LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Prašau patarimo

 Mano šuniukas paseno, visai nebepaeina. Kokias sauskelnes patogiausia ir ekonomiškiausia naudoti - vienkartines, ar daugkartines? Kurios firmos patogiausios? Kur pirkti, kad būtų pigiau, nes šlapinasi dažnai? 
Day

Sukurta: 2018-02-13
Naujienos numeris: 55815
Peržiūrėjimų skaičius: 10296

« grįžti

Komentarai

RadLin (2020-11-10)
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg trocoxilio tabletės. Darbo laiku galima paimti Laisvės al., po darbo Šilainiuose. Jei kam reikia, prašau pranešti kaip su Jumis susisiekti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-20)
Kai visai blogai buvo vilksunei ir kojos uzpakalines nebelaike, pradetas toks gydymo/palaikymo metodas kuris padeda jau kokius 4 metus. Onsior pagal svori. Duodama dvi savaites, jei gereja, doze mazinama vel 2 savaitems. Jei simtomai blogeja, tada reikia grziti prie vel nustatytos normos porai savaiciu ir vel bandyti veliau. Arba pvz jei viskas gerai duodate maza doze bet pastebetite kad kokias 2 dienas vel grizta, tada doze dvigubinate ir duodate 2 savaites. Is tiesu tai zaidimas, bet senatveje taip jau buna. Traumeel ir Zeel tabletes, po 2 tabletes 2 kartus dienoje (pasakius kad vilksune), is pradziu kartu su nesteroidiniais vaistais, kuriu doze pamazu mazinama ir galbut ju visai atsisakoma, veliau jei bukle islieka stabili, traumeel doze galima mazinti. Sie vaistai padeda pagerinti gyvenimo kokybe arba visiskai panaikina simptomus keliems metams. Traumeel reikia duoti bent 2 menesius, Zeel visa gyvenima nes tai vaistai senatvinei artrozei gydyti. Arcoflex papildai, juos duoti nuolatos, arba veliau kazkokius pakaitalus.
Day (2018-04-20)
Nors džiaugiausi, kad jau paeina mano šunelis, kai išnešu į lauką , bet po mėnesio vėl visai nusilpo kojytės, nustojo vaikščioti, net pastovėti nebeturėjo jėgų. Kai prieš aštuonis metus parsinešiau per šalčius iš gatvės , jau tada buvo ligotas, išvarvėjusia akyte senukas. Nebeturiu.
Wilmante (2018-04-20)
na taip, situacija sunkesnė, nes šuneliukas sunkesnis...bet pas daktarą vistiek važiuoti teks
RadLin (2018-04-20)
Jam nustatė didelį sąnarių susidėvėjimą (sudilimą) jau prieš keturis metus, ir nekeista, nes svoris apie 26 kg. o jis toks ne itin didelis kiemsargiukas, tik kad labai jau skaniai ir daug visą gyvenimą mokėdavo išsireikalauti, o mano mama nemokėdavo neduoti. Kiek žinau, trocoxilis pakankamai stiprus vaistas, irgi turėtų veikti nuo skausmo ir nuo uždegimo, bet panašu, kad nebeveikia, sąnariukai sutinę. O jis toks jau mūsų "pupuliukas", visą gyvenimą viskas galima, masažai-kasymai kada tik nori, gink Dieve kuo mažiau procedūrų pas veterinarą (kad tik nesuskaudėtų), žodžiu savo teises žino, ir labai nenori išvažiuoti iš namų, nes vežiojam maždaug kas tris mėnesius užpakalines liaukas išspausti, tai net gaila žiūrėt, kaip jis stresuoja. Vargstu kol įkeliu į mašiną, kol iškeliu, nes viena jo nepakeliu. Pati suvokiu, kad turbūt čia galo pradžia, nes naujų sąnarių neįdės, o tie patys senatvėj neatsinaujins, tik galvoju, gal dar galima kaip nors bandyt palengvinti tą likusį laiką.
Wilmante (2018-04-20)
Lina, bet kokiu atveju reikėtų konsultuotis su gydytoju dėl vaistų skyrimo. Nuo sąnarių skausmo duodavau Remandilį (lyg teisingai parašiau), dar yra pakaitalas kitu pavadinimu. Tie homeopatiniai lašiukai, kurie čia minimi, yra stiprinantys sąnariukus ir nuo sąnarių skausmo, maniškiui (sveria 17 kg) reikėdavo abiejų po arbatinį šaukštelį vieną kartą dienoj. Jie neskanūs, sunkiai suduodavau, galima pabandyt su maistu, nors Biksiukas tada iš viso to maisto nevalgydavo. Maniškio daktaras dar parašė: "būtų galima paskirti žuvų taukų, nes tai smegenų maistas. Taip pat pridėti antioksidantų: vit. C, E, A, Seleno papildų. Dar iš homeopatinių tiktų gelzemium homaccord." Bet čia buvo Biksiukui, kuriam nustatė, kad smegenyse, ko gero, užspaustas nervas, kuris paduoda impulsą kojytėms eiti, nors visa kita taip pat buvo gerai, uodegą vizgino, tik tos kojos... Žuvų taukų skyrė po šauktšą vieną kartą dienoj, jie tikrai nepamaišys, visa kita reikėtų aptarti su daktaru. Labai linkiu nepasiduoti, gal bus sunkiau jį prižiūrėti, betgi tikrai verta, kartais įvyksta stebuklas
RadLin (2018-04-20)
Gal kas susidūrėt - PRAŠAU PATARIMO. Mano beveik 12 metų šunelis (deja su smarkiu viršsvoriu nuo pat vaikystės, tai jau ir senatvėj nenumesim...), jau ketverius metus turi bėdų su sąnariais ir daugiau nei tris metus duodu jam trocoxilį. Iki šiol padėjo stebuklingai. Dabar ganėtinai staiga labai smarkiai pradėjo šlubuoti užpakalinės kolytės, vos paeina, bet eiti vis tiek bando ir tiesiog baisu ir gaila į jį žiūrėt. Apetitas puikus, visa kita būtų lyg ir gerai, tik tos kojytės. Gal kas žinot, ar jei jau trocoxil nebeveikia (veterinarai skirdami tą vaistą perspėjo, kad dėl viršsvorio taip po kurio laiko gali būti), dar yra kokios vilties kaip nors jam padėti? Čia rašėt apie homeopatinius lašiukus - kokiu būdu suduodat, tiesiog į burną supilat, ar bandot su maistu? Ir kiek realu, kad tie lašeliai pagerins situaciją? Dar esu kažkur girdėjus, kad analgino tabletes duoda nuo skausmo, gal kas žinot ar tikrai tinka ir kaip apskaičiuoti dozę. Ačiū visiems.
Wilmante (2018-02-28)
na, ko gero ne nuo tų lašiukų šuneliukas atsikėlė, gal nuo meilės, priežiūros ir tikėjimo, kad viskas bus gerai:) Homeopatiniai lašiukai Biksiukui buvo skirti kai jis jau pradėjo stotis, sąnariukų sustiprinimui vieni, kiti nuo sąnariukų skausmo. Bet kokiu atveju, Day, labai džiaugiuosi dėl jūsų, taip ir toliau:)
Day (2018-02-27)
Pirmom dienom daviau Canicaral tabletes, o vėliau šiuos homeopatinius lašiukus - https://www.part.lt/perziura/7dc6eb41ce31b23a418a1e0e405f1ae4128.jpg https://www.part.lt/perziura/d1bced49b054b58d6169ed62e412ab2a718.jpg
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-02-27)
Kas per stebuklingi lasai?
Day (2018-02-27)
Mano šuniukas jau pakilo iš patalo ir kreivalioja lauke savom kojytėm :) Wilmante, - lašiukai tikrai stebuklingi :) https://www.part.lt/perziura/0ffa68f071c9d30c7d78ba97b221af1556.jpg
Day (2018-02-19)
Nuoširdžiai dėkoju, Wilmante! Gavom Jūsų siuntinį su dideliu kiekiu šunelio priežiūrai reikalingų palučių, vaistų kojyėm stiprinti, o ir skanukų:)
Day (2018-02-14)
Labai ačiū, Wilmante. Labai ačiū, Wilmante. Parašysiu Jums asmeninę žinutę.
Wilmante (2018-02-14)
savo gulinčiam Biksiukui pirkdavau pačius mažiausius ir pigiausius žmonių pampersus. Kadangi gulėjo, tai neuždėdavau jų, o tik padėdavau po apačia. Pradžioj nedašuto, kad dėti taip, jog siusiukas eitų i vieną pamperso dalį, paskui įsigudrinau, ir kai prisiusiodavo į vieną dalį, kitą nukirpdavau ir tiesdavau sekantį kartą, taip sutaupydama. Vistiek maždaug žinot kada jis darytų, o šiaip gulėdavo ant neperšlampančios palutės, taip didesnį reikalą atlikdavo. Buvo biški lengviau kai jis parodydavo, kad jau kažko nori, pradėdavo muistytis. Kadangi Biksiukas po dviejų su puse mėnesio gulėjimo pakilo ir sėkmingai laksto, galiu Jums atsiųsti likusius pampersus ir palučių, taip pat neperšlampančią paklodę. Parašykite adresą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 152

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

04.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (8)
03.30 Argo bėda
03.10 Reikalinga pagalba transportu Jieznas -Prienai (1)
02.24 Gelbėkim Limoną (9)
02.17 Katulio nelaimė (parama gauta) (2)
01.31 Reikalinga kaciu gaudykle!!!! (25)
01.29 Finansinės pagalbos Krapui (14)
01.18 Rado namus
01.11 (RADO)Silveris skubiai ieško globos (8)
01.09 Mykoliukui reikalinga parama

Komentarai

Alinakiu (15:01) >>
Didelis ačiū p. Violetai už paramą! Lieka 287 eur skola..
Edda (14:35) >>
Sėkmingų medžioklės plotų Mažiui... Ačiū Jums Daiva!
Polio-mama (20:43) >>
Užjaučiu. Jiems atėjus širdis pati atsiveria ir juos besąlygiškai įsileidžia. Net jei...
DaivaVa (16:09) >>
Mažius buvo nerealus katinas. Atvažiavo pabūt porai savaičių, o va ir prabėgo apie 8 kartu....
Alinakiu (13:36) >>
Vis dar labai reikia pagalbos padengiant katinėlių gydymo išlaidas, būčiau labai dėkinga už...
Villi (15:02) >>
Tobiukas pagaliau rastas Penktoj kojoj. Yra žinoma, kas jį ten nuvežė...Kol kas stresuoja,...
Alusia (13:29) >>
Silveris šiandien oficialiai pareiškė kad turi namus:) Laimingo ir ilgo gyvenimo, tobuliausias...
Alusia (13:24) >>
Labai, labai dėkoju Tasmanija už paramą sterilizacijoms, papildą ir vitaminus❤️
Inetryconydot (5:50) >>
AMOXIL is used to treat many different types of infections caused by bacteria, such as ear...
Villi (11:37) >>
Tobiukas dingo, negrįžta namo nuo 03-23 dienos. Jei kas pamatysite, labai prašom skambinkite...
Tagir (10:05) >>
Su zaliu antkakliu.
Tasmanija (14:54) >>
Sveiki. Dar laisva. Susirašykime per až.
Alusia (11:56) >>
Sveiki, paimčiau jei dar nepažadėta