LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Pasilikau sau

Aprašymas:

Dovanojama nuostabaus grožio katytė.Katytė su sesutėmis glaudėsi šiukšių duobėje prie mano laiptinės durų.Sesutės jau rado namučius.Nepaisant to kur rasta katytė, ji švarutė , minkštutė ir labai graži panelytė.Puikiai ėda koncervukus skirtus mažiems kačiukams.Užaugusi pažada būti labai graži, ilgaplaukė katė.Dovanojama tik atsakingiems žmonėms, kurie ją paaugusią sterilizuos, mylės ir niekada neišduos.

Bruožai: reikalauja daug dėmesio, lėtas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Pilkutė
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Spalva: pilka, balta
Vietovė: Lietuva, Kėdainių raj., Kėdainiai
Skelbimą įdėjo: Viole

Skelbimo numeris: 68379
Sukurta: 2014-05-25 | atnaujinta: 2014-11-01 | išimta: 2014-11-01
Peržiūrėjimų skaičius: 10863
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Birmanukas (2015-01-04)
Valioooo, Viole!!! :))
Viole (2014-12-23)
Pilkutė sterilizuota.Galėsim ramiai sutikti šventes.Sunkiai rinkom pinigėlius, bet pagaliau surinkom.Džiaugiuosi,kad veterinarijoje gavom nuolaidą, nes būtų reikėję mokėti 140 litų.Labai didelis ačiū SaksRoz07 prisidėjusiai prie katytės sterilizacijos.Linkėjimai nuo Pilkutės, visiems gražių švenčių.
Viole (2014-11-01)
Pas mus skirtingai.Pagal Vilniaus kainas tai nedaug.Ten kur mes lankomės tai 110 su nuolaida.Kadangi esu pastovi jų klientė(jau be skaičiaus esu katinukų nunešusi), tai kartais ir nedideles nuolaidas padaro.Mažylį nešiau gydyti ,tai gavom šiokią tokią nuolaidėlę.Tai už tuos pinigėlius, kur liko nuo apžiūros sausiukų ten pirkome.:))Kai iš mano nedidelio atlyginimo,tai čia nemaži pinigėliai.Bet mes mokam taupyti(katinukai išmokė):)) ir Pilkutė bus sterilizuota. Numatyta sterilizacija lapkričio 17 d.Ji dar galėtų ir laukti,nes dabar apie 6,5 mėnesio, bet nenoriu ,kad lauktų, nes bijau,kad nepradėtų morčiuoti.Mūsų Taškytė sumorčiavo 6 mėnesių.
AisteIgn (2014-11-01)
Viole, uz kiek pas jus atlieka sterilizacijas katytems?
Viole (2014-11-01)
Pilkutė paaugo ,dar labiau išgražėjo.Buvo rezervuota, bet...Per tą gausybę mažylių,kuriems reikėjo skubios pagalbos ir gydymo ištuštėjo mūsų piniginė. Panelytei atėjo laikas sterilizacijai, o pinigėlių nėra. Norėtojų buvo ne vienas, tik viena bėda, visi norėjo jau sutvarkytos katytės.Niekas net nepasiūlė bent menka dalimi prisidėti prie sterilizacijos išlaidų.Vienu metu net pikta pasidarė,kai paklausiau gal jūs norit paimti ir už savo lėšas ją sterilizuoti.Man buvo atsakyta,kad ne, geriau mes palauksim.O tuo metu mūsų finansinė padėtis tikrai buvo tragiška, nes pirkom brangius vaistus vienam mažyliui, dar vieną globotinį sterilizavau už savo lėšas(dabar jis jau padovanotas).Ilgai galvojom.Pilkutė kažkoks kačių fenomenas, nes tokios dar neturėjom.Neaiški jos beprotiško prisirišimo prie manęs priežastis.Visu myliu vienodai, bet šiai mažylei visada daugiau dėmesio tekdavo, nes maitinau ją iš pipetės.Jei ji manęs nemato, pradeda žviegti kaip paršelis.Tokiu siaubingu balsu.Jei aš prie kompiuterio, vadinasi ji bus man ant rankų.Nesvarbu,kad nepatogu gulėti,bet nebandyk jos paleisti.Vėl veržiasi atgal ant rankų.Jei aš valgau, ji būtinai šalia sėdi.Jei ką dirbu,kaip šuniukas sekioja iš paskos.Jei mažylis globotinis pas mane ant rankų, Pilkutė taip pat ropščiasi.Kai paimi ant rankų visada atkiša nosiuką ,kad pabučiuočiau, užsimerkia iš malonumo.Naujuose namuose ji priprastų,katės juk pripranta, bet problemų su ja būtų tai tikrai,kol priprastų. Gal aš ją išlepinau tai, o gal čia jos toks charakteris nežinau.Šiaip draugiška su visais, nebijo žmonių, kiekvienas gali ant rankų paimti, paglostyti.Su kitais katinukais labai draugauja, nes jie buvo Pilkutės auklės ir praktiškai ją užaugino.Pamažu kaupiame pinigėlius ir lapkričio viduryje jau užsiregistravome sterilizacijai.Nusprendėme niekam jos nebedovanoti.Pasilieka ji pas mus :))
Viole (2014-09-27)
Pilkutė rezervuota.Šiandien susipažino su nauja šeimininke.Labai viena prie kitos prilipo.Tuoj po sterilizacijos mano meilūnė iškeliaus namo.Turės draugę tokio pat amžiaus katytę.Gyvens nuosavame name.
Viole (2014-08-27)
Mūsų mergina paaugo ir vėl dairosi namų.Buvo keli bandymai ją padovanoti,bet kaip bebūtų keista išsirinko mažiau gražesnį katinuką.Visiems ji graži, bet buvo tokių ,kuriems ji pasirodė per didelė.Keista, nes katytei šiuo metu tik 4,5 mėn.
JustinaG (2014-06-17) (foto)
Na ir puiku, laikas parodys ;)
Viole (2014-06-17)
Justina G. teisingai supratote.Kol kas mūsų planai tokie, bet dar tiksliai neaišku .Gali būt,kad vyras nelabai norės ją dovanoti.Jis kažko labai apsidžiaugė kai pasakiau, kad žmonės , norintys katytės taip ir nebepaskambino. Nors katytė yra mano "prielipa", bet jis su tokia meile kalba ,kai ją vadina"mažoji kenkėja". Pilkutė prieškambaryje apdrąskė tapetus, bet vyras sako "ko čia nervinies, yra dar vienas neišnaudotas rulonas, sutvarkysim".Šukuoja jis tuos katinus pas mus:)) mane pabara ,kad per mažai aš su jais žaidžiu.O aš kartais po darbo vos kojas namo parvelku,ypač tada kai turiu daug pamokų.Taip ,kad tikrai nežinau kas bus su Pilkute rudenį.Kartais mes planuojame,o Dievulis iš mūsų planų pasijuokia.
JustinaG (2014-06-17) (foto)
Viole, ar aš teisingai supratau, kad katyte ne pasilikote sau, o tiesiog dovanosite kai ūgtels ir bus sterilizuota?
Judita 1 (2014-06-17)
Jūs tikra šaunuolė ir jūsų vyras,kuris,kaip jūs ir myli gyvūnus.Mes ir pagailim sau geresnio kąsnio,nes pirmiausia gyvūnai,jei jie pas mus,mes už juos atsakingi.Kalytę Lėją ir pasilikau sau,nes yra psichologinių problemų.
Vyta (2014-06-17) (foto)
Viole labai labai sveikinu, labai saunu kad mazoji liko pas jus :)
Viole (2014-06-17)
Ačiū, Irene.Judita 1 gerai būtų jūsų siūlomas statusa, bet mes juk Pelėdytę jau pasilikom.Aš turiu 4 savo katinukus.Vienas iš jų buvo dovanojamas, bet dėl katinuko psichologinės būsenos ir brangaus išlaikymo niekam nebedovanosim.Šiaip turėjom tris saviškius, bet kai nebepasidovanojo tas ketvirtas, taip ir liko keturi.O paskui kaip iš gausybės rato pasipylė globotiniai.Juos gydėm , sterilizavom ir vis po vieną padovanodavom.Vienas padovanojamas, tai dievulis tuoj pat man užrodo kitą:))Labai atsakingai aš jiems ieškau namų,tai kartais ir vieną kitą ašarą reikia nubraukti, kai padovanoji:))Vienas katinukas taip buvo įkritęs į širdį,kad kai padovanojom pražliumbiau visą vakarą.Vyras mane guodė, sakė kad geram žmogui jis atiteko, o man tiesiog širdį drąskė,kaip jo ilgėjausi.Dabar katinukas gyvena kaip karalius, dar daugiau išgražėjo,labai mylimas ir vyras man vis primena"sakiau aš tau, kad taip bus".Netyčia išgirdau vyro pokalbį su draugu per skaipą.Pasirodo jis labai dižiuojasi,kad gelbėjam katinukus.Pasakoja savo draugui apie mūsų gyvūnus su tokiu pasididžiavimu, apie kiekvieną kalbą su tokia meile.Juk bendrus šeimos pinigus jiems išleidžiam, kartais sau skanesnio kąsnio pagailiu, bet jie turi viską ko reikia.Kai kiti sako, tai ką pas jus ten turbūt kačių plaukų daug, nesąmonė, juk namus tvarkome kasdien.Draugė atejo ir sako, "nesuprantu, tiek katinukų turi, o kvapo jokio".Kai normaliai tvarkaisi, o gyvūnai sterilizuoti,tai ir kvapų nesijaučia:))
Judita 1 (2014-06-17)
Pasilikau sau-kas gali būti geriau:)
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-06-17)
Viole, jūs tikra šaunuolė, kad daugiau globėjų turėtų tokį požiūrį. Aš irgi prisiekiau, kad jokia katytė neiškeliaus iš manęs nesterilizuota, nors globoju tik ekstra atveju, nes jau "prisiglobojau" iki "pasilikau sau".
Modeliukas (2014-06-17)
O pas mane bangom - tai ryži, tai raini, tai juodbalčiai :). Dabar daugiausia paskutiniųjų, vakar gi siūliau trejetą - ketvertą ;)).
AisteIgn (2014-06-17)
:))) apsiraininus :))) jetus, čia gi tokią įvairovę siūlo jamti į globą :)
Modeliukas (2014-06-17)
O kas man iš tos spalvos, kai pas mane 5 rainiai :)) !
AisteIgn (2014-06-17)
nu čia kaip sudėtingai, net spalvos dauguma nepamena, o čia dar vardo :D :D
Modeliukas (2014-06-17)
Arba " dėl kurio kačiuko, sakykit vardą?" . Atsakymas - "oooooooo, aaaaaaaaaaaaa, tai kiek turit, kokių dar turit?"
AisteIgn (2014-06-17)
aha, su tuo "tai mes jau važiuojam".... užmuša kiekvieną kartą. Lyg aš visą laiką kaip prikalta namie sėdžiu. Arba "tai mes dėl katinuko skambinam", "dėl kurio?" "mmm, am-mam-am, nu dėl to, kur skelbimas".... auč. Taip, jei šitokia masė tokių skambučių, tada geriau jau po to iš naujo dėti :) uzhas
Viole (2014-06-17)
Labai nervina nesamoningi skambučiai.Įsivaizduojat skambina ir sako"mes jau atvažiuojam".Nesuprantu nei kas ,nei iš kur.Galvoju susimaišė.Klausiu kas čia ir kokiu reikalu, sako atvažiuojam katytės pasiimti, juk dovanojat.Žmonės net neprisistato, sms nesamoningus rašinėja, pyksta, vos ne kolioti pradeda kai neduodam.Kol dar yra galimybė ją laikyti ir už savo lėšas sterilizuoti, nesutvarkytos nedovanosim.Tegu būna dabar taip, o rudenį kai bus sutvarkyta ir paaugusi katytė , dėsim naujas nuotraukas ir sukursim naują skelbimą.Visą laiką dovanojom jau sterilizuotus ir paskiepytus katinukus, tai su tokiai mažiukais net neturiu dovanojimo patirties.Negalvojau,kad taip vargins skambučiai ir sms.Apie gyvūnų kastraciją ir sterilizaciją jau nekalbu kiek aiškinau, tai yra tokių užsispyrusių, sako mes rasim kur jos vaikus padovanoti.Na jau ne, ne tam aš juos iš gatvės traukiu,kad paskui kačiuotusi.Bus morčius sakys, nervina, miegoti neduoda.Arba pažais kaip su žaisliuku ir nebereikia.Gerai,kad nepadovanojau iškart kai radau.Kai įdėjau skelbimą, tą pačią dieną susilaukiau skambučio,kad labai nori.O katytė tada dar iš buteliuko buvo maitinama.Išklausinėjau, prasitarė,kad tėtis pyksta ,lyg ir nenori katės,bet kai pamatė nuotrauką , tai tada sutiko.O šiandien feisbuke perskaičiau tos pačios merginos komentarą prie draugės siūlomų kačiukų, kad kačių ji nenori, nes labai daug vargo su jomis.Gerai,kad nepaskubėjau atiduoti.
AisteIgn (2014-06-17)
galit pvz dėt statusą "rastas gyvūnas", o šiaip tas "dovanojamas" niekam netrukdo, nebent kad jums skambučiai be saiko pilasi. Bet tiesą sakant, labai suprantama, tikrai baisoka dovanot kol nepaskiepyta tokia mažiukė, o jei dar keistų norėtojų yra... Kai katė sterilizuota, tada ir skambina būtent tie, kurie nori jau sterilizuotos, nes pvz patys bijo "pjaustyti", tada jau kažkaip pasikeičia skambintojų kontingentas labai radikaliai, lyginant su mažiukais.
Viole (2014-06-16)
Pilkutė pati išsirinko šeimininkę-mane:)))Mano namiškiai juokiasi"įsitaisei vaiką".Niekada neturėjau tokio katytės kuri nuo manęs niekur neina.Jei mato mane,vadinasi viskas gerai.Jei nemato- žviegia kaip mažas paršelis.Aš virtuvėje, ji ten pat ,žaidžia ,nukrenta ant minkštasuolio pamiegoti.Aš iš virtuvės ji iš paskos.Prie kompiutero būnu,tai ji niokoja kompiuterio laidus.Tada turiu su ja užsiimti.Aš į balkoną, ji ant palangės kambarį letenėlėm stiklą braižo ir gailiai kniaukia.Užsinori ant rankų atbėga ,atsitupia ir iškėlusi galvytę žiūri savo akutėmis- sagutėmis.Paimi ant rankų atkiša savo nosiuką, užsimerkia atseit bučiuok tu mane.O iš tiesų pakeitėm skelbimo statusą dėl to ,kad nesutvarkytos katytės niekam nedovanosim.Kitą savaitę laukia skiepukas, o iki sterilizacijos reikia palaukti.Aš tikrai nesu kokia gyvūnų kaupikė ar maniakė, bet labai bijau ją dovanoti nesterilizuotą.Rimtų norėtojų, kurie šimtu procentu už sterilizaciją nebuvo.Buvo paauglės, kurioms katytė buvo reikalinga, nes graži, o dabar vasara , draugių nėra, tai bus gerai su katyte pažaisti.Buvo tokių ,kurie norėjo savo vaikams(tie vaikai vos ne kūdikiai) pažaisti.Buvo tokių,kurie teigė,kad čia veislinė katė, o sterilizuoti nenori, nes gaila gyvūno.Žodžiu buvo visko,kas mane nugąsdino.Aš didelės praktikos dovanojant mažiukus neturiu.Tai su tokiu nerimu žiūriu į viską.Pilkutės sesytė pas mano bendradarbę, tai ten viskas tikrai labai puiku.Labai ją myli ir prižiūri.Kai matau,kiek mažylių gatvėse, kiai užverstos mažiukais visos gyvūnų globos organizacijos ,man darosi baisu.Todėl ir nenorėjom,kad Pilkutė taptų dar vienu kačiukų dauginimo fabrikėliu.Kam ji bus reikalinga , paims ją ir truputį ūgtelėjusią.Bet tada tikrai man bus ramu,kad viską padariau.Kai bus sutvarkyta, skelbimuką atnaujinsime:))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-06-16)
Viole, papasakokite daugiau ;-) Pilkute liko pas Jus, ar vis tik radote tinkamus seimininkus? ;-)
Viole (2014-06-14)
Jei atsirastų tokie namai,kokių aš jai norėčiau,tikrai mielai padovanočiau,nes išmaitinti visus ,o dar ir svetimiems pagelbėti nelengva.Kartais paskutinius pinigėlius jiems išleidžiu, sau nieko nebeperku.Jau pagavua save,kad kai nueinu į parduotuvę,tai pirmiausia lekiu į gyvūnų prekių parduotuvę.Tai maistuko,tai kokį žaisliuką,tai šukyčių reikia( visokių jų jau turim,bet vis idealių ieškom:)),žiūrėk ir piniginė ryškiai suplonėjo.Aš ir Pelėdžiukę mielai būčiau padovanojus, bet per pusmetį niekam jos taip ir nereikėjo.Turim vieną katytę,kuri namų taip ir nesusiras.Jos išlaikymas brangus, ant rankų ji nebūna, kitų gyvūnų paniškai bijo ir šiaip visokių fobijų pas ją apstu.Kai mes viską žinom,tai prisitaikom prie jos,nes kol ji pas mus adaptavosi prireikė beveik pusantrų metų.Su jos padovanojimu visiškas fiasko, nors katė labai graži.
Mune58 (2014-06-14) (foto)
Viole, prajuokinote:D Taip dažniausiai ir būna, kai per ilgesnį laiką nepadovanoji savo globotinio, vėliau jau labai sunku pasakyti "keliauk į namus".
Viole (2014-06-14)
Sonata ,žinokit kai įdėjau skelbimą,tai norinčių buvo daug.Bet norėjo kaip žaislo mažam vaikučiui, dovanų kažkam, buvo vos ne įsakymų atvežti į namus į Kauną, nors katytė yra Kėdainiuose.Visokie anonimai rašinėjo,vos ne su grasinimais.Buvo net tokių,kurie man pasirodė gyvūnų veisėjai ir primygtinai klausinėjo apie katytės veislę.Buvo tokių,kurie sakė tikrai imam, bet paprašius tiksliai apsispręsti, nes reikės sterilizuoti ir skiepyti, daugiau nebepaskambino.Kai kurių žmonių požiūris į gyvūną mane liūdina.Jei čia būtų katinas, tai taip nebijočiau, bet čia katytė,kurios nesterilizavus bus vėl krūva palikuonių.Katytė paaugo,labai protinga, kai pašaukiu vardu atskuodžia kaip vijurkas.Turim bėdą, kad savo sausiukų neėda, o vagia dičkių mažo kaloringumo sausiukus.Katytė tiek prisirišo prie manęs,kad sekoja visur kaip uodegytė.Net prie tualeto durų rėkia,kaip čia ją vieną palikau.Mano vyras vadina ją "maža kenkėja",nes katytė pastoviai ką nors pridirba, tai kopiuterio laidus taršo,tai tapetus bando drąskyti.Nukirpom nagučius, vaistukų nuo kirminų jau gavo.Vakar ,kai pasakiau,kad eilinis katytės norėtojas vėl dingo, mano vyras pasakė"tai ką ,vadinasi namuose bus dar viena katė".Kol kas dar statuso nekeičiu.Bet Pilkutei šviečiasi namai su storule Pelėdžiuke, rūpestinga įmote Taškyte, žaidimų draugu dėde Rudžiu:))
Sonata7 (2014-06-14)
Negi jos dar nieks nepaeme? Matosi vijurkas geras.
Viole (2014-06-13)
Kažko nuotraukytės naujos matosi tik tada ,kai paspaudi ant senų nuotraukų:))
Viole (2014-06-13)
Pasirodom kaip paaugom:))Nufotografuoti neįmanoma, amžiname judėjime:))
Viole (2014-06-03)
Pelėda ir bijo, bet ir žaisti nori.Pradeda lakstyti ir laukia kad mažylė ją gaudytų.Tai Pelėda , ta storulkina skuodžia ir atsisukusi žiūri ar mažylė ją gaudys.O mažoji matyt bijo Pelėdos dydžio, nes kai Pelėda laksto po namus kaip viesulas, tai mažylė skuodžia slėptis už skalbimo mašinos.:))Šiandien radau mažylę įsilipusią į dičkių sausiukus ir bandančią tuos sausiukus triauškinti.Gerai,kad turiu mažiems kačiukams skirtų sausiukų, tai mažylė po truputį juos jau triauškina.Mielai ėda virtą vištieną, kalakutieną.Nori grynesnio maistuko.Ir vandenuką puikiai laka.Mano Taškė vėl sublūdijo.Kai tik namie atsiranda koks nors naujas globotinis, tai Taškė įsivaizduoja ,kad čia jos vaikas.(nors vaikų ji gyvenime neturėjo)Neprileidžia tada nė vieno kito katino.Net puola vyti iš kambario jei kas artinasi artyn.Tai dabar ta pati problema, nes skriaudžia mūsų storulį Gizmutį.Tas nabagas į mažylės pusę net pažiūrėti bijo.Mažylė per tas dvi savaites jau paaugo.Turim vieną rimtesnį norėtoją, penktadienį turėtų paskambinti ar tikrai ims.
Birmanukas (2014-06-03)
Nuostabi mažulytė. Pelėdžiukė bijo, ot bailiukė, o galėtų sau žaisti abi mergytės :).
Viole (2014-06-02)
Gal:))Bet taip norisi ją atiduoti į tikrai geras rankas.Labai gero charakterio mažylė.Iš keturių kačiukų pavyko išgelbėti tik du,tai labai norisi,kad bent tie du gyventų gerai.Sesutė jau antra savaitė džiaugiasi labai gerais namais.Ši ir pas mus nesiskundžia gyvenimu, bet juk tai tik laikini namai.Reikia savų pačių pačių geriausių.:))
Sonata7 (2014-06-02)
Is foto tai kaip pliusinis zaisliukas.Tai gal zmones ir painioja?
Viole (2014-06-02)
Katytė dovanojama tik labai atsakingiems žmonėms, kurie ją tikrai sterilizuos, paskiepys ir sugebės užtikrinti jai saugų ir normalų gyvenimą.Pastaruoju metu katyte domėjosi labai daug kas.Kol kas tai tik nerimti norėtojai ,žiūrintys į katytę kaip į gražų žaisliuką.Negalvojau,kad susidursiu su absurdiškomis sms žinutėmis.Žmonės net nesugeba prisistatyti.Anonimams katytė tikrai nebus dovanojama.Kažkokioms siurprizinėms dovanoms katytė taip pat netinka.Čia ne žaislas, o gyvas sutvėrimas, kuris augs ir nebūtinai bus toks žavus kaip dabar.Ir matinti ją reikia tikrai kokybišku maistu, o ne pačiu pigiausiu.Pirmą kartą susidūriau su tokiomis problemomis.Iki šiol tokių mažiukų neturėjau globoje, turbūt dėl to ir norėtojai būdavo rimtesni.
Viole (2014-05-28)
Ermitažiukas jau padovanotas prieš tris savaites, tik nežinau kodėl nepakeistas jo skelbimas.Pelėdžiukė yra, tik ji mažylės net neprisileidžia.Užsilipa ant palangės ir žiūri išpūtusi savo dideles akis, jei mažoji eina artyn Pelėda bėga slėptis:))Yra dar vargšiukė Ameli globoje pas mus(balta katytė ,kuri buvo įmesta į šiukšlių vamzdį), bet ji kol kas dar bailiukė,tai prie bendros bandos katinų nebūna.Mes su ja tik dviese bendraujam, truputį jau pasiglostom, ji su manimi pakalba, bet labai aktyvi dar nėra.Bijo kiekvieno garso ar judesio.Mažylės ten net neleidžiu.O mažylę aš niurkau kasdien, neįmanoma jos neniurkyti.:))tik širdį labai skauda dėl ketvirto kačiuko ir mažylės mamos.Nepagavom mes jo, nes mama katinuką paslepė.Bet vilties turiu,kad ir tą nabagiuką pavyks išgelbėti,o mamytę sterilizuoti.Pilkutės sesė gyvena kaip karalaitė.Pavyko mažiukei surasti labai gerus namus.:))
Viole (2014-05-28)
Tokių mažylių pas mus seniai nebuvo.Net pamiršau,kad ir maniškiai tokie buvo.:))O dabar net nėra kada savais reikalais užsiimti.Grįžtu, tuoj valgyti mažylei, paskui pilvuko masažas, tada ji dėmesio ir žaidimų reikalauja iš manęs, kol galiausiai sminga kaip lapelis ir pučia į ūsą, vis letenėle per miegus pajudindama.Mano dičkiai per tuos karščius taip pat visi išgriuvę, net ėda žymiai mažiau.O šita panelė koncervukus lapnoja net ausys linksta.Tik nelaka,bet aš buvau konsultacijai veterinarijoje.Parodžiau kuo ją maitinu, tai sakė,kad pačiuose koncervukuose drebučių pavidalu yra vandens, todėl mažylei skysčių pakanka.Vakar pabandžiau duoti pamirkytų vandeniu sausiukų mažiems kačiukams.Tai ji atėjo , pauostė ir gražiai letenėle užkapstė.Atseit, fui, aš tokios košės tai nenoriu:))
Mune58 (2014-05-28) (foto)
uoj, kaip norisi paniurkyti šitą kruopą:)* Viole, ar pas jus tik 2 dičkiai? O kur Pelėdžiukė, Ermitažiukas?
AisteIgn (2014-05-28)
Lepunele :))
Viole (2014-05-28)
Pridariau klaidų berašydama:))turėtų būti "kaip ir pridera dideliam katinui":))
Viole (2014-05-28)
Ši mažylė tokia protinga.Negalėjau jos laikyti narvelyje uždarytos,nes rėkia nesavu balsu.Labai nori žmogaus kompanijos.Turi savo guoliuką į kurį sunešti visi jos žaisliukai.Ties guoliuke dar tilptų kokie keturi tokie kačiukai, mat mergina mažulytė:))Turi savo rėžimą, jei atėjo laikas miegoti, vadinasi savarankiškai tipena į savo miegojimo vietą.Labai įdomu stebėti aplinką, kibinti didelius katinus.Bet vienas labai didelis dėdė katinas jos bijo, tai mergina prie jo net ir neina.Labai norėtų užlipti stalo kojomis, tik ,kad niekaip nesiseka.Vis nuslysta žemyn.Labai tvarkinga ši panelytė.Kraiko dėžute naudojasi puikiai.Turi savo dėžutę, bet jai įdomiau nueiti į didelę kitų katinų dėžę.Ten galima palakstyti(dėžė tikrai nemaža),padūkti.:))Katinų tualetą valau nuolat, tai didelės bėdos nebūna, nes kraikas pastoviai švarus.Bet vos tik mažylė ką nors padaro, tai mano katytė Taškė tuoj pat bėga užkapstyti.Pas mus darbų pasiskirstymas.Taškė globoja, prausia mažylę, o Rudis ,kaip ir pridra dieliam rimtam 5 metų katinui, užsiima su mažyle žaidimais.Bet matytumėt kaip atsargiai jis su ja žaidžia, jokių nagiukų , vos vos letena kepšteli, tuoj puola laižyti.O mergina tuo ir naudojasi, karaliauja tarp mano dičkių:))
Viole (2014-05-25)
ji tokia mažulytė,telpa į delną.Man ji žaislinė katytė.Keista, bet jos mamytė prieš metus susilaukė lygiai tokios pat katytės.Bet niekas nepriglaudė kol buvo mažutė.Kai aš ją pamačiau buvo jau beveik metinukė katė ir visai laukinė.Pusę metų bandžiau ją traukti iš gatvės,prašiau žmonių pagalbos,bet katytės gyvena ne mano gatvėje ir labai dažnai aš jų tiesiog nerasdavau.O dabar še tau atsivedė prie laiptinės durų lygiai tokią pat mažylę.Matyt tas pats tėtis, nes mamytė visai juoda.
Judita 1 (2014-05-25)
Čia turbūt pliušinė katytė su akytėmis -sagutėmis :))
Virgau (2014-05-25) (foto)
pasiutiskai grazi mazyle,o jau tas sniukeliuko skanumelis,o seilinuko puosnumelis...:))


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 117

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

01.11 Silveris skubiai ieško globos (6)
01.09 Mykoliukui reikalinga parama
01.05 Ieškom meistro kačių lentynų sienai padaryti (1)
01.02 Kur dirba gydytojas Vaitkus? (3)
12.14 Kalytė ir jos šuneliai - padėkite sustabdyti neatsakingą... (3)
12.08 Didelis katinas prie Kauno technikos kolegijos (1)
12.06 Prašau maisto (17)
11.27 Rado namus ! Maldauju pagalbos!
11.15 Vilnius: Skubiai ieškau Gamavit (nebeaktualu)
11.12 (Grįžo namo)Skaidiškės, kur jūsų sąžinė? (2)

Komentarai

Vyta (19:25) >>
Pavarges susiveles vargsiukas Vaska...
Vyta (22:25) >>
Katinas Vaska pagaliau siltai miegos.Vaskos laukia med apziura ir kt proceduros.Kol kas jis labai...
Altair (19:14) >>
Sveika Rita. Toks Algis Kaune seniau darydavo geras gražias būdas, namelius. Gal ir lentynas...
Polio-mama (22:48) >>
Tik nepirataukit per daug :))
Alusia (22:22) >>
Polio-mama, mes su Kapitonu esame DĖKINGI Jums labai❤️❤️❤️
Polio-mama (20:24) >>
Kpt. Silveris turėtų pasitikrinti savo monetų kapšelį. Jame turėtų žvangėti penkiasdešimt...
Alusia (10:35) >>
Ir globos mes dar neturim:(
Alusia (9:23) >>
Šiandien Silveris keliavo į kliniką, bus kastruotas, paženklintas mikroschema ir...
Alusia (9:16) >>
Silveris blaškėsi tarp šiukšlių konteinerių ir po balkonais ieškojo maisto jau nuo 2020...
GintareZ. (20:47) >>
Padovanotas
GintareZ. (20:47) >>
Mirė
GintareZ. (20:38) >>
Mirė
GintareZ. (20:34) >>
Mirė