LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Patarimo ! Šuo 3 mėn. puola dukrą…

Prašė žmogus patarimo, tačiau apie šunelius mažai teišmanau, tad paprašysiu pagalbos...

Šeima paėmė į savo namus kalytę, kuria kažkas norėjo atsikratyti. Jai tik trys mėnesiukai, tačiau kalytė vis dažniau ir skaudžiau kanda dukrai, nors gražiai žaidžia abi, miegoti ateina pas dukrą...Tėvams ji niekada nebuna pikta. Labai nenori atgal atiduoti šunytės, kad nenudaigotų… tačiau labai baiminasi del dukros saugumo. Gal žinote kas galėtų patarti, kaip dresuoti kalytę…  kokias klaidas daro tėveliai ? Kam pasiskambinti del konsultacijos ?

 

 

 

  

 

jumarita

Sukurta: 2016-05-06
Naujienos numeris: 47152
Peržiūrėjimų skaičius: 5334

« grįžti

Komentarai

Virgau (2016-05-08) (foto)
kaip supratau,šunytė dar vaikas,ji tiesiog žaidžia ir nieko čia nepadarysi.Vilkšuniai kai augo,tai vaikščiojom nukramsoti kaip turi būt,nes kandžiojpsi ilgai ir vienas ir kitas,iki pusės metų tai tikrai.Truputi padėjo ąžuolo šakos,kai pradėjo dygt pastovūs dantys,tai duodavau pasigalast i tas šakas.Sudygo dantys,nustojo kandžiotis,gal tiesiog vaikiškumas praėjo,nes pradėjom rimčiau treniruot.
AgnėPaukš (2016-05-08)
Gaila, kad dukryte mano bijo, kai mūsų kalyte Nika ja puola, kai viskas būna žaidimo forma, viskas tvarkoj, bet tik kai nubaudžiu Nika, ar ją sudrausminu, ji apsisukus puola vaiką, bet nemoku apsakyti, kaip ji pasikeičia, jos tokios piktos akys pasidaro, tokios pilnos agresijos. Sutarti su šuniuku mes sutariam ir mylim ją, bet dukrytės vienos su ja jau nepalieku
Jumarita (2016-05-06)
Be galo dekinga Jums. Tikiu, kad sunyte maza, tad tikrai dar peraukles.
JutaB (2016-05-06)
Katė(pusiau laukinė) parnešta namo kandžiodavosi, tai iškart gaudavo per nosį arba sprigtą į pakaušį kita ranka, net abiem kartais(pakaitom)-net atšokdavo iš netikėtumo. Irgi užteko kelių kartų, nebesikandžiojo. Svarbu tuo kandimo momentu sukelti šuniui nepatogumą arba nukreipti jo dėmesį kitur. Pykinimas, žandikaulio laikymas jam pradės asocijuotis kažkuo nemaloniu. Šuniui asociacijos greitai sukuriamos ir dažnai išlieka visą gyvenimą, jei nėra sąmoningai perkuriamos. Šie metodai veikia efektyviau, nei nebebendravimas/ignoravimas, nes fiksuojasi pasąmonėje, ne sąmonėje. Šuns ignoravimas, nebebendravimas toje situacijoje yra tik sprendimas tam momentui- kitąsyk vėl gali bandyti kąsti. Kuo anksčiau išgyvendins šeimininkai tą "žaidybinį" elementą, tuo paprasčiau bus ateityje, kai šuo užaugs ir įkandimas bus tikrai skausmingas. Kitas biaurus šunų įprotis - šokinėjimas ant žmonių. Tai kai šuo(netgi didelis) bando atsiremti tau į pečius, suimi letenas į delnus ir smarkiai suspaudi.Jam taip nemalonu/skausminga, kad naujai asociacijai sukurti irgi užtenka kelių kartų. Ant manęs mano šuo nepaprastai retai , o jei šoka, nustumiu ranka, imituodama kandimą krūtinės zonoje(Cezar Milano video yra parodytų daug pavyzdžių, kaip tai daryti). Bet tai individualu- ant kitų žmonių jis šokinėja, net jei jie pasisuka šonu(čia vienas iš metodų)- vadinasi skausmingos pamokos labiau įsitvirtina pasąmonėje, nei mandagus ignoravimas. Letenų stiprus suėmimas nėra labai skausmingas, tik nemalonus šuniui. Taigi padėtų ir kandimo atvejais.
Jumarita (2016-05-06)
Aisku. Si tai ne zaidimo metu kanda, tiesiog uztrumpina kartais.
Rege (2016-05-06)
Jei gerai suprantu, tai kalytė kanda žaisdama. Mūsų Lakis irgi taip elgėsi mažas būdamas, o ir dabar įsiaudrinęs per žaidimus dantų nevaldo, tai taikėm Friskės (Ievos) minėtą būdą - apibari, staigiai nutrauki žaidimą, nusisuki, rankas sukryžiuoji ir visai ignoruoji šunį - , tikrai veikia. Aš dar dariau ir darau panašiai, kaip rašė JutaB, tik nekišu rankos į gerklę, o tiesiod čiumpu į saują apatinį žandikaulį ir laikau. Šuniui tai labai nepatinka, nes jo liežuvis lieka prispaustas prie apatinių dantų, jis visaip tada bando liežuvį ištraukti ir ne krimsėjimai būna galvoje.
Friske (2016-05-06)
maniškė, kai jai buvo 6 mėn., įsidūkus krimstelėdavo...tiesiog po krimstelėjimo "užraukdavau" visus žaidimus, nusisukdavau ir dėmesio į kvietimus pažaisti nekreipdavau. Šuva nedurns daikts - greit kame šaknys suprato :)
Jumarita (2016-05-06)
AČIŪ ! :)
JutaB (2016-05-06)
Daviau šį patarimą šeimai, kurioje jaunas 2-3 mėn. džeko raselas kąsdavo visiems, o ypač vaikui. Šuniukas iš esmės žaidžia, nesupranta, kad kažkam skauda, bet jei toks žaidimas toleruojamas, vėliau tampa grėsmingu... Tik reikia, kad mergaitė nebijotų. Užtenka paprastai 3-4 kartų. Kai šuo kanda, pvz., į ranką, reikia kuo giliau kišti ranką į gerklę. Šuniuką pykina, pradeda nepatinkti, jis po kelių kartų nustoja kandžiotis.Nebandžiau pati, nes neturėjau tokios problemos, kažkur skaičiau, patariau, padėjo.
DaivaVa (2016-05-06)
vilniuje galiu duot savo suns dresuotojo tel nr. padare suni is ligonio
DaivaVa (2016-05-06)
dresura reikalinga


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 72

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

04.02 Kastruotas naminis katinas valkatauja Skaidiškėse (1)
03.24 Argas (2)
03.16 Sudraskytas kačiukas. Vilnius.
03.10 Skaidiškių sterilizacijos (7)
03.07 Pagalba Druskininkuose
03.03 JONAVA. Žavingoji Tutsi dairosi šeimininkų
03.03 Naujokėlis ligoniukas Gugucė smaragdinėm akim (parama gauta,... (12)
03.02 Rekia patarimo - blogi katės kepenų rodikliai (pralaimėjom) (9)
03.02 Pilkas katinas prie Kalniečių
02.23 Katinas galimai su sulaužytu žandikauliu (užmigdytas) (1)

Komentarai

Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(
Alusia (18:27) >>
Katinas karantino metu nedovanojamas ir nerezervuojamas!
Alusia (15:45) >>
Polio mama, dėkojame❤️
LauraV (14:24) >>
Šiandien mes tą kovą pralaimėjome:( Drąsius iškeliavo ten kur neskauda...
Polio-mama (10:53) >>
Kaip ir žadėjau - įkrito 15 eurų. Sveikatos Markiui!
Alusia (22:13) >>
Polio mama, labai, labai AČIŪ!
Polio-mama (21:25) >>
Ups.. MarkIs. Atsinaujinau programą, vadinasi. Sveikatos!
Polio-mama (21:23) >>
Vargšas Markus. Ryt įmesiu pinigėlių.
Alusia (21:11) >>
Markizas vėl šiandien keliavo į kliniką, deja, gydymą dar turime tęsti :...
Wilmante (8:39) >>
labai labai gaila, užjaučiu:(