LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Mažyliams kudliukams reikia mūsų pagalbos (parama gauta)


Sausio pradžioje padedant dviems šuneliams, atsidūrusiems Nuare grįžti namo, sužinojome apie šią vargo šeimyną...

Jūžintų g. Kaune gyvena šių mažų kudliukų šeimynėlė – mama apie 10 metų (juoda su rudu) ir jos sūnelis 7 metų (rudukas). Šeimininkas Česlovas- senas, invalidumą turintis, sunkiai besiverčiantis žmogus. Senukas kaip išmano prižiūri savo šunelius, labai juos myli, miega vos ne kartu lovoje, niekad neriša, leidžia laisvai lakstyti kieme, bet aišku ir niekada nevedžioja jų. Patinėlis aktyvus, smalsus, jam vis norisi pasilakstyti, senukas bando juos apsaugoti, plyta tvoros skylę užrėmė, bet tai ne visada padeda. O šuneliai abu kaip sulipę, vienas be kito niekur neina, nė per metrą nesitraukia.

Rūpestį kelia tai, kad kalytė, nesterilizuota, anksčiau nuolat gimdydavo, dauguma senelio pažystamų jau augina jos vaikelius (šeimininkas buvo įtaręs,kad ji net dabar laukiasi, tačiau tai nepasitvirtino), o patinėlis nuolat žymisi namie, kai nėra labai šalta laikomas lauke, tokioje dėžėje, kurios net būda pavadinti negalima....

Gal atsirastų neabejingų žmonių, kurie padėtų mums nors kažkiek „aptvarkyti“ šunelius – kalytę sterilizuoti (~50 €) , patinėlį kastruoti (~35 €), o atėjus šiltesniems orams truputį apkirpti abu šunelius (~20 €) , šeimininkas dabar pats kažkiek juos apkirpinėja. Visos išlaidos siektų maždaug 100 €, nes tikslaus šunelių svorio nežinome, atrodo apie 10 kg bus kiekvienas.

Šunelius ir šeimininką lanko Jūratė, tel.868611085, sterilizacija rūpinasi Vilmantė, tel.869424237.

Prašom visų galinčių prisidėti pervesti į sąskaitą Vilmantei Kažemėkienei LT067300010000992937, Swedbank.  

Labai ačiū už jūsų pagalbą.

;
;
;

 

Missing amount: 0 EUR
Collected donations: 100 EUR

Posted: 2019-01-15
News ID: 56789
Announcement views: 6089

« back

Comments

Wilmante (2019-03-14)
ačiū, Jūrate, bet nieko daugiau nei kiti aš nedarau. Šunelis Pukis operuotas dieną, sutarėm, kad ryt šeimininkas pasiims iš klinikos. Sumokėjom 30 EUR, liko 10 EUR
Juratukas (2019-03-14)
Wilmantės rūpestingumas, kantrybė, sąžiningumas ir atsakingumas - nenusakomas žodžiais. Tikrai, teko pažinti ne vieną žmogų taip atsidavusį ir mylintį gyvūnus, tačiau Wilmantės pasiaukojimas juos gelbstint lenkia visus. Šiandiena laukiu naujienų apie patinuko kastraciją. SVEIKATOS tau, Vilmante.
Wilmante (2019-03-07)
kalbėjau su šeimininku, kalytė jaučiasi labai gerai, atsigavus, jau jis pats džiaugiasi, kad sutiko sterilizuot:) Šuniuką į kliniką užrašiau kitam ketvirtadieniui ir ši bėda jau bus sutvarkyta:)
Wilmante (2019-03-05)
šeštadienį kalytė iš klinikos grįžo namo, jaučiasi gerai, sutarėm, kad jei bus kas neaišku, šeimininkas kambinsis
Wilmante (2019-03-01)
kalytė vakar sterilizuota, operacija nebuvo iš lengvųjų, buvo stiprus kraujavimas, buvo statomos lašinės, bet šiandien jaučiasi jau geriau, palikta klinikoj stebėjimui ir gydymui iki rytojaus, sumokėjom 60 EUR. Šiaip domisi kai prieini, laka vandenį, gaus mėsiukės. Jei ryt dar nebus tokia stipri kaip reikėtų, pasiliks klinikoj iki sekmadienio. Toliau į kliniką keliaus ir šuniukas, su juo turėtų būt daug lengviau. Dėkui visiems už palaikymą
Wilmante (2019-02-26)
na, čia ledai pajudėjo:) Ačiū Jūratei ir Vilijai, pravedusiom pokalbius su šeimininku ir įkrėtusiom proto:) Vakar pats paskambino, sutariau su klinika, kad ketvirtadienį priims sterilizuoti kalytę, o dar kitą savaitę sutarėm, kad duos ir šuniuką kastruot. Baisu dar džiaugtis, bet labai tikiuosi, kad viskas taip ir bus:)
Gruodinukas (2019-02-13)
pagąsdinti?.. nežinau, kas tuo gali užsiimti... nėra įstatymo, kad privalu sterilizuoti, juk žinote. patinėlį tai galima būtų paimti a la skiepams ir sutvarkyti, nieko jis net nepamatys.
Juratukas (2019-02-13)
Aš skambinau jam kelis kartus ir buvau pas jį nuvykus į namus net. Šuneliai dabar viduje būna. Kalbėjau, kad jau laikas sterilizuoti, bet jis pradėjo atsikalbinėti. Sako - vasaris, dar ne vasara...jie sušals. Paskui jau kalba, kad nebus daugiau šunelių, kur aš gausi tokio gero charakterio mažylių. Aš minėjau visokias galimas pasekmes, jei nesterilizuos...tačiau, matosi, kaip žirniai į sieną. Patarkite, ką galima su juo padaryti? Gal kas galėtų jam paskambinti ir pagązdinti. Duočiau numerį :)
Gruodinukas (2019-02-13)
matyt, kažkas jau pašnekėjo, koks nors kaimynas, kuris pasibaisėjo, kaip galima "atimti gyvenimo džiaugsmą" šunims... gal papasakokit, kad prieglaudose gyvena daugybė sterilizuotų ir kastruotų šunų, ir atėję rinktis žmonės iš jų elgesio to net nesupranta, nes jie tokie pat linksmi, aktyvūs, nebent draugiškesni? galit parinkti nuotraukų internete, kaip atrodo nesterilintos kalytės su pieno liaukų augliais ir telefone parodyti.
Wilmante (2019-02-12)
labai atsiprašau už ilgą tylą dėl kudliukų, bet iškilo nemenka problema - šeimininkas kažkodėl atsisako sterilizuoti šunelius:( Nežinia kas jam užplaukė, bet pradžioj džiaugęsis dėl visų mūsų pagalbos ir sutikęs, kad reikia juos sutvarkyti, dabar apsigalvojo. Dar bandoma su juo kalbėti, aiškinama, kad būtina tai padaryti, gal dar pavyks jį perkalbėti. Gal kas galėtų patarti kaip dar būtų galima paprotint šeimininką? Būtų didelis dėkui. Jei vistik nepavyks - suaukotus pinigus grąžinsiu aukotojams
Juratukas (2019-01-21)
AČIŪ labai labai visiems prisidėjusiem. Paskambinau Česlovui ir papasakojau kaip žmonės jam ruošiasi padėti. Jis susigraudino...Tačiau palauksime dabar šiltesnio oro kalytei sterilizuoti. Patinuką galima kad ir dabar. Jo operacija paprastesnė. Ačiū dar kartą už pagalbą mažyliams.
Wilmante (2019-01-21)
nuoširdus ačiū Aldonai T. - 30 EUR, parama surinkta:)
Wilmante (2019-01-21)
nuoširdus ačiū už pagalbą kudliukams: Violetai Č. - 20, Elenai M. - 30, Danutei K. - 20. Kad bent truputuką atšiltų, jau galėsim organizuotis kelionę į kliniką
Wilmante (2019-01-17)
šuneliai jau gavo antrą šansą gyventi, o dabar mes galime jiems padėti gyventi geriau, todėl labai prašau galinčių ir norinčių paaukoti, kad galėtume tai padaryti. Gyvena jie abu, abu nesterilizuoti, kiek čia iki bėdos:(
Juratukas (2019-01-16)
Visa ši istorija prasidėjo, kai vakare sausio 9d. skelbimuose pamačiau apie rastus du suvargusius šunelius šalia PC Mega autostrados Kaune. Tai tik laiko klausimas, kaip jų ten nesuvažinėjo…Vaikunukas iššokęs sušvilpė ir kudliukai ”sudardėjo”į vidų. Nuvežė juos patikrinti čipų, bet kaip reikėjo tikėtis, jų nebuvo. Vet.gydyklos personalas apskambino prieglaudas, bet priimti sutiko tik Nuaras… Visą naktį kankinausi, vis vaidenasi tos persigandusių mažylių akytės. Pradėjus komentuoti Facebook, atsirado moteris, mačiusi panašius šunelius Vilijampolėje. Pasidariau skelbimųir, galvoju, gal kas pamatys, perduos žmonėms kur jų šuneliai. Ir, tik atsitiktinumo dėka…pamačiusi tris mergaites grįžtančias iš mokyklos, paklausiau, gal joms tekę panašius gyvunėlius kur matyti…jos ir nuvedė pas vieną senyvą vyrą. Beldžausi, bet jokio garso…tik matau prie durų dvi būdelės iš spintos stalčių ir indeliai maistuko…Jokio amsėjimo. Galvoju, ko gero čia…kišant skelbimą už durų…jos prasivėrė. Pasirodo, tikrai žmogelio šuneliai. Jis puolė tą skelbimą bučiuoti…net graudu pasidarė. Jis kiek pajėgė tiek jų ieškojo, o juk interneto neturi, kompiuteriu nesinaudoja. Neturi jis pinigų, yra invalidas, bet labai, matosi, geras žmogus. Negeriantis tikrai. Nuvežėme jį pasiimti augintinių, susidėjome po 20 eurų (iš viso kainavo 60 eurų su nuolaida) . Neimėme iš jo pinigų, tiesiog gaila buvo žiūrėti į jo džiaugsmo ašaras, atgavus mažius. Pažadėjom jam padaryti šunelių būdą, paremti maistuku, o dabar paprašėme laikyti juos viduje, kad vėl nepabėgtų. Bet, tikėtina, kad ir tada jie nepabėgo, o juos kažkas pavežė iki autostrados… neįmanomas kelias jiems iki ten nuo namų nusigauti. Dabar tiesiog norime padėti jam sutvarkyti tuos šunelius, kad nesidaugintų. Patinuko negali ištisai laikyti viduje, nes visur žymisi…lauke rišti nenori. Jie visi trys vienas be kito negali…tokia draugystė tarp jų begalinė.


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 171

News

04.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (8)
03.30 Argo bėda (parama gauta)
03.10 Reikalinga pagalba transportu Jieznas -Prienai (1)
02.24 Gelbėkim Limoną (9)
02.17 Katulio nelaimė (parama gauta) (2)
01.31 Reikalinga kaciu gaudykle!!!! (25)
01.29 Finansinės pagalbos Krapui (14)
01.18 Rado namus
01.11 (RADO)Silveris skubiai ieško globos (8)
01.09 Mykoliukui reikalinga parama

Comments

Polio-mama (13:05) >>
Ech... Vakare su Sofi keliausim į savo kliniką. Nepavyks priimti kvietimo :(
Alusia (12:54) >>
Polio-mama, mes Pašilaičių 1D klinikoje, visai, visai netoli:) maloniai kviečiame gyvai...
Polio-mama (12:51) >>
Lauksim žinių :) O aš einu vėl į tas akytes pasižiūrėti :))
Alusia (12:49) >>
Minėjo gydytoja kad bus brangiau, tai žiūrėsim kiek reiks mokėt vakare. Kol kas iš ankščiau...
Polio-mama (12:45) >>
Kaipgi marmuriukė gali nebūti fantastika ;):))
Polio-mama (12:44) >>
Supratau. Matyt, reikia paramos?
Alusia (12:44) >>
Nuotrauka viso jos grožio neperduoda, gyvai tai fantastika❤️
Alusia (12:42) >>
Perlaikymo metu paaiškės gal kas...... Kelionės metu miauksėjo, tai visai laukinėms...
Polio-mama (12:30) >>
Supratau. Katytė - laukinukė?
Alusia (12:29) >>
Sterilizuojama, deja, bet mes kito pasirinkimo neturim.
Polio-mama (11:20) >>
Kokia simpatiška :) Tikriausiai sterilizacija jau nelabai galima?
Alusia (19:35) >>
Šitame kieme ką tik pagauta labai nėščia marmurinukė:...
Alusia (16:57) >>
Sterilizuota vakar pagauta katytė, ji buvo nėščia. Dėkoju dar kartą kas prisidėjo...