LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

439 ir 440 gali būti užmigdyti greitu laiku. (sulaukė pagalbos)

Grindoje 2 pikti nedidukai šuneliai, 4 metų kalytė ir tik 1 metų šuniukas. Gal praeityje žmonės su jais blogai elgėsi, gal mušė, todėl nė vienas žmogus jiems nekelia pasitikėjimo. Gal jie visai neuklėti ir blaškėsi „tabore", patys ieškodami kaip prasimaitinti, bet dabar situacija tokia, kad jei narvuose labai stresuoja ir labai pikti. Darbuotojai negali prie jų prieiti, nei išvalyti narvų, nei atlikti kokių procedūrų, nei patikrinti ar turi čipą. Jau keliem žmonėms spėjo įkąsti. Jiems reikia kantrių žmonių ir vietos, kur jie socializuotųsi ir kažkada patikėtų žmonėmis, bet tai turi būti vieta, kur bus saugu ir žmonėms, kurie juos prižiūrės.

Jei greitu laiku nerasime jiems prieglobsčio, mažieji piktukai bus numarinti.

Galintys padėti, skambinkite tel.861295611

 Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt
Darbo laikas:
I-V 7-19 val.
VI-VII bei švenčių dienomis 9-16 val.

Šunelių krepšeliui aukoti : 

 VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 ,T167300010137615996 SWEDBANK - kojytės rentgeno nuotraukai, iki išvykimo į Uteną; (Paaukota. Dėkojame) 

 Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija A/S: LT 41 7044 0600 0254 6192, SEB bankas


Source:  www.beglobis.com

Posted: 2014-10-08 | updated: 2014-11-28
News ID: 40389
Announcement views: 17005

« back

Comments

Jolka (Utena Shelter) (2014-10-29)
Siandien Liuksas buvo prof. Vaitkaus operuotas. Viskas pavyko sekmingai ir mums pazadeta, kad po menesio Liuksas lakstys visomis keturiomis. Teisybes delei reikia pasakyti, kad nors jo kojyte iki siol buvo truputi vos vos pakelta ir ja pilnai nemyne, taciau jis TOKS vikrus, toks greitas, staigus ir taip lakste, duko, sokinejo, koresi ant keliu, liuksejo, kad to vijurko nepriminamos kojytes neiskart visi galejo pastebeti:) Nes Liuksas kaip mazas zaibukas:) Po triju valandu operacijos Liuksas beveik iskart atsibudes jau "dalyvavo" kaip niekur nieko-skrajojo nes matyt nemate savo nuskusto, nuspalvinto ir su didele siule per viduri klubo. Rytoj nufotografuosiu ir pasirodysim:) Vien Liukso operacija kainavo 600Lt Abiems su Lote surinkot 660lt, tai jei dar kas kiek imesit jiems i saskaita tai tikrai neatsisakysim:)Aciu:)
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-19)
Ankstesniame komentare dėkojau Liuksą ir Lotę parėmusiems. Dar pridėjus Mildos S.-40 ir Birutes J.-200, turim viso 660Lt-Aciu:)) Sia savaite tarsimes del Liukso operacijos. Vesim i Kauna. Kiek kainuos operacija nezinau, bet sie paaukoti pinigai manau istirps momentaliai. Nuvezus suneli, kai zinosim suma, butinai cia parasysiu. Liuksas pasirode visiskai normalus sunelis, kurio tiesiog nepakalbino. Dabar jis kasdien is dziaugsmo sokinedams, liuoksedamas pasitinka jam pazistamus zmones, eina i lauka pasivaikscioti ir net neitartum, kad galejo buti laikomas piktu, neprisileidzianciu ar pan. suneliu. Apie Lote is viso tyliu - jos apibudinimas kaip piktos netelpa i galva. Tiesa, ji meilute, bet su mazo sunelio charakteriu, tuo labiau, kad ir panasi ji i Chichua chua misrune, tai ir stebetis nereikia, kad turi "pasiutimo":)
Cherry (2014-10-14)
Atsiprašau, pirmame komentare palikau klaidų. Norėjau paklausti, koks šioje istorijoje Beglobio vaidmuo, jei šuniukai vyksta į Uteną, o ir susitarė dėl globos ne Beglobis. Gal šiandienos sąskaitą apmokėjo? Būtų gražu.
Cherry (2014-10-14)
Comment deleted by user
Myxsider (2014-10-14)
+40 Lt
Linari (2014-10-14)
Gal visgi pagalbos prašyme reikėtų dėl aukojimo Nr.1 dėti Utenos prieglaudą? O po to tik VšĮ Beglobis? Visgi šuniuko šuniuko išlaikymas teks Utenai.
Linari (2014-10-14)
Pakelkit prašymą. Situacija po rentgeno gana sudėtinga. Berniukui visiškai sudilusi kairės kojos šlaunikaulio sąnario galvutė. Vienintelė išeitis- operacija. Delsti ilgai negalima, nes dylant sąnariui toliau nebeliks ką operuoti...Tačiau ir operuoti dabar negalima, nes šuniukas labai labai sudėtingo būdo, visiškas bailiukas. Priėjom su Jolanta tokios išvados. Rytoj važiuojam į Uteną, kurį laiką bandom pratintis, reabilituotis psichologiškai ir sėkmės atveju grįžta į Vilnių operuotis. Tačiau visą reabilitacijos periodą būtina bus vartoti gerus papildus (na, kad bent kiek tie procesai lėčiau vyktų), neapsieis ir be nuskausminamųjų, priešuždegiminių vaistų. Nekalbant jau apie gerą mitybą, papildus nervų sistemai stabilizuoti. Todėl lėšų ir neskaitatnt operacijos dar uhuhu kiek reikės. Bet pamanėm, kad pamėginti verta....Juk gyvybė toks dalykas.... Tačiau tikrai labai labai reikia kaip įmanoma daugiau susimesti lėšų. Patikėkit, Jolantai užkraunama tikrai didelė našta ir atsakomybė (nesvarbu, kad sveria tik nepilnus 7 kg). Šiandien pati savo pirštu tą atsakomybę neprastai išbandžiau, nors ir burnytė mažulio buvo užrišta bintu, o pats šuniukas dar buvo nuo narkozės apdujęs. Tikrai laukia didelis darbas su šuneliu.
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-10)
Aciu Gabrielei B.-80Lt, Jelenai K.-30Lt, Anzelikai Ch.-50, Irmai U.-140Lt:) Viso siems suneliams turim 420Lt, jei nereikės kokio nors specialaus gydymo suneliui tai viskas gerai, vezkit:)
Linari (2014-10-10)
Pakelkite prašymą. Aplankiau šiandien šuniukus. Su mergyte problemų nematau, susidraugavom, išėjom pasivaikščiot, pasiglaustėm, išsiglostėm. Berniukas daug bailesnis. Kantrybės su juo reikės daugiau. Lauke su pavadėliu vaikščiot nemoka, bijo jo. Bet ne tai svarbiausia. Berniukui kažkas negerai su galine kojyte. Jis jos beveik nemina. Todėl reikės dar Vilniuj pasidaryti rentgeną ir žiūrėt, kame ten reikalas. Tikėkimės, nebus lūžus. Todėl labai labai prašau prisidėti prie aukojimo šiems grindinukams į Utenos prieglaudos sąskaitą, nes dar nežinia, kiek reikės nenumatytų finansų gydymui (ką jau kalbėti apie visas išlaikymo išlaidas). Ačiū.
Linksmuze (SOS gyvūnai) (2014-10-09)
Žmonės, jūs man naiviai paaiškinkite, kaip yra su tais migdymais Grindoj. Dar prieš kelias savaites kalbėjausi su vienu Grindos darbuotoju, tiesiog taip sutapo, tai as tiesiai sviesiai paklausiau ar jie migdo sunis, jis man pasake, kad jau seniai seniai nebemigdo, isskyrus nepagydomus ligonius arba besigaluojancius seniukus. Tai kaip is tikruju yra? Ar iš tiesų vis dar yra migdomi "užsibuvę" gyvūnai?
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-09)
Grinda žadėjo palaukti, o Jolanta sakė, kad galima vežti :)
Linari (2014-10-09)
Gilanda, skaitykite apačioje. Ateinančią savaitę važiuoju į Uteną, pamėginsiu nuvežti abu iškart (žinoma, galutinai suderinus su Jolanta dėl priėmimo tomis dienomis). Rytoj arba pirmadienį nuvažiuosiu į grindą pažiūrėti, kas per šuniukai ir kaip juos geriausia nuvežti. Tik jums prašymas būtų paskambinti grindai ir perspėti, kad paliktų juos ramybėj ir nestatytų ultimatumų, nes juos paimsime.
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-09)
Gal jau ieškoti transporto, nes jam reiks daug salygų ? Neaišku, vežti abu ar po vieną ? Kame vežti ?
Ghole (2014-10-09)
Gal priklausomai, kokios firmos čipais čipuojamas gyvūnas. Mano abi katės gavo pakabukus analogiškus kaip pas ta šunių (na aiškiai nesimato, kas parašyta, bet forma, linijos, spalva - viskas atitinka Virbac firmos čipavimo pakabukus).
Myxsider (2014-10-09)
Pirmą kartą girdžiu apie pakabučius gaunamus čipavimo metu. Mano šuo čipuotas ir jokio spec. pakabučio niekas niekada nesiūlė
Ghole (2014-10-09)
Bet įdomiau nebūna, prie kalytės Grinda rašo, kad sterilizuota. Jei pikta ir neprisileidžia, kaip sužinojo, kad sterilizuota? Ar patys spėjo sterilizuot? (Tada koks tikslas daryt operaciją ir paskui migdyt?) Patinėlis akivaizdu, kad gali turėt čipą, nes su pakabuku, kuris gaunamas čipavimo metu. Tqai negi Grinda nesugeba su lazda pastvėrę patikrint??? Kažkur čia galai nesusieina (arba tik man pilnatis).
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-09)
Galit pakelti naujieną.Ačiū
Cpokundra (2014-10-08)
Greiciausiai tai tiesiog stresuoja Grindoje, ginasi
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-10-08)
Kur nebus pikti i narva uzdaryti...mano Aras is Ukmerges karantinavimo tarnybos irgi tipo labai piktas buvo (bent jau taip sake paimant), aisku dydis ir mase jo ispudinga - o pats geriausias protingiausias suo, tikrai kad ant lovos sitiems guleti....pervezimui (tik pervezimui) narvus galiu paskolinti, bet jie dideli, abejoju ar du tilps i masina
Egleee (2014-10-08)
man tai jie tokie panašūs, turbūt giminaičiai kokie:)
Angel (2014-10-08) (foto)
Patys pikčiausi :) Net juokinga :D Jiems ant lovos miegoti reikia, tokiems žavuoliams, o ne stresuoti narvuose. Mes prisidėsim, kad tik greičiau į ramią aplinką patektų. Įtariu stebuklas įvyks :))
Linari (2014-10-08)
Gal kas gali paskolinti du katinų didelius narvus? Ateinančią savaitę važiuosiu į Uteną, galėsiu pavėžėti. Tik, žinoma, iki to reikia Jolkai surinkti atitinkamą kraitelį. Tad prašom pakelti skelbimą. Manau, dar tikrai bus norinčių prisidėti. O grindą tada reiktų informuoti, kad pakentėtų dar šiuos piktašunius.
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Vienas "sarginis šuo" sveria 7kg., kitas 9 kg. Dar sakė bus problema bet kur juos įdėti, tai reikia tartis iš anksto.
Čip (2014-10-08)
+
IndreJ (2014-10-08)
aš turiu ir galiu paskolinti tokią kuprinę: http://www.kika.lt/sunims/rankines-ir-krepsiai/trixie-kuprine-krepsys.html bet čia toks abejotinas variantas, nes ten nors rašoma,kad iki 10 kg svorio gyvūnui, bet mano 5,5 kg Pūkas į ją taip nepatogiai susifarširavo, kad buvo graudu žiūrėti, tad nenaudojame jos. bet jeigu kuris nors iš šių kovinių piktukų smulkesnis - galime bandyti, gal suspaudus ramiau sėdės:)
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Patikslinsiu.
Myxsider (2014-10-08)
manau, į boksą ar nedidelį narvą tikrai galima sutalpinti. o kiek jie sveria, kad maždaug įsivaizduoti, koki dydžio?
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Jei galite, pakelkite, mažiam skubu, reikia kraitelio ir dar vieną mintį "išrurulioti", kaip piktukus pervežinėti ? Gal galima dideliuose kačių boksuose ???
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-08)
net suskubau tikrinti:) Tikrai , yra - Jurate M.-20Lt, Lina R -100Lt, aciu, merginos:))
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-08)
gerai, kad sterilizuota, oi, tik kraitis mąžta...:))
Linari (2014-10-08)
Tai palaikykim tada prašymą viršuje. Ir renkam kraitį. Kadangi pati pasiūliau Jolkai tokius pavojingus šunis, tai tebūnie šioks toks indėlis ir nuo manęs į sąskaitą.
Cherry (2014-10-08)
Mažumėlę simboliškai nuo taksių, kurioms niekas negresia.
Angel (2014-10-08) (foto)
Grindos psl pažymėta, kad kalytė sterilizuota :)
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-08)
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija A/S: LT 41 7044 0600 0254 6192, SEB bankas :)
Cherry (2014-10-08)
Jei taip, tai renkam kraitį. Tik reikia susirasti sąslaitos numerį, nors turėčiau turėti, kažkada naudojausi.
Jolka (Utena Shelter) (2014-10-08)
Jei kam idomu tai Linari minimas Pukis rado namus - liko toks pat piktas, bet yra mylimas ir rado savo vieta: http://www.gyvunugloba.com/lt/news/view/id/59063 priimtume suniukus, bet pinigu turim minus nuli litu, kalyte reikes sterilizuoti, abu nukirminti, vakcinuoti kompleksine vakcina, nublusinti ir laikyti kol pripras ir ras namus. Beje, sukandziotas rankas irgi reikes gydyti. Na, cia siaip, juokas:)) Bet esme, kad mums reikia pinigu, kad ir kokia bjauri pasirodysiu, bet be kraicio ju negalim priimt. Karti patirtis:)
Rita R. (2014-10-08)
Ir "kruopos" gali sužeisti. Mano močiutei, nuėjusiai pas kaimyną kiaušinių nusipirkti, kai įsisegėtoks "kruopa" į blauzdą, tai maža nepasirodė :(
Linari (2014-10-08)
Ką gi jau čia gali sužeisti tokie kruopos? Jolka, matau, kad prisijungus....Gal? Juk mokate tvarkytis su tokiais monstrais (Pūkio atvejis :)
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Ten kur keičiasi daug savanorių, jie eiti negali, nepripras, sužeis savanorius. Jei galėtumėm paimti, čia nerašyčiau, taigi ieškomos kitos galimybės, jei dar tokios jiems yra.
Cherry (2014-10-08)
Yra daug pavyzdžių, kai paimti iš grindos piktukai virsta kitais šunimis. Buvo laikai, kai gelbėti mirtininkus iš Grindos buvo Gyvybės vagonėlių prisiimta misija.
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Jie kol kas gyvi, bet kur tokiem greitai prisiglausti, kai atsiras prierašai užmigdyti, bus vėlu.
Cherry (2014-10-08)
Varge, jie kitaip nemoka reaguoti į pasikeitimus, ginasi, kaip pšmanydami. Maži, gražūs ir nelaimingi.
Gilanda (LGGD, Vilnius shelter) (2014-10-08)
Gal kas turi minčių, kur gali būti ta vieta, kur jie socializuotųsi ir niekam neįkąstų ???


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 146

News

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, parama... (17)

Comments

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų