LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Euthanasia

Description:

Reg. Nr. 362 mišrūnas, patinas, ~6 m., rastas Tiškevičiaus g.

Pets name: Reg. Nr. 362
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: male
Color: white, white
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilnius
  
Owners name: Grinda, Vilnius city animal control service
Address: L. Giros g. 131, Vilnius
Homepage: Grinda.lt
Bank account: n/d
Company code: n/d

Advertisement ID: 70461
Posted: 2014-07-31 | updated: 2014-12-08 | deactivated: 2014-12-08
Announcement views: 10420
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

Daina1 (2014-12-11)
dabar spręsti ,,kas būtų, jeigu būtų " yra per vėlu. Kiek žinau, pagalbos buvo jieškoma. O jei čia nebuvo rašinėjama, kad tas lekia ten, o anas ten, tai dar nereiškia, kad niekas nieko nedarė. Pvz. Sos-ų vadovai čia nesėdi ištisai, vadinasi kažkas jiems skambino , kalbėjo, kažkas ieškojo paramos, galimybių perlaikymas, negi tai nedarymas nieko? O gal čia reikia su transparantais gatvėmis lakstyti, kad va, mol aš toks anoks , stebūklingas kalbėjau su tuo ar anuo? Kad Grinda neinformavo, o jei informavo, tai tas informuotas yra su akmeniu vietoje širdies, nes laikas tiksėjo, o gg nieko nežinojo. DainaA, mes visi darome pagal savo galimybes, ir mano nuomone, kiekvieno esančio čia įnašas, patarimai, rūpestis, netgi mintys yra labai svarbūs. Čia nėra kaltesnių ir labiau nusipelniusių- čia visi yra suinteresuoti padėti- kitaip čia nebūtume.
Daina A. (2014-12-11)
Comment deleted by user
Daina A. (2014-12-11)
Comment deleted by user
Cherry (2014-12-11)
Žr. Linari komentarą žemiau.
Polio-mama (2014-12-11)
Daina A., mano komentaras - reakcija į Jūsiškį. Bet jis nebus piktas: ir Jūs parašykit, kad būtumėte gelbėjusi. Juk dabar parašyti galima iš esmės viską, ką nori :)
Cherry (2014-12-11)
Comment deleted by user
Daina A. (2014-12-11)
Comment deleted by user
Wilmante (2014-12-11)
įdomu ar ramiai miega tie, kas patingėjo ar nenorėjo juo pasirūpinti kai pagalba buvo, nors tikriausiai ramiai...:(
Ilka (2014-12-11)
Kudliukui buvo ruosiama vietele, pries pat naujuosius butu keliaves pas mus. Is penkiu i beda patekusiu suniuku du paimsim pas save, mums bus lengviau juos kuruoti ir gydyti.
Virgau (2014-12-10) (foto)
Nenis,as nesu is tu asarojanciu,bet perskaicius ka emetes daryt apsiverkiau.ACIŪ!!!
Egleee (2014-12-10)
kur nestresuosi kai "mirtis į nugarą alsavo", gerai viską ir nujautė mažius:(((
Daina1 (2014-12-09)
cituoju mielos moters, kuri savo laiku daug aukojo ir daug darė grindinukų labui žodžius ,,Labai gaila,kad tokia susitelkusi,vieninga organizacija Lggd,kuri sudrebino netgi Grindos imperiją,įnešė viltį beglobiukų gyvenimo pagerinime, darė daug gerų darbų,kovojo su blogiu,turėjo tiek gražių idėjų,turėjo stiprų kolektyvą,sutelkė didelį palaikančių būrį dabar murkdosi purve,bylinėjasi teismuose dėl Direktorės vietos (tokia susidaro nuomonė skaitant visus komentarus). Meilė ur rūpestis gyvūnais jau nukeliavo į antrą planą.Taigi prieš kelerius metus įsižiebusi viltis išsigelbėti į Grindą patekusiems užgeso.Atsikvošėkite,prisiminkite kokiu tikslu įkūrėte Gyvybės vagonėlius,dėl ko kovojote tada ir ėjote petys petin,į Jus žiūri laukiančios,prašančios,tikinčios gyvūnėlių akys." Jie verti labai rimto apmąstymo.
Nenis (2014-12-09)
Šiandien kalbėjau su Grindos vadove Agne.Jei bus problema su vietomis- skambins mums.Sudarysime su keliomis Vilniaus vet klinikomis sutartis ir jei į Grindą papuls sužalotas šunelis,jis bus vežamas į kliniką ir gydomas.Sąskaitas apmokės "Penkta koja".Prašysim tik transporto pagalbos.
Cherry (2014-12-09)
Tai paaiškina, kodėl Grinda manęs klausė, kodėl jos neinformavom, jei turėjom dėl šio šuniuko kokių nors planų. Gal manė, kad kaip nors su LGGD esam susijusios. Nesam. Planą sukurpėm, bet per vėlai. LGGD nebuvo sureagavusi į įspėjimą. Nors pagal "misiją ir viziją" būtų turėjusi.
IndreJ (2014-12-09)
Lina, aciu uz sia zinia - kaip nieko nedaranti pletkininke ir smeizike, esi labai gerai informuota...
Linari (2014-12-09)
Noriu paaiškinti šią situaciją dėl Grindos šunelių ir patikslinti Kass pateiktą informaciją. Šunelis 417 nėra užmigdytas, jis padovanotas. Šunelis 362 užmigdytas, nes anot Grindos, jis buvo senas, labai stresavo, naktim kaukdavo arba gulėdavo susisukęs į kamuoliuką. Apie tai buvo informuota Lggd. Nesulaukus atsako ir kažkokių veiksmų iš Lggd pusės (ne pirmas kartas, su Lggd pofigizmu šunų, kuriems keliamas ultimatumas, atžvilgiu neseniai esu susidūrusi pati- kai reikėjo paimti Liuksą ir Lotę), Grinda jį paėmė ir užmigdė. O kodėl ne? Juk tai- sanitarinė tarnyba ir ji nėra įpareigota laikyti senų, probleminių šunų, juos socializuoti, pratintis, kitaip tariant cackintis, kaip tai įpratę daryti mes. O jeigu gyvūnų globos organizacijai vienodai šviečia, tai kodėl jie turi rūpintis? Čia ne Grinda kalta, o organizacijos, prisiėmusios tokią ''šventą'' funkciją nebendradarbiavimas ir abejingumas. Dėl kitų ''prapuolusių'' šunų, kurių skelbimų neliko, bet daug kam turbūt nuo vakar kirba klausimas apie juo, nė vienas nėra užmigdytas. Jie arba padovanoti, arba grįžo namo. Apie kiekvieną jų panaršius galima rasti ankstesniuose Grindos FB pranešimuose (Grindos informacija). Tiesiog jie iškeliavo per tą laiką, kai GG apie grindinukus šunis nebuvo atnaujinami skelbimai.
Cherry (2014-12-09)
Ir paskutinė žinia: LGGD buvo įspėta, kad kudliukas labai stresuoja ir kad jam reikia pagalbos. Niekam nesureagavus, jis buvo užmigdytas.
Cherry (2014-12-09)
Anot "kuratoriaus", šis nabagutis ir 417 buvo užmigdyti dar gruodžio 1 ar 2 d.(kai Gilanda ir Laura "prikėlė" skelbimą), reiškia, "kuratorius" apie tai žinojo... Gal tikrai buvo rimtų priežasčių eutanazijai, galėjo sveikata sušlubuoti, galėjo virusas užpulti. Tik liūdna - kai su Jule ėmėmės ieškoti pagalbos ir kai radome, pasirodo, šuniuko jau nebuvo. Ilsėkis, šuneli, ir atleisk, kad pavėlavome.
Daina1 (2014-12-09)
beje, čia jau buvo tokia viena, kurią visi šmeižė, ėdė, pagalius kaišiojo į ratus ir t.t. Gyvenimas sukasi ratu, kaip matome. Tik tie , buvę šmeižiamieji dabar pančiakomis su infraraudonaisiais spinduliais prekiauja, toliau žmones patiklius mausto. Gerai , kad dar pantalonų su vėjo jėgaine ar hidroelektrine neišrado. Tiems, kurie skatina,,kurkite savo " - jei mes visi sukursime savo, tai balalaiką jūs matysite, o ne pagalbą ar aukas tiems kurie bus pas jus. Savi marškiniai arčiau kūno, savų priglobtų labiau gaila. Tai gal , vistik, reikia skaitytis ir gerbti bendruomenę, kuri jieško pagalbos, pagal galimybes aulkoja( nebūtinai pinigais) stengiasi kažkaip pagelbėti. Visi diktatoriai anksčiau ar vėliau nuverčiami, jų ,,berijos" taipogi. Labai būsiu dėkinga tiems , kas toliau čia, gg, talpins Grindos šunelių skelbimus. Artėjančių švenčių proga ,linkiu visiems tolerancijos ir supratimo.Ačiū.
Daina1 (2014-12-09)
,,ateina genijai ir vėl išnyksta,. Atėjo Leninas visiems laikams " . Tie , kurių smegenys nėra kaip stiklas, manau suprato kam skirta.
Cherry (2014-12-08)
Kas čia per viešpaties verdiktas: "Kass (2014-12-08) Bene rugsėjo mėnesį ir buvo pasakyta, kad Ardas lieka vagonėliuose, kažkas dar buvo neaišku?"
Virgau (2014-12-08) (foto)
Kass,jus geriau paskaiciuokit kiek jusu ispeiktu,zverimis uzvardintu suneliu,vos pakliuve i kitas prieglaudas labai greit namus rado.
Kass (2014-12-08)
Oi, Jūs tokie nuostabūs. Padėjote visiems kam galėjote, o kam net Jūs nepadėjote padėti būtų utopija. Visi tai supranta ir aš dabar suprantu, man gera.
Ilka (2014-12-08)
Kass!!! Nuo rugsejo menesio "gyvunu rojuje" pabuvojo virs simto mirtininkeliu ir taip toliau, per ta laika daug kur gyvunu zuvo ir gatvese nesulauke pagalbos, uz visus negalesim atsakyti, tai butu utopija. Ardui pagalba buvo pasiulyta tiesiog geranoriskai ir be jokiu desniu ar kairiu paskatu. Kaip kazkada vasario men buvo padeta keliems senuciukams, taip buvo ir su Ardu. Nustokim pagaliau tyciotis is sios situacijos ir galvoti uzpakaliu. Kol buvo i gg rasomi ispejimai del skubios pagalbos , stengiames padeti pagal galimybes. Jei manote, kad tai yra ne taip, galit is karto uzmetyti akmenimis. Siuo postu baigiu diskusija, kuri niekur neveda ir jokiu rezultatu neduoda. Finita...
IndreJ (2014-12-08)
o, vadovė jau ir sunkiąją artileriją paleido.. buvau pasiilgusi šio leksikono. tiesiog kultūros, klasės ir intelekto etalonas. o dėl Grindos šunų likimų juk buvo rašyta, kad dar bus tikslinamasi, tai gal neskubėkit jų laidoti.
Kass (2014-12-08)
Bene rugsėjo mėnesį ir buvo pasakyta, kad Ardas lieka vagonėliuose, kažkas dar buvo neaišku? Kodėl "rojaus prieglauda" negalėjo vietoj Ardo ir Damutės paimti šių??? Kas tai? Piktybinis noras šmeižti, meluoti, menkinti, o gal gyvūnų gelbėjimo imitacija - duokit Ardą, kitkas dzin, tegu grinda žudo, tegu Kuršėnuose 12 aviganių ant muilo ir t. t. - duokit Ardą. Ką gyvūnų trūksta? Visi Lietuvoje jau išgelbėti? Ardas gyvena blogiausiai Lietuvoje, NE pasaulyje - gelbėkim Ardą. Nežinia jau už šiaudo ko griebtis, kad įlenkti bent kokį vingį lygiuose kaip stiklas smegenyse... Ardas yra mūsų šuo.
KeriFiesta (2014-12-08)
Kiek pamenu, Ardui pagalba buvo pasiūlyta bene rugsėjo mėn.
IndreJ (2014-12-08)
tai va kaip atrodo paskutinio šiaudo griebimasis! gerai čia strateguojat, gerai.
KeriFiesta (2014-12-08)
Jei Ardui siūloma pagalba (jums tai buvo žinoma), kodėl nebuvo galima į jo vietą patalpinti šiuos :(. Tiesiog jokio lankstumo.
Kass (2014-12-08)
Daugelio gyvūnų globos skaitytojų nuomone - nesikamavo, o gyveno kur kas geriau nei gyvybės vagonėliuose, va aklasis Ardas tai vargsta ir Damutei labai blogai, o šiam šuneliui ir nr417, kurie buvo nužudyti grindoje 12.01 ar 12.02 ir kol buvo gyvi, o tuo labiau dabar tikrai puiku. Kol bus "gelbėjami" Ardai grinda dar ne tiek gyvūnų nužudys.
Egleee (2014-12-08)
einasau, šitiek lako kamavosi tokiomis sąlygomis vien tam, kad sulauktų tokios pabaigos:(( labai labai liūdna
Birute-j (2014-12-08) (foto)
Blogai kai niekas nebeprižiūri Grindos šunų. Dingsta tyliai. Aš dedu jų skelbimus ir nuotraukas susikeldavau, o dabar viskas susijaukė: pvz. prieš savaitę šuo buvo, o po kiek laiko tikslinu šunų numerius - jau trūksta. Nei likimuose, nei FB neberandu. Ankščiau Rasą M įspėdavau, o dabar nebėra kam.
Cherry (2014-12-08)
Aritmetika gali būti labai netiksli, o likimai įvairūs, galėjo kas nors ir namo grįžti, pvz., nr. 579 - GB parašyta, kad grįžo namo. Irgi mano simpatija. Kitų nelabai turiu laiko ieškoti. Dėl šito labai lūdna. Pasižiūrėjau į laiškus, tik penktadienį buvo sutarta dėl jo priglaudimo, o tada tikriausiai jo jau nebuvo. Ir taip, be RasosM gauti kokią nors informaciją - beviltiška.
Kary (2014-12-08)
Anksčiau šį reikalą ypač kuruodavo Rasa M. Dabar to nebėra.
Kary (2014-12-08)
Va kiek laisvų vietų . 11 jau nemenkas kiekis.
Cherry (2014-12-08)
Comment deleted by user
Kary (2014-12-08)
Gaila, o gal kam ir buvo pasakyta, bet jei ten verda kažkokie principai, tada nieko nuostabaus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-12-08)
baisu:(
Cherry (2014-12-08)
Jokio įspėjimo, kad jam gresia tokia baigtis ir kad jį reikia skubiai vaduoti, nepastebėjau. Dar visai neseniai apie gresiančią eutanaziją būdavo informuojama LGGD (pvz. apie Liuksą ir Lotę), nors neaišku, kieno iniciatyva. O dabar viskas ramu, tylu. Kaip kalėdų naktis. Net į galvą neatėjo, kad reikia įspėti Grindą apie dar gana miglotus planus jį išgelbėti. Kita vertus, neaišku, kada jis užmigdytas, gal viskas jau buvo seniai pavėluota. Taip, atrodo,
P.nijole (2014-12-08)
Na taip. Kita vertus, juk tai - TIK sanitarine tarnyba...
Mune58 (2014-12-08) (foto)
nieko nuostabaus, juk jau kuris laikas nekeliamas aliarmas, kad "Grindoje trūksta voljerų šunims". Naivu būtų galvoti, kad jie iš ten dovanojami ir pastoviai naujokų priėmimui atsiranda laisvų vietų.
Cherry (2014-12-08)
Šuniukas užmigdytas. Turbūt, ne jis vienas, nes yra ir daugiau šunelių, kurie dingo iš Grindos puslapio ir FB.
P.nijole (2014-12-08)
Mielas, sveikas šunius. Nu šakes :(
Cherry (2014-12-08)
Comment deleted by user
Cherry (2014-12-08)
Šunelio Grindoje nėra. Kas jam nutiko, neaišku. Grinda parašė, kad, jeigu turėjau dėl jo kokių nors planų, reikėjo juos informuoti. Kaip galėjau informuoti, jei tie planai dar buvo šakėm ant vandens rašyti. Gal jį užmigdė, kaip neperspektyvų. Tada nedovanotinai pavėluota.
Cherry (2014-12-08)
Šio šuniuko nėra nei Grindos puslapyje, nei FB. Arba nemoku rasti. Jau turėjau planą, kaip jį pagražinti, o gruodžio pabaigoje, jei iki to laiko neras namų, pažadėta vieta prieglaudėlėje. Gal kas galėtų sužinoti, ar šunelis yra, o jei ne - kas jam nutiko.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-12-02)
Šis šunelis jau 4 mėn Grindoje, siaubas kažkoks:(
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-12-02)
Jis ilgiausiai Grindoj laukiantis ir niekas jo nepastebi, nepasiima :(
Myxsider (2014-10-16)
ant sofkutės jam gulėti :))
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-16)
Ir nedidukas, laisvai gali gyvent kiekvienam bute.
Myxsider (2014-10-16)
Šitą tereikia išmaudyti ir iššukuoti, o gal ir stilingai apkirpti, ir būtų visai kitas bičas. Iš snukučio žvitrus atrodo.
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-16)
Šis garbanius vis laukia :(
Cherry (2014-09-19)
Grindos puslapyje tebėra, skambinti reikia ir susipažinti.
Zauke (2014-09-19)
mAN SITAS GARBANIUS LABAI JAU SIMPATISKAS,BET GAL kai Grindoje,jau jo nebera vargselio?
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-08-28)
Šį garbanių reikia iššukuoti, išmaudyti, o gal ir apkirpti...


Comments can be left by signed-in users only.
   


Statistika Online: 150

News

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, parama... (17)

Comments

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų