LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Mirė

Aprašymas:

Jei būtų galima pasirinkti šio skelbimo statusą, rinkčiausi "išmestas, išduotas naminukas labai laukia pagalbos". Šis katinukas vienas iš daugelio (apie 10) benamiukų, besibūriuojančių ir laukiančių maisto kąsnelio prie mano darbovietės http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.63405 . Apie katinuką (taip galvoju, kad jis yra berniukas) žinau tik tiek: jį matau vargstantį šaltyje ir lietuje jau apie 2 m. Pernai buvo kažkas nutikę jo galinei kojytei, bėgiojo ant trijų, baidėsi žmogaus. Dabar kojelė matyt sugijusi savaime, gal ir nekokybiškai, bet juda jis keturiom. Bazuojasi dažniausiai prie konteinerio mažoje, tylioje gatvelėje Šiaurės miestelyje. Skirtumas nuo kitų mano aprašytų bėdžių, jo likimo brolių yra toks, kad šiemet jis pradėjo prisileisti dvikojį. Tiesiu ranką jį paglostyt-iš pradžių pašnypščia, susigūžia, o kai pajunta, kad ranka nemuša, o glosto-pradeda glaustytis apie kojas. Liečiu jį, o širdyje gimsta skausmas, nes visas jo ryškiai pilkas, ilgas kailiukas-vieni kaltūnėliai, prilindę žolių ir medžių šakelių, kažkada buvusi pūkuota uodega-pradėjusi triušti, paausiuose retėja plaukai, akyse-ašaros, sumišusios su traiškanomis.

Mano nuomone šis katinukas-pilkasis persų egzotas, gyvenęs namie, kol buvo mažulis. O kiek nedaug reikia, kad jis vėl taptų laimingas: nuskusti jo kailiuką, saugiai priglausti namie ir auginti meilėje.

Labai prašau, gal atsiras žmogus, pasiryžęs iš pelenės sukurti princesę.

Priglauskite jį ir pamatysite, kokį grožį ir namų puošmeną įsigysite.
Skambinkite 8 606 50618
Ačiū labai

Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: ilgaplaukis
Spalva: pilka, pilka
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilniaus miestas
Skelbimą įdėjo: RasaM

Skelbimo numeris: 66411
Sukurta: 2014-03-07 | atnaujinta: 2014-09-12 | išimta: 2014-09-12
Peržiūrėjimų skaičius: 9050
Buvęs gyvūno statusas: Rastas ir dovanojamas

Komentarai

Virgau (2014-09-12) (foto)
as taip giliai pasitikejau,kad net nepasistorojau jokio skelbimo pati idet,na galvoju Fausto vadove graziai parasys,reklamuos kaip jai norisi,nesikisiu.Ne,nu bet dar tokio siaubiako nebuvo,tikrai nepamenu.:(((
Modeliukas (2014-09-12)
Užjaučiu , Rasele. Fausto konclageryje kali iki šiol mano dvi į " laimingą gyvenimą" palydėtos kankinės, negražinamos keletą mėnesių. Vienas laimingai padovanotas (?), bet, savaime suprantama, šeimininkai informacijos neteikia. Savo rankom atidaviau 3 gyvybes pražūtin... Nieko, ateina atpildo valanda, ne šiandien, tai rytoj. Kankinamų gyvūnų kančios sudžiovins iš vidaus kraujo ir keršto ištroškusius...
Cherry (2014-09-12)
Ar kas galėjo pagalvoti, kad taip viskas pasisuks? reikia kažkaip surinkti į vieną albumą visus Fausto nuglobotus gyvūnus, susidarys įspūdingas sąrašas.
Daina1 (2014-09-12)
katinėlį iš Rasos darbovietės paėmiau aš, kitą dieną nešiau į veterinariją Filaretuose. Labai bijojo ir stresavo. Klinikoje elgėsi kaip tikras džentelmenas. Karališkaielgėsi. Pamilome jį ir aš ir veterinarė. ilgai rinkome vardą karališką. Taip ir pavadinome- Ferdinandas Nuostabusis! Jis tikrai nuostabus katinas! Po to jį perėmė Vadovė. Dar žinau , kad kastravo 21dbirželio ir kad jį primigdytą nuskuto tuo pačiu, nes buvo nabagiukas ,,vėžlio kiautas" Jis tikrai nerealus katinėlis. Nesusitaikysiu su tuo statusu ,,mirė" , negaliu, panos, stovi man jis prieš akis nors tu ką.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-09-12) (foto)
Butent tas ir labiausiai skaudina, kad daugelis tikejosi, kad toks perdavimas bus naujo, gero gyvenimo pradzia... Man irgi plystu sirdis jei globota, myleta gyvuneli atiduociau i visiska nezinia :(( Labai skaudu del katuko, toks jis fainuolis nuotraukose :((
RasaM (2014-09-12)
Įrodymas, kad vargšą pilkiuką pridaviau į Fausto "globą", likęs pagalbos prašymas lėšoms rinkti. Mano katinėliui buvo surinkta - 450 Lt. Šioje nuoradoje paskutinė, dar gyvo Ferdinando nuotrauka http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.38969
RasaM (2014-09-12)
Pakeiskite statusą į "mirė". Kadangi iš Fausto "globos" organizacijos negaunu jokios informacijos (ir negrąžina man katinėlio kaip prašau intensyviai jau keli mėnesiai) apie jiems patikėto, mano prieš tai 3 metus maitinto prie darbovietės, pilko, pūkuoto katinuko likimą, prašau administratorių pakeisti likimą į "miręs". Su tokiu likimu susitaikyti neįmanoma, bet ir matyti šiame portale nuo 2014-05-29 d. (kai savo rankomis atidaviau katinėlį, pavadintą išdidžiai Ferdinandu į mirtį Fausto globoje) besipuikuojantį statusą "sulaukė pagalbos" iki šiol, t.y. 2014-09-12 - daugiau nebegaliu. KOKIOS PAGALBOS JIS SULAUKĖ!!! - MIRTIES NEŽINIOJE IR UŽMARŠTYJE. Gaila, kad negaliu paprašyti pakeisti statusą į -"nukankintas všį fausto "globa". Gal nors tokie pakeisti, buvusių Fausto globotinių, kuriuos mes visi, čia besilankantys, patikėjome šiai org., skaudūs likimai badys akis pačioms Fausto įkūrėjoms. Atleisk pilkiuk, nežinojau, kad pridaviau savo rankomis tave į absoliučią nepriežiūrą ir mirtį. Visam gyvenimui liks klaikiai liūdnas prisiminimas, kai tu 2014-05-28, gulėdamas ant mano darbo kabineto lango palangės, laižei man ranką. Abu laukėme tada po darbo valandų atvažiuojant Fausto atstovo, kad paimtų tave ir vežtų į linksmą, sotų gyvenimą...Kad nors būčiau nujautusi, kokią klaidą darau tave paimdama iš savo darbovietės kiemo. Sudie, niekada nesužinosiu, kas tau nutiko, ir tai slegia dvigubai.
Daina1 (2014-07-31)
šiandien 16 val Fausto daiktai turi išvykti iš mano kiemo. Kartu su viskuo bus perduota GAUDYKLĖ ir BOXSAS. Mano kieme nebeliks Fausto įrangos. Tad visus kontaktus su Faustu nutraukiu, visos pretenzijos tiesiogiai VŠĮ. Daugiau jokių komentarų iš mano pusės nebus ( kaip ir iki šiol) pasilieku teisę , jei būsiu puolama ar juodinama, jei bus bandoma dėl savo darbų ir netesybų , kaltinti mane, aš rašysiu, teisinsiuos ir ginsiuos. Tai tiek. Linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.
Daina1 (2014-07-29)
tiems kam rūpi Ferdinando pagavimas. Kadangi Fausto vadovės deklaruoja , kad aš negražinu gaudyklės ir todėl ji negali pagauti Ferdinando ir perduoti atgal RasaiM , atsakau; Gaudyklė pas mane atkako liepos 25d vakare po 19 val. iki tol tik vakar buvo prašyta iš manęs ją pasiimti. dėl mano kompo trikdžių suderinti paėmimo nepavyko. ( matomai Fausto vadovės nebežino mano tlf nr, nors jį žino beveik visi esantys GG ) Taipogi, kadangi Fausto vadovės apgaulės būdu iš manęs išgavo parašą apie man sumokėtą atlyginimą už birželio mėn, gavo už tai subsidijas liepos 27d 652lt aš atlyginimo už pusantro mėn gavau 350lt. Ponios Daivos, nematuokite manęs savo matu- aš jūsų daiktus gražinsiu , tikiuosi iš jūsų sąžiningumo ( kuo labai abejoju )
Daina1 (2014-07-29)
Jūsų didenybe, Ferdinandai, atsiliepkite , prašom, daugelis žmonių, įskaitant jus pamilusią veterinarę, labai domis jūsų gyvenimu. AŪŪŪ, FERDINANDAI NUOSTABUSIS!!
Daina1 (2014-07-28)
FERDINANDAI, kaip gyveni? Tylu kaip tanke, kiba emigracijoje???
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-04)
Nebezinau pire kokios temos padekot, bet kadangi cia buvo siokia tokia sneka apie skudurynus, tai labai aciu Justinai G - jos dovanos netilpo i mano bagazine - kaldros, pagalves, daug visokiu rubeliu, kuriu dali galesime panaudoti kaip patiesaliukus, nuostabia striukyte ir keleta sijonuku bei suknyciu pasiciupo mano Sibile, i vienas kelnes su didziausiu malonumu isispraudziau as pati, o kitus geresnius rubelius ir batukus isdalinsiu kokiems nors vaikams - griekas juos teplioti.
Daina1 (2014-05-30)
panos, baikit apie tuos batus, užversite tuoj:D aš gi ne šimtakojis :DDD DAbar apie Ferdinandą Nuostąbųjį : Apie pietus , jo karališkoji didenybė išklimingai išvyko į vasaros rezidenciją. Su visais medikamentais, gavo kraičio visokiausių patiesalų, laikraščių. KAd kaip tikras jo didenybė šviestūsi ir žinotų, kas vyksta karalystėje. Kiek žinau , į jo iždą jau įplaukė pirmieji pinigėliai. Ačiū labai p. Ritai. :) Viską patikslins Daiva, ji sukurs atskirą naujieną ir įkels nuotraukas. Taigi. Tupliukų reklamą baigėme :DD
GitaN (2014-05-30) (foto)
Man rūpėjo Daina,aš čiokoladą atvešiu kartu su žaislais(draugės vyras po išeiginių atveš žaislus) ir sausiuku katėms,sorry,bet batukų tokio dydžio neturiu.
AisteIgn (2014-05-30)
Nu jo... Tipo labai rupejo katinas, net laukneselio jam iki siol nera.. Ir dar kaip suprantu ne vienam zmogui lyg tai rupejo?
Daina1 (2014-05-30)
aga, tais pačiais. Figūra saugome :)
AisteIgn (2014-05-30)
Ar vis dar maitinasi Dainos kudenu konservais?
AisteIgn (2014-05-30)
Tai ar gavo Ferdinandas nors ciokolado? :))
GitaN (2014-05-29) (foto)
Su Daina susitarsiu tada.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-05-29)
Gita, praverstu :-) Mes su Daina pirkome siek tiek skuduryne, labai mielai ir kaciukai ir suniukai tampo, o kartais po galva pasikisa :-) kai kuriuos jau sutarse :-) dar pakabinu mazesnius katukams :-)
GitaN (2014-05-29) (foto)
Daiva,ar minkštų žaislų reikia?
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-05-29)
Gita, aciu labai, noreciau sirdute idet, bet negaliu :-)
GitaN (2014-05-29) (foto)
Šiandien darbe dovanų gavau saldainių dėžutę ir katėms sauso,saldainius su draugėm suvalgėm,o sausiuko maišiuką atiduosiu Fausto globotiniams.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-05-29)
Dainuze, aciu tau labai uz varga, reikes tau darbinius ceverykus uzfundyti :-D septinmylius :-D Nespesiu siandien tikrai ikelti paramos prasymo, buhalterijoj pabaigos nesimato :-(
Daina1 (2014-05-29)
nebuvo nei japonu nei kitaicų. visos šaknys čia. Mamos linija- dzūkijoje, tėvo -aukštaitijoje. Na, smulkios mamos linijos moteriškės, miniatiūrinės.
Daina1 (2014-05-29)
Judita, yra ir mūsuose. Tai gan problematiška, bet čia ne vieta ir ne laikas. Dabar kackiui reikia skolą klinikoje dengti, rinotracheitą gydyti, po to skustis ir nusiriešutinti... darbo bus :)
Judita 1 (2014-05-29)
Aš tą ir turėjau mintyje,matyt Dainos giminės medyje japonų buvo :)
Daina1 (2014-05-29)
teks, nes kitaip mano ,,brigada,, man ausis apgrauš. Kad ir kai būtų gaila atiduoti, 3 kackių man pakanka :)
AisteIgn (2014-05-29)
Manyciau puse kinu ir japonu su tokiom, ir dar vaikai :))
Judita 1 (2014-05-29)
Daina1,dar tokių miniatiūrinių kojų pėdų yra?
Virgau (2014-05-29) (foto)
ka jau ten beprigirsi,sitoks Karaliskas nebelungas:)man kitkas indomu,kaip sugebesit sita prasmatnuoli padovanot,skant is lovos nuo sono atplest:)
Daina1 (2014-05-29)
gal tiktų? Jamu :) Na , pagirkite Ferdinandą Nuostabųjį. Nors už kultūringą elgesį :)
Cherry (2014-05-29)
Jie čekiški. Kiek pamenu, turėtų atitikti 34,5.
Daina1 (2014-05-29)
panos, na gana apie čeverykus. Dafai apie Ferdinandą Nuostabųjį. :) Žinokit katukas labai švelnus ir nepamiršo žmogaus šilumos. Jis švelnus ir draugiškas. glaustūnas ir niurkalas.Jei ne kaltūnas kaip vėžlio kiautas, nepatikėčiau, kad apie 3 metus valkatavo. Kai dukra nunešė maistą, - ranką palaižė. negaliu. Apsižliumbėm , bliovėm kaip vešiai abi, taip širdš suspaudė, gaila kackio. Kas galėjo nutikti, kad tos meilusir švelnus katulis atsidūrė gatvėje... Tarp kitko, jis labai kultūringai elgėsi klinikoje. Akivaizdu, kad klinikoje buvęs, kad žino kas tai yra apžiūra. Deja jokio čipo pas jį nebuvo :((
Daina1 (2014-05-29)
Cherry, o čia kokios šalies išmatavimais? ba sovietskai, tai mano dydis beveik 34 :) sakau , kad deficitnas, :)
Cherry (2014-05-29)
Sportbačius. Patogu nešioti katinus į vet.
Cherry (2014-05-29)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina1 (2014-05-29)
nusimegsiu šlepetukus :)
GitaN (2014-05-29) (foto)
Kitą savaitę žada karščius,tai galima basom,kojytes akmenukai pamasažuos.Rolando reikia paprašyti,kad klumpes padarytų :)
Daina1 (2014-05-29)
maža mano kojukė, dificitna labai ;)
Modeliukas (2014-05-29)
Cherry, turit lišnų :))) ?
Cherry (2014-05-29)
O tupliai kokio dydžio?
Modeliukas (2014-05-29)
Nieko, čiokolado mes jums suorganizuosime, va su ratais ir tupliukais tai nižinau :)...
Daina1 (2014-05-29)
na va, vėlek nezadačia :D lieku ir be dziedo ir be tupliukų , o ir čiokoliado da neturiu , vai vai, kas bus? Sušalsiu kojukes, sukūsiu, kas namo pavargusią parneš?AAAA... - čia aš tai jau bliaunu, žinokite :DDD
Modeliukas (2014-05-29)
Tai kad diena netinka :).
Daina1 (2014-05-29)
kad kojukių nenumindzytų! :DD
AisteIgn (2014-05-29)
Va, tau vyra i vergija siulo, kam tau tie batai
Daina1 (2014-05-29)
Aistuka, jūs mani be kojų paliksite, :)) mano paskuciniai tupliukai sudzils, kų tadu darysiu? Kap gyvulukus basom ratavoc? A?
Daina1 (2014-05-29)
mums į vetkę antradienį. Atsipenėti tai tikrai reikia, jis gan diiidelis koškius tik kūdas labai. Kur gi neskriaus aplinkiniai- jis gi naminukas! Kai kraują paėmė, taip man skundėsi graudžiu miau, o po to nosiuku parodė į veterinarę ir gan griežtai- mau, (tipo : va, ji man popytę padarė , pabark! ) tada priėjo, susirangė man į sterblytę ir vėl - miau. Tipo : čia mmano mamkė, ji mane guos ir skriausti neleis :) Klinikoje leipo juokais, sako karališkas, galantiškas , nu tiksliai naminukas . Apie 3-4 metų. Pusvalandį vardą rinkome, kol bendrom jėgom nusprendėme, kad jam labiausiau tinka,tai ir pavadinome.:Ferdinandas Nuostabusis(čiia kaip Ispanijos karaliai ) :))
Pupikas (2014-05-29)
Parduodu vyra i vergija:)))) Jei rimtai, tai VI-ieni nuo 8:00 iki kol dirba vetkes Vilniuje galim makaliotis-vezioti gyvunus pirmyn atgal kiek tik reikes. Ar reikia kam?
AisteIgn (2014-05-29)
Dainele, turiu dar pora katuku, kuriems apziuros ir testu reiktu, duosiu po ciokolada uz galva, suorganizuosi? Nu plyyyyzzzz!
RasaM (2014-05-29)
Atsiprašau, ne taip parašiau-Daina1
RasaM (2014-05-29)
Dana1, ačiū, ačiū, ačiū už geras naujienas. Tiek valkatavęs, susikreipęs vaikščiojęs, per stipresnius valkatėles ne visada prieidavęs prie mūsų su kolegėmis dedamų maistelių, o pasirodo rimtų bėdelių neprisidirbęs. Kaip smagu girdėti. Bus tau čiokoladka, o pinigėlių jam kauliju ir iš savo kolegių, permečiau sąskaitą kai kurioms, sakė pafinansuos. Gal kas nors gali sušelpti Ferdinandą konserviukais, labai prašau, tegu atsipeni, kad narkozę atlaikytų, kai skus jį plikai. AČIŪ
Daina1 (2014-05-29)
apžiūrėtas, prašviestas, pratestuotas. Be rinotracheito- sveikas kackis. Sulašinta nuo parazitinių elementų ir sumaitinta nuo pilvo kvarterantų. Skola klinikai 160lt. Antradienį( baigus antibijotikus) bus kerpamas ir ,,nuraškyti riešutėliai,, TAigi išlaidos išaugs dar. Bendra suma bus apie 150-0470lt Taip vet sakė. Kackis labai mėgsta konservus. KAs gali pafundyti? Elgėsi karališkai, skundėsi ir glaudėsi kaip ispanas, todėl pavadintas gražiai,karališkai- FERDINANDAS NUOSTABUSIS!!! VA!
Daina1 (2014-05-29)
Užrašyti 13 val. į Filaretus.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-05-29)
Gal kas nors galetumet padeti Dainai nuvezti katina apziurai? As pati labai negaliu. Jei galit del laiko reiketu pasiderinti tiesiai su Daina 868544558
RasaM (2014-05-29)
Pakeiskite statusą į "sulaukė pagalbos", vakar pavyko jį prisikalbinti. Pagalba atskubėjo pačiu laiku: ir kūdas, kaip šapas, ir kaltūnuotas, kaip veltinis, ir pakosėja, pačiaudi, bet, kad naminis buvęs-tai tikrai. Baimės buvo ir streso tik kelios minutės: šnypštė, gąsdino mane, kai į boksą kišau, o po kelių minučių iš to bokso net išeiti nebenorėjo, nors durelės buvo pravertos. Akys merkėsi, saldus komforto ir saugumo jausmas užvaldė ir galvytė vis ieškojo rankos: "kasyk, kasyk man paausį, labai niežti". Angoriukas jis pilkutis, kažkada buvęs gražia namų puošmena. Labai, labai ačiū Fausto globos merginoms, asmeniškai Daivai_B, DaivaiVa ir Dainai1. Katuko laukia sveikatos patikrinimo ir grožio atstatymo procedūros. LABAI PRAŠAU JŪSŲ, nors po keletą litukų įmesti į Fausto globos komandos sąskaitėlę paskirtyje nurodant "Darbo biržos katinėliui": Viešoji istaiga Gyvūnų globos namai "Faustas" imonės kodas 303255571 Žemynos g. 17-14, Vilnius saskaita SEB banke LT087044060007950171 paypal daiva@faustogloba.lt
Daina1 (2014-05-28)
kackinas pagautas ir jau mano verandoje. Dzin jam , kad bokse- svarbu , kad : neploxo kormiat. Rasa su kolege pamaitino, bet paštetiko tai neatsisakom , niiii :)) Tikrai buvo naminis. :)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-13)
Neuztaikiau ir siandien ant katinelio, palikau moterims boksiuka, jos tikina, kad gali ji rankom paimti, vagyt ateina rytais, kaip tik tuo metu, kai as vezu vaika i mokykla.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-13)
Oi ne sekmadieni, o antradieni, susimakalavo tos sventines dienos...
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-13)
Sita katineli jau keleta dienu bandome pagauti. Sekmadieni neradau. Vakar ponia Rasa paskambino, kad yra. Taciau katinelis buvo jau primaitintas, sildesi sau saulyteje ant garzo stogo ir dzin jam buvo mano kvapnus konservai. Siandien diena vel bandysim viliotis.
RasaM (2014-03-07)
Noriu labai paprašyti: įkelkite šio bėdulio prašymą kitose svetainėse, ačiū labai.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 147

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...