LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Mirė

Aprašymas:

PRAŠOME PAGALBOS BONA apie 5 mėn.
IEŠKOME LAIKINOS GLOBOS

Į mus kreipiasi įvairūs žmonės, norėdami pasiimti dovanojamą gyvūną.
Visada stengiamės pabendrauti, išsiaiškinti jų požiūrį į gyvūnų laikymą, įsitikinti, kad savo globotinį atiduosime į geras, mylinčias rankas. Deja, kartais nutinka taip, kad bendraujant žmonės atrodo atsakingi, rūpestingi, tačiau padovanojus gyvūną juo visiškai nesirūpina. Kam tada jį imti?
Taip nutiko ir mūsų Bonai - jaunai aviganio ir haskio mišrūniukei. Kalytė buvo padovanota iš pažiūros tinkamiems asmenims. ,,Šeimininkai pasakojo, kad jai nauji namai patinka, eina pasivaikščiot, maudosi ežere, ja labai džiaugiasi. Tačiau nuvykus Bonos aplankyti vaizdas tiesiog pribloškė - girtas "šeimininkas" dėl kažkokių priežasčių ją laiko prispaudęs prie žemės vos galinčią pajudėti Boną, kalytė pririšta grandine prie pašiūrės purve. Visiškai sulysus, veidelis sukritęs. Paėmėm Boną ir be žodžių lėkėm iš ten. Kadaise buvusi ypatingai judri ir žaisminga dėl savo genuose susimaišiusių veislių ypatumų, dabar Bona truputį paėjusi gula pailsėti. O juk tuose namuose prabuvo tik savaitę! Lėkėme į kliniką, tyrimams. Nustatyta babeziozė. Jei atsitiktinai nebūtume nuvažiavę aplankyti, jos jau gyvos nebūtų....Dabar Bonos laukia itin aukštos kokybės maistas, vitaminai, papildai. Ieškome jai globos, kur ji galėtų ramiai atsigauti ir sustiprėti.
Nepykite, jei kreipiantis dėl mūsų globotinių daug klausinėjame, ne iš karto dovanojame, norime daugiau pabendrauti. Šitaip stengiamės, kad kitų neištiktų Bonos likimas.
Kad tokių nepriežiūros atvejų mažėtų, skelbsime juodąjį sąrašą asmenų, kurie gyvūnais nesirūpina, žiauriai su jais elgiasi, kuriems gyvūnų dovanoti negalima.

Jei galėtumėte padėkite nupirkti kokybiško maisto, vitaminų. Taip pat liko skola klinikai 16 eur
Aukodami paminėkite BONAI
Dėkui.

8 678 46174

p.s. paskutinėi nuotraukoj Bona, kai buvo laikinoj globoj.

VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
AB SEB bankas

IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
BIC yra CBVILT2X
PAYPAL birzuggn@gmail

Bruožai: sportiškas, myli vaikus, sargus, reikalauja daug dėmesio, žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Bona
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: pilka, balta
Vietovė: Lietuva, Panevėžio m., Panevėžys/Biržai
Skelbimą įdėjo: Nindze28

Skelbimo numeris: 112313
Sukurta: 2016-05-25 | atnaujinta: 2016-06-13 | išimta: 2016-06-13
Peržiūrėjimų skaičius: 8212
Buvęs gyvūno statusas: Prašau pagalbos

Komentarai

KeriFiesta (2016-06-15)
http://www.gringrin.lt/juodgrudziu-aliejus-ekologiskas-100ml (čia žymiai pigiau išeina, nes kiekis daug didesnis)
Cherry (2016-06-15)
Tokia gražuolė - būna kartais, kad visai nematyti ir nepažįstami gyvūnai įkrenta į širdį. Negydė rupūžės parazitai, net dėmesio nekreipė. O jei ant grandinės laikė, tai tokia ir priežiūra. Jauna šunytė, kokios ten patologijos. laiku į veterinarus reikėjo kreiptis. Dar dėl to black cumin. Kuo daugiau skaitau, tuo labiau jis man patinka, nors stengiuosi netapti reklamos auka. Jei užmatysit kur pigiau, duokit žinią, JutaB, Aiste. 7,3 Eur už 15 ml brangoka.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-06-15)
Labai liūdna ir skaudu...
Kary (2016-06-15)
Liūdniausias dalykas tas, kad negali nuspėti ar atiduodi gyvūną geriems ir rūpestingiems žmonėms. Tų gyvūnėlių likimas būna nežinomybėje, nes kartais žmonės pasakoja kitaip nei yra iš tiesų:((
Karola (2016-06-14)
Labai gaila šios gražuolės, šeimininkams matyt tiesiog norėjo šuns pasirodymui prieš kitus..gaila, kad sunku numatyti naujų šeimininkų elgesį, vis tikiesi atsakomybės kažkokios už paimtą šunį, už savo žodžius galiausiai..deja..
Moiros (2016-06-14)
Administratoriai pašalino komentarą
JutaB (2016-06-14)
Nuoširdžiai užjaučiu. Visgi jūsų minėtas šuniukas mirė nuo babeziozės, o ne nuo inkstų nepakankamumo. Nes kepenys ir inkstai turi perfiltruoti ne tik žuvusias babezijas, bet ir milžinišką kiekį jų jau suardytų eritrocitų. Tik labai sveikos kepenys ir labai sveiki inkstai visa tai atlaiko. Arba priežiūra turi būti beprotiška: stacionaras, ištisai lašinės. Bet ir ji nėra garantija. Organizmui apkrova milžiniška. Turiu labai gyvenimišką pavyzdį-mano tėvas apdegė prieš 31 metus, o mirė nuo inkstų nepakankamumo.Per didelė buvo toksinų apkrova inkstams. Šunį išgydžiau keistai- kinišku kordicepsu. Lašelinės negydė, tik palaikė gyvybę. Negerėjo. Tad ryžausi eksperimentui, jis pasiteisino. Ir dėkinga esu šeimininkei to VA, kuris buvo ką tik atsistojęs ant kojų ir sveiko-žinojau mintinai ligos požymius. Vienas jų- temperatūra. Pamiršau ją paminėti. Tuo pradinėje stadijoje babeziozė skiriasi nuo eilinio apsinuodijimo "kažką lauke užkrimtus".
Moiros (2016-06-14)
Administratoriai pašalino komentarą
JutaB (2016-06-14)
Na, maniškė buvo su antkakliu ir buvo trys savaitės po pesticidų sulašinimo, bet pasigavo 3 erkes(tiek įsisiurbė, dalį nurinkau), gavo babeziozę. Tai nuo to laiko (2013 gegužės) chemijos nebenaudoju. Pažįstama rieš kelis mėnesius buvo veterinarams skirtame seminare. Reziume, nors nelabai vieša: erkių chemija nebeatbaido, naujos erkių vados vis atsparesnės. Galvokit visi savo galva.
Moiros (2016-06-14)
Administratoriai pašalino komentarą
JutaB (2016-06-14)
asmeniškai Moiros: verta paskaityti postą iki galo, prieš jį komentuojant. Niekas nekalba apie babeziozės gydimą, rašoma apie erkių prevenciją, kuri yra pamatinis dalykas, mat erkės perneša šunims ir Laimo ligą, ir erlichiozę, ir kt.ligas. Nors, beje, matau, kad tas aliejus labai gerai vertinamas net gydant žmones. Tik ne smūginė, o nuolatinė dozė. O tiems, kurie nebepasitiki lašinamais ant kailio pestidicais, pravers papildoma informacija: black cumin aliejaus veiksmingumą atsitiktinai pastebėjo vokiečių moksleivis (Jurgen ar Jorgen)- jis kasdien duodavo jo savo labradorui imuninei stiprinti (mat turi labai daug gerų savybių), ir atkreipė dėmesį, kad šuo niekuomet neparsinešdavo jokių erkių. Susidomėjo, kodėl nėra tų erkių, pradėjo eksperimentuoti,kažkur paskelbė/parašė, užsikabino kažkas iš mokslininkų... Darė tyrimus. Dabar jau pilna JAV rinkoje net kapsulių šunims nuo blusš bei erkių, kurių sudėties pagrindas black cumin oil. Principas, kiek skaičiau, toks: jei kaskart suduodami 2 lašai aliejaus į ėdalą, poveikis pasireiškia po 2 mėn(atsiranda mums nejuntamas, bet erkėms nepatinkantis kailio/odos kvapas), jei didesnės dozės duodamos- po mėnesio. Tik nežinau, kokio dydžio šuniui ta dozė skaičiuota- dar labai nauja informacija, labai jos mažai internete. Visgi aš eksperimentuosiu, o kada nors pasidalinsiu sėkme/nesėkme. Ir net katėms bandysiu, nes irgi rašo, kad gerai veikia, mat mano mėgiamas šuniui naudojamas natūralus eterinis aliejus joms netinka.O kam reikia greitos apsaugos- kokoso aliejus ant kailio, žmogui irgi gerai pasitepti, einant į mišką(ant savęs bandžiau prieš porą metų- neparsinešiau tuomet iš miško anei vienos- juokėmės tuomet, kad tiesiog nuslydo turbūt). Erkės nekenčia kokoso aliejuje esančios lauro rūgšties kvapo. Tik kailį labai suriebalina, bet kailiui visumoje toks maitinimas naudingas. Apie lauro rūgštį ir kitus repelentus : Krober Bourquin & Guerin 2013 PBP A standardised in vivo and in vitro test method for evaluating tick repellents.
Moiros (2016-06-14)
Administratoriai pašalino komentarą
AisteIgn (2016-06-14)
http://www.efarma.lt/lt/juoduju-kmynu-aliejus-nigella-sativa-30ml įsiveskit juodųjų kmynų aliejus, ir ne vienas puslapis yra
Alusia (2016-06-14)
Juodgrūdžių aliejaus Lietuvoje tikrai yra. Tik kokybiškas jis pakankamai brangus: http://aromata.lt/lt/shop/917/juodgrudziu-aliejus
Cherry (2016-06-14)
O Lietuvoje kaži, ar yra pirkti to black cumin oil? Net paskubom pagooglinus rašo, kad veiksminga.
Moiros (2016-06-13)
Administratoriai pašalino komentarą
JutaB (2016-06-13)
Babeziozės išgydymo sėkmė priklauso nuo daugelio dedamųjų: kokiame etape ji nustatyta, kiek stiprus šuns imunitetas, kepenys bei inkstai. Dažnai neužtenka vien nužudyti babezijas, reikia ir kasdienių lašelinių, stiprinančių organizmą, nes šuo sirgdamas nieko neėda, o jeigu ir ėda, išvemia viską. Šuo, didelė tikimybė, pateko pas šeimininkus jau sirgdamas babezioze (sprendžiu pagal ligos eigos ir mirties laiką). O tie nepažino požymių ir negydė...Požymiai ne visiems būna visiškai vienodi, bet apetiko stoka, vėmimas ir šuns silpnumas, greitas pavargimas yra tipiniai, vėliau reiškiasi galūnių šlubčiojimai, o šlapimas ruduoja jau vos ne paskutinėje stadijoje. Gera naujiena šunų augintojams: juodgrūdės (google black cumin oil tick) aliejus kasdieniniame šunų maiste atbaido erkes. Vakar atsitiktinai perskaičiau viename tarptautiniame žurnale, o kadangi radau ką tik įsisiurbusią erkę(chemijos po persirgimo babezioze kelis metus nenaudojame, nes kenkia kepenims), tai vakare paieškojus internete radau netgi pirkti kapsulių su tuo aliejumi, gilinsiuos dabar į dozavimą. Aišku, tokia neįsisiurbusi erkė gali būti parnešta į namus, todėl kailio apsaugai naudojame kitas priemones, tik kartais pamirštam užpurkšti, tuomet rezultatasbūna 1-2 erkės. pernai pasigavome vis 1, šiemet gal jau 6-7.
Birute-j (2016-06-13) (foto)
Nejaugi nuo babeziozės? Dabar juk išgydo. Mano Keksui jau visai liūdnai buvo, bet atstatė. Žiauriai gaila..................
Cherry (2016-06-13)
Net ir šunų dievas, jei toks yra - juk kažkas tvarko jų likimus - būna baisiai neteisingas. Tokia graži šunytė.
Nindze28 (2016-06-13)
Deja Bona išėjo..nebepavyko jai padėti ir išsaugoti mažą tokia linksmą ir begalo draugišką jos širdelę... :(


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 165

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

04.02 Kastruotas naminis katinas valkatauja Skaidiškėse (1)
03.24 Argas (2)
03.16 Sudraskytas kačiukas. Vilnius.
03.10 Skaidiškių sterilizacijos (7)
03.07 Pagalba Druskininkuose
03.03 JONAVA. Žavingoji Tutsi dairosi šeimininkų
03.03 Naujokėlis ligoniukas Gugucė smaragdinėm akim (parama gauta,... (12)
03.02 Rekia patarimo - blogi katės kepenų rodikliai (pralaimėjom) (9)
03.02 Pilkas katinas prie Kalniečių
02.23 Katinas galimai su sulaužytu žandikauliu (užmigdytas) (1)

Komentarai

Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(
Alusia (18:27) >>
Katinas karantino metu nedovanojamas ir nerezervuojamas!
Alusia (15:45) >>
Polio mama, dėkojame❤️
LauraV (14:24) >>
Šiandien mes tą kovą pralaimėjome:( Drąsius iškeliavo ten kur neskauda...
Polio-mama (10:53) >>
Kaip ir žadėjau - įkrito 15 eurų. Sveikatos Markiui!
Alusia (22:13) >>
Polio mama, labai, labai AČIŪ!
Polio-mama (21:25) >>
Ups.. MarkIs. Atsinaujinau programą, vadinasi. Sveikatos!
Polio-mama (21:23) >>
Vargšas Markus. Ryt įmesiu pinigėlių.
Alusia (21:11) >>
Markizas vėl šiandien keliavo į kliniką, deja, gydymą dar turime tęsti :...
Wilmante (8:39) >>
labai labai gaila, užjaučiu:(

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932