LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Dovanojamas gyvūnas

Aprašymas:

Zara - ypatingo sudėjimo ir ypatingo charakterio katė. Visų pirma, kitos tokios "slieko formos" katės dar neteko matyti! Kojytės plonos, galvytė maža, nugara siaura - tokia va keistuolė, nors normaliai ėda ir yra pakankamai stipri ir vikri. Zara kiek panaši į šermuonėlį, ypač kai atsistoja ant dviejų kojų, kad pačiuptų kokią tampomą virvelę.
Jos charakteris taip pat neeilinis. Labai judri, smalsi ir meili žmogui, puikiai laipiojanti, mokanti susisukti ir į mažą kamuoliuką, ir išsitiesti per visą radiatorių. Žaisminga, nors jau nėra maža katytė: jei tik su ja užsiimsite, tikrai įvertins. Pasitinka ateinančius namiškius, stiebiasi, kad pakasytum, kartais prašosi paimama, panešiojama. Mėgsta būti ant kelių, grūstis po antklode:).

Šiaip Zara sutaria su kitomis katėmis, bet kartais jas erzina, kibina, tada gauna į kailį, susinervina, todėl geriau, kad būtų sau pati viena, - kitas katinas, nors dvigubai didesnis ir ramesnis, jai taptų pagunda žaisti dominavimo žaidimus.
Skiepyta, sterilizuota, testuota, jai apie 3 metus; tai naminė katė. Jos pliusai: draugiška, meili, apsipratusi su nepažįstamais (ne nuo pirmos akimirkos!) pasitiki, glaustosi. Moka visokių juokingų išraiškų:) Jos minusai: mėgsta laipioti ne tik ant spintų, bet ir durimis, gali išbandyti ir užuolaidas - jei esat linkę aimanuoti dėl subraižytų staktų, tai Zaros nesirinkite, perauklėti tikrai nepavyks - katėms galima tik pasiūlyti ką nors geresnio, o ne tiesmukai uždrausti:). Jai reikia WC dėžės aukštais kraštais ir ramioje vietoje, o geriau dviejų.Globojama Vilniuje, dovanojama su "Mažosios Lizos" sutartimi. Skambinkite dėl Zaros 865074841 arba rašykite skruzdelynas@gmail.com

Bruožai: žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Zara
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: trispalvė, balta
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
Šeimininko telefonas: +370 650 74841
Šeimininko el. paštas: info@mazojiliza.lt
  
Šeimininko vardas: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)
Adresas: Rygos g. 42-47, LT-05205 Vilnius
Svetainė: Mazojiliza.lt
Banko sąskaita: LT27 7044 0600 0779 9964
įstaigos kodas: 302705033
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 65714
Sukurta: 2014-02-04 | atnaujinta: 2016-05-05
Peržiūrėjimų skaičius: 55318
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Gruodinukas (2015-09-18)
jei tik sugalvosi daryti mankštą ir neužsidarysi durų, tai darysi ją kartu su Zara:) šita katė savo smalsumu ir meilumu pralenkia daugelį mano globotų kačių. bet va ji užsiliko kažkodėl. iš esmės Zara turi tik du trūkumus, pirmas ne visada trūkumas net - laipiotoja, šokinėtoja, tad namai negali būti pristatyti dūžtančių arba nepritvirtintų brangių daiktų. o antras, kad tuliko dėžės kraštai turi būti aukšti, nes kartais aukštai pakelia subinytę darydama savo reikalus. tai ar čia didelės bėdos už kasdienį pasitikimą, pasitikėjimą, mielinimąsi, stojimąsi ant dviejų kojyčių ir trynimąsi, grūdimąsi greta pasnausti, jei sėdi prieš teliką ir tą firminę jos šypseną mažam snukutyje:)
Gruodinukas (2015-05-25)
Zarka alpinistė, ieško namų, kur galėtų dūkti iki valios, pvz., su paaugusiais vaikais, lakstyti, kvailioti, laipioti, o paskui glaustytis, prašytis ant rankų (moka tupėti ant peties ir pūruoti). ji gali per sekundę užlipti "patogiomis durimis". ne, ji netinka ramiems ir baisiai tvarkingiems žmonėms, ji yra mažas meilus velniūkštis:)
Gruodinukas (2015-04-19)
Zara pažiūrėjo "filmuką katėms" https://www.youtube.com/watch?v=elXRFIRun20. ties trečiu paukštuku poza pasikeitė iš "smalsaus riestainio" į "egiptietiškos katės statulėlę", paskui sekė bandymai pauostyti paukštukus ir pažiūrėti į juos iš už kampo:)
Gruodinukas (2015-04-03)
na nežinau, Fėja va trispalvė, bet tokia kukulė, visai gerietė: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.67553 - jei ką ir pavaiko, tai ne daugiau, kaip kitos ir kiti:) o Zara kaip kengūra šokinėja iš balkono pusės, bandydama patekti į kambarį (balkonas įstiklintas, išeiti ji gali į kitą kambarį). nes pas mane svečiuojasi savaitėlei buvusi globotinė marmuriukė Zuika, ir kambarys šitas kol kas uždarytas. o bet tačiau gi jai reik patikrinti...
Dinka (2015-04-01)
Gruodinuk, aš ne vetė....bet taip yra toks žodis kuris man apibūdina trispalves- čiūčia :) ir tai tikrai nusako charakterį.....tai ne tik pasiūtimas...bet ir meilūmas...ir naglumas ir..... vien žo čiūčia :)
Gruodinukas (2015-04-01)
Zara kažkokia minikatė, ji sveria 3,2 kg būdama visiškai normalaus apetito ir žvitri. veterinarai kaip susitarę porina apie "trispalvių kačių charakterį" (ji zdraica, mėgsta kitas kates pavaikyti), bet aš vis tiek manau, kad čia mitas:)
Xiri (2015-03-15)
paziuriu I ja ir pagalvoju...grazuole
Gruodinukas (2015-03-15)
šitas "šuniukas" visada nori būti įvykių sūkuryje. ar jūs skalbinius traukiat iš skalbyklės, ar valgyti darot, ar mezgat, be Zaros neapsieina niekas:] taip, lengvai nulenkiamas "prilipamas" rankenas ji jau moka nulenkti...
Rita R. (2015-02-05)
Sumo :)
Gruodinukas (2015-02-05)
Zarka nerealiai juokingai atrodo, kai imasi su dručke Samanta - abi atsistoja ant dviejų letenų ir susikimba, storulis ir plonulis:)) bet neilgam, greit parvirsta ir išsibarsto:)
Gruodinukas (2015-01-27)
Zarutė meilūnė, užeina jai, atsigrūda, kai žiūrim televizorių ar tik atėjus, jau stiebiasi, glaustosi, lipa, kaip kokia beždžionytė:)
Gruodinukas (2014-12-24)
hmm, atrodo, verta įvesti atpažinimo kodus, rašant komentarus... ne taip patogu, lėta, bet būtų mažiau šito spamo.
Gruodinukas (2014-12-22)
naujos "pagalvinės" Zaros foto: http://tinyurl.com/op4ge2h (paskutinės).
Friske (2014-12-17)
RazYnka taip pat sietelį vonioj labai susikaupus krapšto :) :) Snukelio rimtumas - mirk iš juoko, tik paskui ieškot to daikto ilgokai reikia :D
Gruodinukas (2014-12-17)
Zara tai tikra beždžionytė, paimi ją ant rankų, apverti, ji ir būna taip, dairosi, letenytes viršun iškėlusi. žinau, kad daugumai kačių nepatinka, bet jai kaip ir tas pats:) o paskui ant sprando užsilipa pastovėti, ir viską daro taip rimtai, susikaupusi... net kai sietelį iš vonios krapšto ir paskui įsikandus kažkur neša:D
Friske (2014-12-08)
Man tai jinai į mielą kailiuotą ufiką panaši :D
Gruodinukas (2014-12-08)
Zara viena savotiškiausių mano globotų kačių. ji kaip koks mažas goblinukas:) visiškai betarpiška, labai savarankiška, bet kai užeina meilės priepuoliai, tai užsilipa ant kelių ir trinasi, glaustosi - ir vis su ta pačia rimtuoliška išraiška:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-11-06) (foto)
F5 - Zarutė po vakar dienos fotosesijos, atnaujintos foto, o čia daugiau http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/25732 Lin, labai tikslus aprašymas, kaip visada, ačiū labai :)
Gruodinukas (2014-11-02)
šita katė tikrai išskirtinė. ji betarpiška kaip šuniukas, ir kartu šokli kaip voverė, smalsi kaip šarka, o plona kaip žebenkštis. ją turintis žmogus turi suprasti, kad ji niekad nebus "greta šeimos", ji bus šeimos narė, veikėja, visada visur norės dalyvauti. užteks pašaukti vardu, ir ji jau atbėgs su susirūpinusia snukelio išraiška: kas yra? todėl Zara ieško namų, kur nieks nesiparins, kad katė, matot, užlipo ant spintelės, nes jai negalima. ji netinka pedantams, bet labai tinka aktyviems, linksmiems žmonėms, kurie katę priims "su viskuo" - su jos supermeilumu, drąsa ir su išdaigomis.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-10-24) (foto)
Štai kas nuoširdžiai džiaugiasi šildymo sezono pradžia :) https://picasaweb.google.com/101884490526271842995/ZaraIrRadiatorius
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-10-14) (foto)
Zara - viena iš nedaugelių, kurias teko globoti, tokia liekna, gracinga, stebiu, kai ji užšoka ant stalo, be jokių garsų, kaip koks drugelis:)) Pampuškos Linda ir Pudra stebi ją neslėpdamos susižavėjimo;)) Šiaip jos pilna visur, tik atidarau spinta - ji jau ten, atidarau skalbimo mašina - tuoj pat ir Zarutė prisistato. Aktyvi katė vertinantiems ir mėgstantiems aktyvias kates :) p.s.: labai tvarkingai eina į bendrą kraiko dežutę ir naudojasi draskykle, ir miega ne pašonej, o kukliai, prie kojų ;)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-10-14) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-10-13) (foto)
Zarutė vėl ieško namų, planuosim fotosesiją, nes ji šik tiek paaugus, bet meilumas ir švelnumas liko tas pats :)
Airine1111 (2014-06-20)
Kaip gera mažai lėlytei prie didelio didelio draugo:)))
Day (2014-06-20)
Lankytojas pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Ačiū Tau, Lin, labai labai.
Gruodinukas (2014-06-20)
labai džiaugiuosi, kad ši beždžionėlė rado namus, ir labai tikiuosi, kad visam laikui:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Xiri (2014-05-11)
nu tikrai isskirtinio snukucio savininke,jau tokia grazuole,geriausiu tau namuciu,laimes neseja
Gruodinukas (2014-05-10)
Zara - vienintelė katė per tiek globotinių, kuri susiprato, kaip reikia atidarinėti duris, laimė, ne visos rankenos pas mus lengvai nulenkiamos, o ji palyginus lengva, nes šiaip jos šuoliukai ohoho :)
Gruodinukas (2014-04-29)
papiktinta Zarutė - 1 foto:]
Judita 1 (2014-04-19)
Zara ypatingo grožio,tas jos veidelis :)
Gruodinukas (2014-04-19)
čia nesigyrėm, bet Zarutė bandė naujus namus, bet, kaip ir bijojom, senbuvė katė buvo nusiteikusi agresyviai, ir kadangi atskirti nebuvo kaip, dėl vienos saugumo, o kitos pašlijusių nervų minties toliau bandyti atsisakėme. bet ne pasibėdavot norėjau, o pagirti Zarą. toje šeimoje buvo septynmetis vaikas, tai buvo ir jis, ir tėvai apstulbę, kaip gražiai Zara meilinosi, tą patį vakarą jau vijosi aplink berniuką kaip vijurkas, murkė, žaidė, jokio streso (kol neišeidavo į koridorių, kur tykojo kita katė). šeima sakė, kad labai pavydi tiems, kas įsikatins Zarutę, ji tokia drąsi, meili, nekandžiulninkė (na, turi neigiamos patirties su savąja:)). taigi, laukiam:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-03-31) (foto)
Diana, super foto :))
Gruodinukas (2014-03-31)
ne, ne kaip apykaklė, o kaip papūga;)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-03-31) (foto)
:D, nu geras:)))
Gruodinukas (2014-03-31)
Zara moka patupėti ant peties kaip papūga:) kadangi ji mažutė, tai nelabai ir jaučiasi.
Gruodinukas (2014-03-27)
Zara tokia meilutė, atėjus vakare atbėga, prisiglaudžia, ant kelių lipa, virtinėja, murkia:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-03-25) (foto)
F5- Zara:) Ačiū Linai, čia daugiau foto http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/25732
Xiri (2014-03-19)
reto zavumo mergicka...tas snukutis ir yra pagrindine zavesio razinka
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-03-17) (foto)
F5 - nepakartojama Zarutė:)
Gruodinukas (2014-03-15)
būtent, ji dėl snukelio formos visada atrodo susirūpinus:) tai turbūt atbaido norėtojus, nes ji lieknutė, neproblemiška, žaisminga katytė, kurią gali nešioti ant rankų, kuri prisiglaudžia ir murkia, o jei nuo staigaus judesio ir pabėga, tai pritūpus ir pakvietus, visada smalsiai išlenda.
Murmt (2014-03-15)
O kokia susirūpinus :)) Viso pasaulio problemas sprendžia, toks vaizdas :)
Friske (2014-03-12)
:D :D skubių ir neatidėliotinų reikalų kompanija turi :)
Gruodinukas (2014-03-12)
...tydyk, tydyk, prabėga koridorium didysis namų katinas - uodega išriesta, akys išpūstos. paskui jį taptaptap lekia beveik 3 kartus mažesnė Zara, susirūpinus kaip visada. už jos, truputį atsilikęs, pristabdydamas prieš nenumatytas kliūtis, prabėga dičkis Timis. ...po 10 koridorium sekundžių atsargiai, bet nesuvaldydama smalsumo pracaksi Samantytė:D kur jie visi skuba? nesuprasi.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-03-03) (foto)
F5 - Zara:) čia daug daugiau foto http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/25732
IlonaKolit (2014-03-02)
Oi, kokią gražią kepurytę gamta jai nupaišė. Nepaprasto grožio katulytė :)
Gruodinukas (2014-03-02)
Zara bando įrodyti, kad labiausiai jai patinka apkūnios tetos:D pas tai mane niekad taip nelipa pasivartalioti! drąsos ir meilumo turi po pilną saują.
Gruodinukas (2014-02-26)
Zara na baisiai juokinga. jos toks amžinai susirūpinęs nykštukiškas snukutis... ypač gerai atrodo, kai mušasi su Timiu, kuris yra tikras milžinas. taukšt jam letenom į šoną, o jis net nepakruta...
Xiri (2014-02-22)
bet ,Gruodinuk,kaip ji idealiai tinka prie interjero...:)...graziai cia kazkieno pasakyta:boze boze ,koks grozis
Gruodinukas (2014-02-22)
tel. dėl jos papildomas - 865074841.
Gruodinukas (2014-02-22)
Zara pavaro:) vaikosi su didelėm katėm, nieko nebijo. ant rankų vartaliojasi, trinasi. retai tokios "adaptabilios" katės pasitaiko...
Gruodinukas (2014-02-20)
Zaruška pas mane globoje. katytė-coliukė, riestanosiukė, bet drąsi kaip tankas. eina visur, lipa, domisi, ragauja, jau kai viską apžiūri, glaustosi, murkia. be problemų imama ant rankų. smulkutė, vikri, labai savotiško snukučio, kaip mažas žmogeliukas. Zarai nereikės ilgai adaptuotis naujuose namuose. ji visur sava. tiesa, kadangi ji tokia liauna, nenorėčiau atiduoti į namus, kur yra "čiupkim ir glamžykim" žmonių, na, būna tokių, kurie kates nori tūsyti kaip šunis. šunims patinka, o katėms paprastai ne, joms reikia švelnesnio elgesio:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-19) (foto)
Zara nieko nebijo, tai tokia narsi egzopersė iš kitos galaktikos:)))
Colomba (Lesė) (2014-02-19)
Kaktusus? :D Ir nebijo įsidurti? Drąsi mažylė :))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-19) (foto)
Zara vakar sterilizuota, šiandien jau atsigavus ir "graužia" kaktusus:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-10) (foto)
Zara šiandien paskiepyta kompleksiniu skiepuku, jai labai reikalinga globa nuo vasario 16d., globėja išvyksta.
Xiri (2014-02-07)
labia labia grazi
Polio-mama (2014-02-06)
O man Zarutė kažkokį ateivį primena ;) Labai protingą ir visai nepiktą žmonijos atžvilgiu :)))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-06) (foto)
Ačiū ačiū už komplimentus. Zara laukia namučių:)
DaivaVa (2014-02-05)
nu jau snukelis tai boze boze koks grazus:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-05) (foto)
Nu sakau, "ni to, ni sio", kažkoks juokingai fainas mix'as :)
Lapke (2014-02-05) (foto)
Smailianosė rytietiška egzotpersė;-)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-02-05) (foto)
Zaros snukutis kažkoks egzotiškas, net nežinau į ką ji man panaši:)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 168

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates .. (8)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Komentarai

Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)
Alusia (15:11) >>
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas...
Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932