LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Adopted pet

Description:

Į Varėnos rajoną, Dubičių kaimą atklydo šis šunelis. Galimas variantas, kad medžioklinis - rusų skalikas ir kad klajūnas iš Baltarusijos (7 km nuo Baltarusijos sienos). Labai skubiai ieškome jam naujų namų arba laikinų globėjų. Žmonės, būkite supratingi, priglauskite bent laikinai globai šį šunelį. matomai, jis ilgai klaidžiojo, nes iš foto matosi, jog labai sulysęs. Siūlau jį ne būtinai medžioklei, bet ir norintiems puikaus šeimos draugo. Žmogui jis gerietis, draugiškas šunelis, kitiems šunims jokios agresijos nerodo.

Features: sporty, friendly
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: male
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: 1-3 years
Height category: big (more than 60 cm above ridge)
Hair type: smooth-haired
Color: black, brown
Locality: Lithuania, Varena District, Varėnos raj,Dubičių km
User: Mune58

Advertisement ID: 40104
Posted: 2011-11-27 | updated: 2011-11-29 | deactivated: 2011-11-29
Announcement views: 13384
Previous pet status: Found and available for adoption

Comments

Fiesta (2011-12-17)
Comment deleted by user
Aldona T. (2011-12-16) (foto)
Skaityčiau ir skaityčiau :) Ačiū
IlonaKolit (2011-12-16)
Labai džiugu :)
Mune58 (2011-12-16) (foto)
Skambinau rusų skaliko šeimininkui. Šunelio vardas Maksas, kartais vadinamas buvusio dingusio tos pačios veislės šunelio Karato vardu. Jau šonkaulių nesimato:D Per 2 savaitęs atsigavęs, nukirmintas ir paskiepytas. Labai labai prisirišęs prie šeimininko. Buvo medžioklėje, greit grįžta atgal. Buvo išsinėręs iš antkaklio, bet sėdi prie namo durų ir laukia, kada išeis laukan šeimininkas. Miške žaidė slėpynių: vaikui davė palaikyti už pavadžio, o pats pasislėpė, nuėjęs netrumpą atstumą, Maksas greit jį surado. Man atrodo, kad jis bijo antrą kart prarasti šeimininką, todėl jį budriai saugo, be to, jaučia begalinę meilę iš šeimininko pusės. Labai dar jaunas, daugiausia jam duoda 1,2 metų, dėl to jis, ko gero, ir pasiklydo medžioklės metu, kad nerado kelio atgal. Labai imlus komandoms. Vienu žodžiu, girdėjau tik labai labai šiltus atsiliepimus apie Maksiuką. Šeimininkas pasakotų ir pasakotų apie jo gerumą, apie bendravimą su juo be galo. Esu rami, žinodama, kad padovanojau šį šunelį į tikrai puikius namus. Būkite laimingi!!!
Skaja (2011-11-29)
Džiugus, Mune58, skelbimas! Sėkmės gražuoliui naujoje šeimoje! Tik įdomu, ar jis turi mikroschemą, ar ne.
Laiburg (2011-11-29)
Kokios geros naujienos, sveikinu :)
Aquamarine (2011-11-29)
Ten apie pasivaikščiojimus rašyta eiliniam piliečiui :) Medžioklei šunį reikia atitinkamai dresuoti, kad grįžtų :)
Mune58 (2011-11-29) (foto)
kažkaip neįsivaizduoju medžioklės su pavadėliu:D
Aquamarine (2011-11-29)
Paskaičiau veislės aprašymą. Akcentuojama, kad "vedžioti tik su pavadėliu. Dažnai padėga nuo šeimininkų".
Mune58 (2011-11-29) (foto)
iš to džiaugsmo ir susijaudinimo - "skalbiu", t.y. *skelbiu:D
Mune58 (2011-11-29) (foto)
skalbiu laimingą pabaigą su kai kuriais pataisymais. Šis šunelis yra ne estų, bet rusų skalikas. Anų kojos trumpesnės, o šito kap busilo (gandro) ilgos. Skalikai yra populiari veislė Rusijoje, nes jie skirti darbui ilgoms distancijoms. Vat, su šitokiais ilgais krosais iš Baltarusijos klajoklis atsidūrė Lietuvoje. O lietuviai medžiotojai dirba dažniausiai su laikomis, kurių bėgimo krosas yra žymiai trumpesnis. Bet šiuo metu gražuolis nelaksto, nes jis sėdi puikiai įsitaisęs naujojo šeimininko mašinoje ir dunda link Vilniaus. Beje, jo atvažiavo pasiimti ir šeimininko 7 metų sūnelis. Palinkėjau (nors telefonu) jiems visiems gero kelio ir gražių, prasmingų akimirkų kartu. Šeimininkas pažadėjo, kad dar susiskambinsime. Kai turėsiu naujienų, parašysiu.
Mune58 (2011-11-28) (foto)
Skambučiai nenutyla, daug, oj, labai daug norėtojų! Į SMSus neatsakau - nelabai rimta:( Bet iš daugumos išsirinkau vieną žmogų, kuris ilgiausiai su manim telefonu bendravo. Jo lygiai tokios pačios veislės šunelis (jis medžiotojas iš Vilniaus raj.) per medžioklę dingo ir negrįžo. Dabar jau 2 savaitės jų šeima gedi to gražuolio. Beje, jam buvo pakabinti ant antkaklio kontaktai. Šeimininkas įtaria, kad, jeigu jį kažkas rado, tai specialiai negrąžina (pasisavino) arba papuolė į brakonierių pastatytus spąstus. Iš visos širdies linkiu, kad šitas gražuolis atstotų jam ir jo šeimai prarastą brangų draugą:)
Skaja (2011-11-28)
Mune58, šaunuole! Gaila, aišku, kad patinukas liko ,,ant ledo", bet tikėkimės, kad ir šiam žavuoliui pasiseks.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-11-28)
Mune, o jis tikrai kastruotas?
Mune58 (2011-11-28) (foto)
sveiki. Skelbime paminėjau 2 šunis (patinėlį ir patelę), 2 šunis padovanojau ir dar liko 1:( O buvo taip: nuvažiavo šįryt 2 žmonės šunelių. Pasigavo su kaimiečių pagalba po gyvenvietę lakstančias atklydusias 2 tos pačios veislės estų skaliko (kaip aiškino krynaveisles) pateles, o mano šis gražuolis liko "ant ledo", dėl to, kad jis nėra grynaveislis. Kaip aiškino telefonu tie vyrai, kad jis turi maišyto kraujo, todėl medžioklei nelabai tinkamas. Bet kažkas juk su juo ėjo į medžioklę? Taip ir likau nesuprasta:( Todėl tęsiu šio gražuolio dovanojimą ir būtų labai džiugu, jeigu atsilieptų žmogus, galintis perimti globą iki padovanojimo. Šį savaitgalį planuoju per savo artimuosius perduoti kažkiek maisto, bet tai tik laikina, o toliau aš aklavietėje:(
Mune58 (2011-11-27) (foto)
gaila, kad neturiu iš ko rinktis:( Jeigu neatiduosiu:1) vienas lakstys palaidas alkanas, pakol pastips iš bado, 2) antras bus pririštas prie lenciūgo alkanas, pakol pastips iš bado, 3) visos prieglaudos užkimštos, visi privatūs globėjai užkimšti, tad laikinų globėjų neatsiras, 4) pati turiu 1 kamb.butą, o jame šiuo metu 4 katinėliai, tad vietos 2 dičkiams nėra. Todėl siūlykite konkrečią pagalbą dėl globos, jeigu ką nors konkretaus turite.
Skaja (2011-11-27)
Jei, Mune58, šunelio/šunelių perdavimas vyks per Jūsų rankas, tai net neabejoju, kad viskas bus gerai. Lauksime naujienų!
Fiesta (2011-11-27)
Comment deleted by user
Fiesta (2011-11-27)
Comment deleted by user
Mune58 (2011-11-27) (foto)
Skaja, mano "сердце чюет". Atiduosiu šį grožį į geras rankas, nes norėtojas puikiai žino, kas yra Grinda:( Jis žino, kad leidžiant laisvai lakstyti šunį, reikia pakabinti prie antkaklio bent šeimininko kontaktus, jeigu jo augintinis nėra čipuotas (ką jis ir daro).
Aldona T. (2011-11-27) (foto)
Aš pažįstu ne vieną dorą medžiotoją. Turiu tarp jų draugų, nors susidraugavome ne dėl šios jų aistros. Daugelis jų turi savo šunis, kuriuos labai myli ir prižiūri (ne medžioklinius, į medžioklę neima). Aiškumo dėlei pasakysiu, kad pati aš medžioklės idėjai nepritariu, man tai nepriimtina. Ką noriu tuo pasakyti? Kad būna įvairių žmonių ir tarp medžiotojų. Linkiu, kad šis šunelis pakliūtų pas gerą.
Skaja (2011-11-27)
Mune58, turiu info, kad kai kurie medžiotojai surenka benamius šunis, kaip masalą, dresuojant savo medžioklinius šunis. Todėl dovanoti medžiotojams reikėtų labai atsakingai, įsitikinus, kad keturkojai benamiukai netaps paskui masalu. Tikiuosi, kad šiuos šunelius norėtų priglausti rimtas benamių šuneliu atžvilgiu žmogus.
Fiesta (2011-11-27)
Comment deleted by user
Mune58 (2011-11-27) (foto)
matau, iš Facebooke žinutę, adresuotą man, tad rašau: ger.Viktorija, nenusišneku ir nelabai tikiu, kad kaime gyvenantys žmonės (turiu omeny medžiotojus), neturi galimybės priglausti arba kuo pamaitinti pasiklydusį savo kolegų augintinį. Pažįstu ir žinau ne vieną tokį atstovą. Labai seniai iškeliavau iš savo gimtinės, bet prisimenu nuo vaikystės ( nuo tarybinių laikų), tvęs brangioji, dar nebuvo šiame pasaulyje, kai savaitgaliais važiuodavo chebra į medžioklę ir pyškindavo kaimo šunis, kurie tik nebūdavo prie grandinės, o laisvai lakstydavo kad ir prie namų. Tokiu būdu buvo sužeistas mano mylimas, mažo ūgio šunelis Šarikas. Mums vaikams buvo didelis smūgis, šunelis išgyveno, bet nuo to karto, išgirdęs tos mašinos ūžesį, iškart bėgdavo slėptis. Jeigu viską apibendrinti, galim šnekėti ką norim, bet ne kiekvienas žmogus galėtų būti medžiotoju, nes žmogus, mylintis gyvūnus, myli ne tik ssavo ir myli ne tik šunis ir kates, o myli visus gyvūnus. O jeigu tau, Viktorija, gaila, bet neturi sąlygų priglausti, tai yra ir kitų būdų, kaip pagelbėti benamiams gyvūnams.
Skaja (2011-11-27)
Laikome ir kumščius, ir špygas, Mune58! Kad tik geras Žmogus jų kelyje atsirastų, išgelbėtų ir mylėtų!
IlonaKolit (2011-11-27)
Jeigu tai geras ir rūpestingas žmogus, linkiu visokeriopos sėkmės priglaudžiant. Nors, prisipažinsiu, apie medžiotojus esu blogos nuomonės, nes polinkis žudyti nieko gero žmoguje nerodo.
Mune58 (2011-11-27) (foto)
padėkite man laikyti ir kumščius, ir špygas:D Neseniai skambino žmogus, norintis priglausti abu šunis. Vyras medžiotojas. Svarbiausia, kad antras šunelis (patelė) palaidas laksto. Per artimuosius kaime paskambinus paprašiau, kad organizuotų rytoj ryte antro šuns pagavimą, nes žmogus jau rytoj nori atlėkti pasiimti. Och, jūs mano bėduliai:(
Mune58 (2011-11-27) (foto)
į šitą patį kaimą yra priklydusi dar viena patelė, labai panaši į šį, bet be baltos spalvos ir šiek tiek didesnė. Ji niekieno nepriglausta:( Aš pati jos asmeniškai nemačiau, todėl foto neturiu. Tarp kitko, kaime yra medžiotojų, bet jiems šitie "lakstūnai" visiškai nereikalingi, galiu įsivaizduoti, kokios jų širdys:( Ko gero, tokie šunys būna reikalingi tik kaip "darbo įrankis", bet meilės jiems - abosliutus nulis. Labai skaudu:(((
IlonaKolit (2011-11-27)
Dievuliuk, šonkauliukai matosi...
Mune58 (2011-11-27) (foto)
Labai prašau skubios globos šiam gražuoliui. Jis yra dabar priglaustas, bet ta šeima, kuri priglaudė, neturi kuo maitinti. Prasidėjo nesutarimai šeimoje. Tėvai prašo paleisti šunį, nes neturi kuo šerti, o vaikai (paaugliai 14 ir 15 metų) nenori paleisti arba dovanoti (nors dar norinčiųjų neatsirado). Jie svajoja patys eiti su juo į medžioklę:((( Jeigu atsirastų galimybė jį priglausti, padarysiu viską, kad šis šunius būtų laimingas, apeinant vaikų norus ir nenorus, todėl tel.Nr.įdėjau savo.


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 95

News

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Comments

KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas