LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Pasilikau sau

Aprašymas:

Kiek laiko jums yra tekę jausti baimę- minutę, valandą, dieną? Ar teko jausti pavojų, kai žinojot, kad dabar būsite užpjudytas šunimi, arba jus paspirs purvynan, paleis akmeniu ir nueis? Ar žinot, ar numanot kaip daužosi tada širdis, kaip kūnas stingsta šalčiu, net ir karštą naktį. O Zuikelis žino. Prieš dvejus metus atėjo į šį pasaulį atvira, tyra siela ir geros, atlaidžios širdies. Bet jo niekas nelaukė ir nemylėjo išskyrus mamytę- katę. Geraširdiškumas blogas dalykas, kai reikia kovoti kas minutę- dėl kąsnio, dėl sauso lopinėlio pritupti, dėl lentgalio, po kuriuo galima pamiegoti. Taip augo Zuikelis, skriaudžiamas gentainių, o ir iš žmonių sulaukdamas ne paglostymo, bet spyrių, ne kąsnelio, bet akmens. Dabar Zuikelis mokosi pamiršti skausmą ir žiaurumą. Jis saugiai leidžia globėjos namuose ir puikiai žino, kaip gera jausti kailiuku švelnų rankų prisilietimą, kaip gera prisiglausti prie žmogaus kojų ir pajusti ne spyrį, o šilumą- tokį naują, tokį niekada nejaustą potyrį. Kartais net norisi letenėle ir nosele bakstelėti ir patikrinti ar tai ne sapnas, ar tikrai taip gali būti šiame pasaulyje. Tikiu, kad yra žmogus, kuriam Zuikelis taps pačiu geriausiu draugu, šeimos nariu ir Zuikelis laukia, labai laukia. Jis jau žino, kad net neįtikėčiausios svajos išsipildo ir jis sulauks SAVO GYVENIMO ŽMOGAUS.

Bruožai: bailus, lėtas, žaismingas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose
Gyvūno vardas: Pikutis (Pikis)
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: pilka, balta
Vietovė: Lietuva, Kauno m., Kaunas
Skelbimą įdėjo: Mune58

Skelbimo numeris: 26968
Sukurta: 2010-11-19 | atnaujinta: 2011-06-12 | išimta: 2011-06-11
Peržiūrėjimų skaičius: 30878
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Mune58 (2017-10-05) (foto)
mano Pikušiukas sveria tik 6 kg:D
Mune58 (2017-07-06) (foto)
kaip perkūnas iš giedro dangaus, nuo sekmadienio popietės susirgo mano brangenybė. Išgyvenu sunkų košmarą. Negalavimai prasidėjo nuo viduriavimo. Pirmadienį lėkėm pas daktarus. Temperatūra buvo 39.4, pripompavo vaistų, sudavė tabletę nuo viduriavimo. Lyg ir pagerėjo, antradienį vėl pakartotinai vežiau injekcijoms. Jau atrodė, kad viskas gerai, naktį išgirdau, kaip po lova pasislėpęs žiaukčioja, pasituštino tiršta koše, bet nesuformuotai. Lėkėm pas veterinarą ir trečiadienį. Dabar visą dieną išvis maisto neliečia, tik gėrė vandenuką. Ir vėl pavėmė, bet šį kartą geltonai. Nežinau, ar jį stresas paveikė, kai šitokia naujų gyvūnų kaita namuose, ar jam kokia bacila prikibo. Bijau net pagalvoti, kas bus, jeigu bus...
Cherry (2011-06-12)
Koks žvilgsnis išmintingas - gyvenimas jau susitvarkė, netikėtumų nebus, namai yra...Smagu tokias istorijas skaityti, ypač mane linksmina laikina globa.
Vyta (2011-06-12) (foto)
Mune58 jau cia ne Zuikelis , o visas Kiskis :))
Mune58 (2011-06-12) (foto)
Sveiki, kam rūpi mano išdykėlio likimas. Pakeičiau 1 foto, kad galima būtų palyginti, kaip jis pasitaisęs: jau tapo tikru pūstažandžiu, sveriančiu 6 kg. Kadangi per pusmetį neradome mums tinkančio šeimininko (o be to niekur ir neskubame), nusprendžiau džiaugtis pati juo. Jeigu kada nors nuspręsiu dovanoti, tai nebent gerai pažįstamam žmogui, kuris būtų nuolaidus, suprantantis jį. Truputį pakeičiau vardą, jis puikiai pašaukiant reaguoja. Mėgsta dūkti su įvairiais kamuoliukais (teniso, kinderiais), įsisiautėjęs laksto po visą butą. Gaudydamas musę ant palangės, suplėšė užuolaidą. Labai ščyrai kapstosi kraiko dėžėj, iššiupeluoja ant grindų vos ne pusę kraiko. Gerai nors tiek, kad ne dažnai ja naudojasi: vieną kartą paroj arba dar rečiau. Labai ilgai vargom, pakol susireguliavo žarnynas, bet dabar jau porą mėnesių liuks. Valgo Kippy konservus, šviežią jautieną arba kalakutieną, arba žuvį ir sausiaką Hillsą. Po to maivosi antlovos, savo pilvūzą išvertęs. Mėgsta šukuotis. Pakol šukuoju, jis vaikšto ratais aplinkui, murksėdamas ir virpindamas uodegėlę. Prisipratinau nakčiai pasikišti po kaldra, kad nelakstytų su žaislais ir leistų miegoti, tai dabar pats vakare vaikšto iš paskos miauksėdamas ir kviesdamas eit miegoti. O atsigulęs ant krūtinės pats prausiasi, tuo pačiu ir man nuprausia žandus, ausis, kaklą. Tapo tikru meiliu murkyla, nerodantis agresijos, neskleidžiantis savo aštrių nagučių. Bet baimės jausmas dar pasilikęs. Įėjus kitam žmogui, bėga slėptis. Nagučius galanda ne į draskyklę, bet į prie durų esantį kilimėlį, baldai jam neįdomūs. Vienu žodžiu: atitikom kirvis kotą. Jam gera su manim, o aš džiaugiuosi juo.
Vyta (2011-06-11) (foto)
Zuikiuk Pilkiuk nuskilo tau :)
Colomba (Lesė) (2011-06-11)
Zuikeliui pasisekė :)
IlonaKolit (2011-06-11)
Zuikeli, Zuikeli :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-01-22)
Tikrai nera. Tik pastebejau, kad to, kuris buna sufasuotas i "desras", spalva siek tiek grazesne (nors gal ten kazko prideda del spalvos). Bet ir viena, ir kita valgo su malonumu. O kai globojau kalyte, pabandziau nupirkti sunisko farso, tai jame nuolauzos tikrai matesi. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai ji pirkau.
IlonaKolit (2011-01-22)
EDDA, taip, taip jis tarp 3- 4 litų kainuoja ir parsiduoda mėsos skyriuose, žmonėms skirtas produktas. O nepastebėjote kauliukų nuolaužų ar pan., nes baisiai bijau, kad neužstrigtų gerklytėje?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-01-22)
Ilona, as savo laukinukams perku ta pigu farsa (bet ne ta, kur sunims skirtas, o zmonems) ir maisau su konservais. Lapnoja, kad grazu paziureti. Atsildau visa dideli gabala, suskirstau mazesnemis porcijomis ir atgal i saldikli.
IlonaKolit (2011-01-22)
MUNE, o jus pabandykite pasukčiauti su maistuku ir apgauti Zuikelį, kaip aš dabar darau su Aja. Į vištų odeles įmaišau truputį šlapiuko, kerta skaniausiai. Žinoma, jūsų Zuikeliui tokio riebaus dalyko, kaip odelės nereikia. Tad gal galima šlapiuką maišyti su košėmis, ar ta pačia file, o gal ir kokio pigaus faršo sumaišyto su šlapiukais valgytų. Man vis akis užkliūna už vištienos (ar kalakutienos) faršo, tik nežinau ar valgytų, o pakuotės po kilogramą susvertos (3-4Lt), be to kalba kad jame gali būti kauliukų nuolaužėlių...
Mune58 (2011-01-22) (foto)
Ilona, mano zuikelis ir liks dar ilgai zuikeliu. Manęs jis jau nebijo, dukra jį iš lėto prisėlindama pasigauna, paglosto (nori jis to, ar ne). Bet jis bijo kitų garsų (pvz.įjungto virdulio ar net sofos suskleidimo). Šiandien ryte snigo, jis tupėjo ant palangės ir stebėjo vaizdus. Po to kad pradėjo skleisti įdomius garsus, kažkokius ke, ke, ke... Pasižiūriu, ogi balandis, tupėjęs ant medžio, nuskrido tolyn. Matyt, prisimena kieme matytus vaizdelius. kai gavau velnių nuo Wilmos už pigius konservus, tai kelias dienas ieškojau aplinkiniuose prekybos centruose tų Kippy ir Leonardo. Radau tik vienintelėje Rimi (prekybos centre Savas). Kippy 400g kainuoja 3,79 Lt. Pripirkau įvairaus skonio, kol kas valgo su apetitu. O šiaip labaaaai nori žalios mėsos, tad vos ne kas antrą dieną gauna kalakutienos file. Bet pasiūlytas Leonardo ne mano kišenei (kaina tokios pačios pakuotės 6,50 Lt).
IlonaKolit (2011-01-22)
MUNE, labai smalsu sužinoti apie Zuikelio pasiekimus drąsos srityje :)
IlonaKolit (2011-01-18)
MUNE, kaip Zuikelis gyvena?
Mune58 (2011-01-14) (foto)
Ilonakolit, jau pradedu galvoti, kad jo charakteris nepasikeis daugiau, negu dabar yra.:( Kiekvieną dieną pradedame "draugystę" iš naujo. Kai nori konservų, tai glaustosi, o kai sotus, tai su dukra maldaujame, kad ateitų. Žiūriu televizorių, paimu ant rankų (socializuoju), tuomet jis murkia, pakol užmiega. Nakčiai irgi atsitempiu į lovą - ilgokai pamiegame kartu (net naktį atsibudus jo ieškau pataluose), bet ryte randu snaudžiantį ant palangės. Mano dukra šaunuolė, kad jo nebijo. Nors ir pašnypščia ant jos (gerai, kad nedrąsko), ji vistiek primygtinai prašo, kad pagaučiau ir jai perduočiau. Nežinau, kas dedasi jo širdelėj, kai ji paima ant rankų, nes tupi susigūžęs į kamuoliuką, kažkiek pabūna, po to tik nusiramina, pamurkia jai. Jo didžiausias džiaugsmas tikriausiai, kai pasilieka vienas namuose, tada parėjus randu "sutvarkytus" namus, pradedant nuo jo žaisliukų. Užvakar kažkodėl išsigando savo konservų indelio, aš ėjau link jo su konservais, o jis bėgo tolyn. Čia panašiai, kaip Auksinukas buvo išsigandęs kraiko dėžutės.
IlonaKolit (2011-01-14)
MUNE, kaip drąsiausias iš visų Zuikelis gyvena?
IlonaKolit (2011-01-08)
MUNE, štai- turite nepamainomą guodėją ir atjautėją. Zuikelis sugebės atitraukti jūsų mintis į save. Jo nuoširdus noras draugauti nejučiom iššauks šypseną jūsų veide.
Mune58 (2011-01-08) (foto)
Pilkutis okupavo išvykusio Tigriuko vietą. Įsitaisė mano lovoje. Priguliau pavakary žiūrėt televizorių, tai užsiropštė net ant krūtinės. Dukra atsargiai priėjo prie jo, paglostė.Nepajutau, kaip nuo jo murkimų užsnūdau. Dabar jau liko šis vienintelis mano džiaugsmas, mano mažas bėdulis. Dabar visas dėmesys ir meilė bus skirta tik jam. Tikiu, kad nuo šiandien jo bendravimas su mumis bus ne toks baikštus, kadangi būsim matomos pastoviai. O jis labai laukė tos akimirkos, nes jau kelias paskutines dienas girdėjosi už durų jo miauksėjimas. Reiškia, jis norėjo bendravimo. Pabodo jam vienam būti uždarytam virtuvėje.
Mune58 (2011-01-05) (foto)
Astulka1, kad daugiau negraudinti, pakeisiu. Kai jį globojau kiemo sąlygomis, pati ne kartą verkiau. Vasarą mano akivaizdoje vos netapo kažkokio medžioklinio (nežinau net veislės, tokie ploni, net išsilenkę, trumpo plauko, ilgomis kojomis) šuns auka. Dabar matau akyse, kai šuo vijosi, o mano žiopliukas bėgo slėptis ne po mašina, o tiesiai link manęs, bandydamas įsmukti pro angą į rūsį. Tai buvo žaibiškas veiksmas, aš turėjau tiksliai, sekundžių tikslumu apskaičiuoti, kaip juos išskirti, neišgąsdinant pačiai savo mylimuko. Kai Pilkutis prabėgo mane, o šuniui iki manęs liko maždaug 2 m, staigiai treptelėjau koja, riktelėdama "Fu". Šuo apsisuko ir nubėgo pas šeimininką, kuriam buvo tas pats. Jis stovėjo ir laukė savo augintinio. O dabar Pilkučiui bailiukui labai gerai pas mane, nors kiekvieną kartą bandydamas artintis ir glaustytis virpina iškeltą uodegėlę, bet paimu ant rankų ir jis nurimsta. Tuoj pat įjungia savo motoriuką ir minko letenėlėmis:) Bet kdada jis pradės pasitikėti visais žmonėmis, man dar didelis klaustukas:(
Astulka1 (2011-01-05)
jatus.... nu jus ir paraset kaciuko "pristatyma", net apsiverkiau.....
Mune58 (2010-12-28) (foto)
mano zuikelio Pilkučio sveikata pagerėjo. Žarnynas jau susitvarkė nuo fermentų, įbarstomų į skanius konservus. Jis jau mane pradėjo šokdinti, nes vis palepindavau su maisteliu, tai dabar nori vis skanesnių ir skanesnių konservų. Prie manęs glaustosi, bet ant dukros šnypščia. Bijau, kad jis gali būti "ištikimas" tik man. Vienas uždarytas virtuvėje neliūdi, girdžiu, kaip varinėja žaisliukus. Tarp kitko, gi ateinantys metai bus jo - zuikio metai. Gal gi taps visišku meilūnu, laimingu, nors jis dabar visiškai dėl nieko nepergyvena. Skaniai pavalgęs, pažaidęs, šiltai drybso bambą išvertęs:)
IlonaKolit (2010-12-28)
MUNE, Kaip dienas leidžia Zuikelis?
Colomba (Lesė) (2010-12-22)
Vadinasi EM Probiotikas. Buteliukas, etiketė žalios spalvos, ryt galiu nufotografuoti ir įdėti nuotrauką :) Aš duodavau arba sumaišius su konservu arba į švirkštą 2ml su 2ml vandeniu ir į burną, nes man paprasčiau taip :D Nepatenkinti maniškiai būna, kai gauna, bet padėjo šitie bent jau Semui :) Nelei gal irgi efektas jau darosi, nes pilvukas dar didokas, bet minkštesnis, neatrodo, kad jai skaudėtų kaip anksčiau. Šiaip buteliukas kainuoja 35lt, bet aš pas veterinarę tiesiog maždaug 20ml švirkštan pritraukti prašydavau :D
Mune58 (2010-12-22) (foto)
Colomba, jo nosytė juoda, o pats pilkai-baltas. Reiškia, jis trispalvis:-) Pasakykite prašau, kokius skystus fermentus naudojate Nelei. Man veterinarijos klinikoje pasiūlė kažkokius pilkus miltelius, kaip aš sakau Purvas). Jie netirpstantys. Aš bandžiau vietoj gryno vandens duoti šitų miltelių vandenyje, tai košė nusėdo ant dugno. Jis vandenį išlaka, o košė dugne pasilieka. Todėl nusprendžiau apibarstyti konservus, nes ypatingai mėgsta laižyti drebučius, kuriuose kaip tik visi šite prieskoniai.
Colomba (Lesė) (2010-12-22)
Ilona, nesikankinu, nedidelės bėdelės, išsispręs Nelės pilvukas :) Pilkutis-Zuikutis nevalgytų skystų fermentų su konservu? Nes dabar Nelė pas mus pakankamai kantriai geria, kai girdau :) Koks jis man gražus :) Iš vis, man mišrūniukai Patys Pačiausi :) O Pilkučio nosytė iš vis unikali labai :)
Mune58 (2010-12-22) (foto)
aišku, kad taip. Kieminukus tik pamaitiname, bet nematome jų visų sveikatos sutrikimų. Be to, neiašku, kada ir ko jie papildomai dar užkramto prie konteinerių:(
IlonaKolit (2010-12-22)
Tikriausiai didžioji dalis lauke gyvenusių gyvūnėlių turi žarnyno (pilvo) problemų. Kaip Colomba kankinasi su mano Nelės (ex- Nelegaliuko) pilvuku...
Mune58 (2010-12-22) (foto)
jam šiuo metu pačios geriausios gyvenimo sąlygos. Gyvena virtuvėje šiltai, vienas karaliauja. Turi daug žaislų, mane mato dažniau (pas globėją eidavau 3 kartus per dieną). Ant dukros šnypščia, nepripažįsta dar. Žarnyno veikla pilnumoje neatsistatė. Duodu konservus su prieskoniais (fermentais). Su tokiais tempais (vietoj to, kad į dieną reiktų suduoti 1 arbat.šaukštelį fermentų, aš tik galiu paskaninti konservus, kitaip nevalgys), dar ilgai gydysimės.
IlonaKolit (2010-12-22)
O kaip drąsiausias iš baikščiausių Zuikelis laikosi?
Dinka (2010-12-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Mune58 (2010-12-10) (foto)
oj, kaip sunku gydyti tą "laukinį pasaulį":((( Vakar sugadinau visą tabletę, dėdama į įvairius gardumynus. Deja, buvau "išdurta" savo katulio. Suvalgė gal 1/5 pusinės tabletytės. Bet užteko ir tiek, kad šiandien jau viduriukai kietesni. Šiandien ryte su globėja bandėme sušerti pusę tabletės, bandėme įdėti, kad prarytų, tai aš likau sveika, o ji "sudorotom" rankom išėjo į darbą. Viliuosi, kad ne iš karto pusę tabletę dienoj pasiseks suduoti, bet per 3 kartus, dedant į vištieną po mažytę kruopelytę, nes kitaip labai jau jaučia skonį ir viską išspjauna. Sėdžiu ir svajoju, kodėl tie vaistų gamintojai negalėtų pagaminti skanesnių vaistų su kokiais nors "skaniais priedais", kaip gaminami "skanūs" vaistai mažiems vaikams? Kaip būtų gera gydyti:)
Moira (2010-12-09)
Nemanau, kad gyvūnams duotini žmonių vaistai, net tokie nekalti, kaip virškinimo fermentai ir probiotikai. Kaco, šunio virškinimo terpė labai skiriasi nuo žmogaus. Katinams, sutrikus virškinimui (jei tai ne coronos bei kitų vidaus ligų iššauktas viduriavimas, gydoma antibiotikais ir kt katininiais vaistais) gydomas ProKolin'u bei fermentais, kurių galima nusipirkti vetvaistinėse. Taip pat yra ir kt pastų, kurių pavadinimo, sory, nepamenu.
Birute-j (2010-12-09) (foto)
Duokite vaistų iš žmonių vaistinės. IMODIUM
IlonaKolit (2010-12-09)
Sveikit ir stiprėkit :)
Mune58 (2010-12-09) (foto)
Buvau šiandien pas savo veterinarą dėl Pikučio žarnyno. Jis vistiek dar "Tortus" daro skystus. Sakė, jog Svecta katinėliams netinka. Gavom dovano vaistų (tabletėmis) ir kažkokio spec.sauso maisto. Gydysimės ir toliau. Vargšiukas mano, koks jis atėjo pas mane nestipruolis. Bet mes vistiek nepasiduosim. Privalom nugalėti visus negalavimus:)))
Mune58 (2010-12-03) (foto)
tas mano zuikelis drąsus tik pas mane. O ant draugės, pas kurią laikinai gyvena, šnypščia ir bėga nuo jos. Jam dar žarnynas pilnai nesusitvarkęs, gal nuo streso, jau nebežinau. Duodu Smectos, įvyniojus į vištienos file arba skystos ryžių košės su konservais. Rūpestėlis tas mano.
IlonaKolit (2010-12-01)
Valio Zuikeliui- šaunausiam iš visų zuikelių! Labai džiaugiuosi ir dėl jo, ir dėl jūsų. Kad tik pavyktų kuo greičiau rasti namus jam ar kitiems jūsų švelnumėliams.
Mune58 (2010-12-01) (foto)
zuikelis pasidarė tikras mušeika. Kai įdedu maisto į indelį, o po to, kai viską sušveičia, noriu dar įdėti, tai gaunu per nagus. Gerai, kad muša neišskleidęs nagučių. Einant, gaudo už kojų, kviesdamas žaisti. Jau drąsiai imu ant rankų, o jis murkia, minko letenėlėmis, pasnaudžia. Tikras meilūnas darosi. Niekada negalvojau, kad 2 metų laukinuką dar galima prisijaukinti. Su savo mama-kate taip ir nesutaria:( Labai juo džiaugiuosi ir noriu kuo greičiau parsinešti namo.
IlonaKolit (2010-12-01)
Kaip drąsiausias namų Zuikelis gyvena?
Mune58 (2010-11-28) (foto)
jo, Ilona, šiandien abu gavo bart:( Pastoviam laisvam gyvenimui jie nepasiruošę. Kai paliekami vieni namuose, tai atskirti viens nuo kito kambariuose su savo kraiko dėžutėmis, maistu, žaislais.
IlonaKolit (2010-11-28)
Taip liūdina... Gal su laiku ji apsiprastų ir bent jau toleruotų. Manau, kad ir draugei sunku, kai namuose taip viskas klostosi :(
Mune58 (2010-11-28) (foto)
katė-mama jo nepripažįsta, nepuola, bet šnypščia, atsitūpus kur nors aukščiau, o jis sėdi ,pakėlęs galvytę stebi ją ir visai dėl to nepergyvena. Kuo puikiausiai varinėja žaisliukus ir vienas be mamos. Nors tarp jų karo nėra, bet manau, kad jie niekada nesusidraugaus.
IlonaKolit (2010-11-28)
O kaip santykiai su mama, ar yra kokių pokyčių?
Mune58 (2010-11-28) (foto)
Tikra tiesa, jis dar vieno išbandymo (šaltos žiemos) būtų tikrai neatlaikęs, nes buvo išvytas iš 2 kiemų tūsių, praktiškai neturėjo kur prisiglausti. O dar nuo vasaros gripuojantis lakstė. Dabar pas globėją laksto, žaidžia kaip pasiutęs. Valgo kada nori. Jeigu jam netinka jo maistas, nueina į mamkos virtuvėlę prasisukti. Padūkėlis kaip turi būt:-)
IlonaKolit (2010-11-28)
Įsivaizduoju, MUNE, su kokiu palengvėjimu stebite termometro stulpelį, žinodama, kad Zuikelis jau saugus ir šiltai leidžia laiką :)
Mune58 (2010-11-28) (foto)
mano drąsiausias baigštuoliukas jau antra diena maloniai praleidžia laisvalaikį gulėdamas man ant kelių. Visai jam patinka. Paglostau nugarytę, pakasau kakliuką, po barzdele, o jis guli murksėdamas ir minko letenėles, kartas nuo karto pakeldamas savo žalsvas akutes į viršų (stebi, kas jį glosto). Kol kas dar negaliu pasakyti, ar jis pasitikės tik vienu žmogumi, ar jis bus toks "rankinukas" su visais. Bet pažanga padaryta tikrai nemaža. Labai juo džiaugiuosi ir labai labai myliu:)))
IlonaKolit (2010-11-23)
Drąsiausias iš visų baikštuoliukų Zuikelis greitai taps lepūnėliu :)
Mune58 (2010-11-23) (foto)
jis jau ne bailelis - nebėga į krūmus, nesislapsto, bet labai jau atsargus. Kai prieinu prie jo ištiesus ranką, jis pirmiausiai pauosto rankos pirštus, tik tada ateina pasiglaustyti. Norėčiau su juo būti ištisą parą kartu, bet kol kas dar pas mane nėra vietos, kadangi Tigris (jo kiemo priešas Nr.1) gyvena. Vis galvoju "o jeigu jis mane pamirš?". Bet įėjus į kambarį matau, kaip manęs pasiilgsta mylimukas. Sveikatytė gerėja. Kaip tik ryte, kai nuėjau aplankyti, pateikė man siurprizą - jau gražiai suformuotą "iškeptą tortą". Dabar vėl lėksiu su tikrai vyriškais pietumi pas jį - vištienos file ir ryžių kruopomis viduje. Nors ir sotus, bet šito skanėsto tikrai neatsisakys.
IlonaKolit (2010-11-23)
MUNE, kaip Zuikelis- bailelis gyvena šią niūrią dieną?
Mune58 (2010-11-23) (foto)
būtinai pabučiuosiu, nes jis jau leidžiasi bučiuojamas į protingą galvytę. Kai pasilenkiu prie jo, jis pakelia į viršų galvelę ir žiūri savo smaragdinėm akytėm galvodamas "ar čia tikrai tu?"
IlonaKolit (2010-11-23)
Oi, kokia bjauri klaida :( ne "kovą", o "lovą" turi būti.
IlonaKolit (2010-11-23)
Ir nuosavą kovą jau turi- guoliuką. Pirmą kartą gyvenime :):):) O aš juo tikiu ir nė kiek neabejoju. Jam prireiks šiek tiek laiko, nes gerumas jam dar tokia netikėta keistenybė :):):) Paglostykit Zuikelį ir nuo manęs :):):)
Mune58 (2010-11-23) (foto)
Ilona, aš labai noriu, kad jis patikėtų ir kitais žmonėmis, pradedant globėja. O ji bailiūkštį gali paglostyti tik tada, kai aš jį glostau. Bet kai būna vieni, tai jis skersas per kelis sprindžius prasmunka pro ištiestą ranką. Dabar kol kas pripažįsta mane ir savo mamą-katę labai gražiai kalbina. Šiandien pirma diena, kai pradėjo miegoti guolyje-būdelėje. Gal jau ant palangės per vėsu gulinėti:(
IlonaKolit (2010-11-23)
Labai džiugu tai skaityti. Ir ramu pasidaro, kad dar viena baikšti, skaudinta širdelė atsitiesia ir mokosi džiaugtis gyvenimu. Valio, Zuikeli- baileli.
Mune58 (2010-11-23) (foto)
Noriu pasidžiaugti, kad mano Pilkutis sveiksta ir be daktarų. Tik nežinau, kas padėjo. Vakar vakare iškrapščiau iš konservų "skanukus-Cestal" ir padariau sumuštinius su jautienos kumpiu. Suvalgė gal pusę tabletės. Po to pajuto sumuštinio skonį, tai vakarienė baigėsi. Šiandien per pietus gavo vištienos file su virtais ryžiais sumuštinių. Viską sušveitė. Bet nuo vakar vakaro iki šios dienos vakaro (visą parą) nekakino visiškai. Šaunuolis:) Jau kelis kartus išbandė draskyklę. Pirmą kartą aš parodžiau, krebždėdama su pirštu ir judindama žaisliuką. Dabar jau jo raginti nereikia. Vienu žodžiu, mano protinguolis renka tik pliusiukus:)))
IlonaKolit (2010-11-21)
Tiksliai :D O man, bedarbei, visos dienos- šventos :D
Mune58 (2010-11-21) (foto)
taigi šiandien sekmadienis, vetai gal šv.mišiose:-) Eisiu rytoj.
IlonaKolit (2010-11-21)
MUNE, gal buvote konsultacijos pas veterinarus?
Mune58 (2010-11-21) (foto)
Acme, čia 3 foto mama ir sūnelis. Deja, jie dar negražiai miega:( Mama ant jo pašnypščia, tik jis gerietis beveik šliauždamas slenka link jos, skleisdamas įdomius mrrr ir kviesdamas draugauti. Nuo 2009 m. vasaros mama buvo ričiupta iš kiemo, sterilizuota ir turi namus, o jis bailiukas iki šiol augo laukinukų gyvenimą:(
Acme (2010-11-21) (foto)
Kaip gražiai katukai miega trečioje nuotraukytėje.Fainuoliai kokie.
Acme (2010-11-21) (foto)
Aš savo kačiukams cestalį sutryniau į miltukus ir sumaišiau su virtomis vištų kepenėlėmis.Jie labai jas mėgsta.Tai suėdė viską be problemų.
Mune58 (2010-11-21) (foto)
maniškiai ir Tigris, ir trispalviukė su konservais suvalgė Cestal be problemų. Bet gyvendami lauke, jie nebuvo peršerti, gaudavo valgyti tik ryte ir vakare. Ogi dabar namuose jau dupcės prikimštos. Atrodo, kad valgo nedaug, bet jie su pertraukomis kramsnoja ir kramsnoja. Bent jau sauso maistelio ir vandens pas juos yra pastoviai. Pasistengsiu susikoncentruoti ir rytoj darysiu naujus gydymo eksperimentus.
Wilma (2010-11-21) (foto)
Mune, nežinau ar tai teisybė, bet skaičiau, kad būtent Drontal tabletės yra nekarčios. Dar yra tokios kur tinka ir šunims ir katėms. Tai šitas susmulkintas su konservais mano sodo katės be problemų suėdė. Gal ir šios nekarčios. O su Cestaliu nieko nebus, jeigu smulkinsite.
Vikikute (2010-11-21)
Arba galit koki pazistama, mokanti katems tabletes suduot i namus pasikviest, kad jis kyciu pagautu, uzlauztu ir tablete suduotu... Tik jums reiktu kus pasislepus but, kad nesusietu to zmogaus su jumis...
Mune58 (2010-11-21) (foto)
Ilonakolit, rytoj eisiu pas savo vetą be jo konsultacijai. Arba jis pasiūlys atnešti, arba pasirs gydymą, dar nežinau. Dėl kojytės lygtai bėdos jau "pazadi". Kai vaikšto, nešlubuoja, bet kai bėga, tuomet dar matosi šlubčiojimas.
Vikikute (2010-11-21)
Mune, jei desit i mesa, visvien patarciau pries ten dedant istepti sviestu ar kazkuo tokiu... Blogai tik tai, kad jis jei ir apsigaus, greiciausiai ta mesa (nebent butu lb mazas gabaliukas), bandys kramtyt - jei krimstels tabletes apsiputos ir viska isspjaus
IlonaKolit (2010-11-21)
MUNE, o jeigu jį nunešti į veterinarinę? Sugirdytų tabletę, dar kojytę apžiūrėtų, dėl viduriavimo patartų, kaip manote?
Mune58 (2010-11-21) (foto)
tame, Vikikute, ir problema, kad aš bijau prarasti jo pasitikėjimą ir per prievartą jį pasigavus, gydyti. Rytoj eisiu pas vetą vėl pirkti tabletę ir pabandysiu sugundyti įdėjus į mėsytę. Gal mėsos kvapas pramuš tą bjaurasties skonį.
IlonaKolit (2010-11-21)
Prieš kelias dienas saviškiui girdėm tabletę nuo kirminų. Apdrąskė visus dalyvavusius procese, parazitas. Vienas laikėm stipriai užspaudęs, kaip kūdikį rankose, kitas pražiodėm ir iš keleto kartų įgrūdom (vis išspjaudavo), tada su švirkštu truputį vandens įšvirkščiau, kad tikrai nurytų.
Vikikute (2010-11-21)
Cestalis tikrai labai slykstus... Is patirties paprasciausia ji aptepti storu sluoksniu ko nors tokio kaip sviestas ar vitaminu pasta ir sugrust staigiai i gerkle(jei baisu del ranku, galima su pincetu arba tiesiog pradaryt burna, mestelt kuo giliau o tada su saukstu pastumt dar)- kadangi bus isteptas kazkuo skaniu, neturetu buti iprastos klaikios reakcijos i cestalio skoni, jei pavyks staigiai, nekramtyta visa tablete nugrust is burnos gilyn... Nors su laukinukais, aisku, gali but sunku (turint omeny, kad tai gali kazkiek priversti kyciu jusu po to prisibijoti)... Bet teko ir laukinems katems man sitaip sumaitinti tablete...
Mune58 (2010-11-21) (foto)
Wilma, jis 11.11 d. kastruotas. Šiandien kaip tik praėjo 10 dienų ir atėjo laikas nukirminti. Susmulkinau Cestal tabletę į mažesnius gabaliukus (smirdalas baisus) ir įspaudžiau į konservų gabaliukus, mano zuikis davė suprasti, kad valgyčiau pati ir nutipeno prie sauso maisto. Pakol jis būdavo narve, aš žinojau, kad tikrai nori valgyti ir pirmiausiai gaudavo konservų su vaistais. Dabar, kai jau laksto laisvai, jam maisto pasirinkimas, jeigu netinka šis, jis nubėga į savo mamašos virtuvėlę.
IlonaKolit (2010-11-21)
Zuikelis- bailelis mėgsta snausti lovoje :) Jis visai ne laukinukas, o pats tikriausias namų katulis :) MUNE, mano katinui viduriai palaisvėdavo nuo kažkurių konservukų, bet tikrai neprisimenu nuo kokių, nes seniai tai buvo.
Wilma (2010-11-21) (foto)
Mune, jeigu katukas mėgsta mėsytę, tai galite išvirti ryžių ir sumaišyti su virta vištiena.Tik vištiena labai susmulkinkite, nes jie gudružiai ją išsirenka:) Gal turite namie jogurto, linex ar kažkokių panašių vaistų.Irgi galima užbarstyti.O katukas nuo kirminų gavęs?
Mune58 (2010-11-21) (foto)
ačiū, Colomba, pabandysiu. Jeigu nelaks vandenuko, tai į jį įdėsiu pertrintos vištienos file. Dėl mėsos jis net alpsta, kiša savo juodą nosiuką, kraipydamas ūsus, vos tik pradedi malti mėsą. Bandžiau duoti laižyti biojogurtą, bet nelaižo. Gyvendamas lauke jis negaudavo pieniškų produktų, matyt dėl to, kad neįpratęs, todėl jo nedomina. Tik ištryniau nosytę, tai nusilaižė, po to paspruko, bandant pakartoti.
Colomba (Lesė) (2010-11-21)
Mune58, vienas iš maniškių, kai viduriavo, tai lakė vandenį kur ryžiai virė. Gal padėtų?
Mune58 (2010-11-21) (foto)
štai kaip mes puikiai jaučiamės namuose:) Ar gali būti didesnė laimė už šiltą, minkštą lovą? Visai ramiai Pilkutis jaučiasi būdamas namuose, šalia savo mamos (nors ji dar nelabai jį pripažįsta). Šiandien ilgokai reikėjo pavargti,, pakol priprašiau ateiti pasiglaustyti. Jis laksto, žaidžia, valgo, snaudžia lovoje. O kad pamurkti atietų pas mane, turėjau prisivilioti skaniais konservais. Nerimauju, kad dar jo žarnynas netvarkos (skystai tuštinasi). Daviau su konservais Smectos, bet dabar jau žino skonį, tai net konservų atsisako, labiau triauškia sausą maistą. Gal kas nors turite patarimų, kuo galima būtų pagydyti jo žarnyną. Galvoju, gal į konservų gabalėlius įspausti po virtą ryžių grūdelį?
IlonaKolit (2010-11-20)
Mažasis geruolis. Jau sužinojo, kas yra šiltų namų aplinka ir jam tai labai patinka :) Kad tik kuo greičiau atsirastų jam tikri namučiai.
Mune58 (2010-11-20) (foto)
Pilkutis daro ryškią pažangą, labai tuo džiaugiuosi:))) Jis jau nėra visiškas bailiukas. Vakar išleistas iš narvo, apžiūrėjo visą butą, niekur nesislapstydamas, viską uostinėdamas, kišo savo juodą nosiuką į visas pakampes. Nors jam paruoštos kelios lovos (paklojau bokse, netoli pastačiau guolį-būdelę), bet jis pasirinko daugiau atviresnę vietą - ant kėdės po stalu. Buvo atsigulęs globėjos lovoje, ten, kur daug laiko praleidžia jo mama-katė. Bet nepamiršo atsikėlęs, kur stovi jo kraiko dėžutė. Šaunuolis:) Labai mėgsta žaisti su minkštom pelytėm. Gaila, kad skaudama kojytė dar nelabai leidžia daug lakstyti. Labai nori susidraugauti su savo mama - vos nešliaužia pilviuku, artėdamas link jos ir skleisdamas labai įdomius murrr garsus, bet likus kokiems 2 m, mama sako "šnypšt" ir privalo sustoti. Smagu nors tiek, kad nėra tarp jų karo. O jo ir neturėtų būti, nes Pilkutis baisiai gerietis ir nuolaidus. Manau, jog su laiku jie susidraugaus.
Atir66 (Gyvūnų namai) (2010-11-20)
Oi,Moira man laikraščiai eina prakurom,tai didelis deficitas... :-))) Kas vieniems „nekainuoja“,kitiems yra labai vertinga! Ačiū už patarimus dėl kraiko,supratau,kad papraščiau su tuo kraiku,kuris sušoka į gumulą :-))) Ačiū,ačiū,ačiū.
Mune58 (2010-11-20) (foto)
Moira, aš perku tokį patį sušokantį kraiką Maxima Favorit. Jis yra vienas iš pigesnių. Šiuo metu 5kg kainuoja 8,50 Lt. O paprastą birų kraiką pirkti (nors jis ir pigesnis) neverta, nes su panaudotu kraiku išpili tuo pačiu ir gero nepanaudoto. Visuomet sakau "mes nesame tokie turtingi, kad pirktume prastą daiktą".
Moira (2010-11-19)
Iš savo katininio gyvenimo patirties:), galiu pasakyti, kad sukrentantis kraikas yra pigesnis, nes išimi tik susiusiotus sukritusius gumulus ir kakius. Šiuo metu Favorit Maxsimoje 5ltr 8lt, pernai buvo 5lt (musiau maxsimistai nusprendė iš kacų užsidirbti:)) Tik pilti į dėžę reikia ne mažiau 5cm aukščio, kad gumulas susidarytų. Dar galima naudoti suplėšytą laikraštį, visai nekainuoja, tik valyti dėžę pastoviai reikia:)
Atir66 (Gyvūnų namai) (2010-11-19)
Ar kraikas sugeria labiau kvapą,nei smėlis?Koks kraikas iš pigesnių yra geresnis?
Mune58 (2010-11-19) (foto)
Noriu tarti didelį AČIŪ Kauno Lesės savanorei Linai, kuri operatyviai (11.11) sureagavo į mano pagalbos prašymą, nuvežė mano 100-procentinį bailiuką į vet.kliniką apžiūrai. Kadangi laukinuką reikėjo migdyti, kad apžiūrėti, tuo pačiu buvo iškastruotas. Dabar po truputį sveiksta. Džiaugiuosi, kad drąsesnis, glaustosi, murkia, bet kol kas pasitiki tik manimi. Žengiame į priekį labai trumpais žingsneliais, elgiuosi su juo, kaip sulėtintame filme, nes nuo staigesnio judesio krūpteli, dar uodegėlę virpina, nedrįsdamas prisiartinti pats. Bet pažangą darome. Šiandien parodžiau draskyklę, žaisdama su prie jos pakabintu žaisliuku, tai 3 kartus pabandė nagučius galąsti. Naudojasi kraiko dėžute, tik per daug ščyrai užkapsto, tai kraiko aplink dėžę nors vežimu vešk:)
Mune58 (2010-11-19) (foto)
Wilma, aš panašiai, kaip Dinka, gaudau po vieną ir nešuosi namo. Šis bailiukas paskutinis iš mano kiemo kompanijos. Bet namuose jau nėra vietos, tai jis glaudžiasi pas draugę (ten gyvena prieš metus priglausta šio kysiaus mamytė). Galvojau, gal greičiau pavyks prisijaukinti, kadangi jo mama buvusi naminukė ir atsivedė prieš 2 metus 3 kačiukus (tarp jų ir yra šis karalaitis) rūsyje, bet ant jo mama-katė kol kas šnypščia, o jis katinas-erelis, praeina pro šalį, nekreipdamas dėmesio arba iš tolo žiūri ir kviečia jį, labai įdomiai miauksėdamas. Ne viena akis jį nužiūrėjusi dėl gražumo (dauguma sako, kad jis rūsų mėlynojo mišrūnas). Deja, Pilkutis nepagaunamasis... Gal šitaip ir būtų blaškęsis kieme, bet labiausiai jo gailėjau, nes buvo labai nuolaidus visiems. Katinai jį puldavo, mažesni kačiukai nuvydavo nuo maisto (jis pasitraukdavo). Galų gale po vėlinių mūsų daugiabučio rūsyje kažkas užkimšo su plytgaliu paskutinę angą (atidengiau angą ir išlaisvinau savo nabagėlį). Nebeliko kur prisiglausti, todėl bėgdavo per gatvę kažkur toliau prieglobsčio ieškoti. Vieną ryta aš jo nesulaukiau, vakare nesulaukiau... ieškojau ir verkiau 3 paras... Ketvirtos paros ryte per balkoną pamačiau kitoje gatvės pusėje sužalotą, užpakaline kojyte beveik nesirėmė į žemę. Dar maitindama jį, mačiau, kad akytės labai traiškanotos (rinotracheitas). Čiupau boksą, konservų ir nulėkiau pas jį. Ir štai po visų vargų jis kol kas mano.
Wilma (2010-11-19) (foto)
Mune kokį gražuolį turite.Ir šis pas jus namie?
Mune58 (2010-11-19) (foto)
foto iš bėdos, nes dukra fotografuoja savo telefonu, bet matosi, jog "trispalvis":-) Visas pilkai baltas, o nosytė į mamytę - juoda.
IlonaKolit (2010-11-19)
Vaje, radau Zuikelio- bailelio nuotraukėlę :):):)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 92

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas