LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

(Parama gauta) Prašome padėti įsigyti diabetinio maistelio. Katinėlio (Ak)Liuko pagalbos prašymas.

Papildyta 2016-06-20 (AČIŪ! Parama gauta, maistas užsakytas.)

Mūsų Liukučio maistelio maiše jau dugnas šviečia (labai AČIŪ merginoms, kurios mums padovanojo didelį maišą maistelio, turėjom ilgam). Kadangi nuo įprasto, ne diabetinio, maistelio cukrus kyla kaip pašėlęs, negalim rizikuot ir turim naudoti tik gydomąjį.

Labai prašome padėti isigyti katinėliui taip reikalingo diabetinio maistelio, kurio 3,5 kg. kainuoja 27, 82 Eur. Ačiū visiems, kuriems rūpi mūsų senjoriukas ligoniukas ;-)

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Katinėliui Liukui
PayPal parama: https://goo.gl/7Jgv6k
Finansinė ataskaita: https://goo.gl/ZfK6P3

---

Kai į pasaulį tenka žvelgi tik viena akimi, kai tave nuskriaudžia ne tik žmogus, bet net ir Dantukų Fėja, burnytėje tepalikdama vieną vienintelį dantuką, kai bijai pasitikėti visais aplink, o dienas ir naktis tenka leisti ant šaltos rūsio lauko palangės, nes glaustis ne tik kad neturi kur, bet ir nemoki susirasti saugios užuovėjos ir maisto, prarandi norą gyventi, nusižemini likimui ir visas atsiduodi tik į jo rankas. Liukui skauda. Skauda ne tik širdutę nuo patirtos išdavystės (juk tikrai kažkada buvo naminiu katinuku), bet ir sužalotą akytę.


Toks pat gražus kaip „vakar“ Liukas jau niekada nebus, bet savo gerumo ir meilumo tikrai nepraras niekada.
Liukas šansą į gyvenimą gavo tik Jūsų visų dėka. Gyvenimą nejaučiant šalčio, skausmo ir alkio. Į gyvenimą apskritai, nes artėjant pirmiesiems šalčiams kieme jo laukė baisus likimas.

Klinikoje Liukui nustatytas stiprus inkstų uždegimas (jau išgydytas), gydoma skaudanti sužalota akytė, paskirti reikalingi vaistai. Per vėlesnius vizitus Liukučiui rastas diabetas. Paskirta gydomoji dieta ir insulinas. Gydomės. Tam mums reikalinga visų Jūsų pagalba: parama ir palaikymas.

Jeigu galite prisidėti prie Liuko gydymo, spec. gydomojo maistelio, palieku rekvizitus, kur galima pervesti paramą jo gydymui:

 


 

  

 

 


Šaltinis:  Edda

Sukurta: 2015-11-09 | atnaujinta: 2016-06-20
Naujienos numeris: 43404
Peržiūrėjimų skaičius: 19837

« grįžti

Komentarai

Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-07-10)
Pasirodom: http://talpix.lt/u/1MmUDsN Taip dienas leidžia mano mylimukai senjorai. Ateina laikas, kai supranti, kad kiekviena pragyventa diena prilygsta dideliam stebuklui.
AisteIgn (2018-03-14)
pupsikėliai :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-14)
Sako, Vėlykos ne už kalnų. Tik kaip jų nepramiegot? ;-) http://i.talpix.lt/LgSVk.jpg
AisteIgn (2018-03-01)
ojei :)))))) nu jo, susitark kad geras :D :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-01)
Aš taip ir darau ;-) Gudras ans seniokas, pripilu kelis ml, pirmus sugeria, vėlesnius kažkaip sugeba pro kitą šoną išpilti ;-) Žodžiu, žaidžiam ir vargo nematom ;-)
AisteIgn (2018-03-01)
aš ko gero girdyčiau netgi per prievartą, po nedaug, kelis kartus perdieną, švirkštu be adatos, vieną kartą porą mililitrų, kitą kartą porą mililitrų...
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-01)
Žinau apie ką kalbat. Mano akimis tas apsilaižymas kitoks (čia skaniai pavalgiusio ir jau atsigėrusio ;-)). Ta negėrimo problema pas mus amžina, praktiškai nuo pat pradžių, bet kad tiek laiko, dar niekada nebuvo. Negerdavo diena, dvi, tris, o tada kai pripuldavo, tai už visas dienas, rodos, atsigerdavo. Ir vis tomis dienomis man pavykdavo ji apgauti su vandeniu konservuose. Na, matysim, žiūrėsim. Jeigu ką, keliausim pas vet.
Vyta (2018-03-01) (foto)
O gal ji pykina ar skrandzio rugstis kyla?laizymasis paprastai tai reiskia.
Vyta (2018-03-01) (foto)
I vandeni arba lasiuka ar trupinuka.Dar esu skaicius kad i vandeni ilasinti tuno sulciu.Taciau nesugalvojau is kur gaut be druskos ir kt.priemaisu.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-01)
Vyta, koks "receptas" su valerijonu? ;-) Indą tepėt ar į vidų pylėt? ;-)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-01)
Indų n išbandžiau. Pasilenkia, atrodo, lyg norėtų lakti, pradeda laižytis ir pasitraukia. Fontanas šitam bičiuliui irgi ne išeitis, jis visai nemato, po namus nevaikšto (kituose kambariuose buvęs tik tiek, kiek aš jį nusinešu). Nuo lovos nulipa tik į dėžutę, beveik visas "servisas" ant lovos ir iš "patarnaujančio personalo" rankų. O kiti tai taip... Paeiliui lipa virtuvėj ant spintelės ir laka iš ąsočio arba tiesiai iš krano, kai vandenį leidžiu.
Vyta (2018-03-01) (foto)
Panasia dilema ir as su savais sprendziu.Net fontaneliu nesidomi.Viena kas vilioja valerijonas.Kai buvo sergantis katinukas kuris daug gere tai ir likusieji gerdavo kartu.
Wilmante (2018-03-01)
maniškiai tai labai mėgdavo iš krano, vonioj paleisdavau, kad vos vos lašėtų, tai visi lindo. Dabar eilė prie vonios durų, bet nebeįleidžiami, ten dar vis šiltai gyvena Senjoras Pomidoras, jis irgi laka iš krano:)
AisteIgn (2018-03-01)
*skalbimo
AisteIgn (2018-03-01)
Gal del to ir nenori, kad netroskina, jei leidziami skysciai? Kartais padeda tiesiog zmoginis didesnis/aukstesnis indas, is kurio skanu gert, stikline, puodukas ar verdamas emaliuotas puodas. As viena "sklabimo" bliuda paaukojau, dalis is ten megsta lakt, mano Feliksas is kitur praktiskai nelaka. Yra kas bando fontanelius.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2018-03-01)
Gal kas turi idėjų, kaip sudominti katiną vandeniu? Negeria šitas paršelis visai. Aišku, gauna skysčius dabar į kuprą, dar iš pradžių ir į konservus (tas pats ir su mėsa) įpiltą vandenį išlakdavo, dabar pamato, kad vėl skiestus duodu, pasėdi, pakinkuoja ir apsisukęs pėdina ant savo sofkės. Šiaip vaikinukas laikosi gan gerai (tfu tfu tfu), banguoja dėl diabetinio maisto (valgysiu-nevalgysiu), noriai ėda urinarinį (bet tada cukrų jau tenka matuoti po kelis kartus per dieną). Paskutiniu metu vaikis kiek daugiau šėrėsi, oda pleiskanojo. Porą savaičių geriam žuvų taukus, odos ir kailio būklė taisosi. Konkuruja abu seniokai (Piškiukas su Liuku) dėl vietos ant sofkutės ;-) Šovė Liukui galvon, kad dabar jis miegos ten, kur jau ilgą laiką miegojo Piškis. Tapukui belieka kukliai savo subiniuką įtaisyti šalia arba nuleidus galvą tapenti į kitą kambarį, kur turi savo slaptą vietelę ramiam miegui. Nerealūs seniokai, nerealūs. Tikriausiai pasikartosiu, bet, jeigu šiai dienai rinkčiausiai katinėlį, tai tik vyresnio amžiaus. Nes jie... nu tikrai, NEREALŪS ;-)
AisteIgn (2017-11-08)
zuikelis :)
Alusia (2017-11-08)
Sveikinimai ir linkėjimai sveikatos bei daug metų džiaugtis gyvenimu ir nuostabia draugyste!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-11-08)
http://i.talpix.lt/2bfOd.jpg
Wilmante (2017-11-08)
labai smagu dėl Liukučio:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-11-08)
Užjaučiame Naminukus dėl katytės Helos netekties ir labai nuoširdžiai dėkojame Godai, kuri išėjusios katytės diabetinį maistą perleido mums. Užteks tikrai ilgam. Ačiū Ilonai, kuriai mes taip pat, žinau, kad rūpime ir gavome siuntinį su diabetiniu maistu ;-) http://i.talpix.lt/sOJHQ.jpg Dėkoju ir visiems kitiems, kurie mus myli, palaiko ir padeda :*
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-11-08)
DU! Tiek laiko mano mylimukas mamyčiukas jau turi namus. Bet man atrodo, kad pažįstu šitą minkštašonį apvalų kukulį nuo pat mažų jo dienų, taigi – visą amžinybę. Geras, švelnus, meilus, ir vis dar myli taip pat stipriai ir besąlygiškai. Tikrai, nesumeluotai. „Gimtadienių“ nešvenčiame, bet branginame kiekvieną akimirką praleistą kartu. Tad ir šiandien parymosim apsikabinę, susiglaudę ir palinkėsime sau dar ilgų draugystės metų ;-) http://i.talpix.lt/2bfOd.jpgv
AisteIgn (2017-06-20)
kaip Liukutis?
Alusia (2017-06-19)
Laikykitės, Edita! Liukuti, būk stiprus, sveik greičiau!!!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-06-19)
Mums blogai :-( šiandien vėl grįžtame prie insulino. Cukrus paskutiniu metu labai užkilęs ir tose aukštumose laikosi. Liukutis liūdnas, vangus, pats valgyti nerodo jokio noro ar susidomėjimo, ką besiūlytum. Maitinu prievarta hills m/d konservais ir vitaminine pasta, kurių mums šiomis dienomis jau pritrūks. Praeitą pirmadienį Liuką apipirkau: užsakiau RC diabetic (kuris taip ir stovi nepaliestas, tikiuosi, kol kas) ir 15 konservukų. Juos mes jau baiginėjam. Nebeįperku daugiau pati konservų, nes jie labai brangūs. Jeigu atsirastų galinčių ir norinčių padovanoti/nupirkti/atsiųsti Liukui konservų ir/ar pastos, būčiau dėkinga. Vitamininė pasta tinka tik be gliukozės: http://i.talpix.lt/Lzwjg.jpg
IlonaKolit (2017-05-05)
Paspirtukai :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-05-05)
Susipykom, apsispardėm ;-) http://i.talpix.lt/fmQHU.png
IlonaKolit (2016-12-15)
Pražiopsojau vienerių metų sukaktį... Vieno dalyko norisi visa širdimi palinkėti - sveikite kuo greičiau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-12-14)
Čia mes vėl - vienas žaizdeles užsigydom, kitomis, kaip Kalėdinės eglutės, puošiamės: http://i.talpix.lt/YV4sm.jpg Tepliojamės. Gyjam. Gliukozė normoj. Tiesa, vieną kartą buvo jau kiek žemiau apatinės ribos, bet skaniu konservuku greitai šį reikalą sutvarkėm.
Alusia (2016-11-08)
Nuoširdžiausi sveikinimai ir palinkėjimai sveikatos, dar daug metų džiaugtis draugyste!!! Linkėjimai nuo Subačiuko, nors ne išvaizda, bet jie man tokie panašūs...kad skaitau apie Liukutį, matau Subačiuką:) SĖKMĖS!!!
Wilmante (2016-11-08)
sveikinimai gimtadienio proga:) Neišpasakytai smagu jausti tai, ką jie tau duoda, kiek meilės tau skiria, kiek rūpesčio ir džiaugsmo suteikia, kaip iki širdies gelmių pasitiki... Linkiu ilgai ilgai džiaugtis vienas kitu:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-11-08)
Mes šiandien švenčiam kaip ir gimtadienį. Lygiai metai, kaip su Liukučiu džiaugiamės vienas kito draugija. Nuostabus gyvūnas, savo ramybe, gerumu ir charakteriu man primena mano a.a. Krupciuką. Laimingas senučiukas, kad miega šiltai ir gyvena sočiai. Kasdien mane dėkingumo bučinukais apdovanoja, kasdien matau tą dėkingą, nors ir pro šalį žiūrinčių akyčių, žvilgsnį. Myli taip, kad net skauda... Mamyčiukas, nors ir teko pakovoti bei įdėti pastangų, kad užsitarnauti jo pasitikėjimą. Tikiuosi, kad mūsų draugystė dar ne vieną metų ratą apsuks.
IlonaKolit (2016-11-02)
Vajei, nuotraukoj tai atrodo taip nesimpatiškai :(
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-11-02)
Liuko žaizdos užgiję, ataugęs pūkas. Kol kas paausy yra tokia viena nudraskyta/padraskyta vieta http://i.talpix.lt/MVjmn.jpg Bet tikiuosi, kad susitvarkysim, kol žaizda neatsivėrė. Gliukozė paskutiniu metu vis prie viršutinės ribos arba šiek tiek peržengia.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-10-24)
Liukutis labai dziaugiasi nauja drauge turedamas http://i.talpix.lt/RrTga.jpg O Mende Liza Padlyza tik ir iesko progu salia prigulti.
Vyta (2016-09-22) (foto)
Fantastika :)
AisteIgn (2016-09-22)
mažutis :)))))))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-09-22)
O štai taip naktimis miega mamyčiukas. Ir tik pabandyk patraukt ranką: http://i.talpix.lt/kOPTT.jpg
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-09-20)
Kai namuose žiauriai šalta, įsikasam kuo giliau į patalus: http://i.talpix.lt/Ji94O.jpg
Birmanukas (2016-08-09)
Edda, odos žaizdų gijimą skatina ir kasymąsi ramina cortizeme suspensija katėms (ir šunims), skatina epitelizaciją ir auginių granuliaciją. (padovanotai Tomytei gyd Gintarė skytė, kai turėjo kraujuojančią-šlapiujančią žaizdą, per kelias d. lb sumažėjo). Suspensija su prendizolonu, bet pašalinių reiškinių ar atsargumo priemonių imtis nenurodo, nebent jautrumas padidėjęs kuriam ingredientui: http://vetlt1.vet.lt/vr/pdf/RV1234.pdf Tepti 2x diena. Esant diabetui, visgi derėtų pasitarti su gyd., nes kortikosteroidas.
AisteIgn (2016-08-09)
užburtas ratas... turbūt ir belieka tepamos priemonės, kuo švelnesnės...
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-08-09)
Praeita karta tepliojom viskuo, kuo tik netingejom. Aprengiau suknute, kad nepasiektu issilaizyt ir draskytis. Pamazu uzgijo. Dabar gavau patarima del Granuflex tvarsciu, bandysim jais si karta sona "dangstyti". Dar viena zaizda atsivere nuo ausytes link smakriuko. Su sita tikriausiai kiek sunkiau bus kovot, nes Liukui dar ir ziauriai niezti. Klinikoj tada dar gavom kazkokiu niezejima malsinanciu tableciu, bet nuo ju smarkiai cukrus kilti eme.
AisteIgn (2016-08-09)
Edda, o ką su žaizdom tokiu atveju galima daryti, koks gydymas?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-08-09)
Gliukozei reguliuot siai dienai uztenka maisto, buna normos ribose, apsieinam be insulino.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2016-08-09)
Ojetus, vargsiukas, o kaip jo gliukozes lygis?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-08-09)
Tik speju pasidziaugt (net ir tyliai), kad musu padangej viskas gerai, tai vel kas nors puola, kimba, prikimba. Nuo diabeto pas Liukuti vel veriasi zaizdos ant kunelio panasios i sitas, tik kol kas mazesnes http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.46222.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-05-31)
Irena, lyg ir nieko (tfu tfu tfu). Gliukoze daugiau maziau normoj, inkstukai tvarkoj. Pasirodo, sitas vaikis dar ir mamyciukas kaip reikiant. Uzteko man nebuti namuose keturias dienas, o jis iskart paskelbe nevalgadieni.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2016-05-31)
Nepanasu, kad kankintusi vaikinas:). Kaip Liuko sveikatele?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-05-31)
Oi kankina mus karsciai... Tenka net liezuvi miegant iskisti, kad ventiliacija geriau veiktu :-) http://i.talpix.lt/a7Tak.jpg
IlonaKolit (2016-04-22)
Šaunuolis :)
Alusia (2016-04-22)
Fantastiskai Liukutis atrodo:)! Labai atsigaves ir isgrazejes:) Labai dziugu, kad sveikata pagerejo:) Saunuoliai jus abu, Edda:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-04-22)
Riestanosis Liukas siuncia linkejimus: http://i.talpix.lt/hfVuP.jpg Insulino nebesileidziam nuo balandzio 1 -osios. Nors viskas labai labai trapu, bet tikriausiai ilgai tyleje, galim ir siek tiek pasidziaugti. Jauciasi Liukutis gerai, priaugo svorio, issilaize issiprause kailiuka, uzigydem baisiaja zaizda ant sono ir dabar labai laukiam vasaros, kai galesim ant palanges saules vonias priimineti ;-) Nors galines kojytes sunkiai laiko, o likusi akyte labai prastai mato, bet dziaugiasi Liukuciukas gyvenimu, myluoja, buciuoja ir prausia visus is eiles, tiek katinus, tiek zmones. Kaip sake mano penkiamete dukterecia: "pasveiksi Liukuti, pamatysi. O tada dar ir uzaugsi" ;-) Pradziai sveikstam, o tada bandysim dar kiek ir paaugti ;-)
IlonaKolit (2016-02-21)
O taip va! Padarys Liuka-Akliuka tvarką namuose-katinuose :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-21)
Vienas museika namuose pazabotas: http://i.talpix.lt/WEarS.jpg Siandien Spirgis ispraustas taip, kad visas kailis buvo pasisiauses ;-) Ir nedriso nei pyptelti, nei cyptelti, kol Liukutis ji prause.
IlonaKolit (2016-02-18)
Liukas kovotojas - ką matome video - viskas eis geryn. Dieve duok! :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-17)
Ilona, pamatytum kokius skaicius vis dar musu gliukomatis rodo, nepatiketum, kad cia tas pats katinas kuliais eina. Na, bet (tfu tfu tfu bar bar bar) svarbiausia, kad jis gan neblogai jauciasi ir apetitu nesiskundzia. Pakeitem insulina, naujasis kol kas geriau padeda. Labai noriu tiketi, kad toliau tik geriau bus.
IlonaKolit (2016-02-17)
Iš video sprendžiant Liukas kuo puikiausiai jaučiasi, ar tik apsimetinėja stipruolį-sveikuolį?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-17)
Barnis sitam filme bandiuga (toki chuligana su treningiukais) vaidina, nors realybej kad ir prie zaizdos gali det, gerumo neispasakyto yra. Visus myli, visi draugai. Bet cia, matyt, neistvere nuolatiniu Liuko priekabiu ir bambejimo :-)
IlonaKolit (2016-02-17)
Spirgis gudriausias :D O tie du prožektorius įsijungę, kaip kažkokiame filme lazeriniais ginklais pliekiasi.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-17)
Snukiadaužis namuose https://youtu.be/DMYlfSsXwKk Kiek tolėliau, susisukęs į pledą miega varžybų teisėjas, didysis namų mušeika Spirgis.
AisteIgn (2016-02-11)
nedraugai :)) kliackas visa pilvą/širdį atiduoda, o jie :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-11)
Pasirodom: http://i.talpix.lt/ijEIa.jpg Kai paimu Liuka ant ranku, jauciu, kad po paskutinio apsilankymo klinikoje vaikis priaugo svorio. Aisku, nuotraukose, atrodo kaip balionelis (gal ne tik TV, bet ir nuotraukos kilogramu prideda? ;-)), bet realybeje jis toks nera. Bent jau nesijaucia tu kauliuku, kurie jautesi, kai jis buvo pakudes ir nevalge. Apetitu dabar nesiskundzia (tfu tfu tfu, bar bar bar). Kiek duosi, tiek susveis. Vakar net nespejau suziuret, kai sulese savo konservus ir isisuko i Spirgio. Laimei, spejo tik viena gabaleli suvalgyt. Keista, kad musu museika Spirgis gan tolerantiskai pasielge, mostelejo letena ir iskelta uodega isdidziai nuzingsniavo savo keliais. Neprisisaukiau, kad konserva pabaigtu. Gi nelygis po kazkokio "kieminio" bliude knaisiotis ;-)) O Liukas jau ir merginas kibina. Siandien visa ryta kazka Pilkutei suoke, pasakojo (miaukiant dar negirdejom, cirska tik kaip koks pauksciukas ;-)). Is jos puses reakcijos nulis. Liukutis pabande arciau prieiti, gavo nosin. Supyko, voze atgal. Isskyrem. Tai visa ryta gulejo nepatenkintas ir bambejo kaip koks senas krienas.
IlonaKolit (2016-02-05)
Štai kokie jus šaunuoliai :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-02-05)
Vakarais, pries kraustantis i narva miegot, mes dar ir futbola pazaidziam: https://youtu.be/s8UPkVSPk9g
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-27)
Labai ačiū p.Rūtai. Mes įsigijome dvi dėžutes mums labai reikalingų juostelių gliukozei matuoti: bit.ly/1nonMp6
IlonaKolit (2016-01-24)
Šaunuolis Liukutis :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-24)
Liukas po truputi jau pats ima dometis maisteliu: bit.ly/1ViAd0B Aisku, daugiau ismeto ir vis dar tenka primaitinti, bet apetitas yra. Gliukoze pastarosiomis dienomis svyruoja kaip isprotejus, bet mes labai labai tikimes, kad mums pavyks tai suvaldyti.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-24)
Gal kas nors turite nenaudojamų (gali būti ir su pasibaigusiu galiojimu) juostelių gliukozei matuoti? Tinka FreeStyle Optium arba Accu-Chek Performa. Kadangi Liukui gliukozę reikia matuoti du kartus per dieną (o dar būna taip, kad ir sugadinam vieną kitą juostelę), tai jos tirpsta kosminiu greičiu. http://i.talpix.lt/QJ5NH.jpg
Colomba (Lesė) (2016-01-20)
Daug daug sveikatos Liukui.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-20)
Vakar ryte skubiai teko vykti i klinika, nes Liukas labai blogai jautesi. Gavom lasine, suleido vaistu i dupce, dar ir namo parsivezem. Nors cukrus kol kas nekrenta (bet, aciu dievui, ir nekyla, tfu tfu tfu), siandien vaikis jau zvalesnis, pats uzvalge, net spyriojosi kai ryte cukru matavom. Vandens tokiais kiekais, kaip anksciau, nebegeria, dezutej nakti buvo tik viena karta. http://i.talpix.lt/Zk1IY.jpg
IlonaKolit (2016-01-15)
Liukai, Edita, laikykitės... Be galo skaudu, ir niekaip to skausmo palengvinti, tegalime kartu kentėti.
Day (2016-01-15)
Vargšelis Liukutis, vis jam naujos bėdos :(
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-15)
Jeigu išverktos ašaros gydytų, Liukas būtų pats sveikiausias katinėlis pasaulyje. Seniai verkiau tiek, kiek šiandien. Skauda dėl tokios neteisybės, skauda dėl to, kad gyvenimas būtent tuo „apdovanojo“ katinėlį, kad taip šiepia savo dantis. Atrodė, jau jau galėsime džiaugtis tuo, kad jam nebereikia šalti ir vargti ant lauko palangės, kad inkstų būklė gerėja, akytės uždegimas traukiasi, tai kaip didžiausias siaubūnas išlindo diabetas. Taip tikėjausi šiandien po apsilankymo klinikoje pranešti džiugius rezultatus, deja, negaliu. Liukas gyventi nori. Ir dar kaip stipriai. Nori dar ir vasarine saulyte pasilepinti, ir krentančius rudeninius lapus suskaičiuoti. Verksim, raudosim, iš visų jėgų kovosim, bet tikrai nepasiduosim šiam baubui. Nuo savęs sakau nuoširdų ir labai didelį AČIŪ tiems, kurie prisidėjo prie Liuko gydymo! Po trijų savaičių laukia pakartotiniai tyrimai. Palaikykit kumščius už mus, siųskit geras ir teigiamas mintis. Mums tai labai svarbu... Klinika sąskaitą siųs tiesiai „Kaimo grandinei“. Paskaičiuota suma apie 50 Eurų (tikslios sumos dėl nervų neįsidėmėjau). http://i.talpix.lt/iAgU7.jpg http://i.talpix.lt/Bx5JW.jpg
IlonaKolit (2015-12-23)
Su šventėmis, Liukai-AKliukai :)
Colomba (Lesė) (2015-12-23)
Kokia Liuko nosytė žavinga ir atrodo jis besišypsantis. O Murklys paaugęs, ohoho. Ir Barnis su savo žvilgančiu ir minkštu kailiu :))) Ir senbūviai pasirodė, kaip smagu. :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-23)
Liukutis dekoja visiems savo draugams ir linki jaukiu ir sociu svenciu: http://i.talpix.lt/sZZYO.jpg
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-07)
Gavome saskaita is klinikos uz Liukucio gydyma: http://i.talpix.lt/5bc0i.JPG Aciu visiems padejusiems, aukojusiems. Aciu "Kaimo grandinei", kuri apsieme pakuruoti musu ligoniuka. Vakar vaikis neblogai isgasdino. Kol jis su mano pukuotukais vartesi ant lovos, tvarkiau jo narveli. Atsisuko, Liuko ant lovos jau nera. Tik nepasiseke jam nuo manes pasislepti taip, kad nerasciau ;-) Pastebejus, kuriam kampe mano chebryte susiburus, tapo aisku, kur slepiasi Liukas. Tinginukas siuncia visiems linkejimus: http://i.talpix.lt/Pd3Th.jpg
Alusia (2015-12-04)
Labai miela:) Kokia idile:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-04)
Tikra draugyste tik tarp katinu ;-) http://i.talpix.lt/ehDF0.jpg
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-03)
https://youtu.be/eXqPziyJNWo
Polio-mama (2015-12-01)
Spirgis - ne šiaip mušeika-medžiotojas ;) Jis gi rimtą darbą dirba - kieminukų heroldo :D Kompanijos mandrumas nei kiek nestebina. Pas mus irgi pilni namai išdidžių, orių, niekaip nerandančių galimybių nusileisti iš savo aukštybių uodeguotų individų ;) Puiku, kad Liukas sveiksta :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-01)
Jurga, taip, Spirgis. Pas mus gi tik jis vienas visiems, kam netingi, kaili veleja. Net ir kiemo katinus pro langa matydamas "medzioja" ;-) Jau kai matau, kad ant palanges vyksta "medziokle", zinau, kad galiu kieminukams nesti maista ;-)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-01)
Kol kas nei kudlu, nei kraujo balu. Kol kas... Kaip bus toliau, nezinau. Liukas toks gerietis, verziasi bendrauti, o is maniskiu puses tik vienas be visiskai jokio ignoro su juo bendrauja - Barnis. Toks toki, matyt, supranta ;-) Mazasis "jo didenybe Murklys" tai niekada nepraleidzia progos parodyti, kas namuose seimininkas. Merginos si karta labai santurios ir stengiasi naujoko nepastebeti. Nors Pilkute jau buvo pagauta vagianti maista is narvo, kol Liukas ant lovos vartesi. O Tukas... Prieina, pasiuosto. Bet vos tik sis "neaiskus objektas" sujuda, nesa savo stora uzpakali po vonia.
Polio-mama (2015-12-01)
Jaukinatės, panašu, visai neprastai - jokių skraidančių ore kudlų anei kraujo balų nematyti ;) Jei gerai suprantu, taip negražiai išvadintas yra Spirgis? :)
Mune58 (2015-12-01) (foto)
draugija (nedažlibinu)
Mune58 (2015-12-01) (foto)
o jau ausys ausys mušeikos, aiškiai matosi, kad nepatenkinta tokia draufija:D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-12-01)
Sestadieni pakartojom kraujo ir slapimo tyrimus, kurie yra tikrai geri. Liukucio inkstukai sveiksta. Akyte, deja, kol kas sveikti nenori, todel daktare siek tiek pakoregavo gydyma. Gydomes toliau ir labai svelniai bei atsargiai bandom prisijaukinti didziausia namu museika: http://i.talpix.lt/TLL9q.jpg
IlonaKolit (2015-11-26)
O dieve, koks košmaras! Pabandžiau įsivaizduoti save tokioje "padėtyje" su turiniu ant galvos :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-26)
Liukui sianakt kaip ir nelaime nutiko ;-) Atlikes dezutej reikalus, tikriausiai visomis keturiomis ant vieno krasto uzsilipo. Dezute (tiksliau, deze kaip reikiant) apsiverte ir su visu turiniu uzvirto ant Liuko. Bet jau sio katino gerumas ir ramumas net stebina. Net ir tokioj situacijoj tyliai gulejo po ta siaubune deze, kol atlekiau jo vaduoti.
Colomba (Lesė) (2015-11-26)
Kokie du gražuoliai atsipūtę. Akivaizdu, kad abu laimingi ir patenkinti tokioje nuostabioje globoje. Jeigu būčiau katė, apsidžiaugčiau patekusi į Eddos globą :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-26)
Vyta, ACIU! Mes siandien: http://i.talpix.lt/Tl9A0.jpg
Vyta (2015-11-26) (foto)
Truputi prisidejau prie Liuko gydymo:)
Colomba (Lesė) (2015-11-25)
Liukas naudojasi faktu, kad yra ligonis ir nori būti lepinamas. :)) Mano inkstininkas irgi tuo puikiai naudojasi. Pažiūrėjau video su Liuku, iškart smagiau nuteikė iš pačio ryto. Tik minusas - dabar vietoj darbų norisi įsitaisyti šalia Liuko ir jį glostyti. :))
IlonaKolit (2015-11-24)
Šaunuolis Liukas, kovoja dėl kąsnio gardesnio :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-24)
Siomis dienomis su Liuku buvom kiek apsipyke del to, kad vaikis nenorejo valgyti, bet, atrodo, pagaliau lyg susitarem, kad valgom mirkyta daktares paskirta maisteli, tik su salyga, kad bus pagardintas konservais. O cia musu vakarinis pogulis. Dziaugiasi bent trumpam is narvo istrukes: http://i.talpix.lt/4x0jP.jpg http://bit.ly/1Iebnbm
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-19) (foto)
be to, niekuomet neprašo daugiau, nei būtina, o tik tiek, kiek tikrai reikia.
Colomba (Lesė) (2015-11-19)
GERIEJI ŽMONĖS! Edda tiek daug daro dėl mūsų globotinių čia GG ir FB. Dabar mūsų eilė jai padėti. :) Jeigu kas turit likusio Royal Canin Renal, Hill's K/D arba Specific inkstininkų maisto, rašykit, susiderinsim kaip paimsiu ir nusiųsiu Eddai. :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-18) (foto)
:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-18)
Oi ne, zaidimu drauga Murklys turi. Cia greiciausiai bande kieta ereli pavaidinti ir tiek. Ant Liuko, kaip nekeista, net didziosios snypsciosios kobros - Lile su Pilkute - nesnypscia. Tikriausiai net joms butu geda ant tokio geriecio pykti ;-)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-18) (foto)
''ko kiurksai narve?! Žaisti eime'' :)
IlonaKolit (2015-11-18)
Tai bėdos su mažvaikiais visada ir visiems :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-18)
Kur gi nesilpsi, kai demesio gauni ;-) Siandien gavo Liukas barti nuo... Murklio... Ot eme tam maliavkai, ir kazkas susisviete, dideliu vyru pasijaute. Tai jau kad dave, tai dave pro narvo grotas. Laime, Liukas gerietis, ramuolis, i tokius spingalietus net demesio nekreipia.
IlonaKolit (2015-11-18)
Net silpsta mažius, kaip jam patinka :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-18)
http://bit.ly/1POg0PK
Colomba (Lesė) (2015-11-18)
Siūlau vilniečiams kooperuotis, surenkam maistą ir ieškom transporto, arba siunčiam. :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-18)
Diana, tame ir problema, kad pas mus gydomojo pirkti nera. Turim viena pasiulyma gauti didesni kieki pigiau, bet tai siek tiek uztruks, o iki tol moketi panasius pinigus uz dvigubai mazesni kieki labai "skausminga".
Dinka (2015-11-18)
Edda, o pas jus nusipirkt galima ? gal p[apraščiau kokiį euriuką į asmeninę sąskaitą pervesti ? ..kol kas turiu ko gero nenaudojamo urinary.... šiandien Birbė važiuoja kraujo tyrimams...turiu įtarimą, kad jai su kepenim nelabai...o inkstai, puslė nel;abai prie ko
Colomba (Lesė) (2015-11-18)
Padėkim Liukui! Kas galite prisidėti maistu inkstininkams, galime susikooperuoti ir siųsti maistą kartu. :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-18)
Mes taip tyliai ir labai atsargiai paprasysim: gal kas nors turite Jusu augintiniu ar globotiniu nevalgomo Renal maistelio? Visiskai nesvarbu RC tai ar Hills. Liukas neisrankus, jam tinka visoks, juolab, kad apetitu paskutiniu metu vaikinukas, laimei, nesiskundzia.
Colomba (Lesė) (2015-11-17)
Hahaha, nuotrauka superinė :D Bet gi kailiukas ant narvo minkštai atrodo, katino vietoje aš irgi įsitaisyčiau. :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-16)
Kol kas narvas Liuko tvirtove, sventove, namai ir saugiausias kampas koki tik jis kada nors tikriausiai yra turejes. Bandau po truputi isleisti pasivaiksciot, pasimankstint. Nei poros sekundziu nepraeina, o jis bega atgal, atsigula kamputy ir ziuri savo viena akele lyg sakydamas, kad dar ne dabar, kad gal kiek veliau. Narvely mes issiglostom, issimyluojam, kartais profilaktiskai pasisnypsciam. O kam gi patiktu nuolatines proceduros, adatos ar, galu gale, pro narvo grotas svetimu letenu vagiamas maistas ir kabinejimai/glostymai ar sveciai ant stogo: http://www.part.lt/img/5c826c1bec5d780e18fb8151f5c0341e227.jpg
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-16) (foto)
ojėj... Kaip jam pasisekė, kad nebe lauke, juk visai būtų nusibaigęs
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-13)
Grizom is klinikos. Aciu Nijolei, kad mus nuveze. Liukui apie 7 metus. Padaryti kraujo ir slapimo tyrimai. Stiprus inkstu uzdegimas. Paskirtos Solidago injekcijos, DiReNe tabletes ir spec maistelis. Aki, pasak veterinares, yra didele tikimybe, kad issaugosim. Jeigu pasiteisins gydymas, galimybe ta akies vieta, kuri nera suzalota, matyti, kad ir nevisai aiskiai, didele. Akis pazeista mechaniskai, ne nuo ligos. Paskirta Oftan Catachrom, Torbex ir Corneregel. Likusio dantuko nesalino, nes pasak Aistes, nera reikalo draskyti burnos. Dantukas kiek nusidevejes, bet sveikas.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-10) (foto)
na, neserga, nešala, nebadauja, neskriaudžiamas piktų 'paukščių'...
IlonaKolit (2015-11-09)
Labai nuostabu būtų, jei pavyktų rasti globą jiems abiems kartu... Juk galima leisti sau pasvajoti, bet svajonių būtų neįmanoma pakelti tokio skausmo, tiesa?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-09)
O cia musu Liukutis jau po grozio proceduru: http://www.part.lt/img/a7098bf9c81a960ccf3c12880e759730782.jpg Isismaudem, issivalem ausytes, apsikarpem nagucius. Ir per visa ta laika neisgirdau nei vieno cyptelejimo, nei vieno miauktelejimo. Mano nabagutis tik is dekingumo rankas laize.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-09)
Na, zurint, kas yra gerai. Jam jau sesiolikti metai eina. Jis kaip ir turi "seimininkus", kurie gyvena musu name. Tik, aisku, seriame, gydom, nukirminam ir visas kitas proceduras atliekam mes... Ir, zinoma, i namus jo niekas neileidzia. http://www.part.lt/img/c7ff40439f545bc4042fb538db0836d3753.jpg Nuotraukoj akytes sveikos, tik jis uzsimerkes, todel nesimato kazkada buvusiu zydru, dabar jau kiek papilkejusiu, akiu.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-09) (foto)
o kaip siamukas? Ar jam viskas gerai?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 51

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

03.26 Ryžiukui reikia pagalbos
03.26 Katukui Juokiui reikia pašalinti naviką
03.25 Sos! Skubu! Šeimininkė ligoninėje, 5 katinėliai neturės kur...
03.25 Apleisti šunys ir katės Kaune!!! (262)
03.20 Ką daryti? (1)
03.13 SKUBIAI reikia nuvežti sužeistą paukšti į Kauną (3)
03.12 Ausies vėžys- reikia patarimų (6)
03.12 SOS! KĄ DARYTI? (2)
03.08 Dėl rainiuko likimo (Šilo g., prie kolegijos)
03.08 Katinėlio Rudi pagalbos prašymas (29)

Komentarai

Wilmante (13:58) >>
ačiū, Villi, už įkeltas nuotraukas. Vakar nuvežiau Šarpui Betadino, parodžiau kaip suvilgius...
Wilmante (13:33) >>
Tiutė jau apkirpta, išmaudyta, ausys ir nagai sutvarkyti, šeimininkė parsivedė neseniai namo....
DL (13:25) >>
padovanota :)
DL (13:24) >>
padovanota :)
DL (13:23) >>
Padovanotas
Villi (10:29) >>
Grįžo namo
Wilmante (8:54) >>
Šeštadienį ryte su lauktuvėmis ir priemonėmis nuo parazitų nukakau į Aukštųjų Šančių...
Day (8:42) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/missing/g.139629 - šitas rainiukas irgi jau atsiradęs, tik...
Gruodinukas (15:57) >>
šita irgi atsirado, pamatė ją per kiemą bėgančią.
Gruodinukas (15:56) >>
atsirado ši katytė.
Wilmante (13:42) >>
Gal atsirastų norinčių rytoj sudalyvauti talkoj tvarkant šių nelaimėlių būdas ir aplinką?...
Diroma (10:27) >>
Kokiame jūs mieste, koks kontaktinis telefonas?
Wilmante (15:39) >>
Kaip čia man pasirodė, kad svers Šarpas virš 20, čia pasirodo - 35 kg... Jau kastruotas,...