LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kaunas, už blogą elgesį šalinamos iš PSP (trūksta 36 EUR)

benamės katytės jau ne pirmus metus glaudžiasi Riešutų g. dviejų daugiabučių kieme. Gyvena lauko sąlygomis. Yra ir gerų ir labai piktų kaimynų. Vieni leidžia į rūsį, kiti užkalinėja langus. Vargšės beveik nemaitinamos. Kai praeitų metų pavasarį buvo paskelbta Kauno mieste PSP. Moteriškė, paglobojanti kateles 1 kartą skambino, neprisiskambino... Katelės toliau dauginosi. Šį pavasarį jau prasidėjo košmaras, kai katulės ir katinai išsivaikščioję dar ir į 2 nuosavas valdas šalia tų daugiabučių, atbėga ir į mūsų kiemus, ieškodamos maisto. Šį kartą aš kreipiausi dėl PSP, kitą savaitę bus pradėtas gaudymas. Bet..., nėštukės kažkodėl nesterilizuojamos (nežinau motyvų). Todėl nusprendžiau pati, kiek man leis jėgos, sustabdyti dauginimąsi. O jų yra nei daug, nei mažai, suskaičiavau mažiausiai keturias. Negaliu leisti, kad nabagytės vestų vaikelius, krūmuose, pievose, po laiptais, rūsiuose... 

 1. Juodoji nėštukė: sterilizuota (20 Eur), sulašinti Advocate lašiukai (19 Eur- užteks 6 katelėms) ir paleistą į kiemą. Kadangi meili, jauna katytė, ausytė nekirpta, bandysiu jai rasti namus (parama gauta).

 2. Baltukė nėštukė, baikštukė, paaugliukė katytė: sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirptas kairė ausytė ir paleista į kiemą. Už sterilizaciją 20 Eur. (parama gauta).

 3. Dviejų mažylių riešutukų pūkuotukų juodukė mamytė. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai nuo išorės ir vidaus parazitų. Už sterilizaciją 18 Eur (parama gauta).

 4. Juoda ilgaplaukė su baltu seilinuku subrendusi katulė nėštukė, jau ne vienus metus gyvenanti daugiabučių kiemuose ir leidusi  nelaimingus mažylius į šį pasaulį. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur. (parama gauta). 

 5. Juoda su baltu seilinuku ir balta papilvėle suaugusi laukinukė katukė nėštukė, "ubagauja" maistelio, kad išgyventi, po kelių daugiabučių kiemus, atsiradusi neaišku iš kur ir kada. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur (parama gauta)

 6. VŠĮ Penkta koja atstovė pagavo 4 katinus ir 2 katytes. Visi kastruoti/sterilizuoti ir paleisti atgal į kiemą. Na, o aš veterinarui likau skolinga už Advocate lašiukus už visus 6 kirptaausiukus 19 Eur (trūksta 18 Eur).

 7. Pagauta ir nunešta sterilizacijai raina nėštukė, prieš tai jau pavasarį turėjusi vieną vadą. Sulašimti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur (parama gauta). 

 8. Pagauta ir nunešta sterilizacijai vos 1 metukų juoda, papuošta keliom baltom plunksnelėm ant snukučio, jau šį pavasarį turėjusi 1 kačiukų vadą labai jauki katytė.. Sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 18 Eur (trūksta 18 Eur). 

  Labai prašau padėti man, kad galėčiau padėti joms - vargšėms katelėms. Be jūsų aukos negalėsiu tęsti pradėtų darbų.

  Mano ats.sąskaita LT427300010004974430 Marytė Jonytė 

  

  

  

  

  

  

  

Trūkstama parama: 36 EUR
Surinkta parama: 138 EUR

Sukurta: 2017-06-23 | atnaujinta: 2017-08-18
Naujienos numeris: 54193
Peržiūrėjimų skaičius: 4489

« grįžti

Komentarai

Mune58 (2017-08-18) (foto)
Nuoširdus AČIŪ už paramą Elenai A. nuo manęs ir didelės uodeguotųjų kompanijos.
Mune58 (2017-08-17) (foto)
pakelkite, prašau. PSP sustojo dėl finansų stygiaus. Mes dar ir kramsnoti norime. Užsakiau Josera Clasic 10 kg maišą už 21,5 Eurvisiems PSP-nukams (Riešutų ir Ajerų g.), naminiams katuliams jau pirkau didmena kraiko už 40 Eur. Dabar gavau SMS iš Maximos, kad man ameniškai su kortele 30 proc.nuolaida gyvūnų prekėms. Iš paskutiniųjų lėksiu pirkt Felix'o. Mano gi net mazgis Denutis tikras feliksiukas, rėkia ir rėkia "duok Felix'o). Jau nebežinau, kaip ir kur dar labiau susispausti:( Jau ne prašau Jūsų, bet maldauju Jūsų vieno kito euriuko, kas galite, kas neabejingas mano beglobiukams. Maistui, kraikui šiaip taip sukrapštau pinigėlių, kol kas neprašau paramos, bet dar ir veterinarines išlaidas padengti man per didelė našta:(
Mune58 (2017-08-03) (foto)
pakelkite prašau. Mano darbai vis dar neužbaigti. Kaip minėjau anksčiau, liko dar 2 nekastruoti juoduliai katinai. Ir jie kaip tik glaudžiasi arčiausi mano namų. Jau antrą naktį girdžiu, kaip rupūžiokai kažkur prie konteinerio rėkauja, pjaunasi. Gal dar kuris nors atėjūnas prisideda, nežinau. Bet privalau gaudyti kastracijai po vieną. Ateinančią savaitę turėtų būti šilta, reikia naudotis proga.
Mune58 (2017-07-31) (foto)
ačiū, Edita, už pagalbą, talpinant nuotraukas. Na, o pas mane jau namuose neplanuotos išlaidos, ir tai susiję su kiemo uodeguotaisiais. Prieš porą savaičių rašiau, kad susirgo mano pačios Pikutis (vėmė, viduriavo). Galvojau, kad parsinešiau namo marą. Tįsiau pas veterinarą. 3 dienų antibiotikų kursas, vaistai nuo viduriavimo - nepadėjo. Pasirodo, kad jam (jis didelis bailys) ištisinė naujokų kieminukų kaita sukėlė didelį stresą. Paskutines 2 katytes slėpiau nuo jo, nešiau į bendras patalpas perlaikymui, tuo pačiu rizikuodama, kad nepamatytų bedrasavininkiai (šiuo metu jie atostogauja). Spėjau laiku. Ir dar bėdos nesibaigė. Šiandien vedžiau pas veterinarą Čikutę, kadangi prieš kurį laiką atsirado ant nugaros nuplikimas, maždaug, kaip 20 cm monetos dydžio. Užvakar, po maudynių, pastebėjau, kad šalia to nuplikimo, dar papildomai kuokštas plaukų iškrito su visa nupleiskanojusia odele (lopas be plaukų padidėjo). Be to, ji kasosi 1 ausį, kai kur vidinėje ausies pusėje nusikasiusi iki šašiukų. Ligos diagnozė - grybelis. Iš kur gi jis išdygo? Veterinaras aiškiai pasakė, kad nuo kačių. Paskyrė kažkokį skystalą, kurį praskiedus su 1 stikline vandens, reikės purkšti visą kūnelį 4 kartus su 3 dienų pertrauka. Dabar jau man "uodega svyla", kad neužsikrėstu nuo jos tuo nelaimingu grybu kiti 3 katuliai, jie gi visi vienoje patalpoje:(
Mune58 (2017-07-30) (foto)
kadangi nepavyksta įkelti į naujieną foto, kol kas parodau čia savo paskutinę pagautą meilybę http://www.part.lt/perziura/1875f8266ac4f165adfad88e302099c6669.jpg Ji gyva ir sveika laksto po kiemą, pamačius mane, atbėga cypsendama kaip paukštukas pasiglaustyti, pareketuoti skanėstų. Labai norėtųsi jai surasti namus, bet vargu, ar iš kiemo kas nors norės priglausti, o ir be jos šiuo metu mažučių pabiručių tiek, kad net internetas lūžta:(
Birmanukas (2017-07-29)
Mune58, šaunuolė Jūs. Stiprybės, kantrybės ir ištvermės nelengvame darbe.
Mune58 (2017-07-27) (foto)
šiandien iš pat ryto geras oras, todėl nusprendžiau toliau kultūringai leisti savo atostogas:) Nunešiau sterilizacijai jaukią, meilią katytę (papildžiau naujieną). Tai jau septinta iš riešutukų kompanijos mano pagauta katytė. Iš viso čia pagauta ir sterilizuota/kastruota 9 katytės ir 4 katinai. Dar liko 2 katinai, kad būtų padėtas taškas. Bet mūsų skolelė ne mažėja, o vis auga, privalau laikinai pristabdyti gaudymus, nes visi uodeguotieji nori dar ir valgyti. Neskaitant šitos šutvės, dar turiu Ajerų g.5 kirptaausiukes ir namuose cieli 4. Labai prašau, nepalikite manęs vienos bėdoje su uodeguotųjų kompanija.
Mune58 (2017-07-26) (foto)
riešutėlių kompaniją dienai kitai palieku ramybėj dėl laiko ir finansų stygiaus. Labai mažai liko, kad darbai būtų užbaigti. Liko 1 meili katytė, turėjusi neseniai 1 vadą (nežinau, kur dingo jos vaikeliai) ir 2 bachūrai. Tad išlaidos padidės dar 40 Eur.
Mune58 (2017-07-25) (foto)
basta, lietuviškų rainių giminės pratęsimas sumažėjo. Ką tik grįžau su rainiuke po sterilizacijos iš vet.klinikos. Kol kas miega bokse. Jeigu rytoj bus neblogas oras, bandysiu gaudyti dar vieną jaukią katytę. Jūsų paramos ir palaikymo vis dar mums labai reikia. PSP į mūsų kiemą jau nebevyks. Kas liko, bandysiu "išgliaudėti" po vieną pati.
Mune58 (2017-07-24) (foto)
AČIŪ, Flia, nuo manęs ir nuo Riešutukų chebros. Šiandien ryte oras buvo ne koks. Katuliai kažkur išsislapstę. Rytoj planuoju pričiupti nėštukę Rainę, kuri laukiasi šįmet jau antros vados:( Tikiuosi, kad medžioklė pasiseks, nes rainė nėra visiška laukinukė, nebent neatbėgtų pusrytėlio. Kai ateina maistelio, tai atsargiai perbraukiu ranka per nugarytę, ji neatšoksta, neišsigąsta.
Filia (2017-07-23)
ir dar kartą 10eur :)
Mune58 (2017-07-21) (foto)
vakare nuėjau apžiūrėti teritoriją, ar visi kirptaausiukai gyvi. Dviejų iš šešetuko nemačiau. Bet jau išgirdau priekaištą iš vienos tų daugiabučių gyvenančios ponios, kodėl jie atgal paleisti į kiemą. Paklausus, kur jiems laukinukams dingti, pasiūlė vežti į prieglaudą. Va, taip va:( Dievulėliau, padėk mums išgyventi, apsaugok mus nuo piktavalių.
Mune58 (2017-07-21) (foto)
Prašau pakelt. Riešutukų kieme dar vargai nesibaigė. Papildžiau naujieną. Šiandien (07.20) buvo vykdoma PSP. Pagauti 4 katinai ir 2 katytės. Vakare visi paleisti į gimtąją pievą. Viso šiuose kiemuose sterilizuotos 7 katytės ir 4 katinai. Mano žiniomis dar liko rainė, jau šnypščianti ant savo vaikiukų (lygtai trys) ir vėl besilaukianti, juoda su trupučiu baltu rankinė katytė, turinti vaikiukus (jos vaikų nematau ir nežinau kur yra) ir 1 juodas katinas.
Mune58 (2017-07-14) (foto)
praėjo 3 paros po paleidimo į kiemą paskutinės kirptaausiukės ir tik dabar pamačiau ją pirmą kartą. Miauksena, prašo valgyti, bet man priartėjus prie jos, šnypščia gyvačiukė. Antrą kartą nepagaučiau nė pro kur, ot gudruolė. Padėjau maistelio po krūmu ir tik man atsitraukus per porą metrų, ji nuėjo link indelio.
Mune58 (2017-07-13) (foto)
šiame Riešutų g. fronte su PSP ledai nepajudėjo. Pasirodo, PSP programa prasideda ne nuo kačių populiacijos mažinimo, bet nuo kačių šėrimo vietos nustatymo. Jau praėjo beveik mėnuo, kai užregistravau šitą "karštą" tašką. Raina katė, užauginusi 3 vaikiukus (jau patys valgantys), ant jų šnypščia, veja šalin. Šiandien jau kavalieriai aplink ją rėžia sparnus. 2 Katelės jau anksčiau po morčiaus. Viena paaugliukė katytė, dar maitinanti, turi 1 vaikutį, tuoj ir ji pradės morčiauti. Ir abejoju, kad aš jas visas žinau, juk ten visai ne mano kiemas. Viešpatie, kaip vienam žmogui viską apžioti? Neturiu minčių, neturiu jėgų, poilsio ir laiko savo šeimai, savo augintiniams, atsilikau nuo tiesioginių savo darbų:(((
Mune58 (2017-07-11) (foto)
tai pirmoji iš mano pagauto penketuko, kuri šitaip stresuoja, burgzti ir šnypšti ant manęs nenustojo. Gerai nors tiek, kad palikta viena uždangstyta, pavakarieniavo ir šiandien papusryčiavo. Prieš pusvalandį paleidau į laisvę. Būk sveika, čigoniuke:)
Mune58 (2017-07-11) (foto)
sveiki, o štai ir mes pasirodom:D http://www.part.lt/perziura/7642e9416109b147a4a72d5812bdc66a144.jpg Labai prašau pagalbos, įkeliant jos foto, nu niekaip neišmokstu:(
Mune58 (2017-07-09) (foto)
Pakelkite, prašau, naujieną. Ji vis dar labai aktuali. Ką tik parsinešiau penktą "laimikį" - nėštukę katytę. Rytoj vykstame sterilizacijai. Jau ši laaabaaai nedraugiška kol kas man. Lauke bėga iš paskos, prašydama valgyti, o dabar gaudyklėje spjaudo ugnimi ant manęs, šnypščia ir urzgia kaip šuniukas:(
Mune58 (2017-07-08) (foto)
tarp kitko, mamukas jau išbandė, netgi foto šitoj pačioj gaudyklėj. Šiandien ryte atbėgo pasilabinti. Daviau skanų pusrytėlį. Sušveitė visą indelį pašteto ir dar kramtė sausiukų. Nuoširdžiai jos atsiprašiau už padarytą skriaudą.
Mune58 (2017-07-08) (foto)
ir dar http://www.part.lt/perziura/2044cf0ebd0931aa986987ce478f89d5956.jpg Galite užpavydėti tos, kurios neskolinote arba skolinote drebančiom rankom:(
Mune58 (2017-07-08) (foto)
kainavo tai kainavo, bet įsigyjau ir dabar turiu nuosavą gaudyklę http://www.part.lt/perziura/d9c928f41c7fbd192b10ed7ca965b0ce427.jpg
Mune58 (2017-07-06) (foto)
jau matau mamulę, ačiū, Edda, už pagalbą:)
Mune58 (2017-07-06) (foto)
pagal aną nuorodą nesimato. Pakartoju kitą nuorodą http://www.part.lt/perziura/9f8d8013f766cd24fac5b8a1c110fc19312.jpg
Mune58 (2017-07-06) (foto)
niekaip nepavyksta patalpinti kačių motinėlės nuotraukos. http://www.part.lt/img/9f8d8013f766cd24fac5b8a1c110fc19312.jpg" /> Gal kas nors iš administratorių pagelbėsite? Ką tik paleidau į platųjį pasaulį. Būk sveika, mamukai:)
AisteIgn (2017-07-06)
Hm, atseit kartu su gimda isoperuoja ir charakteri ir instinktus? Reik tokiu bobuciu paklaust, ar kai baigesi ju paciu reprodukcinis laikotarpis, ar jos nustojo noret valgyt? :D
Mune58 (2017-07-06) (foto)
išgirdau vienos bobusės nuomonę apie kačių sterilizacijos žąlą: "steriluotos katės bevertės, nes jos negaudo pelių". Neturėjau laiko jai aiškinti, kadangi buvau užsiėmus gaudymu, bet turiu ne vieną pavyzdį, kokios jos puikios medžiotojos, o jai atsakiau taip: "nesterilizuotų kačių jau tiek prisidaugino, kad jų daugiau nei pelių".
Mune58 (2017-07-06) (foto)
AČIŪ Editai D. už paaukotus pinigėlius. Dabar turiu jau ateinančioms vet.išlaidoms 10 Eur. Tik kad ir blogas oras, ir ilgasis savaitgalis visus planus gadina.
Mune58 (2017-07-06) (foto)
Visos prieš tai sterilizuotos 3 katytės gyvos, sveikos, kas rytą atbėga "nureketuoti" pusrytėlį. Džiaugiuosi už jas.
Mune58 (2017-07-06) (foto)
labai Jums ačiū, Pranute. Katukė jau pavakarieniavo: išlaižė vištienos sultinį, pagardintą Gourmet paštetu, o vėliau dar patvarkė jautienos gabaliuką, kaip pelytės dydžio. Bet liečia maistą tik palikta viena. Pirmoji katukė iš šio pagauto ketvertuko, kuri šitaip stresuoja. Vet.klinikoj taip pat sunkiai "nusmigo". Kai jau atrodė, kad galvelė svyra ir bando migdytis, ji krisdama ant šono, vėl bando keltis, blaškosi. Veterinaras sakė, kad sunkiai veikia narkozė tokias va stresuojančias kateles. Išgyvenu kartu su ja. Kol kas nelendu per daug prie jos, nekišu panosėn telefono, kad papozuotų. Apklojau narvelį. Lai ilsisi ir atgauna jėgas. Tik man keista, kad būdama kieme, ji mane pažinojo, bėgdavo iš paskos, prašydama maistelio, ji nėra visiška laukinukė, būna visai prie pat kojų, o namuose viskas apsivertė aukštyn kojom:(
Pranute (2017-07-05)
Pervedu 30 euru.
Mune58 (2017-07-05) (foto)
Parsinešiau katinyno mamanę po sterilizacijos, kol kas dar miega bokse. Skola vėl padidėjo. Padėkite, prašau, labai labai. Su veterinaru turiu atsiskaityti iš karto, o pati grimztu į skolą:(
Mune58 (2017-07-05) (foto)
pagavau pačią pačiausią visos kačių šeimynos motinėlę. Ryte vyksime sterilizacijai. Šiais metais jai tai jau antras buvęs morčius. Kur jos prieš tai buvę mažyliai, nežinau:(
Mune58 (2017-07-04) (foto)
Ačiū, Filia, labai labai. Dar esu nužiūrėjusi 2 nėštukes, negaliu laukti, pakol atvyks biurokratinė PSP. Pirmiausia tvarkomi dokumentai, o katelės nelaukia, tuoj bus ne antra nėštumo pusė, bet padaugės ir cypsinčių nelaimingųjų mažylių:( Dabar jau pagalvoju, ar ne per didelę naštą sau užsikroviau: vaikščioti ratais (arba rasiu, arba ne), pamačius įvilioti į boksą (aplinkui zuja tie, kurių kol kas nereikia), jeigu pagaunu laimikį - bėgte pas veterinarą 2 km pirmyn ir 2 atgal su nelengvu turiniu, namie perlaikyti visas blusiukes. Vienu žodžiu: nuo A iki Z. Bet kelio atgal nėra.
Filia (2017-07-03)
prisidedu 10 eur
Mune58 (2017-07-01) (foto)
mažylių mamytė (juoda su baltu seilinuku) atkuto, nenori būt šiltai namuose, pravėrus langą, uodžia gryną orą, cypsena plonu balseliu, drąsko grotas. Nors ir ne koks oras, bet teko paleisti. Namuose jai per karšta, lekuoja. Pamaitinau ir nunešiau į jos kiemą jau po vidurnakčio. Būk sveika, katulyte:)
Mune58 (2017-06-29) (foto)
mažylių mamytė jau atsigavusi po sterilizacijos. Tuo pačiu sulašinti lašiukai Advocate. Vargšelės odelė vietomis net šašuota nuo parazitų:( Jau palaižė Gourmet pašteto, vos vos praskiestu vandenuku, pasinaudojo kraiko dėžute. Labai rami katelė, fainuolė. Foto bus vėliau.
Mune58 (2017-06-28) (foto)
vakar ryte ieškodama nėštukės motininės katės, kuri jau užauginusi tuose kiemuose ne vieną vadą vaikelių, pirmą kartą po sterilizacijos pamačiau atidundant baltukę. Ji gyva ir sveika, bėgo iš paskos per atstumą, prašydama maistelio. Ant pievelės prie jos gyv.vietos (tarp tvoros ir kažkieno pastatytos mašinos) padėjau paštetuko ir palinkėjau "skanaus":D Gyvenk ramiai, coliuke:)
AisteIgn (2017-06-24)
Cia dar isvis stebetina, kad kazkam yra entuziazmo nors po pora sterilizuot, kai visiems aplinkui sitaip visai vienodai...
Mune58 (2017-06-24) (foto)
nenoriu per daug išsiplėsti. Po PSP parašysiu, kas liks man, ar neliks. Pirmoje nėštumo pusėję privaloma sterilizuoti, o antroje nėštumo pusėje privaloma paimti globon. Va čia klausimas, kas jas paims ir kur paims? Apie kiemą žinojau ne tik aš, žino ir kasdien mato 2 didžiausi daugiabučiai, kurių kiemuose dauginasi, deja, geraširdžių žmonių iki šiol neatsirado. Deja, mano gatvė Kalniečių, o šita daugykla Riešutų. Prieš gerus metus baigiau pati PSP Ajerų g. Nu, tikrai viso rajono kačių viena, kaip privatus asmuo ir dar be jokios įrangos, be finansų, be niekieno pagalbos, atleiskit jūs man, neapžiosiu:(
Amonet (2017-06-24) (foto)
Kaip suprasti antraštę?:) 5 koja nenori sterilizuoti tik "labai nėščių", dėl etinių sumetimų. Pirmoje nėtumo pusėje tikrai sterilizuoja. Kitaip ir neįmanoma. Apie kiemą, kaip supratau, žinote jau ne pirmą mėnesį, ar tikrai negalėjote kreiptis anksčiau? Apie moteriškę, kuri paskambinusi visą vieną kartą daugiau nebebandė - išvis patylėsiu...
Mune58 (2017-06-23) (foto)
šiandien praėjau pro baltukės kiemą, bet jos nemačiau, tikiuosi, kad su ja viskas gerai.
Mune58 (2017-06-23) (foto)
tai pirmoji sterilizuota juoda katytė http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.133389


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 278

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.18 JONAVA. Energingasis Donis (1)
08.18 Dryžuotųjų darželis labai prašo skiepų, čipų, mamos-... (12)
08.18 šnypštukai pūliuojančiom akim- palikti ar padėti? prašom... (4)
08.18 Kaunas, už blogą elgesį šalinamos iš PSP (42)
08.18 SKUBIAI globos ieško nuo žmogaus nukentėjęs katinėlis (4)
08.18 Tik tak ,tik tak...
08.17 DĖMESIO! Skubiai ieškoma maitinanti katė vienam naujagimiui...
08.17 SOS, reikia namu kačiukui!
08.17 Kaune Žemuose Šančiuose blaškosi paklydęs šuo (2)
08.16 Suluošintai katytei Odrytei labai reikia palaikymo (13)

Komentarai

IlonaKolit (23:12) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.134279
Mune58 (18:24) >>
Nuoširdus AČIŪ už paramą Elenai A. nuo manęs ir didelės uodeguotųjų kompanijos.
LaimaM (17:00) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/missing/g.132911 mes nuo rugpūčio 1 dienos ieškome šio...
LaimaM (16:57) >>
Tai patinėlis ar patelė?
DL (15:12) >>
pakelkite prašau, niekaip šios skolos neįveikiam :(
DL (15:11) >>
Pakelkite prašau
DL (15:10) >>
Ačiū labai Marijai T.
Vetronika (14:08) >>
Nuo jo žvilgsnio tiesiog širdis plyšta. Labai gaila vargšelio. Koks žiaurus gyvenimas...O KĄ...
Wilmante (10:54) >>
vargšas katinėlis:(
Alusia (10:04) >>
Kulka katinėliui pažeidė šlapinimosi ir tuštinimosi refleksus....:( Paskirtas medikamentinis...
Birute-j (21:55) >>
Įdėkite skelbimus į skelbiu.lt, FB ar vietinius laikraščius. Čia niekada jo niekas nepamatys....
P.nijole (20:27) >>
Vargšas :( Provincijos kasdienybė... :(
Nindze28 (19:33) >>
Pastebėkite kas nors šį nuostabų šuniuką. Nevieta jam ten taip gyventi...Labai reikia...