LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Susipažinkime, aš – Maksas. Atsiradau „iš niekur“ ir klaidžiojau Vilniaus gatvėmis, kol patekau į sanitarinę tarnybą. Ten buvo labai baisu ir liūdna, bet šeimininkai manęs neieškojo. Gal negalėjo, o gal nenorėjo… Et, ką jau čia į tą praeitį dairytis, aš dabar pas globėją, kuri mane myli ir rūpinasi (aš ją irgi labai myliu). Bet su visa pagarba globėjai aš išduosiu Jums savo paslaptį: aš labai labai noriu turėti savo namus ir šeimininkus, kuriuos mylėčiau visa savo esybe (mes, šunys, taip mokam). Jei Jums patikau, paskambinkite mano globėjai ir atvažiuokite susipažinti. Pasitiksiu svetingai, pavedžiosiu… norėjau pasakyti – pasivaikščiosim po apylinkes ir… gal kartu važiuosim namo.

Kaip jau minėjau, labai puikiai sutariu su žmonėmis, mielai aplaižyčiau visos šeimininkų šeimos veidus ir rankas. Galiu drąsiai gyventi su mažais vaikais ir už maistą dirbti aukle.

Nuoširdžiai jūsų,
Maksas

Gyvūno vardas: Maksas
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: ilgaplaukis
Spalva: smėlinė, ruda
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
Skelbimą įdėjo: DaivaPu

Skelbimo numeris: 65813
Sukurta: 2014-02-08 | atnaujinta: 2014-03-25 | išimta: 2014-03-25
Peržiūrėjimų skaičius: 15296
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

DaivaPu (2014-04-06)
Čia tai šuo :) Nuostabus, protingas, geras ir gražus nerealiai :) Sėkmės Tau, Maksiuk.
SasananA (2014-04-02) (foto)
Kokia nuostabi istorija! Nuostabūs Maksas ir jo šeimininkė. :)
Birzai (2014-04-01)
Tikiu, kad žinodama kaip gerai gyvena jos numylėtinis, Daiva greitai pasveiks, juk geros emocijos gydo. Sveik, Daiva, Maksas Tau to paties linki.
Lorrim (2014-04-01)
LAIŠKO TĘSINYS: Kiekvienas daiktas stovėjo savo vietoje, viskas buvo idealu. Žinojau, kad jis šaunuolis, bet, kad toks šaunuolis, tai tikrai nesitikėjau. :) Spėjom mes ir svečiuose pabuvot, pas mano draugus, kur Maksas elgėsi irgi labai gražiai. Valgo irgi gerai. Viską, ka duodu. Ir varškytės, ir košytės ir mėsytės. Visko po-truputį. Žodžiu, gerai maitinamės. :) Na, o, šiaip, tai Maksas - mano džiaugsmelis. :) Nė vienos akimirkos neteko pasigailėti. Net ir nežinau, ką be jo daryčiau. Be galo Jums dėkinga. :))) Jolanta
Lorrim (2014-04-01)
Kadangi Daivutė šiuo metu ligoninėje aš jos prašymu įkeliu Maksiuko šeimininkės laišką. Manau gerbėjams bus įdomu paskaityti. Sveiki, Jau savaitė prabėgo kartu su Maksu. Skubu pasidalinti, kaip mums sekasi. Jau vienas prie kito pripratome ir susidraugavome. :) Iš tikrųjų, tai jauduliuo daugiausia buvo tik kokią pirmą-antrą dieną. O dabar jau toks jausmas, kad šimtas metų kartu. Tikrai labai smagiai sutariame. Negaliu atsistebėti, koks jis šaunuolis. Taip puikiai klausosi, viską supranta. Šiaip, mūsų charakteriai tikrai labai sutapo. Abu mėgstam pasivaikščioti ilgai, pabėgioti. Gyvenam prie Neries, tai einam pasivaikščioti bent porą kartų per dieną, mažiausiai valandai. Kai turiu laisvą dieną - nueinam dažniau. :) Maksas jau priprato prie manęs, taip smarkiai manęs netempia. Jau po-truputį išmoksta komandos "šalia". O kas yra "sėdėt", arba "vieta" jau pukiai žino. :) Truputėlį dar neramu, kai sutinkame kitų šunų, nes labai jau Maksas jiems neabejingas. Nesvarbu koks šuo bebūtų, kur jis bebūtų, tempia kaip reikiant į tą pusę. Tad stengiuosi apeiti kažkaip, jei pamatau iš tolo. O, šiaip, jokios agresijos tikrai neteko pastebėti. Visi draugai, pažįstami, šeimos nariai, ypač tie, kuriems teko Maksą matyti gyvai, iš karto įsimyli. :) Po-truputėlį jau susidraugavom ir su kitu svarbiu šeimos nariu - banguota papūgėle vardu Filas. Iš pradžių, tikrai labai smalsu buvo Maksui, visą laiką stebėdavo. Na, o dabar jau apsiprato šiek tiek, kad čia irgi "draugas", kad "jo valgyti negalima". :) Iš tikrųjų, kaip ir kalbėjom tą vakarą, kai aš Maksą paėmiau, sunkiausia buvo man jį palikti vieną namuose, kai turėjau eiti į darbą. Galvojau, kad apsiverksiu. Visą dieną, sėdėjau darbe kaip ant adatų. Važiuodama vakare namo, mintyse atsisveikinau su visais daiktais kambary. Jau net ne tiek buvo svarbu tie daiktai, kaip patį Maksą sveiką gyvą pamatyt. :) Kai grįžau, Maksas laukė manęs prie lango, iš karto bėgo pasitikti.
DaivaPu (2014-03-26)
Vakar vakare išdidžiai išvyko su Šeimininke. Bus Vilnietis, gyvens bute sofos karalius :) Kai "apšils kojas" pasirodys naujame gyvenime.
Birzai (2014-03-26)
DaivaPu sveikinu, manau tikrai į geras rankas papuolė.
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-03-26)
Tikrai padovanotas ??? Gražus šuo, gražios nuotraukos, tai ėmė ir pasisekė ???
SasananA (2014-03-26) (foto)
Kada? Kam? :))
Micky (2014-03-24)
Daiva - nėra už ka :) šuo tikrai vertas dėmesio ;))
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2014-03-24)
Daugiau naujų Maksiuko nuotraukų galite pamatyti http://www.beglobis.com/Maksas-684.html?productpage=0&productid=991
DaivaPu (2014-03-24)
Maksas dėkoja fotografei http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.38115 už fotosesiją, pagalbą vedžiojant LGGD šuniukus bei puikiai praleistą laiką :)
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-03-10)
Verta palaukti pačių geriausių šeimininkų, bet kad tik jie greičiau :)
DaivaPu (2014-02-27)
Maksas kantrus, todėl visai nenusimena, kad jo Žmogus vis dar neateina. Juk kiekvienam reikia palaukti savo laimės valandos :) Vis labiau trokšta žmogaus draugijos, meilinimosi ir žaidimų. Nepaisant to, kad neturi dar namučių jis kupinas gyvenimo džiaugsmo :)
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-02-27)
Kas naujo Makso gyvenime ? Ar kas nors domisi, skalmbina ???
DaivaPu (2014-02-18)
Maksiukas yra žmogaus šuo, labai gaila, kad jo dar niekas nepastebi :( Toooooooks meilybė ir draugas. Ras Maksiukas namus, tikrai :))))
Lorrim (2014-02-17)
O Maksiukas toks šilkinis ir kvepiantis ,kad neįmanoma nosytės atitraukti nuo jo gaurų. Didysis niurkalas ir be to jis nei kiek tam neprieštarauja.
DaivaPu (2014-02-14)
Ačiukas, Daiva_B, kad ištraukėt iš Grindos, Čip, kad buvot reikiamu metu reikiamoj vietoj ir, aišku, Marytei, kuri "plotą' mums davė :) Čia buvo tik pirmas pasigražinimas, kuris truko apie valandą, kantrus Maksiukas, bet jam nusibodo... Dar kokie 3-4 kartai ir būsim parodiniai :)
DaivaPu (2014-02-14)
Imlus ir protingas šuo, dėmesį koncentruot į žmogų neauklėtam šuniui laaabai sunku. (lankiau dresūros krsus su vienu "veikėju", tai turiu ką lyginti :) Maksiukas nuostabus :) Tik va negaliu į jo dėmesį pretenduoti jei šalia yra globėja Marytė - gal nuplyštų uodega bevizginant, jei neleisčiau pas ją :) Beje, komandą "sėdėt"už skaniukus atlieka 100 proc., net nebando išvengt :) Gal ir kitas pagrindines žino, tik, kad šlapia, lyja ar dar kas - neturėjau dar galimybės patikrinti rimčiau.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-13)
Vau:-)
DaivaPu (2014-02-13)
Maksiukas apsilankė grožio salone :) Va kokie mes dabar :)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-10)
Kai keliat nuoraukas pabandykit maksimaliai sumazint nuotrauku dydi, ju kokybes pilnai uzteks tokiems nedideliems paveiksliukams. Nezinau sutapimas ar ne, bet as is pradziu keliau nuotraukas beveik 3 Mb dydzio (siuloma iki 3 Mb) ir man nesikele, paskui sumazinau iki 500 kilobaitu ir suveike.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-09)
Kokios dziugios naujienos :-) Pritariu - kailiukas pas Maksa silkinis.
Lorrim (2014-02-09)
Daivute , šios dienos Maksiuko linkėjimai tau, o bučinukas , atleisk atiteko man.
DaivaPu (2014-02-09)
Ačiū Settle už nuorodą, o Gilanai už komplimetą :)Išties nuostabus šuo - kaip Marytė sako "šypsenėlė ir bučiuoklis".Baimės visos išgaravo, perdėtas aktyvumas taip pat. Sugeba susikaupt ir būt ramus kol pvz. šukavau gerą pusvalandį, arba išdidžiai gulėti, sukryžiavus priekines letenas, kai visi aplinkui skalija vos žmogų ar mašiną pamato.. Tiesa, su pavadėliu vaikšiodamas labai nori būti vedliu :) Toks uostinėtojas, kad mano Bigliui nė kiek nenusileidžia:) Visur jam "cekava" savo dailią nosytę įkišt ") Visai gali būti, kad gyvenęs palaidas kieme, su galimybe namo įeiti (moka net ant kelių užsiropšt :) Vakar vedžiau po pasivaikščiojimo ir užmatė Maksiukas grįžtančią Marytę - reikėjo matyt, kaip jis iš laimės "spirgėjo", begom pasitikt, apšokinėjo, aplaižė, o aš akimirksniu tapau tik kažkokiu daiktu į jo pavadį įsikibusiu :) Negalėjau patikėti, kad nė savaitei po Grindos nepraėjus, vyks tokios metamorfozės. Tiesa jo kailis itin švelnus, kaip kokio kolio, tai priežiūros reikia. Ypatingai uodegoj "dredų" vaikinas prisipynęs :) Nuotraukų kelt dar nagalima, ta proga pasidarysim gražesnių :)
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-02-09)
Gražus šuo, man jis primena mano vaikystės augintinį. Manau greitai bus pastebėtas.
Settle (2014-02-09) (foto)
Na štai kas gavosi sulenciūginus Daivos aprašymą, gal nesugadinau labai: http://kaimolenciugas.lt/maksas/
Settle (2014-02-08) (foto)
Aš jo nepažįstu, tu šiek tiek susipažinusi, tai bruožų nepamiršk surašyt. Ir lenciūginų skelbimų stilius savo taisykles turi - jokių numeriukų, šuneliukų, akyčių - žiburėlių, „mielų gerų šunelių“ ir kitų nesąmoningai tuščių epitetų. Jei nesigauna taip, tai esminius faktus apie jį surašyk, aš tekstą sulipdysiu. Ir dar gal kokią seno Grindos skelbimo nuorodą duok, jei turi.
DaivaPu (2014-02-08)
Ačiū, Settle, tuoj vėl tekstuką Maksiaus surašysiu ir e-mail tau siunčiu. Nuotraukos negražios, bet pasimokiau jau, kad baterijas fotikui reikia pirkt ne Maximoj :))
Settle (2014-02-08) (foto)
Užlūžę eilinį kartą čia viskas. Jei bent aprašymai normaliai HTML kodą palaikytų, tai būtų galima paveikslėlius įdėt tiesiai per aplinkui. Dabar gali nebent kažkur kitur patalpint ir nuorodas čia įkelt. Arba gali man el. paštu atsiųst geriausią nuotrauką ir tekstą, įkelsiu į http://www.kaimolenciugas.lt, galėsi čia tiesiog nuorodą įdėt, kol sutvarkys sistemą.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-02-08)
kol kas nepavyks, nes su puslapiu kažkas ne taip vyksta. Aš irgi vis bandau atnaujinti kai kurių globotinių skelbimus, bet viskas lieka kaip buvę. Gaila, bet neveikia
DaivaPu (2014-02-08)
Norėjau čia įkelt buvosio Grindos Nr.33 Maksiuko skelbimą ir nuotraukas (kad ir labai nekokybiškas dėl lietaus, o dar ir baterijos išsikrovė, apmaudu), bet kažką ne taip darau, tekstas dingo, fotkės dingo:( Liko tik sausi duomenys ir kontaktai, nors ir šio pliko skelbimo išmesti negaliu. Parašykit kas į a/ž kaip teisingai skelbimą įkelti. Ačiū.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 136

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.27 Maldauju pagalbos!
11.15 Vilnius: Skubiai ieškau Gamavit (nebeaktualu)
11.12 (Grįžo namo)Skaidiškės, kur jūsų sąžinė? (1)
11.08 Pagalbos .Naujininkuose dingo katinukai
11.03 Prašau padėti išgelbėti karališką katuką (3)
10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė (5)
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)

Komentarai

PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...
Mune58 (23:27) >>
. Keista, kad katytė nepripažįsta savo šeimininkės. Jeigu mėgsta žuvį, pabandykite...
Altair (19:23) >>
Rasta katės šeimininkė. Katė pabėgo iš jos (iššoko iš daugiabučio 5 a) jau prieš porą...

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932