LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Sunkūs ligoniai ir jų bėdos – labai prašome pagalbos!

Džiaugiamės už tuos, kurie šia darbo savaitę užbaigia smagiai. Mums ši savaitė buvo labai sunki ir norisi su visais pasidalinti savo rūpesčiais ir paprašyti pagalbos. Tikimės, nenuliūdinsim Jūsų, o paskatinsim suprasti mus ir pagal galimybes prisidėti. 
Šią savaitę slaugėme ir iki šiol slaugome savo du sunkius ligonius – katinėlį Balioną ir kalytę Airą. Balionėlis pas mus gyvena jau beveik du metus, jis buvo rastas partrenktas ir sutraiškytas greitkelyje Klaipėda-Kaunas. Airutė pas mus gyvena daugiau nei metai, ji išgelbėta su visa gauja sulaukėjusių šunų iš Jonavoje esančios Darbininkų gatvės, kur šunys dauginosi ir gyveno tiesiog lakstydami palei kelią ir šalia esančiose pievose. 
Jei kas dar nežinojo, Balionėlis po eismo įvykio neteko kojos ir nejaučia, kada šlapinasi ir tuštinasi. Tai reiškia, kad mes jo niekada niekam nepadovanosim, nes jis yra tikrąja to žodžio prasme teršėjas. Mes jo už tai nesmerkiam, nes jis pats tokiu būti tikrai nepasirinko – tegu sąžinės graužatis nugula ant to žmogaus, kuris jį partrenkė ir palikęs nuvažiavo toliau savo reikalais. Ką tai reiškia savanoriams? Tai reiškia, kad naktį Balionėlis sausai ir švariai miega narvelyje, kad neužterštų visų patalpų ir kitų katyčių guolių. Dieną paskui Balioną lakstome su šluostėmis ir servetėlėmis, kas kelios dienos šis katinėlis “mėgaujasi” ir voniomis su šampūnu. Prieš du metus atsiimant ligonį iš vet. gydyklos po visų operacijų buvome perspėti – Balionas gyvens trumpiau nei kiti katinai, nes jis šlapinasi ir tuštinasi tik tada, kai pilvas jau būna pilnutėlis, taigi, kai tik viskas pasišalina, vėl kaupiasi iš naujo – pilvas nuolat būna pilnas šių pašalinių produktų. 
Airos istorija visai kitokia – Aira kažkada buvo mylimas šeimos šuo, kol pasenusi ir nusibodusi buvo pririšta prie būdos saugoti įmonės teritorijos. Ilgas susivėlęs kailis, nežinia kiek laiko nekirpti nagai, pūvėkai jos inde ir dienos prie grandinės – tokią mes ją radome, tokią ir pasiėmėme išdrįsusios užeiti pas įmonės vadovus ir paprašyti atiduoti šią kalę. Aira pirma buvo nuskusta, apžiūrėta veterinarų, jai buvo duodami vaistai nuo sąnarių skausmo ir uždegimo, valomos jos pėdutės, nes tarp pirštų vis įsimeta šutimas. Airai ant krūties buvo ir augliukas, kuro veterinarai iš pradžių patarė neliesti. 
Štai būtent šią savaitę teko skubiai keliauti į kliniką – Balionėliui pasidarė labai bloga, o Airos auglys pratrūko ir ėmė leisti skysčius. Kraujo tyrimai parodė, kad Baliono inkstai atsisako dirbti, o Airai teko skubiai gultis “po peiliu” ir šalinti auglį. Migdyti abu gyvūnus atsisakėme – Balionui paskirtas gydymas inkstų nepakankamumui, o Airutė buvo operuota ir sutvarkytos jos problemiškos pėdutės. Kol kas abu ligoniai jaučiasi neblogai – Balionas ėda specialų maistą, jam girdomi ir leidžiami vaistai, tik dieneles jau tenka leisti narvelyje, nes jo maistelis yra būtent jam skirtas (ir baisiai brangus). O ir vaikščioti jam dar sunku, reikia daug gulėti ir ilsėtis. Balionas labai mėgsta, kai išnešame jį į lauką pasidžiaugti saulute ir grynu oru. Airutė dienas leidžia savanorės namuose, nes voljere jos žaizda ir pėdutės gali gauti užkrėtimą. 
Taigi, mūsų skolos padidėjo – jau ir taip esame vienai įmonei skolingi už sausą maistelį, kurį kas mėnesį jie mums tiekia, tai pat nemažos skolos jau smaugia ir vet. gydyklose už suteiktas paslaugas kitiems mūsų gelbėjamiems gyvūnams ir globotiniams. Dabar turėsime susimokėti ir už Baliono tyrimus, vaistus, spec. maistą, Airos operaciją ir pėdučių tvarkymą. Bendra suma gali siekti apie 150 eurų – patikėkite, ta minimali suma už tokias procedūras, nes kaip daugiamečiai gyvūnų gelbėtojai esame labai gerbiami kai kurių veterinarų ir mums už tai suteikiamos tikrai didelės nuolaidos. 
Norime paprašyti bent 15 žmonių prisidėti po 10 eurų – ir savęs nenuskriausite, ir mums labai labai padėsite. Ne mums tiesiogiai, o gyvūnams, kuriuos mes gelbėjame. 
Jei norite ir galite prisidėti, labai kviečiame paaukoti į mūsų organizacijos sąskaitą pasirinktinai Balionui arba Airai. 
Reikalinga suma: 150 eurų
Pavedimo nurodymas: Balionui arba Airai
VšĮ „Miesto katė” 
Įmonės kodas: 302720537 
Banko sąskaita: LT227300010136031102 
Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt
Balioną ir Airą galite ir aplankyti patys savanorės Sandros sodyboje, esančioje keli kilometrai nuo Jonavos miesto, prieš tai reikėtų pasiskambinti tel. 863005977 arba 860877481.


„Miesto katė“ VšĮ
info@miestokate.lt

LT 62 7300 0101 3059 5181
http://www.gyvunusterilizacija.lt

Šaltinis:  „Miesto katė“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.gyvunusterilizacija.lt/lt/news/view/id/138808

Sukurta: 2017-08-11
Naujienos numeris: 54619
Peržiūrėjimų skaičius: 514

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 429

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.21 Drąsuolė 2,5 mėn. katytė Pupa ieško namų!
08.20 Pagalbos prašymas katinėliui Vilniuje (1)
08.19 Kačiukui reikia globos (2)
08.18 JONAVA. Energingasis Donis (1)
08.18 Dryžuotųjų darželis labai prašo skiepų, čipų, mamos-... (12)
08.18 šnypštukai pūliuojančiom akim- palikti ar padėti? prašom... (4)
08.18 Kaunas, už blogą elgesį šalinamos iš PSP (42)
08.18 SKUBIAI globos ieško nuo žmogaus nukentėjęs katinėlis (4)
08.18 Tik tak ,tik tak... (1)
08.17 DĖMESIO! Skubiai ieškoma maitinanti katė vienam naujagimiui...

Komentarai

Lilia (14:28) >>
Laikykites . 20.00 eur Tik takui.
Wilma (14:13) >>
Turbūt čia apie tą pačią: https://www.facebook.com/Vs iKatinoSvajone/posts/104339 8682430242
Edžis (13:53) >>
Kontaktai?
Birute-j (11:32) >>
Šitas pas mane.
Birute-j (11:29) >>
Neišgyveno. Užmigdyta. :(
Dinka (9:42) >>
džiaugiuos kartu, smagu žiūrėti
P.nijole (9:24) >>
Ojej, kaip gaila :(
Wilmante (9:22) >>
ir dangus verkia.... ką tik išleidom į paskutinę kelionę Puncytę:( Dėkui Algirdui, kuriam...
Wilmante (8:38) >>
laimės kūdikis:)
Wilmante (8:29) >>
Padėkit prašau rasti katinėlį, paplatinkit kas galit FB ar kituose puslapiuose, šitaip lyja...
Vyta (21:33) >>
Oho ten per svelnus zodis Ilona.As pati apakus kaip katina veikia gamta
IlonaKolit (21:28) >>
Oho :)
Vyta (20:24) >>
Ir dar viena be proto zavi foto is namu tai Grejus...