LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Gyvūnų kolekcionierė! Padėkime jiems, nes patys sau jie padėti negali. Reikalinga finansinė parama ir globa.

NAUJIENOS 2016.06.02 Visų pirma ačiū labai visoms ir visiems, kas padedate, kas nepamirštate, kas palaikote ir padedate mums bent kiek palengvinti šių įkalintų bėdžių gyvenimą. Apie tai, kaip viskas prasidėjo parašyta apačioje. Bet šiai dienai situacija yra dar prastesnė, tiesiog tragiška. Labai reikia konservukų, reikia vaistų, reikia gydymo daugumai katukų. Nesitikime globos ar namų, bet gal? Gal kas nors galėtumet priimti bent kažkurį vieną, gal??? Mes visuomet laukiame pasiūlymų ir pagalbos, labai prašome padėti mums padėti jiems!!!

Įkeliame juos periodiškai lankančios Danguolės komentarą: "Buvau šiandien pas juos "svečiuose". Bus naujų nuotraukėlių (jau įkelta http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/49863 ). Pasigedau kai kurių katukų, jų jau nebepamatysime... Mano numylėtas Hitleris iš didelio milžino visiškai kapituliavęs iki iškūdusio vargetos. Tik vienas šeimininkės numylėtinis " priegula" atrodo drūtas ir storas. Tarp dviejų nematytų aptikau visišką laukinukę, kurią kaupėja bent jau žada paleisti. Ir visišką nabagutę juodą naminukę - ji serga sloga nuo rudens. Katukams kapsi metų kraitis, dauguma iš jų jau be dantų, sausas maistas jau ne visiems įkandamas. Katastrofiškai reikia konservų. Moteriškė nebedirba, iš 200 eurų pensijos nebeišgyvena nei ji, nei katinai. Juolab, kad žmogus mano galintis išmaitinti pusę Karoliniškių benamių - įkyriai lenda maitinti net ten, iš kur kitos šerėjos ją net gena. Moteris šiandien pirmą kartą verkdama prašė - "man nors sausiuko, gal kas sumokėčiau, tik ne iškart, gal 10 eurų duočiau " :((...Žiauru. Pamokslaut galim kiek norim, vėl nesusilaikius atlaužiau velnių, bet... Pripažinkim - niekas nečiumpa būrio bedančių ar laukinių kačių. Todėl vėl drįstu prašyti - padėkite jiems. Jie nekalti, kad atsidūrė po tuo stogu. Bet iš kitos pusės - dabar tai viskas, ką jie turi. Ačiū visiems, kas mūsų nepamirštate!!!"

 

PRADŽIA 2014m.:

Prieš metus gautas pagalbos prašymas -  senyvo amžiaus moteris nei finansiškai, nei fiziškai nebesugeba pasirūpinti sukauptais gyvūnais (kiek kačių ten tiksliai, net sunku suskaičiuoti, bet maždaug 18-25), visi jie dažniausiai maitinami daržovėmis. Vienas iš jos prižiūrimų katinų buvo eutanazuotas, nes buvo visiškai išsekęs dėl nepriežiūros. Tą pačią dieną paimta jauna katytė , kuriai vėlgi dėl nepriežiūros po sterilizacijos jau antrą kartą tenka skubiai suteikti veterinarinę pagalbą dėl ant pilvo atsiveriančių žaizdų.

Bet katinėlius įmanoma išgelbėti. Moteris atiduotų didžiąja dalį kačių. Dauguma kačių jaukios, tiesiog masėj gyvūnų po truputį laukėjančios. Tačiau reikia nepamiršti, kad katės nenuparazitintos, kai kurios sloguoja, turi regos problemų, šlapinimosi sutrikimų, yra įtartinai liesų ir galbūt turi kitų sveikatos problemų. Gyvūnai beveik visi sterilizuoti/kastruoti. 

Visų pirma reikalinga finansinė parama: maisteliui, antiparazitinėms priemonėms, veterinarinėms paslaugoms ir t.t. Kiekvienas Jūsų paaukotas litas padės palengvinti jų varganą gyvenimą.

Antra, reikalinga laikina globa (jei žadate padėti laikina globa, tačiau kažko nežinote, skambinkite, bendraukime, tikrai padėsime, patarsime, paremsime maisteliu surganizuosime veterinarines paslaugas). Tik palikęs tuos namus gyvūnas bus saugus. Tiesiai iš ten jie kol kas negali būti dovanojami, tad reikalinga globa, kur katinukai galėtų sustiprėti ir pasveikti (dauguma katinų turi kirminų, blusų, erkučių ar kitų sveikatos problemų).

Kai kurie kačiukai jau sulaukė pagalbos, pasveiko ir rado namus, buvo perimti pavienių globėjų ir gyvūnų globos organizacijų. Tikrai galima padėti ir kitiems. Tiesiog reikalinga globa, imant po vieną ar kelis ir dovanojant. Tačiau kol atsiras globa, siekiant, kad likę katinukai nesuvargtų, labai svarbi parama maistui ir antiparazitinėms priemonėms!

Problema didelė, bet įveikiama kartu, juk neįmanoma nusisukti ir pamiršti, leisti jiems nusikamuoti.

Labai laukiama bet kokia pagalba, idėjos, kaip spręsti šią situaciją!

Norėdami paremti finansiškai, pavedime būtinai nurodykite, kad tai „kolekcionierės katukams“. Jeigu turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!„Mažoji Liza“ VšĮ
info@mazojiliza.lt
+370 600 14377
LT 27 7044 0600 0779 9964
http://www.mazojiliza.lt

Šaltinis:  „Mažoji Liza“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/49863
Organizacija: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2014-06-20 | atnaujinta: 2017-05-29
Naujienos numeris: 39218
Peržiūrėjimų skaičius: 23276

« grįžti

Komentarai

Modeliukas (2017-05-30)
Ačiū Erikai, kuri vis kelia šią temą ir padeda padėti tiems, kam išties to reikia. Kas mėnesį parašom ir padėkojam už Jūsų aukas. Praeitą mėnesį gavom apie 10 kg suaukoto maistuko, 10 kg Joseros ir 24 skardinėles konservų. Išties tai atrodo daug. Kol nepagalvoji apie galvų skaičių... Kai padalini, galvai ir po kilogramą maisto mėnesiui nė pro kur nesigauna... Taip ir tempiam, po dalelę, po kruopelę. Šitie bėdžiai bet kokiuo atveju dalijasi kasniu su dešimtim kiemo kačių, kuriuos dar maitina ta bobelytė. Yra , kaip yra, maitina ir maitins, ko gero, tai nėra blogai. Blogai tik ta amžinai tuščia piniginė , kad moteris jokiuo būdu negali savo jėgomis išlaikyti ne vienerius metus kurpto "projekto be pabaigos". Bobulytės žodžiais - " kiemo katės ne viską ėda, mano tai ką paduosi. Aš vieną skardinę konservų į košę tededu, kad visoms pakaktų"... Viena skardinė pigiausių konservų ( žinant tų konservų kokybę), jei žmogus verda košę. Pasako daug... Reikia jiems paramos, mirtinai reikia. Bent ligos taip nepuls, jei sotūs bus, jei bent kartas nuo karto galėsime nusiųsti ten lauknešėlį su maistu... Ačiū, kas nuo mūsų nenusigrežiate.
Tipsiukas (2017-05-30)
Daiva G, jūs čia apie ką ??? Tekstą surašėte, Erikos mentalitetui pažymį parašėte, o ką norėjote pasakyti vienas Dievas težino. Ką žeminančio ir kvailo matote? Ir apskritai nutuokiate, kokia ten situacija? Man atrodo, kad ne kažką.
Daiva G. (Lesė) (2017-05-29)
nuostabu, kad suteikėte pagalbą, Mažoji Liza, bet gal esate dar maža, todėl nesuprantate, kaip žeminančiai skamba kai kurie žodžiai. Užtai jūsų kaltinti negallima. kelia tik abejonių apskritai kokio mentaliteto ir suvokimo esate, ir truputį gaila, kad imatės tokių uždavinių, kurių prasmės pati nesuprantate, matyt, dėl savo mažumo... linkiu užaugti ir tapti protinga. gailestingumas su kvailumu sukuria nevykusį derinį
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-05-29) (foto)
Ačiū labai už pakeltą prašymą! Prisidedančių žmonių dėka turime galimybę kas mėnesį nuvežti jiems sauso maistuko ir konservu, o atsitikus bėdai, ir vaistukų.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-05-29) (foto)
Šių katinėlių vardu dėkojame Daliai už paramą. Ačiū labai labai! Prašome ir kitus geros širdies žmones prisidėti pagal galimybes, katukų daug, maisto reikia pastoviai.
Modeliukas (2017-04-24)
Ačiū Sandrai G., bėdžiams plius 13 eurų.
Modeliukas (2017-04-24)
Prašom pakelti mūsų bėdžių skelbimą. Balandžio pradžioj juos pasiekė 40 skardinių konservū ir maišas Josera sausiuko. Bėda, kad ir dovanoti iš ten jau nelabai yra ką. Netrokšta niekas nei laukinių, nei senų, nei abejotinos sveikatos... Yra tik vienas " pliusas". Žmogus jau turi gražų metų bagažą. Tad jau gaudyt plikom rankom nelabai išeina, o ir tikslo kaip ir nėra - visos aplink sterilizuotos. Tiesa, parsivilkta iš sodo laukinukė pernai ten taip ir nusėdo...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-04-24) (foto)
Labai prašome paramos kolekcionierės katukams. Surinktų lėšų liko vos vienam kartui nupirkti konservų ir sauso maisto. Norėdami paremti finansiškai, pavedime būtinai nurodykite, kad tai „kolekcionierės katukams“. Jeigu turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-04-23) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-03-17) (foto)
Ačiū Elenai už 25eur! Katukams hau greit vėl pirksime maistą.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-03-09) (foto)
Ačiū, Aiste, Irena! Taip pat dėkojame už 20eur per paypal Daliai.
AisteIgn (2017-03-09)
čia jau daryta ne viena tokia "sesija". ji nuolat kažką parsitempia naują.
Valio (2017-03-09)
Deja, negaliu padėti nei maistu, nei finansais, bet gal pravers bent mano patarimas dėl ausų erkių. Naikinti ausų erkes vienam katinui visai beprasmiška, nustojus veikt vaistams jis tuoj pat nuo kitų apsikrės vėl. Aš perku pačia didžiausę (40 kg. šuniui) pipete Advocate preparato, kuris kainuoja 18 eurų, sutraukiu į švirkštą, nes kitaip išdalinti neišeina ir padalinu katėms atitinkamai pagal svorį. Preparatas veikia 30dienų, užmuša suagusias erkes ir preparato veikimo laiku po 14 dienu iš kiaušinėlių išsiritusias erkes. Išbandyta ne kartą, efektyvu. Tik, žinoma, kai naujas gyvūnas ten atsiras - bus viskas iš naujo. Bet katėms bent kurį laiką palengvės. Tai tik tiek, sėkmės.
Modeliukas (2017-03-08)
Atsiprašau, neprisėdau padėkoti. Ačiū už maistuką Josicat 10 kg p.Irenai , o Aistei - už ratus jį pargabenant!
AisteIgn (2017-03-08)
iš Rokantiškių maistas jau penktadienį nukeliavo į Karoliniškes
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-03-08) (foto)
Pakelkite!!! "Kolekcionierės" aukoms labai reikia maistuko. Jei turite atliekamo, kurio nevalgo jūsų augintinis/globotinis, parašykite, atvyksime kur reikia, pasiimsime ir nuvešime. Su Irena susiskambinsime šią savaitę, kai važiuosiu į Rokantiškių pusę, dar kartą ačiū už pasiūlytą pagalbą.
Birmanukas (2017-02-23)
Erika, pamėgink pasikreipti ir į "Mano aplinka", jie per šios žiemos šalčius dalino/a kieminukams sausą iš šlapią maistą: http://augintinis.lrytas.lt/suteik-namus/benames-kates-bus-sotesnes.htm Gal išdėsčius problemą, maistu padės ir jie, gal net daugiau-mažiau reguliariai? Tiek kaupėjos, tiek susirgusios šėrėjos kieminukams.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-02-22) (foto)
Irena, ačiū, parašysiu Jums į p.m. Užsuksime paimti šios savaitės bėgyje.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-02-22) (foto)
Ačiū visiems, kas padedate! AČIŪ Danguolei, kuri randa laiko ir jėgų juos lankyti, gydyti, už juos kovoti. Labai prašome prisidėti kas kiek galite.
Moiros (2017-02-22)
Administratoriai pašalino komentarą
Modeliukas (2017-02-22)
Senokai bekomentavau ties šia tema. Jūsų gerumo dėka šiuos katinukus per mėnesį vis dar pasiekia vidutiniškai apie 15 kg įvairaus sauso maisto ir apie 30 (400g ) skardinių konservų. Situacija iš esmės nepasikeitusi, kad kad suprastėjus bobulkos gyvenimo įpročiams, košių ana jau praktiškai nebeverda... Tiek to, neteisim jos, šio puslapio misija - padėt gyvūnams. Juolab, kad visiškai susirgus ir nebegalint išeiti net dviejoms šerėjoms, ši bobulytė dar dalina savo skurdų didelės šeimynos kasnį ir su kiemo katėm... Ačiū, kad padedate daugmaž gelbėti šią situaciją. Surinkti pinigėliai jau ištirpo, be Jūsų pagalbos jau vėl atsidursim pradiniam taške. Mums brangus kiekvienas Jūsų paaukotas centas. Taip pat esam dėkingi ir už padovanotą maistą, jeigu kam taip patogiau. Nereikia brangaus super premium klasės gardėsių. Esam labai dėkingi už maistą, kuris tiesiog tinka katėms.
Modeliukas (2016-11-29)
Atsiprašau, dėl laiko stokos nebespėju laiku padėkoti už pagalbą šiems katukams. Prieš maždaug tris savaites gavom 8 dėžutes po 2.5 kg sauso maisto Friskes ir 40 skardinėlių konservų. Katinėliai labai Jums dėkingi ir prašo jų toliau nepamiršti. Jau galim pasidžiaugti ir Marikos atvežtais homeopatiniais vaistukais. Pavartojus ilgesnį laiką, dingo gydomų katinėlių dantenų raudonis, jų apetitas ir berndra savijauta tikrai geresni :) !
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-19) (foto)
Labai ačiū Elenai ir Monikai už paramą šiems bėdžiams!
AisteIgn (2016-10-14)
atsiprašau, su klaidom... šeštadienį, spalio 15 d.
AisteIgn (2016-10-14)
šeštadienš 20 procentų Thomas Philipse, gal kas bus netoliese po kelias skardines galėtų prigriebt vargšams
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-14) (foto)
Perkeliu iš ML pslp. Danguolės komentarą: "Liūdna situacija, neperdėsiu nė kiek - be prošvaisčių. Norėjom vieną iš katyčių fotografuot dovanojimui, bet pagydyta netruko vėl susirgti... Vėl laukia gydymas. Be to , Bagyrai labai reikia naikinti ausų erkutes, tiesiog tragedija, nabagutė krato ir krato erkių veiklos produktais užkištas ausytes... Reikalingi brangus Stronhol preparatas, po mėnesio būtinai reikia pakartoti. Plius kolekcionierė ėmėsi prie visų kitų kieme maitinti dar vienos susirgusios, ko gero, jau ir nelabai pasveiksiančios, šerėjos katukus... O jų būrys nemenkas.. Žinoma, iškart nuriekiamas kasnis nuo esančių namie. Skardinė konservų dalijasi maždaug 14 galvų... Viso pasaulio nebeišgelbėt, tiesiog labai prašau kiek tai yra įmanoma, padėti tiems, kurie tame bute, juk jie nekalti, kad juos priglaudė žmogus, neturintis nei finansų, nei galimybių. Jie neturi galimybės nė praeivio kasnio paprašyti.. Tik kad ant galvos nelyja. Labai ačiū visiems, kas atsiliepiate į šį pagalbos prašymą."
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-13) (foto)
Labai ačiū p.Valentinai, rytoj katinėliams nukeliaus 24 skardinės vokiško Catessy maistuko :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-12) (foto)
Ačiū labai Daliai už paramą katukams!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-05) (foto)
Pakelkite, prašau. Šių katukų fonde liko visai nedaug, o maistuką perkame ir vežame kiekvieną mėnesį. Busime dėkingi už pagalbą.
Modeliukas (2016-09-14)
Hitlerio iš ketvirtos nuotraukos jau nebėra... Bagyra vėl serga..
Modeliukas (2016-09-14)
Žiūriu, kad pamiršau pakomentuoti prie naujienos ir Jums padėkoti. Dar rugpjūčio 24 d. katyčiams atkeliavo 80 skardinėlių konservų ir maišas Joseros. O šiandien sulaukėm dovanų net iš Tekančios Saulės šalies! Dauguma katinėlių ten su besikartojančiom burnos bėdom. Patinimai, paraudimai, žaizdelės - vos ne jų liūdna kasdienybė. Gavom dovanų , padėsiančių tvarkytis su šia bėda - dvi pakuotes vaistukų. Skausmas - piktas palydovas, labai tikimės, jo ten bus mažiau... Taip pat kartu atkeliavo diiiiidelis Rimi maišas sausiuko ir konservukų katinukams. Marika, ačiū Jums !
Modeliukas (2016-07-22)
Ech, kaip smagu ir gera, kuomet žinom, kad šie meilukai Jūsų visų dėka užmiega sočiai prikimštais pilvukais :). Katukams atkeliavo maišas Joseros, 44 skardinės konservų ir didelė dėžė įvairaus Jūsų dovanoto maistuko. Daug čia bepridursi - kai pilvukai sotūs, tai ir ačiū linksmesnis gaunasi :). Katytė Bagyra pasveiko ir greitu laiku keliaus fotosesijon :).
Modeliukas (2016-06-23)
+50 nuo Mariko. Ačiū, kad jų nepamirštate!!! Šiandien viena šių katytčių keliauja globon.
Modeliukas (2016-06-09)
Dar vakar gavom dovanu nuo Smiltės ir Birutės - konservukų ir sauso maisto. Kartu paėmus gavosi dar keli kilogramai maistuko :). Jūsų dovanotas maistas jau pasiekė katinukus. Ačiū, mielosios! Didelis ačiū tiems, kas aukoja šiai varganai bendruomenei. Jūsų dėka dabar jie sotūs.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-08) (foto)
Šiandien nupirkta ir pristatyta 30kg sauso maistuko ir 60 dėžučių konservų iš TPhilips parduotuvės. Išleidome 64eur, liko 71. Visus galinčius ir norinčius prisidėti kviečiame tai padaryti. Kad ir vienas kilogramas sauso maistelio, kad ir viena dežutė ar pakelis konservuko, viskas yra didelė pagalba. Dėkojame visiems palaikantiems!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-07) (foto)
Labai ačiū Eglei, +10eur. Katytei Bagyrai paimti vaistai klinikoje, pradėtas gydymo kursas.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-03) (foto)
Ačiū labai Rūtai, +25eur
Modeliukas (2016-06-03)
O tai dėkui!!! Rašau Jums sms, gal darbe negalit kalbėt.
Daina A. (2016-06-03)
Na, ir sutapimas. Aš per pietus važiuoju į tą kliniką. Tai tikrai galiu paimti vaistus. O važiuodama iš darbo namo galiu prasukti pro Karoliniškes. Tai būtų apie 15 val.
Modeliukas (2016-06-03)
Mielieji, turiu dar vieną prašymą. Gal kas iš Pilaitės pro Karoliniškes važiuojat? Reikia iš Rekso klinikos paimti vaistukus juodukei Bagyrai - niekaip nerandu tarpo, kad sulakstyčiau :((.
Modeliukas (2016-06-03)
Siuntinys pristatytas :). Labai ačiū, Alusia. O konservukų irgi ežiams neįsiūlėte ;)) ? Taip pat labai ačiū ir Dainai A., už 6 skardines konservukų. Taip jau yra - visada padeda tie, kurie ir patys iš peties tempia... Nebūna " mažos" aukos. Visi kartu ir padarome tą stebuklą, ten, kur jo labai reikia. Šiandien Jūsų dovanotas maistas nukeliaus pas katinukus.
Daina A. (2016-06-02)
Viskas bus gerai su pristatymu.
Modeliukas (2016-06-02)
Daina A., aš jums šiandien paskambinsiu ir susitarsime. Žinoma, galima ir ryte.
Alusia (2016-06-02)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina A. (2016-06-02)
Man geriausia važiuojant į darbą užvešti, tai būtų apie 7 val. Maciulevičiaus g. konkrečiai kur, prie kokios parduotuvės susitinkat, ar kur.
Modeliukas (2016-06-02)
Ar iki manęs galėtumėte atvažiuoti? V. Maciulevičiaus gatvė. Nebūsiu nuo 11. 20 iki 14 val.
Daina A. (2016-06-02)
Kam perduoti rytoj atvežtą sausą maistą.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-02) (foto)
Dėkojame Arminui, +10eur
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-02) (foto)
Naujos foto sukeltos čia http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/49863
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-02) (foto)
Visų pirma ačiū labai visoms ir visiems, kas padedate, kas nepamirštate, kas palaikote ir padedate mums bent kiek palengvinti šių įkalintų bėdžių gyvenimą. Apie tai, kaip viskas prasidėjo parašyta apačioje. Bet šiai dienai situacija yra dar prastesnė, tiesiog tragiška. Labai reikia konservukų, reikia vaistų, reikia gydymo daugumai katukų. Nesitikime globos ar namų, bet gal? Gal kas nors galėtumet priimti bent kažkurį vieną, gal??? Mes visuomet laukiame pasiūlymų ir pagalbos, labai prašome padėti mums padėti jiems!!!
Modeliukas (2016-06-01)
Na va, gavom dovanų :). Ačiū Smiltei - 4 konservukų indeliai ir sausiukas mums labai pravers, o kartu ir troboj prašviesės - kartu atkeliavo ir dvi prašytos stalinės lempos :). Vienu žodžiu vakarieniausim ir prie šviesos :).
Alusia (2016-06-01)
Ačiū Daina už pagalbą! Sutarta dėl transporto.
Daina A. (2016-06-01)
Ala, aš galiu užvažiuoti tik penktadienį anksti ryte, nes darbe turiu būti 7.00.
Alusia (2016-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Friske (2016-06-01)
Maniškiai palaižo kefyro kartais, bet be didelio susidomėjimo :) šuniui indelius išvalyti tenka, tas padaras mėgsta kefyrą :)
Modeliukas (2016-06-01)
Nežinau, ar padeda, žiūrint, kiek jo gauni...
AisteIgn (2016-06-01)
o kefyras padeda? duočiau saviškiams :/ merginos, kelkit nuotraukas kur nors , o čia tik nuorodas, nes pabandžius kažką koreguot naujienoje, dingsta ankstesnis tekstas ir paskui nebeįsikelia.....
Alusia (2016-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina A. (2016-06-01)
Apsvylę laidai neaktualu? Tvarkoj, norėjau pasiūlyti pagalbą dėl elektros sutvarkymo, nereikia, tai nereikia.
Modeliukas (2016-06-01)
Žinoma, tiktų. O gal pakeliui sutiktų pavežėti? Ir iki Žvėryno tempti maišą ne pyragai.
Alusia (2016-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Wilmante (2016-06-01)
labai liūdna dėl tokio vargšiukų gyvenimo, mes bedantėms katėms duodavom sausą, pamirkytą jei ne sultinyje, tai bent vandenyje
Modeliukas (2016-06-01)
O iš manęs tas pats pasižadėjimas - viską paminėsiu, ką tik perduosite. Tikrai nepanaudosiu sau ir nenuslėpsiu.
Modeliukas (2016-06-01)
Kas dėl elektros tai pasakysiu tiesiai šviesiai. Viena visų gerbiama gyvūnų gelbėtoja pasakė : kaupėjai sutiktų gyventi be elektros, šilumos, vandens - svarbu, kad tik būtų šalia daugybė kačių. Pagal praktiką žinome, kad tai labai dažnas dalykas. Užsiimti tuo visai nepaprasta, nors ir milijonų nereikia. Todėl, kad tokių butų durys yra užvertos visiems. Ten gali įeiti tik arba artimi giminės, arba tie, kas turi kažkokį " kodą". Tikrai niekas neįsileis specialisto! O kaip šiuo atveju lįsti prie apsvilusių, kažkodėl sulankstytų šviestuvų bent kam ir nepatartina lįsti. Todėl šios temos ir neplėtosiu, ne tos krypties čia ir puslapis. O dėl maisto, tai mergaitės - meskim tas sparnuotas "geros kokybės" maisto frazes. Jiems tinka ne tik Josera. Geriau kad ir prastesnės kokybės maistukas, negu šaukštas kefyro prieš miegą, kad " naktį daug nešiktų".. Tad tikrai tiktų ir prastesnės kokybės maisteliai.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-06-01) (foto)
Danguolė atsiuntė vargšų foto, vakare prisėsiu sukelti. Ačiū labai, kad randi laiko ir kantrybės juos aplankyti. Čia tragedija:( Labai prašome prisidėti visus galinčius. Dabar paskambino moteris, tiesiai į Karoliniškes nuveš konservukų ir lempą. Maistukui kažkuriam laikui pinigų turime, labai reikalinga paramą vaistams, gydymui.
AisteIgn (2016-06-01)
ežiai visada išpindėję
Friske (2016-06-01)
Išpidėję ežiai :) Tiesa, aš geltoną ar tai rudą pakuotę ariono pirkdavau :) Žalios nebandžiau :)
Alusia (2016-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Friske (2016-06-01)
sodiniam katinam šito nupirkdavau, visai skaniai valgė
Alusia (2016-06-01)
Turiu štai tokio sauso maisto: http://www.zoofast.lt/arion-cat-adult-pg-15470.html Gal iš bėdos tiktų?
Airine1111 (2016-06-01)
Vargeli vargeli :( Maišelio Joseros oi kaip reikia :(
Daina A. (2016-06-01)
O ar atsirastų norinčių priimti visą šitą būrį kačių, vargiai. Moteriškė kaip išmano, taip ir stengiasi. Tad nuo kritikos susilaikau. O kas liečia elektrą, tai gal įmanoma sutaisyti tuos šviestuvus, juk ne milijonus kainuoja, stalinė lempa ne išeitis tik laikinas dalykas. Tik kitas klausimas, ar kas tuo užsiims.
Modeliukas (2016-06-01)
Ką skaudama širdim pastebėjau - katukų būklė nuo žiemos pablogėjusi daugumos. Darbo netektis, finansų sumažėjimas duoda savo labai greitai... Ir dar . Gal kas galite padovanoti nereikalingą, bet veikiančią stalinę lempą? Ką bepakomentuosi - koridoriuj ir virtuvėj šviestuvai neveikia. Vaikščiojimas su žvakėm prie laikraščių nėra pats geriausias sumanymas.
Modeliukas (2016-06-01)
Buvau šiandien pas juos " svečiuose". Bus naujų nuotraukėlių, prieprogos Erika įkels. Pasigedau kai kurių katukų, jų jau nebepamatysime... Mano numylėtas Hitleris iš didelio milžino visiškai kapituliavęs iki iškūdusio vargetos :(((. Tik vienas šeimininkės numylėtinis " priegula" atrodo drūtas ir storas. Tarp dviejų nematytų aptikau visišką laukinukę, kurią kaupėja bent jau žada paleisti. Ir visišką nabagutę juodą naminukę - ji serga sloga nuo rudens :(((. Katukams kapsi metų kraitis, dauguma iš jų jau be dantų, sausas maistas jau ne visiems įkandamas. Katastrofiškai reikia konservų. Moteriškė nebedirba, iš 200 eurų pensijos nebeišgyvena nei ji, nei katinai. Juolab, kad žmogus mano galintis išmaitinti pusę Karoliniškių benamių - įkyriai lenda maitinti net ten, iš kur kitos šerėjos ją net gena. Moteris šiandien pirmą kartą verkdama prašė - "man nors sausiuko, gal kas sumokėčiau , tik ne iškart, gal 10 eurų duočiau " :((...Žiauru. Pamokslaut galim kiek norim, vėl nesusilaikius atlaužiau velnių, bet... Pripažinkim - niekas nečiumpa būrio bedančių ar laukinių kačių. Todėl vėl drįstu prašyti - padėkite jiems. Jie nekalti, kad atsidūrė po tuo stogu. Bet iš kitos pusės - dabar tai viskas, ką jie turi. Ačiū visiems, kas mūsų nepamirštate!!!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-05-31) (foto)
Katinėlių vardu mes su Danguole dėkojame taip greit sureagavusioms į prašymą Daliai, Jolitai ir Viktorijai, viso gavome 90eur. Užteks ir sausam maistukui ir konservukams. Dauguma iš ten esančių katukų neturi dantų, šlapią maistą jiems lengviau sukramtyti. AČIŪ LABAI!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-05-31) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-05-30) (foto)
Pakelkite, prašom! Šių nabagų fonde neturime nei cento, laikas bėga, katukai valgo, maistukas eina į pabaigą. Labai labai prašome prisidėti!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-04-07) (foto)
Ačiū labai Daliai, katukų fondas papildytas ir mes jau turime vienam maišui sauso maistuko!!!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-04-03) (foto)
Šių nabagų "fonde" turėjome prikaupę 37eur. Užvakar nupirkta 40vnt. konservukų ir 10kg sauso Josera Classic maistelio. Nebeliko nei euro, nuvežto maisto užteks maždaug mėnesiui. Labai prašome nepalikti jų, prašome prisidėti bent po nedaug.
Modeliukas (2016-03-03)
Visų pirma, ačiū visiems, kas padedate šiems varguoliukams. Lapke - atsakau į klausimą. Taip, ta pati, tik... jau visai kitaip atrodanti. Ateinančią savaitę planuoju ten užsukti. Jei neišvarys, padarysiu kelias naujas nuotraukytes. Jei išvarys - irgi padarysiu ;).
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-03-03) (foto)
Rit, čia Jums atsakytų Modeliukas, ji viena iš nedaugėlių, kuriems dar leista ten lankytis.
Lapke (2016-03-03) (foto)
Atsiprašau iš anksto, jeigu mano klausimas nuskambės įžūliai ar dar kažkaip - o vadinamoji "draskyklė" ten iki šiol ta pati?..
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-03-03) (foto)
Šių katinėlių vardu dėkojame Daliai už paramą. Ačiū labai labai!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-02-19) (foto)
T.Philipse nupirkta 40konservų, užsakyti 3 Josera Classic po 10kg, užsakyti 30 cestal tabletės. Kitos savaitės pradžioje viską nuvešime. Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū, kad pagaliau juos pastebėjote!!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-02-17) (foto)
Labai ačiū Rūtai, kuri tiek metų mus palaiko ir padeda! Katinėliams gavome dar 25eur. Pasitarėm su Danguole, kad pirksim dar tabletes nukirminimui, laikas katukams išsivalyti nuo parazitų. Šiai dienai surinkta net 115eur. Pirksime Josera Classic 30kg ir 30cestal tablečių. Pinigų liks dar ir konservams. Ačiū labai labai!!
Modeliukas (2016-02-16)
Ir labai labai ačiū Erikai, kuri ir laikui nemažam prabėgus apie šios bėdos paskelbimą, mūsų nepamiršta ir nepalieka. Sveikam, gražiam, sočiam gyvūnui ir namus surast lengviau. O ir likusiems ten, sočiais pilvukais gyvenimas linksmesnis atrodo :).
Modeliukas (2016-02-16)
Negaliu atsidžiaugti... Labai labai ačiū!! Iš esmės čia niekas nepasikeitė. Tinka viskas, kas tinka valgyt katinui.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-02-15) (foto)
Širdingai dėkojame p.Veronikai už paramą šiems bėdžiams. Pasitarsime su Danguole, gal galima bus nupirkti konservų arba kruopų ir strimėlių košėms virti. AČIŪ labai!
AisteIgn (2016-02-14)
Ir aciu Lapkei, kad uzmate ir paskelbe apie nuolaidas T.Philipse :))
Modeliukas (2016-02-14)
Ačiū Aistei - šiandien katinukai gavo maišelį konservukų :) .
Modeliukas (2016-02-14)
Labai labai ačiū! Padėtis čia dabar tokia. Ant palangės gulintis baltas katukas nugabentas į kliniką su siaubingu dantenų uždegimu. Dantis teko šalinti. Rainiukas Mikutis, švelnumo ir meilės įsikūnijimas , sergantis šlapimkanalių ligomis, jau paliko šią ašarų pakalnę... "Savininkė" net nematė reikalo pranešt apie katuko pablogėjusią sveikatos būklę... Iš tos " chebros" padovanotas naujokas Cipukas, trispalvytė Zuzė išgydyta nuo milijonų ausų erkučių ir dabar dovanojama. O bobulytė darbo jau nebeturi, liko vargana pensija. Nieko čia nebepridejuosi - blogai, ir tiek :( ...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-02-13) (foto)
Skubame dalintis naujienomis ir dėkoti už dosnumą Elenai, Veronikai ir Birutei. Šiems katukams turime surinkę net 60eur, tai yra daugiau nei 3 maišai sauso Josera Classic maistuko. AČIŪ!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-11-06) (foto)
Labai prašome prisidėti čia, pradžia buvo nebloga, o dabar visi pamiršo šiuos katulius :(
Modeliukas (2014-10-16)
Iš šios " kompanijos" katytė Auksuolė neperseniausiai išvyko į naujus namus. Per šią vasarą " kolekciją" būtų papildę 4 gyvūnai, vienas jų - kalytė sutrupintu peties kaulu. Ačiū visiems, kas padedat tvarkytis su šia " entuziaste" bobule, jūsų visų dėka situacija kiek įmanoma kontroliuojama. . Sužeistą kalytę po savo sparnu priglaudė Lesė. Skelbimų platinimas, profesionalios nuotraukos - tai be galo didelis ir reikšmingas darbas - ačiū mielajam "Rainiukui".Taip pat didžiulis ačiū visiems, padedantiems maistuku. Jūsų dėka turim daug, bet bent jau gražių, kiek įmanoma sveikų ( iškritusių dantų, nesugražinsi, aklam regėjimo nepadovanosi ) netgi storų kačių :). O gražius, sveikus gyvūnus dovanot tikrai lengviau. Erikai atskiras dėkui už katinėlių " meniu" papildymą . Labai tikiuosi, kad nenusisuksit nuo šios bėdos. Padaryta tikrai daug.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-10-16) (foto)
Gal galima būtų pakelti? Dėkui.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-09-01) (foto)
Tuomet liuks, ačiū labai :)
Modeliukas (2014-09-01)
Taip, mums su Friske per du kiemus susibėgt :).
Friske (2014-09-01)
5-dienį dar nlb ką turėsiu :( susirėkausim su Danguole kai kas perduoti bus :) Maniškiai išpindę - tų popigiaiskų neryja, bandžiau kažkada pasiūlyt, tai liepė pačiai juos ėst :D :D
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-09-01) (foto)
Ačiū, Ieva, šį penktadienį užsuksiu su strongholdu Fibi, nes jau laikas kartoti, tad turėkit omeny, galėčiau paimti ir iškart Danguolei užvežti. Gal dar kas nors prisidėtumet prie sausiuko pirkimo? Būtų labai labai ačiū.
Modeliukas (2014-09-01)
Friske, jei tik turite galimybę. Ačiū !
Friske (2014-09-01)
Gal vėl vis prie progos konservų popigiai papirkinėt? Danguolė netoli gyvena, galėčiau nuboginti kai daugiau bankių susikaups.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-09-01) (foto)
Pakelkite, prašome. Būtume labai dėkingi, jei visi, kas turite galimybę, paplatintumet savo FB. Katulių daug, norėti valgyti nenustos. Ačiū iš anksto ir Organizacijoms!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-08-08) (foto)
Na tai tik pasiūlymas pamastymui:) Dabar kuriam laikui kackai turės ką valgyti. Ačiū labai Danguolei, žaviuosi jos ryžtingumu, ir tuo, kad turi kantrybės ir eina, ir bendrauja, ir gelbėja pagal galimybes.
Lapke (2014-08-08) (foto)
Tai kad dėl kelių kg neverta prasukinėt, kuras brangiau kainuos;-)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-08-08) (foto)
Rita, galim tartis, kai pvz surinksit, pranešat, organizuotume paėmimą ir nuvežimą iki Danguolės. Pati esu be ratų š.m., bet vyro prašyčiau, gal neatsisakytų prasukti ;)
Lapke (2014-08-08) (foto)
Tų pigių mėsiukų nuopjovų pavidalu nupirkti ne problema, problema - juos į kitą miesto galą nuboginti.
Modeliukas (2014-08-08)
*maistelį :).
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-08-08) (foto)
Ačiū, Rita ;)
Modeliukas (2014-08-08)
Ačiū padedantiems už naistelį, Joseros šie pūkuočiai dar nebuvo ragavę :). Taip pat pavėluotas ačiū Lapkei už jau prieš savaitę atbogintus mėsiukus ir konservukus - anie jau ir suvalgyti:). Labai pravertė katyčiams ir literatūra , t.y. - laikraščiai, jei aiškiau :).
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-08-08) (foto)
Du maišai Josera Classic po 10kg vakar pasiekė katulius, širdingai dėkojame padedantiems!!!!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-29) (foto)
Labai dėkojame Rūtai už paramą 100 Lt. Turėjome rezerve dar 30 Lt iš Dalios, taigi gaunasi net du dideli maišai Josera Classic, šią savaitę bus nupirkta ir nuvežta katukams. AČIŪ!!!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-22) (foto)
Prašome padėti čia, turime Dalios M. 30 Lt paramos, dar tiek pat ir galėtume nupirkti šiems vargeliams Joseros Classic 10 kg. Prisidėkite, kas galit, bent po lašą.
Judita 1 (2014-07-04)
Čia tai klaiki aplinka.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-04) (foto)
Ačiū, Tau, Danguolė, ne kiekvienas apsiims ir turės drąsos bei nervų ten eiti, ir kalbėtis. Bendrom jėgom kažkaip bent padėsim jiems maisteliu.
Modeliukas (2014-07-04)
Maistelį Eriką vakar jau pristatė. Ačiū padedantiems!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-01) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Modeliukas (2014-06-30)
Ačiū, mielosios :).
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-30) (foto)
Čia prisidėjo Eglė (sausas maisteli ir konservukai), Ieva (konservai) ir Dalia (30 Lt parama). Ačiū labai labai. Kitą savaitę užvešiu viską, kas surinkta. Pakelkit, prašau, gal dar kas nors?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-23) (foto)
Beje, ačiū labai administratoriams už pakeltą prašymą.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-23) (foto)
Nėra jokių kriterijų, čia ne vieta rinktis ar nesirinkti, nes į klausimus, kodėl vieni sulaukia pagalbos tuoj pat, o kiti laukia jos mėnesių mėnesius ir dažnai nebesulaukia išvis, atsakyti negali niekas. Padėti norima ne tai kolekcionierei, o jos gyvūnams. Ne, ji tikrai ne vienintelė, bet pasakymas "kiek tokiu kolekcionieriu yra mieste, Lietuvoje?" skamba beveik kaip "juk visų neišgelbėsim, visiems nepadėsim". Taip, gatvės pilnos valkataujančių gyvūnų. Vien prie Halios turgaus virš 30 kačių, vis gimdančių pasmerktus mažius... Ta pati tuščiai komentuojanti prie beveik kiekvieno GG prašymo ir naujienos persona yra įtraukta į BG sąrašą dėl gyvūnų kaupimo, nepriežiūros, nesveiko kolekcionavimo ir t.t., tačiau kažkodėl būtent jos elgesys pateisinamas ir nesmerkaimas. Nėra atsakymo į daugelį klausimų, tiesiog nėra ir tiek. Padedam kiekvienas pagal savo galimybes.
Zet (2014-06-21) (foto)
taip galvoja ne vien tie, kuriems ta etiketė klijuojama, esmė juk tame, kad skubiausia pagalba reikalinga tam, kurio būklė prasčiausia ir pagalbos reikia skubiausiai
Modeliukas (2014-06-21)
Nežinau, Zetuk, kodėl kaupėjai mano, kad " sergantys niekam nereikalingi ir kitų jų negydys - užmigdys, išmes". Nežinau, koėl galvoja, kad struvitininką išgydys meškauogių arbata...
Zet (2014-06-21) (foto)
tai sergančių ji pati neatiduoda ar kaip?
Modeliukas (2014-06-21)
Daivut, mano svajonė iš ten paimt Micių, Sigutę, Zuzi, Baltuką... Tik kad nelabai jų kas duoda , o imi tą, ką duoda... Paėmus tuos keturis , tikrai nesidžiaugtumėte, kad buvo sveiki:((. Taip, aš prie seno komentaro rašiau - dabar jie visi nuparazitinti, sotūs ir dauguma sveiki. Net storų atsirado ;)) ! Visų jūsų dėka. Tik viršutinis tekstukas nepakoreguotas. Poryt išvažiuoja dar vienas - aišku, sveikas. Iškart namo. Nesveiko, ašarojančio, bedančio niekas netrokšta... Taip, ten atsirado papildoma katė. Ji iškart nuparazitinta , bus dovanojama ir... turi būt paimta. Tik klausimas - kur.... Tokių močiučių ( ir ne močiučių, deja!) pilnos pakampės, tiesa. Bet kad jos bent kiek leistų " reguliuot" savo " kolekciją" - tikrai toli gražu ne kiekviena sutiks. Dėl to paskui atidarę duris ir randam Aušrinės atvejį ir pan. Iš šios bobelytės jau paimta 6 katinai. Ačiū visiems padedantiems. Tai nėra atvejis, kai reikia kviest Grindą. Iki šiol tą ponią kaimynai siūlė tik baust. O pasirodo, su ja reikia kalbėt. Kol įmanoma susikalbėt ir norim išlaikyt sveikus gyvūnus. Tokiems globą ir namus rasti lengviau.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-21)
Panos, bet tai nera problemos sprendimas....kiek tokiu kolekcionieriu yra mieste, Lietuvoje? pagal koki kriteriju renkames ka maitinti ir pan.? katineliu aisku gaila, bet...pilnos gatves tokiu, kurios ne kasnio gal negauna.... del antiparazitiniu - ar ten atsirado nauju gyvunu? pries pora menesiu pati asmeniskai pirkau Strongholda, jei neklystu jo turejo uztekti dviem kursams visiems gyvunams? Cestali berods abi kartu su Erika davem del sveikatos - nezinau visgi kaip kitu gyvunu, bet pas mane atvyke 3 tikrai nebuvo kazkokie kritiniai, dar iki nuparazitinimo tik viena is triju turejo erkuciu ir ne viena neturejo rimtu sveikatos problemu, isseke irgi nebuvo, aisku gal Modeliuko deka
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Pakelkit, prašom, bent karts nuo karto, šių nabagų prašymą. Ne sau prašome, o jiems. Ačiū.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Atsiliepė mūsų Kasios šeimynos globėja ir Bagio šeimininkė Eglė. Savaitgalį gausim kažkiek sausiuko „Nature's protection“ ir Whiskas konservų. Ačiū labai. Paplatinkite, prašom, šią naujieną, o gal atsiras dar galinčių ir norinčių padėti.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Skubu rašyti, veliu klaidas, sorry:( Įkeliu*
Modeliukas (2014-06-20)
Erika jau ne karto padėjo šiems varguoliams. Suprantame, kad bent jau vasarą su globa - prasti popieriai. Bet gal galite kas nors bent pagelbėti maisteliu.... 20 kg atrodo didžiulis kiekis, bet kai padalini ant visos gaujos - nė po porą kilogramų netenka vienam... O jie tokie laimingi gavę maisto, kuris bent kvepia tikru katinišku maistu... Kartą papyliau ten tiesiog ant popieriaus lapo sausiuko vidury virtuvės. Staiga iš visų kampų žaibo greičiu prišoko, akimirksniu viską prarijo ir vėl dingo " mirgu margu" krūva kačių. Och ir nusibodusios gi joms bulvės ir burokai...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-06-20) (foto)
Įkelių pagalbos prašymą, vilties mažai, bet vistiek verta pabandyti. Komentarų sename prašyme niekas nepastebi, o man baisu, kad vieną dieną situacija gali pablogėti, ir negalėsim aprūpinti jų kad ir prastos kokybės maisteliu. Žmonės, atkreipkit dėmėsį, gal turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 126

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų

Komentarai

Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572