių namų.
Viktorija M (2014-09-27) >>
Šiandien buvau nuvykus į tą kaimą pažiūrėti šuniuko. Sąlygos, kaip ir daugumos kaimo šunų, gyvena prie pat namų, būdoje. Tiesa, ant kaklo yra jau dirželis. Šuo žvalus, loja, saugo kiemą. Man ramiau tapo, kai pamačiau, kad jis sveikas. Nes tada, kai parsivedėm iš tų krūmų, buvo daug erkių prisirinkęs. Jas ištraukėm, bet vis nerimavau, kad tik nesusirgtų nuo jų. Kol kas atrodo žvalus ir sveikas. Gal kiek dar per liesas, bet gal gi nespėjo atsigauti. Bet po kiek laiko vėl nuvažiuosiu, pažiūrėsiu ar bent kiek taisosi. Jei maisto gauna pakankamai, manau, po savaitės turėtų pasitaisyti. Tai tiek šiai dienai turiu žinių apie Reksą.
Viktorija M (2014-09-25) >>
Vat tas dalykas, kad šuo pats negrįžo į vos už kelių kilometrų esančius namus ir man buvo keista. Šuo gan baikštus, baidosi bet kokio didesnio garso, tai galvoju, gal jis atitrūkęs lakstė ir ko pasibaidė, todėl skuodė kaip patrakęs, o gal dėl to, kad nuo mažens prie būdos, nemoka orientuotis. Na, man čia irgi mįslė. Todėl prieš atiduodama šunį, klausiau šeimininko ir jo kaimyno, ar jis tikrai jo nemušė, gerai maitino. Jis dievagojosi, kad neskriaudė ir kad turi dar vieną seną, beveik aklą šunį ir laiko jį, maitina, nors jis jau ir nebesargus. Jau tai, anot jo, byloja apie nemenką meilės išraišką savo augintiniams. Ištikrųjų kaimuose šunų laikymo sąlygos dažnai būna baisios, bet šeimininkams tai atrodo normalios. Šią vasarą jau esu konfiskavus vieną šuniuką iš bobulės, kuri "gerai rūpinosi" . Radau jam naujus šeimininkus, kurie jį dabar vadina "kiemo puošmena". Tai ir šį (pasirodo jo vardas Reksas :) ) atidaviau šeimininkui su skaudančia širdim. Nors šiandien tas mano kaimynas, kuris turi sodybą šalia šuns šeimininko, sakė, kad jau su antkakliu šuo. Bet vis tiek, kai tik galėsiu, važiuosiu pati pažiūrėti ir įsitikinti kaip jis laikomas. Beje, kai diedulis jau pasodino šunį į mašiną ir kol mes kalbėjomės, šuo nuo dušios pasisiojo ant sėdynės. Bet šeimininkas tik pabeldė į langą ir pasakė "nu ką gi tu darai", tai galvoju, gal nėra jis piktas žmogus, kitas tai tikrai būtų supykęs į tokį reikalą :)
Viktorija M (2014-09-24) >>
Galiu papasakoti kaip viskas buvo. Iš krūmų, kuriuose jis gyveno parvedžiau pas mus arčiau namų į voljerą. Sąlygos nelabai kokios, bet vis geriau, nei merkiant lietui jam gulėti krūmuose. Vienas mano kaimynas, sužinojęs, kad radau šunį, pasakė, kad pažįstamas iš gretimo kaimo ieško tokio šuns, kuris prieš 2 savaites pabėgo. Sako žmogus ieško, labai išgyvena. Pasidomėjau, apie tą šeimininką, tai kas jį pažįsta, sakė, kad ūkininkas tvarkingas, tikrai badu nemarino, abu šunys turi būdas. Šiandien atvažiavo tas seniokas, pažiūrėti ar jo šuo. Šuo tikrai jo, sako, kad nutrūko ir pabėgo. Aišku, gavo barti diedulis, kad be antkaklio šuo su lenciūgu buvo. Pažadėjo, kad uždės (mano kaimynas pats jam atiduos savo aviganio atliekamą antkaklį). Išbadėjęs buvo dėl to, kad 2 savaitės baladojosi šuo be maisto ir sėdėjo krūmuose, matomai, jau jėgų nebeturėdamas toliau bėgti. Tai pasakiau, kad tikrinsim, kaip jis jį laiko. Poryt, arba šeštadienį nuvažiuosiu į tą kaimą pažiūrėti, ar tikrai viskas ten gerai. Tai viskas, ką galėjau ir galiu dėl jo padaryti.
Viktorija M (2014-06-03) >>
Tikrai labai geras vaikas, maisteliui neišrankus, žaislams irgi :) Visada tvarkingai į kraiko dėžutę eina. Net maniškio dičkio katino nekokybiškai užkastą reikalą sutvarko.
Viktorija M (2014-04-03) >>
Mano viena pažįstama užsiminė, kad labai nori ryžo katinuko. Gaila neturi ji pati galimybių internete pažiūrėti, manau tikrai įsimylėtų šį gražuoliuką. Nežinau, net kaip man čia patarpininkauti...
Viktorija M (2014-02-15) >>
Žiūrėjau šį skelbimą, tik mūsiškio lyg ir lygus kailiukas, o ten rašo, kad pasišiaušę šeriai į priešingą pusę.
Viktorija M (2014-02-15) >>
Aš nuotraukas dėjau, bet gal kažką ne taip dariau, jų nerodo čia. Įdėjau ir čia skelbimuką su nuotraukom http://www.gyvunugloba.lt/lt/found/g.65934
Viktorija M (2014-01-06) >>
Kaip suprantu, laiminga pabaiga ir ši mažylė grįžo namo po pasivažinėjimo traukiniu :)
Viktorija M (2013-12-03) >>
Na dabar jau susiklostė tokia situacija, kad jis kaip ir nepadovanotas, o jų pačių surastas ir priglaustas. Tai nemanau, kad jie dėl savo "radinio" norės dar pasirašyti kažkokius įsipareigojimus ar jausis kažkam atskaitingi dėl šuniuko, kuris ilgą laiką niekam nereikalingas sėdėjo po jų langais. Jei būtų kas atvykęs jo paimti tuo metu, kaip žadėjo, būtų visai kita šio šuns istorija. Bet gi patys matom, kaip susiklostė aplinkybės ir dabar yra kaip yra. Ir aš taip pat negaliu eiti pas juos ir prašyti, kad jie prisijungtų prie šio puslapio ir pabendrautų (na sutikus juos galiu pasiūlyti tą padaryti). Nesijaučiu nei savininkė to šuns, nei turinti kažkokių kitų įgaliojimų žmones versti duoti ataskaitas apie priglaustą šunį. Aišku, jam name būtų geriau ir kiekvienam šuniukui palinkėčiau gyventi nuosavam name su puikiais šeimininkais. Bet ne visada ir patekę į nuosavą namą šunys būna laimingi, kaip ir šiuo atveju, Tobis, kaip suprantu, buvo jau atiduotas į nuosavą namą ir net draugais aprūpintą. Bet visi matom, kad iš to puikaus namo jis sužalotas atsiduria gatvėje vos ne tą pačią dieną ir net niekas jo neieško. Tai niekada negali būt tikras, kur gyvūnėliui bus geriau.
Viktorija M (2013-12-02) >>
Ačiū visiems neabejingiems, kurie rūpinotės ir palaikėt. Tikėkimės dabar jau baigėsi šunelio kelionės ir bėdos. Aš iš savo pusės galiu pažadėti domėtis juo, kaip gyvena ir kaip jam sekasi. Galėsiu parašyti po kiek laiko apie jį, jei ką sužinosiu ar kas pasikeis, būtinai pranešiu. Žinoma, įdomu būtų sužinoti, kada ir kam jis buvo padovanotas. Kitoje šio šuns nuorodoje randu, kad lapkričio 24 dieną rašo, kad jis turės puikius namus ir pan. Kaip tik tą dieną, kai aš pirmą kartą jį mačiau jau prie mūsų namų. Išeina, kad vos ne tą pačią dieną jis buvo išmestas. Bet sužinosim, ar ne - dabar jau mes nieko nepakeisim. Galim tik palinkėti didžiulės laimės ir sėkmės šiam Ignalinos gražuoliui :)
Viktorija M (2013-12-02) >>
Na va, grįžtu su tokiom žiniom: išsiaiškinau, kad šuniuką priglaudė vakar vakare žmonės iš tos laiptinės, prie kurios jis vakar ir tupėjo. Jie turi netoliese esančiuose ūkiniuose pastatuose gan nemažą voljerą. Ten jį ir apgyvendino. Kalbėjau dabar su jais, jie nusiteikę laikyti jį, prižiūrėti ir niekam nebeatiduoti. Beje, jie pasakojo, kad jų pažįstamas, dirbantis degalinėje netoli Senųjų Trakų, matė, kaip šunį išmetė iš mašinos. Jau tada jis bėgo ant trijų kojyčių, vadinasi jau sužeistą išmetė. Tai tokios naujienos. Tikėkimės, kad daugiau šuniukui neteks klaidžioti ir ieškoti sau šeimininkų.
Viktorija M (2013-12-02) >>
Šiandien jo dar nemačiau, bet jei jam nieko nenutiko ar kas nepriglaudė, jis turėtų atbėgti pavalgyti į mūsų kiemus. Kai turėsiu minutėlę, dar išbėgsiu paieškoti. Dėl laiko kiek jis čia- ar kas prideda, ar ne, negaliu atsakyti už kitų pasakymus, galiu tik pasakyti, kada aš pirmą kartą atkreipiau į jį dėmesį, tai buvo lapkričio 24 diena. Vakar tikėdamasi, kad atvažiuos jį paimti, sakiau tai ir gretimo namo kaimynams, prie kurių laiptinės jis tupėjo, prašiau nepabaidyti jo, kad nereikėtų ieškoti. Tai kurį laiką jis ten ir buvo, jam kauliukų buvo padėta pagraužti, kad tik pabūtų vietoj. Bet vakarop jis jau kažkur nubėgo.
Viktorija M (2013-12-01) >>
Nuo Aukštadvario atstumas tai pakankamai didelis šuniukui, apie 30 km. Sunku pasakyti tiksliai kada jis pas mus atsibaladojo, aš pati jį pastebėjau, man atrodo, praėjusį sekmadienį. Bet kita kaimynė sako, dar ankščiau jį matė. Nežinau, kas čia ir kaip nutiko.
Viktorija M (2013-12-01) >>
Kol kas su manim niekas nesusisiekė. Stebėjau jį, maitinau, bandžiau kviesti. Į Tobio vardą reaguoja, bet neina kartu, be to neturiu net kur jo vestis. Dabar buvau išėjus į lauką, jo nebemačiau. Vėliau bandysiu pažiūrėti kur jis ir gal pasiūlysiu, paviliosiu po balkonais, ten yra kažkokia užuoveja, bent nuo lietaus ir vėjo pasislėpti. Svarbiausia, kad nelotų ir niekas nemuštų jo. Pastebėjau, kad mėgėjas bėgioti šalia vedžiojamų mažų šunyčių (tikriausiai kalyčių), tai gali ir toliau iš paskos nusekti.
Viktorija M (2013-12-01) >>
Panašu, kad jam ir šią naktį teks nakvoti lauke :( Apklausiau ką galėjau, bet niekas neturi kur priglausti, o jei ir atsirastų, nežinau net kaip jį parsivesti, nes jis labai atsargus ir kai arti būni, pasibaido nuo kiekvieno judesio. Nebent kas nors su kalyte priekyje eitų, gal pavyktų nusivilioti. Kojytė jo jau kiek geriau, palyginus, kai matėm jį pradžioje. Pamaitintas šiandien, tai nebadauja. Bet blogiausia yra tai, kad naktį jis labai loja po langais ir girdėjo moteris, kaip jam kliuvo nuo kažko dėl to lojimo. Nežinau nė ką daryti... Dabar apėjau kiemus, jo nesimato.
Viktorija M (2013-12-01) >>
Ir paimkit kokį antkaklį su pavadėliu, nes jo antkaklis nukirptas buvo, kadangi labai veržė kaklą. Jei neturit galimybių paskambinti, parašykit man privačią žinutę, susitarsim kur ir kada susitinkam.
Viktorija M (2013-12-01) >>
Atvažiuokit į Senus Trakus, aš parodysiu kur jis dabar yra. Jo negaliu nei pririšt, nei saugot.Dabar girdžiu loja vėl po langais. Kuo greičiau atvyksit, tuo geriau.
Viktorija M (2013-11-04) >>
Nerealus katinas. Išaugęs turbūt bus panašus į meino meškėną :)
Viktorija M (2013-01-28) >>
Kol kas šnypščia vienas ant kito. Mažiuką laikau atskirai, sūnaus kambary. Simbutis su manim biški nesišneka...
Viktorija M (2013-01-28) >>
Katinukas - tikras fainuolis. Labai žaismingas, jaukus, meilus. Atsigauti po išdavikiško išmetimo pakako vos 5 min. Visą vakarą žaidė, dūko, bandė smiltpelę iš narvelio iškrapštyti :) Apetitu nesiskundžia, eina į dėžutę, paglostytas įjungia "murkiuką - traktoriuką" . Toks paprastas, linksmas ir geras draugelis bus savo šeimininkui. Labai lauks pastovių namų.
Viktorija M (2011-11-21) >>
Buvau šiandien aplankyti šio mažylio, norėjau pafotkinti skelbimui, bet sakė, kad fotosesija jau įvyko :) Katinukas tikrai labai meilus murkliukas, kol kalbėjom, jis gulėdamas globėjos glėby, švelniai letenėle glostė jos veidą :)
Viktorija M (2011-07-14) >>
Labai labai gražus mažylis! Lygiai tokį patį, tik rusva nosyte vakar radau Senuose Trakuose.
Viktorija M (2011-07-07) >>
Galiu papasakoti šiek tiek apie šį savo augintinį. Jau daugiau nei pusmetį pas mus gyvena. Pirmom dienom buvo labai ramus: valgė dažnai, bet nedideliais kiekiais ir daug miegojo. Po truputį į dienotvarkę pradėjo įtraukti pramogas: stebėti ir baidyti zylutes, kurios atskrisdavo lašinukų už lango palesti. Su laiku darėsi drąsesnis, storesnis. Įgavo rimtas "garfildiškas" kūno formas :) Labai protingas, greit pavyko sutarti, kad neliptų pas mane į paklotą lovą. Tik rytais, jau kai nugirsta žadintuvą, atbėga, nes leidžiu pabūti lovoj :) Jis atėjęs pamurkia, o murkiant visada čiulpia savo kairę letenėlę. Dabar jau dūksta po namus kaip reikiant, labai išdykęs, žaismingas. Su vaiku žiadžia slėpynes: juokingiausia buvo, kai pats pasislėpė už kambario durų ir su letenėle barbeno į stiklą, kad vaikas eitų ieškoti :) Na vien žodžiu, "meili katytė" tapo gražuoliu padykusiu katinu, ištikimu ir geru draugu ;)
Viktorija M (2011-05-12) >>
Ši katytė liko gyventi pas tuos, kurie ją ir rado :)
Viktorija M (2011-01-21) >>
Tikrai nebedovanosiu, jau nusprendėm laikyti, tai laikysim- ar tai katytė, ar katukas- nėra skirtumo. Žinoma, jei atsiras šeiminkai, būtų katinėliui gerai. Nes dar matosi, kad liūdi. Tik labai po truputį pradeda domėtis aplinka. Labiausiai jam patiko stebėti smiltpelę narvelyje :)
Viktorija M (2011-01-21) >>
Vis tik išaiškino man kitas žmogus, tai katinėlis, kastruotas. Vat, kokia aš specialistė... :) Tai gal didesnė tikimybė, kad jo neišmetė.
Viktorija M (2011-01-20) >>
Nebeleido man vaikas dovanoti katytės, tai nusprendėme pasidovanoti ją sau :) Nors esu didesnė šuniukų gerbėja, bet tikiuosi sutarsim ir su ja. Taigi, keičiame statusą į pasilikau sau ;)
Viktorija M (2011-01-18) >>
Eg-le, aš taip pat skaičiau apie jūsų ryžiuką ir pagalvojau, kad kaip būtų gerai, kad maniškę rastinukę taip ieškotų šeimininkai arba čia būtų tas katinas. Gal dar kas nors bus priglaudęs jūsų mažiuką ir gal dar kažkas ieškos šitos katytės. Maniškė tikrai yra gyvenusi su žmonėmis, namuose. Norisi tikėti, kad kažkokia bėda jai nutiko, bet nebuvo šeimininkų išvežta ir išmesta.
1 2 >  >>


Statistika Tiešsaistē: 333    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentāri

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(