LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kauno veterinarai. SOS, labai reikia patarimo.

Situacija tokia, kad vyresnio amžiaus kalytei skubiai reikalinga gimdos šalinimo (piometra) ir auglių (neskubiai, bet jei tuo pačiu bus įmanoma) operacija. Ir aš visiškai pasimetusi, ir nežinau pas ką operuotis. Visada lankėmės pas vieną veterinarę su ja, ja tikrai pasitikiu, tačiau visada norisi geriausio sprendimo... Piometra atvira ir dar tik vadinama hidrometra, tad gydytoja pasiūlė bandyt gydytis vaistais, Kalytė valgo noriai, ne apatiška, kraujo parametrai geri,  tačiau matau, kad situacija su pūliavimu negerėja ir suprantu, kad tokiais atvejais šalinimas tikrai tikslingiausia. Tačiau kalytė sena, nors širdies ligų simptomatikos kaip ir nėr, tačiau neramina jos lekavimas kartais per didelis.  O kaip tyčia visi patikimi kardiologai atostogauja, tai nelabai yra kur išsitirt širdį normaliai. Taigi, reikia patarimo - kuriam Kauno veterinarui patikėtumėte savo brangiausią gyvūną? Ir apskritai, ar esate susidūrę su senų gyvūnų operacijom?
Amonet

Sukurta: 2016-07-13
Naujienos numeris: 49611
Peržiūrėjimų skaičius: 5081

« grįžti

Komentarai

Komalsh (2016-07-16)
i must say you had done a tremendous job,I appreciate all your efforts.Thanks alot for your writings......Waiting for a new 1. http://packers-and-movers-bangalore.in/ http://blog.packers-and-movers-bangalore.in/ Local Packers and Movers Bangalore list, Cheap Packers Movers Bangalore Charges, Affordable Household Shifting Bangalore
Amonet (2016-07-16) (foto)
Mes jau po operacijos. Gyvensim!!!:) Vakar ryte pasirodė kraujingos išskyros gan gausios, išsigandau, kad nukraujuos, tad nors ir labai bijodama bet nuvežiau pas Laurusevičių operuot. Pašalino gimdą, 2 pieno liaukas, limfmazgį ir dar apnašas nuo dantukų kiek spėjo. Pačią narkozę pernešė gan gerai, gimda sakė buvo baisi... Po operacijos pradėjo busti iškart, po poros valandų kai atvažiavau pasiimt jau pati ėjo, nors ir sunkiai. Parsivežus iškart nuėjo miegot, nesiblaškė. Pasituštino po savim. Šiandien jau buvom lauke, vaikšto dar lėtai, atrodo silpnoka, bet vaikšto. Atliko reikaliukus, viduriuoja. Geria daug vandens, apetitas geras. Dabar vėl miega.
Kary (2016-07-14)
Vienas dalykas, kad su metais didėja narkozės rizika. Čia kaip ir žmogui- jei yra onkologija pirmiausiai peilis, o po to jau visokios žolės. Taip vakar klausiau ir Ruolios, bet taip kalbėjo ir akademikas iš Peterburgo prieš 15 metų. Manau delsimas- tai galvos kišimas į smėlį.
Kary (2016-07-14)
Aš džiaugiuosi turėdama tokią gydytoją kaip Henrieta Romanova Stankevičienė. Ji dirba prie Zanavykų turgaus ir bendradarbiauja su "Lese". Pasitikiu ja 100 %. Darė operaciją- šalino gimdą ir pieno liaukos auglį mano kalytei , kuri tuo metu buvo 11 metų. Dabar jau praėjo 3 metai.
Cherry (2016-07-14)
kažkaip pagalvojau dabar, jeigu padės gydymas vaistais (Smilgai, kurią gydė Laurusevičius, atrodo, tik po kelių dienų, gal net savaitės, pasirodė pagerėjimas), galima ir vėliau operuoti, galbūt kartu su pieno liaukomis, kai išsitirsit širdį. Manau, ir mano Smilgą būtų operavęs, jei vaistai būtų neveikę. Dar ir tų anestezijų visokių būna, kažkas yra sakęs, kad inhaliacinė lengviau pakeliama, nors girdėjau ir kitokią nuomonę (kalbu tik apie gydytojų nuomones). Turėjau šunytę su įgimta labai sudėtinga širdies yda, bet teko šalinti dantis, o be narkozės nelabai pašalinsi. Išgyvenom.
Rimmma (2016-07-13)
Na tada manau tikrai be reikalo blaškotės. Tik tempiamas laikas ir bereikalingos išlaidos. Praktiškai tokiu atveju jum niekas nieko naujo nepasakys. Nebent norėdami pasipinigauti ką nors priburs. Vistiek reikės operuoti. Rizika visada yra. Irma pasitikiu besąlygiškai. Ji mano katiną iš numirusių prikėlė. Kita "labai žymi ir kieta klinika buvo nugydę ir nurašę. Žinau tik viena, kad niekam kitam savo gyvūnų nepatikėsiu. Irma aukščiausio lygio terapeutė,operuoja taip pat labai profesionliai.
Amonet (2016-07-13) (foto)
Rimmma, tai mes pas ją ir lankomės su visais savo gyvūnais ir nei karto nenusivyliau. Tačiau šiuo atveju kažkaip norisi ir antros, o gal ir daugiau nuomonių. Gal čia tiesiog aš neadekvačiai vertinu situaciją ir blaškausi be reikalo, nežinau...
Rimmma (2016-07-13)
Dainavos veterinarija.Gydytoja Irma Sakavičienė.Konkrečiai pas ją kreipkitės. 10m.Titai buvo uždara pūlinga piometra. Po operacijos pragyveno iki 14m. Su širdim buvo problemos. Irma super profesionali, visus savo gyvūnus gydau tik pas ją.
Amonet (2016-07-13) (foto)
Dianita, taip, dėl Grigonio žinau ir jau būtume išsityrę, bet atostogauja jis. O Vilniuj Orestas Vovk irgi atstogauja...
Dianita (2016-07-13)
Kaune geriausiai širdį tikrintis pas kardiologą doc.Aidą Grigonį Kriaučeliūno gyvūnų klinikoje, jis vienas iš kelių senai ten dirbančių ten liko ir visi veterinarai tik jį rekomenduoja
Amonet (2016-07-13) (foto)
Na užsiregistravom pas Laurusevičių rytojuj. Bet laaabai laukiu dar nuomonių ir pasidalinimo patirtimi. Tikrai labai svarbu, nes jau stogas važiuoja... Taip norisi priimt geriausią sprendimą, ji man yra brangiausia ką turiu.
Cherry (2016-07-13)
Laurusevičius visada buvo reprodukcinės veterinarijos autoritetas. Prieš dvejus metus pas jį gydėmės piometrą, jis nerizikavo operuoti, gydė vaistais, atrodo, vienų pavadinimas buvo Prostoglandin ar kažkaip panašiai. Kalytei buvo jau 13 metų, gal todėl, o prieš metus buvo operuotos pieno liaukos, nors augliukai buvo vos užčiuopiami. Tada jis šiek tiek nustebo, kad operuojant pieno liaukas (operavo kitas chirurgas) nebuvo pašalinta ir gimda, bet turbūt tuomet tokia didelė operacija atrodė pernelyg agresyvi. Deja, dar po metų ji susirgo osteosarkoma, ko gero, tai buvo metastazė.
Wilmante (2016-07-13)
:) ačiū ačiū už linkėjimus:) Prisimenu gerai tą bučiuoklę:) Tai čia jai ta bėda, liūdna, bet iš tikro telefonu nelabai ką galima prakonsultuot ir geram daktarui, reikėtų vežt ir vietoj žiūrėt
Amonet (2016-07-13) (foto)
Na, pas mus nuo žirnio iki graikinio riešuto dydžio... Beje, linkėjimai nuo tos kalytės Vilmantei, čia kalba eina apie jūsų pažįstamą "doberę" ir Lesės:)
Wilmante (2016-07-13)
prieš daugiau kaip metus, tai paaugo dabar iš razinkos iki lazdyno riešuto maždaug
Amonet (2016-07-13) (foto)
Jei tik augliai būtų, tai neskubėčiau, išsitirtume išsamiai širdį ir tada galvotume... Bet dabar reikalas skubus ir nenoriu delst. Konsultavausi telefonu su visais profais, ir su Vaitkum, ir Diržinausku, Grigoniu, Laurusevičium... Nuomonės skirtingos. Vieni sako operuot greičiau, kiti, kad galima bandyt medikamentus. Mūsų veterinarė nenurašo nei vieno varianto irgi. Tad gaunasi, kad vos ne pati turiu nuspręst ir tai labai sunku. Beje, o prieš kiek laiko radote auglius pas Gritę ir kaip greitai jie auga?
Wilmante (2016-07-13)
pas mano Gritę irgi problema su pieno liaukų augliais, buvau nuvežus į Ringaudus Diržinausko kliniką, sakė stebėt kaip didėja, jei negreit, tai neskubėt su operacija, Gritei 17-ti metai. Bet jei reikės - vešiu tik ten, dirba gydytojai Diržinauskas ir Vaitkus, kuriems tikrai patikėčiau gyvūną. Čia mano nuomonė, gal kas kitur pasiūlys


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 629

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.20 Katinui akies operacijai - skubiai reikalinga finansinė parama (6)
08.17 rastas cipuotas katinas Fabijoniskes Visoriu g.Reikia globos,... (3)
08.16 Dėl katulių fotografavimo (3)
08.09 Reikalinga finansinė parama sužalotos katytės gydymui
08.08 Princas, Lav ir mažylė Perla ieško namų!
08.05 (pagalba rasta) Ieškau Žirmūnų raj. kačių maitintojų (8)
08.03 JONAVA. Rastas katinėlis (Grįžo namo)
07.31 Apleisti šunys ir katės Kaune!!! (305)
07.31 Pilaitės išmestai naminukei reikalinga finansinė parama (6)
07.31 JONAVA, Rasta ir dovanojama katytė

Komentarai

Karoselis (23:15) >>
PATAISYMAS, Karina Gedminaitė, paskirtis - Murkiui LT277300010036805250 (ši...
Karoselis (19:22) >>
GAL GALI KURI PRIEGLAUDA PAKURUOT ŠIĄ SITUACIJĄ, NES IŠLAIDOS GALI BŪT NEMAŽOS..
Karoselis (19:20) >>
* PATAISYMAS, LT673000101592839 40 / Karina Gedminaitė, paskirtis - Murkiui
Karoselis (19:16) >>
LT67300010159283940 Karina Gedmintė paskirtis - Murkiui
Day (14:36) >>
Džiaugiuosi, kad jis jau namuose. Pergyvenau kartu su Jumis. Nukas atkeliavo į mano globą,...
Apuokėlis (13:37) >>
Veterinaras patikino, kad nesusižeidęs. Tik labai suliesėjęs ir išvargęs. Radome netoli...
Edda (11:54) >>
Nenurodėt kur pervesti paramą.
Karoselis (23:26) >>
Ta išvirtusi žaizda visiškai uždengia dešinę akį, kuri yra kol kas sveika.Dėl to Murkius...
Karoselis (22:48) >>
mazute, jau savaite globoje, bando pamazu adaptuotis.
Wilmante (16:34) >>
tiesa, pamiršau parašyt, kad klinikoj naujų šeimininkų laukia tokia pat rusų pilkoji... Dabar...
Wilmante (13:43) >>
Nebėra katulės:( Pora dienų lyg buvo nieko, nors mažai valgė, o paskui visai nebevalgė,...
Day (10:19) >>
Puiku :) Ar jis susižeidęs? Kur slėpėsi visą laiką ?
Apuokėlis (14:07) >>
Nukas grįžo namo!!! :)