LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

SKUBU. Liūdna istorija (be šeimininko soduose likusi krūva dūšelių)

Vilniaus rajone (17 km nuo miesto centro) vienoje iš sodų bendrijų jau trečią savaitę gyvena be šeimininko likusios katės ir šunys. Jų šeimininkas labai sunkiai susirgo, o  namuose liko jo numylėtieji keturkojai.

Namas, gyvūnėliai, viskas yra labai vargingose sąlygose. Dėl šalčių uždarytas vanduo, kūrenama tik pečiumi. Gyvūnėlius kartą per dieną ateina pašerti, pakūrenti pečių, kad nesušaltų, ir išleisti į lauką kaimynas, kuriam mokami pinigėliai. Bet garantuoti, kad kaimynas sąžiningai kas dieną ateina, sergančio vyriškio dukra garantuoti negali, nes jis išgeriantis. Pati gali atvažiuoti aptvarkyti keturkojus tik savaitgalį. Kaimynai, sužinoję situaciją, imsis veiksmų,  todėl gyvūnėliai turi labai mažai laiko. Tėvas ligoninėje labiausiai pergyvena dėl be jo likusių žvėrelių, todėl dukra pažadėjo, kad pasistengsi jais pasirūpinti.

Vyriškis įskiepijo meilę gyvūnams ir savo dukrai, tad ji pati bute laiko du šunis ir du katinėlius, todėl daugiau priglausti nebeišgali ir todėl prašo gyvūnų mylėtojų bendruomenės pagalbos. Ji tikisi, kad bendromis jėgomis galėtume jiems padėti, išgelbėti nors kelis.

Dauguma gyvūnėlių nufotografuoti ir kiekvienas trumpai aprašytas. Pridedame nuotraukas ir jų gyvenimo aprašymus.

Katytės (saugios):

Katytė Kyšeniukas. Priglausta praėjusią žiemą. Spėju, kad jauna, 1-3 metai. Labai meili, smalsi, ypatingai reikalauja žmogaus kompanijos, tvarkinga. Tik šiek tiek prisibijo svetimų. Gyvena tik name, nebuvo leidžiama į lauką. Katytė saugi "Pifo" globoje.

Dvi katytės iš garažo - saugios "Pifo" globoje. 

Trys sesutės.  Tėvas sakė, kad katytės. Apie 1,5 metų. Sprendžiant pagal jį - turi ausų erkių, blusų, akių/nosies  uždegimą. Gyvena tik name, į lauką nebuvo išleidžiamos. Tvarkingos. Katytė Mortikas (juodai balta su juoda nosyte), pasak Tėvo, labiausiai jauki. Katytės saugios "Pifo" globoje. 

Ryžius (foto nr. 5) - priklydęs katinas, kurį tiesiog buvo šeriamas ir per šalčius įleidžamas į vidų. Pasirodo, kad katinas laukinukas, todėl jam reikėtų taikyti PSP programą. Tiesiog liko gyventi vietoje.  

Šuneliai (saugūs):

Mažaūgė kalytė Ciucytė (foto nr. 3). Senbuvė. Manau - mažiausiai 7-9 metai. Tėvas ją išgelbėjo su šuniukais, kuriuos atvedė žiemą sode po vieno garažo pamatais. Sterilizuota, skiepyta nuo pasiutligės. Labai prisirišusi, ištikima, protinga, meili, tvarkinga. Reikalus atlieka lauke. Gyveno name. Ji  - labai gero būdo, labai ištikima, draugiška ir labai liūdi be šeimininko. Su tėčiu ji pripratusi prie ilgų pasivaikščiojimų, o dabar ji kartu su kitais trimis šunimis laukia uždaryta name nedideliame kambarėlyje, gyvūnus prižiūrintis žmogus šunis į lauką išleidžia tik labai trumpam.

Papildymas: prieš maždaug penkerius metus tėtis ją rado sode. Po vieno apleisto pastato pamatais išraustame narve per žemos speigus ji atsivedė  tris šunyčius. Buvo labai išalkusi. Tėtis priėmė visą šeimynėlę: Ciucytę ir tris jos vaikus: Balamūtą, Princesę ir Kivi. Nuo tada Ciucytė - geriausia tėčio draugė ir kompanionė, visur ji lydėdavo. Tėčiui grybaujant miške kartu su juo sukardavo net dešimtį kilometrų. 

Dabar namuose kaskart ją randu tūnančią kamputyje. Paprastai labai linksma ir draugiška, ji net nepakilo iš savo vietos, tik laižo rankas ir glaudžiasi. Saugi SOS gyvūnų globoje.

Katytės vis dar ieškančios namų: 

Katė Kac'ka (foto nr. 1-2). Apie 7 metus. Sterilizuota. Draugiška, tvarkinga. Gyvena name, bet išleidžiama pasivaikščioti  į lauką. 

Katė Veronika (foto nr. 4. ir nr. 1). Apie 5-6 metus. Sterilizuota. Labai meili, bet daro namuose. Greičiausiai netinka laikyti bute - tik name. Ieško namų su galimybe išeiti į lauką.

Papildymas: name likusios katės Kacka ir Veronika. Juodai-balta Kacka tupi savo pamėgtoje vietoje ant spintelės. Atrodo, kad nuo praėjusios savaitės nuo jos nulipusi nebuvo. Tik dabar šalia jos šonus šildosi Veronika. Dviem juk linksmiau. Abi katytės sterilizuotos ir draugisškos. Abi jos pripratusios vaikščioti lauke, todėl bute joms būtų sunku, geriausiai tiktų name, kur turėtų šiltą kamputį nakčiai.
 
Šuneliaikuriems vis dar reikalinga pagalba:  
 
Kalytės Princesė ir Kivi. Apie 6 metus. Kalytės nuo gimimo gyveno namo rūsyje, vėliau gardelyje prie namų, lauke. Visą laiką pragyveno kartu. Labai meilios, Princesė pamačiusi žmogų - šiepiasi, šypsosi, stiebiasi prie žmonių. Galėtų gyventi tik lauke. Jos neparastai išsiilgusios žmonių. Joms apie 5  metus, jos puikiai galėtų gyventi lauke, voljere su gera būda. Visiškai nereiklios maistui, bet labai nori bendrauti. Būtų geriausios  draugės. Nežinau, ar tik priprastų viena be kitos, nes visą gyvenimą buvo kartu, viena kitą šildydamos išgyveno lauke net per didžiausius šalčius. Planuojama sterilizacija.

Aras (tamsiai rudas su baltu) ir Mykolas (šviesiai rudas su baltu) (foto nr. 5, 6, 7, 8) - seni, kito mirusio šeimininko šuneliai. Patinai. Jiems gali būti apie 7-9 metus. Pas Tėvą jie gyvena jau apie 5 metus.  Aras turi didelį auglį. Draugiški, bet į rankas nesileidžia. Tariamasi dėl Aro veterinarinės apžiūros ir galimos operacijos.

Papildymas. Aras (ilgaausis spanielio mišrūnas) ir Meškis (tikras vardas Mykolas, bet man mielesnis Meškio vardas, juolab, kad jis panašus į nerangų meškutį) - abu senučiukai, visą gyvenimą kartu. Mirus jų ankstesniam šeimininkui rado pastogę pas tėtį. Geraširdis Meškutis meilinasi ir daro Arui "masažą" švelniai kandžiodamas Aro nugarą. 

Meškutis -kurčias. Atrodo nuo gimimo. Bet jis puikiai orientuojasi pagal kvapą ir supranta ženklus. Užtenka ranka parodyti kryptį ir jis klusniai kiūtina link namų vartelių, o mintis skaito iš akių. 

Pastaruosius kelis mėnesius šunys išleidžiami tik gamtiniams reikaliukams kieme. Daugiausia laiko jie leidžia vieni name ir labai ilgisi bendravimo. Todėl šeštadienį nutariau juos palepinti ilgesniu pasivaikščiojimu miške.  

Aras ir Meškis iš karto palaikė mano mintį ir su džiaugsmu nuskuodė paskui mane, nors iki šiol niekada nebuvau jų vedžiojusi. Miške elgėsi nepriekaištingai. 

Abiem šunims labai patinka žaidimas "parbėgau". Meškutis, praradęs mane iš akių, nesunkiai mus susirasdavo - svarbiausia nenueiti labai toli. Pastebėjau, kad Meškis kartais tuputį patraukia koją, bet kol kas jam tai netrukdo, miške jis nepailso net po valandos. 

Mėgstamas Meškučio žaidimas - atnešti pagalį. Atneša ir žiūri dėkingomis akimis. 

Balamūtas (foto nr. 9) - patinėlis, apie 6 metus. Neagresyvus, bet kvailelis, visada labai garsiai loja, svetimų neprisileidžia. Gyveno name. 
 
Papildymas. Balamūtas mane priima vis dar nepatikliai. Man vos žengus į namus, girdimas jo nepaliaujamas ambrijimas kažkur iš palovio ar iš po spintos. Jo pasitikėjimui pelnyti dar reikia laiko ir kantrybės. Jo nepavyko nė nufotografuoti.  

Visiems šiems gyvūnams reikalinga globa arba nauji namai. Nelikite abejingi - išgelbėkite gyvybę! 

Tel nr. 8-612-61171


Sukurta: 2014-01-29 | atnaujinta: 2014-06-11
Naujienos numeris: 37748
Peržiūrėjimų skaičius: 11198

« grįžti

Komentarai

Gruodinukas (2014-03-08)
įkeltas Ciucytės skelbimas: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.66431
Gruodinukas (2014-03-05)
normaliai sekasi; dar drebuliuoja, kai aplink daug nematytų šunų, tai mielai tupi ant rankų. apgyvendinta su senjorais.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-03-05)
Ačiū, Gruodinuk, už info. Gal žinote kaip Ciucytei sekasi? Aš vėl atnaujinau visą info. Princesė ir Kivi nepaimtos, tad ieško toliau. Joms planuojama sterilizacija. Aro apžiūra ir operacija planuojama balandį. Kacka vietoje ir ieško namų.
Gruodinukas (2014-03-04)
Ciucytė atkeliavo į "SOS gyvūnų" prieglaudą. taigi, ko gero, liko trys patinėliai.
BenignaB (2014-02-27) (foto)
Sia savaite nuvaziuosim paziureti kokia ten situacija.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-02-27)
na štai ir papildymas :/
Aisha (Pifas) (2014-02-05)
PAKOREGUOJU :) Kacka pasiliko kaimynai, pas mus is viso atvyko 7 katytes - vietoje Kackos atvyko ketvirta katyte, kuri paaiskejo gyveno kartu su trejetuku.
P.nijole (2014-02-04)
Irmulia, o kas ryzika gaudys, kai kastruotam katinui, gyvenanciam lauko salygomis, negaunanciam tinkamo maitinimo (o tikrai negaus spec.maisto, skirto kastruotiems katinams) issivystys inkstu akmenlige ar panasios bedos? Ar tiesiog - bus taip, kaip bus, svarbu PSP-inti?
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-02-04)
Beje, kol kas dukra sakė, kad maistuko pakanka ir pažadėjo iškart kreiptis kai tik jo reikės.
Daina1 (2014-02-04)
vakar MeiLLi atvežė lauknešiuką šiems bėduliams, laukiu DaivosPu. Nuo savęs pridedu aliejaus butelį. Jei kas dar norite ir galite prisidėti- veranda jūsų paslaugoms. Surinkus didesnį kiekį patogiau ir transportą organizuoti- nelakstys gi žmonės dėl poros maišiukų.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-02-04)
Ryžiko PSP apmokėčiau, jei tik kas sugautų... Bet turbūt čia su tuo jau problema.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-02-04)
Naujienos tekstuką papildžiau komentarais apie gyvūnų likimus ir gelbėjimo eigą.
MeiLLi (2014-02-03)
Gal kas pro santariškes važiuos ir galėtų paiimti ryžius, konservą, sviestą košei? Kam reik atiduodu naują draskyklę prie to pačio. Pati su tokia savijauta deja važinėt negaliu :(
DaivaPu (2014-02-03)
Rytoj į Dainos tranzitinį sandėlį padėsim vištienos košėms.
Daina1 (2014-02-03)
Aliejaus 2l duosiu :)
Aldona T. (2014-02-03) (foto)
Idealiausia ryžiai, tinka kvietinės ir miežinės kruopos, visokie subproduktai. Stanislava sakė, kad šiandien važiuos pirkti jautienos atraižų. Daiva_B, Jūs ir taip labai daug visur prisidedate, daug kuro išvažinėjate. Labai kviečiu prisidėti kitus.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-02-03)
Aldona, kas tinka - subproduktai? Kruopos? Kokios?
Aldona T. (2014-02-03) (foto)
Kalbėjau su Stanislava. Sauso maisto šiuo metu užtenka. Bet ten yra labai šalta, ir ji yra pasirengusi šunelius kartą per dieną aprūpinti šiltu maistu, virti ir nešti jiems riebių košių. Žinau, kad ji nepaprašys, bet gal yra galinčių paremti produktais, iš kurių ji galėtų virti košes? Apsiimu viską jai nuvežti. Ačiū neabejingiems.
DaivaPu (2014-02-03)
Pritariu p. Stanislavai, kad priežiūros ir naujų namų gyvūnėliams reikia (mes kartu lankėm šią kompaniją). Maistelio tikrai kuriam laikui užteks, mes dar 8 kg. konservų nupirkom ir Josera sausiuko gal kokius 7 kg. Kalvarijų turgaus prekeivis Alvydas padovanojo. Kaimynas turbūt tikrai gerai gyvūnėliais rūpinasi, nes jie visi labai jį myli, vos balsą išgirdę džiaugiasi :) Net bailiukę katytę Veroniką (vadina Vierka :)) ant rankų nešioja. Dar liko maistelis iš Savanorių pr. nepaimtas, bet nuvešim. Ką daryti su Aro augliu reikia galvot. Gražus be galo šuniukas, tik jam gal operacija reikalinga.
Stanislava (2014-02-01)
Aplankiau gyvunelius soduose . Nuveziau Erikos duota maisteli Ten visa prieglaudele sulabai meiluciais suneliais ir katytem Beda ta kad jiems labia reikalinga normali prieziura Yra zmogelis ateina paseria ir iseina Keturi sunys uzdarytikambaryje Jie gerai sutaria labai draugiski Vienas su dideliu kiausinio dydzio augliu Taip tai vaizdelis liudnokas.Seimininko dukra padarys visu atskiras nuotraukas su aprasymais Visisuneliai nedidukai gal ir ateis jiems ta Laime Ji labai dekojo uz maisteli aisku cia visoms jums As be jusu visu geru sirdziu irgi negaleciau nieko pagelbeti tiems visiems vargsams kuriu pas mane visada buvo ir bus StengsiuosI tuos sodus kaip nors nusigauti Pestute ziema biski toloka .bet kaip nors.....
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-31)
Kai tik sužinosiu dėl likusių katinukų - pranešiu.
It (2014-01-31)
Irma, o ryžiuką bus kas ten pašeria po PSP?
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-31)
Aisha, kurios katukės pas jus? Dėl paramos maistu, tai lesinę paramą paims dukra tiesiai iš prieglaudos kitą savaitę.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-31)
Moterys, prašau ištrinti komentarus, nesusijusius su gyvūnais.
Aisha (Pifas) (2014-01-30)
Pas mus šešios kačiukės.
Daina1 (2014-01-30)
jei kas gali prisidėti maisteliu, mielai perduosiu Aldonai. Jai po darbo labai netoli pro mane prasukti.
Moira (2014-01-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Aldona T. (2014-01-30) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Moira (2014-01-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Aldona T. (2014-01-30) (foto)
Kadangi dingo dalis komentarų, parašysiu trumpai šios dienos naujienas. Stanislava iš Antavilių imasi lankyti šiuos bėdžius ir "kontroliuoti" kaip tas mokamas pijokėlis dirba savo darbą. Šiandien Stanislavai nuvežiau Erikos J. parūpinto maisto katėms ir šunims. Stanislava žada kaip galima greičiau susisiekti su šeimininko dukra, kad galėtų aplankyti koloniją. Jei dar kas nors gali paaukoti maisto šiems bėduliams, apsiimu nuvežti. Ačiū, jei susimylėsite.
Daina1 (2014-01-29)
Daiva, juk VIENYBĖJE- GALYBĖ!!! Kitaip ir būti negali :))
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-29)
oi kaip cia sauniai viskas rutuliojasi :-) va kaip darbai darosi suremus pecius :-)
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
2 trumpom kojytėm nerealūs. O ta mergytė ar berniukas šypsosi kaip:)
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Įkelsiu vakare į vagonėlių FB, įkelsiu į beglobį.
Daina1 (2014-01-29)
Liuksusova:))!!! Dabar lieka šuneliukais pasirūpinti .Na, gal kas nors, kas ka galite pasiūlyti?
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Ryžas - laukinukas. Tad jam PSP reiktų atlikt sugavus su įranga..
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
grįžtu aš su neblogom žiniom. Pifas paima Trijulę, Kacką, Kišeniuką ir dar bandys sugauti katytę iš garažų. Tikimės, kad Viktorija (dukra), ryt sėkmingai sugaus visą šešetuką (chebra bus alkani siekiant visus sėkmingai sugauti), iškart keliaus į Kauną su katukėm. Dėl maisto, tai ji pati su mašina ir jai galima skambinti ir turbūt gautųsi gerai susitarti. Aš tariausi dėl maisto perdavimo tiesiai iš prieglaudos, nes už save garantuoti galiu, kad būsiu prieglaudoje ir galėsiu asmeniškai perduoti, ar nuvyksiu į ją maisto perduot asmeniškai reikiamu metu nekraunant naštos ant kolegų savanorių. Todėl gal galėtumėte susisiekti su ja patys asmeniškai ir taip būtų lengviau. Kaip minėjau, aš irgi be mašinos, tai iškart sudėtingiau viskas.
Daina1 (2014-01-29)
jei kas norės perduoti maisto , Gyvenu senamiestyje, patogioje vietoje. Skambinkite, visada padėsiu. :)
Zet (2014-01-29) (foto)
aišku, kad visi supranta :) nereikia taip skausmingai reaguot :)
Lorrim (2014-01-29)
Gyvenu netoli Antavilių Nemenčinės plente. Su mašina. Kas gali padėti ieškoti to namo ? iki 17:00 dirbu. Patamsyje kaip rasti ?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-01-29) (foto)
Jeigu kas važiuosit, parašykit man žinutę 860014377, suderinsim kaip perduoti.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Ačiū, Erika. "Lesė" irgi duos maisto. Tik aš pati be mašinos :(. Bet prieglaudoj būsiu ir šiandien ir ryt vakare..
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Viena organizacija kaip ir žadėjo paimti keletą miau, bet kol nesu 100% tikra, tol nenoriu nieko sakyt. Pasuksiu dukrai.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-01-29) (foto)
Jeigu kas važiuosit, praneškit, duotume sauso šunims ir katėms. ML Facebooke įkelta. Baisu:(
Daina1 (2014-01-29)
Visi puikiai supranta kad norėjau parašyti iki PERDAVIMO. Zet, gal nesikabinėk? Ne vieta ir ne laikas.
Zet (2014-01-29) (foto)
'iki pardavimo'?
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
prie kiekvieno gyvūno foto būtent jo foto aprašymą pridėjau. Gal paprasčiau bus organizacijoms dalintis https://www.facebook.com/media/set/?set=a.717684454918083.1073741855.114534541899747 &type=3, jei jų atstovai pamatys šią naujieną. Bėda ta, kad ir vet pagalba nepamaišytų kai kuriems.
Daina1 (2014-01-29)
dar reikia išsiaiškinti kokį maistą jie valgo, ar sausiukus, ar naminį. Jei rinkti lauknešėlius, kam pakeliui, aš galiu perdavinėti surinkusi ir padėjusi savo šaltoje verandoje. Čia jei kas virtų košes, jei reikia. Sausiuką ir konservukus irgi galiu palaikyti iki pardavimo.
Daina1 (2014-01-29)
užtai ir jieškome pagalbos, o ne visiems aiškiname tai kas parašyta naujienoje.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
dar įkišiu savo trigrašį dėl nuotraukų. nežinau kaip kitiems, bet man tie koliažai kai sukišti į vieną nuotrauką visi gyvūnai nepatinka, nes neužsifiksuoja akis. Žymiai kokybiškiau ir vizualiau atrodo kai viena nuotrauka - vienas gyvūnas ir nereikia jų lipinti vienas ant kito. taip tik dar daugiau jų atrodo. Pirmoj nuotraukjoj atrodo dvi katytės (kas gąsdina) o ne viena
Zet (2014-01-29) (foto)
Daina, būtent, kad jie REALIAI yra BEGLOBIAI. Šeimininko dukra pas save jų pasiimt negali, aplankyt gali tik savaitgaliais, o priežiūra yra patikėta kažkokiam chroniui kaimynui, kuris gal pasirūpina, o gal ir ne... Nebūtų problemos - nebūtų ir pagalbos prašymo...
Aldona T. (2014-01-29) (foto)
Išaiškėjo, kad ši nelaimėlių kolonija yra Nemenčinės plento 17 km soduose, t.y. 17 km nuo Vilniaus centro.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-29)
Paziurejau mapsuose, man iki ten nuo namu 25 km i viena puse, brangus malonumas. Apsiimciau tik tuo atveju, jei butu kompensuojama uz benzina, na ir aisku bendros pajegos kitiems dalykams.
Aldona T. (2014-01-29) (foto)
Prašau detalizuoti: kas tai yra "šalia Nemenčinės"?
Daina1 (2014-01-29)
Taip, Daiva, jie nėra realiai beglobiai- dar yra šeimininko dukra, kuri tikrai leis padėti gyvūnams , neištąsant jų, nestresinant per klinikas ir prieglaudas. Ir stacionaro atkritimu, bus nemažai sutaupyta pinigėlių, kuriuos galima paskirti sterilizacijai ar maistukui.
Zet (2014-01-29) (foto)
Jūs visiškai teisi, Daiva. Kaip gi išdovanosi ar rasi globą be nuotraukų ir info platinimo. Pamaitinti, pagirdyti juos, taip pat pakūrenti namuką irgi reikia TUOJ PAT, t.y. kasdien.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-29)
Zet, tai as suprantu....bet namukas bent kolkas tai niekur nedingo....galiausiai kazkas ir be to zmogaus jis priklauso ar priklausys. Man rodos pirmos eiles uzdavinys ne juos issigrobstyti kuo greiciau, kas ganetinai utopiska, o pasirupinti jais ten vietoj, ramiai nufotografuot, sudet skelbimus ir t.t. Jei pavyktu toks planas, islostume laiko, nes yra daugybe gyvunu, kurie jau sia minute neturi stogo, ne tik kad maisto.
Zet (2014-01-29) (foto)
šeimininkas NEBEGRĮŠ... Tuo pasakyta viskas :( realiai jie visi beglobiai jau dabar. Jiems visiems reikia naujų namų.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-29)
Daina1, va lygiai ta pati norejau pasakyti....jei jau turi namus, gal nereikia ju tampyti niekur, su vieta gi amzina beda, jei kaimynai netriuksmaus, jei viskas ten bus priziureta, reikia ieskoti zmogaus priziurincio, na ir aisku butini tada galinciu visa sita projekta finasiskai (pinigais, maistu, klinikom) remti isipareigojimai. Man toli. Butu arciau, mastyciau.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
na ir klaidų darau:(((
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
taip pat reikai grazesnių kiekviono gyvio nuotraukų. Goda iš naminukų toooooooooookias gražias daro:)
Daina1 (2014-01-29)
jei atsirastų kas šefuotų šį namuką, manau galima būtų gyvūnėlius ir laikyti ten kol namai jiems atsiras. Ir po sterilizacijos taipogi- namuose ir sienos gydo, visi savi aplinkui, o ir už stacionarą brangiai mokėti nereikėtų. O sterilizuoti ar kastruoti tikrai greičiau namus rastų.Ir dar , manau, reikėtų jiems sąskaitos šiam reikalui, bei žmogui, kuris apsiimtų juos šefuoti nors kažkiek už kurą sumesti, bei maistu pasirūpinti. Kaip manote?
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29) (foto)
Butinai reikia kuo skubiau rasti globa siems tuoj liksiantiems naslaiciais gyvuneliams :(( Seimininkas sunkiai serga, bet nepaisant ypac sunkios bukles nuolat pergyvena del paliktu gyvuneliu, tad cia jo paskutinis noras ir rupestis jiems padeti. As pabandysiu paklausti, ar priimtu vet. gydykla nuo manes viena katyte, nors nesu dar grazinusi savo visu skolu :(
Daina1 (2014-01-29)
tai kad ir tie kiemsargiukai tokie juokingai simpatiški. :) Sterilizacijų tai jiems labai reikia, gal kokia organizacija apsiimtų šefuoti dėl sterilizacijų? Juk ne eilinis ai, oi, o labai rimta bėda ir žmogui ramiau bus.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Aš galiu prisidėti prie sterilizacijos kurios nors katukės. Arba dviejų, jei kainuotų po 60 Lt. Plius info sklaida. Tik tiek. Per pietus dar sumesiu i Lesės facebooką.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
dažniausiai taip ir būna.:(((( šiems bėdžiams žiaaaaaaaauriai reikia pagalbos. Tie šunies pusiau taksai pusiau spanieliai tikrai ras namus. Blogiau su nelebai išvaizdžiais, bet vistiek.......juos reikia gelbėt........
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Galima sakyti, kad pasirūpinimas gyvūnėliais, yra paskutinis šio žmogaus prašymas.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Deja, bet šeimininkas iš ligos neišsivaduos :(. Jam labai labai blogai, bet jo dukra prašė neviešinti diagnozės..
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Delfi nusiųsta su tomis foto, kurios čia įdėtos.
Daina1 (2014-01-29)
MERGAITĖS!!!! KAS link NEMENČINĖS gyvena ir yra ratuotas? BĖDA!!! Gal galite kas nors pašefuoti gyvūnėlius, kol jiems pagalba atsiras ar šeimininkas iš ligos išsivaduos. Juos pamaitinti reikia , palakinti. PADĖKITE kas nors!!!!
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
dar tikrai kas šefuojate šią naujieną nusiųskite su gražiomis foto į delfį. Tikrai veikai. pamato žymiai daugiau žmonių.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-29)
Šalia Nemenčinės.
Daina1 (2014-01-29)
o kurioje maždaug vietoje tie sodai? Gal kas iš mūsiškių netoli gyvena, gal galėtų pašefuoti?
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
bent jau sterilizuot likusias reikia. gal kas gali nors po vieną priglaust. Tikrai priglausčiau nors vieną,tačiau san. tarnyba kiekvieną dieną gali pateikti staigmeną;(((((((( kurios nelauki. du trumpakojai šunies labai gražūs, kyšeniukas tikra princecė. greit pasidovanotų tik nuotraukytės jos gražesnės reiktų
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-01-29)
vargas..........


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 122

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.25 Kraikdėžė
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)

Komentarai

Villi (20:29) >>
nebėra Grafuko, sunkiai apsirgo, teko paleisti...
Nedtoto (10:31) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Maotas (21:52) >>
gaila kaciuko toks grazus ir pukuotas. as manau kad reikia kuo labiau skleisti informacija apie...
Caroeterk12 (9:13) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...