LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Jis...Petas. Prašome fin. paramos gydymui (trūksta 477 EUR)

Jis...

Atnaujinga 04 03 

 Petas bene vienintelis tiek laiko intensyviai gydomas katinukas visoje Priglausk gyvavimo istorijoje. Žinoma, turime mes gyvūnų kurie turi didesnių ar mažesnių bėdelių, tačiau Petas gydomas jau beveik 3 mėnesius kas dieną.

Dėl nesibaigiančios slogos ir kraujavimo iš nosies, 03 22 vykome į vet. kliniką atlikti išsamius tyrimus dėl polypo nosiaryklėje. Reikėjo narkozės, taigi tuo pačiu ir kastruotas. Geros naujienos, kad... polypo bei blogųjų ląstelių nerasta, blogoji - kad nosytė tiek išburkus ir tiek ten sąaugų, kad katukui sunku kvėpuoti. Po procedūrų, paliktas vet. klinikoje stebėjimui parą, tuomet suleista ilgo veikimo antibiotikų Convenia ir išleistas sveikti į namus, tad grįžo į Pet24 parduotuvę kur globojamas.

Tačiau, antradienį, 03 27 Petas pradėjo šlapintis su krauju. Vėl lėkėme į kliniką. Atlikta echoskopija akmenukų ar smėlio pūslėje nerodė, tačiau paėmus šlapimo tyrimą jis visas kraujuose. Kraujagylės pradėjo leisti kraują į šlapimo pūslę. Kodėl? Atsakymas tik toks, kad kartais taip jau būna, retai, ir dažniausiai iššaukiama streso, galėjo ir narkozė bei skausmingos procedūros tai sukelti:(
Skirti kraują stabdantys priešuždegiminiai vaistukai, vitaminai. Paliktas vet. klinikos stacionare stebėjimui ir yra ten iki šiol.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad kraujavimas baigėsi, katinukas turi puikų apetitą ir jaučiasi gerai. Nu nelaimingas jis katinėlis, bet mes tikime, kad mažais žingsneliais judame tik į priekį.

Mums labai reikia Jūsų palaikymo, nes katinėlis Petas jau tapo auksiniu katinėliu, jos gydymas greitu laiku pasieks keturženklį skaičių.

Paskutinių procedūrų 03 22 skola klinikoje 77 eur, dabar prisidės praeitos savaitės gydymas ir stacionaras, katinėlis gaudavo po 7 injekcijas vaist ir vitaminų.

Draugai, mes tikime Jūsų gerumu ir stengiamės iš paskutiniųjų, kiekvieną dieną, kad katinukas pasveiktų ir pagaliau galėtų pradėti dairytis namų. Kelias ilgas, bet mes jį įveiksime!

Prašome finansinės paramos:

Petai, linkime pasveikti!
Viešoji įstaiga „Priglausk“
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąsk (SEB).:LT927044060008079609

O pradžia čia:

 

Šiandien Jis atsirado Vilniuje, Šiaurės miestelyje, prie PC OUTLET PARK. Ėjo iš lėto, svirduliuodamas, lyg bijodamas, o gal iš paskutinių jėgų... Jis sunkiai matė, taigi ėjo į šviesą ir pasikliaudamas tik savo intuicija... Išvargęs susigūžė prie vieno žymaus dizainerio salono, pro savo užpūliavusias akis šiek tiek matė vitrinose - šviesas, gražius žmones... bandė iš paskutinių prašyti pagalbos, tačiau garsas užstrigdavo gerklėje. Kažkas iš salono išėjo, jam atsirado vi...ltis, deja išgirdo tik nuotrupas pokalbio "fu koks baisus, vykime jį iš čia, jis gadina vaizdą!" Jo širdis verkė... nes tą akimirką norėjo būti kurčias...labai baisu gyvenime sutikti žmones kurių graži ir spindinti išorė slepia šaltas kaip ledas širdis...ar jiems bus kada nors gėda, ne...greičiausiai niekada...

Kas Jis, paklausite? Jis - katinėlis, gal pasimetęs, gal paliktas, gal kažkieno, o gal... ir niekieno. Tačiau Jis - gyvas sutvėrimas sudaužyta širdimi, ir kuriam taip reikalinga pagalba.

Šiuo metu jau neabejingų ir gerų žmonių dėka Veterinarijos klinikoje, Filaretų g. kur skubiai nugabentas. Kol kas tik žinoma, kad berniukas, būklė tragiška, kad kritusi temperatūra...

Tikrai darysime viską kad katinėlis gyventų, tad labai prašome finansinės paramos ir ieškome globos.

Nelikite abejingi!

Katinėli, gyvenk!

  

Trūkstama parama: 477 EUR
Surinkta parama: 260 EUR
Organizacijos pavadinimas: Priglausk (neturi prieglaudos)
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąskaita: LT927044060008079609
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Organizacija: Priglausk (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2018-01-03 | atnaujinta: 2018-04-03
Naujienos numeris: 55607
Peržiūrėjimų skaičius: 29754

« grįžti

Komentarai

Dinka (2018-04-03)
žalią mėsą bandėt?....Kipui....viską Kaune ištyrė išbandė- žalia mėsa ...viskas gerai.....beje Sasiska- daug antibų...nuo jų aišku viduriavimas...jokiops bakterijos nepadeda-ž žalia mėsa sutvarko per 2 d......Fifa (čia jau nuosava) ištyriau viską(prieš tai viduriuojam , vemiam..) tik maistas, deja mėsos ji neėda..kaip ir jokio konservo- gastro intestinal-inis sausiukas...ir nė kruopelės kito (atsiprašau jei kartojuos, komentarų neskaičiau....realiai laiką kažkas vagia :)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Viskas tikrinama atmetimo budu ir dabar atmetus polypa, skirtas Royal Hipoalerginis maistukas - ir del slogos ir del viduriavimo. Ziuresime.
Vyta (2018-04-03) (foto)
Mano a.a.katinukas irgi gourmeto neroliaravo.Isvemdavo per sekunde.Bet viduriavo nuo vistienos bet kokia forma.
AisteIgn (2018-04-03)
o pas mane vienas netoleruoja konservų, ypač gurmetų, gali tik sensible maistą valgyti ir žalią vištą, tada viskas gerai, tik paragauja ko ne to, ir viskas...
Vyta (2018-04-03) (foto)
Alergijos tikimybe negali buti?maisto sudedamajai daliai ar vaistams.Vienas katinas musu klinikoje alergiskas antibiotikam tai viduriuoja.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Supratau, dekui labai.
Moiros (2018-04-03)
Jų pačių aa Guzas viduriavo kelis mėn, kol t/p Pavelas nerado tritri:)) Tiesiog tai iš fantastikos fondo, nes tai paukščių liga ir katinai gydomi agresyviais (dozuoja vaistinė, reikia sekti, kad nepatektų į nasriukų ertmę) paukščių vaistais (katėms nėra). Turėjome tokį katiną, po 2 sav gydymo pasveiko:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Is ismatu kaip ir viska ziurejo, buvo rade eimeriju, gydeme. Dabar Pavelas vel ziurejo, nieko tokio nepasake.
Moiros (2018-04-03)
Katino užpakalį reikia nuvežti:) Jei tai ta, išsigydo lengvai:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Ne, nedareme. O cia is ismatu daromas?
Moiros (2018-04-03)
Tritrichomoną testavo? Balandžių liga.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Mes cia kovojome kiekviena diena 3 menesius! Nesibaigianti sloga, antibiotikai, vitaminai, karta pe savaite o kartais ir dazniau vykimas i klinika, nauji tyrimai ir ieskojimas alternatyvu. 3 menesius mes bandome viską kad tik katinukas pasveiktu. Ar yra progresas? - musu akimis taip, sausio pradzioje sveres 1,7 kg, po 3 menesiu sveria 3,1 kg, priaugo dvigubai svorio, nors ir vargina nuolatinis viduriavimas. Ko tik neisbandeme - ir vaistus, gerasias bakterijas, skirtingus maistus, testai visi atlikti. Mums labai reikia pagalbos, nes kartais jau svyra rankos. Katinukas globojamas Pet24 parduotuveje, buvo menesi globoje, dabar vel grizo i parduotuve.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-03)
Pakelkite sia naujiena. Aciu labai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-02-05)
Katinukui atsirado galimybe istrukti is Pet24 parduotuves ir keliauti i laikina namu globa, taciau labai labai reikia narvo. Gal kas galite paskolinti keliom savaitems, kol katinukas dar gydomas? Musu uzimti naujokais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-01-18)
Mažylis Pet'as pasijuto negerai, vėl pradėjo čiaudėti, sloguoti:( Vykome į kliniką ir katinukui deja reikia dar gydymo - skirti vėl antibiotikai 8 dienoms, Gentamicin lašeliai į akis pakeisti kitais - Ciloxan, taip pat įsigyjome vitaminų imunitetui, bei tabletę nuo kirminų, kurią suduoti planuojame po kelių dienų jei katukui gerės. Deja ir kalcivirozė dar ne pilnai praėjusi - tęsiamas šaltalankis, Engystol, lizinas. Visa laimė, kad katinukas rūpestingoje globoje Pet24 parduotuvėje jaučiasi gerai, turi puikų apetitą, pasvėrėme - per savaitę priaugo 300 gr. Turime tęsti gydymą, taigi ir į globą kol kas bijome rizikuoti ir išleisti, aplinkos pasikeitimas gali sukelti stresą, o ir gydytojai kurie jį šiuo metu prižiūri - Vilniuje. Labai ieškome laikinos, 2 savaičių globos Vilniuje, kol Pet'as sustipės ir atsigaus. Vėliau globą siūlo P. Edita ir katinėlis išvyktų į Kauną kur lauktų savo tikrųjų namučių.
Amberis (2018-01-14)
Kaip laikosi katinėlis?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-01-05)
Katinukas pradėjo pats valgyti, pasinaudojo wc dėžute ir net! praėjus tik kelioms paroms, pradeda praustis ir minkyti letenėles
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-01-05)
https://www.youtube.com/watch?v=L18u4FSH9TA
AisteIgn (2018-01-05)
vakar facebooke buvo atnaujinimas: Papildyta informacija apie PC OUTLET PARK rastą katinuką. Po veterinarinės apžiūros - išsekęs, jaunas katinėlis, kuriam labai ūmus rinotracheitas (katinukas peršalęs), taip pat kalcivirozė. Kritusi temperatūra. Šiuo metu skirti antibiotikai, vitaminai, šaltalankis į burnytę, taip pat lašeliai į akis, nosytės praplovimas. Sulašinti lašeliai nuo parazitų. Katinuką laikinai priglaudė Pet24 parduotuvė įsikūrusi Outlet parke, nuostabūs darbuotojai neliko abejingi šiai istorijai ir sutiko katinuką palaikyti kol atsiras laikina globa. Ačiū jiems labai! Katinukas kol kas pats nevalgo, nes visiškai neužuodžia maisto, tai labiausiai liūdina, tačiau maitinamas su švirkšto pagalba ir viliamės, kad kelių dienų bėgyje situacija pasikeis į gerąją. Labai dėkojame visiems už palaikymą. Katinėlį galite aplankyti ir palinkėti jam sveikatos - juk nuoširdus linkėjimas padeda greičiau sveikti!
Lilia (Rainiukas) (2018-01-05)
Kaip laikosi sis katulis ?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-01-03)
gal kazkas foto galetu ikelti? is anksto dekui.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 120

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų

Komentarai

Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572