LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Waiting for adoption

Description:

Liza (dar vadinama Zvonka) - suaugusi katytė iš Popieriaus g., išgelbėta su visais vaikais. Katytei atlikta daugybė tyrimų ir procedūrų, siekiant išsiaiškinti, kodėl ji sunkiai kvėpuoja. Kol kas daroma prielaida, kad jai chroniškas, NEUŽKREČIAMAS rinitas. Per nosį ji labai sunkiai kvėpuoja. Šiuo metu joks gydymas netaikomas, laukiame bakteriologinio tyrimo rezultatų (sužinosime, ar yra antibiotikai, kurie galėtų paveikti Lizos nosytėje esančias bakterijas). Stebuklų nesitikime. Greičiausiai ji ir liks taip kvėpuoti. Plaučiai švarūs, širdutė sveika, ji gali gyventi įprastą gyvenimą, tačiau tik namuose, ne lauke. Nes vos orams atšalus ir nusilpus Lizos imunitetui, liga paūmės ir nosis nebeatliks jokios "filtravimo" funkcijos - visi virusai ir bakterijos keliaus gilyn - į bronchus, plaučius. Lauke jai negalima gyventi. O kam gi ten gyventi tokiai tobulai katei?!
Liza - tikras angelas, viena švelniausių, kantriausių ir mieliausių mūsų sutiktų kačių. Jokių "ožių" ar piktumų, viskas jai tinka, patinka, prisitaiko greitai prie naujos aplinkos, dievina žmogaus draugiją, gulasi ant nugaros glostoma, minko letenėlėm, prašo dėmesio. Panašu, kad dar jauna, kelių metų amžiaus. Tokia harmoninga, rami, tikra draugė, išklausytoja. Tiktų visiems, kas myli gyvūnus - tiek šeimynai su vaikučiais, tiek vienišam žmogui. Lizos negalime paleisti į gatvę, nes ten ji mirs. Todėl ieškome jai laikinų namų, iš kur ji galės dovanotis arba namų visam gyvenimui. Susipažinkite su Liza, ji pavers Jūsų širdis. Dieviška, nepaprasta katytė. Nuotraukoje ją matote su vaikais - juodai balta didžiulėmis akimis.


Pets name: Liza - Zvonka
Pet species: cat
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: female
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: 1-3 years
Hair type: smooth-haired
Color: black, white
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilnius
Owners phone: 8 675 13644
Owners email: info@rainiukas.lt
  
Owners name: Rainiukas
Address: Šeškinės 59-84, LT-07162 Vilnius
Homepage: Rainiukas.lt
Bank account: LT 56 7300 0101 3075 8928
Company code: 302733794

Advertisement ID: 61099
Posted: 2013-09-09 | updated: 2015-11-14
Announcement views: 49348
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

AisteIgn (2015-09-17)
kas keitė statusą? kodėl "pasilikau sau"?
Murmt (2014-01-04)
Nieko labai revoliucingo turbūt nepasiūlysim :( Mano Pilius irgi chroniškas sloguotojas, tai realiai padėję dalykai: jis gyvena daugiau vonioj, tai palengvėja kai daug garų, po ilgo dušo, pvz. Jūros vanduo padėdavo labai trumpai, gal valandai. Eukalipto aliejaus garinimas padeda, tik labiau jei turit lempelę - žvakutė apačioj kaitina ir daug ilgiau garuoja, tik reikia mažos patalpos (pirkau Thomas philipse už 11 lt). Arba katę į boksą, uždengti kokia paklode, ir po paklode šalia stiklainiuką su karštu vandeniu ir aliejum, tokia indėniška pirtis gaunasi. Bet labiausiai padėjo purškalas "euphorbium compositum", dvi savaitės po dukart per dieną ir kas antrą dieną išlendanti sloga dingo, nors Piliauskas dabar šliaužioja ant grindų vos ne kiaurą dieną, tai pašalti ir apsisnarglėti progų sočiai turi.
DaivaVa (2014-01-03)
Mazai dabar prisijungusiu jau, gal rytoj kas pasiulys kokiu efektingu variantu
DaivaVa (2014-01-03)
Zinot reikia jums tada padrekinti ora, nes sausas oras ir zmonems siaip nelabai gerai. mes tai ziema jungiam drekintuva, bet siaip tai kokiu indu su vandeniu pastatyt prie kokiu radiatoriu gal irgi duotu nors koki efekta. Nes ir zmones ziurekit kai per sausas oras atsikeli po nakties uzsikimsusiom nosim
AisteIgn (2014-01-03)
Aha, is po nakties nosyte buna visai uzakus, sausa nuo to sildymo labai
Zet (2014-01-03) (foto)
toks dalykas tinka sloguojantiems
DaivaVa (2014-01-03)
tik ne daug lasiuku ilasinkit i sila vandeni, nes bent jau musu namuose tai sito kvapo nemegsta, o kai silpnas kvapas tai visai nieko. as net ir prinesdavau Tapiukui arciau ta vandenuka, kita karta ir be eukalipto, nes jis irgi vakarais visai neprakvepuodavo. Nes man atrodo kad ir kai mazi vaikai buna nuo kosulio dust net pradeda tai reikia juos vonioj laikyti, kad suminkstintu garai kvepavima, tai as kazkaip manau, kad garai ir gyvunams turetu pagerinti kvepavima, nes sausas oras tik dar labiau uzkemsa nosytes
AisteIgn (2014-01-03)
Reiks bandyt, nera ka prarast, aciu, Daiva
DaivaVa (2014-01-03)
as ne specialistas, bet man veterinare sake daryti su eukaliptu toki pakvepavimui vandenuka, nes inhaliaciju nepadarysi, o as salia padedavau ir tuo paciu oras kambaryje valosi ir tuo paciu katinukas kvepuoja.
AisteIgn (2014-01-03)
Gelbekit, as jau visai nebezinau, neviltis kazkokia. Suvare sian i nosi kazkokius spec antibus, namo parsiveziau ne kate ir boksa, bet sodoma ir gomora, ateiviu laiva kazkoki. Kycia apsikakojo, apsiveme, plius visa tai paskandino seilese, bet tokiam kiekyje... Kate teko ismaudyti, ten su niekuo nebenusivale visas tas siaubiakas. Tai ar is ju bus po to kokia nauda? Nes kita penktadieni zada kartoti... Sako visos priemones kas nors koki poveiki tam snargliavimuisi ir nosies kimsimuisi turi, jau isbandytos.. Plovem su juros druska ilgai it kelias dienas lasus nuo slogos, nuo lasu dar labiau nosis pradejo kimstis.. Help..
AisteIgn (2013-12-30)
o mes jau kokį mėnesį dar su siūlais nosyje, jau ir kailiukas baigia ataugti, tuoj už siūlus bus ilgesnis... :)))))) plovėmės nosį su jūros druska, o dabar lašinamės lašus nuo slogos. Nosytė vis dar užsikimšinėja, bet nors labai po nežymiai, labai mažais žingsneliais, bet vis geriau, po kokį 1 milimetrą. Nu bet jau tos daugkartinės nosies plovimo, valymo procedūros jau taip ne prie širdies, jau taip nepatinka.... kenčiam... Svorį/formas po visų operacijų atgavom, dabar svarbu kad neišstorėtumėm taip kaip damoms visai netinka ;p
AisteIgn (2013-11-23)
Vakar mums paliko netycia kateteri, tai nakti is neturejimo ka veikt ji pakrapstem ir pasilaistem krauju... teko kartu su Mau keliaut i klinika issitraukt kateterio, kad nebekiltu daugiau pagundu. O siaip, esam baisiai nelaimingi su perpjautu nuskustu su kysanciais siulais snukeliu...
AisteIgn (2013-11-11)
šiek tiek dalinai paoperavo vakar..... ėmė biopsiją ir ištraukė dalį polipų
Judita 1 (2013-11-11)
Dėl ko taip?
AisteIgn (2013-11-11)
Liza vargšė leisgyvė, nieko nenori, ėsti nenori, sėdi arba guli ir pučia kruvinus burbulus.... :(( vakar sakė duoti ėsti dažnai po truputį, o šiandien "normaliai", bet tas pasakymas buvo be reikalo, ji pati prie dubenėlių nesiveržia visai... šiek tiek atgijo kai dėjau maistą, bet vis tiek tik pakapstė.. o laukia dar viena operacija... :(
DaivaPu (2013-11-09)
Ai, Liza-Zvonka, sunku, bet pakentėk :) Juk ti gero tau nori...
AisteIgn (2013-11-09)
Nepaisydama Lizos protestu ir siaubo kupino zvilgsnio, gyd.Margarita pasiliko ja per nakti klinikoj, ryt darys biopsija
AisteIgn (2013-11-09)
Sian vakare vaziuojam pas gyd.Margarita
AisteIgn (2013-10-11)
šitas žaisliukas jau visai baigia sugyti po sterilizacijos, dar aiškinamės toliau dėl nosytės. Mažulka nori namų, nori glostymų 24/7, būtų gerai šeimyna, kur nuolat kas nors namie, kad pamainom būtų galima sėdėt visiems ant kelių :)))) net kraujo ėmimą galim iškentėt be kandžiojimosi, kad tik kas glostytų :))))))))
Xiri (2013-10-07)
nu man jau tie juodai balti ir dar su zaliom akim ui kaip patinka
AisteIgn (2013-10-04)
Liza šiandien sterilizuota. Pilvuką užklijavo pleistru, kuris jau nukrito. Klijavom iš naujo, bet nesilaiko.... Užmovėm kojinę, Liza vargšė nesupranta kas darosi, eina atbula, arba į priekį keistai kilnodama kojas, lyg bandydama išlipt iš tos kojinės.... uzhas.
AisteIgn (2013-09-25)
o mamytė irgi jaučia didžiulį dėmesio poreikį, glostytųsi ir glostytųsi, jei būtų galima, ir labai nori žmogaus šalia, jei išeini į kitą kambarį ir palieki ją vieną, tai jei neturi galimybės nutipenti iš paskos, tada gailiai šaukiasi kad grįžtum... Kailiukas atsigavęs, išpurentas, žvilgantis, Vaidos klinikos personalas konstatavo faktą, kad "labai pasitaisiusi" :)))) visom prasmėm, ir išgražėjusi, ir priaugusi :))))))) 3.5 kg coliukiško svorio :)))) jau bus galima sterilizuoti arba skiepyti, arba vieną po kito :))
AisteIgn (2013-09-15)
Lizulka jau nebebėga strimgalviais nuo kelių po vaistų girdymo procedūros, visai gerai pasirodo yra pasišildyt ir pasiglostyt :) jau ir pamurkt išeina, nors valgo dar kaip multikas, skleisdama įdomius garsus :)))))) jau ir gaudyt jos beveik nebereikia, kai reik sugirdyt :) o su tokia bistra coliuke, net nedidelėj virtuvėj tai nelengva užduotis :D tik va šian liūdi į vakarą, virkauja, vaikų kažkaip vis mažėja.....
AisteIgn (2013-09-09)
o mamytė tai meilybių meilybė, tik dar labai nedrąsi, ant kelių irgi labai bijo. Kur čia nebijosi, tik ir lauk, kad kažkas bus daroma, tai nosis valoma, tai kažkas pilama į gerklę, siaubas. Bet jau pradeda reikštis :) tai dėmesio prašo, tai "ko nors skanaus".... nesvarbu, kad tą "skanaus" suvalgo tik kruopą kokią, pusę grūdo :) coliukė :)


Comments can be left by signed-in users only.
   


Statistika Online: 144

News

08.14 Skubiai ieškome globos 4iems trijų sav. katukas su mama
08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (19)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (4)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)

Comments

Dumblinis (11:24) >>
Malonu,kad dar kažkas čia pamena Frederiką. aš kažkaip prisiminiau puslapį,nes artėja ...
P.nijole (14:40) >>
Kaip tik siomis dienomis pagalvojau apie Frederika, kad seniai jau bematytas :)
Dumblinis (13:13) >>
https://a.radikal.ru/a03/20 08/04/c5d7f494e96a.jpg
Wilmante (16:33) >>
Alusia, ar mėginot tą katukų pienuką, Maximoj perku 0,87, Simutė jau visai irgi beveik nieko...
Wilmante (16:28) >>
ačiū labai, Rrenatukas:) Ir už pinigėlius, ir už palinkėjimą
Alusia (11:10) >>
Darsei blogiau:( nenori jau ir valgyt:(
Rrrenatukas (9:50) >>
+20€ Sėkmės!
Alusia (19:40) >>
Štai toks mažas nelaimėlis vakar pastebėtas Skaidiškėse, laimei dabar jis saugus VšĮ...
Wilmante (15:48) >>
ačiū, Jurgita, maitinat mus eilinį kartą:)
Polio-mama (14:50) >>
Išsiubagavot :) Skanaus!
Wilmante (14:20) >>
vel ubagausiu... gal kas galėtų paaukoti maišui Joseros gatvės katuliams? Jų padaugėjo,...
Alusia (22:20) >>
Rita Ž. labai Jums dėkinga už paramą ir palinkėjimus Simbai❤️
Alusia (14:42) >>
Čia lankiau po operacijos...