LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Mirė

Aprašymas:

Didelis, geras, net kiek flegmatiškas, nepasiduodantis provokacijoms, prieraišus žmogui ir norintis pastovumo. Tai toks tas Faitas, kurio gelbėjimo iš "Grindos" istoriją galite perskaityti čia: http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.35368

Rastas jis Naujosios Vilnios vieno namų laiptinėje. Kaip ten atsidūrė, niekas nežino.

Dabar dalinasi prieglaudos kiemuku su kitais gyventojais, gražiai eina pasivaikščioti, mėgsta skanumynus, bet jei kas labiau išalkęs, tai pasidalina ir savo dubenėlio turiniu:)

Faitas - ne piktas sargas, jokiu būdu. Jis geras draugas, ir vyrus, ir moteris lygiai vertina, jei pakviesi, eina paskui net be pavadžio. Lauke būti nori labiau nei viduj, nebent trumpam ten užbėgti, padūsauti, žiūrint į akis:).

Faitui kokie 5-6 metai, dantys gražūs.

Kol kas jis dar gauna vaistų ir laukia lankytojų, kurie nors ir ne namo pasiimtų, bet bent jau dėmesiu palepintų:)

Toleruoja katulius.

Bruožai: lėtas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Faitas
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 4-8 metai
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: juoda, ruda
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
  
Šeimininko vardas: SOS gyvūnai
Adresas: Minsko pl. 33A, Vilnius
Svetainė: Sos-gyvunai.lt
Banko sąskaita: LT837300010106209100
įstaigos kodas: 301536872
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 61276
Sukurta: 2013-09-16 | atnaujinta: 2015-04-06 | išimta: 2015-04-06
Peržiūrėjimų skaičius: 13823
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-04-06)
Ojei...kaip gaila sio meskinuko:( kas gi jam nutiko.
Linari (2015-04-06)
Sudiev, nuostabusis šuniuk. Keista bus nebesutikt SOS kiemelyje, nebeturėt galimybės pavaišint kauliuku ir pasikalbėt. Trūks to labai...
SasananA (2015-04-06) (foto)
Laimės Tau, Faituk, Vaivorykštės šalyje... Ypatingas ciucis buvai, turbūt dėl to ir tokią ypatingą dieną išėjai. Ilsėkis ramybėje!
Angel (2015-04-06) (foto)
Ilsėkis, Faituk, bent paskutinius metus nugyvenai oriai, sočiai, šiltai, mylimas ir žinojai, kad vis tik esi kažkam reikalingas.
Skaja (2015-04-06)
Šiandien, šv. Velykų rytą Faitukas iškeliavo į Vaivorykštės šalį... Ačiū labai, visiems, dalyvavusiems šio šunelio gelbėjimo operacijose, visiems, kuriems rūpėjo šio nuskriausto šunelio likimas, ir Sos gyvūnų komandai už puikų prieglobstį, meilę bei pilnaverčio gyvenimo šansą, kuriais Faitukas puikiai pasinaudojo.
Skaja (2014-07-14)
Ačiū Sos gyvūnų komandai už rūpestį Faitui! Kailiukas blizga, apetitu nesiskundžia, turi didžiulį būrį uodeguotų draugų. Džiugu už jį, bet pamačiusi vis didėjantį benamių gyvūnų skaičių prieglaudoje, baisu pasidarė ir iškilo nuolatinis klausimas: ,,Kada gi tai baigsis?" Visada malonu matyti šioje prieglaudoje, kaip dirbančius iš visų jėgų savanorius, taip ir pačią prieglaudos vadovę Iloną. Šaunuoliai!
Skaja (2014-04-26)
Kai surandu galimybę bent trumpam aplankyti Faituką prieglaudoje, visada labai džiaugiuosi, pamačiusi gražiai atrodanti, puikiai prižiūrimą šunelį, ir vis turiu vilčių, kad jis suras rūpestingus šeimininkus, panašius į prieglaudos komandą. Ačiū už Faituką, kurio be tokios atsakingos priežiūros ir meilės galėjo tarp mūsų jau seniai nebūti!
IndreJ (2014-04-03)
Faitas tikras ramybės įsikūnijimas, labai gera su juo pabendrauti - pailsėti nuo nesibaigiančio sosų kiemelio šurmulio:)
Skaja (2014-03-24)
Ne, ne, Biržai, čia jau ne mano nuopelnas, kad jis šiuo metu taip puikiai atrodo (kai beldžiausi visų jūsų pagalba, jis atrodė klaikiai, juk ir pati jam pagalbą teikei). O dabartinis Faitukas - Čia jau nuopelnas tų, kurie jį supa šiuo metu.
Birzai (2014-03-24)
Tikrai, Faitas nuostabiai atrodo, palyginus su nuotrauka iš Grindos......nėra net ko lyginti. Čia Skajos nuopelnas, kuri beldėsi ir prisibeldė ten kur reikia. Sėkmės ir sveikatos.
Skaja (2014-03-24)
t.y.išdidus. Ir kačiukų bei šunelių kompanija, kuri prieglaudos teritorijoje nevaržomai juda (net senbuvis-sargas-vadas Reksius) tave gerbia dėl to, kad pats esi labai tolerantiškas ir draugiškas gyvūnų atžvilgiu. Šaunuoli, Faituk, kad esi toks geras.
Skaja (2014-03-24)
Koks tu, Faitukai, naujoje foto išdydus ir puikiai atrodantis! Pasisekė tau, berniuk, nerealiai, kad esi tokioje puikioje globoje prieglaudoje. Mačiau vakar, kaip kiemelyje draugavai su šilta pavasariška saulute, nuo kurios tavo tankus juodas kailiukas dar labiau blizgėjo. Ir savanorių dėmesiu irgi nenuskriaustas esi. Ačiū labai Sos gyvūnų komandai už Faituką!
Skaja (2014-03-02)
Ačiū, Gruodinuk, už laiškelį. Taip taip, dėl vaistų neigiamo poveikio tikrai buvo gan rimtų problemų, po konsultacijos su kitais veterinarais teko nutraukti bei taikyti kitą - švelnesnį, po kurio atsigavo, o jei nenutrauktume, Faituko jau nebebūtų tarp gyvųjų. Labai jam pasisekė, kad Sos gyvūnai ištiesė pagalbos ranką, ačiū dar kartą už tai visai Sos gyvūnų komandai. Laikykis, Faituk! Pagal galimybes visada aplankysiu.
Gruodinukas (2014-03-02)
Faitui sekasi pusėtinai, turi ir jis sveikatos bėdų, kartais ištinka epilepsijos priepuoliai, įtariama, nuo stiprių vaistų, kuriuos gaudavo nuo savo ligos (paskui jie nutraukti, paskirtas kitoks gydymas). bet anaiptol nesulysęs, nenupiepęs, dručkutis toks.
Skaja (2014-01-19)
Ačiū, SasanaA, už rūpestį Faitukui ir tokį mielą pasakojimą apie jį. Šaunuoli, Faituk, nereikia šokti į balas, jei jas galima apeiti, peršokti, juk esi inteligentiškas šunelis.
SasananA (2014-01-11) (foto)
Šiandien gavau nuostabią progą susipažinti su Faituku gyvai. :) Pradžioje sunkiai sekėsi nueiti toliau nuo prieglaudos teritorijos į pievas, nepasitikėjo vargšas kažkokiu nematytu žmogum. Bet puikiai jį suprantu, ką čia pasitikėsi kiekvienu iš eilės, žmogus gali ne tik mylėti bei rūpintis, bet ir nuskriausti bei išduoti. Tačiau tikriausiai suprato Faitas gražius žodžius jam ir po truputį jo akytėse pamačiau šiokį tokį pasitikėjimą manim. Tai pasiglostėm, pasiglaustėm ir pasimylavom abu. Ne tik vaikščiojom, bet truputį ir pabėgiojom lengvai. O kaip gražiai Faitas peršokinėja balas! Jei bala didesnė, tuomet tą balą apeina aplinkui. Neteko man dar matyti, kad šuo, užuot perėjęs balą skersai, ją apeitų ar peršoktų. Dažniausiai būna taip su šunimis, kad jeigu visam kely yra viena nedidelė bala, tas šuo ir į tą vieną balą sugeba įlipt. :D Šaunuolis Faitukas, protingas. :)
Skaja (2013-12-23)
Labai apsidžiaugiau vakar, kad Faitukas jau išdrąsėjo, pajuto, kad niekas jo nenuskriaus, ir ramiai išeina pasivaikščioti už prieglaudos teritorijos. Šaunuoli, Faituk!
Skaja (2013-12-10)
Dėkui Sos gyvūnų komandai už Faituko naujas foto! Labai gražiai Faitunia pažindinosi su žiema! Jau ir už prieglaudos vartų nepabijojo išeiti! Labai džiugu, kad šuneliu taip puikiai rūpinamasi prieglaudoje, ačiū labai Jums! Faitukai, pasisekė tau labai labai, su globėjais!
Ilka (2013-12-09)
Faitukas dekoja Skajai, kad jo nepamirsta ir siuncia nuosirdzius linkejimus:). Aciu:)
Gruodinukas (2013-12-07)
šiame dienoraštyje rasite ir Faito pasivaikščiojimo po sniegą foto: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/sos/iks-blog-lt/6816.php - visai mielai, drąsiai, noriai ėjo pasivaikščioti, nors mane retai mato, netgi pats prisiprašė. Faitas patogus vedžiojimui šuo, jis nelaksto kaip nutrūkęs galvą ir neįsispiria kaip ožys kryžkelėje. viskas proto ribose, - ir į sniegą nosį įkišti, ir aplink kuokštą apibėgti 3 kartus, kol patogią poziciją ras:) ir atgal eiti neatsisako.
Skaja (2013-10-07)
Aplankiau Faituką vakar, prisibijo jis mane, na, aišku, aš juk ji nuolat tampiau į klinikas ir iš klinikų, o jis paniškai važiavimo automobiliais bijo, nuolat su manimi streso būsenoje buvo. Na, ir nelendu aš prie jo per daug, užtenka jam to, susijusio su manimi streso praeityje. Užtat mačiau, kaip viena iš savanorių su juo žaidė, glostė, kai jau buvau išėjusi už prieglaudos teritorijos ir kai pamačiau jų tokį ryšį, stebėjau toliau bei džiaugiausi dar labiau dėl Faituko. Ačiū labai už rūpestį ir dėmesį Faitukui! Dabar jis prieglaudoje jaučiasi saugus, ramus, nes jam sudarytos tikrai puikios gyvenimo sąlygos, įskaitant judėjimo laisvę prieglaudos teritorijoje. Ten mano akimis visiems gyvūnams sudarytos puikios sąlygos. Net labai nustebau, kad Faitas puikiai jaučiasi ilsėdamas uždarytas namuke, o juk visai neseniai turėjo žiaurią baimę uždaroms patalpoms. O gal jis puikiai jaučiasi patalpoje dėl to, kad ilsisi ten kartu su kitais gyvūnėliais? Neturiu laiko rašyti komentarų prie kitų skelbimų, todėl kartu čia parašysiu savo pastebėjimus dėl Sos gyvūnai išgelbėtų prieš keletą dienų grindinukų: mažas senas baltas kudliukas sotus laisvai vaikščiojo, kaip poniutis po visą teritoriją, laukdamas savo, galimai, esamų šeimininkų pasirodymo (gavo iš manęs dešrelės gabaliuką, man pasirodė, kad ne visus dantukus jau turi), trikojukas su ruda likimo drauge-saldžioji porelė prisivalgę patenkinti snaudė vienoje būdoje ir net mano dešrelės jiems buvo neįdomios. Balta kalytė su dviem baltais šuneliais puikiai jautėsi šiltoje patalpoje, visi vakar jau buvo nukirminti ir atrodė gan žvaliai, labai gražūs visi ir draugiški: ir balta mamulė, ir vaikučiai, tikiu, kad viskas jiems bus tvarkoje. Visiems prieglaudos šuneliams ko geriausios kloties! Ir dar kartą ačiū Sos gyvūnų komandai už puikią gyvūnų priežiūrą ir jų laikymo sąlygas!
Judita 1 (2013-10-07)
Netikiu,kad čia Faitukas,čia jau kito šuns nuotrauką įdėjote :)).Koks gražus,visas spindintis,atgavęs savo svorį,solidus šuo.Nuostabus :))
Common people (2013-10-07)
Faitas tobulas šuva. Pirmiausia nupirko jis mane savo eisena – kic kic kic kic šonai kraiposi, uodega stačia vėjo kryptį rodo, kojos plačiai, rimtai, vyriškai. Ir tokia "taika su pasauliu" išraiška snuky. Ir visiškas dzen, net kai kas nors pribėgęs į ausį skalija ar palei nosį iššieptais dantimis caksi (: Absoliutus kompanijos šuo. Žvilgsnis hipnotizuoja pozityvu ir ramuma (: Visiems, kas nori brandaus, ramaus ir teigiamo šuns.
Skaja (2013-09-18)
Ačiū labai, už Faituko dovanojimo skelbimą su tokiu šiltu aprašymu ir puikiomis nuotraukomis! Faitukas labai išgražėjęs ir net be pavadėlio jau moka vaikščioti! Be abejo, šunelis turi ir savo maisteliu dalintis su kitais savo draugais. Šaunuoli, Faitukai! Daina, gali ištrinti jau neaktualų prašymą, ačiū, kad paskelbei. Be galo džiugu, kad Faitukas šiuo metu saugus ir juo taip puikiai rūpinasi Sos gyvūnų komanda! Tačiau kiekvienas gyvūnėlis nori turėti nuosavus kuo geresnius namučius, kuriuose būtų mylimi bei niekada neišduodami, tad tokių namučių Faitukui ir linkime.
Daina1 (2013-09-17)
Lankytojas pašalino komentarą
Gruodinukas (2013-09-17)
Faitui gauta iš ponios Irenos 50 eurų, dėkui.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 41

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

02.23 Katinas galimai su sulaužytu žandikauliu (užmigdytas)
02.17 Gal kas esate pirkę ir naudoję šią gaudyklę (3)
02.13 Mirė šeimininkė, katinėliui reikia naujų namų
02.10 Prašau,gal turite gliukozės matavimo aparatui "Contour TS"... (2)
02.05 (Rado namus)Namų arba globos jaukiai katei Vilnius (1)
01.30 Šilti linkėjimai iš namų:) (3)
01.28 Nemėžio Markizas (24)
01.28 pagalba nufotografuoti katinuką Žirmūnuose(Rasta) (3)
01.27 Vilnius. Žirmūnai.
01.21 JONAVA. Ieškomi namai Rainiui (Padovanotas)

Komentarai

MUDU (11:29) >>
Kiek tiesos ,kad matytas būtent Easy nežinia,bet įvardyti jau keli rajonai,kur galimai...
Kodokat (17:47) >>
Ačiū...
Alusia (17:27) >>
nerealus katanas
Alusia (15:36) >>
Dėkojame Polio-mamai už taip reikalingus konservus:...
Alusia (15:00) >>
Tokių gaudyklių metalas yra lankstus, nepatvarus, ties sujungimais prasiskiečia nuo stiprių...
Alusia (14:25) >>
Kažkada aš su labai panašia esu "pametusi" katina, visą laimė, kad tai įvyko pagavimo...
Tuomce (13:39) >>
Arba gal galite rekomenduoti, kur kokią nebrangią galima būtų pirkti.
Mune58 (13:07) >>
Edita stiprybės. Liūdna be galo ir graudu. Sunku bus pamiršti išsiskyrimą, bet laikykitės,...
IlonaKolit (19:05) >>
Edita, visa širdimi užjaučiu tave, judu su Liukučiu tiek daug atlaikėte, tiek kovojote.
Birmanukas (0:18) >>
Užuojauta, be galo liūdna. Liukučio pas jus praleido geriausius gyveniom metus, kaip karalaitis,...
Diroma (12:29) >>
Daugiau Šeinos foto šioje nuorodoje...
Wilmante (8:16) >>
Edita, be galo liūdna, užjaučiu ir kartu verkiu...:(
AisteIgn (13:04) >>
labai liudna :(

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932