LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Waiting for adoption

Description:

Tomas – tai didelis, stambus beveik visas juodas katinukas, kuriam maždaug 2 m. amžiaus. Rimtas vyras su savo nuomone – į kalbas nesileidžia, mylės ir draugaus tik su nuoširdžiu žmogumi. Šiaip jau išgąsdintas gydymo ir narvo, mėgstantis laisvę, bet jokiais būdais neagresyvus. Reikalingas supratingas, ramus, atsakingas žmogus. Katinėlis kastruotas.

Papildymas :) Tomukas - Labukas, Tomukas - Girgždukas, Tomukas - Migdukas. Meistriškai moka užmigdyti nelaiku ir nevietoj :) Girgždėdamas įsiprašo paimamas ant rankų, tada susirango ant kelių ir įjungia murkimo režimą :) Murkimas nerealiai migdantis, užmigt galima bet kuriuo dienos metu. Labai mėgsta RC Sterilized maistuką, bet suvalgo jo kol kas nemažai, tai jau pats baigia pavirsti į pagalvėlę :) Labai vertina minkštas pagalves ir galimybę žiūrėti pro langą :) Mėgsta ramybę. Kitų katinų nepuola, bet nelabai patinka kai prie jo lenda, tada garsiu AAA, pasako, ką apie juos galvoja - nesiartink ir tau nieko nebus :) labai mėgsta tiesiog stebėti judėjimą namuose, kartais ir pats pažaidžia susiradęs kokį "žaisliuką" - virvutę, vielutę, kamuoliuką.

Gyvūno vardas: Tomas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: juoda, balta7
El. paštas: info@rainiukas.lt

Pets name: Tomas
Pet species: cat
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: male
Sexual activeness: neutered/ spayed
Age: 1-3 years
Hair type: smooth-haired
Color: black, white
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilnius
Owners phone: 8 698 87797
Owners email: info@rainiukas.lt
  
Owners name: Rainiukas
Address: Šeškinės 59-84, LT-07162 Vilnius
Homepage: Rainiukas.lt
Bank account: LT 56 7300 0101 3075 8928
Company code: 302733794

Advertisement ID: 75933
Posted: 2015-02-14 | updated: 2015-12-10
Announcement views: 47582
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

Birmanukas (2016-11-19)
Storukui per lašinukus čipo nenuskaitys :))
AisteIgn (2016-11-19)
Storulis siandien sucipuotas ir paimtas bakteriologinis is akiu, nes vel pasileido akys, ziuresim kas cia yra. 7300 g. Labai prasom paremti cipuota mase. Gavom velniu. Bandom ribotis niamniu visi draugiskai, nes taip ar taip situacija vercia, bet kazkodel tai neveikia.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-27) (foto)
Tai jis kuo puikiausiai reprezentuoja tai, kad gyvenimas yra sotus :)
AisteIgn (2015-12-27)
O va storulis visai nepageidauja but pastebetas, jam ir taip gerai :) manau, jis butu plonesnis, jei jam patiktu nors kiek pasportuot, betgi nepatinka.. Pas man kazkaip is pradziu visi uzsiaugina pilvus, bet veliau tie pilvai pamazele dingsta. Daznai jie buna pries tai pabadave, ir reikia laiko priprasti, kad maisto bus, kimsti su atsarga nereikia. O Tomuskinas net ir panasu nezinojo, kad egzistuoja kitas maistas be sausiuko, o sausiukas jau savaime nelabai kas gero. Dabar tik pradejo dometis zalia mesa ir konservukais, tai jau kiek daugiau nei metai, kai jie surinkti is Medininku..
IlonaKolit (2015-12-19)
Jau tokie žavūs tie žandukai :) Kadaise, kai maniškis Micius svėrė kiek per 7 kg., man veterinaras pasakė "taip nemyli savo katino, kad baudi maistu" :( Bandžiau nebausti maistu, tai Micius ėmėsi bausti mane - įtikinantys kandimai į blauzdas. Beje, šią taktiką - kąsk blauzdon tol, kol gausi ko nors vertingesnio - jis taiko jau visą eilę metų, ir gan sėkmingai.
Vyta (2015-12-19) (foto)
O mano Tomuko bendravardis :)
AisteIgn (2015-12-19)
Ai, labai neoriai teko begt sleptis, kai buvo noretojai ziuret/imt kitu kolegu
AisteIgn (2015-12-19)
Kai pagalvoji, kai kurie nu labai gerai gyvena ;p toki net nekatiniska gyvenima, kai rupi tik pavalgyt, pamiegot, nugaros masazas ir dar vienas kitas smulkesnis reikaliukas. Kartais paziopsot pro langa. Bet jei kas loja ar surmuliuoja uz lango, tai vien del to labai tingu begt ziuret kas ten vyksta. Begti? O kam isvis kur nors begti? Ai, nu nebent atsidare prieskambario durys ir norisi prasmukti pasniukstineti ;p
Tipsiukas (2015-12-12)
Joooo, ispudingas...
AisteIgn (2015-12-12)
Na, krastai biski issikisa is glebio :/ bet tik siek tiek :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-12) (foto)
ai, visai nedidelis ) turbūt visas telpa glėby?:)
AisteIgn (2015-12-12)
Tomas Didysis siandien paskiepytas. Idomumo delei pasisverem, 7 kg gryno gerio. Nus, pagal sudejima jis turetu svert tarp 5 ir 6, visa kita - gelbejimosi ratas.
Modeliukas (2015-12-10)
Tikrai, kad Tomisčia :)))!!
AisteIgn (2015-12-10)
Kamera storina! O siaip, gero katino turi buti daug :))
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-10) (foto)
Tomas Didžiulis :):)
Rūta N (Rainiukas) (2015-12-10)
Tomas-visiškas Tomisčia :)
AisteIgn (2015-09-24)
Mano trispalve ragana prisisiautejo tiek, kad Tomas nebeileidzia jos i lova, eina lovos pakrasciu kaip koks cerberis ir ziuri, kad ta nesoktu ant lovos :/ kiti katinai tuo tarpu drybso lovoj ir stebi "cirka".
AisteIgn (2015-09-07)
Vargu ar Tomas būtų sužavėtas visa ta žemiau siūloma juvelyrika ir kitom grožybėms, nemanau, kad jam patiktų jei ant jo kažką kabintų ;p net akių pakrapštyt negaliu, kad nepasigirstų susinervinęs AAAAAAAAA, mėgsta tik masažus ir pasiglostyt ;p
AisteIgn (2015-04-11)
Klinikoj is veterinares issilupom advokatiniu lasu (nes be veto is administratoriu pasirodo nenusipirksi advokato) ir dar karteli nusiprofilaktinom, Tomas aisku suzavetas nebuvo. O jau kvapelis tu lasiuku, net man nosi uzriete :)
AisteIgn (2015-04-07)
arba įlipti į kokią lentyną ir viską nuversti :)))))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-04-07)
Bet buna, kad kuris is chebrytes sugalvoja is virtuvines spinteles koki maiseli issiraukti ir butinai ten, kur kiti miega, atsinesti ;-) Va tada, nei zaislu nereikia, gi taip fainiai siugzda, o jeigu kas atimti bando, tai dar smagiau ;-)
AisteIgn (2015-04-07)
aha, man kartais vakarais irgi tenka surinkt, nes kitaip miegot negalėčiau visai, ir taip mažai to miego belieka :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-04-07)
Kamuoliukai jau turi tokia savybe "isgaruoti" ;-) Nerandu net Krupces (6 m.) paciu pirmuju, nors ir visi kampai, ir po sofomis isieskota.
Friske (2015-04-07)
Tai jau taip ir būna su tuo bildesiu :) :) Vakarais visus žaislus surenku, nes prie katinų dūkimo ir VA prisideda, o tada jau vargas kaimynams, kurie ir taip labai šaikos bildesiui pakantūs, nors visai mažiuką vaiką turi :) :)
AisteIgn (2015-04-07)
yra tų lengvų kamuolių, tik kad visi kažkur jau pamesti, aš nerandu kur :) išgyvena tik sunkūs :) dar yra vienas teniso kamuoliukas išgyvenęs, kitas jau kažkur dingęs :D gal kada nors rasiu ;p dar gerai laikosi visokie barškučiai, tiesiog piktybiškai gerai, įdomu kodėl? :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-04-07)
Aiste, vietoj golfo galima is folijos susukta kamuoliuka pasiulyti, bildejimo nuo kamuolio (bet ne nuo katinu) maziau ;-) O toki, kuris visas duobutes sausiuku dubenelyje suskaiciuoja ir as turiu, pinsis po kojomis ir priekaistingai ziures tol, kol atkeliaus papildymas ;-)
AisteIgn (2015-04-07)
Tomčikas yra įžūliai užėmęs mano trispalvės pagalvę lovoje. Bet jinai persikraustė man ant kojų, į savo pirminę vietą, iš kurios kažkada ją iškrapštė katinas Mykolas. Iš 5 miegotojų lovoje ilgą laiką buvo likę tik du, kartais trys, kai mažiulkinas Leikas ateina į lovą ;p visi miegojo kas kur, nes bijojo Tomo ;p šiąnakt vėl miegojo kokie 5, baimės pamažu praeina, o ir Tomas baigia priprasti ir suprasti, kad jau dabar taip ir bus, nervuokis nesinervuok. Dar kartais nelabai prasilenkia, tada tenka kurį nors nusinešti, bet šitam kampe situacija kiek ramesnė. Gal tik įtariau saugo dubenėlius, visada labai stebi kai kas prieina patriauškinti, ir jei sausiake atsiranda duobutė (o neduok D dugnas šviečia), tai tada jau yra aktyviai reikalaujama papildyti ;p labai mėgsta golfo kamuoliuką pasivaikyti, beje ne jis vienas, tada jau bildėjimas namie būna lyg velnių tabūnas daužytųsi ;p
DaivaVa (2015-03-30)
labai jau simpatukas tas Tomukas:)
AisteIgn (2015-03-30)
Tomukas - Labukas, Tomukas - Girgždukas, Tomukas - Migdukas. Meistriškai moka užmigdyti nelaiku ir nevietoj :) Girgždėdamas įsiprašo paimamas ant rankų, tada susirango ant kelių ir įjungia murkimo režimą :) Murkimas nerealiai migdantis, užmigt galima bet kuriuo dienos metu. Labai mėgsta RC Sterilized maistuką, bet suvalgo jo kol kas nemažai, tai jau pats baigia pavirsti į pagalvėlę :) Labai vertina minkštas pagalves ir galimybę žiūrėti pro langą :) Mėgsta ramybę. Kitų katinų nepuola, bet nelabai patinka kai prie jo lenda, tada garsiu AAA, pasako, ką apie juos galvoja - nesiartink ir tau nieko nebus :) labai mėgsta tiesiog stebėti judėjimą namuose, kartais ir pats pažaidžia susiradęs kokį "žaisliuką" - virvutę, vielutę, kamuoliuką.
AisteIgn (2015-03-04)
stambus bet nedidelis (stambių kaulų tsknt), amžius apie 2 metus :) odos kaip pas šarpėjų :D gal kažkada gyveno visai neblogai, paskui matomai buvo prastesnis laikotarpis :) dabar stengiasi nenulipti nuo paminkštintų vietų (pagalvių, lovos, guoliukų). akys nuotraukose atrodo geltonos, o iš tikro - tirštos gintaro spalvos. Demonas ir angelas viename, jau kai įsistebeilija savo tom akim, tai net šiurpas krečia, bet jau meilumas katino nesusvietnas :D


Comments can be left by signed-in users only.
   


Statistika Online: 166

News

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates .. (8)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Comments

Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)
Alusia (15:11) >>
Dėkoju kad domitės. Darsei iki ketvirtadienio taikomas intensyvus steroidų kursas, tad kol kas...
Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?