LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Akys nemato - širdis neskauda.

Prieš du mėnesius Šiaulių letenėlė perdavi Dainai Abaravičienei keturis gyvūnus - kates ir katinus. Nuo to laiko niekas niepasidomėjo tų gyvūnų likimu. Nuvežė ir užmiršo. Nors skelbimas aukoms internete patalpintas, bet nei vieno euro maistui ar sterilizacijai Daina negavo.   Katės laukinės, greičiausiai nesterilizuotos, gyvena vienoje patalpoje su katinu. Gali būti, kad jau ir nėščios. Daina ištraukė tuos gyvūnus iš mirties nagų, bet pinigų nei sterilizacijai, nei gydymui neturi. Trūksta Dainai ir laiko gyvūnų priežiūrai ar slaugai. Stengdamsi išgelbėti iš mirties visus ji savo namuose globoja tokį kiekį gyvūnų, kuris ne pagal jėgas vienam žmogui, bet ji to nesupranta, deja. 

Kažko nesupranta ir Šiaulių letenėlės žmones. Noriu atkreipti dėmesį, kad gyvūnai buvo perduoti be sutarties su  įsipareigojimais sterilizuoti, be jokių garantijų dėl tinkamos gyvūnų priežiūros ir globos nei iš vienos, nei iš kitos pusės. Nepasidomėjo jie iš ko ji tuos gyvūnus išlaikys ir  gydys, o perdavė tai draugija, kuriai tikrai turėtų rūpėti gyvūnų tolesnis likimas. Atiduoda ir darykit ką norit su jais. 

Labai prašau, maldauju  visų kas galite, o kas negalite paprašykite tų, kurie gali padėti sterilizuoti visas Dainos globojamas kates. Tai labai svarbu, nes mažiems kačiukams ten nėra sąlygų visai. Papildomos kačiukų vados dar labiau apsunkins jau kritinę gyvūnų padėtį pas Dainą .  Šiuo metu ten jau yra dvi vados sergančių ir išsekusių mažylių su  pūliais užkištomis nosimis ir išvarvėjusiomis akimis .  Daina užsispyrusi ir išdidi, pati pagalbos neprašys,  o dėl to labiausiai kenčia tik gyvūnai.

  Pas Dainą šiuo metu yra 12 nesterilizuotų kačių. Visos piniginės aukos bus pervestos tiesiai  sterilizaciją atlikusiai klinikai. Greičiausiai tai bus Senamiesčio klinika Vilniuje - Daina ten gydo ir operuoja visus savo gyvūnus. Visas sąskaitos už sterilizacija bus paviešintos. Būtinai nurodykite, kad aukos skirtos Dainos gyvūnų sterilizacijai. Jei galite paaukokite ir kokybiškesnio maisto gyvūnams. Nors gyvūnai pas Dainą nebadauja, bet kokybiško maisto trūksta labai.

Maldauju padėti. Neleiskime ateiti į gyvenima dar daugiau mirčiai pasmerktų kačiukų.

 VšĮ Gyvenimo darna

k.  304081248

LT234010051003664351

Jei turite klausimų ar pasiūlymų skambinkite (862412701), nes neturiu galimybių dalyvauti diskusijose komentaruos  - neturiu namuose interneto, o tarnybiniu galiu pasinaudoti tik labai minimaliai 


Sukurta: 2017-05-26
Naujienos numeris: 54037
Peržiūrėjimų skaičius: 5451

« grįžti

Komentarai

Daina1 (2017-05-27)
Valio, ko dabar supykote? Juk taip ir būna visada.
Valio (2017-05-27)
Niekas nieko neaukokite. Situacija pasikeitė, visi laimingi išskyrus gyvūnus. Po mano publikacijos Daina ir Ingrida iš Šiaulių susiskambino ir liko viena kita labai patenkintos. Čia aš jas, pasirodo, bandau sukiršinti. Kitaip ir būti negali - abiejų interesai sutapo. Vienai , tai iš Šiaulių, nereikės nuo kompo kėdės šiknos atplėšti ir gyvūnais realiai pasidomėti, o ne tik pinigų internete kaulyti (tų kačių ji, pasirodo, nei mačiusi, nei žino kas jas paėmė iš Kuršėnų, nei kas nuvežė, nei kaip jos atrodo). Kitai -Abaravičienei niekas netrukdys gyvūnų dauginti ir marinti. Tipiška Lietuvoje situacija - interesai vienija žmones, partijas ir valstybes. Smulkesnė info vėliau.
Šiaulių letenėlė (2017-05-26)
Sugedęs telefonas yra labai įdomus dalykas... Su Virga kalbant, istorija vienokia, su Daina- visiškai kitokia. Kas čia teisus, o kas išsigalvoja, ar dėl kažkokių priežasčių bando sukiršinti, net nebebandom aiškintis. Tik nesinori likti apžmeižtais be priežąsties, todėl bandysime paaiškinti. Taip, Dainai prieš du mėnesius patarpininkavom perduodant kates iš karantinavimo tarnybos, esančios Gruzdžiuose, kadangi tuo metu patys neturėjome galimybių tų katyčių priglausti. Labai apsidžiaugėmė, kad atsirado toks žmogus. Katės ne mūsų, jos nebuvo patekusios Letenėlės globon, todėl jokių sutarčių nepasirašėm. Tačiau su Daina pirmosiomis savaitėmis bendravome, siuntė nuotraukas ji mums, dėjome skelbimą dėl paramos. Deja, nei vienas euras nebuvo paaukotas šioms katytėms. Nežiūrint to, savo žodžio, kad paremsime šių katyčių sterilizacija ir vakcinacija, niekada neišsižadėjom. Dar prieš mėnesį buvo susiskambinta ir paklausta, kaip laikosi katės. Tuo metu jos dar buvo baigščios ir situacija nebuvo pasikeitusi. Tad palikome tą klausimą atvirą ir laukėme, kada Daina kates sugaudys ir nuveš sterilizuoti. Sąskaitą mes apmokėsime, be jokių abejonių.
AisteIgn (2017-05-26)
Gavau atsakymą, kad tas katytes iš Gruzdžių perduodama Šiaulių letenėlė šsipareigojo pilnai apmokėti jų išlaidas, sterilizacijas, skiepus, čipus, ar dar ką tik reikia, buvo sutarta kad globėja informuos apie išlaidas. Kol kas jokių žinių iš jos neturėjo.
AisteIgn (2017-05-26)
paprašiau Šiaulių letenėlės, kad patikslintų
AisteIgn (2017-05-26)
ar tikrai perdavė nesterilizuotus, gal įmanoma pasitikslinti pas Šiaulių letenėlę? pilvo pjaustymas be reikalo tai irgi ne kažką :/ man užklaust?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 93

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...
05.04 Dovanoja vaistus Vilniuje
04.30 Nemėžio Markizas (42)
04.27 Barbutė ir kita Šančių chebra (parama gauta, dėkui) (4)
04.21 Dovanoju būdą (2)
04.20 JONAVA, Katinėliui reikia laikinos globos
04.16 Dar vienas pagalbos prašymas iš Aleksoto, atnaujinta (12)
04.13 SKUBU, Vilnius: šiandien 04.13 reikia lašinės katei į paodį....
04.12 Šeškinės katinėliams maisto( nebetruksta) (204)

Komentarai

Vyta (12:35) >>
Gavau linkejimus iš namų. Mano zavioji Time dabar atrodo...
Alusia (10:20) >>
Atsiprašau, prieš tai neteisinga youtube nuorodą įdėjau, šita gera:...
Alusia (10:14) >>
Priklydusi Arnika neužilgo pagimdė 5 vaikus: https://youtu.be/7AfKi0jj5T c pradžioje buvo labai...
Polio-mama (9:37) >>
Šalia džiaugsmo lieka apgailestavimas, kad daugiau nepamatysiu to mielo burbulo :) Būk...
Alusia (18:50) >>
Markizas jau turi didelius jaukius namus, kuriose yra lepinamas, gerbiamas ir mylimas!!!
Diroma (16:16) >>
Jau rado namus.
Diroma (16:16) >>
Ji jau padovanota
Wilmante (8:42) >>
jetau, tokiam katuliui, kaip Markizas, atranka turėtų būt į šeimininkus:)
Alusia (9:02) >>
Markizas pagaliau atnaujino savo skelbimą, laaabai laukia pasiūlymų:)
IlonaKolit (19:42) >>
Džiugu :)
Polio-mama (14:15) >>
Na, PAGALIAU!
Alusia (9:53) >>
Wilmante, DĖKOJU už palaikymą!!!
Wilmante (8:05) >>
labai džiaugiuosi dėl Markizo:) Kiek nedaug betrūksta jam iki pilnos laimės - namų, šitoks...